Turniri od 25.03. – 31.03.

Ove nedelje nema turnira
MAJAMI 2019

CASINO ADMIRAL TROPHY, Marbella, Spain, 46.600, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB, WC) MORONI, Gian Marco (ITA) 3-6 0-6
Dubl
1. kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB)/(WC)
GOMEZ-HERRERA, Carlos (ESP)
KRAWIETZ, Kevin (GER)/
MIES, Andreas (GER)(1)
1-6 3-6
OPEN HARMONIE MUTUELLE, St. Brieuc, France, 46.600, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB) GRENIER, Hugo (FRA, WC) 6-3 6-1
2. kolo TROICKI, Viktor (SRB) BAŠIĆ, Mirza (BIH, 12) 4-6 6-2 3-6

Santa margherita di Pula, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije 25-26.3.
1/2. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB, 11) slobodan
2/2. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB, 11) DAGNINO, Paolo (ITA, 6) 5-7 1-6
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 3) GALOPPINI, Davide (ITA, IR) 5-7 7-6(4) 6-3
2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 3) DAGNINO, Paolo (ITA, Q) 6-1 6-1
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 3) ORNAGO, Fabrizio (ITA, 5) 6-1 3-6 2-6
Dubl
1. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)(1)
slobodni
1/4 finale RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)(1)
DIARRA, Gibril (AUT)/
LOKOLI, Laurent (FRA)
4-6 7-6(5) 7-10
Istarska rivijera, Opatija, Croatia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo PETRONIJEVIĆ. Uroš (SRB, WC) ŠABANOV, Matej (CRO, 2) 2-6 3-6
DALJEV, Pavle (SRB) ČELEBIĆ, Ljubomir (MNE, 4) 3-6 4-6
JANDRIĆ, Darko (SRB, 11) ZMAK, Deni (CRO, WC) 0-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB) HORVAT, Roko (CRO, IR) 2-6 6-3 7-5
2. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB) VANNESTE, Jeroen (BEL, 7) 2-6 6-7(4)
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
KEKEZ, Duje (CRO)
FILIP, Vladimir (ROU)/
MASHTAKOV, Nikita (UKR)
6-7(5) 3-6
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
PIETRI, Benjamin (FRA)
NINČEVIĆ Frane (CRO)/
NINČEVIĆ, Luka (CRO)(WC)
6-2 3-6 5-10
Soho Square, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 6) BELLUCCI, Mattia (ITA, Q) 6-3 6-2
2. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 6) STROMBACHS, Robert (GER) 4-6 4-6
 
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ŠUNTIĆ, Sabit (SRB) SELECKY, Michal (SVK, 7) 6-3 2-6 2-10
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB) NEDELKO, Ivan (RUS, 3) 6-0 5-7 6-2
2. kolo TEPAVAC, Marko (SRB) LOZAN, Kristian (RUS) W/O

Santa margherita di Pula, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, IR) DINU, Cristina (ROU, Q) 0-6 0-6
Soho Square Egypt W15 week 10, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo MILOŠEVIĆ, Tamara (SRB) VISSCHER, Stephanie J. (NED, 3) 2-6 1-6
Dubl
1. kolo MILOŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
MICHALITSCH, Alina (AUT)(WC)
KUZMOVA, Katarina (SVK)/
STARA, Lenka (SVK)
2-6 3-6
W15 Tel Aviv, Israel, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 7) KEREN, Yuval (ISR, WC) 1-6 6-2 2-6
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) KALANDAROV, Sabrina (ISR, Q) 5-7 7-5 1-6
Dubl
1. kolo MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
TITOVA, Maria (RUS)
HOEDT, Merel (NED)/
SISKOVA, Anna (CZE)(3)
4-6 2-6
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
PRIMORAC, Iva (SRB)(2)
MANILOVA, Maria (RUS)/
NADEL, Nicole (ISR)
6-3 6-4
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
PRIMORAC, Iva (SRB)(2)
DESAI, Zeel (IND)/
YERSH, Kseniya (BLR)
6-3 1-6 10-8
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
PRIMORAC, Iva (SRB)(2)
HOEDT, Merel (NED)/
SISKOVA, Anna (CZE)(3)
6-4 2-6 8-10
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo LJUBIĆ, Mija (SRB) MIKHAYLOVA, Victoria (RUS, 5) 3-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB) MARKOVA, Johana (CZE, 4) 1-6 1-6
Dubl
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
OSTLUND, Fanny (SWE)
MAKAROVA, Ekaterina (RUS)/
PAULENKA, Katyarina (BLR)
3-6 6-4 8-10

