Turniri od 26.11 – 02.12.

Ove nedelje nema ATP/WTA/ATP-CH/WTA-125 turnira
Sezona ATP/WTA turnira je završena

WACO FUTURES USTA MEN’S COLLEGIATE SERIES #2, Waco, TX, USA, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 3) ROLLINS, Pierce (USA) 7-6(3) 4-6 6-7(5)
Magic Hotel Tours, Monastir, Tunisia, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KOVAČ, Adam (SRB) SOLANKI, Alex (IND) 4-6 5-7
ĐURASOVIĆ, Dragutin (SRB) RECCI, Masson (GBR, 8) 0-6 0-6
GD TENNIS CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo DRINIĆ, Milan (SRB) FETISLEAM, Edris (ROU, SE) 3-6 6-4 0-6
KATIĆ, Dejan (SRB, 6) BOBORYKIN, Alexamder (RUS) 6-2 6-0
2. kolo KATIĆ, Dejan (SRB, 6) HELLFRITSCH, Lucas (GER, Q) 3-6 6-1 6-2
1/4 finale KATIĆ, Dejan (SRB, 6) FETISLEAM, Edris (ROU, SE) 6-3, ret.
Dubl
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB)/
IVANOV, Klim (KAZ)(WC)
JEONG, Yeongseok (KOR)/
PARK, Uisung (KOR)
1-6 4-6
DRINIĆ, Milan (SRB)/
ZHAO, RunYu (CHN)
LOMAKIN, Grigoriy (KAZ)/
RAJSKI, Maciej (POL)(2)
2-6 2-6

Magic Hotel Tours, Monastir, Tunisia, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 7) MAREEN, Axana (BEL) 6-3 6-1
BONIĆ, Barbara (SRB, 5) SHIMIZU, Chinatsu (JPN, Q) 7-5 6-3
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 7) TITOVA, Maria (RUS, Q) 3-6 3-6
BONIĆ, Barbara (SRB, 5) LE BIHAN, Kelia (FRA, Q) 4-6 6-3 4-6
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/(1)
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
COLLINS, Ali (GBR)/(WC)
TANASESCU, Maria (CAN)
6-3 6-3
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
NJIRIĆ, Silvia (CRO)(2)
DELAI, Melania (ITA)/
KALAITZIS, Victoria (BEL)
6-0 6-7(5) 10-7
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/(1)
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
KUNG, Leonie (SUI)/
KUNG, Lisa (SUI)
4-6 6-0 10-6
  ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
NJIRIĆ, Silvia (CRO)(2)
BENAISSA, Amira (ALG)/
HOSOKI, Yuka (JPN)
6-0 7-5
1/2 finale
BONIĆ, Barbara (SRB)/(1)
STOJANOVIĆ, Jelena (AUS)
GADIENT, Nicole (SUI)/
SCHOLL, Chiara (USA)(4)
6-7(2) 7-5 6-10
  ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
NJIRIĆ, Silvia (CRO)(2)
BRUNE O., Astrid W. (NOR)/
MAREEN, Axana (BEL)
6-3 6-1
FINALE
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
NJIRIĆ, Silvia (CRO)(2)
GADIENT, Nicole (SUI)/
SCHOLL, Chiara (USA)(4)
7-6(2) 4-6 10-6
 
GD TENNIS CUP, Antalya, Turkey, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) JELUSIĆ, Katarina (CRO) 6-0 6-1
VIDOVIĆ, Anđela (SRB) TIMOFEEVA, Marina (RUS) 7-5 6-0
2/3. kolo STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) PACHKALEVA, Taisya (RUS) 3-6 5-7
VIDOVIĆ, Anđela (SRB) PETROVICKA, Kiara (SVK, 11) 1-6 5-7
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 7) SONMEZ, Zeynep (TUR)(WC) 4-6 2-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

