Turniri od 24.09 – 30.09.

Bangkok, Thailand $551,000, tvrda podloga
Livescore Satnica
Glavni žreb
1. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB) 1  Slobodan
TROICKI, Viktor (SRB) 6 STAKHOVSKY, Sergiy (UKR) 6-7(4) 7-5 6-3 
2. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB) 1 MORIYA, Hiroki  (JPN) 6-4 6-4
TROICKI, Viktor (SRB) 6 MONFILS, Gael (FRA) 5-7 5-7
1/4 finale TIPSAREVIĆ, Janko (SRB) 1 VERDASCO, Fernando (ESP) 5 7-6(5) 6-4
1/2 finale TIPSAREVIĆ, Janko (SRB) 1 SIMON, Gilles (FRA) 4 4-6 4-6 
Dubl
1. kolo TIPSAREVIĆ, Janko SRB
WASKE, Alexander GER
ITO, Tatsuma JPN
SOEDA, Go JPN
6-0 6-2
KAS, Christopher GER
TROICKI, Viktor SRB
DIMITROV, Grigor BUL
TOMIĆ, Bernard AUS
6-4 7-5
1/4 finale TIPSAREVIĆ, Janko SRB
WASKE, Alexander GER
PAES, Leander IND (1)
TECAU, Horia ROU
0-6 6-3 5-10 
KAS, Christopher GER
TROICKI, Viktor SRB
BUTORAC, Eric USA (4)
HANLEY, Paul AUS
4-6 2-6 

Tokyo, Japan, $2,168,400, tvrda podloga
Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB) 2 COHEN, Julia (USA) 2-6 6-0 7-6(3)
2/2. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB) 2 MUGURUZA, Garbine (ESP) 6-3 6-3
Glavni žreb
1. kolo IVANOVIĆ, Ana (SRB) 11 HLAVACKOVA, Andrea (CZE,LL) 6-3 2-0, pred. Hlav. 
JANKOVIĆ, Jelena (SRB) WICKMAYER, Yanina (BEL) 6-3 6-3
JOVANOVSKI, Bojana (SRB) Q WOZNIACKI, Caroline (DEN,10) 0-6 6-3 4-6
2. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB) RADWANSKA, Agnieszka (POL)3 2-6 5-7
IVANOVIĆ, Ana (SRB) 11 RADWANSKA, Urszula (POL) 3-6 6-4 2-6

Lermontov, Russia, $50,000+H, šljaka
Livescore Satnica
Glavni žreb
1. kolo PAŠANSKI, Boris (SRB) CHOMAEV, Ruslan (RUS) WC 6-1 3-6 6-0 
2. kolo PAŠANSKI, Boris (SRB) BALUDA, Victor (RUS) WC 4-6 7-5 6-1
1/4 finale PAŠANSKI, Boris (SRB) SERGEYEV, Ivan (UKR) 6 6-0 7-6(5) 
1/2 finale PAŠANSKI, Boris (SRB) DUSTOV, Farrukh (UZB) 1-6 6-3 5-7
Dubl
1. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB) 4
PAŠANSKI, Boris (SRB)
ANDROIĆ, Toni CRO
DžUMHUR, Damir BIH
6-4 7-6(3) 
1/4 finale ĆIRIĆ, Nikola (SRB) 4
PAŠANSKI, Boris (SRB)
ALBOT, Radu (MDA)
KUZNETSOV, ANDREY (RUS)
4-6 0-6
Madrid, Spain,  €42,500, šljaka
Livescore Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) LOPEZ-PEREZ, Enrique (ESP) WC 6-7(6) 7-5 6-3
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) MENENDEZ-MACEIRAS, Adrian ESP  0-4 predao K.F.

