Turniri od 26.08 – 01.09.

Como, Italy, € 30,000+H, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
2/3. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB, 3) RONCALLI, Simone (ITA, WC) 6-2 6-2
3/3. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB, 3) BORTOLOTTI, Marco (ITA) 6-2 6-3
Glavni zreb
1. kolo PAŠANSKI, Boris (SRB) GIUSTINO, Lorenzo (ITA) 2-6 6-7(4)
LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 4) DELIĆ, Mate (CRO, LL) 6-7(6) 6-4 7-6(6)
BOZOLJAC, Ilija (SRB, Q) DANIEL, Taro (JPN, ALT) 6-1 7-6(1)
2. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB, Q) BROWN, Dustin (GER, 9) 7-5 1-6 6-4
LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 4) GIUSTINO, Lorenzo (ITA) 6-4 6-7(5) 5-7
1/4 finale BOZOLJAC, Ilija (SRB, Q) THIEM, Dominic (AUT) 6-4 3-6 3-6 
Dubl
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
LAJOVIĆ, Dušan (SRB)
MOSER, Frank (GER)/
ŠKUGOR, Franko (CRO)   (3)
6-3 3-6 8-10 
PAŠANSKI, Boris (SRB)/
GABASHVILI, Teymuraz (RUS)
BROWN, Dustin (GER)/
MARX, Philipp (GER, 1)
4-6 0-6

* Na turnirima $10.000 pratimo SVE rezultate singla a dublove od ČETVRTFINALA

Bytom, Poland, $ 15,000, šljaka
Satnica
Glavni zreb
1. kolo  KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 2) MULARCZYK, Konrad (POL, Q) 6-1 6-2
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 2) SZUMANSKI, Bojan (POL, Q) 6-2 6-4
1/4 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 2) RUMLER, Robert (CZE) 6-0 6-4
1/2 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 2) MACHADO, Rui (POR, 4) 3-6 7-6(0) 6-4
FINALE KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 2) ROLA, Blaz (SLO, 1) K.F. odustao
 Zlatibor, Serbia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo VUČKOVIĆ, Vuk (SRB) DOLJANICA, David (SRB) 6-1 6-0
BARALIĆ, Marko (SRB, WC) MALOSSE, Adrien (FRA) 6-0 6-0
ĐžALETA, Nikola (SRB) LABAT, Stevan (SUI) 2-6 2-6
KNEŽEVIĆ, Dalibor (SRB, WC) SPAHIĆ, Aleksandar (SRB) 6-1 6-1
ŠUNJEVARIĆ, Ognjen (SRB) SAMARĐžIĆ, Ognjen (USA) 0-6 2-6
CVIJOVIĆ, Miloš (SRB) SAVELJIĆ, Igor (MNE) 1-6 4-6
VASILJEVIĆ, Ognjen (SRB) ROGANOVIĆ, Stefan (SRB) 6-4 6-1
JOVANOVIĆ, Ognjen (SRB) JANDRIĆ, Darko (SRB) 6-4 4-6 2-6
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB) LAZIĆ, Nemanja (SRB, WC) 6-3 6-0
ĆURČIN, Aleksandar (SRB) ATTRICE, Andrea (ITA) 3-6 2-6
MRDAKOVIĆ, Miloš (SRB) DALJEV, Pavle (SRB) 6-1 7-6(2)
MARINKOVIĆ, Dušan (SRB) SHANDAROV, Vasil (BUL) 2-6 6-1 5-7
STOJKOVIĆ, Lazar (SRB) ASANOVIĆ, Dejan (MNE) 5-7 7-6(5) 4-6
RAJIĆ, Marko (SRB) VIDOJEVIĆ, Saša (SRB) 7-6(38) 6-3
MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) SHANDAROV, Radoslav (BUL) 0-6 3-6
JEVĐIĆ, Stevan (SRB,WC) VASILJEVIĆ, Branislav (SRB) 7-5, predaja
SIMIĆ, Aleksandar (SRB) ITTOGI, Ryohei (JPN) 2-6 4-6
SAVIĆ, Milan (SRB) ĐORĐEVIĆ, Nikola (SRB) 6-2 6-0
SAVANOVIĆ, Nikola (SRB) MICOV, Stefan (MKD, 8) 0-6 0-6
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB) JABLANOVIĆ, Luka (SRB) 6-2 6-2
ILIĆ, Aleksa (SRB) BOROVČANIN, Mario (SRB) 6-2 6-0
2/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, WC, 1) VUČKOVIĆ, Vuk (SRB) 6-2 6-3
