Turniri od 25.07 – 31.07.

Turniri od 25.07 – 31.07.

ROGERS CUP, Toronto, Canada, ATP World Tour Masters 1000, $4.089.740, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) slobodan
TROICKI, Viktor (SRB) ANDERSON, Kevin (RSA) 7-6(4) 6-3
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) MULLER, Gilles (LUX) 7-5 7-6(3)
3. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) STEPANEK, Radek (CZE, Q) 6-2 6-4
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) BERDYCH, Tomas (CZE, 5) 7-6(6) 6-4
1/2 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) MONFILS, Gael (FRA, 10) 6-3 6-2
FINALE ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) NISHIKORI, Kei (JPN, 3) 6-3 7-5
Dubl
1. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB)/
ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)
BESTER, PHILIP (CAN)/
SHAMASDIN, Adil (CAN)(WC)
5-7 6-4 2-10
TROICKI, Viktor (SRB)/
TOMIC, Bernard (AUS)
AUGER-ALIASSIME, Felix (CAN)/
SHAPOVALOV, Denis (CAN)(WC)
6-4 6-3
2. kolo TROICKI, Viktor (SRB)/
TOMIC, Bernard (AUS)
MURRAY, Jamie (GBR)/
SOARES, Bruno (BRA)(2)
3-6 2-6

Ove nedelje nema naših teniserki na WTA turnirima

ATP Challenger Biella, Biella, Italy, €85K+H, šljaka
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 4) slobodan
2/3. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 4) GHEDIN, Riccardo (ITA) 6-1 3-6 6-7(3)
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 3) RUBLEV, Andrey (RUS) 6-4 7-6
2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 3) DONATI, Matteo (ITA) 4-6 7-5 6-3
1/4 finale LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 3) NAPOLITANO, Stefano (ITA, WC) 6-1 3-6 3-6
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
COLLARINI, Andrea (ARG)
NEIS, Fabricio (BRA)/
SOUZA, Joao (BRA)
4-6 6-7(5)
Astana, Kazakhstan, €100K, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB) SEKIGUCHI, Shuichi (JPN) 6-1 6-2
2. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB) ZAITCEV, Anton (RUS, Q) 7-6(4) 7-6(7)
1/4 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB) DONSKOY, Evgeny (RUS, 1) 5-7, ret.
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
POPKO, Dmitry (KAZ)
KEDRYUK, Alexey (KAZ)/
YEVSEYEV, Denis (KAZ)(WC)
6-3 3-6 10-4
1/4 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
POPKO, Dmitry (KAZ)
Edoardo EREMIN (ITA)/
Dzmitry ZHYRMONT (BLR)
7-5 6-7(3) 10-7
1/2 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
POPKO, Dmitry (KAZ)
KUDRYAVTSEV, Alexander (RUS)/
ELGIN, Mikhail (RUS)(2)
W/O
THE HAGUE OPEN, Scheveningen, The Netherlands, €42.5K+H, šljaka
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) MUNOZ DE LA NAVA, Daniel (ESP, 8) 7-5 6-3
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) WESTERHOF, Boy (NED, PR) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB)/
