Turniri od 27.02 – 05.03.

DUBAI DUTY FREE TENNIS CHAMPIONSHIPS, DUBAI, UNITED ARAB EMIRATES, ATP 500, $2.429.150, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB) GARCIA-LOPEZ, Guellermo (ESP) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
MURRAY, Andy (GBR)
EVANS, Daniel (GBR)/
MULLER, Gilles (LUX)
1-6 6-7(2)
TROICKI, Viktor (SRB)/
MERGEA, Florin (ROU)
KHACHANOV, Karen (RUS)/
PAIRE, Benoit (FRA)
6-7(5) 6-4 10-6
1/4 finale TROICKI, Viktor (SRB)/
MERGEA, Florin (ROU)
BOPANNA, Rohan (IND)/
MATKOWSKI, Marcin (POL)
3-6 4-6
ABIERTO MEXICANO TELCEL, Acapulco, Mexico, ATP 500, $1.491.310, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1, WC) KLIZAN, Martin (SVK) 6-3 7-6(4)
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1, WC) DEL POTRO, Juan Martin (ARG) 4-6 6-4 6-4
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1, WC) KYRGIOS, Nick (AUS, 6) 6-7(9) 5-7
BRASIL OPEN, SÃO PAULO, BRASIL, ATP 250, $455.565, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) BAGNIS, Facundo (ARG) 2-6 5-7
Dubl
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB)/(WC)
RUSSI ASSUMPCAO, Edoardo (BRA)
DANIELL, Marcus (NZL)/
DEMOLINER, Marcelo (BRA)(4)
3-6 1-6

ALYA WTA MALAYSIAN OPEN, KUALA LUMPUR, MALAYSIA, WTA International, $226.750, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 5) RADWANSKA, Urszula (POL) 1-6 6-7(3)
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) WANG, Oiang (CHN, 6) 1-6 3-6
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) HAN, Xinyun (CHN) 5-7 1-6
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)
MELICHAR, Nicole (USA)/
NINOMIYA, Makoto (JPN)
1-6 4-6

Wroclaw Open, Wroclaw, Poland, €85.000+H, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip  (SRB) DE SCHEPPER, Kenny (FRA, 3) 1-6 2-6
Keio Challenger International Tennis Tournament, Yokohama, Japan,  $50.000+H, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB) LEE, Duckhee (KOR, 3) 7-5 6-7(6) 6-1
2. kolo TEPAVAC, Marko (SRB) KLEIN, Brydan (GBR, Q) 3-6 4-6

China F3 Futures, Anning, China, P.R., $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB) WEI, Hua-Xuan (TPE) 6-2 6-3
BUTULIJA, Boris (SRB, 15) GEIWALD, Douglas (SWE, WC) 6-1 6-0
2/3. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB) WONG, Hong Kit (HKG, 1) 4-6 4-6
BUTULIJA, Boris (SRB, 15) LIU, Shao-Fan (TPE) 6-4 6-3
3/3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 15) WALKIN, Brandon (AUS, 3) 1-0, ret.
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) TANUMA, Ryota (JPN) 7-6(4) 6-4
BUTULIJA, Boris (SRB, Q) ROMBOLI, Fernando (BRA, 8) 2-6 6-7(3)
2. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) WANG, Ruixuan (CHN, WC) 7-5 6-4
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) TE, Rigele (CHN) 6-1 6-4
1/2 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) FANCUTT, Thomas (AUS) 6-2 6-0
FINALE PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) WU, Yibing (CHN, WC) 4-6 6-7(6)
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)
LEE, Kuan-Yi (TPE)/
LIU, Shao-Fan (TPE)
6-1 6-4
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)
BAI, Yan (CHN)/
CAI, Zhao (CHN)(WC)
1-6 6-7(2)
Soho Square Egypt F7 Men’s future, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga

Satnica
Glavni žreb
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) POLYAKOV, Vladimir (RUS, WC) 6-0 6-3
2. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) ZEBALLOS, Federico (BOL, 4) 7-6(4) 6-3
1/4 finale KATIĆ, Dejan (SRB) MOLCAN, Alex (SVK, 7) 6-3 3-6 3-6
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1, WC) KHACHATRYAN, Mikayel (ARM) 6-2 6-0
2/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1, WC) MAZZONE, Augusto Nicolas (ARG, WC) 6-1 6-0
3/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1, WC) UGO CARABELLI, Camilo (ARG, 11) 4-6 6-1 6-4
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1, Q) FICOVICH, Juan Pablo (ARG) 3-6 6-4 6-3
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, WC) CARLI, Cristian (ITA, Q) 2-6 2-6
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) KOROVIN, Mikhail (RUS, LL) 2-6 7-6(5) 6-4
2. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) BRKIĆ, Tomislav (BIH) 1-6 6-7(4)
ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1, Q) BALUDA-PURKISS, Carlos (ESP, Q) 6-4 6-4
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1, Q) TOREBKO, Peter (GER) 7-6(6) 7-5
1/2 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1, Q) TRAVAGLIA, Stefano (ITA, 3) 6-2 3-6 7-6(3)
FINALE ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1, Q) BRKIĆ, Tomislav (BIH) 6-7(7) 6-3 6-4
Dubl
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)
CHAZAL, Maxime (FRA)/
TOREBKO, Peter (GER)
2-6 6-7(6)
ZEKIĆ, Miljan (SRB)/(A)
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB)
LEITE, Wilson (BRA)/
TORRE, Eduardo Agustin (ARG)
6-2 3-6 7-10
ORLANDO PROFESSIONAL TENNIS SERIES, Orlando, FL, USA, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo PERIĆ, Nebojša (SRB) BROWN, Preston (USA) 3-6 6-2 6-1
2/4. kolo PERIĆ, Nebojša (SRB) STRODE, Isaiah (USA) 3-6 6-7(2)
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) RODRIGUEZ, Ricardo (VEN, Q) 6-3 7-6(2)
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) COLLARINI, Andrea (ARG, 7) 5-7 6-7(4)
Dubl
1. kolo PERIĆ, Nebojša (SRB)/
FILIPENKO, Viktor (HUN)
LENZ, Julian (GER)/
REESE, Hunter (USA)
2-6 5-7

Soho Square Egypt Women’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 2) slobodna
JANKOVIĆ, Julia Nina (SRB) KUDELOVA, Martina (CZE) 2-6 0-6
2/3. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 2) PEKTOROVA, Hana (CZE) 6-0 7-6(2)
3/3. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 2) TALBI, Shalimar (BLR) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
OZGEN, Pemra (TUR)/
VRLJIĆ, Ana (CRO)(3)
2-6 1-6
ITF WOMEN PALMANOVA II, Palmanova (Mallorca), Spain, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo GANČEV, Tara (SRB) STUCHLA, Karolina (CZE) 0-6 0-6
GD TENNIS CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB, 6) slobodna
2/3. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB, 6) BISKIĆ, Ana (CRO) 3-6 1-6

ITF Gjovik Porsche Open, Gjovik, Norway, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo BABIĆ, Jovana (SRB) ELDE, Emilie (NOR) 3-6 2-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

FOCUS tennis academy open 2017, Rotterdam, Netherlands, U16/14, C3/C3, akrilna podloga
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Luka Dragoljić, Lav Dašić
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Tamara Eraković (Q)
Kungens Kanna & Drottningens Pris, Stockholm, Sweden, U14, C1, akrilna podloga
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2/2. kolo: Mihailo Savić (13)
Glavni žreb
2. kolo: Stefan Popović (3)
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Iva Divac (WC)