Las Vegas, NV, USA, $50,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB) MARINO, Rebecca  (CAN) 6-3 6-4
2/3. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB) HSU, Chieh-Yu (USA) 1 2-6 6-4 3-6
Telavi, Georgia, $50,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) 4 JANI, Reka-Luca (HUN) 6-3 6-4
2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) 4 KICHENOK, Nadiya (UKR) 6-1 6-3 
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) 4 SHAPATAVA, Sofia (GEO) 6-2 6-4
1/2 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) 4 TSURENKO, Lesia (UKR) 1 7-6 4-6 2-6 
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)
LAZAREVA, Margarita (RUS)
COSTAS, Leticia (ESP) [2]
PARRA-SANTONJA, A (ESP)
4-6 4-6
Clermond-Ferrand, France, $25,000, tvrda podloga
 Livescore Satnica
Glavni žreb
1. kolo DOLONC, Vesna  (SRB) GAMIZ, Andrea  (VEN) Q 6-0 6-1
2. kolo DOLONC, Vesna  (SRB) BREMOND, Iryna  (FRA) WC 6-2 6-3
1/4 finale DOLONC, Vesna  (SRB) KREMER, Anee (LUX) Q 6-0 6-4 
1/2 finale  DOLONC, Vesna  (SRB) MALEK, Tatjana (GER) 3 2-4 predaja Dolonc 
     Varna, Bulgaria, 10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo BAUER, Elizabeta (SRB) 2 FEDOSENKOVA, Georgina (UKR) 6-0 6-4 
2/2. kolo BAUER, Elizabeta (SRB) 2 CIOBANU, Daniela (MDA) 5-7 6-2 6-2
Glavni žreb
1. kolo BAUER, Elizabeta (SRB) Q KOVAČ, Nika (SLO) 6-4 2-6 0-6 
Dubl
1. kolo BAUER, Elizabeta (SRB)
PREDA, Sabina Elena (ROU)
KARAMANOLEVA, Aleksandra (BUL)
YORDANOVA, Nikol (BUL)
6-3 4-6 7-10
Antalya, Turkey, 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) 2 CAMPLONE, Alessia (ITA) Q 6-7(4) 6-2 6-1 
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) 2 VDOVENCO, Anastasia (MDA) 6-2 6-3
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB) 2 FLINK, Varvara (RUS) Q 7-6 6-3
1/2 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB) 2 ZANOSIYENKO, Vladyslava (UKR) 6-2 6-2 
 FINALE JAKŠIĆ, Jovana (SRB) 2 ZALABASKA, Zuzana (CZE) 7-5 7-5 !!!
                                          Sharm El Sheikh, Egypt, $10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) 3  Slobodna
2/3. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) 3 KARAKY, Nancy (LIB) 6-1 6-2
3/3. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) 3 ROSATELLO, Camilla (ITA) 6-4 6-3
Glavni žreb  
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) Q BENAMAR, Sherazad (FRA) 6 7-6(3) 3-6 6-2 
2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) Q SCHAEDER, Laura (GER) 4-6 3-6 
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)
KONIG, Pia (AUT)
CADAR, Elena-Teodora (ROU)
MIKHEEVA, Alina (RUS)
7-5 6-3
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)
KONIG, Pia (AUT)
KILSDONK, Kim (NED)  2
VAN UITERT, Nicolette (NED)
1-6 1-6 

Sevilla, Spain, $10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Marko  (SRB) TOLEDO BAGUE, Pol (ESP) 6-4 6-4 
2. kolo ĐOKOVIĆ, Marko  (SRB) KUBLER, Jason (AUS) 2 6-4 3-6 0-6
Dubl
1. kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB)
GOMEZ-HERRERA, Carlos (ESP)
KHALANSKIY, Alexander (RUS)
KRISCH, Dennis (GER)
6-2 6-3
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Marko (SRB)
GOMEZ-HERRERA, Carlos (ESP)
EYSSERIC, Jonathan (FRA) 3
KNITTEL, Bastian (GER)
6-3 6-3
1/2 finale ĐOKOVIĆ, Marko (SRB)
GOMEZ-HERRERA, Carlos (ESP)
GRANOLLERS-PUJOL, G (ESP) 2
SAMPER-MONTANA, Jordi (ESP)
1-6 4-6 
Hambach, Germany, $10,000, šljaka
  Livescore Satnica
Glavni žreb
1. kolo ĆACIĆ, Nikola (SRB) 6 THURNER, David (GER) Q 3-6 4-6 
Dubl
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) 1
SIKORA, Adrian (SVK)
slobodni
1/4. finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) 1                SIKORA, Adrian (SVK) HAERTEIS, Johannes (GER)
MARTERER, Maximilian (GER)
6-4 2-6 10-6
1/2. finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) 1                SIKORA, Adrian (SVK) BARTH, Florian (GER)
OTTE, Oscar (GER)
7-5 7-6(4) 
 FINALE ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) 1                SIKORA, Adrian (SVK) HAENLE, Pirmin (GER)/
SIMPSON, Matt (NZL)
6-2 6-3 !!!
