Turniri od 27.01 – 02.02.

Davis Cup, Spens Sport Centre, Novi Sad, Serbia, tvrda podloga
31. jan – 02. feb Satnica
1. kolo    
SRBIJA  – ŠVAJCARSKA 2-3
Petak, 14h Ilija BOZOLJAC  – Roger FEDERER 4-6 5-7 2-6
Dušan LAJOVIĆ  – Stanislas WAWRINKA 4-6 6-4 1-6 6-7(7)
Subota, 15h Filip KRAJINOVIĆ/
Nenad ZIMONJIĆ
 – Marko CHIUDINELLI/
Michael LAMMER
6-7(3) 6-3 6-7(2) 2-6
Nedelja, 13h Dušan LAJOVIĆ  – Michael LAMMER 6-3 3-6 6-4
Filip KRAJINOVIĆ  – Marko CHIUDINELLI 6-3 6-1

Paris, France, $ 710,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DOLONC, Vesna (SRB) DUSHEVINA, Vera (RUS) 1-6 6-0 6-4
2/3. kolo DOLONC, Vesna (SRB) LARSSON, Johanna (SWE) 4-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB) PETKOVIĆ, Andrea (GER) 2-6 3-6
Pattaya City, Thailand, $ 250,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 2) DANILIDOU, Eleni (GRE) 6-4 6-3
2/2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 2) DUAN, Ying-Ying (CHN) 6-2 7-5
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, Q) LERTPITAKSINCHAI, Nicha (THA, WC) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
DANILIDOU, Eleni (GRE)
LERTPITAKSINCHAI, Nicha THA)/
PLIPUECH, Peangtarn (THA)
4-6 6-2 11-9
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
DANILIDOU, Eleni (GRE)
LERTCHEEWAKARN, Noppawan (THA)/ZVONAREVA, Vera (RUS) 1-6 6-2 6-10

