Turniri od 25-08–31-08

 

Ove nedelje nema ATP turnira

Ove nedelje nema WTA turnira

Como, Italy, 35K+H, šljaka
Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 7) FAGO, Matteo (ITA) 6-1 6-1
PAŠANSKI, Boris (SRB) CEPPELLINI, Emanuele (ITA) 6-4 6-2
2/3. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 7) PETRONE, Alessandro (ITA) 6-0 6-0
PAŠANSKI, Boris (SRB) CREPALDI, Erik (ITA, 8) 6-3 7-5
3/3. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 7) VIRGILI, Adelchi (ITA) 1-6 6-1 6-3
PAŠANSKI, Boris (SRB) BALLERET, Benjamin (MON, 4) 6-4 6-3
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB, Q) BAŠIĆ, Mirza (BIH, A) 6-1 5-7 6-4
PAŠANSKI, Boris (SRB, Q) GIANNESSI, Alessandro (ITA, WC) 6-4 6-2
BOZOLJAC, Ilija (SRB) CECCHINATO, Marco (ITA, 7) 6-3 7-6(5)
2. kolo TROICKI, Viktor (SRB, Q) ANDROIĆ, Toni (CRO) 6-3 6-4
PAŠANSKI, Boris (SRB, Q) HANESCU, Victor (ROU, 5) 6-4 1-6 6-4
BOZOLJAC, Ilija (SRB) DELIĆ, Mate (CRO) 7-6 7-5
1/4 finale TROICKI, Viktor (SRB, Q) ARGUELLO, Facundo (ARG, 1) 6-3 6-2
PAŠANSKI, Boris (SRB, Q) SORENSEN, Louk (IRL) 4-6 1-6
BOZOLJAC, Ilija (SRB) LINDELL, Christian (SWE) 6-4 4-6 7-5
1/2 finale TROICKI, Viktor (SRB, Q) ZOPP, Jurgen (EST, Q) 6-3 6-4
BOZOLJAC, Ilija (SRB) SORENSEN, Louk (IRL) 6-4 2-6 4-6
FINALE TROICKI, Viktor (SRB, Q) SORENSEN, Louk (IRL) 6-3 6-2 !!!
Dubl
1. kolo PAŠANSKI, Boris (SRB)/
WESTERHOF, Boy (NED)
ARNABOLDI, Andrea (ITA)/
MEFFERT, Dominik (GER, 4)
2-6 6-3 7-10
BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
TROICKI, Viktor (SRB)
CECCHINATO, Marco (ITA)/
STARACE, Pottito (ITA)
6-3 6-4
1/4 finale BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
TROICKI, Viktor (SRB)
ARNABOLDI, Andrea (ITA)/
MEFFERT, Dominik (GER, 4)
4-6 5-7

ROU F13, Brasov, Romania, $15000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 1) CALMIC, Mario (ROU, WC) 6-0 6-0
2. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 1) RONDONI, Pietro (ITA) 1-6 6-3 6-0
1/4 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 1) NAPOLITANO, Stefano (ITA, 8) 6-1 6-4
1/2 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 1) JEBAVY, Roman (CZE, 5) 6-4 6-0
FINALE ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 1) SILVA, Frederico Ferreira (POR, 2) 6-4 4-6 7-5!!!
