Turniri od 25.02 – 03.03.

 Dubai, United Arab Emirates, $ 1,785,500, tvrda podloga
 Livescore Satnica 
Kvalifikacije
1/2. kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB, WC) VIOLA, Matteo (ITA, 5) 4-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) TROICKI, Viktor (SRB) 6-1 6-4
TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 6) DAVYDENKO, Nikolay (RUS) 0-6 5-7
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) BAUTISTA AGUT, Roberto (ESP) 6-1 7-6(4)
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) SEPPI, Andreas (ITA, 7) 6-0 6-3 
1/2 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) DEL POTRO, Juan Martin (ARG, 4) 6-3 7-6(4) 
FINALE ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) BERDYCH, Tomas (CZE, 3) 7-5 6-3  !!!!
Dubl
1. kolo LINDSTEDT, Robert (SWE)/
ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)     (3)
BUTORAC, Eric (USA)
HANLEY, Paul (AUS)
6-3 6-4
ĐOKOVIĆ, Novak (SRB)
ĐOKOVIĆ, Marko (SRB)    (WC)
DAVYDENKO, Nikolay (RUS)
NORMAN, Dick (BEL)
6-4 3-6 4-10
TIPSAREVIĆ, Janko (SRB)
TROICKI, Viktor (SRB)
BHUPATHI, Mahesh (IND)
LLODRA, Michael (FRA)
3-6 3-6
1/4 finale LINDSTEDT, Robert (SWE)/
ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)     (3)
DAVYDENKO, Nikolay (RUS)
NORMAN, Dick (BEL)
6-1 6-4 
1/2 finale LINDSTEDT, Robert (SWE)/
ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)     (3)
ERLICH, Jonathan (ISR)/ YOUZHNY, Mikhail (RUS)
7-6(2) 7-6(2)
FINALE LINDSTEDT, Robert (SWE)/
ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)     (3)
BHUPATHI, Mahesh (IND)
LLODRA, Michael (FRA)
6-7(6) 6-7(6)
Acapulco, Mexico, $ 1,212,750, šljaka
 Livescore Satnica 
Kvalifikacije
1/2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 5) ASTORGA, Mauricio (MEX, WC) 6-2 6-4
2/2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 5) PETZSCHNER, Philipp (GER, 2) 6-4 pred. Petz. 
Singl
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 5) ANDUJAR, Pablo (ESP) 6-3 5-7 2-6

                                          Acapulco, Mexico, $235,000 , šljaka
Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)   POUS TIO, Laura (ESP) 4-6 2-6 

Cherbourg, France, €42,500+H, tvrda podloga
Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB) MASSA, Alexandre (FRA, WC) 6-4 3-6 6-1
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) PENAUD, Alexandre (FRA) Krajinović predao
2/3. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB) LAAKSONEN, Henri (SUI, 6) 7-6(8) 3-6 4-6 
                                                Salinas, Ecuador, $ 35.000+H, šljaka
Livescore Satnica
Glavni žreb
1. kolo  PAŠANSKI, Boris (SRB, 5)   LAMA, Gonzalo (CHI, Q) 4-6 6-1 2-6 
Dubl
1. kolo NASO, Gianluca (ITA)/
PASHANSKI, Boris (SRB)
GALDOS, Sergio (PER)/
TRUNGELLITI, Marco (ARG)
4-6 5-7

