Turniri od 25.04 – 01.05.

TEB BNP Paribas Istanbul Open, Istanbul, Turkey, ATP250, €483.080, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) OLIVO, Renzo (ARG, Q) 7-5 6-4
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) UNGUR, Adrian (ROU, Q) 3-6 3-6
2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) KARLOVIĆ, Ivo (CRO, 3) 6-7(11) 6-7(6)

Grand Prix De SAR La Princesse Lalla Meryem, Rabat, Morocco, International, $226.750, šljaka
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/3. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 1) slobodna
2/3. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 1) MELNIKOVA, Marina (RUS) 6-1 6-2
3/3. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, 1) SORRIBES TORMO, Sara (ESP) 6-3 5-7 7-5
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, Q) SEVASTOVA, Anastasija (LAT) 6-3 6-2
2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, Q) MAKAROVA, Ekaterina (RUS, 2) 6-2 6-2
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB, Q) ERAKOVIĆ, Marina (NZL, Q) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
KNOLL, Xenia (SUI)
CHARIF, Salma (MAR)/
EL FAHIMI, Abir (MAR)
6-0 6-0
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
KNOLL, Xenia (SUI)
HONCOVA, Michaela (SVK)/
SEVASTOVA, Anastasija (LAT)
7-5 6-3
1/2 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
KNOLL, Xenia (SUI)
PIGOSSI, Laura ()/
SORRIBES TORMO, Sara (ESP)
6-4 5-7 10-6
FINALE KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
KNOLL, Xenia (SUI)
MARIA, Tatjana (GER)/
OLARU, Raluca (ROU)(1)
6-3 6-0 
JT Banka Prague Open, Prague, Czech Republic, International, $426.750, šljaka
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) DODIN, Oceane (FRA) 5-7 5-7

Anning, China, $100.000, šljaka
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) BARRIENTOS, Nicolas (COL) 4-6 6-7(3)
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) DE GREEF, Arthur (BEL, 8) 6-7(4) 6-7(4)
ZEKIĆ, Miljan (SRB) ZEMLJA, Grega (SLO, 4) 6-7 6-4 5-7
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
TRINKER, Bastian (AUT)
HANFMANN, Yannick (GER)/
MASUR, Daniel (GER)
6-3 6-7 6-10
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)
CHAPLIN, Jarryd (AUS)/
SARKISSIAN, Alexander (USA)
6-4 6-3
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)
CERRETANI, James (USA)/
SCHNUR, Max (USA)(2)
1-6 2-6
PROSPERITA OPEN 2016, Ostrava, Czech Republic, 42.500+H, šljaka
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 4) NOVAK, Dennis (AUT) 6-3 6-3
ĐERE, Laslo (SRB) SATRAL, Jan (CZE) 3-6 6-4 6-3
TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, WC) PODLIPNIK-CASTILLO, Hams (CHI, 6) 7-6 3-6 6-4
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 4) ĐERE, Laslo (SRB) 7-6(2) 5-7 6-4
TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, WC) MICHALICKA, Marek (CZE, Q) 6-3 6-7 4-6
1/4 finale ĐERE, Laslo (SRB) MICHALICKA, Marek (CZE, Q) 5-7 2-6 
Dubl
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB)/
CACHIN, Pedro (ARG)
DLOUHY, Lukas (CZE)/(4)
PODLIPNIK-CASTILLO, Hams (CHI)
3-6 2-6

Shymkent Open, Shymkent, Kazakhstan, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 4) KHABIBULIN, Timur (KAZ) 6-1 6-1
2. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 4) MUZAEV, Richard (RUS, Q) 6-4 6-3
1/4 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB, 4) MOLCAN, Alex (SVK, WC) 4-6 6-4 6-4
1/2 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB, 4) POPKO, Dimitry (KAZ, 1) 4-6 0-3, predaja 
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
VASILEVSKI, Andrei (BLR)(2)
ABIYAV, Kuatbek (KAZ)/
LOMAKIN, Grigoriy (KAZ)(WC)
6-3 6-2
1/4 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
VASILEVSKI, Andrei (BLR)(2)
ALEKSEENKO, Gleb (UKR)/
TSIVADZE, George (GEO)
6-3 6-2
1/2 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
VASILEVSKI, Andrei (BLR)(2)
MOLCAN, Alex (SVK)/
SERDARUŠIĆ, Nino (CRO)
4-6 6-3 14-12
FINALE JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
VASILEVSKI, Andrei (BLR)(2)
KALOVELONIS, Markos (RUS)/
METREVELI, Aleksandre (GEO)(1)
4-6 1-6
TOMBIM ABUJA OPEN, Abuja, Nigeria, $25.000+H, tvrda podloga

Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, 6) slobodna
2/2. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, 6) N’TCHA, Delmas (BEN, 11) 6-2 6-1
Glavni žreb
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, Q) UBON, Joseph Imeh (NGR, WC) 6-4 6-2
2. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, Q) SAFWAT, Mohamed (EGY, 3) 7-6(6) 2-6 5-7
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/
MARGAROLI, Luca (SUI)(2)
BENDRE, Anvit (IND)/
SOOD, Chandril (IND)
 6-7(2) 6-3 10-6
1/4 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/
MARGAROLI, Luca (SUI)(2)
HAMPEL, Lenny (AUT)/
POLKINGHORNE, Darren (AUS)
4-6 6-1 10-8
1/2 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/
MARGAROLI, Luca (SUI)(2)
IGOSHIN, Alexander (RUS)/
SABANIN, Yan (RUS)(4)
7-6(13) 6-3
FINALE VUČIĆ, Ilija (SRB)/
MARGAROLI, Luca (SUI)(2)
PEL, David (NED)/(3)
VAN DER DUIM, Antal (NED)
5-7 6-3 7-10 
8th Hellenic Zeus ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB) EPHRON, Christopher (USA) 6-7(4) 6-2 6-3
2/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš (SRB) BOTHWELL, PETER (IRL, 5) 1-6 1-6
Naturtex Open, Szeged, Hungary, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB) MAKK, Peter (HUN) 6-3 1-6 4-6
DABIĆ, Miloš (SRB) MATHE, Gabor (HUN, WC) 6-3 4-6 1-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 12) slobodan
RAJIĆ, Dušan (SRB) WOJCIK, Yann (POL) 7-6(1) 5-7 6-3
KATIĆ, Dejan (SRB, 7) slobodan
ARSIĆ, Nikola (SRB) MAROZSAN, Fabian (HUN, WC) 3-6 1-6
2/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 12) MATHE, Gabor (HUN, WC) 6-4 6-7(6) 6-2
KATIĆ, Dejan (SRB, 7) HAJEK, Petr (CZE) 6-3 6-4
RAJIĆ, Dušan (SRB) NILJEŠKO, Domag (CRO, 16) 0-6 0-6
3/3. kolo KATIĆ, Dejan (SRB, 7) MAROZSAN, Fabian (HUN, WC) 6-4 6-3
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 12) EJUPOVIĆ, Elmar (GER, 4) 3-6 6-4 1-6
Glavni žreb
1. kolo BJELICA, Ivan (SRB) GIGOUNON, Germain (BEL, 1) 1-6 0-6
ČAČIĆ, Nikola (SRB) BILJEŠKO, Domagoj (CRO, Q) 2-6 6-4 6-3
KATIĆ, Dejan (SRB, Q) NEJEDLY, Gianluigi (ITA, 6) 7-5 1-6 6-2
ILIĆ, Luka (SRB) MAJCHRZAK, Kamil (POL, 2) 2-6 3-6
2. kolo ČAČIĆ, Nikola (SRB) GIGOUNON, Germain (BEL, 1) 2-6 5-7
KATIĆ, Dejan (SRB, Q) NEJEDLY, Pavel (CZE, Q) 7-5 1-6 6-2
