Turniri od 25.05 – 31.05.

Vicenza, Italy, 42.500, šljaka
Satnica
Dubl
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
DANČEVIĆ, Frank (CAN)
GALDOS, Sergio (PER)/
OLIVO, Renzo (ARG)
6-4 2-6 10-12

Trofeul MUNICIPIULUI BACAU, Bacau, Romania, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 6) VUČIĆ, Ilija (SRB) 7-6(2) 4-6 6-0
2. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 6) DUBARENCO, Maxim (BLR, Q) 1-6 6-7(7)
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
MAJCHRZAK, Kamil (POL)
APOSTOL, Andrei Stefan (ROU)/
FRUNZA, Nicolae (ROU)
3-6 3-6
VUČIĆ, Ilija (SRB)/ (2)
CARPEN, Alexandru Daniel (ROU)
BORZA, Bogdan (ROU)/
JECAN, Mircea Alexandru (ROU)
6-1 6-3
1/4 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/ (2)
CARPEN, Alexandru Daniel (ROU)
CRACIUN, Teodor-Dacian (ROU)/
WAITE, Richard (GER)
W/O
1/2 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/ (2)
CARPEN, Alexandru Daniel (ROU)
GRIGORIU, Patrick (ROU)/(3)
TATOMIR, Luca George (ROU)
6-3 3-6 10-5
FINALE VUČIĆ, Ilija (SRB)/ (2)
CARPEN, Alexandru Daniel (ROU)
PODLIPNIK-CASTILLO, Hans (CHI)/
SAEZ, Juan Carlos (CHI)(1)
3-6 6-4 7-10
Brčko Open 2015, Brčko, Bosnia/Herzegovina, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB, 1) MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB) 6-3 2-6 6-3
SUČEVIĆ, Luka (SRB) ROGIĆ HODŽALIĆ, Alen (CRO) 6-4 3-6 6-3
MILOŠEVIĆ, Marko (SRB) KAPRIC, Denis (GER, 14) 2-6 2-6
DALJEV, Pavle (SRB) SHANDAROV, Radoslav (BUL) 1-2, ret.
DRINIĆ, Milan (SRB) DELJANOVSKI, Teodor (MKD) 6-2 6-1
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 15) SULJAGIĆ, Faris (BIH) 6-2 6-1
VITOŠEVIĆ, Luka (SRB) ROGIĆ, Milan (BIH) 6-0 6-1
MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) DURGUTI, Bešir (MKD, 12) 3-6 1-6
ĆURČIN, Aleksandar (SRB) TARPOV, Danail (BUL, 6) 1-6 3-6
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB) MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) 6-0 6-1
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB) ZDRAVKOVIĆ, Dario (GER) 6-2 6-0
VASILJEVIĆ, Ognjen (SRB) ZGOMBIĆ, Fran Zvonimir (CRO, 7) 1-6 0-6
DEDIĆ, Predrag (SRB) GAJIĆ, Dušan (BIH) 6-0 6-0
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) DEARI, Shendrit (MKD, 11) 1-6 2-6
2/3. kolo SUČEVIĆ, Luka (SRB) KAPRIC, Denis (GER, 14) 6-4 4-6 4-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 15) DRINIĆ, Milan (SRB) 6-4 6-2
VITOŠEVIĆ, Luka (SRB) ŠABANOV, Ivan (CRO, 5) 4-6 1-6
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB) TARPOV, Danail (BUL, 6) 6-4 6-4
DEDIĆ, Predrag (SRB) TOPIĆ, Joško (CRO, 16) 0-6 2-6
ČONKIĆ, Petar (SRB, 1) SMOLJAN, Josip (CRO, WC) 6-2 6-0
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB) MARUŠČAK, Matej (SVK, 13) 6-3 2-6 0-6
3/3. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB, 1) KAPRIC, Denis (GER, 14) 7-5 6-3
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 15) NAGY, Oliver (SVK) 6-3 1-6 1-6
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB) MARUŠČAK, Matej (SVK, 13) 0-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 2) FATIĆ, Nerman (BIH) 6-2 6-4
KATIĆ, Dejan (SRB, 7) FILIPENKO, Viktor (HUN, LL) 7-5 3-6 6-1
ILIĆ, Luka (SRB, SE) BRKIĆ, Tomislav (BIH,1,WC) 3-6 1-6
MARINKOVIĆ, Dušan (SRB, WC) BOJANOVIĆ, Darko (BIH, WC) 2-6 2-6
ČONKIĆ, Petar (SRB, Q) SEMJAN, Marek (SVK, 6) 6-2 6-1
2. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB, Q) MATIĆ, Nico (GER) 6-2 4-6 3-6
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 2) SIMON, Tobias (GER) 3-6 2-6
KATIĆ, Dejan (SRB, 7) RASPUDIĆ, Franjo (CRO) 4-1, ret.