Cherkassy, Ukraine, $ 10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 9) slobodan
2/3. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 9) RATNIUK, Maxim (UKR) 6-4 6-3
3/3.kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 9) MEUFFELS, Alban (NED, 3) 2-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo  ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 5)   CREPALDI, Erik  (ITA) 7-6(6) 7-6(7)
2. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 5) DEVIATIAROV, Marat (UKR, SE) 6-3 6-1
1/4 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 5) SATRAL, Jan (CZE) 4-6 6-4 3-6 
Dubl
1. kolo Nikola CACIC (SRB) /
Otakar LUCAK (CZE)
Christian TRUBRIG (AUT) /
Tristan-Samuel WEISSBORN (AUT)
6-7(5) 7-5 5-10
 Antalya Kaya Belek, Turkey, $ 10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo TEPAVAC, Marko (SRB) MACAROGLU, Muamer (TUR, WC) 6-0 6-0 
VUČIĆ, Ilija (SRB, 9) DEARI, Shendrit (MKD) 6-3 6-2
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB) GAO, Peng (CHN, 12) 1-6 1-6 
2/3. kolo TEPAVAC, Marko (SRB) ARVIDSSON, Isak (SWE, 2) 2-6 2-6
VUČIĆ, Ilija (SRB, 9) JOTOVSKI, Tomislav (MKD) 6-2 5-7 6-3
3/3. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, 9) ARVIDSSON, Isak (SWE, 2) 7-6 2-6 5-7
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ,  Danilo (SRB, 8) RATH, Marc (AUT) 6-2 3-6 4-6
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/
KEKEZ, Duje (CRO)
KONECNY, Michal (CZS)
PAZICKY, Michal (SVK)
6-7(2) 6-3 6-10
Chennai, India, $ 10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo TOMIĆ, Petar (SRB) SALABA, Libor (CZE, 6) 2-6 3-6
Netanya, Israel, $ 10.000, tvrda podloga

Livescore Satnica
Glavni žreb
1. kolo  STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB)  SMILANSKY, Igor (ISR, Q) 3-6 6-7(2) 
BEJTULAHI, Denis (SRB) PROPST, Bjorn (AUT, LL) 6-3 6-1
2. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB) KERN, Robin (GER, 3) 3-6 4-6

Sharm El Sheikh, Egypt, $ 10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo VESELINOVIĆ, Ana (SRB) WIKKERINK, Janneke (NED) 7-5 6-4
2/2. kolo VESELINOVIĆ, Ana (SRB) DE SUTTER, Justine (BEL, 2) 6-4 2-6 6-4 
Glavni žreb
1. kolo VESELINOVIĆ, Ana (SRB, Q) DEIGMAN, Laura (GBR, WC) 6-2 6-4 
OSTOJIC, Kristina (SRB, WC) CADAR, Elena-Teodora (ROU) 4-6 0-6
2. kolo VESELINOVIĆ, Ana (SRB, Q) CIVERA LIMA, Miriam (ESP, WC) 6-4 6-7(4) 6-3
1/4 finale VESELINOVIĆ, Ana (SRB, Q) CSOREGI, Ilka (ROU, Q) 3-6 6-7(5)
Dubl
1. kolo
Naomi BROADY (GBR)/
Ana VESELINOVIC (SRB)
Yasmine GUIMARAES (BRA)/
Daiana NEGREANU (ROU)
6-0 6-3
Kristina OSTOJIC (SRB)/
Guadalupe PEREZ ROJAS (ARG)
Pei-Chi LEE (TPE) [3]
Nungnadda WANNASUK (THA) [3]
3-6 6-4 5-10
1/4 finale
Naomi BROADY (GBR)/
Ana VESELINOVIC (SRB)
Anja PRISLAN (SLO)/
Jasmin STEINHERR (GER) [1]
6-3 7-6
1/2 finale Naomi BROADY (GBR)/
Ana VESELINOVIC (SRB)
Chloe PAQUET (FRA)/
Laetitia SARRAZIN (FRA) [4]
6-2 6-4 
FINALE Naomi BROADY (GBR)/
Ana VESELINOVIC (SRB)
Ilka CSOREGI (ROU)/ Zarah RAZAFIMAHATRATRA (MAD)
5-7 3-6
Sydney, Australia, $ 10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DRAŠKOVIĆ, Ivana (SRB) O’FARELL, Rebecca (AUS) 2-6 6-4 6-2
2/3. kolo DRAŠKOVIĆ, Ivana (SRB) OZEKI, Michika (JPN, 4) 0-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB) HOLLAND, Isabella  (AUS) 6-4 7-6(4)
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB) OKADAUE, Chiaki (JPN, 8) 2-6 6-4 3-6
Dubl
1. kolo
Tamara CUROVIC (SRB)/
Yafan WANG (CHN)
Nicole COLLIE (AUS)/
Leah DAW (AUS)
6-1 6-2
1/4 finale
Tamara CUROVIC (SRB)/
Yafan WANG (CHN)
BENGSON, Stephanie (AUS)/
MOORE, Jessica (AUS)      (1)
6-7(7) 6-1 10-6
1/2 finale
Tamara CUROVIC (SRB)/
Yafan WANG (CHN)
Chiaki OKADAUE (JPN)/
Kaori ONISHI (JPN)
6-3 2-6 10-6
FINALE
Tamara CUROVIC (SRB)/
Yafan WANG (CHN)
Misa EGUCHI (JPN)/
Mari TANAKA (JPN)          (2)
6-4 5-7 8-10
Antalya, Turkey, $ 10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ČORTANOVAČKI, Milica (SRB) LUKAS, Tena (CRO, 3) 0-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo  JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 4)  BARA, Irina Maria (ROU, Q) 6-1 4-6 7-5
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 4) DISTELMANS, Steffi (BEL, Q) 6-2 6-0
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 4) STRAKHOVA, Valeriya (UKR, Q) 6-4 6-2
1/2 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 4) LUKAS, Tena (CRO, Q) 6-1 6-3
FINALE JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 4) OLARU, Raluca (ROU, 1) 3-6 5-7 