Dubl
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
ĆIRIĆ, Nikola (SRB, 1)
BUCUR, Sergiu Ioan (ROU)/
DUMITRU, Vlad Andrei (ROU, WC)
6-2 6-3
1/4 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
ĆIRIĆ, Nikola (SRB, 1)
MENSURADO, Vasco (POR) SILVA, Frederico Ferreira (POR) 3-6 3-6
OSIJEK OPEN, Osijek, Croatia, $10000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo NIKOLIĆ, Filip (SRB, WC) LABNA, Ramy (EGY) 3-6 6-1 6-2
2/3. kolo JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 8) SVJETLIČIĆ, Matej (CRO) 6-0 2-6 3-6
NIKOLIĆ, Filip (SRB, WC) AFFONSO NETO, Roberto (ITA, 10) 4-6 6-3 2-6
Glavni žreb
1. kolo BJELICA, Ivan (SRB) CARO, Martin (SVK, Q) 6-3 6-4
2. kolo BJELICA, Ivan (SRB) KEKEZ, Duje (CRO, 5) 6-3 1-6 6-4
1/4 finale BJELICA, Ivan (SRB) SEMJAN, Marek (SVK, 3) 3-6 6-7(5)
SERBIA F11, Zlatibor, Serbia, $10000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BARČOT, Petar (SRB) JOVANOVIĆ, Marko (AUS) 6-4 2-6 5-7
ALEKSIĆ, Nikola (SRB) SERAFIMOVSKI, Stefan (MKD) 6-4 6-1
PEJOVIĆ, Danilo (SRB) LALIČIĆ, Lado (MNE) 6-2 6-4
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB) SAVELJIĆ, Ivan (MNE) 2-6 2-6
MILOŠEVIĆ, Marko (SRB) DRINIĆ, Milan (SRB) 4-6 4-6
VITOŠEVIĆ, Luka (SRB) TANOVIĆ, Boris (SRB) 6-4 7-6(2)
SAVANOVIĆ, Nikola (SRB) DOLJANICA, David (SRB) 3-6 1-6
DEDIĆ, Predrag (SRB) MARINKOVIĆ, Luka (SRB) 4-6 6-7(1)
MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) KNEŽEVIĆ, Dalibor (SRB, WC) 6-3 6-3
MLADENOVIĆ, Dušan (SRB) ŽIVKOVIĆ, Nemanja (SRB) 6-1 6-1
TREJGUT, Ognjen (SRB) BEGOVIĆ, Marko (MNE) 2-6 6-7(3)
LAZIĆ, Nemanja (SRB, WC) JEVĐIĆ, Stevan (SRB) 7-6(5) 1-6 4-6
GMIJOVIĆ, Stefan (SRB) LIMA-PEREZ, Jeremias (ESP) 1-6 0-6
ALEKSIĆ, Aleksa (SRB) TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB) 3-6 1-6
2/3. kolo ALEKSIĆ, Nikola (SRB) DRAGANOV, Nikolay (BUL) 1-6 4-6
JANDRIĆ, Darko (SRB, 2) RIKALO, Simo (AUS) 6-4 6-2
PEJOVIĆ, Danilo (SRB) TARPOV, Danail (BUL, 3) 0-6 3-6
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB) SAVELJIĆ, Ivan (MNE) 1-6 6-1 1-6
DRINIĆ, Milan (SRB) SAVELJIĆ, Igor (MNE, 4) 4-6 4-6
VITOŠEVIĆ, Luka (SRB) DOLJANICA, David (SRB) 6-1 6-0
MARINKOVIĆ, Luka (SRB) PETRENKO, Anatoliy (UKR, 5) 2-6 3-6
MILENKOVIĆ, Stefan (SRB, WC) SHANDAROV, Radoslav (BUL) 6-0 6-4
MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) NEYKOV, Andreas (BUL, 6) 0-6 1-6
MLADENOVIĆ, Dušan (SRB) SKADARKA, Stefan (AUS) 0-6 0-6
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB, 7) BEGOVIĆ, Marko (MNE) 6-2 6-1
TASIĆ, Luka (SRB) LIMA-PEREZ, Jeremias (ESP) 1-6 6-4 1-6
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) JEVĐIĆ, Stevan (SRB) 6-3 7-6(4)
TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB) GEORGIEV, Miroslav (BUL) 7-5 6-4
3/3. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 2) GERRY, Luke (AUS) 3-6 4-6
VITOŠEVIĆ, Luka (SRB) SAVELJIĆ, Igor (MNE, 4) 4-6 4-6
MILENKOVIĆ, Stefan (SRB, WC) PETRENKO, Anatoliy (UKR, 5) 3-6 6-1 6-4
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB, 7) PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) 4-6 4-6
TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB) LIMA-PEREZ, Jeremias (ESP) 6-1 6-7(1) 2-6
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 1) BONUCCELLI, Ferdinando (ITA) 6-0 6-2
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB, Q) TARPOV, Danail (BUL, Q) 4-6 3-6
KATIĆ, Dejan (SRB, 5) TRBOJEVIĆ, Vuk (SRB, WC) 6-2 6-0
ZEKIĆ, Miljan (SRB, 3) ĐURĐEVIĆ, Bogdan (GER) 7-5 6-1
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB) RAKIĆ, Strahinja (SRB) 3-6 3-6
ILIĆ, Luka (SRB) VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB, WC) 6-2 4-6 6-3
VUČIĆ, Ilija (SRB, 8) GERRY, Luke (AUS, Q) 6-2 6-3
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 7) SUČEVIĆ, Luka (SRB, WC) 6-2 3-6 6-3
MILENKOVIĆ, Stefan (SRB, Q) DURGUTI, Bešir (MKD, Q) 6-7(2) 4-6
BEJTULAHI, Denis (SRB, 6) MARJANOVIĆ, Predrag (SRB, WC) 7-6(2) 2-6 6-2
JANDRIĆ, Darko (SRB, LL) MICOV, Stefan (MKD) 4-6 6-2 6-4
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 2) MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB, LL) 6-1 6-3
2. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 1) MILUSHEV, Plamen (BUL) 1-4, ret.
