Turniri od 26.03 – 01.04.

OPEN REGION GUADALUPE, Le Gosier, Guadeloupe, 85.000+H, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 3, WC) BONZI, Benjamin (FRA) 6-3 6-3
2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 3, WC) KING, Darian (BAR) 6-3 6-4
1/4 finale LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 3, WC) KLAHN, Bradley (USA, 8) 7-6(5) 2-6 6-3
1/2 finale LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 3, WC) GARIN, Christian (CHI) 6-2 6-2
FINALE LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 3, WC) KUDLA, Denis (USA, 6) 6-4 6-0
SAN LUIS OPEN, San Luis Potosí, Mexico, $50.000+H, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 8) LOPEZ VI., Gerardo (MEX, WC) 6-2 6-3
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 8) SAKAMOTO, Pedro (BRA, Q) 6-4 3-6 5-7
Dubl
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB)/
MUNOZ DE LA NAVA, Daniel (ESP)
COLLARINI, Andrea (ARG)/
CORIA, Federico (ARG)
7-5 6-2
1/4 finale KRSTIN, Peđa (SRB)/
MUNOZ DE LA NAVA, Daniel (ESP)
KRAJICEK, Austin (USA)/
WITHROW, Jackson (USA)(1)
W/O
CASINO ADMIRAL TROPHY, Marbella, Spain, €43.000+H, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB, WC) CERVANTES, Inigo (ESP) 7-5 6-3
2/3. kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB, WC) NAGAL, Sumit (IND, 2) 3-6 6-4 1-6
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 2) GULBIS, Ernests (LAT) 5-7 6-4 4-6
Dubl
1. kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB)/
GOMEZ-H., Carlos (ESP)
BOLELLI, Simone (ITA)/
GIANNESSI, Alessandro (ITA)
6-4 6-2
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Marko (SRB)/
GOMEZ-H., Carlos (ESP)
ANDREOZZI, Guido (ARG)/
BEHAR, Ariel (URU)(4)
6-1 5-7 5-10
OPEN HARMONIE MUTUELLE, Saint-Brieuc, France, €43.000+H, tvrda podloga
ATP-CH Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) MASUR, Daniel (GER) 7-6 4-6 4-6

Santa margherita di Pula, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB) slobodan
RADOJKOVIĆ, Milan (SRB, PR) FILIP, Vladimir (ROU, PR) 4-6 2-6
2/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB) ESPIN B., Geronimo (ARG, 5, PR) 2-6 5-7
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 5) MASSARA, Antonio (ITA) 5-7 6-1 7-5
2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 5) BODMER, Adrian (SUI) 6-4 6-2
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 5) SERDARUŠIĆ, Nino (CRO, 3) 1-6 6-3 7-6(4)
1/2 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 5) GIUSTINO, Lorenzo (ITA, 1) 4-6 0-6
Dubl
1. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)
AUTHOM, Maxime (BEL)/
GRIEKSPOOR, Tallon (NED)
5-7 2-6
Egypt Men’s Futures, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo LONČAREVIĆ, Mihailo (SRB) TOKAS, Garry (IND) 3-6 7-6(2) 6-2
2/3. kolo LONČAREVIĆ, Mihailo (SRB) PRUNER NETO, Antonio (BRA, 15) 1-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) BLANCO G., Jorge (ESP, WC) 7-6(6) 6-7(4) 4-6
Dubl
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB)/
IVANOV, Klim (KAZ)
JOHANSSON, Niklas (SWE)/
KHOTKOV, Oleg (UKR)
6-7(6) 6-4 6-10
12th Lyttos Beach ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $15.000, tvrda podloga