BARALIĆ, Marko (SRB, WC) LABAT, Stevan (SUI) 6-3 6-4
KNEŽEVIĆ, Dalibor (SRB, WC) DOMAZETOVSKI, Damjan (MKD,WC) 6-7(4) 6-7(9) 
RAKIĆ, Strahinja (SRB, 4) VASILJEVIĆ, Ognjen (SRB) 6-2 6-2
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB) JANDRIĆ, Darko (SRB) 6-4 7-6(4)
MRDAKOVIĆ, Miloš (SRB) SHANDAROV, Vasil (BUL) 7-6(2) 3-6 6-0 
RAJIĆ, Marko (SRB) SHANDAROV, Radoslav (BUL) 6-4 6-0
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 7) JEVĐIĆ, Stevan (SRB,WC) 7-6(5) 7-6(1)
SAVIĆ, Milan (SRB) ITTOGI, Ryohei (JPN) 4-6 3-6
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB) MICOV, Stefan (MKD, 8) 0-6 1-6
ILIĆ, Aleksa (SRB) ROGAN, Pavle (MNE) 3-6 6-2 6-1
3/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, WC, 1) BARALIĆ, Marko (SRB, WC) 7-6(2) 6-1
RAKIĆ, Strahinja (SRB, 4) JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB) 4-6 3-6
RAJIĆ, Marko (SRB) NEYKOV, Andreas (BUL, 6) 1-6 6-1 6-4
MRDAKOVIĆ, Miloš (SRB) ĆERANIĆ, Oliver (AUS, 5) 5-7 0-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 7) ITTOGI, Ryohei (JPN) 6-4 1-6 4-6
ILIĆ, Aleksa (SRB) MICOV, Stefan (MKD, 8) 6-4 6-7(3) 1-6 
Glavni žreb
ZEKIĆ, Miljan (SRB, Q, 1) OBRADOVIĆ, Vladimir (SRB) 7-6(4) 6-4
PERIĆ, Nebojša (SRB, WC) FABIAN, Patrik (SVK, Q) 2-6 1-6
RAJIĆ, Marko (SRB, Q) JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, Q) 3-6 3-6
ĐERE, Laslo (SRB, 8) FILIPENKO, Viktor (HUN) 6-7(3) 6-3 7-5
KATIĆ, Dejan (SRB) MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB) 6-4 7-5
VUČIĆ, Ilija (SRB) ĆERANIĆ, Oliver (AUS, Q) 6-3 6-3
BEJTULAHI, Denis (SRB, 6) PETRONIJEVIĆ, Uroš (SRB) 6-2 6-0
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 5) STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB) 6-4 6-2
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, WC) ITTOGI, Ryohei (JPN, Q) 6-2 6-1
KRSTIN, Peđa (SRB, 3) DEARI, Shendrit (MKD) 6-2 6-4
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 7) ĆELEBIĆ, Ljubomir (MNE) 6-4 6-7(4) 6-7(8)
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) JOTOVSKI, Tomislav (MKD) 1-6 2-6
ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB, WC) MICOV, Stefan (MKD, Q) 7-5 6-7(6) 7-5
MARJANOVIĆ, Predrag (SRB, WC) MARCAN, Dino (CRO, 2) 4-6 2-6
2. kolo
ZEKIĆ, Miljan (SRB, Q, 1) FABIAN, Patrik (SVK, Q) 6-7(3) 6-3 6-3
ĐERE, Laslo (SRB, 8) JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, Q) 7-6(4) 6-3
KATIĆ, Dejan (SRB) KEKEZ, Duje (CRO, 4) 3-6 2-6
  JANKOVIĆ, Miki (SRB, 5) MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, WC) 6-4 6-1
KRSTIN, Peđa (SRB, 3) MILKO, Michal (SVK, Q) 6-4 6-2
BEJTULAHI, Denis (SRB, 6) VUČIĆ, Ilija (SRB) 6-4 6-4
ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB, WC) MARCAN, Dino (CRO, 2) 3-6 2-6
1/4 finale ĐERE, Laslo (SRB, 8) ZEKIĆ, Miljan (SRB, Q, 1) 6-4 7-5
BEJTULAHI, Denis (SRB, 6) KEKEZ, Duje (CRO, 4) 6-7(4) 7-5 7-5
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 5) KRSTIN, Peđa (SRB, 3) 3-6 6-7(4)
1/2 finale KRSTIN, Peđa (SRB, 3) JOTOVSKI, Tomislav (MKD) 6-1 6-3
ĐERE, Laslo (SRB, 8) BEJTULAHI, Denis (SRB, 6) 7-6(6) 6-3 
FINALE ĐERE, Laslo (SRB, 8) KRSTIN, Peđa (SRB, 3) 7-6(0) 6-3 !!!
