Turniri od 26.10 – 01.11.

SWISS INDOORS BASEL, Basel, Switzerland, ATP500, €1.575.295, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) KUDLA, Denis (USA, 5) 2-6 7-6(9) 0-1, ret.
LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 8) MATHIEU, Paul-Henri (FRA) 7-6(7) 6-3
2/2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 8) BEMELMANS, Ruben (BEL) 6-7(3) 7-6(5) 6-4
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB) MANNARINO, Adrian (FRA, Q) 6-4 5-7 6-7(3)
LAJOVIĆ, Dušan (SRB, Q) DOLGOPOLOV, Alexandr (UKR) 6-4 2-0
2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, Q) KARLOVIĆ, Ivo (CRO) 6-7(4) 5-7
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
MATKOWSKI, Marcin (POL, 4)
LAAKSONEN, Henri (SUI)/
MARGAROLI, Luca (SUI, WC)
6-4 7-6(5)
TROICKI, Viktor (SRB)/
ĆORIĆ, Borna (CRO)
LOPEZ, Marc (ESP)/
NADAL, Rafael (ESP)
1-6 6-4 5-10
1/4 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
MATKOWSKI, Marcin (POL, 4)
PEYA, Alexander (AUT)/
SOARES, Bruno (BRA)
0-6 1-6
VALENCIA OPEN, Valencia, Spain, ATP250, €537.050, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo ĐERE, Laslo (SRB) DANIEL, Taro (JPN) 0-6 0-4, ret.

Pune, India, $50.000, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) KONEČNY, Michal (CZE) 6-4 6-1
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) BHAMBRI, Yuki (IND, 1) 6-4 2-6 4-6
Dubl
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
RAMANATHAN, Ramkumar (IND)
KALIYANDA POONACHA, Niki (IND)/
VIRALI-MURUGESAN, Ranjeet (IND)
6-4 7-6(4)
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
RAMANATHAN, Ramkumar (IND)
NEUCHRIST, Maximilian (AUT)/
SHARAN, Divij (IND, 3)
4-6 6-7(4)

Abierto de Maracaibo, Caracas, Venezuela, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 1) M.FIGUEROA, Alejandro (MEX) 6-0 6-2
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 1) MERINO, Alexander (PER) 6-2 6-2
1/4 finale KRSTIN, Peđa (SRB, 1) GERINI, Tomas (ARG, Q) 6-1 6-0
1/2 finale KRSTIN, Peđa (SRB, 1) VELOTTI, Agustin (ARG, 3) 6-4 6-3
FINALE KRSTIN, Peđa (SRB, 1) MARTINEZ, Luis David (VEN, 7) 6-2 6-1
Soho Square Egypt F37 Men’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 3) LOMBE, Harrison (AUS, Q) 3-6 6-3 6-2
2. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 3) RIDOUT, Robbie (GBR, WC) 6-2 6-2
1/4 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 3) GASPAR MURTA, Andre (POR, 8) 6-3 6-7(2) 6-3
1/2 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 3) SAKHAROV, Gleb (FRA, 2) 7-5 7-5 
FINALE TEPAVAC, Marko (SRB, 3) SILVA, Frederico Ferreira (POR, 1) 5-7 3-6
Dubl
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB)/
TAWEEL, Issam Haitham (EGY, 2)
MOHAMED HATEM, Mostafa (EGY)/
RIDOUT, Robbie (GBR)
6-4 3-6 8-10
7th Hellenic Zeus Circuit Hersonissos, Heraklion, Greece, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ARSIĆ, Nikola (SRB) NOCE, Gabriele Maria (ITA) 1-6 2-6
MILOVIĆ, Željko (SRB) STURZU, Alexandru (AUS) 6-3 6-1
DRINIĆ, Milan (SRB) NAZARUK, Dominik (POL) 6-2 6-4