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DABIĆ, Miloš (SRB) MASHTAKOV, Nikita (UKR, 6) 2-6 6-7(7)
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 15) PRUDNIKAU, Aliaksandr (BLR, WC) 6-0 6-3
2/3. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 15) THORNTON-B., Adam (GBR) 6-2 6-4
3/3. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 15) CERUNDOLO, Francisco (ARG) 6-1 5-7 1-6
Glavni žreb
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, WC) KOROVIN, Mikhail (RUS, Q) 2-6 5-7
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, WC) CELIKBILEK, Altug (TUR, 8) 3-6 2-6
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, LL) FORNELL-MESTRES, Marc (ESP, Q) 7-6(1) 6-3
2. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, LL) CELIKBILEK, Altug (TUR, 8) 2-6 7-5 6-1
1/4 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB, LL) AGABIGUN, Sarp (TUR, WC) 6-1 6-4
1/2 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB, LL) KUZMANOV, Dimitar (BUL, 2) 5-7 6-3 6-2
FINALE MILADINOVIĆ, Marko (SRB, LL) ILKEL, Cem (TUR, 1) 6-2 2-6 2-6

ENGIE OPEN DE SEINE-ET-MARNE, Croissy-Beaubourg, France, $60.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 4) ANDREI, Laura Ioana (ROU) 6-2 6-1
RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 6) SUGNAUX, Tess (SUI) 7-6(3) 4-6 6-3
2/3. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 4) MALECKOVA, Jesika (CZE) 6-7(5) 3-6
RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 6) MELNIKOVA, Marina (RUS) 6-3 7-5
3/3. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 6) MALECKOVA, Jesika (CZE) 2-6, ret.
Santa margherita di Pula, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 14) slobodna
2/3. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 14) RAKIC, Radina (AUT) 6-2 6-2
3/3. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 14) HOBGARSKI, Katharina (GER, 1) 3-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, SE) KOVINIĆ, Danka (MNE, 2)  4-6 6-2 1-6
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
SIMIĆ, Jelena (BIH)
CAPPELLETTI, Monica (ITA)/
PIERI, Tatiana (ITA)(WC)
7-6(4) 6-3
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
SIMIĆ, Jelena (BIH)
GRYMALSKA, Anastasia (ITA)/
ZARYCKA, Anastasia (CZE)(4)
6-1 6-7(2) 7-10
Soho Square Egypt F11 Women’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo SAMARDŽIĆ, Lidija (SRB) CORREA, Mariana (ECU) 2-6 1-6
12th Lyttos Beach ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ČVOROVIĆ, Sara (SRB) PUIG CABALLERO, Blanca (ESP) 7-6(4) 4-6 0-6
VUJOVIĆ, Milica (SRB) MITSOU, Kyriaki (GRE) 6-2 6-2
JANKOVIĆ, Julija Nina (SRB) CIUTESCU, Francesca D. (ROU) 2-6 1-6
2/3. kolo VUJOVIĆ, Milica (SRB) CIUTESCU, Francesca D. (ROU) 2-6 3-6
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo MARKOVIĆ, Vera (SRB) GAI, Clarissa (ITA) 6-3 3-6 7-6(2)
2/2. kolo MARKOVIĆ, Vera (SRB) BACHER, Valentine (FRA, 7) 5-7 1-6
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Vera (SRB)/
PANG, Sarah (SGP)(WC)
CODINO, Fiona (FRA)/
PERAL, Manon (FRA)
3-6 4-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB) TAVAFI, Poonehi (IRI) 6-1 6-1
2/3. kolo STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB) UKOLOVA, Anna (RUS, 8) 1-6 5-7