VELOTTI, Agustin (ARG)
FICOVICH, Juan Pablo (ARG)/
GALARZA, Juan Ignacio (ARG)
6-2 5-7 10-6
1/4 finale KRSTIN, Peđa (SRB)/
VELOTTI, Agustin (ARG)
CERVANTES, Inigo (ESP)/
VERVOORT, Mark (NED)
3-6 1-6

OPEN D’AJACCIO – CORSICA TENNIS OPEN, Ajaccio, France, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 1) RODRIGUEZ, Lisandru (FRA, Q) 6-0 6-1
2. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 1) ORRADRE, Brian (ARG) 6-2 6-1
1/4 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 1) JOUAN, Romain (FRA, 8) 3-6 6-4 6-1
1/2 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 1) GASPAR MURTA, Andre (POR, 7) 4-0, ret
FINALE TEPAVAC, Marko (SRB, 1) HAMOU, Maxime (FRA, 3) 7-5 3-6 4-6
Dubl
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB)/
PIKSIS, Alexander (SWE)
LARRIERE, Clement (FRA)/
PETEL, Maxime (FRA)
1-6 4-6
Soho Square Egypt F17 Men’s Futures, Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000 , tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) PETRENKO, Anatoliy (UKR, WC) 6-1 7-6(5)
2. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) JALOVIEC, Marek (CZE, 3) 6-4 4-6 6-3
1/4 finale MILOVIĆ, Željko (SRB) FRIGERIO, Lorenzo (ITA, 5) 2-6 2-6
SOMBOR OPEN 2016, Sombor, Serbia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MATIĆ, Stefan (SRB, WC) NECZ, Andras (HUN) 1-6 0-6
SUČEVIĆ, Luka (SRB, 16) MACIĆ, Jovan (MNE) 6-2 7-5
PERIĆ, Nebojša (SRB, WC) BUĆAN, Aleksa (SRB) 6-4 6-7(4) 6-3
DIMITRIJEVIĆ, Nikola (SRB) BORRONI, Andrea (ITA) 1-6 0-6
JOČIĆ, Aleksandar (SRB) ARSIĆ, Nikola (SRB) 6-3 6-1
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB, WC) IVANOV, Klim (KAZ) 6-0 6-1
NIKOLIĆ, Miloš (SRB) WAKITA, Shunsuke (JPN, 4) 6-4 3-6 0-1, ret
PAVLOVIĆ, Marko (SRB, WC) VLADUSIĆ, Nenad (AUT) 1-6 1-6
OPAČIĆ, Đuro (SRB) BLAGOJEVIĆ, Veljko (SRB) 6-4 7-5
POPOVIĆ, Miodrag (SRB) BILIĆ, Feda (AUS) 2-6 1-6
MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) RANĐELOVIĆ, Ivan (BIH) 3-6 3-6
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB) PLISIĆ, Marin (SUI) 7-6(6) 6-2
KOLARIĆ, Igor (SRB, 15) BAJIĆ, Bogdan (SRB) 3-6 0-3, ret
VOJINOVIĆ, Lazar (SRB) RAMIREZ, Crisanto (AUS) 1-6 7-5 6-3
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) RADENKOVIĆ, Veljko (SRB) 6-4 6-0
DUCIĆ, Milenko (SRB) GIACOMELLI, Luca (SUI, 14) 1-6 1-3, ret
2/3. kolo SUČEVIĆ, Luka (SRB, 16) NECZ, Andras (HUN) 6-2 6-4
PERIĆ, Nebojša (SRB, WC) BILJESKO, Domagoj (CRO) 2-6 0-6
JOČIĆ, Aleksandar (SRB) KAPRIC, Denis (GER, 3) 3-6 2-6
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB, WC) BALLA, Peter (HUN, 12) 2-6 7-6(8) 3-6
OPAČIĆ, Đuro (SRB) PODVINSKI, Tomislav (CRO) 1-6 2-6