NIKOLIĆ, Miloš (SRB) PEREZ CONTRI, Sergi (ESP) 3-6 4-6
ANTONIĆ, Dejan (SRB) CATINI, Daniele (ITA) 0-6 2-6
2/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) ONO, Masayoshi (JPN, 14) 7-6(3) 3-6 6-2
DRINIĆ, Milan (SRB) VIDAL AZORIN, Jose Fco. (ESP, 9) 6-2 5-7 3-6
3/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) LIZEN, Aswin (GBR, 6) 2-6 6-3 4-6
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 1) MIKOS, Konstantinos (GRE, LL) 2-6 6-2 6-4
BJELICA, Ivan (SRB, 4) FROST, Isaac (AUS, Q) 6-2 5-7 4-6
ČONKIĆ, Petar (SRB) KALOVELONIS, Markos (RUS, 8) 6-7(6) 1-6
2. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 1) URBANIJA, Mike (SLO) 6-1 3-6 7-5
1/4 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB, 1) LIN, Winston (USA) 6-7(2) 7-6(4) 6-1
1/2 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB, 1) TSITSIPAS, Stefanos (GRE) 3-6 6-7(5)
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
FATIĆ, Nerman (BIH, 4)
STERGIOU, Ioannis (GRE)/
TSIRANIDIS, Efstathios (GRE, WC)
6-4 6-4
MILOVIĆ, Željko (SRB)/
NIKOLIĆ, Miloš (SRB)
DOLEŽEL, Filip (CZE)/
ŠAFRANEK, Vaclav (CZE, 2)
1-6 3-6
1/4 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
FATIĆ, Nerman (BIH, 4)
OLIVEIRA, Allan Gomes (BRA)/
ONO, Masayoshi (JPN)
6-1 7-6(7)
1/2 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
FATIĆ, Nerman (BIH, 4)
FOURNERIE, Theo (FRA)/
NIKLES, Johan (SUI)
6-3 6-1
FINALE JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
FATIĆ, Nerman (BIH, 4)
DOLEŽEL, Filip (CZE)/
ŠAFRANEK, Vaclav (CZE, 2)
6-3 3-6 10-4 
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) AGABIGUN, Sarp (TUR, 8) 1-6 1-6
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
BUBLIK, Alexander (RUS, 3)
HULME, Thomas (GBR)/
LEVENDALE, Brandon (ZIM)
6-2 6-1
1/4 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
BUBLIK, Alexander (RUS, 3)
DURMUS, Durukan (TUR)/
KIRKIN, Ergi (TUR)
6-4 6-2
1/2 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
BUBLIK, Alexander (RUS, 3)
DUMITRU, Vlad Andrei (ROU)/
VOINEA, Cristian Florentin (ROU)
6-3 4-6 10-6
FINALE JANDRIĆ, Darko (SRB)/
BUBLIK, Alexander (RUS, 3)
ALTUNA, Tuna (TUR)/
ILKEL, Cem (TUR, 2)
3-6 6-4 10-8

$100,000 Nanjing, Nanjing, China, $100.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, 3) slobodna
2/3. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, 3) SUN, Xu Liu (CHN) 6-1 6-3
3/3. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, 3) TIAN, Ran (CHN) 2-6 1-6
Tevlin Challenger, Toronto, Canada, $50.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) ROGOWSKA, Olivia (AUS) 6-0 3-6 6-1
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) CRAWFORD, Samantha (USA, 4) 7-6(4) 6-3
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB) AHN, Kristie (USA, 8) 6-3 6-0
1/2 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB) SADIKOVIĆ, Amra (SUI) 2-6 7-6(9) 6-0
FINALE JAKŠIĆ, Jovana (SRB) MARIA, Tatjana (GER, 1) 3-6 2-6
THE TENNIS CLASSIC OF MACON, Macon, GA, USA, $50.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije (25-27.10.)
