Turniri od 24.08 – 30.08.

Winston-Salem Open, Winston-Salem, NC, USA, ATP250, $616.210, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 4) Slobodan
2. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 4) JAZIRI, Malek (TUN) 4-6 6-4 4-6

Manerbio, Italy, 42.500+H, šljaka
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 2) Slobodan
2/3. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 2) LOPEZ-PEREZ, Enrique (ESP) 3-6 5-7

ITF FUTIRES “CITTA’ DI PIOMBINO 2015”, Piombino, Italy, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB) GRASSI, Claudio (ITA) 6-4 4-6 6-4
2. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB) CAPECCHI, Daniele (ITA, 8) 4-6 0-6
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/
VERVOORT, Mark (NED, 1)
LAVAGNINI, Andrea (ITA)/
ROMBAI, Tommaso (ITA, WC)
6-1 6-4
1/4 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/
VERVOORT, Mark (NED, 1)
HALYS, Quentin (FRA)/
ROY, Matthieu (FRA)
6-3 1-6 10-8
1/2 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/
VERVOORT, Mark (NED, 1)
MATOS, Rafael (BRA)/
ZORMANN, Marcelo (BRA)
4-6 6-4 10-5
FINALE VUČIĆ, Ilija (SRB)/
VERVOORT, Mark (NED, 1)
STEFANINI, Jacopo (ITA)/
VAVASSORI, Andrea (ITA)
7-6(6) 6-2
Rotterdam Open, Rotterdam, Netherlands, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo TRBOJEVIĆ, Vuk (SRB) KOEVERMANS, Guus (NED) 3-6 3-6
Bucharest, ROU F14, Bucharest, Romania, $10.000, šljaka

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) FRUNZA, Nicolae (ROU, 11) 1-6 1-6
Dubl
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB)/
HARCILS, Cristian (ITA)
ANAGNASTOPOL, Victor Mugurel (ROU)/DULEA, Tudor Cristian (ROU, 4) 2-6 2-6
SERBIA F10, Subotica, Serbia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĐERIĆ, Marko (SRB) SOOKTON-ENG, Chanchai (AUS) 3-6 3-6
JOKIĆ, Đorđe (SRB) MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) 6-7(5) 3-6
SARAMANDIĆ, Dušan (SRB) ĐERKOVIĆ, Aleksa (SRB, WC) 0-6 2-6
SUČEVIĆ, Luka (SRB, 10) LINK, Joel Vincent (GER) 6-7(6) 7-6(4) 4-6
KEČIĆ, Jefta (SRB, WC) KETYI, Andras (HUN) 6-4 7-6(2)
JANDRIĆ, Darko (SRB, 13) DRINIĆ, Milan (SRB) 2-6 4-6
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB) PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) 0-6 1-6
MLADENOVIĆ, Rajko (SRB) GOLUZA, Ivan (AUS) 4-6 6-3 6-3
NIKOLIĆ, Miloš (SRB) CARO, Martin (SVK) 6-7(2) 6-4 6-2
RAKIĆ, Strahinja (SRB, 11) TURDEAN, Tudor Andrei (ROU) 6-3 6-0
HAKAČ, Vladimir (SRB) JOVANOVIĆ, Marko (AUS) 6-3 6-2
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 16) BOGIĆEVIĆ, Konstantin (SRB, WC) 6-3 6-0