Siaulia, Lithuania, G2,  tvrda podloga
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) MATULEVICIUS, Paulius (LIT) 6-0 6-0
2/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) RAZMAITOV, Timur (RUS, 4) 6-7(2) 2-6
Potchefstroom, South Africa, G2, tvrda podloga
Livescore Satnica
Glavni žreb
1. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB) VERSTER, Nelise (RSA) 7-6(3) 7-5 
2. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB) MORTAGY, Hana (EGY, 8) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo
Nicole DZENGA (ZIM)
Vanja KLARIC (SRB)     (WC)
Janet KOCH (RSA)
Jessica SIMPSON (RSA)    (3)
3-6 6-2 7-10
Almetievsk, Russia, G3, tvrda podloga
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo  JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB) GURA, Nikita (RUS, WC) 6-4 1-6 4-6
Dubl
1. kolo
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB)/ ABDURAHIMOV, Oybek (UZB) ASHMAROV, Sergey (RUS)/ BARYSHEV, Sergey (RUS) 4-6 6-3 7-10
Stabekk, Norway, G5, tvrda podloga
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo RADOJKOVIĆ, Miodrag (SRB) STAVROPOULOS, Dimitris (GRE,2) 6-7 1-6
KAIĆ, Luka (SRB) ZADIFAR, Daniel (NOR) 6-7 6-2 4-6

Stockholm, Sweden, G3, U14
Livescore Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 2) slobodan
BUTULIJA, Boris (SRB) GARPERED, Johan (SWE, WC) 6-0 6-0
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 2) ERIKSSON ZIVERTS, Jonas (SWE) 7-6(8) 6-1
BUTULIJA, Boris (SRB) BRAYNIN, Aleksandr (UKR, 13) 6-3 7-5 
3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) KIRKIN, Ergi (TUR, 3) 1-6 2-6 
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 2) VALE, Duarte (POR, 16) 6-1 6-2
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 2) KLIMOV, Philipp (RUS, 5) 6-1 6-1
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 2) ZUK, Kacper (POL, 4) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
ZUK, Kacper (POL)      (2)
slobodni
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
ZUK, Kacper (POL)      (2)
AKERLUND, Joel (SWE)
CONDE, Hjalmar (SWE)
6-1 6-1 
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
ZUK, Kacper (POL)      (2)
AUSIYEVICH, Artsiom (BLR)/
RODIONOV, Jurij (BLR)     (7)
6-3 6-3
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
ZUK, Kacper (POL)      (2)
ANTONIO, Joao (POR)/
VALE, Duarte (POR)           (5)
2-6 4-6
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/2. kolo MEJIĆ, Mila (SRB, 2) slobodna
BOJOVIĆ, Jana (SRB, 3) HARRYSSON, Lin (SWE) 6-0 6-1
2/2. kolo MEJIĆ, Mila (SRB, 2) SHUSHPANOVA, Maria (RUS) 6-4 6-0
BOJOVIĆ, Jana (SRB, 3) VIDGREN, Mathilda (SWE, 13) 6-0 6-2 
Glavni žreb
1. kolo MEJIĆ, Mila (SRB, Q) BUDIN, Maria (GBR, WC) 2-6 5-7
BOJOVIĆ, Jana (SRB, Q) HERTEL, Ania (POL, WC) 5-7 6-4 7-6(5)
2. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB, Q) ANSHBA, Amina (RUS, 1) 3-6 3-6