1/3. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 1) ARCONADA, Usue Maitane (USA) 7-5 3-6 6-4
2/3. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 1) SCHOLL, Chiara (USA) 7-6(4) 6-4
3/3. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 1) MARCINKEVICA, Diana (LAT, 6) 5-7 6-3 6-10
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
MOLINERO, Florencia (ARG)
KOSTOVA, Elitsa (BUG)/
ORMAECHEA, Paula (ARG)
6-4 6-1
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
MOLINERO, Florencia (ARG)
GONCALVES, Paula Cristina (BRA)/
MARAND, Sanaz (USA)(1)
2-6 2-6
REPUBLICAN GIRLS, Istanbul, Turkey, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KOTLICA, Boba (SRB, WC) SHINIKOVA, Isabella (BUL, Q) 0-6 0-6
JOROVIĆ, Ivana (SRB) SEZER, Melis (TUR, WC) 6-3 6-0
2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) CENGIZ, Bertu (TUR, WC) 6-1 6-1
1/4 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB) BEYGELZIMER, Yuliya (UKR, 7) 6-2 6-3
1/2 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB) ERAYDIN, Basak (TUR, Q) 6-3 6-4
FINALE JOROVIĆ, Ivana (SRB) FETT, Jana (CRO) 6-3 7-5
Dubl
1. kolo KOTLICA, Boba (SRB)/
AKBAS, Basak (TUR)
BAYRAKTAROGLU, Melis (TUR)/
ORAL, Seven (TUR)
1-6 6-4 7-10
Chang ITF Pro Circuit 2015, Bangkok, Thailand, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB) WONGTEANCHAI, Varunya (THA, Q) 0-6 2-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
DONALDSON, Annie (AUS, A)
BUAYAM, Kamonwan (THA)/
LAINE, Emma (FIN)
4-6 5-7
Ismaning Open, Ismaning, Germany, $10.000, tepih
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo PANTELIĆ, Anastassia (SRB) PFENNIG, Isabella (GER) 1-6 0-6
7th Hellenic Zeus Circuit Hersonissos, Heraklion, Greece, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1/2. kolo NIKITOVIĆ, Nina (SRB) MOSKOVENKO, Irina (RUS) 6-1 6-0
NOVČIĆ, Anđela (SRB) SCHROEDER, Jonna (GER) 6-3 6-3
2/2. kolo NIKITOVIĆ, Nina (SRB) DRAŽIĆ, Mariana (CRO, 2) 3-6 0-6
NOVČIĆ, Anđela (SRB) SPITERI, Dalila (ITA, 6) 4-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo SPREMO, Milana (SRB, 3) ZERBONE, Jennifer (FRA, Q) 6-0 6-2
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) ANSHBA, Amina (RUS) 4-6 0-6
2. kolo SPREMO, Milana (SRB, 3) CHRISTOFI, Eleni (GRE, WC) 6-1 2-6 3-6
Dubl
1. kolo NIKITOVIĆ, Nina (SRB)/
COVINGTON, Dominique (GBR)
PISLAK, Manca (SLO)/
ZAGORAC, Eva (SLO)
6-7(4) 2-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
ČAKAREVIĆ, Sara (FRA)
SOKIRAN, Anna (RUS)/
YANG, Yifei (CHN)
6-2 6-2
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
ČAKAREVIĆ, Sara (FRA)
ANSHBA, Amina (RUS)/
EKSHIBAROVA, Vlada (UZB, 3)
6-3 7-6(3)
1/2 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
ČAKAREVIĆ, Sara (FRA)
GRAMMATIKOPOULOU, Valentini (GRE)/
WIKKERINK, Janneke (NED, 1)
4-6 7-5 7-10

Alfa TS Cup, Budapest, Hungary, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo BAJIĆ, Bogdan (SRB, 2) slobodan
STOJČEVIĆ, Luka (SRB) TEMESI, Andras (HUN) 2-6 1-6
ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB, WC) KOCZKA, Patrik (HUN) 6-4 7-5
2/3. kolo BAJIĆ, Bogdan (SRB, 2) MAKK, Peter (HUN) 2-6 4-6
ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB, WC) CASTAGNOLA, Tommaso (ITA, 3) 1-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Aleksa (SRB, 5) SITAR, Nejc (SLO) 7-5 3-6 2-6
DABIĆ, Miloš (SRB) PROKOP, Vojtech (CZE) 6-4 7-6(2)
