Turniri od 25.09 -01.10.

CHENGDU OPEN, Chengdu, China, ATP 250, $1.028.885, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 7) BASILASHVILI, Nikoloz (GEO) 3-6 6-2 2-6
LAJOVIĆ, Dušan (SRB) MENENDEZ-M., Adrian (ESP, Q) 6-3 7-6(3)
2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) RAMOS-VINOLAS, Albert (ESP, 2) 6-2 6-3
1/4 finale LAJOVIĆ, Dušan (SRB) SUGITA, Yuichi (JPN, 5) 2-6 4-6
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
GONZALEZ, Santiago (MEX)(7)
SUN, Fajing (CHN)/
TE, Rigele (CHN)(WC)
6-4 6-4
1/4 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
GONZALEZ, Santiago (MEX)(7)
HUEY, Treat (PHI)/
MARTIN, Fabrice (FRA)
7-5 5-7 10-3
1/2 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
GONZALEZ, Santiago (MEX)(7)
ERLICH, Jonathan (ISR)/
QURESHI, Aisam-Ul-Haq (PAK)
3-6 4-6

Tashkent Open, Tashkent, Uzbekistan, WTA International, $226.750, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 6) HOGENKAMP, Richel (NED) 7-6(5) 6-0
2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 6) CEPELOVA, Jana (SVK) 6-2 1-6 6-3
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 6) ZVONAREVA, Vera (RUS, Q) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
BONDARENKO, Kateryna (UKR)(3)
CEPELOVA, Jana (SVK)/
EGUCHI, Misa (JPN)
6-3 6-0
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
BONDARENKO, Kateryna (UKR)(3)
KALINSKAYA, Anna (RUS)/
RODINA, Evgeniya (RUS)
W/O
1/2 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
BONDARENKO, Kateryna (UKR)(3)
HIBINO, Nao (JPN)/(2)
KALASHNIKOVA, Oksana (GEO)
4-6 6-3 10-12

OPEN D’ORLEANS, Orléans, France, €127.000+H, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, SE) DENOLLY, Corentin (FRA, LL) 6-2 6-3
2. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, SE) KUZNETSOV, Andrey (RUS, 5) 7-6(5) 2-6 3-6
BFD CHALLENGER, Rome, Italy, €43.000+H, šljaka
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 7) KOVALIK, Jozef (SVK) 6-2 6-2
ĐERE, Laslo (SRB, 2) ALMAGRO, Nicolas (ESP) 6-3 6-2
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 7) MORONI, Gian Marco (ITA, WC) 6-4 6-2
ĐERE, Laslo (SRB, 2) CARUSO, Salvatore (ITA) 7-6(7) 6-2
1/4 finale ĐERE, Laslo (SRB, 2) CARBALLES BAENA, Roberto (ESP, 5) 3-6 1-6
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 7) GARCIA-LOPEZ, Guillermo (ESP, 3) 6-2 6-2
1/2 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 7) TABERNER, Carlos (ESP, SE) 6-1 6-1
FINALE KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 7) GIMENO-T., Daniel (ESP, Q) 6-4 6-3
Dubl
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB)/
KOLAR, Zdenek (CZE)
JUNAID, Rameez (AUS)/
KRAWIETZ, Kevin (GER)(4)
6-7(2) 3-6

Santa margherita di Pula, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo TOMANIĆ, Filip (SRB) slobodan
2/3. kolo TOMANIĆ, Filip (SRB) FREIMUTH, Jesper (GER) 6-2 7-6(5)
3/3. kolo TOMANIĆ, Filip (SRB) JOHNSON, Hunter (USA, 8) 6-1 2-6 6-1
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 3) VELDHEER, Mick (NED, Q) 6-2 6-4
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 2) TOMANIĆ, Filip (SRB, Q) 6-0 6-1
2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 3) STEFANINI, Jacopo (ITA) 6-3 7-6(1)
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 2) LEITE, Wilson (BRA) 7-5 6-3
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 3) SIMON, Tobias (GER, 8) 3-6 6-1 6-2
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 2) SONEGO, Lorenzo (ITA, 5) 5-7 4-6
1/2 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 3) MARTI, Javier (ESP, 1) 6-3 4-6 3-6
Dubl
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
ENDARA, Ivan (ECU)
GATEV, Maximilian (SUI)/
KALYANPUR, Adil (IND)
6-0 6-4
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
ENDARA, Ivan (ECU)
LEITE, Wilson (BRA)/
MEIS, Pascal (GER)(2)
2-6 2-6
Shymkent Open, Shymkent, Kazakhstan, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB) slobodan
2/3. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB) ZHUKAYEV, Beibit (KAZ) 2-6 7-6(5) 6-3
3/3. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB) BALUDA, Victor (RUS, 1) 1-6 4-6
Dubl
1. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)
KHASSANOV, Roman (KAZ)/
VASILYEV, Ilya (RUS)
2-6 2-6
Open Azeméis, Oliveira De Azemeis, Portugal, $25.000+H, tvrda podloga

