Turniri od 24.07 – 30.07.

GERMAN TENNIS CHAMPIONSHIPS 2017, HAMBURG, GERMANY, ATP 500, €€1.499.940, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
MATKOWSKI, Marcin (POL)(4)
BERLOCQ, Carlos (ARG)/
SCHWARTZMAN, Diego (ARG)
7-6(5) 7-6(4)
1/4 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
MATKOWSKI, Marcin (POL)(4)
KNOWLE, Julian (AUT)/
MORRERO, David (ESP)
2-6 3-6
J. SAFRA SARASIN SWISS OPEN GSTAAD, GSTAAD, SWITZERLAND, ATP 250, €482.060, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 7) BROWN, Dustin (GER) 3-6 6-7(3)
Dubl
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB)/
MARCAN, Dino (CRO)
CERRETANI, James (USA)/
SCHNUR, Max (USA)
6-4 6-4
1/4 finale LAJOVIĆ, Dušan (SRB)/
MARCAN, Dino (CRO)
MARACH, Oliver (AUT)/
OSWALD, Philipp (AUT)(2)
6-7(3) 4-6

Jiangxi Women’s Tennis Open, Nanchang, China, WTA International, €$226.750, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 6) KANG, Jiaqi (CHN, Q) 6-2 7-5
2. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 6) LU, Jing-Jing (CHN) 6-2 1-6 2-6
Ericsson Open, Bastad, Sweden, WTA International, €$226.750, šljaka
WTA Satnica WTA forum
Kvalifikacije
1/2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB) CHIRICO, Louisa (USA, 8) 5-7 4-6
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) LISTER, Cornelia (SWE, Q) 6-1 6-2
2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) TOMOVA, Viktoriya (BUL, LL) 7-5 6-4
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) MERTENS, Elise (BEL) 4-6 6-2 4-6
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
KNOLL, Xenia (SUI)
MELICHAR, Nicole (USA)/
SMITH, Anna (GBR)(1)
4-6 6-1 10-5
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
KNOLL, Xenia (SUI)
ALLGURIN, Ellen (SWE)/
BARRITZA, Karen (DEN)(A)
6-1 6-3
1/2 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
KNOLL, Xenia (SUI)
IRIGOYEN, Maria (ARG)/(4)
KREJCIKOVA, Barbora (CZE)
0-6 6-1 4-10

INTERNAZIONALI DI TENNIS CORTINA, Cortina d’Ampezzo, Italy, 64.000, šljaka
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 2) sloodan
2/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 2) GHEDIN, Riccardo (ITA) 6-3 7-5
3/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 2) DI NICOLA, Gianluca (ITA, 6) 7-5 2-6 6-3
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) CARUSO, Salvatore (ITA, 6) 7-5 6-3
ZEKIĆ, Miljan (SRB, Q) GAIO, Federico (ITA, 7) 7-6(7) 7-5
2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, Q) CACHIN, Pedro (ARG, Q) 6-3 4-6 3-6
PETROVIĆ, Danilo (SRB) VIOLA, Matteo (ITA) 6-4 3-6 5-7
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB)
CENTENARI, Alexander (USA)/
JUNAID, Rameez (AUS)
6-1 6-4
ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
DIMA, Dragos  (ROU)(Alt)
BERRETTINI, Jacopo (ITA)/
BERRETTINI, Matteo (ITA)(WC)
1-6 2-6
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB)
BORTOLOTTI, Marco (ITA)/
VAVASSORI, Andrea (ITA)
5-7 6-4 8-10
Advantage Cars Prague Open 2017, Prague, Czech Republic, 43.000, šljaka
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, SE) KELLOVSKY, Dominik (CZE, WC) 5-7 6-3 4-6
AAMULEHTI TAMPERE OPEN, Tampere, Finland, €43.000, šljaka
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) OFNER, Sebastian (AUT, 2) 7-6(5) 5-7 4-6
Dubl
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB)/
POPKO, Dmitry (KAZ)
COPPEJANS, Kimmer (BEL)/
LAMASINE, Tristan (FRA)(3)
6-3 2-6 5-10

China F14 Futures, Tianjin, China, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) WU, Yibing (CHN) 7-6(4) 6-4
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) WONG, Chun Hun (HKG, Q) 6-2 6-0
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) OKAMURA, Issei (JPN) 6-2 6-1
1/2 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) SEKIGUCHI, Shuichi (JPN, 3) 6-4 6-0
FINALE MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) LI, Zhe (CHN, 2) 6-4 6-2
The Rising Stars Tennis Tour Duinbergen 2017, Heist, Belgium, $15.000, šljaka

