Turniri od 25.03 – 31.03.

Ove nedelje nema nasih tenisera na ATP Challenger turu

Trento, Italy, $ 15,000, šljaka
      Satnica  
Glavni žreb
1. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB) SPERONELLO, Marco (ITA, Q) 7-6(4) 6-3
2. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB) DZUMHUR, Damir (BIH, 1) 6-1 7-5
1/4 finale BEJTULAHI, Denis (SRB) TREVISAN, Matteo (ITA, WC) 2-6 3-6
Vrsar, Croatia, $ 10,000, šljaka
      Satnica  
Kvalifikacije
1/4. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB) KONDULUKOV, Alexey (RUS) 2-6 3-6 
VLADUŠIĆ, Nenad (SRB) Slobodan
STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB, 8) Slobodan
JANDRIĆ, Darko (SRB) DRAGHICI, Cristian-Mihai (ROU) 6-1 6-2 
2/4. kolo VLADUŠIĆ, Nenad (SRB) BALDI, Leonardo (ITA) 4-6 3-6
STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB, 8) BIZJAK, Blaž (SLO) 4-6 7-5 6-4
JANDRIĆ, Darko (SRB) VIDAK, Antun (CRO) 1-6 2-6
3/4. kolo STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB, 8) THURAU, Urs (GER) T.U. odustao
4/4. kolo STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB, 8) PODZUS, Martins (LAT, 10) 1-6 3-6
Glavni žreb  
1. kolo ZEKIĆ, Miljan  (SRB) DIAS, Marcos Vinicius da Silva (BRA, Q) 3-6 6-2 6-0
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) POSPISIL, Jaroslav  (CZE) 3-6 3-6
ĐERE, Laslo (SRB, JE) LAZOV, Alexander (BUL) 1-6 6-2 4-6
2. kolo ZEKIĆ, Miljan  (SRB) LAAKSONEN, Henri (SUI, 4) 6-1 1-6 1-6
Dubl
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan  (SRB)       (1)
MARSOUN, Lukas (CZE)/
SUC, Dominik (CZE)
3-6 6-2 8-10
Antalya – Belconti, Turkey, $ 10,000, tvrda podloga
      Satnica  
Kvalifikacije        
1/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB, WC) KUNCIK, Jan (CZE, 14) 0-6 1-6
TEPAVAC, Marko (SRB) ERTURK, Cem (TUR) 6-1 6-2
2/3. kolo TEPAVAC, Marko (SRB) VAN BEEM, Colin (NED, 7) 1-6 1-4 Predaja

Bundaberg West, Australia, $ 25,000, šljaka
      Satnica  
Kvalifikacije        
1/2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 8) DONALDSON, Annie (AUS) 6-3 6-0
2/2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 8) BENGSON, Stephanie (AUS, 12) 6-0 6-2
Glavni žreb  
1. kolo  ČUROVIĆ, Tamara (SRB, Q) PEERS, Sally (AUS, Q) 7-5 6-2 
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, Q) SEMA, Yurika (JPN, 5) 1-6 4-6
Dubl
1. kolo
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
ISHIZU, Sachie (JPN)
CALDERWOOD, Tyra (AUS)/
RAJIČIĆ, Viktorija (AUS)
7-6(7) 6-0
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
ISHIZU, Sachie (JPN)
NAMIGATA, Junri (JPN)/
SEMA, Yurika (JPN)
6-1 6-4
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
ISHIZU, Sachie (JPN)
MIYAMURA, Miki (JPN)/    (1)
WONGTEANCHAI,Varatchaya(THA)
4-6 2-6
Sharm Elsheikh, Egypt, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB, 4) Slobodna
2/2. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB, 4) UBERALOVA, Petra (SVK) 0-6 0-3 predala A.N
Glavni žreb
1. kolo  ERIĆ, Doroteja (SRB, 8) PETERSON, Rebecca (SWE) 3-6 6-3 6-2
2. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, 8) WESSEL, Alina (GER) 6-1 6-1
1/4 finale ERIĆ, Doroteja (SRB, 8) KUBICIKOVA, Martina (CZE, 4) 4-6 6-1 4-0, predaja
1/2 finale ERIĆ, Doroteja (SRB, 8) DZALAMIDZE, Natela (RUS) 1-6 2-6
Antalya, Turkey, $ 10,000, tvrda podloga
      Satnica  
Glavni žreb        
1. kolo  KOSTIĆ, Natalija (SRB, 9) DAMASCHIN, Alexandre (ROU) 7-6(10) 7-6(5) 
SPREMO, Milana (SRB) GONEN, Sultan (TUR, WC) 4-0, G.S. predala
2. kolo SPREMO, Milana (SRB) LEHNERT, Katharina (PHI, 6) S.M. odustala
KOSTIĆ, Natalija (SRB, 9) RUDAKOVA, Anastasia (RUS, Q) 6-4 7-6(3) 
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB, 9) SAMUSEVA, Julia (RUS) 6-4 2-0, predaja
1/2 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB, 9) SKAMLOVA, Chantal (SVK, 8) 1-6 1-6