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB) UHLIG, Daniel (GER, 7) 3-6 1-6
BAJIĆ, Bogdan (SRB) DURGUTI, Besir (MKD) 5-7 2-6
VOJINOVIĆ, Lazar (SRB) SRBLJAK, Gorazd (MKD, 8) 0-6 3-6
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) GIACOMELLI, Luca (SUI, 14) 1-6 2-6
3/3. kolo SUČEVIĆ, Luka (SRB, 16) HORTON, Nicholas (AUS, 1) 3-6 7-5 6-1
Glavni žreb
1. kolo RAKIĆ, Strahinja (SRB, WC) MARKOVIĆ, Goran (SRB, WC) 6-3 0-6 7-6(4)
ANTONIĆ, Dejan (SRB, WC) WAKITA, Shunsuke (JPN, Q) 0-6 1-6
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) MARSALEK, James (GBR, 5) 6-0 6-2
SUČEVIĆ, Luka (SRB, Q) FATIĆ, Nerman (BIH, 7) 5-7 4-6
KATIĆ, Dejan (SRB, 6) GIACOMELLI, Luca (SUI, Q) 6-4 6-1
BANIĆEVIĆ, Igor (SRB, WC) DRINIĆ, Milan (SRB, SE) 1-6 4-6
JANDRIĆ, Darko (SRB) HORTON, Nicholas (AUS, LL) 3-6 6-7(5)
2. kolo RAKIĆ, Strahinja (SRB, WC) MESAROS, Kristijan (CRO, 1) 3-6 6-1 2-6
KATIĆ, Dejan (SRB, 6) DRINIĆ, Milan (SRB, SE) 7-6(5) 7-6(2)
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) WAKITA, Shunsuke (JPN, Q) 6-4 6-1
1/4 finale KATIĆ, Dejan (SRB, 6) ĆELEBIĆ, Ljubomir (MNE, 4) 2-6 4-6
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) MESAROS, Kristijan (CRO, 1) 2-6 4-6
Dubl
1. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB)/
STERGIOU, Ioannis (GRE)
BOJANOVIĆ, Darko (BIH)/
UHLIG, Daniel (GER)
W/O
KOLARIĆ, Igor (SRB)/
STRILIĆ, Marko (SRB)
ĆELEBIĆ, Ljubomir (MNE)/
FATIĆ, Nerman (BIH)(3)
1-6 4-6
PANIĆ, Stefan (SRB)/
TARPOV, Danail (BUL)
KAPRIC, Denis (GER)/(4)
VEREMEYCHUK, Danylo (UKR)
5-7 0-6
RAKIĆ, Strahinja (SRB)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)
ANTONIĆ, Dejan (SRB)/
KATIĆ, Dejan (SRB)
7-6(2) 6-2
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
PERIĆ, Nebojša (SRB)(2)
LABAT, Stevan (SUI)/
ROGIĆ HADŽALIĆ, Alen (CRO)
6-0 3-6 10-8
1/4 finale NIKOLIĆ, Miloš (SRB)/
STERGIOU, Ioannis (GRE)
BEALE, Jeremy (AUS)/
SOOKTON-ENG, Chanchai (AUS)
4-6 5-7
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
PERIĆ, Nebojša (SRB)(2)
RAKIĆ, Strahinja (SRB)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)
1-6 3-6
1/2 finale RAKIĆ, Strahinja (SRB)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)
BILJEŠKO, Domagoj (CRO)/
GOJO, Borna (CRO)
3-6 1-6

ADVANTAGE CARS PRAGUE OPEN 2016, Prague, Czech Republic, $75.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo SPREMO, Milana (SRB) MIKLOVA, Barbora (CZE, WC) 0-6 6-1 7-5
2/3. kolo SPREMO, Milana (SRB) ALEXANDROVA, Ekaterina (RUS, 1) 2-6 5-7
Ime turnira, Wuhan, China, P.R., $50.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 6) JANG, Su Jeong (KOR) 2-6 4-6
Kentucky Bank Tennis Championships, Lexington, KY, USA, $50.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) SANCHEZ, Maria (USA) 6-3 6-4
