Turniri od 26.05 – 01.06.

Turniri od 26.05 – 01.06.

Vicenza, Italy, € 42,500, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĐERE, Laslo (SRB) KOROLEV, Evgeny (KAZ) 6-3 3-0, predaja
2/3. kolo ĐERE, Laslo (SRB) HALYS, Quentin (FRA) 6-2 3-6 6-3
3/3. kolo ĐERE, Laslo (SRB) ZHANG, Ze (CHN, 1) 6-1 4-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) DUTRA SILVA, Rogerio (BRA) 3-6 6-3 7-6(3)
BOZOLJAC, Ilija (SRB) ALUND, Martin (ARG) 6-3 6-2
2. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB) GRANOLLERS, Gerard (ESP) 2-6 6-2 6-7(3)
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) COLLARINI, Andrea (ARG) 2-6 7-6(4) 6-3
1/4 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) LONDERO, Juan Ignacio (ARG) 6-4 7-5
1/2 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) NISHIOKA, Yoshihito (JPN, Q) 3-6 6-2 6-4
FINALE KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) GOMBOS, Norbert (SVK, 7) 6-4 6-4

Kvalifikacije
1/2. kolo JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 1) Slobodan
SUČEVIĆ, Luka (SRB) HALILOVIĆ, Haris (BIH, WC) 6-0 6-1
VITOŠEVIĆ, Luka (SRB) SIMCAK, Juraj (SVK, 4) 6-7(5) 3-6
ALEKSIĆ, Aleksa (SRB) DURAEK, Marsel (BIH, WC) 5-7 5-7
JANDRIĆ, Darko (SRB) BOJANOVIĆ, Darko (BIH) 7-6(2) 6-2
2/2. kolo JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 1) SUČEVIĆ, Luka (SRB) 4-6 6-7(2)
JANDRIĆ, Darko (SRB) MALIĆBEGOVIĆ, Adi (BIH) 5-7 4-6
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB) TOREBKO, Peter (GER, 4) 1-6 1-6
SUČEVIĆ, Luka (SRB, Q) MARJANOVIĆ, Predrag (SRB, WC) 6-3 6-4
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 5) DIVKOVIĆ, Ivan (CRO, 5) 6-1 6-4
KRSTIN, Peđa (SRB, 2) KIJAMETOVIĆ, Aziz (BIH, Q) 7-6(13) 6-2
2. kolo SUČEVIĆ, Luka (SRB, Q) PETROVIĆ, Danilo (SRB, 5) 1-6 3-6
KRSTIN, Peđa (SRB, 2) ČELEBIĆ, Ljubomir (MNE) 6-4 6-4
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB, 5) TOREBKO, Peter (GER, 4) 4-6 6-3 2-6
KRSTIN, Peđa (SRB, 2) VIBERT, Francois-Arthur (FRA, 8) 7-5 5-7 6-2
1/2 finale KRSTIN, Peđa (SRB, 2) BRKIĆ, Tomislav (BIH, 3) 1-6 1-6
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
ŠABANOV, Ivan (CRO, 1)
slobodni
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
KIJAMETOVIC, Aziz (BIH)
SAVELJIĆ, Igor (MNE)/ SAVELJIĆ, Ivan (MNE) 3-6 6-4 6-10
KRSTIN, Peđa (SRB)/
SUČEVIĆ, Luka (SRB)
BENSOUSSAN, Samuel (FRA)/
PEYRE, Daniel (FRA)
6-2 6-1
JEVTIĆ, Slobodan (SRB)/ ZANINOVIC, Luka (CRO) BORSOS, Gabor (HUN)/
ROGAN, Pavle (MNE)
6-3 6-3
MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
FATIC, Nerman (BIH)
ADEMOVIĆ, Jasmin (BIH)/
MALIĆBEGOVIĆ, Adi (BIH)
6-7(5) 6-4 2-10
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
ŠABANOV, Ivan (CRO, 1)
SAVELJIĆ, Igor (MNE)/
SAVELJIĆ, Ivan (MNE)
6-3 6-1