 1/4 finale KATIĆ, Dejan (SRB, Q) MIEDLER, Lucas (AUT, 4) 4-6 6-3 6-7
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
CORNEA, Victor Vlad (ROU)(1)
MATIC, Nico (GER)/
WALOCH, Marcel (AUT)
3-6 6-2 11-9
MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
ILIĆ, Luka (SRB)
KISGYORGY, Gergely (HUN)/
SZINTAI, David (HUN)(WC)
5-7 2-6
BJELICA, Ivan (SRB)/
DRAGANJA, Tomislav (CRO)(3)
ANAGNASTOPOL, Victor Mugurel (ROU)/
GRIGORIU, Patrick (ROU)
6-1 6-3
ČAČIĆ, Nikola (SRB)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)
MAJCHRZAK, Kamil (POL)/
PANFIL, Grzegorz (POL)(2)
3-6 4-6
1/4 finale BJELICA, Ivan (SRB)/
DRAGANJA, Tomislav (CRO)(3)
KISGYORGY, Gergely (HUN)/
SZINTAI, David (HUN)(WC)
2-6 6-3 6-10
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
CORNEA, Victor Vlad (ROU)(1)
BLOMGREN, Tobias (SWE)/
MADARAS, Dragos Nicolae (SWE)
2-6 6-1 5-10
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČONKIĆ,  Petar (SRB) NIESTEN, Miliaan (NED, 7) 3-6 1-6
MARDY FISH CHILDREN’S FOUNDATION TENNIS CHAMPIONSHIPS, Vero Beach, FL, USA, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, SE) ESCOBAR, Gonzalo (ECU, 1) 5-7 1-6
Dubl
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
LUETJEN, Jonas (GER)
BATTISTONE, Brian (USA)/
STRODE, Iasiah (USA)
6-4 7-6(9)
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
LUETJEN, Jonas (GER)
 GOMEZ, Juan Sebastian (COL)/
MANTILLA, Felipe (COL) (3)
6-2 6-0
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
LUETJEN, Jonas (GER)
PODZUS, Janis (LAT)/
PODZUS, Martins (LAT)
7-6(5)  4-6 10-4
FINALE KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
LUETJEN, Jonas (GER)
BAUGHMAN, Deiton (USA)/
REED, Anderson (USA) (1)
6-1 5-7 10-8

BOYD TINSLEY CLAY COURT CLASSIC, Charlottesville , VA, USA, $50.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, 3) STEVENSON, Alexandra (USA) 4-6 6-7(3)
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) PEGULA, Jessica (USA, 7)  4-6 5-7
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
CAKO, Jacqueline (USA)
LOEB, Jamie (USA)/
OUDIN, Melanie (USA)
6-2 7-6
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
CAKO, Jacqueline (USA)
EIKERI, Ulrikke (NOR)/
MORGINA, Anna (RUS)
6-3 6-3
1/2 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
CAKO, Jacqueline (USA)
PANOVA, Alexandra (RUS)/
ROGERS, Shelby (USA)
5-7 6-3 2-10
BLUESUN TUCEPI OPEN, Tučepi, Croatia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JOKIĆ, Katarina (SRB) COHEN, Inbar (ISR) 6-2 6-2
MARKOVIĆ, Bojana (SRB) slobodna
MIJATOVIĆ, Mia (SRB) slobodna
ŠEBREK, Anđela (SRB) slobodna
2/3. kolo MARKOVIĆ, Bojana (SRB) POGRIBNYAK, Nataliya (UKR) 6-1 6-4
MIJATOVIĆ, Mia (SRB) CURNIĆ, Marija (CRO, WC) 6-3 2-6 5-7
ŠEBREK, Anđela (SRB) LITFIN, Carina (GER) 4-6 3-6
JOKIĆ, Katarina (SRB) MULALIĆ, Ema (BIH) 6-0 6-0
3/3. kolo MARKOVIĆ, Bojana (SRB) CURNIĆ, Marija (CRO) 6-4 6-0
JOKIĆ, Katarina (SRB) IVANKOVIĆ, Petra (CRO) 6-2 6-0
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Bojana (SRB, Q) SVINOS, Angelique (AUS) 6-3 6-2
JOKIĆ, Katarina (SRB, Q) PANTUCKOVA, Magdalena (CZE, 5) 5-7 6-2 6-3
2. kolo MARKOVIĆ, Bojana (SRB, Q) SLAVICA, Lana (CRO, Q) 6-4 6-0