1/4 finale KATIĆ, Dejan (SRB, 7) SIMON, Tobias (GER) 6-7(4) 4-6
Dubl
1. kolo GRBIĆ, Filip (SRB)/
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB)
ŠABANOV, Ivan (CRO)/
ŠABANOV, Matej (CRO) (1)
3-6 4-6
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB)/
DEARI, Shendrit (MKD)
MARKOVIĆ, Aleksa (BIH)/
TOMAS, Igor (BIH) (WC)
6-1 6-1
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
PETROVIĆ, Danilo (SRB) (2)
MARINKOVIĆ, Dušan (SRB)/
BOJANOVIĆ, Darko (BIH) (A)
6-2 6-2
1/4 finale MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB)/
DEARI, Shendrit (MKD)
TARPOV, Danail (BUL)/
TRENDAFILOV, Petar (BUL)
3-6 5-7
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
PETROVIĆ, Danilo (SRB) (2)
BAKOVIĆ, Arslan (BIH)/
CANDIĆ, Emir (BIH) (WC)
6-1 6-2
1/2 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
PETROVIĆ, Danilo (SRB) (2)
CORNEA, Vlad Victor (ROU)/(3)
SULEA, Tudor Cristian (ROU)
5-7 1-6
BLUESUN CRO CIRCUIT, Bol, Croatia, $10.000, šljaka

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB, 3) slobodan
2/3. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB, 3) GHINDA, Iancu-Iustinian (CAN) 6-1 6-0
3/3. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB, 3) SAMUELSSON, Christian (SWE) 6-4 6-0
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) MRIDHA, Jonathan (SWE) 6-1 6-2
ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB) VAN PEPERZEEL, Gavin (AUS, 2) 2-6 7-6(1) 0-6
BEJTULAHI, Denis (SRB, Q) NEIS, Fabricio (BRA, 7) 5-7 6-3 4-6
2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) SIMONSSON, Fred (SWE, Q) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB)/
ANDROIĆ, Toni (CRO)
KAHLKE, Jannis (GER)/
OTTE, Oscar (GER)
6-2 7-6(4)
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB)/
ANDROIĆ, Toni (CRO)
ERIKSSON, Markus (SWE)/(3)
ROSENHOLM, Patrik (SWE)
6-7(3) 6-7(1)
IV TORNEIG ARCADI MANCHON, Sta.Margarida Montbui, Spain, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 14) SUBIRA TABOADA, David (ESP) 2-6 6-1 6-0
2/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 14) BIOSCA GIRVENT, David (ESP) 4-6 0-6

Xuzhou, China, $50.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 7) KIJIMA, Mizuno (JPN) 6-4 6-4
2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 7) GAI, Ao (CHN, Q) 6-1 2-6 5-7
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
PIVOVAROVA, Anastasia (RUS)
JEBAWY, Jasmin (GER)/
RAINA, Ankita (IND)
3-6 6-1 10-4
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
PIVOVAROVA, Anastasia (RUS)
KANG, Jia-Qi (CHN)/
LI, Yixuan (CHN)
6-4 6-1
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
PIVOVAROVA, Anastasia (RUS)
CHANG, Kai-Chen (TPE)/
HAN, Xinyun (CHN) (1)
4-6 2-6
Bankaltim & Balikpapan City Government, Balikpapan, Indonesia, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB) SEMA, Erika (JPN, 5) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
TOTKA, Naomi (HUN)
LU, Jia-Jing (CHN)/ (1)
MYERS, Abbie (AUS)
2-6 2-6
ITF Changwon Women’s Challenger, Changwon, Korea, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB, 7) HANATANI, Nagi (JPN, Q) 6-4 6-2
2. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB, 7) AYUKAWA, Mana (JPN) 0-6 6-2 2-6
Dubl
1. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB)/
JANG, Su Jeong (KOR)
HIBINO, Nao (JPN)/(2)
SAWANAYAGI, Riko (JPN)
4-6 3-6
Infond Open, Maribor, Slovenia, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MAŠIĆ, Mila (SRB) MALIKOVA, Tereza (CZE) 3-6 4-6
SPREMO, Milana (SRB) LUKNAROVA, Zuzana (SVK) 2-6 4-6
BONIĆ, Barbara (SRB) DANILIDOU, Eleni (GRE, 14) 7-6(5) 6-2
2/3. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, 9) BARZO, Lilla (HUN) 7-5 6-1
BONIĆ, Barbara (SRB) WIENEROVA, Lenka (SVK) 5-7 6-7(3)
3/3. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, 9) MEKOVEC, Iva (CRO, 3) 6-3 6-2
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 5) LEKAJ, Adrijana (CRO) 7-6(4) 7-6(4)
ERIĆ, Doroteja (SRB, Q) KOLAR, Nastja (SLO, 2) 7-5 6-4
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 5) MIKULČIĆ, Ema (CRO) 2-6 0-5, ret.