KRSTIN, Peđa (SRB)/
SUČEVIĆ, Luka (SRB)
BRKIĆ, Tomislav (BIH)/
MARINČIĆ, Ante (CRO)
3-6 3-6
JEVTIĆ, Slobodan (SRB)/
ZANINOVIC, Luka (CRO)
ADEMOVIĆ, Jasmin (BIH)/
MALIĆBEGOVIĆ, Adi (BIH)
6-3 6-4
1/2 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
ŠABANOV, Ivan (CRO, 1)
BRKIĆ, Tomislav (BIH)/
MARINČIĆ, Ante (CRO)
5-7 6-7(4)
JEVTIĆ, Slobodan (SRB)/
ZANINOVIC, Luka (CRO)
ČELEBIĆ, Ljubomir (MNE)/
PORTALURI, Giorgio (ITA)
3-6 3-6
Sharm El Sheikh, Egypt, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 7) BETELLA, Luciano (ARG, Q) 6-3 3-6 6-1
RAKIĆ, Strahinja (SRB) PY, Enzo (FRA) 7-6(3) 7-6(2)
2. kolo RAKIĆ, Strahinja (SRB) HOSSAM, Karim (EGY, 3) 3-6 3-6
TEPAVAC, Marko (SRB, 7) PINI, Sebastian Exequiel (ARG) 6-4 6-3
1/4 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 7) CHECA-CALVO, Jose (ESP, 2, WC) 6-1 4-6 3-6
Dubl
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB)/
RAKIĆ, Strahinja (SRB)
BRETTING, Dimitri, (SUI)/
EISCHEN, Kevin (FRA)
6-3 6-2
1/4 finale TEPAVAC, Marko (SRB)/
RAKIĆ, Strahinja (SRB)
HOSSAM, Karim (EGY)/
MAAMOUN, Karim-Mohamed (EGY, 4)
7-6(6) 7-5
1/2 finale TEPAVAC, Marko (SRB)/
RAKIĆ, Strahinja (SRB)
DEARI, Shendrit (MKD)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)
6-4 6-7(4) 4-10
Bol, Croatia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ILIĆ, Luka (SRB, 1) Slobodan
2/2. kolo ILIĆ, Luka (SRB, 1) MANDIĆ, Franco (CRO, WC) 3-6 6-2 6-1
Glavni žreb
1. kolo ILIĆ, Luka (SRB, Q) ĆERANIĆ, Oliver (AUS) 6-3 7-6(4)
2. kolo ILIĆ, Luka (SRB, Q) VUKIĆ, Aleksandar (AUS, Q) 6-7(5) 5-7
Dubl
1. kolo ILIĆ, Luka (SRB)/
FIACAN, Stefan (SUI, 4)
slobodni
1/4 finale ILIĆ, Luka (SRB)/
FIACAN, Stefan (SUI, 4)
LOMBE, Harrison (AUS)/
VUKIĆ, Aleksandar (AUS)
6-4 6-1
1/2 finale ILIĆ, Luka (SRB)/
FIACAN, Stefan (SUI, 4)
LIPOVSEK PUCHES, Tomas (ARG)/
MAKIGUCHI, Ryusei (JPN, 2)
5-7 4-6
Antalya – Belconti, Turkey, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo DALJEV, Pavle (SRB) SARAYDARPOUR, Salar (USA) 6-3 3-6 5-7
Maribor, Slovenia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DRINIĆ, Milan (SRB) Slobodan
2/3. kolo DRINIĆ, Milan (SRB) BALLA, Peter (HUN) 3-6 3-6
Kiseljak, Bosnia/Herzegovina, $ 10,000, šljaka
Satnica

Balkpapan, Indonesia, $ 25,000, tvrda podloga
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 4) KINOSHITA, Misa (JPN) 6-2 6-2
2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 4) PADAMATA, Sneha (IND, Q) 6-2 6-2
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB, 4) WONGTEANCHAI, Varatchaya (THA,8) 2-6 4-6
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
WANG, Xi-Yao (CHN)
HERLINA, Efriliya (INA)/
KAHFIANI, Rifanty (INA, WC)
5-7 6-2 10-4
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
WANG, Xi-Yao (CHN)