Dubl
1/4 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/                       KEKEZ, Duje (CRO)             (1) ĐERE, Laslo (SRB)/
ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB)
3-6 6-0 10-7
ZEKIĆ, Miljan (SRB)/                     RAKIĆ, Strahinja (SRB)       (3) RAFFA, Riccardo (ITA)/                  ROGAN, Pavle (MNE)           (WC) 6-2 6-1
PETROVIĆ, Dejan (SRB)/               RIKALO, Simo (AUS)          (WC) MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB)/
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB)
6-4 6-4
BEJTULAHI, Denis (SRB)/
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)         (2)
ĆELEBIĆ, Ljubomir (MNE)/
MELCHIORRE, Davide (ITA)
6-7(4) 6-2 10-7
1/2 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/                       KEKEZ, Duje (CRO)             (1) ZEKIĆ, Miljan (SRB)/                     RAKIĆ, Strahinja (SRB)       (3) ZM/RS odustali
BEJTULAHI, Denis (SRB)/
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)         (2)
PETROVIĆ, Dejan (SRB)/               RIKALO, Simo (AUS)          (WC) 6-3 6-1
FINALE VUČIĆ, Ilija (SRB)/                       KEKEZ, Duje (CRO)             (1) BEJTULAHI, Denis (SRB)/
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)         (2)
6-3 6-4 !!!
Osijek, Croatia, $ 10,000, šljaka

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB, WC) ŠKVORC, Karlo (CRO) 6-3 6-2 
KECIĆ, Jefta (SRB) KREŠIĆ, Filip (CRO) 6-1 6-2
2/3. kolo JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 2) BOŠNJAK, Karlo (CRO) 6-1 6-2 
TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB, WC) DIVKOVIĆ, Ivan (CRO) 6-4 2-6 2-5, predaja
KECIĆ, Jefta (SRB) ORAVEC, Jakub (SVK) 5-7 4-6
3/3. kolo JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 2) KONDULUKOV, Alexey (RUS) 6-2 6-1 
Glavni žreb
1. kolo  BJELICA, Ivan (SRB) JEVTIĆ, Slobodan (SRB, Q) 6-2 6-0
2. kolo BJELICA, Ivan (SRB) SAFRANEK, Vaclav (CZE) 6-3 3-6 6-3
1/4 finale BJELICA, Ivan (SRB) SABANOV, Matej (CRO) 1-6 7-5 6-4
1/2 finale BJELICA, Ivan (SRB) MESAROS, Kristijan (CRO, 1) 0-6 2-6
Dubl
1/4 finale BJELICA, Ivan (SRB)/                   BRKIĆ, Tomislav (BIH         (1) RASPUDIC, Franjo (BIH)/               SRAJER, Vatroslav (CZE) predali B.I/B.T 

* Na turnirima $10.000 pratimo SVE rezultate singla a dublove od ČETVRTFINALA

 Tsukuba, Japan, $ 25,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB) NAMIGATA, Junri (JPN, 4) 6-2 6-1
2. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB) OKADAUE, Chiaki (JPN) 6-1 6-0 
