Turniri od 25.11 – 01.12.

Bol, Croatia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 11) ČURAVIĆ, Luka (CRO) 7-5 6-3
2/2. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 11) RITZ, Kresimir (CRO, 6) 6-7(5) 3-6
Glavni žreb
1. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB) VIDAK, Antun (CRO, LL) 2-6 1-6
ILIĆ, Luka (SRB) MASSARA, Antonio (ITA, Q) 6-7(5) 2-6
TOŠIĆ, Goran (SRB) FABER, Mateo (CRO, WC) 6-2 6-2
MARKOVIĆ, Goran (SRB, LL) SANČIĆ, Antonio (CRO, Q) 1-6 3-6
2. kolo TOŠIĆ, Goran (SRB) COMMIN, Cedrick (FRA, 7) 6-2 3-6 1-0, predaja
1/4 finale TOŠIĆ, Goran (SRB) ANDROIC, Toni (CRO, 2) 3-6 1-6
Dubl
1. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB)/
TOŠIĆ, Goran (SRB)    (1)
ILIĆ, Luka (SRB)/
VIDAK, Antun
(CRO)
6-1 6-3
MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
DELIĆ, Duje (CRO)
BRKIĆ, Tomislav (BIH)/
SANČIĆ, Antonio (CRO)  (2)
1-6 3-6
1/4 finale ĆIRIĆ, Nikola (SRB)/
TOŠIĆ, Goran (SRB)    (1)
CARUSO, Salvatore (ITA)/
MASSARA, Antonio (ITA)
7-5 6-1 
1/2 finale ĆIRIĆ, Nikola (SRB)/
TOŠIĆ, Goran (SRB)    (1)
ANDROIC, Toni (CRO/   (3)
DRAGANJA, Tomislav (CRO)
4-6 7-6(4) 10-6
FINALE ĆIRIĆ, Nikola (SRB)/
TOŠIĆ, Goran (SRB)    (1)
BRKIC, Tomislav (BIH)/
SANCIC, Antonio (CRO, 2)
BT/SA predali !!!
Larnaca, Cyprus, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 7) GODLEWSKI, Robert (POL, Q) 0-6 6-3 6-3
2. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 7) DRZEWIECKI, Karol (POL, Q) 6-4 6-3
1/4 finale ĐERE, Laslo (SRB, 7) BRUNNER, Pascal (AUT) 6-2 6-4
1/2 finale ĐERE, Laslo (SRB, 7) LAZOV, Alexander (BUL) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB)/
POPOVIĆ, Bojan (CYP)
GROZDANOV, Tihomir (BUL)/
HALACHEV, Dinko (BUL)    (4)
2-6 3-6
Sharm El Sheikh, Egypt, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 4) JOTOVSKI, Tomislav (MKD) 6-4 6-1
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) PETRONE, Alessandro (ITA, 8) 6-1 6-4
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 4) CAMPO, Antonio (ITA) 6-0 7-6(6)
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) TAWEEL, Issam Haitham (SYR) 6-0 6-0
1/4 finale KRSTIN, Peđa (SRB, 4) GINER, Marc (ESP, 5) 3-6 3-6
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) MONEKE, Steven (GER, 3) 4-6 6-3 6-3
1/2 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) GERASIMOV, Egor (BLR, 1) 6-2 6-7(8) 1-6
Dubl
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)
DOVGAN, Oleg (UKR)/
SOBOLTA, Igor (UKR)
6-4 6-2
1/4 finale KRSTIN, Peđa (SRB)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)
SABANIN, Yan (RUS)/   (3)
SOLTOIANU, Andrei (MDA)
6-4 7-6(3) 
1/2 finale KRSTIN, Peđa (SRB)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)
BONUCCELLI, Ferdinando (ITA)/
CAMPO, Antonio (ITA)   (WC)
6-3 7-6(3)
FINALE KRSTIN, Peđa (SRB)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)
FELER, Melik (FRA)/   (4)
NDAYISIMIYE, Hassan (BDI)
6-2 6-3 !!!
Puerto del Carmen (Lanzarote), Spain, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB, 6) slobodan
2/3. kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB, 6) DUBERVILLE, Olivier (FRA) 6-4 7-6(3)
3/3. kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB, 6) SEMMLER, Miguel (ESP, 9) 6-3 6-4
Glavni žreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB, Q) CHECA-CALVO, Jose (ESP, 1) 3-6 6-1 6-2
2. kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB, Q) ARAUZO-MARTINEZ, Juan-Samuel (ESP) 4-6 6-4 5-7 
Dubl
1. kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB)/
SHORT, Matthew (GBR)
BASSO, Andrea (ITA)/
PICCO, Francesco (ITA)
7-6(6) 3-6 5-10
Antalya – Kaya-Belek, Turkey, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB) LIZARITURRY, Juan (ESP, 5) 2-6 1-6
Dubl
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB)/
DE GOEIJEN, Bobbie (NED)
RICE, David (GBR)/
SATRAL, Jan (CZE)   (2)
RD/SJ predali
1/4 finale TEPAVAC, Marko (SRB)/
DE GOEIJEN, Bobbie (NED)
CHEPELEV, Alexandr (RUS)/
ZAITSEV, Anton (RUS)
TM/DGB predali

