Turniri od 26.06 – 02.07.

AEGON INTERNATIONAL, EASTBOURNE, UNITED KINGDOM, ATP 250, $€635.660, TRAVA
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1, WC) slobodan
LAJOVIĆ, Dušan (SRB) CHARDY, Jeremy (FRA) 6-4 6-7(5) 6-3
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1, WC) POSPIŠIL, Vasek (CAN, Q) 6-4 6-3
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1, WC) YOUNG, Donald (USA) 6-2 7-6(9)
LAJOVIĆ, Dušan (SRB) ISNER, John (USA, 3) 6-3 6-7(2) 6-7(4)
1/2 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1, WC) MEDVEDEV, Daniil (RUS) 6-4 6-4
FINALE ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1, WC) MONFILS, Gael (FRA, 2, WC) 6-3 6-4
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
YOUNG, Donald (USA)
BRYAN, Bob (USA)/
BRYAN, Mike (USA)(1)
5-7 3-6
ANTALYA OPEN, ANTALYA, TURKEY, ATP 250, €439.005, TRAVA
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 6) SAFWAT, Mohamed (EGY) 6-7 6-3 3-6
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 6) BERLOCQ, Carlos (ARG) 6-3 2-6 4-6
TIPSAREVIĆ, Janko (SRB) HARRIS, Lloyd (RSA, LL) 7-5 6-3
2. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB) SEPPI, Andreas (ITA) 6-3 4-6 4-6
The Championships 2017, Wimbledon, London, Great Britain, Grand Slam, £14.840.000, trava
GS VIMBLDON 2017-kvalifikacije

Ove nedelje nema naših predstavnica na WTA turnirima

Aspria Tennis Cup, Milan, Italy, $ 42.500, šljaka
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB) LONDERO, Juan I. (ARG) 3-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) PAZ, Juan Pablo (ARG, Q) 6-2 6-2
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) PELLA, Guido (ARG, 5) 7-5 1-6 1-6

ARLON OPEN, Arlon, Belgium, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 4, JE) CHAIX, Louis (FRA) 6-1 6-4
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 4, JE) D. L.BASSETIERE, Constant (FRA, Q) 6-2 6-2
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 4, JE) BLANCANEAUX, Geoffrey (FRA) 7-6(5) 7-5
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 4, JE) MICHON, Axel (FRA, 2) 6-4 1-6 4-6
Kamen Open, Kamen, Germany, $15.000, šljaka

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) ROTHER, Jannik (GER) 6-4 6-3
2/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) MANNAPOV, Alexander (GER, 12) 6-3 6-1
3/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) KYPSON, Patrick (USA, 2) 0-6 4-6
SETÚBAL OPEN 2017, Setubal, Portugal, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) OLIVETTI, Albano (FRA, 1) 6-3 3-6 4-6
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
SARAIVA, Bernardo (POR)
CUNHA SILVA, Felipe (POR)/
MONTEIRO, Joao (POR)(4)
4-6 6-3 10-4
1/4 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
SARAIVA, Bernardo (POR)
CACAO, Tiago (POR)/
FALCAO, Goncalo (POR)
6-2 6-3
1/2 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
SARAIVA, Bernardo (POR)
BOURCHIER, Harry (AUS)/
NOLAN, Daniel (AUS)
6-4 1-6 6-10
Breda Future+, Breda, Netherlands, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo TRBOJEVIĆ, Vuk (SRB) slobodan
2/3. kolo TRBOJEVIĆ, Vuk (SRB) PLAZA, Marcelo (CHI, 13) 0-6 0-6
Kazan Open 2, Kazan, Russia, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) FUFYGIN, Mikhail (RUS, 6) 6-3 1-6 6-2
2. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) MONTERO, Jorge (CHI) 2-6 5-7
Sri Lanka F2 Futures, Colombo, Sri Lanka, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo PERIĆ, Nebojša (SRB, 1) ROSENZWEIG, Nicolas (FRA) 1-6 1-6