1/4 finale ERIĆ, Doroteja (SRB) ZHAO, Di (CHN, Q) 1-6 6-1 6-1
1/2 finale ERIĆ, Doroteja (SRB) SEMA, Erika (JPN, 2) 6-3 2-6 4-6
 Belgrade, Serbia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo POPOVIĆ, Jelena (SRB) NJEGUŠ, Kristina (SRB) 6-3 6-4
DANĆETOVIĆ, Emilija (SRB) TASOVAC, Natalija (SRB) 6-0 6-0
MASTILOVIĆ, Marija (SRB) RELJIĆ, Anđela (AUS) 6-4 6-3
POLIĆ, Ema (SRB) TONA, Miriana (ITA) 1-6 6-1 6-2
TOMIĆ, Danijela (SRB) TOMIĆ, Tamara (SRB) 4-6 6-2 7-6(5)
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) PECKL, Kerstin (AUT) 6-3 0-6 6-3
TOFILOSKI, Tijana (SRB) ĐORĐEVIĆ, Teodora (ITA) 6-1 6-1
BAUER, Elizabeta (SRB) ISAJILOVIĆ, Isidora (SRB) 6-2 6-2
PEJOVIĆ, Isidora (SRB) LIPPE, Andrea (GER) 6-1 6-0 
2/3. kolo POPOVIĆ, Jelena (SRB) VORIH, Stefanie (GER, 1) 0-6 1-6
DANĆETOVIĆ, Emilija (SRB) PANTUCKOVA, Gabriela (CZE, 2) 2-6 3-6
NIKITOVIĆ, Nina (SRB) STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) 6-1 7-6(9)
LUKAČ, Julija (SRB) MASTILOVIĆ, Marija (SRB) 6-3 3-6 6-4
POLIĆ, Ema (SRB) ŠLJUKIĆ, Milica (MNE) 6-2 6-0 
TOMIĆ, Danijela (SRB) PAVLOVIĆ, Katarina (SRB, WC) 6-2 6-1
MITROVIĆ, Sara (SRB) KOZUB, Kasandra (POL) 6-2 6-1 
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) ĐURĐEVIĆ, Sara (SLO) 6-2 6-3 
SABLJAREVIĆ, Sofia (SRB) BOBERIĆ, Ivana (SRB) 6-4 6-3 
STOJAČIĆ, Ana (SRB) CVJETKOVIĆ, Dajana (BIH) 0-6 3-6 
PANIĆ, Milica (SRB) WAHL, Dominique (GER) 5-7 3-6 
TOFILOSKI, Tijana (SRB) VEŠKOVAC, Olivera (SRB) 6-4 6-4
LAZIĆ, Marina (SRB) AŠANIN, Nina (SRB) 6-3 6-2 
BAUER, Elizabeta (SRB) PONOMAREVA, Nelli (RUS) 6-3 2-6 6-2 
PEJOVIĆ, Isidora (SRB) BECCARIA, Valentina (ITA) 6-1 6-0 
3/3. kolo NIKITOVIĆ, Nina (SRB) PANTUCKOVA, Gabriela (CZE, 2) 0-6 1-6
POLIĆ, Ema (SRB) LUKAČ, Julija (SRB) 2-6 5-7
TOMIĆ, Danijela (SRB) MITROVIĆ, Sara (SRB) 6-3 6-0 
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) SABLJAREVIĆ, Sofia (SRB) 6-1 6-2
LAZIĆ, Marina (SRB) TOFILOSKI, Tijana (SRB) 6-0 6-0
BAUER, Elizabeta (SRB) PEJOVIĆ, Isidora (SRB) 6-1 6-2
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 1) RAIČKOVIĆ, Dejana (GER) 6-2 6-3
ŠUNKIĆ, Dunja (SRB) ADAMOVIĆ, Katarina (SRB) 6-2 6-4
LAZIĆ, Marina (SRB, Q) MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, Q) 6-1 6-1
SPREMO, Milana (SRB, 6) DUKIĆ, Dajana (SRB) 6-1 6-3
KAČAR, Marina (SRB, 3) PRIMORAC, Iva (CRO) 6-1 4-6 6-0
RADANOVIĆ, Dejana (SRB) SUGNAUX, Tess (SUI, 5) 6-2 6-3
TOMIĆ, Danijela (SRB, Q) CVJETKOVIĆ, Dajana (BIH, Q) 6-4 6-3
STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) BAUER, Elizabeta (SRB, Q) 6-2 6-3