Monterrey, Mexico, $ 25,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) BETANCOURT, Carolina (MEX, WC) 6-0 3-6 6-3
2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) DE VROOME, Indy (NED, 8) 0-6 2-6
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
WANG, Yan (CHN)
LANE, Miriam Ruth (USA)/
VYRLAN, Karina Kristina (USA)
6-0 6-3
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
WANG, Yan (CHN)
EL TABAKH, Heidi (CAN)/
KIICK, Allie (USA)   (4)
3-6 4-6
Bol, Croatia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) slobodna
2/2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) PIROK, Alexa (HUN) 7-6(5) 7-5
Glavni žreb
1. kolo SPREMO, Milana (SRB, 3) ČALUK, Nerma (BIH) 6-2 6-0
DUKIĆ, Dajana (SRB) GRANIĆ, Petra (CRO, WC) 4-6 3-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, Q) LUKAŠ, Tena (CRO, 6) 1-6 4-6
2. kolo SPREMO, Milana (SRB, 3) MELOUNOVA, Petra (CZE, Q) 6-0 6-2
1/4 finale SPREMO, Milana (SRB, 3) LUKAS, Tena (CRO, 6) 6-2 6-4
1/2 finale SPREMO, Milana (SRB, 3) MIKULCIC, Ema (CRO, 2) 6-7(5) 3-6
Dubl
1. kolo DUKIĆ, Dajana (SRB)/
ČALUK, Nerma (BIH)
KULHANKOVA, Denisa (CZE)/
MELOUNOVA, Petra (CZE)
3-6 5-7
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
ŠIPEK, Natalija (SLO)
slobodne
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
ŠIPEK, Natalija (SLO)
MEKOVEC, Iva (CRO)/
MIKULČIĆ, Ema (CRO)   (2)
6-4 3-6 10-6
1/2 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
ŠIPEK, Natalija (SLO)
LAKO, Dea (CRO)/
MRCELA, Klara (CRO)
6-4 6-4
FINALE MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
ŠIPEK, Natalija (SLO)
KREJCIKOVA, Barbora (CZE)/
MIHAILA, Ana Bianca (ROU, 1)
2-6 2-6
Antalya, Turkey, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 2) CHANTRAINE, Catherine (BEL) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
MORGOSOVA, Karin (SVK)
ANIL, Cemre (TUR)/
KOKEN, Irem Talya (TUR)
6-2 6-0
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
MORGOSOVA, Karin (SVK)
CIOBANU, Daniela (MDA)/
SOSNOVSCHI, Adriana (MDA)
6-1 6-2
1/2 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
MORGOSOVA, Karin (SVK)
HORAKOVA, Nikola (CZE)/
VAN DE GRAAF, Gabriela (NED, 2)
6-0 7-5
FINALE KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
MORGOSOVA, Karin (SVK)
HUSARIC, Anita (BIH)/   (1)
ZIMMERMANN, Kimberley (BEL)
7-6(2) 6-4  !!!
Sharm El Sheikh, Egypt, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB) SMOLINA, Anna (RUS) 5-7 6-1 6-2
2. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB) FERNANDEZ RABENER, Arabela (ESP, 4) 2-6 5-7

Ove nedelje nema naših tenisera na juniorskim ITF turnirima

Göteborg, Sweden, G3, U14
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo GAŽO, Stefan (SRB) SCHMID, Aaron (SUI, 7) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo GAŽO, Stefan (SRB)/
MITYURIN, Gleb (RUS)  (4)
Slobodni
2. kolo GAŽO, Stefan (SRB)/
MITYURIN, Gleb (RUS)  (4)
KLOV NILSSON, Jesper (DEN)/
ORNBERG, Anton (DEN)
3-6 4-6