Ove nedelje nema naših tenisera na ATP Challenger turu

Nussloch, Germany, $ 15,000, tepih

Livestream Satnica
Glavni žreb
1. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB) MIES, Andreas (GER, WC) 6-3 6-2
2. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB) PUETZ, Tim (GER, 5) 6-7(4) 1-6
Sharm El Sheikh, Egypt, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 4) slobodan
MARKOVIĆ, Goran (SRB) NARDELLI, Gabriele (ITA) 6-2 6-4
2/3. kolo ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 4)  KUMAR, S. Poorva (IND) 6-1 6-0
MARKOVIĆ, Goran (SRB) MENSURADO, Vasco (POR, 8) 3-6 1-6
3/3. kolo ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 4) SURCHENKO, Dmitry (RUS, 11) 6-2 6-4
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB) BRIZZI, Alberto (ITA, 2) 6-7(4) 7-5 6-1
ĐERE, Laslo (SRB) LAKHNO, Igor (UKR, WC) 6-4 6-0
VUČIĆ, Ilija (SRB) RAMOS, Francisco (POR, Q) 6-1 6-0
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, Q) NAM, Ji Sung (KOR) 6-2 6-4
2. kolo ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, Q) KUBLER, Jason (AUS, 5) 6-4 1-6 0-6
ĐERE, Laslo (SRB) CARBALLES BAENA, Roberto (ESP, 1) 3-6 3-6
ZEKIĆ, Miljan (SRB) VUČIĆ, Ilija (SRB) 6-2 4-6 5-7
1/4 finale VUČIĆ, Ilija (SRB) KUBLER, Jason (AUS, 5) 6-7(3) 3-6
Dubl
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB)
ĐERE, Laslo (SRB)/
GASPAR MURTA, Andre (POR)
6-2 1-6 10-7
MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB)
GARZELLI, Francesco (ITA)/
NDAYISHIMIYE, Hassan (BDI, 4)
6-1 6-2
1/4 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB)
NEDELKO, Ivan (RUS)/
SURCHENKO, Dmitry (RUS)
6-2 6-1
ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB)
KUBLER, Jason (AUS)/
PEREZ SANZ, David (ESP, 3)
6-4, KJ/PSD predali
1/2 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB)
PEREIRA, Jose (BRA)/  (1)
TRAVAGLIA, Stefano (ITA)
2-6 3-6
ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB)
NAM, Ji Sung (KOR)/
SLOBODCHIKOV, Ronald (RUS)
7-6(1) 6-4
FINALE ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB)
PEREIRA, Jose (BRA)/ (1)
TRAVAGLIA, Stefano (ITA)
6-2 3-6 8-10
Antalya – Belconti, Turkey, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB)
SPRISANGSITTHISANTI, Sumet (THA) Đ.Đ. odustao
Glavni žreb
1. kolo BJELICA, Ivan (SRB, 8) MAJCHROWICZ, Adam (POL, WC) 6-2 6-1
TEPAVAC, Marko (SRB) VORSTER, Tucker (RSA, 6) 6-3 6-2
2. kolo TEPAVAC, Marko (SRB) WATANUKI, Yusuke (JPN) 3-6 6-4 3-6
BJELICA, Ivan (SRB, 8) MCMORROW, Kyle (USA, Q) 6-2 6-1
1/4 finale BJELICA, Ivan (SRB, 8) BORTOLOTTI, Marco (ITA, 4) 6-3 7-5
1/2 finale BJELICA, Ivan (SRB, 8) MARTI, Yann (SUI, 1) 6-7(8) 4-6
Dubl
1. kolo BJELICA, Ivan (SRB)/
TRENDAFILOV, Petar (BUL, 3)
DURMUS, Durukan (TUR)/
SULUOGLU, Sefa (TUR)
7-6(4) 6-2
TEPAVAC, Marko (SRB)/
BAR, Dekel (ISR)
ALEKSEENKO, Gleb (UKR)/
JUKSA, Deivids (LAT, WC)
6-1 6-0
1/4 finale BJELICA, Ivan (SRB)/
TRENDAFILOV, Petar (BUL, 3)
MATTHEWS, Oscar Fabian (USA)/
MCMORROW, Kyle (USA)
3-6 6-3 10-5
TEPAVAC, Marko (SRB)/
BAR, Dekel (ISR)
INZERILLO, Jerome (FRA)/
TCHOUTAKIAN, Maxime (FRA)
6-1 6-1
1/2 finale BJELICA, Ivan (SRB)/
TRENDAFILOV, Petar (BUL, 3)
BOLUDA-PURKISS, Carlos (ESP)/
ORTEGA-OLMEDO, Roberto (ESP, 1)
5-7 2-6
TEPAVAC, Marko (SRB)/
BAR, Dekel (ISR)
ILKEL, Cem (TUR)/
YUKSEL, Ani (TUR)
6-3 3-6 10-6
FINALE TEPAVAC, Marko (SRB)/
BAR, Dekel (ISR)
BOLUDA-PURKISS, Carlos (ESP)/
ORTEGA-OLMEDO, Roberto (ESP, 1)
1-6 2-6

Burnie, Australia, $ 50,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) KALININA, Anhelina (UKR, 3) 6-2 4-6 5-7
Sharm El Sheikh, Egypt, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 4)
ENE, Cristina (ROU, Q) 6-3 6-1
2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 4) SANESI, Gia (ITA) 7-5 1-6 6-3
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB, 4) MENDESOVA, Pernilla (CZE) 1-6 4-6
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
KALABINA, Yuliya (RUS)
VAJDOVA, Natalia (SVK)/
VAJDOVA, Nikola (SVK)
6-2 6-1
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
KALABINA, Yuliya (RUS)
KUBICIKOVA, Martina (CZE)/
MENDESOVA, Pernilla (CZE) (4)
5-7 3-6

