Turniri od 26.01 – 01.02.

Egypt F3 Men’s Future, Cairo, Egypt, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 3) slobodan
2/2. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 3) AHMED, Mohamed (EGY, WC) 6-2 6-2
Glavni žreb
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB) SAFWAT, Mohamed (EGY, 1) 4-6 6-7(4)
MARKOVIĆ, Goran (SRB, Q) SURCHENKO, Dmitry (RUS) 3-6 4-6
ĐERE, Laslo (SRB, 2) DURGUTI, Bešir (MKD, WC) 6-1 6-3
2. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 2) YATSYK, Yahor (BLR, Q) 6-2 6-0
1/4 finale ĐERE, Laslo (SRB, 2) SERDARUŠIĆ, Nino (CRO, Q) 7-5 6-3
1/2 finale ĐERE, Laslo (SRB, 2) LOJDA, Dušan (CZE, 5) 6-3 7-5
FINALE ĐERE, Laslo (SRB, 2) MAJCHRZAK, Kamil (POL, 7) 6-3 7-5
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/
WANG, Tak Khunn (FRA, 1)
slobodni
ĐERE, Laslo (SRB)/
LOJDA, Dušan (CZE)
JANVIER, Maxime (FRA)/
MAJCHRZAK, Kamil (POL)
6-3 2-6 3-10
MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
SURCHENKO, Dmitry (RUS)
DURGUTI, Bešir (MKD)/
SERDARUŠIĆ, Nino (CRO)
2-6 3-6
1/4 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/
WANG, Tak Khunn (FRA, 1)
JANVIER, Maxime (FRA)/
MAJCHRZAK, Kamil (POL)
6-3 0-6 10-6
1/2 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/
WANG, Tak Khunn (FRA, 1)
KONECNY, Michal (CZE)/
PARTL, Adrian (SVK)
6-0 6-2
FINALE VUČIĆ, Ilija (SRB)/
WANG, Tak Khunn (FRA, 1)
MAAMOUN, Karim-Mohamed (EGY)/
TAWEEL, Issam Haitham (SYR, 2)
2-6 3-6
Sportevasion ITF Future Winter Tour, El Kantaoui, Tunisia, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB, 6) JAIN, Rohit (IND) 6-0 6-1
2/2. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB, 6) METTI, Tommaso (ITA) 6-4 7-5
Glavni žreb
1. kolo  TEPAVAC, Marko (SRB, 7) DU, Shibo (CHN, WC) 6-0 6-3
BEJTULAHI, Denis (SRB) GRESK, Phillip (POL, WC) 4-6 6-1 6-4
PETROVIĆ, Danilo (SRB) KISHI, Ryota (JPN, Q) 6-3 7-6(5)
ČONKIĆ, Petar (SRB, Q) BASSO, Andrea (ITA) 2-6 2-6
2. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB) MASSARA, Antonio (ITA, WC) 4-6 3-6
TEPAVAC, Marko (SRB, 7) V.MARTINEZ, Mario (ESP, Q) 2-6 5-7
PETROVIĆ, Danilo (SRB) NASTASI, Ugo (LUX, Q) 3-6 0-2 predaja
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
WAKITA, Shunsuke (JPN)(WC)
GHEDIN, Riccardo (ITA)/
GRASSI, Claudio (ITA, 1)
2-6 0-6
BEJTULAHI, Denis (SRB)/
TEPAVAC, Marko (SRB)
GRAZIOSO, Andrea (ITA)/
MIKOS, Konstantinos (GRE)
3-6 6-2 7-10 
Antalya, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo SUČEVIĆ, Luka (SRB, 12) slobodan
2/3. kolo SUČEVIĆ, Luka (SRB, 12) LIBAUD, Arthur (FRA) 5-7 4-6
Glavni žreb
1. kolo  MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 3) CHOINSKI, Jan (GER) 6-2 6-0
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 3) FOURNERIE,  Theo (FRA) 6-7(4) 2-6
Dubl
1. kolo SUČEVIĆ, Luka (SRB)/
ZGOMBIĆ, Fran Zvonimir (CRO)
IVANOV, Vladimir (EST)/
VASILENKO, Alexander (RUS, 2)
6-3 0-6 10-8
 1/4 finale SUČEVIĆ, Luka (SRB)/
