Turniri od 26.02 – 04.03

DUBAI DUTY FREE TENNIS, Dubai, UAE, ATP 500, $3.057.135, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 7) FABBIANO, Thomas (ITA) 0-6 6-2 6-2
TROICKI, Viktor (SRB) BAGHDATIS, Marcos (CYP, WC) 5-7 2-6
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 7) BAGHDATIS, Marcos (CYP, WC) 7-6(2) 6-4
1/4 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 7) DONSKOY, Evgeny (RUS) 6-1 6-2
1/2 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 7) POUILLE, Lucas (FRA, 2) 3-6 7-6(4) 6-7(5)
Dubl-kval.
1/2. kolo TROICKI, Viktor (SRB)/
STRUFF, Jan Lennard (GER)(1)
AL JANAHI, Fares (UAE)/
JANAHI, Fahad (UAE)(WC)
6-1 6-0
2/2. kolo TROICKI, Viktor (SRB)/
STRUFF, Jan Lennard (GER)(1)
HAIDER MAURER, Andreas (AUT)/
MAYER, Florian (GER)(2, PR)
6-3 6-4
Dubl
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB)/
DZUMHUR, Damir (BIH)
KONTINEN, Henri (FIN)/
PEERS, John (AUS)(1)
7-6 (4) 7-6(2)
TROICKI, Viktor (SRB)/
STRUFF, Jan Lennard (GER)(Q)
HAASE, Robin (NED)/
MIDDELKOOP, Matwe (NED)
4-6 4-6
ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
GRANOLLERS, Marcel (ESP)
DODIG, Ivan (CRO)/
RAM, Rajeev (USA)(3)
7-6(4) 2-6 6-10
1/4 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB)/
DZUMHUR, Damir (BIH)
GASQUET, Richard (FRA)/
HERBERT, Pierre H. (FRA)
W/O
1/2 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB)/
DZUMHUR, Damir (BIH)
CERRETANI, Jamie (USA)/
PAES, Leander (IND)(WC)
4-6 2-6
BRASIL OPEN, Sao Paulo, Brazil, ATP 250, $582.870, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) JARRY, Nicolas (CHI) 4-6 6-1 5-7

Ove nedelje nema naših teniserki na WTA turnirima

PUNTA OPEN, Punta del Este, Uruguay, $50.000+H, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 1) KRSTIN, Peđa (SRB) 3-6 6-7(8)
ZEKIĆ, Miljan (SRB) GARIN, Christian (CHI) 4-6 6-7(4)
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) GAIO, Federico (ITA) 2-6 6-3 4-6
Dubl
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)
BOLELLI, Simone (ITA)/
GIANNESSI, Alessandro (ITA)
2-6 5-7

Egypt Men’s Futures, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) ERIKSSON, Markus (SWE, 3) 6-2 3-6 4-6
Dubl
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB)/
GOLDSTEINER, Peter (AUT)
BROUWER, Gijs (NED)/
SELS, Jelle (NED)
3-6 4-6
12th Lyttos Beach ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $15.000, tvrda podloga

