Turniri od 24.10 – 30.10.

Erste Bank Open 500, Vienna, Austria, ATP 500, €1.884.645, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB) ANDERSON, Kevin (RSA) 4-6 7-6(5) 7-5
2. kolo TROICKI, Viktor (SRB) THIEM, Dominic (AUT, 3) 6-2 7-5
1/4 finale TROICKI, Viktor (SRB) FERRER, David (ESP, 5) 3-6 6-3 5-7
Dubl
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB)/
CUEVAS, Pablo (URU)
BOPANNA, Rohan (IND)/
NESTOR, Daniel (CAN)
6-4 6-4
1/4 finale TROICKI, Viktor (SRB)/
CUEVAS, Pablo (URU)
BRYAN, Bob (USA)/
BRYAN, Mike (USA, 2)
4-6 6-4 7-10
Swiss Indoors Basel, Basel, Switzerland, ATP 500, €€1.701.320, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) NISHIKORI, Kei (JPN, 3) 5-7 1-6
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
DODIG, Ivan (CRO)
LINDSTEDT, Robert (SWE)/
VENUS, Michael (NZL)
6-7(3) 3-6

BNP Paribas WTA Finals – Singapore
WTA WTA forum
Naše teniserke ne učestvuju

WHB Hungarian Open, Budapest, Hungary, €64K+H, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB) VASILEVSKI, Andrei (BLR) 3-6 6-7(5)
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) HERBERT, Pierre-Hugues (FRA, 1) 3-6 7-5 5-7
TEPAVAC, Marko (SRB) COPIL, Marius (ROU) 2-6 4-6
ĐERE, Laslo (SRB) GAIO, Federico (ITA, A) 7-5 6-3
2. kolo ĐERE, Laslo (SRB) DARCIS, Steve (BEL, 4) 3-6 5-7
KPIT – MSLTA Challenger, Pune, India, €$50K, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 6) BALAJI, N.Sriram (IND) 7-5 7-6(2)
PETROVIĆ, Danilo (SRB) MYNENI, Saketh (IND, 3) 6-1 3-6 6-7(3)
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 6) REBOUL, Fabien (FRA) 6-1 7-6(3)
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 6) MENENDEZ-MACEIRAS, Adrian (ESP, 4, WC) 6-4 7-6(3)
1/2 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 6) DOUMBIA, Sadio (FRA) 7-5 3-6 2-6
Dubl
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
PETROVIĆ, Danilo (SRB)
GINER, Marc (ESP)/
ZHURBIN, Alexander (RUS)
6-7(4) 6-4 10-4
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
PETROVIĆ, Danilo (SRB)
BALAJI, N.Sriram (IND)/
VARDHAN, Vishnu (IND)
6-3 6-4
1/2 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
PETROVIĆ, Danilo (SRB)
RAJA, Purav (IND)/
SHARAN, Divij (IND)(1)
4-6 2-6

Formosa Cup, Kaohsiung, Chinese Taipei, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 3) WENNAKOSKI, Max (FIN) 3-6 1-6
PERIĆ, Nebojša (SRB) MENG, Cing-Yang (TPE) 3-6 0-6
Dubl
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
PERIĆ, Nebojša (SRB)(3)
WU, Tung-Lin (TPE)/
TSAI, Chung Han (TPE)
5-7 6-4 10-6
1/4 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
PERIĆ, Nebojša (SRB)(3)
BALLOUT, Jad (LIB)/
TSAI, Ching-Huang (TPE)(WC)
3-6 2-6
Future 2016, Opava, Czech Republic, $10.000, tepih
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo RAJIĆ, Dušan  (SRB) slobodan
2/2. kolo RAJIĆ, Dušan  (SRB) MARKO, Michal (SVK) 4-6 5-7
9th Hellenic Zeus ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $10.000, tvrda podloga

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MLADENOVIĆ, Rajko (SRB, 3) slobodan