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) MESTACH, An-Sophie (BEL, 9) 7-6(5) 6-0
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB) KUWATA, Hiroko (JPN, 5) 7-5 6-3
1/2 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB) KRAJICEK, Michaela (NED) 3-6 6-7 (6)
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
SHARIPOVA, Sabina (UZB)
BAI, Alison (AUS)/
WONG, Keri (USA)
1-6 6-7(3)
Soho Square Egypt Women’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB) MDLULWA, Warona (RSA) 6-1 6-2
2/2. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB) SHYTKOUSKAYA, Nika (BLR) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB)/
PEDDI REDDY, Sri Vaishnavi (IND)
OSTLUND, Fanny (SWE)/
SEZER, Melis (TUR)(1)
4-6 3-6
Savitaipale Ladies open, Savitaipale, Finland, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo TRAILOVIĆ, Nataša (SRB) ZDOROVA, Svetlana (RUS) 0-6 1-6
PALIC OPEN 2016, Palic, Serbia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB, WC) MIHALJEVIĆ, Matea (CRO) 6-4 6-1
ANTONIJEVIĆ, Lenka (SRB) HORACKOVA, Gabriela (CZE, 2) 0-6 0-6
JOVANOVIĆ, Biljana (SRB, WC) MALETIN, Sandra (SRB) 2-6 6-4 5-7
KOŠANIN, Nataša (SRB) HAID, Jana (AUT) 3-6 6-3 6-7(6)
KOSTIĆ, Katarina (SRB) JOVIČIĆ, Marija (BIH) 1-6 4-6
KOSTIĆ, Kristina (SRB) RAGGI, Angelica (AUT) 1-6 0-6
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB, WC) BABUNSKI, Lena (SRB) 6-0 7-5
LUŽAJIĆ, Nataša (SRB, WC) KOTELESOVA, Barbara (SVK, 5) 0-6 1-6
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) ENGBACK, Paulina (SWE) 6-0 6-2
CVETANOVIĆ, Emilija (SRB) SPITERI, Dalila (ITA) 1-6 0-6
TOMIĆ, Tamara (SRB, 11) GOGOL, Viktoriya (UKR) 7-6(2) 6-0
LAZAREVIĆ, Jana (SRB) BULATOVIĆ, Carolina (GER) 1- 6 6-1 6-7(4)
JANKOVIĆ, Julia Nina (SRB) MARIOTTO, Sofia (ITA) 2-6 2-6
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) PALCATOVA, Barbora (SVK) 7-5 6-3
MEJIĆ, Mila (SRB) ĐOKIĆ, Hristina (SRB) 2-6 7-6(6) 1-6
MILETIĆ, Kristina (SRB, 10) CHEN, Ai Qi (CHN, WC) 2-6 6-1 6-3
2/3. kolo RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB, WC) JOVANOVIC, Masa (AUS, 1) 3-6 4-6
MALETIN, Sandra (SRB) HORACKOVA, Gabriela (CZE, 2) 3-6 2-6
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB, WC) JAMRICHOVA, Sandra (SVK, 4) 1-6 0-6
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) KOTELESOVA, Barbara (SVK, 5) 2-6 2-6
TOMIĆ, Tamara (SRB, 11) SPITERI, Dalila (ITA) 1-6 4-6
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) OKALOVA, Martina (SVK, 7) 2-6 2-6
ĐOKIĆ, Hristina (SRB) STOJANOVIC, Jelena (AUS, 13) 3-6 3-6
MILETIĆ, Kristina (SRB, 10) LAZAROVA, Alexandra (SVK) 6-2 6-3
3/3. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB, 10) HRABALOVA, Kristyna (CZE, 8) 7-5 0-6 7-6(7)
Glavni žreb