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

VLTC San Michel, Paola, Malta, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Dragutin MITRIĆ; 2/3. kolo: Sava RADOVIĆ (WC), Sava STANKOVIĆ
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Luka (SRB) DELICATA, Liam (MLT, WC) 6-0 6-3
2. kolo JANKOVIĆ, Luka (SRB) AEBI, Yarin (SUI, 12) 6-1 2-6 7-6(5)
ĆIRIĆ, Aleksa (SRB, 10) RAYNEL, Amaury (FRA) 4-6 6-4 6-3
3. kolo JANKOVIĆ, Luka (SRB) GABBANINI, Theo (FRA) 2-6 6-7(2)
ĆIRIĆ, Aleksa (SRB, 10) LI, Hanwen (CHN) 2-6 2-6
Dubl
1/4 finale JANKOVIĆ, Luka (SRB)/
BOGDANOVICH, Maksim (USA)(6)
KAUSSLER, Gary (SUI)/
LABRADOR, Daniel (USA)
6-2 6-2
1/2 finale JANKOVIĆ, Luka (SRB)/
BOGDANOVICH, Maksim (USA)(6)
CLEGG, Matthew (GBR)/
HUTCHINGS, George (GBR)
2-6 3-6
2nd Qatar ITF Junior Open 2018, Doha, Qatar, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
2. kolo PAVLOVIĆ, Andrija (SRB) GILISEN, Alexander (BEL) 6-4 4-6 0-6
Dubl
1/4 finale PAVLOVIĆ, Andrija (SRB)/
MATEI, P. Roderich (GER)
GENOV, Anthony (BUL)/
TACZALA, Dawid (POL)
3-6 5-7
Trofeo Juan Carlos Ferrerro, Villena (Alicante), Spain, G1, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB) BIAGIANTI , Martina (ITA) 2-6 2-6 
GD Tennis Cup II, Antalya, Turkey, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo ZUBAC, Dimitrije (SRB, Q) BAKIRI, Leo (TUR) 6-0 6-0 
2. kolo ZUBAC, Dimitrije (SRB, Q) SVERIDENKO, Vladislav (RUS, 12) 0-6 7-5 5-7
Dubl
1/4 finale ZUBAC, Dimitrije (SRB)/
KATUCH, Jakub (SVK)
FAJTA, Peter (HUN)/
VELCZ, Zsombor (HUN)
4-6 0-6
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo JOCOVIĆ, Anđela (SRB) OCAL, Senem (TUR) 6-1 6-3 
2. kolo JOCOVIĆ, Anđela (SRB) LISINA, Vasilisa (RUS, 10) 2-6 6-2 6-0
3. kolo JOCOVIĆ, Anđela (SRB) KRALEVA, Elena (BUL) 6-1 6-2
1/4 finale JOCOVIĆ, Anđela (SRB) RICHARDSON, Erin (GBR, 2) 3-6 6-1 6-1
1/2 finale JOCOVIĆ, Anđela (SRB) LYS, Eva (GER) 1-6 2-6
43rd City of Florence, Florence, Italy, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Lazar MILIĆEVIĆ (A)
JUNIORKE
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo GEMOVIĆ, Elena (SRB, Q) FRAYMAN, Daria (RUS, 4) 0-6 3-6
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) CHIESA, Enola (ITA) 6-2 3-6 7-6(3)
2. kolo MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) SACCO, Federica (ITA) 6-7(1) 4-6
Dubl
1/4 finale MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
SIPEK, Lana (CRO)
TAUSON, Clara (DEN)/
VILLER M., Hannah (DEN)(1)
1-6 5-7

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Kvarner Junior Open 2018, Rijeka, Croatia, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/3. kolo: Mijat Milenković, Marko Jovičić; 2/3. kolo: Veljko Milenković, Nemanja Marjanović
Glavni žreb
1. kolo: Lav Dašić, Nikola Mitrović
1/4 finale POPOVIĆ, Stefan (SRB, 1) BAN, Ivan Karlo (CRO) 6-3 6-1
1/2 finale POPOVIĆ, Stefan (SRB, 1) BOTTI, Filippo (ITA, Q) 6-1 6-2
FINALE POPOVIĆ, Stefan (SRB, 1) TRIONE, Riccardo (ITA, 2) 0-6 2-6
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Kvalifikacije
2/3. kolo: Nataša Savić
Glavni žreb
1. kolo: Lena Karlovčan (Q), Kristina Stamenković; 2. kolo: Andrea Mrvić (16), Anja Petković
3. kolo: Natalija Senić (Q)
Belkanton Cup, Minsk, Belarus, U14, C2, akrilna podloga
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
2. kolo: Aleksa Pisarić, Aleksa Marković (Q)