Turniri od 26.12 – 01.01.

Ove nedelje nema naših predstavnika

Ove nedelje nema naših predstavnica

Belgrade Open 2017, Beograd, Srbija, U12, C3, akrilna podloga
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo RAJAK, Andrej (SRB) ŠIŠIĆ, Fatih (BIH, WC) 2-6 3-6
STANOJEVIĆ, Mihajlo (SRB) BEREA, Codrin (ROU) 6-2 6-0
ŽIVKOVIĆ, Sergej (SRB) PUGACH, Artem (RUS) 5-7 2-6
DURASINOVIĆ, Stefan (SRB) TSAGKANOS, Vassileios (GRE 4-6 6-3 6-2
MILETIČKI, Marko (SRB) MULALIĆ, Edin (BIH) 4-6 0-6
STANKOVIĆ, Aleksa (SRB) LAKIĆ, Andrej (MNE) 6-1 6-3
2/2. kolo ZAGORAC, Andrija (SRB) ĐOKIĆ, Matej (BIH) 6-3 6-1
ĆERTIĆ, Petar (SRB, WC) BARAKET, Yasser (TUN) W/O
PETROVIĆ, Nikola (SRB) DURASINOVIĆ, Stefan (SRB) W/O
STANKOVIĆ, Aleksa (SRB) POPIRLAN, Liviu (ROU) 6-2 6-2
STANOJEVIĆ, Mihajlo (SRB) RISTOV, Milan (MNE) 6-1 6-0
Glavni žreb
1. kolo HADŽIMEHMEDOVIĆ, Romeo (SRB) MARKOVIĆ, Saša (SRB) 6-4 6-2
ZAGORAC, Andrija (SRB, Q) BARAKET, Yasser (TUN, Q) 4-6 6-3 0-6
STANOJEVIĆ, Mihajlo (SRB, Q) STOJANOVSKI, Filip (MKD) 6-4 6-4
DIMITRIJEVIĆ, Lazar (SRB) SPYROU, Chris (GRE, WC) 4-6 1-6
STANKOVIĆ, Aleksa (SRB, Q) ONDAS, Sebastian (SVK) 7-5 6-3
CVETKOVIĆ, Milan (SRB, WC) KNEŽEVIĆ, Simon (MGO) 4-6 6-4 4-6
PERIĆ, Nikola (SRB) COMAN, Mihai Alexandru (ROU) 4-6 5-7
IVANOVIĆ, Nikola (SRB) PENCHEV, Dimitar (BUL) 3-6 1-6
ĐURIĆ, Branko (SRB) FIRARU, Andrei (ROU) 6-2 6-0
RAĐENOVIĆ, Vuk (SRB) PUGACH, Artem (RUS, Q) 7-6(3) 0-6 6-2
NIKOLIĆ, Marko (SRB) DUROVIĆ, Boris (CZE) 6-1 6-4
GOJKOVIĆ, Mateja (SRB) LONČAREVIĆ, Andrej (FRA) 4-6 3-6
LUDOŠKI, Zoran (SRB) MULALIĆ, Edin (BIH, Q) 1-6 4-6
MARKOVIĆ, Petar (SRB, WC) DAPČEVIĆ, Emil (MGO) 0-6 1-6
DURASINOVIĆ, Stefan (SRB, Q) VEDOVELLI, Stefan (ITA, Q) 3-6 2-6
PISARIĆ, Nikola (SRB) ZIMMERMANN, Daniel (AUT, WC) 6-1 6-2
2. kolo HADŽIMEHMEDOVIĆ, Romeo (SRB) BARAKET, Yasser (TUN, Q) 6-1 6-1
STANOJEVIĆ, Mihajlo (SRB, Q) SPYROU, Chris (GRE, WC) 2-6 1-6
STANKOVIĆ, Aleksa (SRB, Q) KNEŽEVIĆ, Simon (MGO) 2-6 2-6
ĐURIĆ, Branko (SRB) RAĐENOVIĆ, Vuk (SRB) 6-0 6-4
NIKOLIĆ, Marko (SRB) LONČAREVIĆ, Andrej (FRA) 1-6 0-6
PISARIĆ, Nikola (SRB) VEDOVELLI, Stefan (ITA, Q) 6-2 6-2
1/4 finale HADŽIMEHMEDOVIĆ, Romeo (SRB) SPYROU, Chris (GRE, WC) 6-2 6-4
ĐURIĆ, Branko (SRB) LONČAREVIĆ, Andrej (FRA) 6-2 6-1
PISARIĆ, Nikola (SRB) DAPČEVIĆ, Emil (MGO) 6-2 3-6 6-1
1/2 finale HADŽIMEHMEDOVIĆ, Romeo (SRB) COMAN, Mihai Alexandru (ROU) 6-7(4) 0-6
ĐURIĆ, Branko (SRB) PISARIĆ, Nikola (SRB) 1-6 6-2 6-1
FINALE ĐURIĆ, Branko (SRB) COMAN, Mihai Alexandru (ROU) 6-2 6-4
Dubl
1/4 finale HADŽIMEHMEDOVIĆ, Romeo (SRB)/
MULALIĆ, Edin  (BIH)
NIKOLIĆ, Marko (SRB)/
RAĐENOVIĆ, Vuk (SRB)
W/O
ĐURIĆ, Branko (SRB)/