1. kolo SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, WC) KOTELESOVA, Barbara (SVK, Q) 2-6 2-6
KOZAROV, Katarina (SRB, WC) POTOČNIK, Nina (SLO, 3) 0-6 2-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) FEDORYSHYN, Anastasiya (UKR) 4-6 4-6
MILETIĆ, Kristina (SRB, Q) SZLAVIKOVICS, Szabina (HUN) 1-6 2-6
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 7) TONA, Miriana (ITA) 2-6 3-6
VUKOVIĆ, Jovana (SRB, WC) HORACKOVA, Gabriela (CZE, Q) 1-6 3-6
JOKIĆ, Katarina (SRB, WC) MALIKOVA, Tereza (CZE) 6-1 6-0
BONIĆ, Barbara (SRB) EVTIMOVA, Dia (BUL, 2) 3-6 6-4 5-7
2. kolo JOKIĆ, Katarina (SRB, WC) BUKTA, Agnes (HUN, 4) 4-6 6-3 5-7
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
EVTIMOVA, Dia (BUL)(1)
slobodne
LAZAREVIĆ, Jana (SRB)/
ZAKARLYUK, Taisiya (UKR)
HRABALOVA, Kristyna (CZE)/
TOMANOVA, Nikola (CZE)(3)
2-6 2-6
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
ZAKARLYUK, Marianna (UKR)(4)
VUKOVIĆ, Jovana (SRB)/
KOTELESOVA, Barbara (SVK)
6-2 1-6 4-10
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
EVTIMOVA, Dia (BUL)(1)
SPITERI, Dalila (ITA)/
TONA, Miriana (ITA)
6-7(4) 6-3 10-5
VUKOVIĆ, Jovana (SRB)/
KOTELESOVA, Barbara (SVK)
BEKEFI, Bianka (HUN)/
SZLAVIKOVICS, Szabina (HUN)
2-6 3-6
1/2 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
EVTIMOVA, Dia (BUL)(1)
HRABALOVA, Kristyna (CZE)/
TOMANOVA, Nikola (CZE)(3)
7-5 6-2
FINALE BONIĆ, Barbara (SRB)/
EVTIMOVA, Dia (BUL)(1)
KREJSOVA, Petra (CZE)/
POTOCNIK, Nina (SLO)
6-3 6-3

2016 EUROPEAN SUMMER CUPS, Piestany, Slovakia, U18, Kvalifikacije, šljaka
27-29.7. Satnica
JUNIORI
Zona C: Belarus, Bosnia & Herzegovina, Germany, Russia, SERBIA, Slovakia (4)
SRBIJA B18: Aleksa PETROVIĆ, Aleksa DASKALOVIĆ, Miloš DABIĆ
1/4 finale SRBIJA B18 1-2 SLOVAČKA B18
Miloš DABIĆ Tomas LISKA 6-0 6-2
Aleksa PETROVIĆ Lukas KLEIN 2-6 1-6
Miloš DABIĆ/
Dušan RAJIĆ
Lukas KLEIN/
Robert TURZAK
1-6 4-6
5.-6. mesto SRBIJA B18 1-2 BiH B18
Dušan RAJIĆ Mirza CABRO 6-2 6-4
Aleksa PETROVIĆ Andrej GRUBIŠIĆ 4-6 3-6
Miloš DABIĆ/
Dušan RAJIĆ
Andrej GRUBIŠIĆ/
Kerim SUBAŠIĆ
4-6 3-6
SRBIJA B18 je osvojila 6. mesto i NIJE se kvalifikovala za završni turnir
2016 EUROPEAN SUMMER CUPS, Arad, Romania, U18, Kvalifikacije, šljaka
TE 27-29.7. Satnica
JUNIORKE
Zona C: Bulgaria, Croatia, Romania, Russia, SERBIA, Spain
SRBIJA G18: Jana BOJOVIĆ, Bojana MARKOVIĆ, Natalija POPOVIĆ
SRBIJA G18 1-2 HRVATSKA G18
1/4 finale Jana BOJOVIĆ Lea BOŠKOVIĆ 2-6 0-6
Bojana MARKOVIĆ Ena BABIĆ 6-1 2-6 3-6
Bojana MARKOVIĆ/
Natalija POPOVIĆ
Lea BOŠKOVIĆ/
Ena BABIĆ
6-1 6-3
5.-6. mesto SRBIJA G18 2-1 BUGARSKA G18
Natalija POPOVIĆ Elizabeth DANAILOVA 7-6(5) 7-5
Jana BOJOVIĆ Mihaela KAFTANOVA 6-0 6-1
Bojana MARKOVIĆ/
Natalija POPOVIĆ
Mihaela KAFTANOVA/
Derya YAHE
6-2 5-7 8-10