APT Junior Open, Asuncion, Paraguay, G5, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo GANČEV, Tara (SRB, 6) slobodna
2. kolo GANČEV, Tara (SRB, 6) BELLINI F.P., Julia (BRA) 6-0 6-2
3. kolo GANČEV, Tara (SRB, 6) MATIUSHOVA, Sofia (RUS) 7-5 6-1
1/4 finale GANČEV, Tara (SRB, 6) ARUJ, Natalia (ARG, 4) 7-5 6-2
1/2 finale GANČEV, Tara (SRB, 6) OSAKI, Hikari (JPN) 4-6 6-3 6-1
FINALE GANČEV, Tara (SRB, 6) PEREYRA G., Serena (ARG) 6-3 6-3
Dubl
1/4 finale GANČEV, Tara (SRB)/(4)
ARAYA, Florencia (CHI)
FONSECA, Camilla (BRA)/
PENIDO, Clara (BRA)(8)
6-1 7-5
1/2 finale GANČEV, Tara (SRB)/(4)
ARAYA, Florencia (CHI)
BRITEZ R., Leyla F. (PAR)/
FRANCO M., Paulina (PAR)
6-4 0-6 6-10
 
ITF East Africa Junior Circuit 18 & Under KEN 2, Nairobi, Kenya, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo JOVANOVIĆ, Andrej (SRB) MUSEMBI, Kennedy (KEN, WC) W/O
2/3. kolo JOVANOVIĆ, Andrej (SRB) AHMED, Nathael (ETH) 7-6(6) 6-3
3/3. kolo JOVANOVIĆ, Andrej (SRB) ADONIS, Jerome (ZIM) 6-1 3-6 6-0
Glavni žreb
1. kolo JOVANOVIĆ, Andrej (SRB, Q) DELI, Mihaly (HUN) 4-6 2-6
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo LOPIČIĆ, Anđela (SRB, 11) slobodna
2. kolo LOPIČIĆ, Anđela (SRB, 11) WURM, Sophia (AUT) 2-6 2-6
Dubl
1/4 finale LOPIČIĆ, Anđela (SRB)/
LUKIĆ, Tea (GER)(3)
AUER,   Stefanie (AUT)/
WURM, Sophia (AUT)
6-3 7-6(2)
1/2 finale LOPIČIĆ, Anđela (SRB)/
LUKIĆ, Tea (GER)(3)
KITAMBALA, Hoziane (BDI)/
KOTECHA, Sneha (KEN)(2)
6-0 2-6 12-14
Ramat Hasharon Open in Memory of Jack Baron, Kfar Hayarok junction, Israel, G3, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB) SIMON, Sahar (ISR, 7) 6-7(6) 6-4 6-3
MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB) GINAT, Roi (ISR) 6-3 6-1
2. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB) VOLONSKI, Nikita (AUS) 6-3 3-6 6-3
MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB) V.D.SCHULENBURG, Jeffrey (SUI, 3) 6-0 7-6(5)
1/4 finale POPOVIĆ, Mihailo (SRB) STRICKER, D. Stephan (SUI, 1) 4-6 3-6
MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB) MOLLER, Elmer (DEN) 6-2 3-6 6-1
1/2 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB) KYM, Jerome (SUI) 6-3 6-2
FINALE MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB) STRICKER, Dominic C. (SUI)(1) 2-6 0-2, ret.
Dubl
1/4 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB)/
MALEŠEVIĆ, Nemanja (BIH)
STRICKER, Dominic C. (SUI)/
V.D.SCHULENBURG, Jeffrey (SUI)(1)
4-6 2-6
Tournoi ITF Junior Meknes Ismailia, Meknes, Morocco, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo TEBOUL, Luca (SRB, 8) ZUND, Serafin (LIE) 4-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo ESKIĆ, Relja (SRB) LARAICHI, Youness (MAR, WC) 6-2 6-1
2. kolo
ESKIĆ, Relja (SRB) SAVELEV, Daniil (RUS, 6) 4-6 3-6
Dubl
1/4 finale
ESKIĆ, Relja (SRB)/(4)
SAVELEV, Daniil (RUS)
KALISZEWSKI, Pawel (POL)/
PIEKAREK, Kacper (POL)
4-6 4-6
 
