Turniri od 25.02.-03.03.

DUBAI DUTY FREE TENNIS CHAMPIONSHIPS, Dubai, UAE, ATP 500, $2.887.895, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
MELZER, Jurgen (AUT)(WC)
ROJER, Jean-Julien (NED)/
TECAU, Horia (ROU)
3-6 4-6
ABIERTO MEXICANO TELCEL, Acapulco, Mexico, ATP 500, $1.931.110, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) LOPEZ, Feliciano (ESP) 7-6(3) 2-6 5-7
BRASIL OPEN, Sao Paulo, Brazil, ATP 250, $618.810, šljaka
ATP Satnica ATP-forum
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB) GIANNESSI, Alessandro (ITA, Q) 7-6(5) 4-6 6-4
2. kolo ĐERE, Laslo (SRB) JAZIRI, Malek (TUN, 2) 6-3 3-6 7-6(2)
1/4 finale ĐERE, Laslo (SRB) AUGER-ALIASSIME, Felix (CAN) 6-2 3-6 6-3
1/2 finale ĐERE, Laslo (SRB) PELLA, Guido (ARG, 3) 6-7(10) 6-7(1)

ORACLE CHALLENGER SERIES, Indian Wells, CA, USA, WTA 125, €$162.480, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 2) DAY, Kayla (USA, WC) 7-6(2) 4-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB) DOLEHIDE, Caroline (USA) 4-6 6-3 6-1
2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB) PLISKOVA, Kristyna (CZE, 8) 6-2 5-7 5-7
Dubl
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
KICHENOK, Nadiia (UKR)
CARTER, Hayley (USA)/
SHIBAHARA, Ena (USA)
6-4 3-6 6-10

ORACLE CHALLENGER SERIES, Indian Wells, CA, USA, $162.480, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 12) slobodan
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 2) slobodan
KRSTIN, Peđa (SRB) BEMELMANS, Ruben (BEL) 6-3 6-4
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) KRUEGER, Mitchell (USA) 5-7 4-6
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 12) MAJCHRZAK, Kamil (POL) 2-6 3-6
KRSTIN, Peđa (SRB) BOLT, Alex (AUS, 13) 3-6 4-6
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 2) ARAGONE, JC (USA) 6-2 3-6 7-5
3. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 2) JUNG, Jason (TPE, 14) 5-7 3-6
Dubl
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB)/
ISTOMIN, Denis (UZB)
ARAGONE, JC (USA)/
GIRON, Marcos (USA)(WC)
6-4 4-6 7-10
2. kolo
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
KOEPFER, Dominik (GER)
PASHA, Nathan (USA)/
YOUNG, Donald (USA)(WC, 3)
1-6 7-5 10-4
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
KOEPFER, Dominik (GER)
HARRIS, Lloyd (RSA)/
ROELOFSE, Ruan (RSA)
7-6(4) 6-3
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
KOEPFER, Dominik (GER)
ARAGONE, JC (USA)/
GIRON, Marcos (USA)(WC)
6-3 4-6 5-10
KEIO CHALLENGER, Yokohama, Japan, $54.160, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 15) slobodan
2. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 15) PURCELL, Max (AUS) 5-7 6-7(5)

Soho Square, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 8) RATNIUK, Maxim (RUS) 7-6(3) 6-2
2. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 8) VIVERO GONZALEZ, Pablo (ESP) 2-6 6-7(1)
Magic Tours, Monastir, Tunisia, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB) VOROIN, Dimitriy (RUS) 6-1 6-4
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, WC) ROYER, Valentin (FRA, JR) 3-6 4-6
2. kolo TEPAVAC, Marko (SRB) NEGRITU, Christoph (GER, 6) W/O
Dubl
1. kolo ŠUNTIĆ, Sabit (SRB)/
TEPAVAC, Marko (SRB)
ARH, Anže (SLO)/(WC)
GOSTINČAR, Domen (SLO)
W/O
GD Tennis Cup, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo PETRONIJEVIĆ, Uroš (SRB, WC) MASHTAKOV, Nikirta (UKR, 5) 1-6, ret.