GRBIĆ, Filip (SRB) ĆURČIN, Aleksandar (SRB) 6-0 6-0
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB) SZENDROI, Laszlo (HUN) 3-6 6-3 6-0
2/3. kolo MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) TARPOV, Danail (BUL, 2) 2-6 1-6
ĐERKOVIĆ, Aleksa (SRB, WC) ĐURĐEVIĆ, Bogdan (GER, 14) 1-6 1-6
KEČIĆ, Jefta (SRB, WC) DIARRA, Gibril (AUT, 4) 6-4 2-6 2-6
DRINIĆ, Milan (SRB) MACIĆ, Jovan (MNE) 6-2 7-5
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) DURGUTI, Bešir (MKD, 5) 6-4 1-6 6-2
MLADENOVIĆ, Rajko (SRB) KEKERCHENI, Filipp (UKR, 12) 6-4 1-6 6-3
NIKOLIĆ, Miloš (SRB) BIRO, Andre (HUN, 6) 0-6 3-6
RAKIĆ, Strahinja (SRB, 11) HODOR, Samuel (SVK) 6-3 6-0
HAKAČ, Vladimir (SRB) ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 16) 6-0 7-6(5)
GRBIĆ, Filip (SRB) FILIPENKO, Viktor (HUN, 8) 4-6 2-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 9) JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB) 3-6 6-0 3-6
3/3. kolo DRINIĆ, Milan (SRB) DIARRA, Gibril (AUT, 4) 3-6 0-6
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) MLADENOVIĆ, Rajko (SRB) 1-6 6-4 2-6
RAKIĆ, Strahinja (SRB, 11) BIRO, Andre (HUN, 6) 0-6 6-3 3-6
HAKAČ, Vladimir (SRB) TRENDAFILOV, Petar (BUL, 7) 2-6 0-6
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB) FILIPENKO, Viktor (HUN, 8) 3-6 6-2 7-6(3)
Glavni žreb
1. kolo ILIĆ, Luka (SRB) SUČ, Dominik (CZE) 6-1 4-6 1-6
BANIĆEVIĆ, Igor (SRB, WC) SERDARUŠIĆ, Nino (CRO) 1-6 3-6
KATIĆ, Dejan (SRB, 7) KARIĆ, Janićije Saša (USA, WC) 6-2 3-6 6-3
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 3) TRENDAFILOV, Petar (BUL, Q) 6-4 6-1
BEJTULAHI, Denis (SRB) FILIPENKO, Viktor (HUN, Q) 4-6 3-6
KIROVSKI, Konstantin (SRB, WC) JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, Q) 3-6 4-6
ČONKIĆ, Petar (SRB) FABIAN, Patrik (SVK) 0-6 2-6
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) MLADENOVIĆ, Rajko (SRB, Q) 6-0 6-3
2. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 3) MERCURI, Fabio (ITA, Q) 6-2 6-2
KATIĆ, Dejan (SRB, 7) SERDARUŠIĆ, Nino (CRO) 6-0 6-1
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, Q) SILVA, Caio (BRA, 8) 7-5 1-6 4-6
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) FABIAN, Patrik (SVK) 6-0 1-6 7-6(2)
1/4 finale KATIĆ, Dejan (SRB, 7) BORTOLOTTI, Marco (ITA, 1) 0-6 1-6
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 3) BRTNICKY, Filip (CZE) 7-6(7) 7-5
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) SILVA, Caio (BRA, 8) 7-6(2) 1-0, ret.