Florence, Italy, G2, šljaka
      Satnica  
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/3 .kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB) PROSPERI, Valeria (ITA) 6-4 7-6(4)
2/3. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB) CRISTIAN, Jaqueline Adina (ROU) 2-6 7-6(4) 0-6
Namangan, Uzbekistan, G3, tvrda podloga
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) KAZAKOC, Temur (UZB, WC) 6-1 6-2 
2/3. kolo  MILOVIĆ, Željko (SRB) ZOIROV, Yorkin (UZB, 7) 2-6 2-6
Doha, Qatar, G4, tvrda podloga
      Satnica  
DEČACI
Kvalifikacije  
1/3. kolo ANTONIĆ, Dejan (SRB) KNAFF, Alex (LUX) 1-6 6-3 7-6(4) 
2/3. kolo ANTONIĆ, Dejan (SRB) KOUNDAN, Allen (IND, 7) 6-3 5-7 AD predao
DEVOJČICE
Glavni žreb  
1. kolo  LUKIĆ, Jelena (SRB)   ZELEVA, Valeriya (RUS, Q) 2-6 6-2 0-6
SABLJAREVIĆ, Sofia (SRB) NILSSON, Ann-Christin (GER, 8) 6-7(6) 1-6
SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) NILSSON, Ann-Christin (GER, 5) 0-6 0-6
Dubl  
1. kolo CENGIZ, Berfu (TUR)/
SABLJAREVIC, Sofia (SRB)
KULIKOVA, Valentina (RUS)/
WILLIAMS, Claudia (NZL)    (1)
1-6 4-6
KENT, Abigail (USA)/
SABLJAREVIC, Teodora (SRB)
ABU ALHAJ, Anna (SOR)/
MOURAD, Olla (QAT)
1-6 1-6
LUKIC, Jelena (SRB)/
TOPSEL, Muge (TUR)   (3)
AKYURT, Erem (TUR)/
FAWZY, Nancy (EGY)   (WC)
6-1 6-0
1/4 finale LUKIC, Jelena (SRB)/
TOPSEL, Muge (TUR)   (3)
SIOPACHA, Maria (CYP)/
STYLIANOU, Maria (CYP)
6-2 6-3
1/2 finale LUKIC, Jelena (SRB)/
TOPSEL, Muge (TUR)   (3)
KULIKOVA, Valentina (RUS)/
WILLIAMS, Claudia (NZL)   (1)
7-5 6-4
FINALE LUKIC, Jelena (SRB)/
TOPSEL, Muge (TUR)   (3)
ARGYRIOU, Mara (CYP)/
BERRIRI, Aziza (TUN)    (2)
1-6 6-2 10-8 
Marsa, Malta, G4, tvrda podloga
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo IVKOVIĆ, Iva (SRB, 6) IFIDZHEN, Melissa Ishuan(RUS,Q) 3-6 2-6
PETROVIĆ, Julijana (SRB) WOLFF, Vivian (GER, 3) 0-6 2-6
Dubl
1. kolo IVKOVIĆ, Iva (SRB)/        ANGARA, Larissa (SUI) BELENOVA, Elena (RUS)/  KRASNOVA, Diana (RUS) 1-1, II/AL predale
PETROVIĆ, Julijana (SRB)/   REIMCHEN, Anastasia (GER) BARKOVIĆ, Ema (CRO)/  MARTINOVIĆ, Anabel (GER) 1-6 6-3 8-10
                                                         Haifa, Israel, G4, tvrda podloga
Satnica
          DEČACI
Glavni žreb
1. kolo MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB) LESHEM, EDAN (ISR, 5) 1-6 1-6
Dubl
1. kolo MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB)/ SIMONIAN, Michael (ISR) ROSENBAUM, Arie (ISR)
SHILO, Tomer (ISR)
6-1 6-2
1/4 finale MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB)/ SIMONIAN, Michael (ISR)
Jose Maria MOYA (POR) [4] Eleftherios THEODOROU (GRE) [4]
6-3 1-6 5-10

Kópavogur, Iceland, G3, U16
      Satnica  
  DEČACI  
Glavni žreb  
1. kolo  BOGIĆEVIĆ, Konstantin (SRB, 5) slobodan
2. kolo BOGIĆEVIĆ, Konstantin (SRB, 5) CASTIGLIONI,  Nicolo (ITA) 6-7(3) 1-6
Dubl  
1. kolo BOGIĆEVIĆ, Konstantin (SRB)/ RISTIĆ, Vladimir (ISL) slobodni
1/4. finale BOGIĆEVIĆ, Konstantin (SRB)/ RISTIĆ, Vladimir (ISL) MASSIMO, Luca (ITA)/       TINELLI, Matteo (ITA) 6-4 3-6 4-10
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo DORONJSKI, Zoe (SRB, WC) PALSDOTTIR, Melkorka (ISL) 6-1 6-2
2. kolo DORONJSKI, Zoe (SRB, WC) KISLYAK, Kristina (RUS, 2) 1-6 0-6
Dubl
1. kolo DORONJSKI, Zoe (SRB)/   BRYNJARSDOTTIR, Hera (ISL) slobodne
1/4. finale DORONJSKI, Zoe (SRB)/   BRYNJARSDOTTIR, Hera (ISL) BEZUKLADOVA, Sofia (RUS)/   BUBNOVA, Svetlana (RUS)  (4) 4-6 4-6