Satnica
Glavni žreb
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) FARIA, Luis (POR, WC) 6-3 3-6 2-6
KRSTIN, Peđa (SRB, 4, WC) CABRAL, Francisco (POR) 6-3 7-6(5)
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 4, WC) DESEIN, Niels (BEL, PR) 6-4 6-4
1/4 finale KRSTIN, Peđa (SRB, 4, WC) MINA, Gianni (FRA, 7) 6-3 6-1
1/2 finale KRSTIN, Peđa (SRB, 4, WC) DOUMBIA, Sadio (FRA, 5) 6-1 6-1
FINALE KRSTIN, Peđa (SRB, 4, WC) MERTENS, Yannick (BEL, 6) 6-3 6-7(5) 2-6
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
KANAR, Jonathan (FRA)
LARGO, Hugo (ESP)/
MARRERO CURBELO, Ivan (ESP)
6-3 7-5
KRSTIN, Peđa (SRB)/
LAVANCHY, Nathan (SUI)
FALCAO, Goncalo (POR)/
KASTER, Kaptan (USA)
1-6 4-6
1/4 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
KANAR, Jonathan (FRA)
ALTUNA, Tuna (TUR)/
GIL, Fred (POR)(1)
6-3 1-6 5-10
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 1) slobodan
2/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 1) GUDOZHNIKOV, Nikita (RUS) 7-5 6-4
3/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 1) ABOU BOUTROS, Alexander (GER) 6-2 6-1
Glavni žreb
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) SANTALLA, Ezequiel A. (ARG, Q) 6-4 6-4
MARKOVIĆ, Goran (SRB, Q) PERRET, Loic (SUI) 6-3 1-6 1-6
2. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) FERREIRA SILVA, Frederico (POR, 1) 0-6 6-7(3)
Dubl
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB)/
IVANOV, Klim (KAZ)(WC)
ROCHETTE, Laurent (FRA)/
TOLEDO BAGUE, Pol (ESP)(1)
2-6 1-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)(4)
BOJANOVIĆ, Darko (BIH)/
CHEPELEV, Andrey (RUS)
6-4 6-4
1/4 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)(4)
HELIOVAARA, Harri (FIN)/
ZHU, Evan (USA)
5-7 3-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15:000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) slobodan
2/3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) WILLEMS, Johann (GER, 7) 5-7 5-7