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) CALZI, Raphael (LUX) 1-6 6-3 7-5
2/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) DELLAVEDOVA, Matthew (AUS, 11) 7-6(3) 7-5
3/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) WIERSHOLM, Henrik (USA, 5) 2-6 3-6
TENNISPARK SKOPJE F1, Skopje, Macedonia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo LATINOVIĆ, Stefan (SRB) slobodan
RAJIĆ, Dušan (SRB, 2) slobodan
ĐERKOVIĆ, Aleksa (SRB) ŽIVKOVIĆ, Boris (SRB) 7-5 6-1
RAKIĆ, Strahinja (SRB, 3) slobodan  
RADENKOVIĆ, Miloš (SRB) PEPIĆ, Elvedin (MKD) 6-4 6-2
ARSIĆ, Nikola (SRB) BAKKAR, Hassan (AUS, WC) 7-5 6-4
PAVLOVIĆ, Marko (SRB) GERASIMOSKI, Mario (MKD) 1-6 2-6
MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) slobodan  
DABIĆ, Miloš (SRB) slobodan  
DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB) slobodan  
DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB) VALEOV, Hristo (BUL) 3-6 6-4 6-1
MARTINOVIĆ, Aleksa (SRB) JOVIĆ, Martin (MKD) 6-3 6-0
MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) PARADA, Bastian (CHI, WC) 3-6 2-6
2/3. kolo LATINOVIĆ, Stefan (SRB) HARBACHKOV, Ioan (BUL) 6-1 3-6 6-2
RAJIĆ, Dušan (SRB, 2) ĐERKOVIĆ, Aleksa (SRB) 6-4 6-1
RAKIĆ, Strahinja (SRB, 3) RADENKOVIĆ, Miloš (SRB) 6-1 6-2
ARSIĆ, Nikola (SRB) ARAMBURU, Aitor (MEX) 0-6 4-6
MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) KIJAMETOVIĆ, Aziz (BIH) 1-6 2-6
DABIĆ, Miloš (SRB) BERTUCCIOLI, Federico (ITA) 5-7 1-6
DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB) BILIC, Feda (AUS) 3-6 1-6
DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB) KHACHATRYAN, Yuri (BUL) 6-4 4-0, ret.
MARTINOVIĆ, Aleksa (SRB) DEARI, Shendrit (MKD) 0-6 4-6
3/3. kolo LATINOVIĆ, Stefan (SRB) OSMAKČIĆ, Marko (SUI, 1) 6-1 6-0
RAJIĆ, Dušan (SRB, 2) MOROGIANNIS, Dimitri (AUS) 6-3 6-2
RAKIĆ, Strahinja (SRB, 3) ARAMBURU, Aitor (MEX) 6-0 6-3
DROBNJAKOVIĆ, Pavle (SRB) BILIC, Feda (AUS) 0-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB, WC) DURGUTI, Besir (MKD, WC) 1-6 3-6
LATINOVIĆ, Stefan (SRB, Q) FILIPENKO, Viktor (HUN, 8) 4-6 2-6
RAJIĆ, Dušan (SRB, Q) MICELI,Marco (ITA) 4-6 2-6
RAKIĆ, Strahinja (SRB, Q) SRBLJAK, Gorazd (MKD) 7-5 6-2
JANDRIĆ, Darko (SRB) JAKUPI, Edin (SWE, WC) 6-3 6-3
2. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) NEUCHRIST, Maximillian (AUT, 2) 2-6 3-6
RAKIĆ, Strahinja (SRB, Q) FORTUNA, Claudio (ITA, 5) 2-6 6-7(1)
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
GABB, Richard (GBR)(3)
CUNGU, Rrezart (MNE)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)
3-6 6-2 10-12
RAKIĆ, Strahinja (SRB)/(4)
PENA LOPEZ, Manuel (ARG)
BERTUCCIOLI, Federico (ITA)/
MICELI, Marco (ITA)
7-5 6-4
1/4 finale RAKIĆ, Strahinja (SRB)/(4)
PENA LOPEZ, Manuel (ARG)
FONIO, Giovanni (ITA)/
NARCISI, Luca (ITA)
7-5 6-3
1/2 finale RAKIĆ, Strahinja (SRB)/(4)
PENA LOPEZ, Manuel (ARG)
PROPOGGIA, Dane (AUS)/
YANG, Tsung-Hua (THA)(2)
1-6 1-6
Kazan Kremlin Cup 1, Kazan, Russia, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) VALENTSEV, Nikita (RUS, WC) 6-3 6-4
2. kolo KATIĆ, Dejan (SRB) KOTOV, Pavel (RUS, 6) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB)/
IVANOV, Klim (KAZ)
KOTOV, Pavel (RUS)/(WC)
VALENTSEV, Nikita (RUS)
4-6 2-6
EMPIRE Futures Trnava, Trnava, Slovakia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) SHUMEIKO, Pavel (UKR) 3-6 6-2 4-6
VOJINOVIĆ, Lazar (SRB) VACHTL, Jiri (CZE) 0-6 3-6
Koza WOS Cup, Istanbul, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JABLANOVIĆ, Luka (SRB) MOL, Mehmet Ata (TUR) 6-0 6-0
2/3. kolo JABLANOVIĆ, Luka (SRB) MOL, Mehmet Ata (TUR) 1-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB) CUTULI, Mirko (ITA, 8) 6-4 7-5
NIKOLIĆ, Miloš (SRB) OLASO, Guillermo (ESP, 6, Q) 3-6 1-6
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, WC) POLMANS, Greg (AUS, Q) 7-5 6-3
2. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB) DIMITROV, Martin (BUL, Q) 0-6 3-6
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, WC) CARLI, Cristian (ITA, 4) 6-4 3-6 0-6
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
KEKEZ, Duje (CRO)
AGABIGUN, Sarp (TUR)/
KUZMANOV, Dimitar (BUL)(1)
3-6 6-4 10-4
NIKOLIĆ, Miloš (SRB)/
DONEV, Gabriel
HALIAK, Makalai (BLR)/
STERGIOU, Ioannis (GRE)
6-3 1-6 7-10
1/4 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
KEKEZ, Duje (CRO)
HAYLAZ, Muhammet (TUR)/
KIRCI, Koray (TUR)
3-6 6-1 10-12