KATIĆ, Dejan (SRB, 5) TARPOV, Danail (BUL, Q) 6-2 6-1
ZEKIĆ, Miljan (SRB, 3) RAKIĆ, Strahinja (SRB) 6-3 6-2
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 7) DURGUTI, Bešir (MKD, Q) 6-3 6-2
VUČIĆ, Ilija (SRB, 8) ILIĆ, Luka (SRB) 6-4 6-4
BEJTULAHI, Denis (SRB, 6) JANDRIĆ, Darko (SRB, LL) 6-4 6-3
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 2) SAVELJIĆ, Igor (MNE, Q) 6-1 6-1
1/4 finale KATIĆ, Dejan (SRB, 5) MILUSHEV, Plamen (BUL) 6-7(9) 2-6
ZEKIĆ, Miljan (SRB, 3) VUČIĆ, Ilija (SRB, 8) 7-5 6-2
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 7) JOTOVSKI, Tomislav (MKD, 4) 5-7 1-6
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 2) BEJTULAHI, Denis (SRB, 6) 4-6 7-6(3) 7-6(8)
1/2 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 3) MILUSHEV, Plamen (BUL) 6-2 6-0
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 2) JOTOVSKI, Tomislav (MKD, 4) 6-3 6-2
FINALE ZEKIĆ, Miljan (SRB, 3) PETROVIĆ, Danilo (SRB, 2) 6-4 6-2
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB, 1)
DRAGANOV, Nikolay (BUL)/
NEYKOV, Andreas (BUL)
6-0 6-3
SUČEVIĆ, Luka (SRB)/
TRBOJEVIĆ, Vuk (SRB)
KNEŽEVIĆ, Dalibor (SRB)/
MARINKOVIĆ, Luka (SRB, WC)
6-2 6-4
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 4)
DEDIĆ, Predrag (SRB)/
TREJGUT, Ognjen (SRB, WC)
6-2 6-4
KATIĆ, Dejan (SRB)/
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB)
GODRY. Levente (HUN)/
PETRENKO, Antoliy (UKR)
7-5 3-6 6-10
ILIĆ, Luka (SRB)/
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB)
RAKIĆ, Strahinja (SRB)/
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB)
6-3 6-4
TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB)/
BONUCCELLI, Ferdinando (ITA)
SAVELJIĆ, Igor (MNE)/
SAVELJIĆ, Ivan (MNE)
7-5 2-6 5-10
ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 2)
LAZIĆ, Nemanja (SRB)/
TASIĆ, Luka (SRB, WC)
6-3 6-2
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB, 1)
SUČEVIĆ, Luka (SRB)/
TRBOJEVIĆ, Vuk (SRB)
6-4 6-3
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 4)
GODRY. Levente (HUN)/
PETRENKO, Antoliy (UKR)
6-4 2-6 2-10
ILIĆ, Luka (SRB)/
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB)
HALACHEV, Dinko (BUL)/
MILUSHEV, Plamen (BUL, 3)
3-6 4-6
ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 2)
SAVELJIĆ, Igor (MNE)/
SAVELJIĆ, Ivan (MNE)
6-7(3) 6-7(5)
1/2 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB, 1)
GODRY. Levente (HUN)/
PETRENKO, Antoliy (UKR)
6-3 6-2
FINALE PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB, 1)
HALACHEV, Dinko (BUL)/
MILUSHEV, Plamen (BUL, 3)
2-6 6-3 10-7
TENNIS ORGANISATION CUP, Turkey F29, Antalya, Turkey, $10000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) SENLIKCI, Furkan (TUR, WC) 6-2 6-0
2/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) BAKHODUR, Fariduni (TJK) 4-6 6-3 6-2
3/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) POLONSKIY, Ilya (RUS, 1) 6-2 3-6 7-6(2)
Glavni žreb
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, Q) ERGUDEN, Baris (TUR, 6) 3-6 2-6
