Turniri od 24.09 – 30.09.

CHENGDU OPEN, Chengdu, China, ATP 250, $1.183.360, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 8) WATANUKI, Yosuke (JPN) 6-0 6-2
2/2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 8) HARRIS, Lloyd (RSA, 4) 4-6 2-6
SHENZHEN OPEN, Shenzhen, China, ATP 250, $800.320, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB) GARCIA LOPEZ, Guillermo (ESP) 5-3, ret.
LAJOVIĆ, Dušan (SRB) HERBERT, Pierre Hugues (FRA) 4-6 3-6
2. kolo TROICKI, Viktor (SRB) RAMOS VINOLAS, Albert (ESP) 6-7(4) 6-4 6-7(3)
Dubl
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB)/
TROICKI, Viktor (SRB)
KUDLA, Denis (USA)/
NORRIE, Cameron (GBR)
6-7 4-6

DONGFENG MOTOR WUHAN OPEN, Wuhan, China, WTA Premier 5, $2.746.000, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) GIORGI, Camila (ITA) 6-4 4-6 6-4
2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) KVITOVA, Petra (CZE, 5) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
SINIAKOVA, Katerina (CZE)
KING, Vania (USA)/
NICULESCU, Monica (ROU)
4-6 2-6
TASHKENT OPEN, Tashkent, Uzbekistan, WTA International, $250.000, podloga
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/2. kolo
JOROVIĆ, Ivana (SRB) PERRIN, Conny (SUI, 2) 1-6 7-6(4) 6-4
RADANOVIĆ, Dejana (SRB) TOMOVA, Viktoriya (BUL, 4) 6-2 6-4
2/2. kolo
JOROVIĆ, Ivana (SRB) SCHOOFS, Bibiane (NED, 8) 7-6(1) 6-3
RADANOVIĆ, Dejana (SRB) PANOVA, Alexandra (RUS) 7-5 7-5
Glavni žreb
1. kolo
RADANOVIĆ, Dejana (SRB, Q) SCHMIEDLOVA, Anna Karolina (SVK, 6) 3-6 0-6
DANILOVIĆ, Olga (SRB) KALINSKAYA, Anna (RUS, WC) 6-4 6-1
JOROVIĆ, Ivana (SRB, Q) ALEXANDROVA, Ekaterina (RUS) 6-3 6-2
JOVANOVSKI PETROVIĆ, Bojana (SRB) LAPKO, Vera (BLR, 2) 1-6 3-6
2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB) POTAPOVA, Anastasia (RUS, Q) 3-6 3-6
JOROVIĆ, Ivana (SRB, Q) LAPKO, Vera (BLR, 2) 2-6 4-6
Dubl
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
ZIDANŠEK, Tamara (SLO)
NEUER, Nicola (GER)/
SCHOOFS, Bibiane (NED)
2-6 6-3 10-4
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
ZIDANŠEK, Tamara (SLO)
JAKUPOVIĆ, Dalila (SLO)/
LAPKO, Vera (BLR)(2)
7-5 6-4
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
ZIDANŠEK, Tamara (SLO)
HIBINO, Nao (JPN)/(2)
KALASHNIKOVA, Oksana (GEO)
4-6 7-6(9) 10-4
FINALE DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
ZIDANŠEK, Tamara (SLO)
BEGU, Irina-Camelia (ROU)/
OLARU, Raluca (ROU)(1)
7-5 6-3

WELLS FARGO TIBURON CHALLENGER, Tiburon, CA, USA, $100.000, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) FRATANGELO, Bjorn (USA, 8) 0-6 3-6