Guayaquil, Ecuador, G1, šljaka
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 6) QUEZADA CALDERON, Donato (ECU, WC) 6-2 6-1
2/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 6) KOELLE, Lucas (BRA, WC) 6-4 6-4
3/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 6) PENCHYNA-CARDENAS, Gerardo (MEX) 4-6 7-5 5-7
Dubl
1. kolo MILOVIĆ, Željko/
VELLODI, Keshav (USA)
LOURIDO SANCHEZ, Eduardo (ECU)/
REYES PLUA, Jorman Gustavo (ECU, WC)
3-6 4-6
Hammam Sousse, Tunisia, G2, tvrda podloga
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo SUČEVIĆ, Luka (SRB, 3) slobodan
2/3. kolo SUČEVIĆ, Luka (SRB, 3) LYSOV, Sergei (RUS) 6-3 7-5
3/3. kolo SUČEVIĆ, Luka (SRB, 3) OAKLEY, Luke (GBR, 6) 0-6 7-5 6-2
Glavni žreb
1. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB, 3) OUATTARA, Gueninle Abdoul Karim (CIV) 6-1 6-1
SUČEVIĆ, Luka (SRB, Q) OUALHA, Mohamed (TUN, WC) 6-4 6-7(0) 6-2
2. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB, 3) PROKOPCHUK, Alexey (UKR) 6-0 6-1
SUČEVIĆ, Luka (SRB, Q) STARY, Dominik (CZE, 4) 2-6 2-6
1/4 finale ČONKIĆ, Petar (SRB, 3) ZAPATA MIRALLES, Bernabe (ESP, Q) 6-4 2-6 6-3
1/2 finale ČONKIĆ, Petar (SRB, 3) PODVINSKI, Tomislav (CRO) 4-1 5-4(3)
Finale ČONKIĆ, Petar (SRB, 3) ZIELINSKI, Jan (POL, 1) 1-4 2-4
Dubl
1. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB)/  (2)
BAKSHI, Aleksandre (GEO)
BABELIS, Tadas (LTU)/
KLOK, Denys (UKR)
6-1 6-4
SUČEVIĆ, Luka (SRB)/
RONCALLI, Simone (ITA)
FERCHICHI, Mounir (TUN)/
SOUAYAH, Amine (TUN, WC)
6-3 6-1
1/4 finale ČONKIĆ, Petar (SRB)/  (2)
BAKSHI, Aleksandre (GEO)
TESSA, Louis (FRA)/
ZAPATA MIRALLES, Bernabe (ESP)
6-2 2-6 10-8
SUČEVIĆ, Luka (SRB)/
RONCALLI, Simone (ITA)
KRALJEVIC, Filip (CRO)/
PODVINSKI, Tomislav (CRO, 3)
0-6 3-6
1/2 finale ČONKIĆ, Petar (SRB)/  (2)
BAKSHI, Aleksandre (GEO)
KRALJEVIC, Filip (CRO)/  (3)
PODVINSKI, Tomislav (CRO)
4-2 3-5 9-11
Otocec, Slovenia, G4, tepih
Livescore Satnica
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/3. kolo POPOVIĆ, Natalija (SRB, WC) LAPAJNE, Zana (SLO) 6-4 6-1
2/3. kolo POPOVIĆ, Natalija (SRB, WC) KAMENETSKAYA, Ekaterina (RUS, 4) 6-2 6-3
3/3. kolo POPOVIĆ, Natalija (SRB, WC) JANIS, Grace (GER, WC) 3-6 6-3 6-1
Glavni žreb
1. kolo POPOVIĆ, Natalija (SRB, Q) FAJNOROVA, Anna (SVK, Q) 0-6 1-6
TOMIĆ, Tamara (SRB) BOŽINOVIĆ, Sandra (FRA) 4-6 1-6