JANAĆKOVIĆ, Đorđe (SRB) VOINEA, Alexandros (GRE) 2-6 0-6
BJELICA, Slavko (SRB) KROHN, Linus (GER) 6-7(6) 2-6
MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) LAWRENCE, Scott (GBR) 6-2 6-2
NIKOLIĆ, Miloš (SRB) slobodan  
BAJIĆ, Bogdan (SRB) slobodan  
2/3. kolo MLADENOVIĆ, Rajko (SRB, 3) DONSKI, Alexander (BUL) 6-3 6-1
MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) TOMESCU, Dan Alexandru (ROU, 6) 3-6 6-3 2-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB) ZELENKIN, Pavel (RUS) 6-4 6-1
BAJIĆ, Bogdan (SRB) CASTELNUOVO, Luca (SUI) 6-3 6-4
3/3. kolo MLADENOVIĆ, Rajko (SRB, 3) BUGBY, Miles (GBR) 7-5 6-2
NIKOLIĆ, Miloš (SRB) TOMESCU, Dan Alexandru (ROU, 6) 6-4 6-3
BAJIĆ, Bogdan (SRB) MOSCIATTI, Marco (ITA) 2-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo MLADENOVIĆ, Rajko (SRB, Q) GIGOUNON, Germain (BEL, 1) 4-6 0-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, Q) LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB, WC) 3-6 7-6(3) 6-1
MARKOVIĆ, Goran (SRB) MOSCIATTI, Marco (ITA, Q) 2-6 1-6
JANDRIĆ, Darko (SRB) ANTONOPOULOS, Christos (GRE, WC) 7-5 5-7 3-6
ČONKIĆ, Petar  (SRB) FOURNERIE, Theo (FRA) 6-2 1-6 3-6
DRINIĆ, Milan (SRB) KAPOGIANNIS, Charalampos (GRE) 6-2 1-6 6-3
2. kolo DRINIĆ, Milan (SRB) KELLOVSKY, Dominik (CZE, 5) 3-6 1-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, Q) JANKOVITS, Yannick (FRA, 2) 1-6 1-6
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
FILIPENKO, Viktor (HUN)
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
DIEP, Floret (FRA)
0-6 6-4 10-7
MLADENOVIĆ, Rajko (SRB)/
NIKOLIĆ, Miloš (SRB)
BODMER, Adrian (SUI)/
SUDE, Jakob (GER)
3-6 4-6
ČONKIĆ, Petar  (SRB)/
HIRSCHMUELLER, Christian (GER)
NAZARUK, Dominik (POL)/
PAWLICKI, Aleksander (POL)(WC)
6-4 7-5
1/4 finale ČONKIĆ, Petar  (SRB)/
HIRSCHMUELLER, Christian (GER)
KALOVELONIS, Markos (RUS)/
KEKERCHENI, Filipp (UKR)(2)
7-6(2) 6-7(5) 5-10
MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
FILIPENKO, Viktor (HUN)
DENOLLY, Corentin (FRA)/
JANKOVITS, Yannick (FRA)(1)
0-6 3-6
VALL D’UXÓ, Vall D’uxo, Spain, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 2) BLASCO MARCELO, Fran (ESP, WC) 6-0 6-0
2/2. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 2) CLIMENT GREGORI, Paco (ESP, 9) 6-3 7-6(7)
Glavni žreb
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, Q) VORONIN, Dimitriy (RUS, Q) 6-3 6-7(2) 4-6
Dubl
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB)/
DOWSON, Dan (GBR)
LENAERTS, Yannick (BEL)/
RUIZ-C., Hector (ESP)
W/O

INTERNATIONAUX FEMININS DE LA VIENNE, Poitiers, France, $100.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) NICULESCU, Monica (ROU, 1) 2-6 2-6
$50,000 Liuzhou, Liuzhou, China, $50.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 8) STOKKE, Melanie (NOR) 5-7 6-2 6-3
2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 8) PITER, Katarzyna (POL) 6-0 6-3
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 8) DUAN, Ying-Ying (CHN, 1) 6-3, ret.