Santa margherita di Pula, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 7) BURNETT, Nastassja (ITA) 6-1 6-4
2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 7) SCHAEDER, Laura (GER) 2-6 6-2 6-0
1/4 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 7) ZIDANŠEK, Tamara (SLO, 4) 1-6 0-1, ret.
Thailand ITF $25,000 Women’s Pro Circuit 2017, Hua Hin, Thailand, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) GLUSHKO, Julia (ISR, 8) 4-6 0-6
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
OZEKI, Michika (JPN)
XUN, Fang Ying (CHN)/
ZHANG, Ling (HKG)
6-4 5-7 10-4
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
OZEKI, Michika (JPN)
CHAN, Chin-Wei (TPE)/
OKAMURA, Kyoka (JPN)(3)
6-3 7-6(2)
1/2 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
OZEKI, Michika (JPN)
LUANGNAM, Nudnida (THA)/
WONGTEANCHAI, Varatchaya (THA)(2)
5-7 6-2 10-8
FINALE KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
OZEKI, Michika (JPN)
KIM, Na Ri (KOR)/
PIVOVAROVA, Anastasia (RUS)
4-6 2-6
STILLWATER PRO TENNIS CLASSIC, Stillwater, OK, USA, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ADAMOVIĆ, Katarina (SRB) HONIGOVA, Sandra (CZE) 6-4 6-4
2/3. kolo ADAMOVIĆ, Katarina (SRB) LASKUTOVA, Ksenia (RUS, 5) 6-4 6-4
3/3. kolo ADAMOVIĆ, Katarina (SRB) DANIEL, Kana (JPN) 4-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) GUNART ESPANA, Marina (ESP, WC) 6-2 6-1
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) COLLINS, Danielle Rose (USA, 1) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
WHORISKEY, Caitlin (USA)(1)
CARTWRIGHT, Kerrie (BAH)/
FACEY, Kat (USA)
6-3 6-3
ADAMOVIĆ, Katarina (SRB)/
RIOUX, Lisa Marie (JPN)(WC)
BONDARENKO, Alona (UKR)/
DERIENZO, Kathleen (USA)(Q)
3-6 5-7
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
WHORISKEY, Caitlin (USA)(1)
BONDARENKO, Alona (UKR)/
DERIENZO, Kathleen (USA)(Q)
6-1 6-1
1/2 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
WHORISKEY, Caitlin (USA)(1)
MOORE, Tara (GBR)/
PERRIN, Conny (SUI)(3)
6-4 6-2
FINALE JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
WHORISKEY, Caitlin (USA)(1)
DART, Harriet (GBR)/(2)
MESTACH, An-Sophie (BEL)
4-6 6-4 10-3
BTC Cup Brno 2017, Brno, Czech Republic, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) JABLONOVSKA, Jana (SVK, 1) 1-6 1-6
Soho Square Egypt F26 Women’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) BURSA, Anastasia (RUS, Q) 6-2 6-2
2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) BECHRI, Chiraz (TUN, 7) 6-1 6-3
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB) LEE, Pei-Chi (TPE, 2) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
BHUNU, Valeria (ZIM)
ALHUSSEIN A.A., Lamis (EGY)/
GEISS, Janina (GER)(WC)
6-2 6-2
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
BHUNU, Valeria (ZIM)
LEE, Pei-Chi (TPE)/
VAIDYA, Kanika (IND)(1)
0-6 1-6
ATCL WOMEN’S FUTURE 2017, Jounieh, Lebanon, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB) OSTLUND, Fanny (SWE, 5) 6-3 1-6 3-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 3) GRINKO, Elizaveta (RUS, Q) 6-0 6-1
2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 3) ZOTOVA, Maria (RUS, Q) 6-3 6-2
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 3) KAN, Victoria (RUS) 7-6(5) 7-5
1/2 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 3) CENGIZ, Bertu (TUR, 2) 6-1 4-6 5-7
Dubl
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
RILEY, Alexandra (USA)
HELGESSON, Molly (SWE)/
WALCZAK, Daria (POL)
7-5 6-4
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
MAETSCHKE, Lisa Marie (GER)(2)
MIKLOVA, Barbora (CZE)/
PETROVIĆ, Maria (SWE)
6-7(2) 6-2 10-3
1/4 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
RILEY, Alexandra (USA)
APONASENKO, Vasillisa (RUS)/
SOLOVYEVA, Daria (RUS)(4)
6-2 6-4
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
MAETSCHKE, Lisa Marie (GER)(2)
KAN, Victoria (RUS)/
ZOTOVA, Maria (RUS)
6-1 6-3
1/2 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
MAETSCHKE, Lisa Marie (GER)(2)
ABOU ZEKRY, Ola (EGY)/
CENGIZ, Bertu (TUR)(3)
5-7 4-6
VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
RILEY, Alexandra (USA)
CABAJ AWAD, Jacqueline (SWE)/
OSTLUND, Fanny (SWE)(1)
0-6 4-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) RAVANINI DE SOUZA, Larissa (BRA) 6-1 6-0
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB) AVDZHIYAN, Polina (RUS) 3-6 6-7(2)
2/2. kolo STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) ALLASIA, Aurora (ITA) 3-3, ret.
KIEV, $15,000, Kiev, Ukraine, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ŠEBREK, Anđela (SRB) slobodna
2/3. kolo ŠEBREK, Anđela (SRB) MARTEMYANOVA, Anna (UKR) 1-6 1-5, ret.