Bergen, Norway, Winter Cups 2014 B16 Qualifying B
31.01-02.02 Satnica
DEČACI (Boris Butulija, Miomir Kecmanović, Miloš Radenković)
Austria, Belarus, Finland, Germany, Great Britain, Latvia, Norway, Serbia
1/4 finale Srbija B16 2-1 Finska B16
BUTULIJA, Boris KAUKOVALTA, Patrick 7-6(7) 6-2
KECMANOVIĆ, Miomir POLLANEN, Aaro 2-6 7-6(5) 7-6(4)
BUTULIJA, Boris/
KECMANOVIĆ, Miomir
POLLANEN, Aaro/
KAUKOVALTA, Patrick
5-7 2-6
1/2 finale Srbija B16 1-2 Belorusija B16
BUTULIJA, Boris RODIONOV, Jurij 5-7 6-3 3-6
KECMANOVIĆ, Miomir HALIAK, Mikalai 3-6 7-6(3) 6-3
KECMANOVIĆ, Miomir/
RADENKOVIĆ, Miloš
RODIONOV, Jurij/
TYBAR, Maxim
6-4 3-6 3-6
Za 3. mesto Srbija B16 0-3 Austrija B16
RADENKOVIĆ, Miloš HAIM, Matthias 1-6 6-7(3)
BUTULIJA, Boris AICHHORN, Jakob 4-6 6-7(5)
KECMANOVIĆ, Miomir/
RADENKOVIĆ, Miloš
HAIM, Matthias/
AICHHORN, Jakob
6-4 4-6 6-10
Maniago, Italy, Winter Cups 2014 G16 Qualifying B
31.01-02.02 Satnica
DEVOJČICE (Nikolina Jović, Kristina Miletić, Jana Bojović)
Georgia, Israel, Italy, Portugal, Serbia, Slovenia, Spain, Switzerland
1/4 finale  Srbija G16 1-2 Slovenija G16
JOVIĆ, Nikolina  – ERJAVEC, Veronika 3-6 6-3 6-2
 MILETIĆ, Kristina  – MRAZ, Hana 4-6 1-6
                           JOVIĆ,Nikolina/
MILETIĆ, Kristina
 – ERJAVEC,Veronika/                        MRAZ, Hana 3-6 3-6
5-8. mesto Srbija G16 2-1 Portugal G16
JOVIĆ, Nikolina MESQUITA, Ines 6-1 6-1
MILETIĆ, Kristina OLIVEIRA, Marta 4-6 5-7
JOVIĆ, Nikolina/
BOJOVIĆ, Jana
OLIVEIRA, Marta/
MESQUITA, Ines
6-4 6-4
Za 5. mesto Srbija G16 2-1 Izrael G16
BOJOVIĆ, Jana SOLOMON, Gaya 6-2 6-4
JOVIĆ, Nikolina KROLITZKY, Shelly 6-0 6-2
MILETIĆ, Kristina/
BOJOVIĆ, Jana
SOLOMON, Gaya/
KIMHI, May
6-0 2-6 6-7(10)
Karlskrona, Sweden, Winter Cups 2014 B14 Qualifying C
31.01-02.02 Satnica
DEČACI (Kristijan Juhas, Marko Miladinović, Mihailo Popović)
Czech Republic, Denmark, Estonia, Great Britain, Serbia, Slovak Republic, Slovenia, Sweden
1/4 finale Srbija B14 1-2 Estonija
MILADINOVIĆ, Marko PARTS, Robin Erik 6-3 6-2
POPOVIĆ, Mihailo GLINKA, Daniil 6-7(5) 2-6
                   MILADINOVIĆ, Marko/
POPOVIĆ, Mihailo
PARTS, Robin Erik/
GLINKA, Daniil
6-7(4) 3-6
5-8. mesto Srbija B14 1-2 Švedska B14
JUHAS, Kristijan TENSING, Filip 0-6 6-4 6-1
MILADINOVIĆ, Marko GARPERED, Johan 2-6 5-7
MILADINOVIĆ, Marko/
JUHAS, Kristijan
GARPERED, Johan/
GREVELIUS, Erik
2-6 2-6
Za 7. mesto Srbija B14 2-1 Slovenija B14
MILADINOVIĆ, Marko FUGINA, Aljaz 6-0 7-6(4)
POPOVIĆ, Mihailo PODLIPNIK, Matic 6-2 6-3
MILADINOVIĆ, Marko/
JUHAS, Kristijan
PODLIPNIK, Matic/
KOMAC, Rok
6-4 0-6 4-6
Kazan, Russia, Winter Cups 2014 G14 Qualifying C
31.01-02.02 Satnica
DEVOJČICE (Olga Danilović, Teodora Ristić, Jovana Vuković)
Finland, Hungary, Norway, Russia, Serbia, Sweden, Switzerland
1/4 finale Srbija G14 slobodna
1/2 finale Srbija G14 3-0 Švajcarska G14
DANILOVIĆ, Olga KUNG, Leonie 6-2 6-4
VUKOVIĆ, Jovana WALTERT, Simona 3-6 6-1 6-3
DANILOVIĆ, Olga/
RISTIĆ, Teodora
KUNG, Leonie/
TSYGOUROVA, Katerina
7-5 6-4
FINALE Srbija G14 0-3 Rusija G14
DANILOVIĆ, Olga PERVUSHINA, Olesya 3-6 4-6
VUKOVIĆ, Jovana MAKAROVA, Tatiana 3-6 4-6
VUKOVIĆ, Jovana/
DANILOVIĆ, Olga
PERVUSHINA, Olesya/
MAKAROVA, Tatiana
2-6 2-6
Vänersborg, Sweden, G3, U12
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/2. kolo MARĐONOVIĆ, Aleksa (SRB) TURINA, Vincent (SWE) 6-0 6-1
2/2. kolo MARĐONOVIĆ, Aleksa (SRB) NORDBY, Felix (SWE) 0-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo MARĐONOVIĆ, Aleksa (SRB, LL) TEMIRHANOV, Arslanbek (SWE)
3-6 3-6