JOVIĆ, Nikolina (SRB, WC) GRAMMATIKOPOULOU, Valentini (GRE, 4) 6-7(3) 7-6(6) 3-6
OSTOJIĆ, Kristina (SRB) STEPANOVIĆ, Milica (SRB, WC) 6-0 6-3
GRUBAČ, Sara (SRB, WC) IVKOVIĆ, Iva (SRB, WC) 1-6 6-4 1-6
LUKAČ, Julija (SRB, Q) MALIKOVA, Tereza (CZE, 2) 7-5 3-6 1-6
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 1) ŠUNKIĆ, Dunja (SRB) 6-0 6-3
LAZIĆ, Marina (SRB, Q) SPREMO, Milana (SRB, 6) 7-6(1) 6-3
STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) GRAMMATIKOPOULOU, Valentini (GRE, 4) 6-2 6-3
RADANOVIĆ, Dejana (SRB) LUKAS, Tena (CRO) 5-7 6-4 7-5
TOMIĆ, Danijela (SRB, Q) LUKACS, Vanda (HUN) 1-6 4-6
KAČAR, Marina (SRB, 3) REBERSAK, Polona (SLO) 3-6 6-7(2)
OSTOJIĆ, Kristina (SRB) MIKULCIC, Ema (CRO, 7) 4-6 3-6
IVKOVIĆ, Iva (SRB, WC) MALIKOVA, Tereza (CZE, 2) 1-6 0-6
1/4 finale LAZIĆ, Marina (SRB, Q) ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 1) 3-6 2-6
RADANOVIĆ, Dejana (SRB) REBERSAK, Polona (SLO) 6-1 6-4
STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) LUKACS, Vanda (HUN) 4-6 6-1 6-4
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 1) RADANOVIĆ, Dejana (SRB) 6-4 4-6 6-4
STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) MALIKOVA, Tereza (CZE, 2) 2-6 1-6
FINALE ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 1) MALIKOVA, Tereza (CZE, 2) 6-4 6-3 !!!
Dubl
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
OSTOJIĆ, Kristina (SRB)     (1)
IVKOVIC, Iva (SRB)/
TOMIC, Danijela (SRB)
6-4 6-2
GRUBAČ, Sara (SRB)/
MASTILOVIĆ, Marija (SRB)
PRIMORAC, Iva (CRO)/
VORIH, Stefanie (GER)
predale P.I-V.S
LUKAČ, Julija (SRB)/
ŠUNKIĆ, Dunja (SRB)
LAZIĆ, Marina (SRB)/
POLIĆ, Ema (SRB)
1-4, LJ/ŠD predale
1/2 finale GRUBAČ, Sara (SRB)/
MASTILOVIĆ, Marija (SRB)
LAZIĆ, Marina (SRB)/
POLIĆ, Ema (SRB)
1-6 1-6
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
OSTOJIĆ, Kristina (SRB)     (1)
MIKULCIC, Ema (CRO)/
RAIČKOVIĆ, Dejana (GER)
7-6(6) 3-6 4-10
FINALE LAZIĆ, Marina (SRB)/
POLIĆ, Ema (SRB)
MIKULCIC, Ema (CRO)/
RAIČKOVIĆ, Dejana (GER)
6-3 3-6 5-10

* Na juniorskim ITF  turnirima pratimo SVE rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Quebec, Canada, G1, tvrda podloga
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 5) OKAMURA, Kyoka (JPN) 7-6(0) 6-4
JOROVIĆ, Ivana (SRB, 16) DART, Harriet (GBR) 6-3 6-2
3. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 5) SCHMIEDLOVA, Kristina (SVK, 9) 2-6 1-6
JOROVIĆ, Ivana (SRB, 16) MCCARTHY, Kaitlyn (USA) 6-2 6-1
1/4 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB, 16) MAKAROVA, Cristina (USA, 6) 7-6(2) 7-5