HDI Gerling Rotterdam Open, Netherlands F6 Futures, Rotterdam, Netherlands, $15000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) KOLOWRAT, Johannes Leopold (GER) 2-6 4-6

SEKISHO CHALLENGE OPEN 2014, Tsukuba/Ibaraki, Japan, $25000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, 4) SHARIPOVA, Sabina (UZB) 6-2 6-2
2. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, 4) CHANG, Kai-Chen (TPE, Q) 6-2 5-7 5-7
4° TROFEO CPZ SPA, Bagnatica, Italy, $15000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KAČAR, Marina (SRB) VISENTIN, Elisa (ITA, Q) 6-0 6-1
STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) ZLOCHOVA, Zuzana (SVK, 3) 6-3 1-6 5-7
2. kolo KAČAR, Marina (SRB) TREVISAN, Martina (ITA, WC) 6-4 6-7(3) 0-6
KELAG Ladies Open, Portschach, Austria, $10000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KOŠANIN, Nataša (SRB) RIEF, Elena (GER) 6-7(4) 0-6
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) GRABHER, Julia (AUT, Q) 2-6 1-6
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
SIPEK, Natalija (SLO)
BUCHTA, Jasmin (AUT)/
WOLFGRUBER, Christina (AUT)
3-6 4-6
Jolie Ville Golf F33 Women’s, Sharm El Sheikh, Egypt, $10000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB, 1) slobodna
Glavni žreb
1. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB, Q) GEUKENS, Britt (BEL) 6-7(6) 4-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $10000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB, 4) APONASENKO, Vasilisa (RUS) 7-5 6-1
2/2. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB, 4) RAYKOVA, Tanya (BUL) 6-3 2-6 6-4
Glavni žreb
1. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB, Q) ARCIDIACONO, Federica (ITA) 6-2 4-6 6-1
2. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB, Q) SHAKOVETS, Christina (GER, 5) 2-0, ret.
1/4 finale KLARIĆ, Vanja (SRB, Q) PROSPERI, Valeria (ITA, 4) 2-6 1-6
Dubl
1. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB)/
AKDEMIR, Yagmur (TUR, WC)
WANG, Yan (CHN)/
YANG, Zhaoxuan (CHN, 2)
2-6 3-6

Neocom Open 2014, Skopje, FYR Macedonia, G5, šljaka
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo OPAČIĆ, Đuro (SRB) DUKOVSKI, Marko (MKD) 6-0 6-0
PETROVIĆ, Aleksa (SRB) KOROLEV, Fedor (RUS) 6-0 6-4
2/3. kolo OPAČIĆ, Đuro (SRB) ATANASOV, Martin (BUL, 2) 6-7(4) 5-7
PETROVIĆ, Aleksa (SRB) PATRIKIOS, Nikos (GRE) 6-4 6-3
NIKOLIĆ, Miloš (SRB) PURSER, Luke (GBR) 4-6 6-3 6-1
STOJKOVIĆ, Jovan (SRB) FISHER, Mikar (PHI) 6-4 4-6 3-6
3/3. kolo PETROVIĆ, Aleksa (SRB) JOVIĆ, Martin (MKD) 5-0, ret.
NIKOLIĆ, Miloš (SRB) BOITAN, Gabi Adrian (ROU) 5-7 3-6
Glavni žreb
1. kolo LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB) BRKIĆ, Jerko (CRO, Q) 6-1 7-5
PETROVIĆ, Aleksa (SRB, Q) POPESCU, Robert Florin (ROU, Q) 6-1 6-4
BUTULIJA, Boris (SRB) FISHER, Mikar (PHI, LL) 6-0 6-0
RADENKOVIĆ, Miloš (SRB) AZKARA, Ege Melih (TUR) 6-2 6-1
ĐERIĆ, Marko (SRB) KOUTSAFTIS, Apostolos (GRE) 6-7(2) 2-6
2. kolo LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB) ILIOPOULOS, Vasileios (GRE, 8) 4-6 2-6
PETROVIĆ, Aleksa (SRB, Q) CANELLOPOULOS, Alexander (GRE, 14) 6-0 6-2
BUTULIJA, Boris (SRB) COZMA, Daniel (ROU, 7) 0-6 6-7(4)