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Circuit Junior Ouest Africain des 18 Ans et Moins, Lome, Togo, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 1) slobodna
2. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 1) MALLATH, Meghna (IND) 6-0 6-0
1/4 finale JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 1) WILLIAMS, Kriti (USA, 6) 6-2 6-3
1/2 finale JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 1) CIROTTE, Chloe (FRA, 3) 6-1 5-7 6-1
FINALE JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 1) BIOLAY, Sophia (FRA, 4) 3-6 3-6
Dubl
1/4 finale JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)/
ANTTILA, Alexandra (FIN)(1)
GELI, Serena A.D. (TOG)/
QUADRE, Barakat O. (NGR)
6-0 6-0
1/2 finale JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)/
ANTTILA, Alexandra (FIN)(1)
ELOUNDOU NGR, L.C. (CMR)/
ELOUNDOU NGR, M.P. (CMR)(4)
6-0 6-1
FINALE JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)/
ANTTILA, Alexandra (FIN)(1)
BIOLAY, Sophia (FRA)/
ROUVROY, Margaux (FRA)(3)
4-6 1-6
Santa Marina Junior Cup, Sozopol, Bulgaria, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Luka (SRB) TERZIEV, Simeon (BUL, Q) 2-6 3-6
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo LJUBIĆ, Mija (SRB) GEORGIEVA, Dalia (BUL) 6-4 6-2
2. kolo LJUBIĆ, Mija (SRB) TODOROVA, Melody (BUL, 6) 4-6 2-6
Dubl
1/4 finale LJUBIĆ, Mija (SRB)/
BLAND, Mimi (GBR)
JURIĆ, Ivonne (GER)/
PERSSON, Izabelle (SWE)
3-5 3-5
1er Open Les Trieres de Nabeul, Nabeul, Tunisia, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo ŽIVOTIĆ, Goran (SRB, Q) MAROUANI, Elyas (TUN) 6-1 6-0
2. kolo ŽIVOTIĆ, Goran (SRB, Q) CHOUAIEB, Yassine (TUN, 3) 6-3 6-2
1/4 finale ŽIVOTIĆ, Goran (SRB, Q) ATMANE, Terence (FRA, 7) 6-2 6-2
1/2 finale ŽIVOTIĆ, Goran (SRB, Q) MOLLER, Elmer (DEN) 6-1 4-6 6-4
FINALE ŽIVOTIĆ, Goran (SRB, Q) SANCHEZ V., Pol (ESP, 4) 7-5 6-2
Dubl
1/4 finale ŽIVOTIĆ, Goran (SRB)/
VALERIO, Espedito (ITA)
BEN ABDALLAH, Skander (TUN)/
BEN ALI, M.S. (TUN)(1)
4-6 3-6
Losinj Junior Cup, Veli Losinj, Croatia, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Dragutin MITRIĆ; 2/3. kolo: Matija ŽUGIĆ (6)
Glavni žreb
1. kolo DOBRNJAC, Vanja (SRB) SUEVICH, Lovro (CRO, WC) 6-3 6-3
MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB, Q) MESARIČ, Mark (SLO, Q) 6-1 6-0
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB) KOVAČIĆ, Vid (CRO, WC) 6-4 3-6 7-5
2. kolo JUHAS, Kristijan (SRB, 11) SULER, Jakov (CRO) 6-3 6-4
DOBRNJAC, Vanja (SRB) SALLAY, Peter (HUN, 16) 6-7(4) 4-6
POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 3) PODLIPNIK, Matic (SLO) 6-2 6-1
MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB, Q) BOVY, Arnaud (BEL, 5) 1-6 2-6
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB) CECERE, Edoardo (ITA, 9) 6-4 1-6 6-2
3. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 3) TENSING, Filip (SWE, 14) 6-4, ret.
JUHAS, Kristijan (SRB, 11) PALUCH, Karol (POL) 6-0 6-3
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB) BOVY, Arnaud (BEL, 5) 2-6 1-6
1/4 finale JUHAS, Kristijan (SRB, 11) LEHECKA, Jiri (CZE, 1) 4-6 6-7(4)
POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 3) NEUMAYER, Lukas (AUT) 6-3 6-4
1/2 finale POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 3) HOLIS, Evzen (CZE, 2) 1-6 1-6
Dubl
1/4 finale JUHAS, Kristijan (SRB)/(3)
POPOVIĆ, Mihailo (SRB)
BAŠIĆ, Nikola (CRO)/
DIZDAREVIĆ, Tin (CRO)
6-0 4-6 10-4
1/2 finale JUHAS, Kristijan (SRB)/(3)
POPOVIĆ, Mihailo (SRB)
HOLIS, Evzen (CZE)/
LEHECKA, Jiri (CZE)(1)
1-6 1-6
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, 7) ILINCA, Iulia Bianca (ROU) 6-2 7-5
LEKO, Marija (SRB, WC) VIDMANOVA, Darja (CZE, Q) 0-6 2-6
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB) VELCEA, Andreea (ROU, 2) 1-6 2-6
2. kolo MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, 7) TIMOFEEVA, Maria (RUS) 0-6 0-6
Dubl
1/4 finale MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
SIPEK, Lana (CRO)(3)
NIKITINA, Iulia (RUS)/
TIMOFEEVA, Maria (RUS)
6-3 6-4
1/2 finale MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
SIPEK, Lana (CRO)(3)
SASKA, Wiktoria (POL)/
WIERZBOWSKA, Aleksandra (POL)
6-2 6-3
FINALE MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
SIPEK, Lana (CRO)(3)
CORNEANU, Oana S. (ROU)/
GAL, Anja (SLO)(2)
3-6 4-6

Ove nedelje nema turnira