ZGOMBIĆ, Fran Zvonimir (CRO)
BERAN, Martin (CAN)/
REINWEIN, Sami (GER)
5-7 2-6

Open GDF SUEZ 42, Andrezieux-Boutheon, France, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo DOLONC, Vesna (SRB) RAMIALISON, Irina (FRA, Q) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo DOLONC, Vesna (SRB)/
KLEMENTSCHITS, Sandra (AUT)
ARCANGIOLI, Manon (FRA)/
PAQUET, Chloe (FRA)
7-5 7-6(1)
1/4 finale DOLONC, Vesna (SRB)/
KLEMENTSCHITS, Sandra (AUT)
RAMIALISON, Irina (FRA)/
SIBILLE, Constance (FRA)
3-6 7-6(4) 10-6
1/2 finale DOLONC, Vesna (SRB)/
KLEMENTSCHITS, Sandra (AUT)
BARBIERI, Gioia (ITA)/
OSTAPENKO, Jelena (LAT)
6-1 2-6 6-10 
GD TENNIS 10000$ WOMEN’S, Antalya, Turkey, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) KREMER, Dana (GER, Q) 7-5 7-6(4)
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB) ARSHINKOVA, Petia (BUL) 6-2 3-6 5-7
2. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) DINU, Cristina (ROU, 4) 4-6 1-6
Dubl
1. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB)/
HUSAK, Regina (NED)
BOENTGEN, Patricia (GER)/
SCHOLTEN, Nina-Isabella (GER, WC)
6-4 6-3
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB)/
BELOVUKOVIĆ, Monique (AUS)
DINU, Cristina (ROU)/
GHITESCU, Andreea (ROU)
1-6 6-3 11-9
1/4 finale SELAKOVIĆ, Nevena (SRB)/
BELOVUKOVIĆ, Monique (AUS)
CHEN, Siyu (CHN)/
LI, Yihong (CHN, 4)
5-7 2-6
STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB)/
HUSAK, Regina (NED)
GORGODZE, Ekaterine (GEO)/
KVATSABAIA, Sofia (GEO, 1)
0-6 3-6

ITF Junior Tunisia, Tunis, Tunisia, G2, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo  MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB) SUMMARIA, Corrado (ITA, LL) 5-7 6-1 4-6
Dubl
1. kolo MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB)/
SRBLJAK, Goradz (MKD, 6)
Slobodni
2. kolo MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB)/
SRBLJAK, Goradz (MKD, 6)
LITTLE, Daniel (GBR)/
TAYLOR, LUCAS (GBR)
2-4 0-4
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo  JOVIĆ, Nikolina (SRB, 14) Slobodna
2. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB, 14) TURATI, Anna (ITA) 1-2, predaja
3. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB, 14) GRIB, Ulyana (BLR, 2) 4-1 2-4 9-11
Dubl
1. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB)/
BIŠKIĆ, Ana (CRO, 8)
Slobodne
2. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB)/
BIŠKIĆ, Ana (CRO, 8)
BILARDO, Federica (ITA)/
SIMONELLI, Alessandra (ITA)
2-4 1-4

LES PETITS AS, Tarbes, France, U14, C1, asfalt
 Livescore Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2.k. Goran Životić (4), Ilija Zoroja(13)
Glavni žreb
1. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 12) YOSHIMURA, Daiki (JPN, WC) 2-6 6-2 6-3
JOVIĆ, Viktor (SRB, 14) HIRANO, Taiyo (JPN, WC) 6-7(6) 0-6
2. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 12) POURROY, Loris (FRA, Q) 6-4 6-2
3. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 12) TSENG, Chun Hsin (TPE, 5 WC) 3-6 3-6 
Dubl
1. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB)/
ŽIVOTIĆ, Goran (SRB)
CAZAUX, Arthur (FRA)/(WC)
WENDELKEN, Harry (GBR)
6-3 6-7(3) 10-7
2. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB)/
ŽIVOTIĆ, Goran (SRB)
CRETU, Cezar (ROU)/
MARINESCU, Mihai Razvan (ROU, 8)
5-7 3-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1.k. Emilija Kojčić; 2.k. Aleksandra Stanković (11), Jovana Babić (13);
Glavni žreb
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 4) HALEMAI, Mylene (FRA, WC) 6-4 6-1
SKROBONJA, Anđela (SRB) M.BAKHTINA, Cristina (ESP, Q) 6-3 0-6 2-6
2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 4) BURDINA, Evgeniya (RUS, Q) 6-0 6-2
3. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 4) ROSSI, Federica (ITA) 6-3 6-4
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, 4) ANISIMOVA, Amanda (USA, 5) 6-1 6-1
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, 4) SWIATEK, Iga (POL, 2, WC) 6-4 6-0
FINALE DANILOVIĆ, Olga (SRB, 4) H2H POTAPOVA, Anastasia (RUS, 1) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
BABIĆ, Jovana (SRB, WC)
LAGUZA, Anna (UKR)/
NAJMANOVA, Tereza (CZE)
7-5 5-7 9-11
2015 Tennis Europe Winter Cups, B12, Zone D, Istanbul, Turkey, tvrda podloga
30.01.-01.02. Satnica
DEČACI DO 12 GODINA, kvalifikacije
Bulgaria, Denmark, Great Britain, Greece, Romania, Serbia, Turkey, Ukraine
1/4 finale SRBIJA B12 1-2 UKRAJINA B12
 Stefan POPOVIĆ  – Nikita ZAVHORODKO 6-0 4-6 3-6
Hamad MEĐEDOVIĆ Viacheslav BIELINSKYI 7-5 6-1
Stefan POPOVIĆ/
Hamad MEĐEDOVIĆ
Nikita ZAVHORODKO/
Viacheslav BIELINSKYI
1-6 6-7(2)
5-8. mesto SRBIJA B12 2-1  GRČKA B12
 Stefan POPOVIĆ Filippos ASTREINIDIS 6-2 6-1
Hamad MEĐEDOVIĆ Eveangelos KYPRIOTIS 3-6 6-3 4-6
Stefan POPOVIĆ/
Oliver SABO RAC
Filippos ASTREINIDIS/
Eveangelos KYPRIOTIS
5-7 6-4 7-5
5-6. mesto SRBIJA B12 1-2 BUGARSKA B12
 Stefan POPOVIĆ Nikola KOLYACHEV 6-2 6-2
Hamad MEĐEDOVIĆ Nikolay NEDELCHEV 6-7(5) 6-0 2-6
Stefan POPOVIĆ/
Oliver SABO RAC
Ivailo DECHEV/
Nikolay NEDELCHEV
3-6 6-2 5-7
SRBIJA B12 je osvojila 6. mesto
2015 Tennis Europe Winter Cups, G12, Zone D, Trabzon, Turkey, tvrda podloga
 30.01.-01.02 Satnica
DEVOJČICE DO 12 GODINA, kvalifikacije
Belarus, Bulgaria, Georgia, Russia, Serbia, Switzerland, Turkey
1/4 finale SRBIJA G12
2-1 BUGARSKA G12
 Ana VILČEK Velizara FILEVA 4-6 7-5 6-2
Iva DIVAC Valeria BESOVA 6-3 6-3
Iva DIVAC/
Andrea MRVIĆ
Velizara FILEVA/
Valeria BESOVA
5-7 6-1 1-6
1/2 finale SRBIJA G12 1-2 BELORUSIJA G12
 Andrea MRVIĆ Viktoryia ZHADZINSKAYA 5-7 7-5 2-6
Ana VILČEK Anastasiya ABRAMOVICH 1-6 7-5 5-7
Iva DIVAC/
Andrea MRVIĆ
Anastasiya ABRAMOVICH/
Aliona FALEI
7-6(5) 4-6 6-3
3-4. mesto SRBIJA G12 0-3 TURSKA G12
 Ana VILČEK Beyda BAYKAL 0-6 3-6
Iva DIVAC Selin Lidya SEPKEN 0-6 1-6
Ana VILČEK/
Andrea MRVIĆ
Beyda BAYKAL/
Dooa Akyurek
5-7 4-6
SRBIJA G12 je osvojila 4. mesto