LERTPITAKSINCHAI, Nicha (THA)/
TANANTA, Lavinia (INA) (2)
3-6 6-4 10-6
1/2 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
WANG, Xi-Yao (CHN)
CHEN, Siyu (CHN)/
ZHAO, Qianqian (CHN)
4-6 2-6
Maribor, Slovenia, $ 25,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB) PALČIĆ, Sara (SLO) 6-1 6-2
KOSTIĆ, Natalija (SRB, 14) PROESE, Natalie (GER) 6-4 7-6(4)
SPREMO, Milana (SRB, 9) FRECH, Magdalena (POL) 6-2 6-2
JOROVIĆ, Ivana (SRB) MALECKOVA, Jesika (CZE) 7-6(4) 6-3
MARKOVIĆ, Mina (SRB) ĐORĐEVIĆ, Teodora (ITA) 6-1 6-0
ČUROVIĆ, Tamara (SRB) SUK, Natalie (USA) 6-2 6-1
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB) COSTA MELGAR, Cecilia (CHI, 11) 3-6 6-2 3-6
2/3. kolo SPREMO, Milana (SRB, 9) MARC, Masa (SLO) 5-7 6-2 2-6
JOROVIĆ, Ivana (SRB) MORGOSOVA, Karin (SVK, 3) 6-4 6-2
MARKOVIĆ, Mina (SRB) BENOIT, Marie (BEL, 10) 2-6 2-6
ČUROVIĆ, Tamara (SRB) ORLOVA, Natalia (RUS, 15) 3-6 4-6
RADANOVIĆ, Dejana (SRB) ALEXANDROVA, Ekaterina (RUS, 1) 1-6 2-6
KOSTIĆ, Natalija (SRB, 14) PISLAK, Manca (SLO) 1-6 6-4 0-6
3/3. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) SIMIĆ, Jelena (BIH) 6-3 6-3
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, Q) ZAGORAC, Eva (SLO, WC) 6-1 6-4
DANČETOVIČ, Emilija (SRB, WC) VANKOVA, Katerina (CZE) 2-6 0-6
2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, Q) BIRNEROVA, Eva (CZE, 2) 3-6 6-3 6-4
1/4 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB, Q) GONZALEZ, Monserrat (PAR, 6) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo DANČETOVIČ, Emilija (SRB)/
BULATOVIĆ, Nikoleta (MNE)
NEUWIRTH, Yvonne (AUT)/
SCHAEDER, Laura (GER)
1-6 0-6
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
KOSTOVA, Elisa (BUL, 2)
JAKUPOVIĆ, Dalila (SLO)/
MOSER, Lisa-Maria (AUT)
6-2 6-2
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
KOSTOVA, Elisa (BUL, 2)
NEUWIRTH, Yvonne (AUT)/
SCHAEDER, Laura (GER)
1-6 6-3 6-10
Sharm El Sheikh, Egypt, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo MILOVANOVIĆ, Džina (SRB) slobodna
IVKOVIĆ, Iva (SRB) slobodna
Glavni žreb
1. kolo MILOVANOVIĆ, Džina (SRB, Q) GEORGIEVA, Yulia (RUS) 6-4 6-2
IVKOVIĆ, Iva (SRB, Q) EASWARAMURTHI, Ashmitha (IND) 1-6 1-6
2. kolo MILOVANOVIĆ, Džina (SRB, Q) CADAR, Elena-Teodora (ROU, 2) 0-6 1-6
Dubl
1. kolo MILOVANOVIĆ, Džina (SRB)/
HASEGAVA, Risa (JPN)
TIMSIT, Agathe (FRA)/
TRINGA, Julie (FRA)
7-6(11) 6-2
IVKOVIĆ, Iva (SRB)/
CUCCA, Marcella (ITA)
CELIK, Susanne (SWE)/
KORDOLAIMI, Eleni (GRE, 4)
2-6 1-6
1/4 finale MILOVANOVIĆ, Džina (SRB)/
HASEGAVA, Risa (JPN)
CADAR, Elena-Teodora (ROU)/
MORGINA, Anna (RUS, 1)
4-6 4-6
Sun City, South Africa, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB) ROBINSON, Casey (USA, 6) 6-4 6-3
2. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB) BERNARD, Lee (RSA) 6-3 6-1