1/2 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB, 3) BORTOLOTTI, Marco (ITA, 1) 0-6 3-6
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) ŠAFRANEK, Vaclav (CZE, 4) W/O
Dubl
1. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB)/
FABIAN, Patrik (SVK)
ŠABANOV, Matej (CRO)/
ŠABANOV, Ivan (CRO, 1)
3-6 4-6
RAKIĆ, Strahinja (SRB)/
FILIPENKO, Viktor (HUN)
GOLUŽA, Ivan (AUS)/
SOOKTON-ENG, Chanchai (AUS)
4-6 6-1 10-6
ILIĆ, Luka (SRB)/
BIRO, Andre (HUN)
PANIĆ, Stefan (SRB)/
VLAOVIĆ, Aleksandar (SRB)
6-0 6-2
KATIĆ, Dejan (SRB)/
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB)
BRTNICKY, Filip (CZE)/
SUČ, Dominik (CZE)
2-6 2-6
JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
FATIĆ, Nerman (BIH)
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
SILVA, Caio (BRA)(3)
6-4 6-3
PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
JOVANOVIĆ, Marko (AUS)
ANGUELOV, Chris (BUL)/
TARPOV, Danail (BUL)
6-3 1-6 10-6
1/4 finale RAKIĆ, Strahinja (SRB)/
FILIPENKO, Viktor (HUN)
ŠABANOV, Matej (CRO)/
ŠABANOV, Ivan (CRO, 1)
1-6 2-6
ILIĆ, Luka (SRB)/
BIRO, Andre (HUN)
ŠAFRANEK, Vaclav (CZE)/
STANEK, Robin (CZE)
3-6 0-6
JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
FATIĆ, Nerman (BIH)
BRTNICKY, Filip (CZE)
SUČ, Dominik (CZE)
6-2 3-6 6-10
PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
JOVANOVIĆ, Marko (AUS)
BORTOLOTTI, Marco (ITA)/
RONDONI, Pietro (ITA, 2)
6-7(2) 2-6

Winnipeg National Bank Challenger, Winnipeg, Manitoba, Canada, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 1) WONG, Vanessa (CAN, WC) 3-6 6-0 6-2
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 1) OSAKA, Mari (JPN) 6-3 6-3
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 1) FRECH, Magdalena (POL, 8) 6-4 6-0
1/2 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 1) AHN, Kristie (USA, 5) 6-2 4-6 5-7
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
FICHMAN, Sharon (CAN, 1)
Slobodne
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
FICHMAN, Sharon (CAN, 1)
N.SMITH, Kristina (USA)/
WACNIK, Jessica (USA)
6-3 4-6 10-8
1/2 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
FICHMAN, Sharon (CAN, 1)
KOPINSKI, Melissa (USA)/
TJANDRAMULIA, Olivia (AUS)
6-2 6-4
FINALE JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
FICHMAN, Sharon (CAN, 1)
AHN, Kristie (USA)/
GUILLERMO, Lorraine (USA)
6-2 6-1
Braunschweig Women’s Open 2015, Braunschweig , Germany, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
2/3. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB) BRDYS, Samantha (GER) 7-5 6-1
3/3. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB) SNITA, Karolina (POL) 4-6 6-4 6-3
Glavni žreb
1. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB, Q) COLLINS, Courtney (USA, Q) 2-6 2-6
Dubl
1/4 finale MARJANOVIĆ, Nina (SRB)/
COLLINS, Courtney (USA)
AYUKAWA, Mana (JPN)/
SANESI, Gaia (ITA, 3)
2-6 3-6
5° TROFEO CPZ SPA, Bagnatica, Italy, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, 5) MARIOTTO, Valentina (ITA, Q) 6-4 6-2
2. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, 5) MORONI, Alice (ITA, WC) 1-6 6-3 6-2
1/4 finale ERIĆ, Doroteja (SRB, 5) SCHAEFER, Anne (GER, 2) 0-6 4-6
Dubl
1. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB)/
KAN, Victoria (RUS)
MORONI, Alice (ITA)/
REMONDINA, Anna Giulia (ITA)
6-1 6-2
1/4 finale ERIĆ, Doroteja (SRB)/
KAN, Victoria (RUS)
KLAFFNER, Melanie (AUT)/
SCHAEFER, Anne (GER, 4)
4-6 3-6
KELAG Ladies Open, Poertschach, Austria, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KOŠANIN, Nataša (SRB) SOSNOVSCHI, Adriana (MDA) 2-6 2-6