Satnica
Kvalifikacije
2/3. kolo DRINIĆ, Milan (SRB, 2) ZORZI, Sebastiano M. (ITA) 6-4 6-4
VUČIĆ, Ilija (SRB, 4, WC) BRUANDET, Loick (FRA) 3-6 6-0 6-4
RAJIĆ, Dušan (SRB, 6) ZERVOUDAKIS, Victoras (GRE) 6-2 6-1
3/3. kolo DRINIĆ, Milan (SRB, 2) FRAGISTAS, Evan (GRE, WC) 6-4 6-4
VUČIĆ, Ilija (SRB, 4, WC) BOUSBOURAS R., Socrates L. (CAN) 6-3 7-6(0)
RAJIĆ, Dušan (SRB, 6) SONKIN, Jeremy (USA) 3-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) MATOS, Diego (BRA, Q) 6-3 6-4
TEPAVAC, Marko (SRB, 3) VAN DER DUIM, Antal (NED) 4-6 5-7
DRINIĆ, Milan (SRB, Q) PAROULEK, Tadeas (CZE) 6-4 2-6 1-6
JANDRIĆ, Darko (SRB) AUTHOM, Maxime (BEL, 6) 4-6 4-6
VUČIĆ, Ilija (SRB, 4, Q) KONECNY, Michal (CZE, 5) 2-6 6-7(2)
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, WC) BORSOS, Gabor (HUN, Q) 6-3 0-6 2-6
2. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) STERGIOU, Ioannis (GRE) 6-2 7-5
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) FONIO, Giovanni (ITA) 6-4 6-3
1/2 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) VAN DER DUIM, Antal (NED) 6-1 7-5
FINALE PETROVIĆ, Danilo (SRB, 1) JANKOVITS, Yannick (FRA, 2) 7-6() 6-2
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
BORSOS, Gabor (HUN)(1)
BILIS, Athanasiosd (GRE)/
SCOMPARIN, Pietro R. (ITA)(WC)
6-1 6-2
TEPAVAC, Marko (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB)
SKORILAS, Alexandros (GRE)/
TSITSIPAS, Petros (GRE)(WC)
0-6 7-6(1) 10-6
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
ĆELEBIĆ, Ljubomir (MNE)
GRAY, Jonathan (GBR)/
JOHNSON, Luke (GBR)
3-6 2-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB)/
SALINGER, Mario (CRO)(WC)
JOHNSON, Hunter (USA)/
JOHNSON, Yates (USA)(3)
2-6 0-6
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
BORSOS, Gabor (HUN)(1)
TEPAVAC, Marko (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB)
6-3 6-1
1/2 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
BORSOS, Gabor (HUN)(1)
GRAY, Jonathan (GBR)/
JOHNSON, Luke (GBR)
6-2 6-4
FINALE PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
BORSOS, Gabor (HUN)(1)
BODMER, Adrian (SUI)/
SUDE, Jakob (GER)(2)
5-7 6-4 10-6
OTA ITF Futures, Bhubneswar, India, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB) GOVEAS, Aryan (IND) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
PENA LOPEZ, Manuel (ARG)(2)
SOOD, Lakshit (IND)/
SURESH, Dhakshineswar (IND)
1-6 3-6
FARO FUTURE PORTUGAL 2, Faro, Portugal, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo TRBOJEVIĆ, Vuk (SRB) KUNZ, Noel (SUI) 1-6 1-6
GD TENNIS CUP, Antalya, Turkey, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo SPASIĆ, Sreten (SRB) PAPOUNIDIS, Ioannis (GRE) 2-6 0-6
MILADINOVIĆ, Marko (SRB) MERTENS, Nico (GER, 11) 6-2 6-0
2/3. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB) BRADLEY, Julian (IRL) 6-2 6-2
3/3. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB) MADARAS, Dragos N. (SWE, 7) 6-2 6-3
Glavni žreb
1. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, Q) OTEGUI, Juan B. (ARG, Q) 5-7 6-3 6-2
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 7) MELIGENI R.A., Felipe (BRA, Q) 6-3 7-6(4)
2. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, Q) SIEBER, Marc (GER, 3)  7-6(4) 4-6 6-4
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 7) UGO CARABELLI, Camilo (ARG, Q) 6-3 6-2
1/4 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB, Q) TOREBKO, Peter (GER) 0-6 2-6
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 7) ROCA BATALLA, Oriol (ESP, 4) 7-6(2) 2-6 4-6
Dubl
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
SMOLA, Maciej (POL)(1)
SORGI, Joao Pedro (BRA)/
VARILLAS, Juan P. (PER)
6-7(5) 6-3 10-6
1/4 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
SMOLA, Maciej (POL)(1)
AGABIGUN, Sarp (TUR)/
TURKER, Meert Naci (TUR)
6-3 7-6(4)
1/2 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
SMOLA, Maciej (POL)(1)
BARRANCO, Sergio (ESP)/
ROCA B., Oriol (ESP)
6-3 6-1
FINALE ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
SMOLA, Maciej (POL)(1)
DE KROM, Michiel (NED)/
NIJBOER, Ryan (NED)
6-3 6-4