Santa margherita di Pula, Santa margherita di Pula, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo
RADOJKOVIĆ, Milan (SRB) HEGER, Tim (GER, 4) 2-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) CHAZAL, Maxime (FRA) 6-4 6-4
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 8, JE) IANNACCONE, Federico (ITA, WC) 6-3 3-6 6-5, ret.
2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) MAGGIOLI, Emiliano (ITA, Q) 6-1 7-6(4)
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 8, JE) EHRAT, Sandro (SUI, Q) 1-6 6-4 3-6
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) GALOPPINI, Davide (ITA, 7) 5-7 3-6
Dubl
1. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)(3)
slobodni
1/4 finale RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)(3)
EHRAT, Sandro (SUI)/
FALLERT, Florian (GER)
2-6 1-6
ATCL MEN’S FUTURE 2018, Jounieh, Lebanon, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB) KAPIRIS, Stamatios (GRE) 6-2 6-2
2/2. kolo
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB) SEEBERGER, Matt (USA, 2) 7-5 6-3
Glavni žreb
1. kolo ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, Q) PEREZ, Brandon (VEN, WC) 6-3 6-2
2. kolo ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, Q) MULLER, Alexandre (FRA, 4) 0-6 1-6
Copa Club de Tenis La Paz, La Paz, Bolivia, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 4) RIVA, Matias (ARG, Q) 6-7(7) 6-2 6-3
2. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 4) URREA, Andres (COL, Q) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
ZARICHANSKYY, Daniil (UKR)(2)
GARCIA, Raul (BOL)/(WC)
NOLASCO P., Gabriel M. (BOL)
6-3 2-1, ret.
1/4 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
ZARICHANSKYY, Daniil (UKR)(2)
MENDOZA, Alejandro (BOL)/
MORA, Daniel (COL)
7-6(3) 6-3
1/2 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
ZARICHANSKYY, Daniil (UKR)(2)
MONZON, Ignacio (ARG)/
TENTI, Fermin (ARG)(4)
3-6 6-4 6-10
Shymkent Open, Shymkent, Kazakhstan, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 3) slobodan
MARKOVIĆ, Luka (SRB) KALININ, Ivan (RUS, WC) 2-6 4-6
2/3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 3) BARDZIN, Artsiom (BLR) 6-3 6-7(4) 6-3
3/3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 3) SKINDZER, Zhan (BLR) 6-1 6-1
Glavni žreb
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, Q) KLIMOV, Daniil (GER) 7-6(3) 6-0
2. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, Q) FAYZIEV, Sanjar (UZB, 1, WC) 5-7 1-6
GD TENNIS CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) GILMORE, Statton (USA) 6-2 2-6 6-4
2/3. kolo ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) PRINOTH, Patric (ITA) 6-1 6-2
3/3. kolo ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) BRESCIANI, Lorenzo (ITA) 6-3 6-7(5) ret.
Glavni žreb
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) TURKER, Mert Naci (TUR, WC) 6-3 6-4
2. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) WALDER, Jordi (GER, Q) 3-6 1-6
Dubl
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB)/
ALEKSEENKO, Gleb (UKR)
BACHMAIER, Philip (AUT)/
NEUHAUSER, Markus (AUT)(WC)
6-3 7-6(4)
1/4 finale KATIĆ, Dejan (SRB)/
ALEKSEENKO, Gleb (UKR)
AKSU, Cengiz (TUR)/(2)
TURKER, Mert Naci (TUR)
6-4 1-6 10-5
1/2 finale KATIĆ, Dejan (SRB)/
ALEKSEENKO, Gleb (UKR)
CREPALDI, Erik (ITA)/
KIRCI, Koray (TUR)(4)
5-7 3-6