SEIMS Cup in Osaka University of Health and Sport Sciences, Osaka, Japan, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 1) ZHANG, Ling (HKG, Q) 6-1 6-2
2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 1) JANG, Su Jeong (KOR) 6-2 2-6 6-3
1/4 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB, 1) TERE-APISAH, Abigail (PNG, Q) 3-6 6-3 6-3
1/2 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB, 1) ZHANG, Kai-Lin (CHN) 4-6 6-3 6-4
FINALE JOROVIĆ, Ivana (SRB, 1) LU, Jia-Jing (CHN, 4) 6-3 5-7 6-2
Dubl
1. kolo JOROVIĆ, Ivana(SRB)/
DUNNE, Katy (GBR)
NAKASHIMA, Miyu (JPN)/
UENO, Kurumi (JPN)(WC)
6-1 6-2
1/4 finale JOROVIĆ, Ivana(SRB)/
DUNNE, Katy (GBR)
HAN, Na-Lae (KOR)/(1)
PLIPUECH, Peangtarn (THA)
4-6 6-1 10-3
1/2 finale JOROVIĆ, Ivana(SRB)/
DUNNE, Katy (GBR)
USHIJIMA, Risa (JPN)/
YONEHARA, Minori (JPN)(WC)
2-2, ret.
Winter Moscow Open 2019, Moscow, Russia, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 6) FOMINA, Alena (RUS, Q) 3-6 6-3 6-4
2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 6) STEFANINI, Lucrezia (ITA, Q) 6-2 7-6(3)
1/4 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 6) RYBAKINA, Elena (KAZ, 4) 3-6 1-6
Soho Square Egypt W15 week 6, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 4) KUBANOVA, Karolina (CZE) 3-6 0-6
Magic Tours, Monastir, Tunisia, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije 25.2.
1/2. kolo BABIĆ, Jovana (SRB) PECKL, Kerstin (AUT, 10) 6-1 6-3
2/2. kolo BABIĆ, Jovana (SRB) FONTE, Maria Ines (POR, 5) 7-6(2) 2-6 5-10
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) MORANDAIS, Anne Sophie (GUD, Q) 6-4 7-5
MILENKOVIĆ Dejana (SRB, WC) SPITERI, Dalila (ITA, 1) 2-6 2-6
2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) BRONZETTI, Lucia (ITA, 3) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
AYALA SERRA, Nora (ESP)
LAZAREVA, Margarita (RUS)/
NJIRIĆ, Silvia (CRO)
W/O
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
AYALA SERRA, Nora (ESP)
MAKHORKINA, Anna (RUS)/
TOPČIĆ, Ivana (CRO)
2-6 7-6(2) 10-5
1/2 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
AYALA SERRA, Nora (ESP)
JORGE, Francisca (POR)/
KA, Andrea (CAM)(1)
6-7(1) 2-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

TDO JUNIORS OPEN 2019, Esch-Sur-Alzette, Luxembourg, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB) MARINOV, Alexander (LUX, WC) 7-6(2) 6-1
2. kolo MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB) RAYNEL, Amaury (FRA, 4) 7-5 6-2
1/4 finale MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB) SCHIFRIS, Jeremy (GER, 5) 2-6 0-6
Dubl
1/4 finale MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB)/
TABET, Roey (LBN)(4)
VAN DONSELAAR, Freek (NED)/
VAN SAMBEEK, Fons (NED)
6-3 7-6(10)
1/2 finale MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB)/
TABET, Roey (LBN)(4)
KYM, Jerome (SUI)/(1)
RAYNEL, Amaury (FRA)
5-7 6-4 10-8
FINALE MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB)/
TABET, Roey (LBN)(4)
JURAJDA, Adam (CZE)/
SINIAKOV, Daniel (CZE)(3)
1-6 6-7(9)
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo: Nađa NONKOVIĆ; 2/3. kolo: Laura DUKIĆ

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

FOCUS tennis academy open 2019, Rotterdam, Netherlands, U16/14, C3, akrilna podloga
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Saša Marković, Luka Ilić
TEL AVIV OPEN IN HONOR OF RONIE SENDER, Tel Aviv, Israel, U14, C2, akrilna podloga
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Aleksa Petković
Kungens Kanna & Drottningens Pris, Stockholm, Sweden, U14, C1, akrilna podloga
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
2. kolo: Milan Cvetković (Q), Danijel Krstevski
1/4 finale PISARIĆ, Aleksa (SRB) IAKUBENKO, Volodymyr (UKR, WC) 7-5 4-6 6-1
1/2 finale PISARIĆ, Aleksa (SRB) NAWAF, Rashed (QAT, 8) 2-6 2-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Lola Radivojević (5), Dunja Marić, Anja Petković
1/4 finale SRETENOVIĆ, Tijana (SRB, 6) FRUHVIRTOVA, Brenda (CZE) 4-6 1-6
TEL AVIV OPEN IN HONOR OF RONIE SENDER, Tel Aviv, Israel, U12, C2, akrilna podloga
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale MATOVIĆ, Milan (SRB) MCDONALD, Niels (GER) 6-1 6-0
1/2 finale MATOVIĆ, Milan (SRB) ALEKSEEV, Timofey (RUS) 6-4 6-4
FINALE MATOVIĆ, Milan (SRB) VAISMAN, Tim (ISR) 6-1 6-2
Dubl
1/4 finale MATOVIĆ, Milan (SRB)/
VAISMAN, Tim (ISR)
ALEKSEEV, Timofey (RUS)/
RYSHTY, Pavlo (UKR)
6-4 7-6(6)
1/2 finale MATOVIĆ, Milan (SRB)/
VAISMAN, Tim (ISR)
VASSILCHENKO, Serafim (RUS)/
VLASOV, Maxim (RUS)
0-6 0-6