2/3. kolo PANTELIĆ, Anastassia (SRB) SCHREUDER, Britt (NED) 7-5 0-6 2-6
PUNČEC OPEN, Čakovec, Croatia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo PJERANOVIĆ, Jelena (SRB) IVANDIĆ, Renata (BIH) 6-3 6-2
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) KLANEČEK, Saša (SLO, WC) 1-6 1-6
2/3. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) PAPI, Claudia (HUN) 0-6 2-6
SREDOJEVIĆ, Aleksandra (SRB, WC) LAGODA, Kristina (RUS) 4-6 0-6
PJERANOVIĆ, Jelena (SRB) ČUTURA, Lea (CRO, WC) 6-2 5-7 3-6
Glavni žreb
1. kolo SPREMO, Milana (SRB, 7) KOLAROVA, Tereza (CZE, Q) 6-3 6-2
2. kolo SPREMO, Milana (SRB, 7) STRESNAKOVA, Katarina (SVK) 6-3 7-6(5)
1/4 finale SPREMO, Milana (SRB, 7) COOPERSMITH, Nicole (USA, Q) 1-6 6-3 1-6
ITF LUKA KOPER LADIES OPEN 2015, Koper, Slovenia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo POPIVODA, Mila (SRB) Slobodna
MAŠIĆ, Mila (SRB, WC) BARBIR, Natalie (AUS) 6-2 5-7 6-1
2/2. kolo POPIVODA, Mila (SRB) MAŠIĆ, Mila (SRB, WC) 6-2 6-0
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 5) BOEPPLE,Jacqueline(GER,Q) 6-1 6-1
RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 8) POPIVODA, Mila (SRB, Q) 6-2 7-6(2)
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 5) PISLAK, Manca (SLO) 3-6 1-6
RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 8) NOVIKOVA, Maria (RUS, Q) 6-0 6-1
1/4 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 8) BARZO, Lilla (HUN, 3) 7-6(3) 6-7(2) 6-2
1/2 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 8) BONDAR, Anna (HUN, 6) 6-1 6-3
FINALE RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 8) ESTABLE, Juleta Lara (ARG, 4) 6-3 4-6 2-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
VOGELSANG, Erika (NED, 1)
Slobodne
1/4 finale
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
VOGELSANG, Erika (NED, 1)
AMBROŽIĆ, Laura (SLO)/
FRIESS, Lisa (AUT)
6-4 6-4
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
VOGELSANG, Erika (NED, 1)
ESTABLE, Julieta Lara (ARG)/
KOTELEŠOVA, Barbara (SVK, 3)
4-6 5-7
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo LAZAREVIĆ, Jana (SRB) YANKO, Albina (UKR, Q) 6-1 6-3
2. kolo LAZAREVIĆ, Jana (SRB) BROULEAU, Lou (FRA, 1) 1-6 0-6
Dubl
1. kolo LAZAREVIĆ, Jana (SRB)/
KALKENOVA, Karina (KAZ)
BONGIOVANNI, Gabriella (ITA)/
HORVAT, Ivana (AUT)
3-4, Predaja

Neocom Open 2015, Skopje, FYR Macedonia, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB) COLOMA-HECK, Gianluca (GER) 6-3 7-6(5)
STOJČEVIĆ, Luka (SRB) AGIOUS, George (GRE) 0-6 1-6
BAJIĆ, Bogdan (SRB) NAUMOVSKI, Mason (AUS) 6-1 6-4
OPAČIĆ, Đuro (SRB) DI NOCERA, Riccardo (ITA) 3-6 5-7
2/3. kolo ŽARKOVIĆ, Bodin (SRB) KOUTSAFTIS, Apostolos (GRE, 1) 6-4 2-6 3-6
PAVLOVIĆ, Marko (SRB) FISHER, Mikar (PHI) 1-6 3-6
RADOJKOVIĆ, Milan (SRB) BULATOVIĆ, Matija (MNE) 0-6 1-6
BAJIĆ, Bogdan (SRB) KROLO, Filp (GER) 6-1 6-4
DROBNJAKOVIC, Mihajlo (SRB) BOLL, Benedikt (GER) 1-6 6-2 2-6
3/3. kolo BAJIĆ, Bogdan (SRB) GILJANOVIĆ, Luka (CRO) 2-6 5-7
Glavni žreb
1. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB, WC) DUKOVSKI, Marko (MKD) 6-2 6-0
DABIĆ, Miloš (SRB) GESHTAKOVSKI, Mario (MKD) 6-0 6-0
DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB) STOJANOVSKI, Stojan (MKD) 6-3 6-1
DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB) PALAZOV, Zlatan (BUL) 6-2 1-6 7-5
2. kolo DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB) POPOVSKI, Gjorgji (MKD, 14) 3-6 5-7
DABIĆ, Miloš (SRB) ATANASOV, Martin (BUL, 10) 4-6 6-1 6-4
RADOJKOVIĆ, Milan (SRB, WC) BOITAN, Gabi Adrian (ROU, 3) 1-6 1-6
DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB) RUSHIN, Alexander (ESA, 12) 4-6 5-1, ret.