1/2 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB, 16) SINIAKOVA, Katarina (CZE, 1) 2-6 0-1, J.I. predala
Dubl
1/4 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB)/
SHYMANOVICH, Iryna (BLR) (4)
RENAUD, Johnnise (USA)/
RODRIGUEZ, Victoria (MEX) (5)
6-4 7-6(4)
STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
BOULTER, Katie (GBR, 2)
MAKAROVA, Christina (USA)/
WALLACE, Isabel (GBR, 8)
6-3 6-3
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
BOULTER, Katie (GBR)    (2)
JOROVIĆ, Ivana (SRB)/
SHYMANOVICH, Iryna (BLR) (4)
6-3 4-6 10-7
FINALE STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
BOULTER, Katie (GBR)    (2)
KREJCIKOVA, Barbora (CZE)/
SINIAKOVA, Katerina (CZE, 1)
2-6 1-6
Budapest, Hungary, G3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Mina (SRB, 7) BEJENARU, Karola Patricia             (ROU, LL) 6-3 2-6 3-6
Maribor, Slovenia, G4, šljaka
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo SUČEVIĆ, Luka (SRB, 9) BRESKVAR, Gregor (SLO) 6-3 3-6 6-3
2. kolo SUČEVIĆ, Luka (SRB, 9) KOPRIVA, Vit (CZE) 2-6 5-7
DEVOJČICE
Kvalifikacije
*Mila MAŠIĆ
Glavni žreb
1. kolo NOVAKOVIĆ, Milica (SRB, 10) BABIĆ, Ena (CRO) 6-3 6-0
MAŠIĆ, Mila (SRB, Q) MARTINOVIĆ, Anabel (GER) 6-4 6-4
SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) JERSEJ, Tjasa (SLO) 3-6 1-6
2. kolo NOVAKOVIĆ, Milica (SRB, 10) PETREI, Morianna (ITA) 3-6 6-3 2-6
MAŠIĆ, Mila (SRB, Q) BRGLEZ, Pia (SLO, 11) 2-6 6-7(4)
Skopje, FYR Macedonia, G5, šljaka
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
*Danilo VUKOTIĆ, Stefan GMIJOVIĆ, Petar STAMENKOVIĆ, Marko ĐERIĆ, Miloš NIKOLIĆ
Glavni žreb
1. kolo ĐERIĆ, Marko (SRB, LL) BOJANOVIĆ, Darko (BIH) 4-6 0-6
NIKOLIĆ, Miloš  (SRB, Q) DUMEVSKI, Dragan (MKD) 7-5 7-5
2. kolo GRBIĆ, Filip (SRB, 15) CORTEGIANI, Alessandro (ITA) 6-2 6-2
NIKOLIĆ, Miloš  (SRB, Q) EFRIM, Ion (ROU, 8) 4-6 0-6
3. kolo GRBIĆ, Filip (SRB, 15) BORZA, Bogdan (ROU, 2) 6-3 0-6 2-6
Dubl
1/4 finale ĐERIĆ, Marko (SRB)/
LAZAREVIĆ, Srđan (MNE)
BUCUR, Sergiu Ioan (ROU)/
EFRIM, Ion (ROU)             (3)
5-7 3-6
DEVOJČICE
Kvalifikacije
*Miljana RISTIĆ, Maša ANTONIJEVIĆ
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Bojana (SRB) MARINKOVIKJ, Katarina (MKD) 6-7(7) 6-4 7-6(4)
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) SINDILIEVA, Hristijana (MKD) 6-2 6-4 
RISTIĆ, Miljana (SRB) SOLOMON, Gaya (ISR) 6-3 2-6 4-6
TEŠIĆ, Milica (SRB) TATARUS, Gabriela Nicole (ROU) 6-3 1-6 1-6
2. kolo PETROVIĆ, Bojana (SRB) ARSHINKOVA, Petia (BUL, 1) 0-6 0-6
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) SAKI, Ariana (ROU, 9) 6-7(6) 5-7