Sokobanja, Serbia, $10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo PETRONIJEVIĆ, Uroš (SRB) 1 slobodan
JEVTIĆ, Slobodan (SRB) VASILJEVIĆ, Branislav (SRB) 6-2 6-3 
MILIVOJEVIĆ, Ivan  (SRB) 2 slobodan
STOJKOVIĆ, Vladimir (SRB) TEŠANOVIĆ, Marko(GER) 6-3 4-6 4-6
MLADENOVIĆ, Željko (SRB) slobodan
ZAFIROVIĆ, Đorđe (SRB) DRAGANOV, Nikolay (BUL) 1-6 4-3 Retired
MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) slobodan
DJORDJEVIĆ, Branislav (SRB) CVIJOVIĆ, Miloš (SRB) 3-6 2-6
LAZIĆ, Nemanja (SRB) SZENDROI, Laszlo (HUN) 6-3 3-6 4-6
BARALIĆ, Marko (SRB) slobodan
KATIĆ, Dejan  (SRB) 5 slobodan
SAVANOVIĆ, Nikola (SRB) FATIĆ, Nerman (BIH) 0-6 0-6
RISTIĆ, Stefan (SRB) FERNANDEZ, Adrian (MEX) 6-0 7-5
PEROVIĆ, Pavle (SRB) slobodan
ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB) 6 slobodan
MIRČIĆ, Stefan (SRB) COCIASU, Andrei (ROU) 1-6 0-6
DALJEV, Pavle (SRB) slobodan
DOLJANICA, David (SRB) slobodan
ZDRAVKOVIĆ, Bojan  (SRB) 8 slobodan
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB) KRSTIN, Peđa (SRB) 0-6 3-6
MRDAKOVIĆ, Miloš (SRB) STUPAR, Aleksandar (SRB) 6-3 4-6 6-4 
KRNJETIN, Milan  (SRB) 9 slobodan
2/3. kolo PETRONIJEVIĆ, Uroš (SRB) 1 KOPEINIGG, Daniel  (AUT) 6-4 7-5 
JEVTIĆ, Slobodan (SRB) STAVREVSKI, Bruno (MKD) 6-0 6-0 
MILOJEVIĆ, Dupan (SRB) DURGUTI, Besir (MKD) 6-1 6-2 
MLADENOVIĆ, Željko (SRB) TEŠANOVIĆ, Marko(GER) 1-6 1-6
MILOJEVIĆ, Dupan (SRB) SHANDAROV, Vasil (BUL) 0-6 0-6
CVIJOVIĆ, Milop (SRB) STATZBERGER, Thomas (AUT) 4 0-6 3-6
BARALIĆ, Marko (SRB) SZENDROI, Laszlo  (HUN) 6-7(5) 2-6
KATIĆ, Dejan  (SRB) 5 FATIĆ, Nerman (BIH) 6-3 6-2 
PEROVIĆ, Pavle (SRB) RISTIĆ, Stefan (SRB) 0-6 1-6
ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB) 6 KARGL, Mario (AUT) 3-6 1-6
DALJEV, Pavle (SRB) DOLJANICA, David (SRB) 6-0 2-6 6-2 
ZDRAVKOVIĆ, Bojan  (SRB) 8 KRSTIN, Peđa (SRB) 3-6 2-6
KRNJETIN, Milan  (SRB) 9 MRDAKOVIĆ, Milos (SRB) 6-2 6-3
3/3. kolo PETRONIJEVIĆ, Uroš (SRB) 1 JEVTIĆ, Slobodan (SRB) 6-2 6-4 
MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) TEŠANOVIĆ, Marko(GER) 6-3 3-6 6-2 
KATIĆ, Dejan  (SRB) 5 RISTIĆ, Stefan (SRB) 6-0 6-1 
DALJEV, Pavle (SRB) DEARI, Shendrit (MKD) 7 1-6 3-6
KRNJETIN, Milan  (SRB) 9 KRSTIN, Peđa (SRB) 2-6 2-6
Glavni zreb
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB) ILIĆ, Luka (SRB) WC 6-1 6-2 
ZEKIĆ, Miljan (SRB) 5 BOURGUE, Mathias (FRA) 5-7 3-6
ĐERE, Laslo (SRB) WC KEKEZ, Duje (CRO) 6 3-6 4-6
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) JOVANOVIĆ, Ognjen (SRB) WC 6-3 6-2 
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB) Q MATIĆ, Nico (GER) WC 6-2 1-6 6-2 
KRSTIN, Peđa (SRB) Q MICHON, Axel (FRA) 3 6-4 6-2 !!! 
STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB) HORANSKY, Filip (SVK) 8 5-7 2-6 
PETRONIJEVIĆ, Uroš (SRB) Q MASSA, Alexandre (FRA) Q 7-6(5) 3-6 4-6
VUČIĆ, Ilija (SRB) KATIĆ, Dejan (SRB) Q 7-6(3) 2-6 4-6 
BJELICA, Ivan (SRB) 2 MIJAČEVIĆ, Marko (CRO) 6-4 6-2 
2. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB) BOURGUE, Mathias (FRA) 6-3 4-6 5-5 Predaja Jankovića 
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) POUILLE, Lucas (FRA) 7 4-6 5-7
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB) Q KRSTIN, Peđa (SRB) Q 4-6 2-6 
BJELICA, Ivan (SRB) 2 KATIĆ, Dejan (SRB) Q 4-3 Predaja Katića 
1/4 finale KRSTIN, Peđa (SRB) Q POUILLE, Lucas (FRA) 7 4-6 2-6 
BJELICA, Ivan (SRB) 2 HORANSKY, Filip (SVK) 8 7-5 6-2 
1/2 finale BJELICA, Ivan (SRB) 2 POUILLE, Lucas (FRA) 7 4-6 7-5 3-6 
Dubl
1. kolo RISTIĆ, Stefan SRB
VUČIĆ, Ilija SRB
FATIĆ, Nerman BIH
GORČIĆ, Ismar BIH
R.S./V.I. odustali
1/4 finale BJELICA, Ivan SRB [1]
ŠETKIĆ, Aldin BIH
FATIC, Nerman BIH
GORČIĆ, Ismar BIH
6-2 6-4 
DALJEV, Pavle SRB
MLADENOVIĆ, Željko SRB
KEKEZ, Duje CRO
MIJAČEVIĆ, Marko CRO
0-6 0-6 
MILIVOJEVIĆ, Ivan SRB
PETRONIJEVIĆ, Uroš SRB
JOVANOVIĆ, Ognjen SRB
TERNAR, Tomislav SLO
4-6 5-7
1/2 finale JOVANOVIĆ, Ognjen SRB
TERNAR, Tomislav SLO
DEARI, Shendrit (MKD)
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)
6-3 6-7(8) 6-10 
BJELICA, Ivan SRB [1]
ŠETKIĆ, Aldin BIH
KEKEZ, Duje CRO
MIJAČEVIĆ, Marko CRO
6-3 6-4 
 FINALE BJELICA, Ivan SRB [1]
ŠETKIĆ, Aldin BIH
DEARI, Shendrit (MKD)
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)
6-2 6-0!!! 

