Turniri od 27.03 -02.04.

Torneo Internacional Challenger Leon, Leon, Mexico, $ 75.000+H, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) RAMANATHAN, Ramkumar (IND, 2) 6-3 3-6 6-1
2/3. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) ESCOBAR, Gonzalo (ECU) 6-4 7-6(5)
3/3. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) BROADY, Liam (GBR, 8) 6-2 5-7 6-4
Glavni žreb
1.kolo KRSTIN, Peđa (SRB) KRUEGER, Mitchell (USA) 4-6 4-6
PETROVIĆ, Danilo (SRB, Q) KOZLOV, Stefan (USA, 4) 4-6 2-6

Istarska rivijera, Opatija, Opatija, Croatia, $15.000, šljaka

Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo BANIĆEVIĆ, Igor (SRB) HUBNER, Edward (GBR) 2-6 0-6
RAJIĆ, Dušan (SRB) ERZISNIK, Ivor (CRO) 6-2 6-3
DABIĆ, Miloš (SRB) NARDONE, Jernej (SLO) 6-4 6-2
2/4. kolo RAJIĆ, Dušan (SRB) BOLARDI, Antonin (CZE) 5-7 6-7(6)
DABIĆ, Miloš (SRB) STOKKER, Alex (ROU) 7-6(5) 6-4
3/4. kolo DABIĆ, Miloš (SRB) KRIVOKUCA, Neven (CRO, 14) 7-5 1-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 1) BLASKO, Martin (SVK, Q) 6-1 6-2
2. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 1) PENA LOPEZ, Manuel (ARG, Q) 6-1 6-4
1/4 finale ĐERE, Laslo (SRB, 1) MYLOKOSTOV, Denys (UKR, 7) 6-1 6-0
1/2 finale ĐERE, Laslo (SRB, 1) LINZER, Michael (AUT, 3) 5-7 6-2 6-4
FINALE ĐERE, Laslo (SRB, 1) KOLAR, Zdenek (CZE, 2) 7-5 6-4
Egypt Men’s Futures, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo PERIĆ, Nebojša (SRB, 12) TROEBINGER, Erwin (ITA) 6-4 6-3
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 15) RIEPKIN, Mykyta (UKR) 6-4 3-6 2-0, ret
2/3. kolo PERIĆ, Nebojša (SRB, 12) ZICK, Charly (GER) 6-4 1-1, ret
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 15) STORRIE, Ryan J. (GBR, WC) 1-6 2-6
10th Lyttos Beach ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 2) slobodan
MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) HEDMAN, Alex (FIN) 3-6 1-6
2/3. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 2) ROSE, Joshua (GBR) 5-7 1-6
Dubl
1.kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
GOHLKE, Delf (GER)
CHAPPELL, Nick (USA)/
GALLOWAY, Robert (USA)(4)
6-2 3-6 10-3
1/4 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
GOHLKE, Delf (GER)
CALLAHAN, Hunter (USA)/
HU, Nicholas S. (USA)
2-6 2-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo PERIĆ, Dragan (SRB) KURBATOV, Oleg (RUS) 1-6 2-6

ENGIE OPEN DE SEINE-ET-MARNE, Croissy-Beaubourg, France, $60.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) SHARIPOVA, Sabina (UZB, 7) 6-2 5-7 6-7(4)
Dubl
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB)/
NAYDENOVA, Aleksandrina (BUL)
RAE, Jocelyn (GBR)/
SMITH, Anna (GBR)(1)
2-6 3-6
Soho Square Egypt Women’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ŠEBREK, Anđela (SRB) SELVARAJOO, Theiviya (MAS) 2-6 3-6
10th Lyttos Beach ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB, 7) slobodna
POPIVODA, Mila (SRB) VAN ORSHAEGEN, Rebecca (BEL) 6-4 7-6(4)
2/3. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB, 7) OLIVER SANCHEZ, Maria (ESP) 6-4 6-1
POPIVODA, Mila (SRB) HUBER, Luisa Marie (GER, 4) 2-6 0-6
3/3. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB, 7) CASTILLE, Cindy (FRA, 11) 6-4 6-4
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB) ZOVINCOVA, Vendula (CZE) 7-5 7-5
OSTOJIĆ, Kristina (SRB, Q) Nicoleta-C. DASCALU (ROU, 1) 2-6 1-6
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)  KOLODZIEJOVA, Miriam (CZE, 3) 3-6 6-7(4)
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
BEKKER, Kseniia (RUS)(3)
DUDLAKOVA, Dagmar (CZE)/
KOLODZIEJOVA, Miriam (CZE,WC)
7-5 4-6 7-10