Soho Square Egypt F7 Women’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) GEUKENS, Britt (BEL) 4-6 5-7
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/(WC)
STOILKOVSKA, Magdalena (MKD)
FRANCATI, Emilie (DEN)/
GEUKENS, Britt (BEL)
1-6 2-6
12th Lyttos Beach ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) ANTONIOU, Katerina (NED) 6-4 6-2
MIJATOVIĆ, Mia (SRB) MARNELLOU, Maria (GRE) 6-0 6-0
LEKO, Marija (SRB) CALDWELL, Harris (USA) 3-6 6-3 6-4
MILENKOVIĆ, Dejana (SRB) VLAJIĆ, Tina (SWE) 3-6 3-6
2/2. kolo STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) DUDLAKOVA, Dagmar (CZE) 6-7(2) 2-6
MIJATOVIĆ, Mia (SRB) KARVOUNI, Vasiliki (GRE) 6-7(3) 1-6
LEKO, Marija (SRB) STAICULESCU, Alexandra M. (ROU) 1-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo SPREMO, Milana (SRB) KARVOUNI, Vasiliki (GRE, Q) 0-2, ret.
Dubl
1. kolo STOŠIĆ, Aleksandra (SRB)/
TURKOVIĆ, Domenika (CRO)
CALDWELL, Harris (USA)/
GILLAN, Alice (GBR)(WC)
6-0 6-2
SPREMO, Milana (SRB)/
DUCA, Gabriela (ROU)
LYSA, Yuliya (UKR)/
SHOSHYNA, Anastasiya (UKR)
4-6 2-6
1/4 finale STOŠIĆ, Aleksandra (SRB)/
TURKOVIĆ, Domenika (CRO)
SABINO, Lisa (SUI)/(3)
SCHAEDER, Laura (GER)
1-6 1-6
GD TENNIS CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) BOLEBRUCHOVA, Ema (SVK) 7-5 6-2
2/3. kolo STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) BEBERECHI, Andreia (ROU) 6-2 6-2
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB) VUJOVIĆ, Milica (SRB) 3-6 7-5 6-4
3/3. kolo STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB)  UKOLOVA, Anna (RUS, 1) 2-6 4-6
STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) ILOWSKA, Caroline (AUT) 7-6(3) 6-3
Glavni žreb
1. kolo STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB, Q) DMITRIEVA, Sofia (BUL) 7-6(3) 5-7 6-7(5)

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

ITF Porsche Gjovik Open, Gjovik, Norway, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Strahinja PJERANOVIĆ
Glavni žreb
1. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB, 3) MAGGA, Niila Tapio (FIN, Q) 4-6 6-2 6-0
2. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB, 3) KREFTING, Jacob (NOR, WC) 6-1 6-2
1/4 finale JOVIĆ, Viktor (SRB, 3) NORDBY, Felix (NOR) 6-1 1-6 6-1
1/2 finale JOVIĆ, Viktor (SRB, 3) STROM, Gustaf (SWE, 2) 1-6 0-6
Dubl
1/4 finale JOVIĆ, Viktor (SRB)/
BARRY, Charles (IRL)
RAAD, Rikard (SWE)/
STAVE L., Ole T. (NOR)(3)
3-6 7-6(2) 7-10
JUNIORKE
Kvalifikacije
2/3. kolo: Nina ZDRAVKOVIĆ
Campeonato Internacional Juvenil de Tenis de Porto Alegre , Porto Alegre, Brazil, GA, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB) ASTIGARRAGA H., Pilar (ESP) 6-3 6-3
2. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB) OSORIO S., Maria C. (COL, 1) 4-6 4-6
Almetievsk Open, Almetievsk, Russia, G3, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB) LIM, Anastasia (RUS, Q) 7-6(4) 6-4
2. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB) BONDARENKO, Maria (RUS) 2-6 0-6
Dubl
1/4 finale JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)/
BADEGYEVA, Azaliya (RUS)(3)
LIM, Anastasia (RUS)/
PROTSENKO, Anna (RUS)
6-0 6-0
1/2 finale JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)/
BADEGYEVA, Azaliya (RUS)(3)
ASANOVA, Iuliia (RUS)/
DEMENTYEVA, Elizaveta (RUS)
3-6 4-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

FOCUS tennis academy open 2018, Rotterdam, Netherlands, U16/14, C3/C3, akrilna podloga
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale TOPO, Marko (SRB, 9) KATZ, Martin (BEL, 13) 2-6 2-6
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Romeo Hadžimehmedović (11)
, Stockholm, Sweden, U14, C1, akrilna podloga
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Luka Jovanović
Dubl
1/2 finale JOVANOVIĆ, Luka (SRB)/
ARTNAK, Bor (SLO)(7)
BLOCKX, Alexander (BEL)/
MAJDANDŽIĆ, Marc (GER)(6)
2-6 6-1 10-6
FINALE JOVANOVIĆ, Luka (SRB)/
ARTNAK, Bor (SLO)(7)
BORSE, Bartol (CRO)/
MIKRUT, Luka (CRO)
2-6 2-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Lola Radivojević (Q); 2. kolo: Fatma Idrizović (13)