Grawe Cup, Veli Losinj, Croatia, G4, šljaka
Satnica
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/3 .kolo DUKIĆ, Dajana (SRB) 1 slobodna
2/3 .kolo DUKIĆ, Dajana (SRB) 1 ĐURĐEVIĆ, Sara (SLO) 6-2 4-6 6-3
3/3 .kolo DUKIĆ, Dajana (SRB) 1 JURAŠIĆ, Mia  (CRO) 5 6-2 3-6 6-1 
Glavni žreb
1. kolo DUKIĆ, Dajana (SRB) Q ZAGORAC, Eva (SLO) 5 3-6 2-6
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB) 3 SIPEK, Natalija (SLO) 4-6 7-5 6-2
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) MRAZ, Hana (SLO) Q 3-6 4-6
IVKOVIĆ, Iva (SRB) SIRSE, Sara (SLO) WC 6-3 6-2 
2. kolo MILOVANOVIĆ, Džina (SRB) 3 KOLODZIEJOVA, Miriam (CZE) 3-6 5-7 
IVKOVIĆ, Iva (SRB) RUSE, Elena Gabriela (ROU) 1-6 1-6
Dubl
1. kolo MILOVANOVIĆ, Džina (SRB)
JANDRIĆ, Tea (CRO)
MRAZ, Hana (SLO)
OPARENOVIĆ, Ana (SLO)
6-2 3-6 10-12 
DUKIĆ, Dajana (SRB)
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)
KNUTSON, Gabriela Andrea CZE 4
MELOUNOVA, PETRA (CZE)
4-6 1-6 
IVKOVIĆ, Iva (SRB)
SKOPAC, Klara (CRO)
CHIKALKINA, Anastasia (RUS) 2
PIIRTOLA, Petra (FIN)
0-6 1-6 

Palma de Mallorca, Spain, G3, U16
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo Dušan VUKIČEVIĆ (SRB) 2 Miguel NEGRE FERNANDEZ ESP Q 6-3 6-4
2. kolo Dušan VUKIČEVIĆ (SRB) 2 Zhansultan CHEMBOTAYEV KAZ LL 6-2 6-0 
1/4. finale  Dušan VUKIČEVIĆ (SRB) 2 Hugo LARGO (ESP) 5 7-6(3) 6-3
1/2. finale Dušan VUKIČEVIĆ (SRB) 2 David GONZALEZ RODRIGUEZ (ESP) Q 6-2 6-4 
  FINALE Dušan VUKIČEVIĆ (SRB) 2 Dennis USPENSKY (USA) 1 1-6 4-6
Porto, Portugal, G3, U16
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo Lazar MERDANOVIĆ (SRB) Ricardo MOREIRA (POR) 6-0 6-0
2. kolo Lazar MERDANOVIĆ (SRB) Oleg PRIHODKO (UKR) 3 0-1 Predaja Merdanovića 
Umag, Croatia, G3, U14
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo Boris BUTULIJA  (SRB) 6 Duje AJDUKOVIC (CRO) 6-2 6-2
Miloš RADENKOVIĆ (SRB) 4 Nicola VIDAL (ITA) Q 6-2 6-1
2. kolo Boris BUTULIJA  (SRB) 6 Anze ARH (SLO) 6-1 4-6 7-5
Miloš RADENKOVIĆ (SRB) 4 Jernej ZAPLOTNIK (SLO) 7-5 6-2
3. kolo Boris BUTULIJA  (SRB) 6 Hrvoje PLUKAVEC (CRO) 1-6 7-5 2-6 
Miloš RADENKOVIĆ (SRB) 4 Andrej OMERAGIĆ (CRO) WC 5-7 6-7(3) 
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo Kristina MILETIć (SRB) 9 Lara PROSENJAK (SLO) 3-6 0-3  Retired
Natalija POPOVIć (SRB) 7 Anastasia ABRAMYAN (RUS) 6-2 6-1
2. kolo Natalija POPOVIć (SRB) 7 Ylena IN-ALBON (SUI) 6-3 6-1
3. kolo  Natalija POPOVIć (SRB) 7 Beata KOTLAROVA (CZE) 6-1 7-5 
1/4. finale Natalija POPOVIć (SRB) 7 Georgia Andrea CRACUIN (ROU) 2 4-6 4-6