1/4 finale KLARIĆ, Vanja (SRB) HERB, Caitlin (RSA) 6-2 6-2
1/2 finale KLARIĆ, Vanja (SRB) FOUROUCLAS, Natasha (RSA, 2) 2-6 1-6
Dubl
1. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB)/
SCHMIDT, Jeanna (RSA)
BARNARD, Lee (RSA)/
BARNARD, Zani (RSA)
2-6 2-6
Sousse, Tunisia, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB) PRENKOVIĆ, Linda (GER, 5) 6-3 0-6 6-1
2. kolo RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB) TSYBYSHEVA, Avgusta (RUS, Q) 6-2 7-5
1/4 finale RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB) ROMEO, Caroline (ITA, 4) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB)/
PINTO, Giorgia (ITA)
slobodne
1/4 finale RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB)/
PINTO, Giorgia (ITA)
DREW, Jazzamay (GBR)/
MURTA, Ines (POR, 3)
5-7 6-3 11-9
1/2 finale RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB)/
PINTO, Giorgia (ITA)
NANCARROW, Alexandra (AUS)/
PARRES AZCOITIA, Olga (ESP, 1)
2-6, ret.
Bol, Croatia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo POLIĆ, Ema (SRB, WC) BOULTER, Katie (GBR, 4) 6-7(4) 3-6
Satnica

DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo ĐERIĆ, Marko (SRB, 7) slobodan
BUTULIJA, Boris (SRB, WC) ANEDIJAN, Edmond (CYP) 5-7 7-6(10) 6-3
2/3. kolo ĐERIĆ, Marko (SRB, 7) HILL, Sean (USA, A) 2-6 4-6
BUTULIJA, Boris (SRB, WC) DEL RIO, Jose Mauricio (MEX, 4) 2-6 6-3 4-6
Glavni žreb
1. kolo MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 1) HILL, Sean (USA, Q) 6-3 7-5
GRBIĆ, Filip (SRB, 2) CUNGU, Rrezart (MNE, Q) 6-4 2-2, ret.
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB, 8) MIĆKOVIĆ, Maksim (MNE, WC) 6-2 6-2
2. kolo MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 1) CHEPELEV, Andrey (RUS) 6-2 3-6 6-4
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB, 8) UNIA, Thomas (FRA, Q) 6-3 7-6(5)
1/4 finale MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 1) ABDEL-AZIZ, Mohamed (GBR) 6-3 3-6 6-2
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB, 8) RIKL, Patrik (CZE, 4) 2-6 6-3 7-6(6)
1/2 finale MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 1) VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB, 8) 4-6 6-7(2)
FINALE VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB, 8) KHLIF, Noe (FRA, 5) 7-6(4) 2-6-0-6
Dubl
1. kolo GRBIĆ, Filip (SRB)/
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB, 1)
ABDEL-AZIZ, Mohamed (GBR)/
BUDIC, Vuk (USA)
6-1 6-7(5) 10-5
1/4 finale GRBIĆ, Filip (SRB)/
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB, 1)
CUNGU, Rrezart (MNE)/
DIVKOVIC, Karlo (CRO)
6-1 1-6 7-10
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/3. kolo FILIPOVIĆ, Anastasia (SRB) slobodna
2/3. kolo FILIPOVIĆ, Anastasia (SRB) GALIY, Maria (RUS, A) 6-4 6-4