ERIĆ, Doroteja (SRB, Q) ŠIPEK, Natalija (SLO, WC) 6-2 6-2
1/4 finale ERIĆ, Doroteja (SRB, Q) GORGODZE, Ekaterine (GEO) 6-3 6-2
1/2 finale ERIĆ, Doroteja (SRB, Q) SAKKARI, Maria (GRE, 4) 6-4 2-6 3-6
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
HATTINGH, Ilze (RSA)
BAZHANOVA, Valeriia (UKR)/
POTRČ, Moni (SLO) (WC)
6-0 6-0
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
HATTINGH, Ilze (RSA)
KUNČIKOVA, Lenka (CZE)/
STUCHLA, Karolina (CZE) (3)
6-7(2) 2-6
BLUESUN CRO CIRCUIT, Bol, Croatia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) EMULINA, Darta-Elizabete (LAT) 6-1 6-2
2/2. kolo NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) SCURT, Rebeca Ruth (ROU) 6-0 7-5
Glavni žreb
1. kolo NOVAKOVIĆ, Milica (SRB, Q) SZLAVIKOVICS, Szabina (HUN, 8) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo NOVAKOVIĆ, Milica (SRB)/
HUSAK, Regina (NED)
VANLANGENDONCK, Elissa (BEL)/
VOGELSANG, Erika (NED)
2-6 3-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB) SERRANO GARCIA, Natalia (ESP, Q) 4-6 1-3, ret.

Podgorica Open 2015, Podgorica, Montenegro, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo BAJIĆ, Bogdan (SRB, WC) TURYEV, Maxim (RUS, WC) 6-0 6-0
RADENKOVIĆ, Miloš (SRB, WC) MARTYNENKO, Aleksei (RUS, 4) 6-3 6-2
2/3. kolo BAJIĆ, Bogdan (SRB, WC) SELITA, Genc (MNE) 3-6 6-4 7-5
RADENKOVIĆ, Miloš (SRB, WC) KAZAKOV, Hristo (BUL) 6-1 6-1
3/3. kolo BAJIĆ, Bogdan (SRB, WC) KWASNIEWSKI, Mieszko (POL) 2-6 2-6
RADENKOVIĆ, Miloš (SRB, WC) POPOVSKI, Gjorgji (MKD) 4-6 6-3 3-6
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Aleksa (SRB, 5) BOITAN, Gabi Adrian (ROU) 6-7(3) 5-7
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB) DIMITROV, Martin (BUL) 4-6 6-1 7-6(1)
MILADINOVIĆ, Marko (SRB) ZAPLOTNIK, Jernej (SLO, 4) 6-3 6-4
KIROVSKI, Konstantin (SRB) LUMSDEN, Ewen (GBR) 6-3 6-2
DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB, WC) KWASNIEWSKI, Mieszko (POL, Q) 7-6(3) 6-7(3) 2-6
OPAČIĆ, Đuro (SRB, WC) KOZIELSKI, Lukasz (POL, 8) 6-7(3) 1-6
2. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB) POPESCU, Valentin (ROU) 6-3 6-1
KIROVSKI, Konstantin (SRB) ČTVERAK, Ondrej (CZE, 7) 7-6(2) 7-5
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB) LAH, Sven (SLO, 2) 6-4 6-3
1/4 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB) KIROVSKI, Konstantin (SRB) 2-6 5-7
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB) MCHUGH, Aidan (GBR) 0-6 3-6
1/2 finale KIROVSKI, Konstantin (SRB) ANTONOPOULOS, Christos (GRE, 1) 6-7(4) 3-6
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Aleksa (SRB)/
OREŠEKOVIĆ, Zvonimir (CRO, 2)
OPAČIĆ, Đuro (SRB)/
GRZEGORCZYK, Jakub (POL, WC)
6-3 6-3