De Haan, $15.000, De Haan, Belgium, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 4) BOVY , Margaux (BEL) 7-6(2) 6-3
2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 4) CHANTRAINE, Chantreine (BEL) 2-6 6-3 6-3
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 4) RAME, Alice (FRA, Q) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
MAETSCHKE, Lisa-M. (GER)(3)
slobodne
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
MAETSCHKE, Lisa-M. (GER)(3)
PYSSON, Justine (BEL)/
RUBBRECHT, Antje (BEL)
7-5 3-6 10-7
1/2 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
MAETSCHKE, Lisa-M. (GER)(3)
EWIJK, Chayenne (NED)/
MEERS, Luna (BEL)
W/O
FINALE MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
MAETSCHKE, Lisa-M. (GER)(3)
KITAGAWA, Rio (JPN)/
VANLANGENDONCK, Eliessa (BEL)
6-4 3-6 10-8
3° “CITTA’ DI TARVISIO CUP – BLUENERGY”, Tarvisio, Italy, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo PANTELIĆ, Anastassia (SRB) PADRANZINI, Lara (ITA) 6-1 4-6 1-6
JANKOVIĆ, Julia Nina (SRB) RINALDI, Angela (CRO) 2-6 2-6
Bucharest, $15.000, Bucharest, Romania, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB, 10) KISZNER, Luca Anamaria (ROU) 6-0 6-4
2/3. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB, 10) TINELLO, Laura (SUI) 6-4 4-6 6-4
3/3. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB, 10) CADAR, Selma Stefania (ROU) 6-3 1-6 6-4
Glavni žreb
1. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB, Q) MORATELLI, Angelica (ITA) 6-1 6-7(2) 6-2
2. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB, Q) VICENS MAS, Rosaq (ESP, Q) 2-6 4-6
KOZA WOS CUP, Istanbul, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) KAJEVIĆ, Ena (CRO) 1-6 1-6
TRAILOVIĆ, Nataša (SRB) UZDINA, Sofie (RUS) 3-6 6-1 5-7
Glavni žreb
1. kolo TOMIĆ, Tamara (SRB) PERAL, Manon (FRA, Q) 4-6 0-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate singla i od ČETVRTFINALA dubla

ITF Aarhus 2017, Aarhus , Denmark, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo PJERANOVIĆ, Strahinja (SRB) CHEN, Kevin (DEN) 6-4 6-2
2/3. kolo PJERANOVIĆ, Strahinja (SRB) UTHEIM, K. Fredrik (SWE, 7) 0-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 9) POULSEN, Oskar Brostrom (DEN, WC) 6-1 6-2
2. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 9) SALAZAR, Amador (CHI, Q) 6-1 6-4
3. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 9) LINGUA LAVALLEN, Alejo Lorenzo (ARG) 4-6 7-5 3-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/2. kolo KOSTIĆ, Milica (SRB) DAHLSTROM, Amanda (SWE) 0-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo GANČEV, Tara (SRB) HUSSAIN, Alisha Ali (DEN, Q) 4-6 7-6(8) 6-3
2. kolo GANČEV, Tara (SRB) ARISTEGUI, Mecedes (ESP) 5-7 1-6
VAN DER VALK HOTEL GLADBECK Junior Cup powered by BABOLAT, Gladbeck, Germany, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) ROTHLUEBBERS, Tim (GER, A) 1-6 1-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, A) SAITO, Yuna (JPN, A) 6-4 4-6 6-4
2/3. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, A) LA ROCCA, Giulia (ITA, 5) 0-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) GUTH, Mara (GER, WC) 4-6 3-6
Preveza Cup, Preveza, Greece, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo KALAFATIĆ, Stefan (SRB) TZELIS, Antreas (GRE) 6-1 6-0
SUVAJAC, Stefan (SRB, 6) POUTIS, Stylianos (GRE) 6-7(5) 3-6
2/3. kolo KALAFATIĆ, Stefan (SRB) CACCIAPUOTI, Simone (ITA, 1) 0-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB, 6) TAMPOLI, Nicolo (ITA) 6-1 6-2
2. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB, 6) CACCIAPUOTI, Simone (ITA, Q) 6-4 0-6 6-2
1/4 finale JOVIĆ, Viktor (SRB, 6) STORY, James (GBR) 6-2 6-3
1/2 finale JOVIĆ, Viktor (SRB, 6) SKORILAS, Alexandros (GRE, 1) 4-6 0-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/2. kolo PENIĆ, Neda (SRB) ELAND, Grace Emma (GBR, 5) 0-6 1-6
SAMOČETA, Jovana (SRB, 7) KATSIMANI, Polyxeni (GRE) 6-0 6-1
2/2. kolo SAMOČETA, Jovana (SRB, 7) TAGLIENTE, Alessia (ITA, 3) 6-3 6-3
Glavni žreb
1. kolo SAMOČETA, Jovana (SRB, Q) TIGLEA, Christina Elena (ITA, 5) 6-4 6-0
2. kolo SAMOČETA, Jovana (SRB, Q) LUKOSIUTE, Andre (LTU) 4-6 3-6
Dubl
1/4 finale SAMOČETA, Jovana (SRB)/
VELKOSKA, Teona (MKD)
CROSS, Morgan (GBR)/(1)
HUNTER, Alexandra (GBR)
4-6 2-6
Babolat Cup 2017, Kiev, Ukraine, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo SARIĆ, Mila (SRB) SIERKOVA, Anna (UKR) 6-1 4-6 6-2
2. kolo SARIĆ, Mila (SRB) TSYURPALEVYCH, Alina (UKR, 6) 3-6 4-6
Dubl
1/4 finale SARIĆ, Mila (SRB)/(1)
MARTEMYANOVA, Anna (UKR)
AKIMENKO, Kateryna (UKR)/
AKIMENKO, Yelyzaveta (UKR)
6-1 6-2
1/2 finale SARIĆ, Mila (SRB)/(1)
MARTEMYANOVA, Anna (UKR)
BALABA, Oleksandra (UKR)/
SKUBA, Marija (UKR)(4)
3-6 6-3 10-4
FINALE SARIĆ, Mila (SRB)/(1)
MARTEMYANOVA, Anna (UKR)
DIATLOVA, Kateryna (UKR)/
PISAREVA, Alexandra (UKR)
4-6 6-4 10-3