  KENIĆ, Jovana (SRB, 11) GAVRILA, Oana (ROU, SE) 3-6 1-6
LUKIĆ, Jelena (SRB, 5) ROZEN, Keren (IZR) 6-2 1-6 7-5
3. kolo LUKIĆ, Jelena (SRB, 5) GHIOCA, Mihaela (ROU, 12) 4-6 7-5 6-4
1/4 finale LUKIĆ, Jelena (SRB, 5) STOJANOVSKA, Tanja (MKD, 4) 6-1 4-6 6-0
1/2 finale LUKIĆ, Jelena (SRB, 5) ROSCA, Andreea Amalia (ROU, 2) 3-6 4-6
Dubl
1/4 finale ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB)/
CHEMODANOVA, Daria (RUS)
IVASCU, Iulia Maria (ROU)/    (1)
ROSCA, Andreea Amalia (ROU)
4-6 2-6
LUKIĆ, Jelena (SRB)/
TEŠIĆ, Milica (SRB)
KENIĆ, Jovana (SRB)/    (2)
STOJANOVSKA, Tanja (MKD)
5-7 3-6
1/2 finale KENIĆ, Jovana (SRB)/    (2)
STOJANOVSKA, Tanja (MKD)
GHIOCA, Mihaela (ROU)/
SAKI, Ariana (ROU)        (3)
6-4 6-3
FINALE KENIĆ, Jovana (SRB)/    (2)
STOJANOVSKA, Tanja (MKD)
IVASCU, Iulia Maria (ROU)/    (1)
ROSCA, Andreea Amalia (ROU)
3-6 1-6
Mostar, Bosnia/Herzegovina, G5, šljaka
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB, 5) BUEHLER, Sebastian (GER) 6-1 6-2
2. kolo VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB, 5) PEJIĆ, Antonio (CRO) 2-6 6-4 6-2
1/4 finale VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB, 5) ROGIC HADZALIC, Alen (CRO, LL) 3-6 4-6
Dubl
1/4 finale VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB)/
ZUKIĆ, Sanin (BIH)   (2)
PEJIĆ, Antonio (CRO)/
VANTA, Valentin (ROU)
4-6 6-4 10-5
1/2 finale VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB)/
ZUKIĆ, Sanin (BIH)   (2)
POTEMKIN, Grigory (RUS)/
RODIONOV, Jurij (BLR)
6-4 6-4
FINALE VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB)/
ZUKIĆ, Sanin (BIH)   (2)
HAJEK, Petr (CZE)/
MOTL, Pavel (CZE)    (3)
6-4 4-6 2-10
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo ŠEBREK, Anđela (SRB) BAČIĆ, Barbara (CRO, 8) 6-1 6-3
2. kolo ŠEBREK, Anđela (SRB) JOVIČIĆ, Marija (BIH) 4-6 6-1 6-7(2)
Dubl
1/4 finale ŠEBREK, Anđela (SRB)/
KADIJEVIĆ, Gorana (CRO)
BOŠKOVIĆ, Lea (CRO)/
ROBIĆ, Petra (CRO)          (3)
1-6 1-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

El Prat de Llobregat (Barcelona), Spain, G1, U16
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
*Konstantin Bogićević (1)
DEVOJČICE
Glavni žreb
*Nina Marjanović (7)
Aridea, Greece, G3, U16
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
*Jana Lazarević, Jana Bojović (2), Jovana Samočeta (7), Vera Barić, Milica Samočeta
1/4 finale Jovana SAMOCETA (SRB, 7) Panna UDVARDY (HUN, 1, WC) 0-6 4-6
Jana BOJOVIC (SRB, 2) Ioana TOANCHINA (ROU, 6) 6-4 6-3