Junior Zagreb Cup, Zagreb, Croatia, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo DOBRNJAC, Vanja (SRB) CUENIN, Sean (FRA, 1) 2-6 4-6
ZUBAC, Dimitrije (SRB) BARUN, Božo (CRO) 6-4 5-7 6-2
2/3. kolo ZUBAC, Dimitrije (SRB) DUJMOVIĆ, Grgo (CRO) 6-3 6-4
3/3. kolo ZUBAC, Dimitrije (SRB) MATIĆ, Mile (CRO, 7) 2-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo ZUBAC, Dimitrije (SRB, LL) CUENIN, Sean (FRA, Q) 4-6 6-4 2-6
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo JOCOVIĆ, Anđela (SRB, 6) MAŠIĆ, Laura (CRO) 3-6 4-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Marsa Tennis Europe 16 & Under, Marsa, Malta, U16, C3, asfalt
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Luka Petrović (13)
Glavni žreb
1. kolo: Nikola Jovanović
2. kolo: Petar Belošević (14), Bojan Radoman (Q)
3. kolo
: Nikola Zekić (12)
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Kristina Stamenković, Lena Karlovčan
2. kolo: Sanja Đurđević, Iva Šepa
3. kolo: Tijana Sretenović (6)
1/4 finale KOLAREVIĆ, Nevena (SRB, 15) LIPIEC, Xenia (POL, 7) 1-6 7-5 4-6
Dubl
1/4 finale KARLOVČAN, Lena (SRB)/
ŠEPA, Iva (SRB)
KANTOR, Anna (HUN)/(7)
SZPAKOWSKA, Martyna (POL)
4-6 6-4 6-10
SRETENOVIĆ, Tijana (SRB)/(3)
ROTHENSTEINER, Liel M. (AUT)
SALVATORELLI, Lavinia (ITA)/
SIRCI, Veronica (ITA)(6)
6-2 6-1
1/2 finale SRETENOVIĆ, Tijana (SRB)/(3)
ROTHENSTEINER, Liel M. (AUT)
JULA, Daria (ROU)/(2)
POPOVICI, Floriana (ROU)
2-6 3-6
Norrkoping Elite Hotels Junior Open, Norrkoping, Sweden, U14, C3, akrilna podloga
Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB, 2) MUNK M., Rebecca (DEN) 6-2 7-5
1/2 finale RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB, 2) GORSKA, Daria (POL, 3) 6-2 6-1
FINALE RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB, 2) MONFILS, Maelie (FRA, 8) 6-2 6-0
Dubl
1/4 finale RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB)/
POPLAWSKA, Kamila (POL)(2)
KREBS H., Vilma (DEN)/
SIGFRID, Ella (SWE)
6-1 6-1
1/2 finale RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB)/
POPLAWSKA, Kamila (POL)(2)
MIETTINEN, Asta (FIN)/
NURMINEN, Lotta (FIN)
6-3 5-7 10-7
FINALE RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB)/
POPLAWSKA, Kamila (POL)(2)
GORSKA, Daria (POL)/(1)
ROWINSKA, Malwina (POL)
1-6 2-6
Eddie Herr International Junior Championship, Bradenton, FL, USA, U16-12, šljaka
USTA 21.11-02.12. Satnica ACC
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/5. kolo CVETKOVIĆ, Stefan (SRB) WEEKES, Jaden (CAN, 4) 0-6 0-6
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/5. kolo MARKOVIĆ, Aleksa (SRB) CALLERI, Constantino O. (USA) 6-3 6-1
2/5. kolo MARKOVIĆ, Aleksa (SRB) CHANG, Dylan (USA, 15) 2-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo JOVANOVIĆ, Marko (SRB) VAN SCHALKWYK, Connor H. (NAM) 6-4 7-5
2. kolo JOVANOVIĆ, Marko (SRB) LOUTIT, Jack (NZL) 6-7(5) 3-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/5. kolo MILENKOVIĆ, Neda (SRB) GARZA, Maria (MEX) 6-0 6-0
2/5. kolo MILENKOVIĆ, Neda (SRB) LINCER, Olivia (USA) 6-3 6-2
3/5. kolo MILENKOVIĆ, Neda (SRB) RONDON, Gabriela (COL) 2-6 1-6