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

2nd Qatar ITF Junior Open 2017, Doha, Qatar, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
3/3. kolo: Andrija PAVLOVIĆ
Glavni žreb
1. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB, Q) CRESPI, Nicolo (ITA) 6-3 6-2
2. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB, Q) MAYOT, Harold (FRA) 7-6(5) 1-6 1-6
Dubl
1/4 finale PAVLOVIĆ, Andrija (SRB)/
LANZ, Mischa (SUI)
LIUCCI, Francesco (ITA)/(1)
OBERLEITNER, Neil (AUT)
4-6 6-3 10-4
1/2 finale PAVLOVIĆ, Andrija (SRB)/
LANZ, Mischa (SUI)
QUINZI, Gianluca (ITA)/
VIANELLO, Michele (ITA)
6-2 6-7(7) 10-8
FINALE PAVLOVIĆ, Andrija (SRB)/
LANZ, Mischa (SUI)
ANDALORO, Fabrizio (ITA)/
MAGGIOLI, Emiliano (ITA)
W/O
GD Tennis Cup, Antalya, Turkey, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo ŠUNTIĆ, Sabit (SRB) BORSAN, Doru Junior (ROU, 11) 6-2 6-2
2. kolo ŠUNTIĆ, Sabit (SRB) ROIDER, Leon C (AUT, Q) 6-3 4-6 6-4
3. kolo ŠUNTIĆ, Sabit (SRB) RUDOLPH, Timon (SUI) 6-0 6-3
1/4 finale ŠUNTIĆ, Sabit (SRB) WEIGHTMAN, Oscar (GBR) 6-2 6-7(9) 0-2, ret
JUNIORKE
Kvalifikacije
2/3. kolo:  Tara GANČEV
Glavni žreb
1. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 10) ATAY, Selina (TUR, WC) 6-1 6-2
BABIĆ, Jovana (SRB) SOLOMATINA, Arina (RUS, 7) 6-3 6-2
2. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 10) TUAYEVA, Alana (RUS) 2-6 1-6
BABIĆ, Jovana (SRB) BRICH, Sofi (BLR) 7-5 6-3
3. kolo BABIĆ, Jovana (SRB) LOPATETSKAYA, Dasha (UKR) 1-6 0-6
Dubl
1/4 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
CEVIK, Ipek (TUR)
BADEGYEVA, Azaliya (RUS)/
DAVLETOVA, Ekaterina (RUS)(8)
2-6 1-6
33. Perin Memorial, Vrsar, Croatia, G1, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Relja ESKIĆ,  Stefan SUVAJAC, Stefan ŽIVKOVIĆ (WC) 2/3. kolo: Pavle DROBNJAKOVIĆ 3/3. kolo: Nemanja SUBANOVIĆ, Vanja DOBRNJAC
Glavni žreb
1. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 3) HORVAT, Roko (CRO, WC) 5-1, ret
POPOVIĆ, Mihailo (SRB, Q) MATIĆ, Mile (CRO, WC) 6-2 6-2
KIROVSKI, Konstantin (SRB, 13) BRAYNIN, Aleksandr (UKR) 7-6(2) 2-6 7-5
Bodin ŽARKOVIĆ (SRB, Q) NECZ, Andras (HUN, Q) 1-6 5-7
2. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 3) VEDRI A., Alejandro (ESP) 6-1 6-4
POPOVIĆ, Mihailo (SRB, Q) RODIONOV, Jurij (AUT, 4) 3-6 4-6
KIROVSKI, Konstantin (SRB, 13) MARSON, Guido (ITA) 2-6 2-6
3. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 3) KALENDER, Admir (CRO, WC) 6-3 6-2
1/4 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 3) AVIDZBA, Alen (RUS, 6) 3-6 1-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
2/3. kolo: Elena GEMOVIĆ (12), Aleksandra STANKOVIĆ
Glavni žreb
1. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB, Q) DEMINOVA, Valeriya (RUS, 11) 6-2 6-3
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, Q) CVETKOVIĆ, Tina (SLO, Q) 4-6 7-5 0-6
VUKOVIĆ, Jovana (SRB) ZAVATSKA, Katarina (UKR, 2) 1-6 1-6
2. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB, Q) OLIYNYKOVA, Oleksandra (CRO, WC) 6-2 6-0
3. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB, Q) ARIAS M., Paula (ESP, 5) 2-6 1-6
XI ITF Junior GRIP2 Tenis Academy Benicarlo, Benicarlo, Spain, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
2/3. kolo: Boris BUTULIJA (4)

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

, Iraklio/Crete, Greece, U14, C3, tvrda podloga
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Luka Jovanović (1)
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Kristina Stamenković 
1/4 finale MRVIĆ, Andrea (SRB, 6) BENVEGNU, Alice (ITA) 4-6 6-3 2-6