Turniri od 24.11 – 30.11.

7º CATARATAS DO IGUAÇU OPEN DE TÊNIS, Foz Do Iguacu, Brazil, $15000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 1) BEHAR, Ariel (URU) 3-6 6-7(1)
Dubl
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
BEHAR, Ariel (URU, 2)
CASANOVA, Hernan (ARG)/
FICOVICH, Juan Pablo (ARG)
6-7(1) 6-4 8-10
HERODOTOU TENNIS ACADEMY CYPRUS F3, Larnaca, Cyprus, $10000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ROGANOVIĆ, Stefan (SRB) PARFENOV, Nikita (RUS, WC) 6-1 6-2
2/3. kolo ROGANOVIĆ, Stefan (SRB) RUPPLI, ANDREW (SUI, 4) W/O
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 2) SERDARUŠIĆ, Nino (CRO, Q) 7-5 6-3
2. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 2) SIMON, Tobias (GER) 4-6 3-6
SIERRA HOTEL EGYPT F34 MEN’S, Sharm El Sheikh, Egypt, $10000, tvrda podloga

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 11) slobodan
2/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 11) TRINKER, Jonas (AUT) 4-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 5) JOMBY, Tom (FRA, SE) 3-6 4-6
MILOVIĆ, Željko (SRB, WC) BARRERE, Gregoire (FRA, 8) 3-6 4-6
VUČIĆ, Ilija (SRB) SAFWAT, Mohamed (EGY, 3) 4-6 4-6
PETROVIĆ, Danilo (SRB) CAGNINA, Julien (BEL, 2) 6-7(5) 4-6
Dubl
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB)/
GADJIEV, Alan (UZB, WC)
KELLOVSKY, Dominik (CZE)/
POSPISIL, Jaroslav (CZE, 4)
4-6 2-6
PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB, 2)
JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
ZANINOVIĆ, Luka (CRO)
6-0 6-1
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB, 2)
CIAS, Pawel (POL)/
JEDRUSZCZAK, Mikolaj (POL)
6-1 3-6 11-13
ITF SOUSSE MEN’S TOUR F9, Sousse, Tunisia, $10000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) MARSALEK, James (GBR) 6-2 6-4
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) MARGAROLI, Luca (SUI) 6-4 6-2
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) RUEPKE,  Lukas (GER) 3-6 2-6

JOLIE VILLE GOLF F46 WOMEN’S, Sharm El Sheikh, Egypt, $10000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) MALMQVIST, Linnea (SWE) 4-6 6-4 7-5
2/2. kolo NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) JAEGER, Corina (SUI) 1-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB, 5) VAN DIJKMAN, Inger (NED, Q) 6-2 6-1
STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 8) KOCHER, Imane Maelle (SUI) 7-6(4) 6-1
ČUROVIĆ, Tamara (SRB) GIOVINE, Claudia (ITA, 2) 2-6, predala
2. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB, 5) MIKULSKYTE, Justina (LTU, Q) 6-1 6-4
STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 8) STADLER, Nina (SUI) 6-1 6-1
1/4 finale LUKIĆ, Vojislava (SRB, 5) PROFIT, Elizabeth A.A. (USA, Q) 6-4 6-4
STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 8) ABOU ZEKRY, Ola (EGY, 4) 7-6(7) 6-3
1/2 finale LUKIĆ, Vojislava (SRB, 5) PRIBYLOVA, Anastasia (RUS) 4-6 3-6
STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 8) TOTKA, Naomi (HUN) 7-5 6-1
FINALE STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 8) PRIBYLOVA, Anastasia (RUS) 7-6(9) 6-3
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
TOTKA, Naomi (HUN, 1)
MIKHEEVA, Alina (RUS)/
PRADOVA, Martina (CZE)
6-4 6-7(5) 6-10
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB)
REDDY, Snehadevi (IND)/
T.VENUGOPAL, Dhruthi (IND)
1-6 1-6
ITF WOMEN’S SOUSSE F9, Sousse, Tunisia, $10000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo  BONIĆ, Barbara (SRB, 8) BEN CHEIKH, Cyrine (TUN, WC) 6-0 6-0
2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 8) SIMIĆ, Jelena (BIH) 6-4 6-4
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB, 8) OYEN, Sofie (BEL) 5-7 0-6
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
KORASHVILI, Oleksandra (UKR, 1)
Slobodne
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
KORASHVILI, Oleksandra (UKR, 1)
TOULY, Carla (FRA)/
VERSTEEG, Kelly (NED)
6-2 6-2
1/2 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
KORASHVILI, Oleksandra (UKR, 1)
ARCANGIOLI, Manon (FRA)/
PARTAUD, Marine (FRA, 4)
6-2 6-2
FINALE BONIĆ, Barbara (SRB)/
KORASHVILI, Oleksandra (UKR, 1)
BALDUCCI, Alice (ITA)/
CAREGARO, Martina (ITA, 2)
6-7(2) 4-6

Ove nedelje naši predstavnici ne učestvuju na juniorskim turnirima

Ove nedelje naši predstavnici ne učestvuju na TE turnirima