RADENKOVIĆ, Miloš (SRB) ANTOLJAK, Tomislav (CRO, 3, Q) 2-6 0-6
3. kolo PETROVIĆ, Aleksa (SRB, Q) ZUKIĆ, Sanin (BIH, 4) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB)/
GIDONI, Ben (ISR)
AGIOUS, George (GRE)/
STAVRAKAS, Minos Kimon (GRE)
3-6 3-6
ĐERIĆ, Marko (SRB)/
GRAČIN, Marko (CRO)
DELJANOVSKI, Teodor (MKD)/
DUMEVSKI, Dragan (MKD)
4-6 5-7
BUTULIJA, Boris (SRB)/
BRKIĆ, Jerko (CRO)
CODESCU, Razvan Marius (ROU)/
POPESCU, Robert Florin (ROU)
6-3 6-4
PETROVIĆ, Aleksa (SRB)/
RADENKOVIĆ, Miloš (SRB)
ANDONOV, Luka Ljuben (MKD)/
FISHER, Mikar (PHI, WC)
6-1 6-2
2. kolo BUTULIJA, Boris (SRB)/
BRKIĆ, Jerko (CRO)
DONSKI, Alexander (CAN)/
MERZETTI, Nicolas (ITA, 5)
7-6(1) 5-7 10-8
PETROVIĆ, Aleksa (SRB)/
RADENKOVIĆ, Miloš (SRB)
LAZARIDIS, Konstantinos (GRE)/
TSIRANIDIS, Efstathios (GRE, 7)
5-7 6-4 9-11
1/4 finale BUTULIJA, Boris (SRB)/
BRKIĆ, Jerko (CRO)
DANCU, Vlad Andrei (ROU)/
OGARCA, Radu (ROU, A)
6-4 6-4
1/2 finale BUTULIJA, Boris (SRB)/
BRKIĆ, Jerko (CRO)
SCHWEIGER MUŽAR, Bor (SLO)/
SRBLJAK, Goradz (MKD, 2)
6-3 6-1
FINALE BUTULIJA, Boris (SRB)/
BRKIĆ, Jerko (CRO)
COZMA, Daniel (ROU)/
PATA, David (ROU, 3)
7-6(6) 7-6(4)
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) Slobodna
POPOVIĆ, Natalija (SRB) ZAITSEVA, Ekaterina (RUS) 6-4 6-2
MEJIĆ, Mila (SRB, WC) CHINIKOVA, Alexandrina (BUL) 5-7 6-2 6-1
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB, 7) Slobodna
ŠEBREK, Anđela (SRB, 8) Slobodna
DANILOVIĆ, Olga (SRB, WC) MINOVSKA, Ivana (MKD) 6-0 6-0
BABUNSKI, Lena (SRB, WC) TASEVSKA, Ivana (MKD) 2-6 5-7
2. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) SOLOMON, Gaya (ISR, 13) 6-1 6-0
POPOVIĆ, Natalija (SRB) BELOVUKOVIĆ, Monique (AUS, 6) 3-6 3-6
MEJIĆ, Mila (SRB, WC) SAKI, Ariana (ROU, 4) 7-5 2-6 6-7(5)
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB, 7) RIZEA, Clara Patricia (ROU) 6-3 6-2
ŠEBREK, Anđela (SRB, 8) LYUBOMIROVA, Melina (BUL) 6-2 6-3
DANILOVIĆ, Olga (SRB, WC) KISLITSKAYA, Alina (RUS, 3) 6-0 6-1
3. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) RENTOULI, Anastasia (GRE, 1) 3-6 4-6
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB, 7) MARINKOVIKJ, Katarina (MKD) 6-2 5-7 6-1
ŠEBREK, Anđela (SRB, 8) PAYKOC, Deniz (TUR, WC) 4-6 6-4 2-6
DANILOVIĆ, Olga (SRB, WC) SUROVA, Viktoria (SVK,15,SE) 6-4 6-2
1/4 finale ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB, 7) SAKI, Ariana (ROU, 4) 6-2 6-2
DANILOVIĆ, Olga (SRB, WC) PAYKOC, Deniz (TUR, WC) 6-3 6-0
1/2 finale ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB, 7) RENTOULI, Anastasia (GRE, 1) 6-1 1-6 6-7(7)
DANILOVIĆ, Olga (SRB, WC) GHIOCA, Mihaela (ROU, 5) 6-1 6-1
FINALE DANILOVIĆ, Olga (SRB, WC) RENTOULI, Anastasia (GRE, 1) 6-0 6-1
Dubl
1. kolo ŠEBREK, Anđela (SRB)/
BOZ, Oyku (TUR)
TIMOFEYEVA, Anastassiya (KAZ)/
ZAITSEVA, Ekaterina (RUS)
7-6(3) 5-7 10-6
POPOVIĆ, Natalija (SRB)/
BELOVUKOVIĆ, Monique (AUS, 3)
GIURA, Maria Alexandra (ROU)/
SOLOMON, Gaya (ISR)
6-4 6-3
MEJIĆ, Mila (SRB)/
RIZEA, Clara Patricia (ROU)
GESHTAKOVSKA, Martina (MKD)/
MINOVSKA, Ivana (MKD)
6-1 6-3
DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