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 8) WANG, Yafan (CHN, 3) 6-3 6-4
FINALE STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 8) JANG, Su Jeong (KOR, 7) 6-3 6-4
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
CHANG, Kai-Chen (TPE)
WANG, Yongyuan (CHN)/
YANG, Xin (CHN)(WC)
6-2 6-1
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
CHANG, Kai-Chen (TPE)
CHAN, Chin-Wei (TPE)/
LEE, Ya-Hsuan (TPE)(3)
4-6 4-6
9th Hellenic Zeus ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) slobodna
2/2. kolo STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) KOKKINAKI, Evgenia (GRE, WC) 6-4 6-2
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) SAVINYKH, Valeria (RUS, 4, WC) 2-6 2-6
STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB, Q) ROSCA, Andreea Amalia (ROU) 6-1 4-6 5-7
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
BOEV, Michaela (BEL)(3)
PIETROIU, Ioana Diana (ROU)/
ZDUNIAK, Alicja (POL)
W/O
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
BOEV, Michaela (BEL)(3)
TAYLOR, Gabriella (GBR)/
WAHL, Dominique (GER)
6-7(5) 2-6
Soho Square Egypt Women’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 3) slobodna
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, Q) MIHAILA, Ana Bianca (ROU, 5) 6-7(4) 6-3 7-6(2)
2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, Q) BEKEFI, Bianka (HUN) 6-4 7-5
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB, Q) PRIBYLOVA, Anastasia (RUS, 4) 5-7 2-1, ret.
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
CADAR, Elena Teodora (ROU)(3)
DAAS, Shrishti (IND)/
NJOZE, Mirabelle (GBR)
6-1 6-1
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
CADAR, Elena Teodora (ROU)(3)
BOGDAN, Ana (ROU)/
BOGDAN, Ioana (ROU)
6-3 6-1
1/2 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
CADAR, Elena Teodora (ROU)(3)
ABOU ZEKRY, Ola (EGY)/
PRIBYLOVA, Anastasia (RUS)(1)
1-6 6-4 8-10
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) ČVOROVIĆ, Sara (SRB) 3-6 6-2 6-1
2/2. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) BECCIO, Victoria A. (ARG, 5, WC) 6-1 6-2
Glavni žreb
1. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB, Q) ALVES, Carolina M.R. (BRA, 6) 0-6 2-6
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 4) HOFER, Verena (ITA, Q) 7-6(4) 7-5
TMUŠIĆ, Ksenija (SRB) KULIKOVA, Yulia (RUS, Q) 1-6 0-6
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 4) BELLAHOUEL, Sihem (FRA, Q) 6-4 6-4
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 4) PEREZ ROJAS, Guadalupe (ARG, 3) 6-0 3-6 2-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
KOTELESOVA, Barbara (SVK)(1)
PALHOTO, Maria (POR)/
QUATTRONE, Chiara (ITA)
6-2 6-2
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB)/
YANG, Yifei (CHN)(WC)
GUIMARAES BUENO, Flavia (BRA)/
PEREIRA, Rebeca (BRA)
3-6 2-6
ČVOROVIĆ, Sara (SRB)/
TMUŠIĆ, Ksenija (SRB)
KOLAROVA, Tereza (CZE)/
KULIKOVA, Yulia (RUS)
3-6 3-6
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
KOTELESOVA, Barbara (SVK)(1)