3/3. kolo FILIPOVIĆ, Anastasia (SRB) BERBEROVIĆ, Nefisa (BIH, A) 4-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB, 6) BERBEROVIĆ, Nefisa (BIH, Q) 4-6 2-6
VUKOVIĆ, Jovana (SRB) BOŠKOVIĆ, Lea (CRO, 7) 1-6 0-6
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) HORSFALL, Holly (GBR) 6-2 7-6(5)
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, WC) BUCHTA, Jasmin (AUT) 4-6 6-3 2-6
2. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) SILWANOWICZ, Karolina (POL, 5) 0-6 6-2 6-1
1/4 finale ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) KROLITZKY. Shelly (ISR) 2-6 7-6(5) 5-7
Dubl
1. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB)/
GAVRILA, Oana (ROU, 2)
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB)/
BELOVUKOVIC, Monique (AUS)
7-6(4) 6-1
1/4 finale MARJANOVIĆ, Nina (SRB)/
GAVRILA, Oana (ROU, 2)
BABIĆ, Ena (CRO)/
ROBIĆ, Petra (CRO)
6-2 6-4
1/2 finale MARJANOVIĆ, Nina (SRB)/
GAVRILA, Oana (ROU, 2)
BUCHTA, Jasmin (AUT)/
WEISS, Alena (AUT)
2-6 6-1 10-4
FINALE MARJANOVIĆ, Nina (SRB)/
GAVRILA, Oana (ROU, 2)
HORSFALL, Holly (GBR)/
JOHN-BAPTISTE, Lauryn (GBR, 4)
4-6 3-6
Podgorica, Montenegro, G5, šljaka
Satnica

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

DEVOJČICE
Glavni žreb
1.k. Teodora Ristić (7); 2.k. Nevena Soković (10), Draginja Vuković;
Pècs, Hundary, G2, U14
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
Aleksandar Tomić (2), Miloš Vuković, Daniel Antonić;
Glavni žreb
1.k. Nemanja Medić, Aleksandar Tomić (Q); 2.k. Nemanja Subanović; 3.k. Karim Bendžama;
1/4 finale PETROV, Kosta (SRB, 4) ZEILER, Christof (AUT) 3-6 6-7(3)
DEVOJČICE
Glavni žreb
1.k. Mila Šarić; 3.k. Aleksandra Stanković (10), Anđela Skrobonja (13, SE);
1/4 finale MEJIĆ, Mila (SRB, 5) LYVEN, Maria Natalia (UKR, 3) 6-4 2-6 1-6
Dubl
1/2 finale MEJIĆ, Mila (SRB)/ (1)
LYVEN, Maria Natalia (UKR)
PICHLER, Selina (AUT)/
POSPISCHILL, Sarah (AUT)
6-3 6-2
FINALE MEJIĆ, Mila (SRB)/
LYVEN, Maria Natalia (UKR, 1)
JOLDIC, Adela (BIH)/
OLIYNYKOVA, Oleksandra (CRO, 2)
5-7 6-2 7-10
Koper, Slovenia, G3, U12
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
2.k. Stefan Popović, Aleksa Marđonović; 3.k. Aleksandar Ljubojević;
1/4 finale ŽIVOTIĆ, Goran (SRB) CASTELLETTI, Luigi (ITA) 6-3 6-0
ZOROJA, Ilija (SRB) KALJEVIĆ, Filip (SLO) 4-6 5-7
1/2 finale ŽIVOTIĆ, Goran (SRB) VIDOVIĆ, Blaž (SLO) 7-6(6) 6-4
FINALE ŽIVOTIĆ, Goran (SRB) BUZONICS, Dominik (HUN) 2-4, predaja
Dubl
1/2 finale ŽIVOTIĆ, Goran (SRB)/
PETROVIĆ, Dražen (BIH)
BUZONICH, Dominik (HUN)/
DOBAK, Balint (HUN)
6-3 4-6 10-5
FINALE ŽIVOTIĆ, Goran (SRB)/
PETROVIĆ, Dražen (BIH)
PATE, Samuel (SLO)/
VIDOVIĆ, Blaž (SLO)
w/o
DEVOJČICE
Glavni žreb
1.k. Milana Vulin
Bucharest, Romania, G1, U14
Satnica