SRBIJA G18 je osvojila 5. mesto i NIJE se kvalifikovala za završni turnir
Swiss Junior Trophy, Oberentfelden, Switzerland, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB, 7) MARUSEVICH, Anton (GBR, Q) 5-7 2-6
Dubl
1. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB)/
HOLMGREN, August (DEN)(3)
ABDEL-AZIZ, Mohamed (EGY)/
KELAIDIS, Carlos (SUI)
4-6 7-5 10-5
1/4 finale KIROVSKI, Konstantin (SRB)/
HOLMGREN, August (DEN)(3)
MATUSEVICH, Anton (GBR)/
TSENG, Chun Hsin (TPE)
6-7(1) 6-2 10-12
Asset Banca Junior Open, San Marino, San Marino, G5, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo DRAGOLJIĆ, Dina (SRB) ALESSI, Linda (ITA, Q) 1-6 0-6
Dubl
1. kolo DRAGOLJIĆ, Dina (SRB)/
POPESCU, Maria Alexandra Medeea (ROU)
MICCIO, Giuseppina (ITA)/
PIANGERELLI, Anastasia (ITA)
5-7 6-2 5-10

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

2016 EUROPEAN SUMMER CUPS, Latiano, Italy, U16, Kvalifikacije, šljaka
27-29.7. Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Zona A: Austria, Estonia, Germany, Italy, Israel, Luxembourg, Netherlands, SERBIA
SRBIJA B16: Kristijan Juhas, Mihailo Popović, Bodin Žarković
1/4 finale SRBIJA B16 1-2 AUSTRIJA B16
Bodin ZARKOVIĆ Luka MRSIC 6-7(4) 6-3 3-6
Kristijan JUHAS Tobias PUERRER 6-4 6-2
Bodin ZARKOVIĆ/
Kristijan JUHAS
Tobias PUERRER/
Christof ZEILER
4-6 3-6
5.-8. mesto SRBIJA B16 3-0 LUKSEMBURG B16
Bodin ZARKOVIĆ Luc MOREL 6-1 6-3
Kristijan JUHAS Chris RODESCH 6-3 6-4
Bodin ZARKOVIĆ/
Kristijan JUHAS
Luc MOREL/
Nicolas WECKERLE
6-1 6-1
5.-6. mesto SRBIJA B16 0-2 IZRAEL B16
Bodin ZARKOVIĆ Yair SAROUK 6-4 4-6 3-6
Kristijan JUHAS Roi GINAT 2-6 3-6
Bodin ZARKOVIĆ/
Kristijan JUHAS
Nevo GABRIELY/
Yair SAROUK
Not played
SRBIJA B16 je osvojila 6. mesto i NIJE se kvalifikovala za završni turnir
2016 EUROPEAN SUMMER CUPS, Rakovnik, Czech Republic, U16, Kvalifikacije, šljaka
27-29.7. Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Zona A: Austria, Belarus, Czech Republic, Hungary, Netherlands, Norway, SERBIA, Slovenia
SRBIJA G16: Mihaela Đaković, Tamara Maleševic, Anđela Skrobonja
1/4 finale SRBIJA G16 1-2 HOLANDIJA G16
Anđela SKROBONJA Dainah CAMERON 4-6 6-7(5)
Tamara MALEŠEVIĆ Perla NIEUWBOER 6-1 6-2
Mihaela ĐAKOVIĆ/
Tamara MALESEVIĆ
Dainah CAMERON/
Noa LIAUW A FONG
3-6 5-7
5.-8. mesto SRBIJA G16 3-0 NORVEŠKA G16
Anđela SKROBONJA Emilie ELDE 2-6 7-5 6-1
Mihaela ĐAKOVIĆ Lilly Elida HASETH 6-3 7-5
Tamara MALEŠEVIĆ/
Anđela SKROBONJA
Emilie ELDE/
Lilly Elida HASETH
6-1 7-5
5.-6. mesto SRBIJA G16 1-2 MAĐARSKA G16
Mihaela ĐAKOVIĆ Adrienn NAGY 6-4 6-7(5) 4-6
Tamara MALEŠEVIĆ Reka ZADORI 2-6 0-6
Mihaela ĐAKOVIĆ/
Anđela SKROBONJA
Timea VISONTAI/
Reka ZADORI
6-4 7-6(3)
SRBIJA G16 je osvojila 6. mesto i NIJE se kvalifikovala za završni turnir