3. kolo DABIĆ, Miloš (SRB) KOZIELSKI, Lukasz (POL, 6) 4-6 6-3 6-2
DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB) OZCELIK, Bulut (TUR, WC) 6-2 6-1
1/4 finale DABIĆ, Miloš (SRB) PERIN, Riccardo (ITA) 4-6 4-6
DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB) LIUCCI, Francesco (ITA, 16) 1-6 4-6
Dubl
1. kolo DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB)/
DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB)
COLOMA-HECK, Gianluca (GER)/
DI NOCERA, Riccardo (ITA)
3-6 2-6
DROBNJAKOVIĆ, Mihajlo (SRB)/
MARKOVSKI, Obrad (MKD, WC)
GILJANOVIĆ, Luka (CRO)/
OZCELIK, Bulut (TUR)
3-6 5-7
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Vera (SRB) POPOV, Laura (GER, WC) 6-1 6-0
2. kolo BABUNSKI, Lena (SRB, 16) MICEVA, Teodora (MKD, WC) 6-1 6-0
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB, 9) BELOVUKOVIĆ, Stephanie (AUS) 4-6 6-1 7-6(1)
ĐOKIĆ, Hristina (SRB, 14) VELCEA, Andreea (ROU, Q) 6-7(4) 2-6
MARKOVIĆ, Vera (SRB) YARDLEY, Summer (GBR, 8) 6-2 6-2
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, 3) BOZ, Oyku (TUR) 6-3 7-5
RISTIĆ, Teodora (SRB, 13, WC) LA ROCCA, Giulia (ITA, Q) 3-6 1-6
3. kolo BABUNSKI, Lena (SRB, 16) MARCULESCU, Mihaela Lorena (ROU, 1) 0-6 3-6
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB, 9) IVALDI, Benedetta (ITA, 6) 0-6 1-6
MARKOVIĆ, Vera (SRB) MARINKOVIKJ, Katarina (MKD, 10) 1-6 3-6
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, 3) CIUCA, Alessia Beatrice (ROU) 6-4 6-2
1/4 finale SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, 3) MARINKOVIKJ, Katarina (MKD, 10) 6-1 6-4
1/2 finale SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, 3) KHARITONOVA, Anastasia (RUS, 2) 6-7(5) 3-6
Dubl
2. kolo RISTIĆ, Teodora (SRB)/
MICEVA, Teodora (MKD)
BOZ, Oyku (TUR)/
PAYKOC, Deniz (TUR, 4)
3-6 1-6
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB)/
ĐOKIĆ, Hristina (SRB, 3)
BANDINI, Gaia (ITA)/
RIZEA, Clara Patricia (ROU)
4-6 6-3 11-9
1/4 finale ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB)/
ĐOKIĆ, Hristina (SRB, 3)
IVALDI, Benedetta (ITA)/
LA ROCCA, Giulia (ITA)
6-2 3-6 8-10
Maribor Open, Maribor, Slovenia, G4, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOŠEVIĆ, Tamara (SRB) BUKOVEC, Ajda (SLO) 6-4 6-1
2/3. kolo MILOŠEVIĆ, Tamara (SRB) KOLLER, Arabella (AUT, 2) 3-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo ŠEBREK, Anđela (SRB, 6) slobodna
2. kolo ŠEBREK, Anđela (SRB, 6) BREZANIN, Lana (CRO) 6-4 6-2
3. kolo ŠEBREK, Anđela (SRB, 6) VORACEK, Eva Marie (GER, 12) 3-6 3-6
Hungarian Open, Budapest, Hungary, G2, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije (24-25.8.)