MILADINOVIĆ, Marko (SRB) KOUDELA, Radek (CZE) 7-6(2) 7-5
2. kolo DABIĆ, Miloš (SRB) DESTREBECQ, Arnaud (BEL, 3) 7-6(2) 6-4
MILADINOVIĆ, Marko (SRB) SMIETANA, Piotr (POL, 7) 3-6 0-6
1/4 finale DABIĆ, Miloš (SRB) MOLDOVAN, Cristian Stefan (ROU, 6) 5-7 4-6
Dubl
1. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB)/
ABRUDAN, Ioan Dan (ROU)
CODESCU, Razvan Marius (ROU)/
PAVEL, Bogdan (ROU)
4-6 5-7
PETROVIĆ, Aleksa (SRB)/
DIVKOVIĆ, Karlo (CRO, 4)
DABIĆ, Miloš (SRB)/
CASTAGNOLA, Tommaso (ITA)
3-6 7-6(4) 10-7
1/4 finale PETROVIĆ, Aleksa (SRB)/
DIVKOVIĆ, Karlo (CRO, 4)
BONETTA, Dino (CRO)/
DELEBOIS, Michael (ITA)
2-6 7-6(5) 13-11
1/2 finale PETROVIĆ, Aleksa (SRB)/
DIVKOVIĆ, Karlo (CRO, 4)
CODESCU, Razvan Marius (ROU)/
PAVEL, Bogdan (ROU)
6-3 6-7(5) 7-10
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB) SZOLLOS, Tekla (HUN, WC) 4-6 6-7(2)
MEJIĆ, Mila (SRB, 4) MULLER, Nikoletta (HUN) 6-1 6-0
2/3. kolo MEJIĆ, Mila (SRB, 4) KASZAS, Petra (HUN) 6-2 6-0
3/3. kolo MEJIĆ, Mila (SRB, 4) BUDAI, Eniko (HUN) 3-6 6-7(4)
Glavni žreb
1. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB) GADIATSKA, Yaroslava (UKR, Q) 6-1 6-3
POPOVIĆ, Natalija (SRB, 3) STARA, Lenka (SVK) 7-6(6) 7-5
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB) BOLTINSKAYA, Natalia (RUS, 5) 2-6 3-6
VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 6) BUBNOVA, Svetlana (RUS, Q) 6-1 6-2
MEJIĆ, Mila (SRB, LL) TIMOTIN, Jennifer (IRL, 4) 3-6 7-6(3) 3-6
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) REPINA, Ekaterina (RUS) 2-6 6-7(6)
2. kolo POPOVIĆ, Natalija (SRB, 3) DOVNIK, Zala (SLO) 4-6 5-7
VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 6) MAYEROVA, Andrea (SVK, LL) 6-3 6-3
BOJOVIĆ, Jana (SRB) UDVARDY, Panna (HUN, 1) 6-7(2) 2-6
1/4 finale VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 6) BUDAI, Eniko (HUN, Q) 5-0, Predaja
1/2 finale VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 6) KLANEČEK, Saša (SLO) 6-3 6-2
FINALE VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 6) BISKIĆ, Ana (CRO 3-6 2-6
Dubl
1. kolo POPOVIĆ, Natalija (SRB)/
VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 1)
Slobodne
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB)
REPINA, Ekaterina (RUS)
ABRAHAM, Vivien (HUN)/
BUDAI, Eniko (HUN)
2-6 6-4 5-10
MEJIĆ, Mila (SRB)/
GADIATSKA, Yaroslava (UKR)
BOLTINSKAYA, Natalia (RUS)/
TIMOTIN, Jennifer (IRL, 2)
W/O
1/4 finale POPOVIĆ, Natalija (SRB)/
VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 1)
ABRAHAM, Vivien (HUN)/
BUDAI, Eniko (HUN)
6-2 6-3
1/2 finale POPOVIĆ, Natalija (SRB)/
VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 1)
DEMA, Viktoria (UKR)/
YAHE, Derya (BUL, 4)
3-6 3-6
7th Bahrain ITF Juniors Championships, Manama, Bahrain, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) SENGUPTA, Rai (IND) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB)/
UGARKOVIĆ, Frana (CRO)
ERTURK, Ayca (TUR)/
TEKBAS, Zehra Lara (TUR)
1-6 1-6
Shymkent Open G3, Shymkent, Kazakhstan, G3, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo MARKOVIĆ, Vera (SRB, 4) slobodna
2/3. kolo MARKOVIĆ, Vera (SRB, 4) CHERKASSOVA, Tamara (KAZ) 6-0 6-0
3/3. kolo MARKOVIĆ, Vera (SRB, 4) SHARIPOVA, Elina (UZB, 6) 6-4 6-0
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Vera (SRB, Q) KALININA, Viktoriia (RUS, Q) 6-3 7-6(6)
2. kolo MARKOVIĆ, Vera (SRB, Q) HATOUKA, Yuliya (BLR, 4) 1-6 0-5, ret.