NIKŠIĆ OPEN, Nikšić, Montenegro, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Radivoje Kovačević (WC), Dragutin Mitrić
Glavni žreb
1. kolo: Nikola Kijac (7), Adam Kovač (8); 2. kolo: Ognjen Pavlović (Q)
1/4 finale Vanja Dobrnjac (SRB, 1) Stefan Ivić (SRB, Q) 6-3 6-4
Uroš Todorović (SRB, Q) Grgo Dujmović (CRO, Q) 1-6 2-6
Stefan Popović (SRB, 6) Mario Aleksić (MNE, 3) 1-6 2-6
1/2 finale Vanja Dobrnjac (SRB, 1) Grgo Dujmović (CRO, Q) 6-1 6-4
FINALE Vanja Dobrnjac (SRB, 1) Mario Aleksić (MNE, 3) 6-3 6-2
Dubl
1/2 finale Vanja Dobrnjac (SRB)/
Mario Aleksić (MNE)(1)
Adam Kovač (SRB)/
Samuel Tell Gurary (USA)(3)
6-1 6-2
FINALE Vanja Dobrnjac (SRB)/
Mario Aleksić (MNE)(1)
Petr Bar Biryukov (RUS)/
Ivan Zaytsev (RUS)(2)
6-2 6-4
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Anja Milošević; 2. kolo: Anđela Vukčević (8), Anđela Jocović, Tara Dakić
1/4 finale Anđela Vidović (SRB, 4, WC) Luyiza Dadvani (UKR, 6) 6-2 6-2
1/2 finale Anđela Vidović (SRB, 4, WC) Sara Suchankova (SVK, 1) 6-2 2-6 1-6
Dubl
1/2 finale Anđela Vidović (SRB)/
Sara Suchankova (SVK)(1)
Emanuela India Alba (ITA)/
Lajla Ćemalović (BIH)
7-5 6-1
FINALE Anđela Vidović (SRB)/
Sara Suchankova (SVK)(1)
Luyiza Dadvani (UKR)/
Valeriia Sheikina (UKR)(2)
6-3 6-1
Sport 2000 TE Junior Tour Krems 2016, Krems, Austria, U16, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Luka Dragoljić; 3. kolo: Viktor Jović (1)
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Jovana Perić, Jovana Tričković
1/4 finale Elena Milovanović (SRB, 3) Anna Gross (AUT, 8) 5-7 5-7
LBS-Cup Waiblingen, Waiblingen, Germany, U16, C2/C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Peđa Kolarić; 2. kolo: Nemanja Šubanović (7); 3. kolo: Sabit Šuntić (14)
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Luka Todorović
1/4 finale Hamad Međedović (SRB, 5) Alexandros Dido (ALB, 13) 6-0 4-6 5-7
SAN MICHEL INTERNATIONAL TOURNAMENT, Kordin, Malta, U14, C3, asfalt
Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Maja Glumac
Devin Cup 2016, Sofia, Bulgaria, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Nemanja Marjanović (Q); 2. kolo: Oliver Sabo Rac (5), Petar Bašić Palković
3. kolo: Filip Mandović (16), Aleksa Marđonović
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Julija Radenković
1/4 finale Jelena Marjanović (SRB) Luna Urso (ITA, 12) 2-6 1-5, ret
Swiss Junior Trophy Sommer, Oberentfelden, Switzerland, U14, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale Nađa Nonković (SRB, 13) Laura Pasterk (AUT, 10) 6-3 6-1
1/2 finale Nađa Nonković (SRB, 13) Rachele Elisa Zingale (ITA,9) 6-1 6-3
FINALE Nađa Nonković (SRB, 13) Rubina Marta De Ponti (ITA, 11) 3-6 5-7
Adriatic Cup, Stobrec-Split, Croatia, U12, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Paula Hrnčić