Valencia $60,000, Valencia, Spain, $60.000+H, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) BUYUKAKCAY, Cagla (TUR) 0-6 7-5 6-3
2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) MARISTANY Z., De Realis (ESP) 3-6 7-6 6-4
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB) BADOSA G., Paula (ESP) 4-6 7-6(11) 6-7(7)
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
KHROMACHEVA, Irina (RUS)(1)
DUDA, Ewa (POL)/
REDONDO G., Andrea (ESP)
6-0 6-1
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
KHROMACHEVA, Irina (RUS)(1)
BOGDAN, Elena (ROU)/
MARCHETTI, Giorgia (ITA)
6-2 7-6(2)
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
KHROMACHEVA, Irina (RUS)(1)
CE, Gabriela (BRA)/
ORMAECHEA, Paula (ARG)
7-6(4) 7-5
FINALE STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
KHROMACHEVA, Irina (RUS)(1)
GRAMMATIKOPOULOU, Valentini (GRE)/
ZARAZIJA, Renata (MEX)(3)
6-1 6-4
Central Coast Pro Tennis Open, Templeton, CA, USA, $60.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) MARINO, Rebecca (CAN) 6-3 6-1
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) BOUZKOVA, Marie (CZE, 7) 3-6 6-1 6-3
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB) MIN, Grace (USA) 6-3 6-7(3) 5-7
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
LISTER, Cornelia (SWE)(3)
CHIRICO, Louisa (USA)/
DAVIS, Lauren (USA)
6-4 7-5
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
LISTER, Cornelia (SWE)(3)
AHN, Kristie (USA)/
LISTER, Cornelia (SWE)(3)
1-6 6-3 5-10
Óbidos Ladies Open – Championship, Obidos, Portugal, $25.000, tepih
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) TEIXEIRA, Ines (POR, WC) 6-3 7-6(2)
2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) PITER, Katarzyna (POL, 7) 1-6 1-6
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
CENGIZ, Bertu (TUR)(3)
ATUCHA G., Ainhoa (ESP)/
PARRIZAS-DIAZ, Nuria (ESP)
6-1 6-2
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
CENGIZ, Bertu (TUR)(3)
UDVARDY, Panna (HUN)/
VRLJIĆ, Ana (CRO)
6-1 4-6 10-2
1/2 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
CENGIZ, Bertu (TUR)(3)
PITER, Katarzyna (POL)/
SAVINYKH, Valeria (RUS)(2)
2-6 1-6
Anning $15,000, Anning, China, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo NIKOLIĆ, Tijana (SRB) ZHU, WanNing (CHN, Q) 3-6 1-6
Dubl
1. kolo NIKOLIĆ, Tijana (SRB)/
BAVISETTI, Sowjanya (IND)
LEE, Hua-Chen (TPE)/
NG, Kwan Yau (HKG)(2)
4-6 1-6
Egypt F20 Women’s Future, Cairo, Egypt, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MILENKOVIĆ, Dejana (SRB) MORVAYOVA, Viktoria (SVK, 3, Q) 0-6 3-6
BABIĆ, Jovana (SRB) KHALIL, Farah (EGY, Q) 4-6 6-3 4-6
Dubl
1. kolo BABIĆ, Jovana (SRB)/
MILENKOVIĆ, Dejana (SRB)
PECKL, Kerstin (AUT)/
TRAVERSI, Costanza (ITA)
1-6 4-6
Magic Hotel Tours, Monastir, Tunisia, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 1) EDIBSON M., Demi (ESP) 7-6(7) 6-1
2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 1) CHEHOUDI, Diana (NED) 5-7 7-5 6-1
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB, 1) POPESCU, Anna (GBR, WC) 6-2 6-4
1/2 finale BONIĆ, Barbara (SRB, 1) TANASESCU, Maria (CAN) 6-3 1-6 6-3
FINALE BONIĆ, Barbara (SRB, 1) BECHRI, Chiraz (TUN, 2) 4-6 6-1 6-3
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
BECHRI, Chiraz (TUN)(1)
slobodne
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
BECHRI, Chiraz (TUN)(1)
BOUZGARROU, Mouna (TUN)/
KOZYREVA, Polina (RUS)
6-4 7-6(4)
1/2 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
BECHRI, Chiraz (TUN)(1)
STEWART, Jane (USA)/
WESTBY, Madison (USA)
6-1 6-1
FINALE BONIĆ, Barbara (SRB)/
BECHRI, Chiraz (TUN)(1)
ECHEVERRIA A., Nadia (VEN)/
POPESCU, Anna (GBR)(2)
6-4 6-4
GD TENNIS CUP, Antalya, Turkey, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB) OVCHARENKO, Ekaterina (RUS) 6-0 6-1
STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) slobodna
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB) slobodna
2/3. kolo STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) SOKOVIĆ, Nevena (SRB) 6-2 3-6 6-1
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB) AKIYAMA, Minami (JPN) 7-6(6) 6-4
3/3. kolo STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) GARKUSHA, Eva (RUS) 6-1 6-1
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB) BEHULOVA, Bianca (SVK) 1-6 6-4 5-7
Glavni žreb
1. kolo STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB, Q) KLINCOV, Bojana (SUI, Q) 4-6 6-4 1-6
Dubl
1. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
SAUVANT, Chantal (GER)
MORRIS, Katie (GBR)/
RAWSON, Nadia (GBR)
6-4 6-3
1/4 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
SAUVANT, Chantal (GER)
NAZARKINA, Daria (RUS)/
POPLAVSKA, Anastasiya (UKR)(4)
3-6 0-5, ret.
LG Cup, Chornomorsk, Ukraine, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 3) PLOSKINA, Helen (UKR, Q) 0-6 3-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 2) MARTEMYANOVA, Anna (UKR) 6-7(6) 6-3 6-4
2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 2) SKOROKHODOVA, Ielyzaveta (UKR, WC) 6-1 6-2
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 2) LUKACS, Vanda (HUN, 5) 1-6 6-3 6-4
1/2 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 2) VDOVENCO, Anastasia (MDA, 8) 6-3 1-6 6-1
FINALE MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 2) SHOSHYNA, Anastasiya (UKR, 6) 4-6 1-6
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
ADAMESCU, Cristina (ROU)(1)
KLYMENKO, Anastasiya (UKR)/
PLOSKINA, Helen (UKR)(WC)
6-4 7-6(9)
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
LUKACS, Vanda (HUN)(3)
SOKAL, Hanna (BLR)/
YERSH, Kseniya (BLR)
6-3 6-4
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
ADAMESCU, Cristina (ROU)(1)
PERPER, Alexandra (MDA)/
VDOVENCO, Anastasia (MDA)
0-6 2-6
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
LUKACS, Vanda (HUN)(3)
BALABA, Oleksandra (UKR)/
PODURAEVA, Mariya (UKR)
6-0 6-1
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
LUKACS, Vanda (HUN)(3)
KOLB, Maryna (UKR)/
KOLB, Nadiya (UKR)(2)
4-6 2-6