ZIMMERMANN, Daniel (AUT)
LONČAREVIĆ, Andrej (FRA)/
STOJANOVSKI, Filip (MKD)
6-1 6-3
1/2 finale NIKOLIĆ, Marko (SRB)/
RAĐENOVIĆ, Vuk (SRB)
ĐURIĆ, Branko (SRB)/
ZIMMERMANN, Daniel (AUT)
0-6 3-6
FINALE ĐURIĆ, Branko (SRB)/
ZIMMERMANN, Daniel (AUT)
COMAN, Mihai Alexandru (ROU)/
FIRARU, Andrei (ROU)
6-2 6-1
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Kvalifikacije
1/1. kolo RISTIĆ, Sara (SRB) slobodna
HRNČIĆ, Paula (SRB, WC) LUBENOVA, Emilia (BUL) 3-6 0-6
DIMITRIJEVIĆ, Kristina (SRB) TOTHOVA, Emma (SVK) 0-6 0-6
DELETIĆ, Simona (SRB) SARINOVA, Sara (SVK) 0-6 2-6
NIKOLIĆ, Anđelija (SRB) MUSABEGOVIĆ, Evin (BIH) 6-1 6-1
KOVAČEVIĆ, Katarina (SRB, WC) SHUMOVA, Arina (LAT) 4-6 6-7(6)
MIHALJEVIĆ, Tara (SRB) MORINA, Forta (KOS) 6-4 6-1
Glavni žreb
1. kolo IVANOVIĆ, Elena (SRB) LAKI, Michaela (GRE) 2-6 1-6
MARKOVIĆ, Anđelija (SRB) DANEVA, Iva (MKD, WC)) 7-6(7) 6-2
MARIĆ, Dunja (SRB, WC) STOJANOVIĆ, Leontina (SLO) 3-6 2-6
RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB) IONESCU, Iulia Andreea (ROU) 6-1 6-3
MILIĆ, Teodora (SRB) TOTHOVA, Emma (SVK, Q) 0-6 0-6
STOJANOVSKI, Lara (SRB) STOJANOVA, Jana (MKD) 0-6 0-6
PETKOVIĆ, Anja (SRB, WC) MUSIĆ, Rania (BIH) 6-0 6-4
LAZAREVIĆ, Anđela (SRB) SHUVYRDENKOVA, Daria (RUS) 6-3 1-6 2-6
KOVAČEVIĆ, Katarina (SRB, LL) SHUMOVA, Arina (LAT, Q) 6-3 6-1
RISTIĆ, Sara (SRB, Q) NIKOLOVA, Anastasia Aleksandra (BUL) 1-6 0-6
MIHALJEVIĆ, Tara (SRB, Q) SARDINOVA, Sara (SVK, Q) 0-6 0-6
GRUJIĆ, Jovana (SRB) LUBENOVA, Emilia (BUL, Q) 3-6 6-2 6-4
GOJKOVIĆ, Jelena (SRB, WC) PITTA, Athina (GRE) 1-6 1-6
NIKOLIĆ, Anđelija (SRB, Q) MARGINEAN, Alexia Iulia (ROU, Q) 3-6 0-6
RISTIĆ, Mia (SRB) KOCHISHKI, Srna (MKD) 6-0 6-0
2. kolo MARKOVIĆ, Anđelija (SRB) STOJANOVIĆ, Leontina (SLO) 6-3 4-6 1-6
RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB) TOTHOVA, Emma (SVK, Q) 3-6 2-6
PETKOVIĆ, Anja (SRB, WC) STOJANOVA, Jana (MKD) 1-6 3-6
KOVAČEVIĆ, Katarina (SRB, LL) SHUVYRDENKOVA, Daria (RUS) 3-6 1-6
GRUJIĆ, Jovana (SRB) PITTA, Athina (GRE) 4-6 1-6
RISTIĆ, Mia (SRB) MARGINEAN, Alexia Iulia (ROU, Q) 6-4 4-6 6-3
1/4 finale RISTIĆ, Mia (SRB) PITTA, Athina (GRE) 1-6 2-6
Dubl
1/4 finale LAZAREVIĆ, Anđela (SRB)/
MARIĆ, Dunja (SRB)
LAKI, Michaela (GRE)/
PITTA, Athina (GRE)
0-6 0-6
DELETIĆ, Simona (SRB)/
SHUMOVA, Arina  (LAT) 
RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB)/
SHUVYRDENKOVA, Daria (RUS)
1-6 2-6
IVANOVIĆ, Elena (SRB)/
MILIĆ, Teodora (SRB)
SARINOVA, Sara (SVK)/
TOTHOVA, Emma (SVK)
4-6 0-6
1/2 finale RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB)/
SHUVYRDENKOVA, Daria (RUS)
LAKI, Michaela (GRE)/
PITTA, Athina (GRE)
1-6 2-6