HORACKOVA, Gabriela (CZE)/
TISHCHENKO, Iana (MDA)(WC)
W/O
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
KOTELESOVA, Barbara (SVK)(1)
SHARIFOVA, Ksenija (RUS)/
ZEBALLOS, Noelia (BOL)(3)
6-4 4-6 11-9
FINALE ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
KOTELESOVA, Barbara (SVK)(1)
KOLAROVA, Tereza (CZE)/
KULIKOVA, Yulia (RUS)
3-6 6-4 10-3

Alfa TI Cup, Budapest, Hungary, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo JUHAS, Kristijan (SRB, WC) DOBAK, Balint (HUN) 6-1 6-0
2/3. kolo JUHAS, Kristijan (SRB, WC) KWIATKOWSKI, Adam (POL, 2) 6-1 6-0
3/3. kolo JUHAS, Kristijan (SRB, WC) KATANEC, Antun (CRO, 7) 6-0 6-2
Glavni žreb
1. kolo JUHAS, Kristijan (SRB, Q) DICU, Raul-Alin (ROU, Q) 6-0 7-5
ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB) SAVIN, Roko (CRO, 5) 1-6 3-6
DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB) BUDINSZKY, Moric (HUN) 2-6 0-6
2. kolo JUHAS, Kristijan (SRB, Q) MAROZSAN, Fabian (HUN, 1) 3-6 3-6
Dubl
1/4 finale DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB)/
JUHAS, Kristijan (SRB)
NECZ, Andras (HUN)/
ROZANOV, Andrew (GBR)(3)
1-6 4-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo JOCOVIĆ, Anđela (SRB) BERNULA, Klaudia (HUN) 6-2 6-2
SAMOČETA, Jovana (SRB) ZSIBRITA, Soleil (HUN) 6-1 6-0
VUJOVIĆ, Milica (SRB, 3) slobodna  
MEJIĆ, Mila (SRB) BARTOSIK, Reka (HUN) 6-1 6-1
2/3. kolo JOCOVIĆ, Anđela (SRB) POPESCU, Maria Alexandra Medeea (ROU, 5) 3-6 6-7(3)
SAMOČETA, Jovana (SRB) OKOPNIAK, Nikola (POL, 7) 7-5 6-0
VUJOVIĆ, Milica (SRB, 3) JASKOVA, Anika (SVK, WC) 2-6 4-6
MEJIĆ, Mila (SRB) STANKOVSKA, Nina (SVK, 4) 2-6 6-2 6-7(4)
3/3. kolo SAMOČETA, Jovana (SRB) ABRAHAM, Vivien (HUN) 6-7(10) 4-6
Glavni žreb
1. kolo STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB) ASTAKHOVA, Darya (RUS) 2-6 6-7(1)
VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 4) VISONTAI, Timea (HUN, WC) 7-6(5) 6-2
BOJOVIĆ, Jana (SRB, 5) SUPAK, Chiara Renata (SVK, WC) 6-2 6-3
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB) RADIŠIĆ, Nika (SLO, 3) ret.
RISTIĆ, Teodora (SRB) PETROVA, Anastasia (HUN, WC) 6-1 6-2
2. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 4) MAYEROVA, Andrea (SVK) 6-4 6-3
BOJOVIĆ, Jana (SRB, 5) JANOSI, Luca (HUN, WC) 6-1 6-2
RISTIĆ, Teodora (SRB) STARA, Lenka (SVK, 6) 5-7 6-4 6-2
1/4 finale VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 4)  ZELIC, Iva (CRO, 8) 7-5 6-2
BOJOVIĆ, Jana (SRB, 5) RADISIC, Nika (SLO, 3) 7-5 6-3
RISTIĆ, Teodora (SRB) ZADORI, Reka (HUN) 4-6 7-6(4) 7-5
1/2 finale VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 4) ASTAKHOVA, Darya (RUS) 7-5, ret.
BOJOVIĆ, Jana (SRB, 5) RISTIĆ, Teodora (SRB) 6-4 2-6 2-6
FINALE VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 4) RISTIĆ, Teodora (SRB) 4-6 5-7
Dubl
1/4 finale RISTIĆ, Teodora (SRB)/
OZTURK, Zaynep Naz (TUR)
STANKOVSKA, Nina (SVK)/
STARA, Lenka (SVK)
3-6 2-6
VUKOVIĆ, Jovana (SRB)/
BERBEROVIĆ, Nefisa (BIH)(4)
HUNKOVA, Denisa (CZE)/
SUPAK, Chiara Renata (SVK)
6-4 6-1