Cosmote Mytiliene Junior Cup 2018, Mytilene, Greece, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo: Tamara ERAKOVIĆ (7)
Dubl
1/2 finale ERAKOVIĆ, Tamara (SRB)/
ATAY, Selina (TUR)(3)
SAITOVA, Sofia (RUS)/
YANOTOVSKAYA, Diana (RUS)
6-7(4) 1-6
Liberation Day of Niksic tournament, Nikšić, Montenegro, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Viktor STOJANOVIĆ, Predrag POPOVIĆ (A), Slobodan CEJOVIĆ (WC)
2/3. kolo: Budimir TOMANOVIĆ (WC), Uroš DELIĆ
3/3. kolo: Branko ĐURIĆ (WC)
Glavni žreb
1. kolo: Matija ŽUGIĆ (WC), Relja ESKIĆ, Boris STOJANOVIĆ (Q), Sava RADOVIĆ, Ognjen PAVLOVIĆ
2. kolo: Nikola JEVTIĆ (1), Stefan POPOVIĆ
1/4 finale ĐURIĆ, Branko (SRB, LL) VAN KLEEF, Jasper O. (NED) 2-6 6-4 1-6
RADOSAVLJEVIĆ, Mihailo (SRB, 5) CSERESZNYES, Mate (HUN, 4) 2-6 1-6
KIJAC, Nikola (SRB, 3) KOMAČ, Rok (SLO, Q) 6-3 6-4
JEVTIĆ, Andrija (SRB, 6) SAVELEV, Daniil (RUS, 2) 1-6 3-6
1/2 finale KIJAC, Nikola (SRB, 3) SAVELEV, Daniil (RUS, 2) 6-3 2-6 6-4
FINALE KIJAC, Nikola (SRB, 3) CSERESZNYES, Mate (HUN, 4) 6-7(5) 7-6(5) 6-0
Dubl
1/2 finale ESKIĆ, Relja (SRB)/
DRAGOVIĆ, Stefan (MNE)
SAVELEV, Daniil (RUS)/
SOKOLOVSKY, Miron (ISR)(4)
6-3 3-6 10-8
FINALE ESKIĆ, Relja (SRB)/
DRAGOVIĆ, Stefan (MNE)
MULLER, Rik (NED)/
VAN KLEEF, Jasper O. (NED)
1-6 3-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/1. kolo: Anđelka ANDRIĆ
Glavni žreb
1. kolo: Doroteja PETROVIĆ, Anastasija RADOJEVIĆ, Emilija KOJČIĆ (3), Anđela VUKČEVIĆ, Anđela LOPIČIĆ (5), Senka DELETIĆ (Q)
2. kolo: Tara DAKIĆ, Andrijana BRKIĆ
1/4 finale OBRADOVIĆ, Mina (SRB) PETRENKO, Viktoriya (UKR, 1) 4-6 3-6
Dubl
1/2 finale LOPIČIĆ, Anđela (SRB)/(1)
KOTLIKOVA, Inez M. (SVK)
MOLCHANOVA, Olga (UKR)/
ZUFFOVA, Yvonna (SVK)(4)
3-6 1-6
BRKIĆ, Andrijana (SRB)/
OBRADOVIĆ, Mina (SRB)
TIKHONKO, Michelle (USA)/
VOLGAPKINA, Kristina (RUS)(2)
3-6 2-6
Internacionales de Majadahonda, Madrid, Spain, G5, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1/4 finale GANČEV, Tara (SRB) REINERTSEN, Sarina (NOR, 4) 0-6 1-6
Dubl
1/2 finale GANČEV, Tara (SRB)/
GUADIANA C., Ana K. (MEX)
DOBRILOVA, Nikol (BUL)/
MANYOMA V., Mariana (COL)(2)
6-1 4-6 10-8
FINALE GANČEV, Tara (SRB)/
GUADIANA C., Ana K. (MEX)
TEIXIDO G., Ares (ESP)/(1)
TEIXIDO G., Maria A. (ESP)
1-6 3-6
Losinj Junior Cup, Veli Losinj, Croatia, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
2. kolo: Kristijan JUHAS (4)
1/4 finale IVIĆ, Stefan (SRB, 7) HORAK, Vitek (CZE, 3) 1-6 3-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
2/3. kolo: Andrea MRVIĆ
Glavni žreb
3. kolo: Anđela JOCOVIĆ (4)

Ove nedelje nema juniorskih TE turnira