Turniri od 27.03 – 02.04.

Turniri od 27.03 – 02.04.

ATP1000, Miami, USA, $ 3,973,050, tvrda podloga
Singl
1. kolo  DJOKOVIC, Novak SRB 1 Slobodan
 TIPSAREVIC, Janko SRB 9 Slobodan
 TROICKI, Viktor SRB 27 Slobodan
2. kolo  DJOKOVIC, Novak SRB 1 BAGHDATIS, Marcos CYP 6-4 6-4
 TIPSAREVIC, Janko SRB 9 NALBANDIAN. David ARG 7-5 6-3
 TROICKI, Viktor SRB 27 GARCIA-LOPEZ, Guillermo ESP Q 4-6 6-1 6-4
3. kolo  TIPSAREVIC, Janko SRB 9 DOLGOPOLOV, Alexandr UKR 18 6-4 5-7 6-2
 DJOKOVIC, Novak SRB 1 TROICKI, Viktor SRB 27 6-3 6-4
4. kolo  TIPSAREVIC, Janko SRB 9 DIMITROV Grigor BUL 7-6(3) 6-2
 DJOKOVIC, Novak SRB 1  GASQUET, Richard FRA 17 7-5 6-3
1/4 finale  TIPSAREVIC, Janko SRB 9  MURRAY, Andy GBR 4 6-4 3-6 4-6
 DJOKOVIC, Novak SRB 1  FERRER, David ESP 5 6-2 7-6(1)
1/2 finale  DJOKOVIC, Novak SRB 1  MONACO Juan ARG 21 6-0 7-6(5)
Finale   DJOKOVIC, Novak SRB 1  MURRAY, Andy GBR 4 nedelja u 19h 
Dubl
1. kolo MAYER, Florian (GER)/
TROICKI, Viktor (SRB)
LOPEZ, Feliciano (ESP)/
LOPEZ, Marc (ESP)
2-6 2-6 
LLODRA, Michael (FRA)/
ZIMONJIC, Nenad (SRB) 3
DOLGOPOLOV, Alexandr (UKR)/
MALISSE, Xavier (BEL)
6-3 7-6(4)
KUBOT, Lukasz (POL)/
TIPSAREVIC, Janko (SRB)
FYRSTENBERG, Mariusz (POL)/
MATKOWSKI, Marcin (POL) 5
6-3 6-2
2. kolo LLODRA, Michael (FRA)/
ZIMONJIC, Nenad (SRB) 3
ANDERSON, Kevin (RSA)/
RAONIC, Milos (CAN)
2-1 pred.
KUBOT, Lukasz (POL)/
TIPSAREVIC, Janko (SRB)
GONZALEZ, Santiago (MEX)/
LIPSKY, Scott (USA
6-0 6-3
1/4 finale LLODRA, Michael (FRA)/
ZIMONJIC, Nenad (SRB) 3
BHUPATHI, Mahesh (IND)/
BOPANNA, Rohan (IND) 6
6-2 3-6 8-10 
KUBOT, Lukasz (POL)/
TIPSAREVIC, Janko (SRB)
MIRNYI, Max (BLR)/
NESTOR, Daniel (CAN) 2
1-6 4-6

WTA Premier Mandatory, Miami, USA, $4,828,050, tvrda podloga
Singl 
1. kolo  JANKOVIC, Jelena SRB 13 Slobodna
 IVANOVIC, Ana SRB 15 Slobodna
 JOVANOVSKI, Bojana SRB  DOMINGUEZ LINO, Lourdes ESP 3-6 3-6
2. kolo  JANKOVIC, Jelena SRB 13  BARTHEL, Mona GER 0-6 3-6
 IVANOVIC, Ana SRB 15  KING, Vania USA 6-4 7-5
3. kolo  IVANOVIC, Ana SRB 15  HANTUCHOVA, Daniela SVK 20 6-2 7-6(2)
4. kolo  IVANOVIC, Ana SRB 15  WILLIAMS, Venus USA WC 7-6(4) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo CIBULKOVA, Dominika (SVK)/
JANKOVIC, Jelena (SRB) WC
 SHVEDOVA, Yaroslava (KAZ)/
VOSKOBOEVA, Galina (KAZ) 7
2-6 6-7(5)