JOKIĆ, Katarina (SRB, Q) LE BIHAN, Kelia (FRA) 6-0 6-1
1/4 finale MARKOVIĆ, Bojana (SRB, Q) MRDEŽA, Tereza (CRO, 1) 1-6 0-6
JOKIĆ, Katarina (SRB, Q) POTOČNIK, Nina (SLO, 4) 0-6 2-6
Dubl
1. kolo ŠEBREK, Anđela (SRB)/
JEZIDŽIĆ, Tea (CRO)
KARANUŠIĆ, Anda (CRO)/
SLAVICA, Lana (CRO)
4-6 2-6
MIJATOVIĆ, Mia (SRB)/
GRACHOVA, Alisa (UKR)
KRIVIĆ, Iva (CRO)/
MILAS, Katja (CRO)
2-6 5-7
8th Hellenic Zeus ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) slobodna
SABLJAREVIĆ, Sofija (SRB) slobodna
2/3. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) DMITRIEVA, Ksenia (RUS, 5) 0-6 2-6
SABLJAREVIĆ, Sofija (SRB) CHELI, Camille (FRA, 7) 2-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo ČVOROVIĆ, Sara (SRB, WC) GILCHRIST, Nadja (USA, 2) 2-6 1-6
I.Györ Open, Gyor, Hungary, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo DOLONC, Vesna (SRB, 2) RITTBERGER, Sabrina (GER) 6-4 6-2
MILETIĆ, Kristina (SRB, 11) TOMANOVA, Nikola (CZE) 6-7 6-7
2/2. kolo DOLONC, Vesna (SRB, 2) DUCA, Gabriela (ROU, 12) 6-2 6-1
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 6) NAGY, Adrien (HUN, WC) 6-1 6-3
DOLONC, Vesna (SRB, Q) SKAMLOVA, Chantal (SVK, 1) 6-4 3-6 6-4
2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 6) LISTER, Cornelia (SWE) 6-2 7-5
DOLONC, Vesna (SRB, Q) ARGYELAN, Csilla (HUN) 6-2, ret
1/4 finale DOLONC, Vesna(SRB, Q) RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 6) 7-5 6-7(5) 4-6
1/2 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 6) NAGYMIHALY, Luca (HUN, Q) 5-7 3-6 
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) YORDANOVA, Nikol (TUN) 6-0 6-0
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, Q) STEUR, Julyette Maria Josephine (GER) 6-4 7-6(4)
KOTLICA, Boba (SRB) TOMIĆ, Tamara (SRB, WC) 1-6 2-6
2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, Q) NJOZE, Mirabelle (GBR, 3) 6-2 6-3
TOMIĆ, Tamara (SRB, WC) ZANIEWSKA, Sandra (POL, 6) 0-6 2-6
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB, Q) WERNER, Caroline (GER, 8, Q) 6-2 6-0
1/2 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB, Q) ZANIEWSKA, Sandra (POL, 6) 7-6(7) 6-7(5) 0-6
Dubl
1. kolo KOTLICA, Boba (SRB)/
SAVINA, Alisa (UKR)
MYSSYR, Assem (KAZ)/
PALCATOVA, Barbora (SVK)
2-6 1-6

ITF/CAT North Africa Tlemcen, Tlemcen, Algeria, G3, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 2) BOUABDALLAH, Lilya (ALG, WC) 6-1 6-1
2. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 2) EL KHALIFI, Hiba (MAR) 6-0 6-2 
1/4 finale  VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 2) RADOVCIC, Lulu (SUI, 8) 6-4 6-2
1/2 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 2) HERTEL, Ania (POL, 5) 3-6 2-6 
Dubl
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
KARUNARATNE, Adithya (SRI)(2)
ANTTILA, Alexandra (FIN)/
POCIEJ, Weronika (POL)
6-2 6-3
1/4 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
KARUNARATNE, Adithya (SRI)(2)
BENKADDOUR, Lynda (ALG)/
TROUBIA, Nesrine (ALG)(WC)
6-4 6-2
1/2 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
KARUNARATNE, Adithya (SRI)(2)
HERTEL, Ania (POL)/
STEVENS, Lexie (NED)
6-3 4-6 9-11
40th Medias-sen-Sibiu Junior ITF Tournament, Medias, Romania, G2, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB, 1) slobodna