1/2 finale VUKOVIĆ, Jovana (SRB)/
BERBEROVIĆ, Nefisa (BIH)(4)
STANKOVSKA, Nina (SVK)/
STARA, Lenka (SVK)
6-2 7-6(5)
FINALE VUKOVIĆ, Jovana (SRB)/
BERBEROVIĆ, Nefisa (BIH)(4)
VELCEA, Andreea (ROU)/
ZELIĆ, Iva (CRO, 2)
6-4 4-6 5-10
8th Bahrain ITF Juniors Championships, Manama, Bahrain, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB) ALBAYOUK, Abdulaziz (KSA) 6-4 6-3
2. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB) ROSTAMI, Armin (IRI, 2) 6-2 6-1
1/4 finale JOVIĆ, Viktor (SRB) ABDULNABI, Elyas (BRN) 6-1 6-1
1/2 finale JOVIĆ, Viktor (SRB) THAKRAN, Siddharth (IND) 6-2 6-3
FINALE JOVIĆ, Viktor (SRB) TONG, Sebastian (GBR) 7-6(2) 6-0
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) HUNTER, Alexandra (GBR, 4) 1-6 2-6
Dubl
1/4 finale SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB)/
UGARKOVIĆ, Frana (CRO)
AHER, Salsa (IND)/
TAJAN, Rashmika (IND)
2-6 2-6
Dornbirn Open, Dornbirn, Austria, G5, tepih
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo BABIĆ, Jovana (SRB, WC) KELLER, Nadine (SUI, 7) 2-6 2-6
Raquette D’Or, Mohammedia, Morocco, G3, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo ŠARIĆ, Mila (SRB) ZEGHLOULI, Oumaima (MAR) W/O
2/3. kolo ŠARIĆ, Mila (SRB) BANKS, Amarni (GBR, 4) 0-6 7-6(4) 6-2
3/3. kolo ŠARIĆ, Mila (SRB) AXYANOVA, Alisa (RUS, 7) 6-4 6-2
Glavni žreb
1. kolo ŠARIĆ, Mila (SRB, Q) EL JARDI, Diae (MAR, 6) 1-6 1-6

NICOSIA FIELD CLUB U14, Nicosia, Cyprus, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo MEĐEDOVIC, Hamad (SRB, 2) KOSHIS, Constantinos  (CYP, Q) 6-2 6-1
POPOVIĆ, Stefan (SRB, 3) LOTTIDES, Andreas  (CYP, WC)  6-0 6-2
2. kolo MEĐEDOVIC, Hamad (SRB, 2) SHCHEBLYKIN, Danyil (UKR) 6-0 6-1
POPOVIĆ, Stefan (SRB, 3) DEGTIAR, Artem (UKR, Q) 6-0 7-5
1/4 finale MEĐEDOVIC, Hamad (SRB, 2) KORELOV, Robert (RUS, 6) 6-2 6-3
POPOVIĆ, Stefan (SRB, 3) BEKETOV, Andrey (RUS, Q) 6-0 6-2
1/2 finale MEĐEDOVIC, Hamad (SRB, 2) DZIMISTARISHVILI, Tsotne (GEO, 4) 6-2 6-4
POPOVIĆ, Stefan (SRB, 3) PHOTIADES, Photos (CYP, 7) 6-3 6-1
FINALE MEĐEDOVIC, Hamad (SRB, 2) POPOVIĆ, Stefan (SRB, 3) 3-6 6-1 6-3
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo DIVAC, Iva (SRB, 1) slobodna
VASIĆ, Staša (SRB) ALLADA, Snigdha (GBR, WC) 6-2 6-1
2/2. kolo DIVAC, Iva (SRB, 1) YASTREBOVA, Sofiya (RUS) 5-7 6-4 7-6(7)
VASIĆ, Staša (SRB) KOMODROMOU, Athena (CYP) 6-1 6-0
Glavni žreb
1. kolo DIVAC, Iva (SRB, Q) SEMENISTAJA, Marija (LAT, 2) 5-7 2-6
VASIĆ, Staša (SRB, Q) ANDREOU, Andria (CYP) 6-1 6-0
2. kolo VASIĆ, Staša (SRB, Q) STYLIANIDES, Christina (CYP) 0-6 1-6
Dubl
1/4 finale DIVAC, Iva (SRB)/
VASIĆ, Staša (SRB)
ONKAYA, Melin (CYP)/
STYLIANIDES, Christina (CYP)
1-6 3-6
OPENBENJAMINS-GRADIGNAN, Gradignan, France, U12, C3, šljaka
Livescore Satnica
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, WC) LIM, Jenny (FRA) 6-1 6-2
2. kolo IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, WC) ZHENG, Emma (FRA, Q) 6-1 6-2
3. kolo IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, WC) BABEL, Oceane (FRA) 4-6 5-7