 *Ove nedelje nema turnira na kojima učestvuju srpski teniseri

ITF Cividino, Italy, $10.000, tvrda podloga
Singl
1. kolo  CACIC, Nikola SRB 5  AGAZZI, Andrea ITA Nikola je u poslednjem trrenutku odustao od turnira 
ITF Antalya – Belconti, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Kvalifikacije
1. kolo MARJANOVIC, Predrag (SRB) KHALEDAN, Shahin (IRI) 3 3-6 1-6 
Singl
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB) WC LEITE, Wilson (BRA) 2-6 6-7(4)
ITF Rovinj, Croatia, $10.000, šljaka
Kvalifikacije
1. kolo PETRONIJEVIC, Uros (SRB) RETTL, Stefan (AUT) 6-2 6-0 
DZALETA, Nikola (SRB) WC LONCAREVIC, Branko (CRO) 6-4 6-3
STOJISAVLJEVIC, Sasa (SRB) 2 ALVAREZ, Bruno (BEL) 6-3 6-1 
DJOKOVIC, Djordje (SRB) WC VIANELLO, Giacomo (ITA) 2-6 6-1 0-6 
JOVANOVIC, Ognjen (SRB) JEVTIC, Slobodan (SRB) 6-3 4-6 5-7 
ZAFIROVIC, Djordje (SRB) ZARAK, Luka (CRO) 0-6 1-6 
JANKOVIC, Miki (SRB) 5 RAJIC, Marko (SRB) 6-4 6-2 
RISTIC, Stefan (SRB) DANCESCU, Adrian-Marin (ROU) 3-6 3-6 
TOMIC, Petar (SRB) BLAZEVIC, Ivan (CRO) 3-6 3-6  
2. kolo PETRONIJEVIC, Uros (SRB) LANG, Philip (AUT) 6-2 6-1 
DZALETA, Nikola (SRB) WC SETIC, Filip (CRO) 2-6 4-6 
STOJISAVLJEVIC, Sasa (SRB) 2 SEDLETZKY, Markus (AUT) 7-5 5-7 6-4 
JEVTIC, Slobodan (SRB) SCHRETTER, Johannes (AUT) 3-6 2-6 
JANKOVIC, Miki (SRB) 5 CEROVIC, Ivan (CRO) 1-6 4-6 
3. kolo PETRONIJEVIC, Uros (SRB) HIZAK, Mislav (CRO) 1 6-4 3-6 1-6 
STOJISAVLJEVIC, Sasa (SRB) 2 BUDOS, Marek (SVK) 6-0 6-1 
4. kolo STOJISAVLJEVIC, Sasa (SRB) 2 ZWEILI, Lucas (SUI) 15 6-2 6-1
Singl
1. kolo ZIVOJINOVIC, Stefan (SRB) WC KRAWIETZ, Kevin (GER) 5 0-6 1-6 
STOJISAVLJEVIC, Sasa (SRB) Q URBANIJA, Mike (SLO) Q 6-4 6-3 
2. kolo STOJISAVLJEVIC, Sasa (SRB) Q KRAWIETZ, Kevin (GER) 5
ITF Antalya – Belconti, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Kvalifikacije
1. kolo BONIC, Barbara (SRB) 9 Slobodna
2. kolo BONIC, Barbara (SRB) 9 DISTELMANS, Steffi (BEL) 3-6 6-3 6-3 
3. kolo BONIC, Barbara (SRB) 9 STRAKHOVA, Valeriya (UKR) 5 6-3 7-5 
Singl
1. kolo BONIC, Barbara (SRB) Q FRIEDSAM, Anna-Lena (GER) 7 0-6 3-6 

2nd Qatar ITF Junior Open 2012, Qatar, Doha, Grade 5, tvrda podloga
Singl
1. kolo SABLJAREVIC, Sofia (SRB) 8 MANEKINA, Ekaterina (RUS) 4-6 5-7