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB,2) slobodna
2/3. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB, 1) ILIESCU, Mara Anastasia (ROU, WC) 7-5 6-2
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB,2) ZAICENCO, Alexandra (MDA) 6-4 7-5
3/3. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB, 1) CHIVU, Ramona Eva (ROU, 5) 6-7(5) 2-6
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB,2) CIUCA, Alessia Beatrice (ROU, 7, WC) 4-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB, LL) SAVU, Lavinia (ROU, WC) 6-0 6-1
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, LL) VELCEA, Andreea (ROU, Q) 2-6 6-7(5)
2. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB, LL) KROLITZKY, Shelly (ISR, 4) 6-3 2-6 4-6
Dubl
1. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB)/
MARCULESCU, Mihaela Lorena (ROU)
ANDRIEIEVA, Oleksandra (UKR)/
KOSTYUK, Marta (UKR)
1-6 1-6 

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Sun Aqua – Playmax Open, Dunakeszi, Hungary, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
2/2. kolo: Nikola Kijac (2), Adam Kovač
Glavni žreb
1. kolo: Nemanja Subanović (4), Stefan Živković (WC), Kosta Petrov (Q), Milan Radojković
2. kolo: Adam Kovač (LL)
1/4 finale JUHAS, Kristijan (SRB (SRB, Q) KHIN, Daniel (HUN, 1, WC) 7-6(6) 7-5
ESKIĆ, Relja (SRB, WC) PUERRER, Tobias (AUT, Q) 6-3 4-6 6-4
VUKOVIĆ, Miloš (SRB, Q) MARINESCU, Mihai Razvan (ROU, 5) 1-6 2-6
1/2 finale JUHAS, Kristijan (SRB (SRB, Q) ESKIĆ, Relja (SRB, WC) 6-1 6-1
FINALE JUHAS, Kristijan (SRB (SRB, Q) MARINESCU, Mihai Razvan (ROU, 5) 6-7(4) 3-6
ZLTC Cup, Brno, Czech Republic, U16, C2, šljaka
Satnica 
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Jovana Perić
Diners Club Memorial Viktora Grilla, Zagreb, Croatia, U14, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2/3. kolo: Marko Sudar, Lav Dašić (5)
3/3. kolo: Ognjen Brozović
Glavni žreb
1. kolo: Mateja Janićijević (9)
1/4 finale POPOVIĆ, Stefan (SRB, 4) HEINONEN, Adam (SWE, 11) 6-4 2-6 3-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Tamara Eraković (WC), Anđela Lopičić (14)
Mostar Open 14&U 2016, Mostar, Bosnia and Herzegovina, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2/2. kolo: Uroš Delić
Glavni žreb
1/4 finale MILANOVIĆ, Dušan (SRB, 8) KRIVOKAPIĆ, Aleksa (MGO, 3) 4-6 6-2 2-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Anđela Vidović (4)
2. kolo: Andriana Simović (7), Natalija Đukić, Tara Gančev
Bellevue Cup 2016, Ulcinj, Montenegro, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Kvalifikacije
1/1. kolo: Aleksa Miljković
Glavni žreb
1/4 finale ZEKIĆ, Nikola (SRB) MIŠOVIĆ, Nikola (MGO) 6-0 6-2
TOSKIĆ, Haralampije (SRB) MRKEV, Boris (MKD) 2-6 0-6
1/2 finale ZEKIĆ, Nikola (SRB) ĐURIĆ, Branko (MGO) 2-6 4-6
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Danica Nedeljković
1/4 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB) POPOVA, Erina (MKD) 6-1 6-0
1/2 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB) SEMENOVA, Anna (RUS) 6-0 6-1
FINALE IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB) KHALTURINA, Nadezda (RUS) 1-6 2-6