KIROVSKI, Konstantin (SRB)/
LAH, Sven (SLO, 3)
ADMIRAAL, Amadatus (NED)/
MARTYNENKO, Aleksei (RUS)
6-2 6-4
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB)/
KRAVCHENKO, Georgii (UKR)
LUMSDEN, Ewen (GBR)/
POGOSIAN, Sergei (RUS)
6-2 6-1
BAJIĆ, Bogdan (SRB)/(A)
DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB)
ANTONOPOULOS, Christos (GRE)/
CUNGU, Rrezart (MNE)(1)
6-7(6) 3-6
1/4 finale PETROVIĆ, Aleksa (SRB)/
OREŠEKOVIĆ, Zvonimir (CRO, 2)
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB)/
KRAVCHENKO, Georgii (UKR)
6-2 6-4
KIROVSKI, Konstantin (SRB)/
LAH, Sven (SLO, 3)
FRANK, Jure (SLO)/
SITAR, Nejc (SLO)
3-6 6-7(5)
1/2 finale PETROVIĆ, Aleksa (SRB)/
OREŠEKOVIĆ, Zvonimir (CRO, 2)
ČTVERAK, Ondrej (CZE)/
VELEK, Daniel (CZE) (4)
6-0 3-6 11-13
JUNIORKE
Kvalifikacije
2/3. kolo ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB, 1) MRČELA, Klara (CRO) 6-2 6-2
VUKOVIĆ, Draginja (SRB) BOKAN, Žaklin (SLO) 6-3 6-1
MARKOVIĆ, Vera (SRB) JAKOVLJEVIĆ, Simona (MNE) 6-0 6-0
BABUNSKI, Lena (SRB, 4) SZMIT, Karolina (USA) 2-6, ret.
3/3. kolo ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB, 1) TOPALOVIĆ, Aleksandra (GBR) 1-6 6-3 5-7
VUKOVIĆ, Draginja (SRB) ŠIPEK, Lana (CRO, 2) 6-7(6) 6-3 6-0
MARKOVIĆ, Vera (SRB) ACHONG, Daevenia (NED) 6-4 6-1
Glavni žreb
1. kolo POPOVIĆ, Natalija (SRB, 5) JANKO, Leonarda (CRO) 2-6 7-5 0-4, ret.
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) SILKA, Klara (POL) 6-2 6-4
BOJOVIĆ, Jana (SRB) NIEUWBOER, Perla (NED) 7-6(4) 6-4
JOVANOVIĆ, Biljana (SRB) VILLE, Aubane (FRA, Q) 6-4 3-6 2-6
VUKOVIĆ, Draginja (SRB, Q) KHLESTOVA, Anastasia (RUS, 3) 2-6 1-6
MARKOVIĆ, Vera (SRB, Q) GIURA, Maria Alexandra (ROU) 6-1 6-4
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB, LL) ŠĆEKIĆ, Marta (MNE, WC) 6-0 6-1
2. kolo ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB, LL) ANDRIEIEVA, Oleksandra (UKR, 1) 1-6 6-4 1-6
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) TAHAN, Maya (ISR, 8) 6-3 6-4
MARKOVIĆ, Vera (SRB, Q) VELKOSKA, Teona (MKD) 6-4 6-3
BOJOVIĆ, Jana (SRB) ACHONG, Daevenia (NED, LL) 6-4 6-4
1/4 finale SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) ANDRIEIEVA, Oleksandra (UKR, 1) 1-6 3-6
MARKOVIĆ, Vera (SRB, Q) KHLESTOVA, Anastasia (RUS, 3) 5-7 5-7
BOJOVIĆ, Jana (SRB) STOICA, Denise-Antonela (ROU, 4) 6-2 6-3
1/2 finale BOJOVIĆ, Jana (SRB) BERBEROVIĆ, Nefisa (BIH, 2) 1-6 2-6
Dubl
1. kolo POPOVIĆ, Natalija (SRB)/
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, 4)
JOVANOVIĆ, Biljana (SRB)/
TOPALOVIĆ, Aleksandra (GBR)
ret.
BOJOVIĆ, Jana (SRB)/
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB)
ALLAKHVERDIYEVA, Adelaida (KAZ)/
NIEUWBOER, Perla (NED)
ret.