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Vera (SRB)/
KALININA, Viktoriia (RUS)
HATOUKA, Yuliya (BLR)/
PAULENKA, Katyarina (BLR, 3)
5-7 1-6
Atlanta ITF, Atlanta, GA, USA, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo DRAŽIĆ, Katarina (SRB) PAULUS, Kate (USA) 0-6 1-6
Dubl
1. kolo DRAŽIĆ, Katarina (SRB)/
VERIZOVA, Elizabet (USA)
HARRIS, Jordan (USA)/
ODEN, Naiya (USA)
4-6 3-6
Dornbirn Open, Dornbirn, Austria, G5, tepih
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Bojana (SRB, WC) MAREEN, Axana (BEL, 4) 1-6 3-6
VUKOVIĆ, Draginja (SRB, WC) GOLUBEVA, Anastasia (RUS) 1-6 0-6
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Bojana (SRB)/
VUKOVIĆ, Draginja (SRB)
GOLDERER, Vanessa (AUT)
RIZEA, Clara Patricia (ROU)
6-4 6-4
1/4 finale MARKOVIĆ, Bojana (SRB)/
VUKOVIĆ, Draginja (SRB)
NOVAK, Kristina (SLO)/
OCHSNER, Svenja (SUI, 3)
2-6 3-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

NICOSIA FIELD CLUB TEU14, Nicosia, Cyprus, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Aleksej LAZIĆ;
1/4 finale SUBANOVIĆ, Nemanja (SRB, 1) FRANKOWSKI, Tomasz (POL, 8) 6-2 6-0
JOVIĆ, Viktor (SRB, 3) DEBACKERE, Theo (FRA, Q) 7-5 6-0
1/2 finale SUBANOVIĆ, Nemanja (SRB, 1) VELCZ, Zsombor (HUN, 7) 6-3 4-6 6-0
JOVIĆ, Viktor (SRB, 3) KALISZEWSKI, Pawel (POL) 6-0 6-3
FINALE SUBANOVIĆ, Nemanja (SRB, 1) JOVIĆ, Viktor (SRB, 3) 0-6 0-6
Dubl
1/2 finale SUBANOVIĆ, Nemanja (SRB)/
DJAKOURIS, Antreas (CYP, 3)
KALISZEWSKI, Pawel (POL)/
SUSKI, Michal (POL)
6-2 6-0
FINALE SUBANOVIĆ, Nemanja (SRB)/
DJAKOURIS, Antreas (CYP, 3)
KYZAS, Sergios (CYP)/
MORFONIOS, Georgios (GRE, 2)
4-6 6-4 8-10
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Tara GANČEV (WC)
OPENBENJAMINS GRADIGNAN-GIRONDE, Gradignan, France, U12, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale LUKIĆ, Tea (SRB) BEKRAR, Ines (FRA) 6-1 6-3
1/2 finale LUKIĆ, Tea (SRB) RADULOVA, Dariya (BUL) 6-3 6-2
FINALE LUKIĆ, Tea (SRB) MINTEGI DEL OLMO, Ane (ESP) 3-6 3-6
Dubl
1/2 finale LUKIĆ, Tea (SRB)/
MURATOVIĆ, Deborah (GER)
CHANGWEREZA, M.J. (GBR)/
LAWRENCE, Freia (GBR)
2-6 4-6