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Marin Suica Junior Open 2017, Čakovec, Hrvatska, U16, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Slobodan Cejović (WC)
2. kolo: Relja Eskić
3. kolo
: Nikola Kijac (13), Dimitrije Zubac (11), Uroš Todorović (16),
1/4 finale ŽIVOTIĆ, Goran (SRB, WC) PLANINSEK, Filip Jeff (SOL, 1) 6-1 6-3
DOBRNJAC, Vanja (SRB, 3) DULGANOV, Richard (HUN, 9) 7-6(2) 6-1
MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB) MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 2) 6-3 6-2
1/2 finale MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB) KUPČIČ, Jan (SLO, 4) W/O
DOBRNJAC, Vanja (SRB, 3) ŽIVOTIĆ, Goran (SRB, WC) 2-6 4-6
FINALE ŽIVOTIĆ, Goran (SRB, WC) KUPČIČ, Jan (SLO, 4) 6-4 6-4
Dubl
1/2 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB)/
TODOROVIĆ, Uroš (SRB)(3)
FAJTA, Peter (HUN)/
VELCZ, Zsombor (HUN)(1)
2-6 1-6
MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB)/
JURJEVIĆ, Nik (SLO)
BAR BIRYUKOV, Petr (RUS)/
SHARIPOV, Marat (RUS)(2)
6-4 1-6 5-10
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Milica Durić (12)
, Sliven, Bugarska, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Lazar Radenković
1/4 finale STEFANOVIĆ, Luka (SRB, 1) TERZIEV, Simeon (BUL, 5) 6-3 6-4
1/2 finale STEFANOVIĆ, Luka (SRB, 1) KOSTOV, Simeon (BUL) 7-6(5) 6-2
FINALE STEFANOVIĆ, Luka (SRB, 1) PRODANOV, Denislav (BUL) 7-5 0-6 6-0
TORNEO UNDER 16 – MESTRE, Mestre, Italija, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Aleksa Marđonović
Hungarian Open, Budaors, Hungary, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Mateja Gojković
1/4 finale PISARIĆ, Aleksa (SRB) GUNA, Robert (ROU) 3-6 0-6
Dubl
1/2 finale PISARIĆ, Aleksa (SRB)/
NORRMAN, Simon (SVK)
OEHLER, Mark Joel (AUT)/
SHALMI, C. Alexander (DEN)
6-3 6-4
FINALE PISARIĆ, Aleksa (SRB)/
NORRMAN, Simon (SVK)
COMAN, Mihai Alexandru (ROU)/
MANU, David (ROU)
4-6 6-7(4)