1/2 finale Jana BOJOVIC (SRB, 2) Mihaela Lorena MARCULESCU (ROU,3) 3-6 5-7
Dubl
1/2 finale Jana BOJOVIC (SRB)/   (3)
Mihaela Lorena MARCULESCU (ROU)
Magdalini ADALOGLOU (GRE)/
Athanasia ZACHOPOULOU (GRE)
6-3 6-4
FINALE Jana BOJOVIC (SRB)/   (3)
Mihaela Lorena MARCULESCU (ROU)
Andreea CULA (HUN)/
Panna UDVARDY (HUN)         (1)
1-6 1-6
Regensburg, Germany, G3, U16
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
*Tamara Milošević, Katarina Ljujić
El Prat de Llobregat (Barcelona), Spain, G1, U14
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
*Bodin Žarković
Pécs, Hungary, G2, U14
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
*Karim Bendžama (5)
Glavni žreb
*Konstantin Kirovski (1), Miloš Dabić, Mihailo NEDIC, Karim Bendžama (Q)
1/4 finale Konstantin KIROVSKI (SRB, 1) Bence TAMAS (HUN, WC) 6-1 6-0
1/2 finale Konstantin KIROVSKI (SRB, 1) Mykyta MASHTAKOV (UKR, 3) 3-6 7-5 4-6
DEVOJČICE
Kvalifikacije
*Vera Marković (4)
Glavni žreb
*Natalija Popović (2), Mila Mejić, Tijana Spasojević, Tamara Malešević, Vera Marković (Q)
1/4 finale Natalija POPOVIC (SRB, 2) Fruzsina SZABO (HUN) 6-3 6-3
1/2 finale Natalija POPOVIC (SRB, 2) Neli SUNJIC (CRO, 4) 6-2 6-2
FINALE Natalija POPOVIC (SRB, 2) Anda KARANUSIC (CRO, 1) 6-2 6-2 !!!
Dubl
1/2 finale Mila MEJIC(SRB)/
Natalija POPOVIC (SRB)      (1)
Barbora MATUSOVA (SVK)/
Lenka STARA (SVK)
7-5 1-6 8-10
Tamara MALESEVIC (SRB)/
Evelyne C. Attici TIRON (ROU)
Selma Stefania CADAR (2)
Maria Natalia LYVEN (UKR)
4-6 1-6
Tirana, Albania, G3, U14
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
*Ognjen Stanković (4)
Glavni žreb
*Ognjen Stanković (Q)
DEVOJČICE
Glavni žreb
*Katarina Dražić (2), Mija Ljubić
1/4 finale Katarina DRAZIC (SRB, 2) Eleni ZOURIDI (GRE) 6-2 6-1
1/2 finale Katarina DRAZIC (SRB, 2) Maria POTSI (GRE, 4) 0-6 1-6
Dubl
1/2 finale Katarina DRAZIC (SRB)/
Valentina KHALTURINA (RUS)  (1)
Mija LJUBIC (SRB)/
Eleni ZOURIDI (GRE)
6-2 6-2
FINALE Katarina DRAZIC (SRB)/
Valentina KHALTURINA (RUS)  (1)
Danai PETROULA (GRE)/
Maria POTSI (GRE)         (2)
3-6 3-6
Sofia, Bulgaria, G3, U12
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
*Milan Radojković (WC)
Glavni žreb
*Luka Stefanović, Uroš Jović, Milan Radojković (Q)
1/4 finale Luka STEFANOVIĆ (SRB) Luka Ljuben ANDONOV (MKD) 7-5 6-0
1/2 finale Luka STEFANOVIĆ (SRB) Ilya SNITARI (MDA)
L.S. odustao
DEVOJČICE
Kvalifikacije
*Ana Živković
Glavni žreb
*Jovana Tričković
Tirgu Jiu, Romania, G3, U12
Satnica
     DEVOJČICE
Glavni žreb
*Aleksandra Stanković
1/4 finale Aleksandra STANKOVIĆ (SRB) Sabina DADACIU (ROU) 2-6 1-6