2/3. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 4) MOLCHANOVA, Anna (UKR) 6-1 6-1
JOVANOVIĆ, Biljana (SRB) PISAREVA, Aleksandra UKR, 7) 1-6 4-6
3/3. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 4) NOVOTNA, Nikola (CZE) 6-2 7-6(2)
Glavni žreb
1. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB) HELGO, Malene (NOR, Q) 6-2 3-6 2-6
VUKOVIĆ, Jovana (SRB, Q) BULGARU, Miriam Bianca (ROU) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB)/
JUVAN, Kaja (SLO)
BEKEFI, Blanka (HUN)/
MESZAROS, Friderika Lotti (HUN)
6-3 6-1
1/4 finale VUKOVIĆ, Jovana (SRB)/
JUVAN, Kaja (SLO)
BRUNE OLSEN, Astrid Wanja, (NOR)/
HELGO, Malene (NOR)
3-6 7-6(1) 10-5
1/2 finale VUKOVIĆ, Jovana (SRB)/
JUVAN, Kaja (SLO)
BURRAGE, Jodie Anna (GBR)/
UDVARDY, Panna (HUN) (4)
5-7 2-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

, Aridea, Greece, U16, C3, tvrda podloga
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
2/2. kolo: Luka Dragoljić (7)
Glavni žreb
1. kolo: Stefan Živković, Luka Dragoljić (LL)
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Dina Dragoljić
1/4 finale STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, 1) ANTONIOU KARADEMITROU, Nikoleta (GRE, 6) 0-6 6-4 6-2
1/2 finale STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, 1) MCHEDLIDZE, Elena (GEO, 3) 1-6 3-6
Dubl
1/2 finale DRAGOLJIĆ, Dina (SRB)/ANTONIOU
KARADEMITROU, Nikoleta (GRE, 3)
ANTONAKIS, Emmanouela (GRE)/
GKOGKOU, Eleftheria (GRE, 2)
6-4 0-6 7-10
Copenhagen TE16 2015, Copenhagen, Denmark, U16, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Milica Kostić
37. Int. BMW Junior Cup, Regensburg, Germany, U16, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale SAMOČETA, Jovana (SRB, 1) ECKART, Nina (GER) 6-3 5-7 6-2
1/2 finale SAMOČETA, Jovana (SRB, 1) BLATTNER, Antonia (GER, 8) 6-2 6-0
FINALE SAMOČETA, Jovana (SRB, 1) STEGMANN, Mira (GER, WC) 7-5 6-2
Hungaro Casing Cup, Budapest, Hungary, U14, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Adam Kovač (Q)
2. kolo: Luka Malobabić, Relja Eskić, Goran Životić, Nikola Kijac
1/4 finale SUBANOVIĆ, Nemanja (SRB, 4) BUZONICS, Dominik, (HUN, 11) 6-0 7-6(6)
JOVIĆ, Viktor (SRB, 8) SALLAY, Peter (HUN, 3) 2-6 4-6
1/2 finale SUBANOVIĆ, Nemanja (SRB, 4) MAKK, Peter (HUN, 1) 7-6(1) 6-3
FINALE SUBANOVIĆ, Nemanja (SRB, 4) SALLAY, Peter (HUN, 3) 1-6 6-2 4-6
Dubl
1/2 finale SUBANOVIĆ, Nemanja (SRB)/
KOVAČ, Adam (SRB)
BUZONICS, Dominik, (HUN)/
DELI, Mihaly (HUN)
1-6 0-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Jovana Perić
3. kolo: Teodora Vujičić (11), Jelena Kovač
37. Int. BMW Junior Cup, Regensburg, Germany, U12, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Mila Stanojević
3. kolo: Iva Divac
1/4 finale LUKIĆ, Tea (SRB) VANIK, Jana (GER) W/O
Dubl
1/2 finale STANOJEVIĆ, Mila (SRB)/
KERN, Rebeka (GER)
KARNER, Elena (AUT)/
LEX, Alia (GER)
0-6 1-6