MARINKOVIKJ, Katarina (MKD)
OGUT, Inci (TUR)/
PAYKOC, Deniz (TUR, 2)
6-1 6-3
1/4 finale ŠEBREK, Anđela (SRB)/
BOZ, Oyku (TUR)
GHIOCA, Mihaela (ROU)/
SAKI, Ariana (ROU) (1)
3-6 3-6
POPOVIĆ, Natalija (SRB)/
BELOVUKOVIĆ, Monique (AUS, 3)
ELENOVA, Marija (MKD)/
PETRESKA, Bistra (MKD)
6-3 7-5
DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
MARINKOVIKJ, Katarina (MKD)
MEJIĆ, Mila (SRB)/
RIZEA, Clara Patricia (ROU)
6-1 6-0
1/2 finale POPOVIĆ, Natalija (SRB)/
BELOVUKOVIĆ, Monique (AUS, 3)
GHIOCA, Mihaela (ROU)/
SAKI, Ariana (ROU, 1)
6-3 6-3
DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
MARINKOVIKJ, Katarina (MKD)
CHINIKOVA, Alexandrina (BUL)/
ZAKORDONIEC, Emma (POL)
6-1 6-2
FINALE POPOVIĆ, Natalija (SRB)/
BELOVUKOVIĆ, Monique (AUS, 3)
DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
MARINKOVIKJ, Katarina (MKD)
1-6 1-6
Radenska Open, Maribor, Slovenia, G4, šljaka
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/2. kolo POPOVIĆ, Miodrag (SRB) PETROVIĆ, Stefan (SWE) 2-6 0-6
* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

ARIDEA CUP, Aridea, Greece, U16, C3
Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Kvalifikacije
Tara Damnjanović (WC)
Glavni žreb
2.k. Katarina Lazarević (WC);
1/4 finale STOILJKOVIĆ, Andrijana (SRB, 4) A.KARADEMITROU, Nikoleta (GRE, 8) 6-2 6-2
DAMNJANOVIĆ, Tara (SRB, Q) BRAGA, Alexandra Diana (ROU, 3) 6-4 6-3
1/2 finale STOILJKOVIĆ, Andrijana (SRB, 4) GUKASYAN, Daryna (UKR, 1) 5-7 4-6
DAMNJANOVIĆ, Tara (SRB, Q) MCHEDLIDZE, Elene (GEO, 7) 6-4 1-6 1-6
SÁNCHEZ-CASAL YOUTH CUP, El Prat de LLobregat (Barcelona), Spain, U14, C1, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
Milan Radojković (1)
Glavni žreb
1/4 finale ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB, 6) PALOSI, Stefan (ROU, 2) 3-6 2-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
2.k. Draginja Vuković (12); 3.k. Nevena Soković (9)
Dubl
1/2 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
BUDIN, Maria (GBR) (2)
LOPEZ, Laura (ESP)/
ZDRUBECKA, Dagmar (CZE, 7)
4-6 6-3 10-5
FINALE SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
BUDIN, Maria (GBR, 2)
PACHKALEVA, Taisya (RUS)/
TIKHONOVA, Anastasia (RUS, 3)
4-6 2-6
Hungaro Casing Cup, Budapest, Hungary, U14, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
Luka Malobabić (1)
Glavni žreb
2.k. Stefan Gažo (8), Sabit Šuntić (14), Luka Malobabić (Q);
1/4 finale POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 4) ANDREESCU, Cristian Alexandru (ROU, 6) 6-7(3) 3-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
2.k. Anđela Skrobonja (8), Jovana Babić; 3.k. Aleksandra Stanković (12);
36. Int. BMW Junior Cup, Regensburg, Germany, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
1.k. Marko Topo;
Kailaka Cup 2014, Pleven, Bulgaria, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Kvalifikacije
Nikola Mitrović
Glavni žreb
2.k.Nikola Mitrović (Q)
1/4 finale JOVIĆ, Uroš (SRB) KOLYACHEV, Nikola (BUL, Q) 6-1 6-1
1/2 finale JOVIĆ, Uroš (SRB) PRODANOV, Denislav (BUL) 6-4 6-4
FINALE JOVIĆ, Uroš (SRB) TERZIEV, Simeon (BUL) 1-6 2-6