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Raipur ITF Juniors, Raipur, India, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo JOVANOVIĆ, Andrej (SRB) BAGADE, Prasanna P. (IND, 7) 6-7(4) 1-6
Nurcan Sertkaya Cup, Antalya, Turkey, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo DAŠIĆ, Lav (SRB) DANIELSON, Ludvig (SWE) 6-4 1-6 4-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 1) slobodna
2/3. kolo IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 1) SCHMITS, Astrid (BEL) 6-3 6-1
3/3. kolo IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 1) MARTINEZ J., Silvia (ESP) 6-1 6-3
Glavni žreb
1. kolo IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, Q) IORDACHE, Alexandra (ROU, Q) 6-3 6-1
2. kolo IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, Q) MERT, Aysegul (TUR, 14) 6-2 6-3
3. kolo IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, Q) ARLI, Eda (TUR) 6-2 6-0
1/4 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, Q) BAYKAL, Beyda (TUR, 10) 6-2 6-7(5) 3-6
ITF Junior Sousse, Sousse, Tunisia, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo TEBOUL, Luca (SRB, 3) GMATI, Mohamed R. (TUN) 6-2 6-4
2/3. kolo TEBOUL, Luca (SRB, 3) ZRIBI, Rayen (TUN, WC) 3-6 4-6
China Junior 6, Chengdu, China, G3, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo BALJ, Aleksandar (SRB) LI, ChengLin (CHN) 0-6, ret.
Copa Palmas del Caribe, Bayamon, Puerto Rico, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo GANČEV, Tara (SRB, 5) slobodna
2. kolo GANČEV, Tara (SRB, 5) BOLONA M., Fiorella I. (USA) 6-3 6-7(5) 3-6
Dubl
1/4 finale GANČEV, Tara (SRB)/(3)
CRUZ, Alejandra (MEX)
GOTTIPARTHY, Amulika (USA)/
SHANMUGAM, Amritalakshmi (IND)(8)
7-6(3) 6-3
1/2 finale GANČEV, Tara (SRB)/(3)
CRUZ, Alejandra (MEX)
PADOS, Artemis (USA)/(2)
SOLIMAN, Gabriella (USA)
1-6 5-7

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate singla i od POLUFINALA dubla

IRAKLIO O.A.A., Iraklio, Greece, U14, C3, akrilna podloga
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Petar Marković
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
3. kolo: Leontina Stojanović (8)
Dubl
1/2 finale STOJANOVIĆ, Leontina (SRB)/
OVED, Liam (ISR)(2)
KARANTALI, Eleni (GRE)/
PARETZOGLOU, Nikoleta (GRE)
6-3 4-6 10-4
FINALE STOJANOVIĆ, Leontina (SRB)/
OVED, Liam (ISR)(2)
CEUCA, Ann Akasha (GER)/
MOERK, Mille (AUT)(4)
6-4 4-6 10-3
 
35. Memorial Slavoj Greblo, Vrsar, Croatia, U12, C1, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Aleksa Mirković, Pavle Ćopić
1/4 finale MILIĆ, Ognjen (SRB, WC) LEWANDOWSKI, Dawid (POL) 6-3 6-2
KRUŠČIĆ, Vuk (SRB) DRAB, Filip (SVK) 6-1 6-2
1/2 finale MILIĆ, Ognjen (SRB, WC) BATIN, Tudor (ROU) 6-2 6-4
KRUŠČIĆ, Vuk (SRB) PIELEANU, Rares T. (ROU) 5-7 7-5 4-6
FINALE MILIĆ, Ognjen (SRB, WC) PIELEANU, Rares T. (ROU) 6-1 6-2
Dubl
1/2 finale KRUŠČIĆ, Vuk (SRB)/
MILIĆ, Ognjen (SRB)
MARKOVIĆ, Matej (SVK)/
POKLEMBA, Filip (SVK)
6-2 6-1
FINALE KRUŠČIĆ, Vuk (SRB)/
MILIĆ, Ognjen (SRB)
BATIN, Tudor (ROU)/
PIELEANU, Rares T. (ROU)
5-7 4-6
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Kvalifikacije
2/2. kolo: Stela Džimović
Glavni žreb
1. kolo: Aleksandra Stevanović, 2. kolo: Mia Milisavljević (Q)
3. kolo: Jana Premović, Teodora Kostović