1/4 finale JOVANOVIĆ, Biljana (SRB)/
TOPALOVIĆ, Aleksandra (GBR)
SILKA, Klara (POL)/
SWIATLON, Beata (POL)
1-6 3-6
BOJOVIĆ, Jana (SRB)/
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB)
JANKO, Leonarda (CRO)/
NIKOČEVIĆ, Sarah (GER)
3-6 3-6
Hungarian Open, Budapest, Hungary, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB) MAROZSAN, Fabian (HUN, WC) 6-4 7-6(4)
2. kolo VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB) POLLANEN, Aaro (FIN) 6-3 5-7 1-6
JUNIORKE
Kvalifikacije (25-26.05.)
1/3. kolo MEJIĆ, Mila (SRB) SOLOVYEVA, Daria (RUS, WC) 5-7 1-6
VUKOVIĆ, Jovana (SRB) ILOWSKA, Caroline (AUT, 6) 6-3 7-5
2/3. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB) FAA HVIDING, Dorthea (NOR) 0-6 6-4 6-2
3/3. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB) ZARYTSKA, Anastasia (UKR) 7-6(6) 3-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB) VANEVA, Zinovia (BUL) 6-1 7-5
VUKOVIĆ, Jovana (SRB, LL) SHIROKOVA, Ulyana (RUS) 6-3 6-4
2. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB) KOZAR, Nika (SLO, 7) 2-6 6-3 6-2
VUKOVIĆ, Jovana (SRB, LL) KOLAROVA, Tereza (CZE, 2) 3-6 2-6
1/4 finale JOVIĆ, Nikolina (SRB) DETIUC, Anastasia (MDA, 4) 6-2 5-7 2-6
Dubl
1. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB)/
BJORKLUND, Mirjam (SWE)
VUKOVIĆ, Jovana (SRB)/
JUVAN, Kaja (SLO)
6-4 7-5
1/4 finale JOVIĆ, Nikolina (SRB)/
BJORKLUND, Mirjam (SWE)
DANAILOVA, Elizabeth (BUL)/
ERJAVEC, Veronika (SLO)
2-6 4-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Dr Oetker Junior Trophy, Bucharest, Romania, U14, C1, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
3/3. kolo:
Glavni žreb
1. kolo: Stefan Ivić (Q)
Kópavogur Open, Kópavogur, Iceland, U14, C3, tepih
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Luka Dragoljić
Mostar Open 14&U 2015, Mostar, Bosnia and Herzegovina, U14, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Natalija Đukić
Pécs Junior Tennis Cup, Pécs, Hungary, U14, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije (24-25.05)
1/1. kolo:
Glavni žreb
1. kolo: Nemanja Medić, Adam Kovač (Q), Aleksa Marđonović (Q),
2. kolo: Ilija Zoroja (16), Miloš Vuković (Q)
3. kolo: Daniel Antonić (Q)
1/4 finale SUBANOVIĆ, Nemanja (SRB, 8) MINARIK, Kristof (SVK, 4) 7-5 5-7 6-2
1/2 finale SUBANOVIĆ, Nemanja (SRB, 8) MALEŠEVIĆ, Nemanja (BIH, 10) 6-3 6-1
FINALE SUBANOVIĆ, Nemanja (SRB, 8) SALLAY, Peter (HUN, 11) 6-4 3-6 4-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Anđela Vidović; 3. kolo: Aleksandra Stanković (5)
Dubl
1/2 finale STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB)/
VINNIK, Ekaterina (RUS)(2)
FONOD, Lilla /SVK)/
SUPAK, Chiara Renata (SVK)
1-6 6-3 10-8
FINALE STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB)/
VINNIK, Ekaterina (RUS)(2)
NIKOLOVOVA, Vanesa (CZE)/
SISKOVA, Anna (CZE) (1)
4-6 2-6
8.Luka Koper Junior Open, Koper, Slovenia, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Kvalifikacije
2/2. kolo:
Glavni žreb
1. kolo: Vuk David Stramput, Luka Živković, Romeo Hadžimehmedović (Q)
3. kolo: Marko Jovanović, Mateja Janićijević
1/4 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB) CHEN, Derrick (GBR) 6-1 6-4
1/2 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB) OBRUL, Lun (SLO) 6-0 6-2
FINALE MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB) ERCEG, Lovre (CRO) 6-2 6-3
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale VILČEK, Ana (SRB) TITH, Amarissa Kiara (HUN) 1-6 0-6