FSP Gold River Women’s Challenger, Sacramento, USA, $60.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) DUVAL, Victoria (USA, Q) 7-5 4-6 5-7
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
LAPKO, Vera (BLR, 1)
slobodne
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
LAPKO, Vera (BLR, 1)
ELIE, Jennifer (USA)/
VICKERY, Sachia (USA)
6-3 6-2
1/2 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
LAPKO, Vera (BLR, 1)
CHRISTIAN, Kaitlyn (USA)/
SHIBAHARA, Ena (USA)
7-5 4-6 10-8
FINALE JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
LAPKO, Vera (BLR, 1)
KRAWCZYK, Desirae (USA)/
OLMOS, Giuliana (MEX)(2)
1-6 2-6
Merko Estonian Open, Parnu, Estonia, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 4) BAKHMUTKINA, Polina (EUS, Q) 7-5 5-7 6-3
2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 4) GOLUBOVSKAYA, Polina (RUS) 3-6 1-2, ret
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
NIEDMERS, Nora (GER)
POLJAKOVA, Ilona (EST)/
SUURVARIK, Liina (EST)(WC)
6-3 6-2
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
NIEDMERS, Nora (GER)
MERTENA, Rebeka M. (LAT)/
PAULENKA, Katyarina (BLR)
W/O
Aamulehti Tampere Open, Tampere, Finland, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 6) SANER, Julita (SWE) 6-0 6-2
2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 6) TESTA, Giorgia (ITA) 6-0 6-1
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 6) BENOIT, Marie (BEL, 1) 2-6 3-6
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
DRAŽIĆ, Mariana (CRO)(2)
EEROLA, Emma (FIN)/
HEISKANEN, Lotta (FIN)
6-0 6-1
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
DRAŽIĆ, Mariana (CRO)(2)
LEIVO, Ella (FIN)/
SAARTEINEN, Saana (FIN)
6-1 6-2
1/2 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
DRAŽIĆ, Mariana (CRO)(2)
MINETTI, Mariella (FIN)/
SANER, Julita (SWE)
6-7(5) 2-6
TROFEUL MUNICIPIULUI TG. JIU, Targu Jiu, Romania, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) STACIULESCU, Alexandra Maria (ROU) 4-6 6-7(4)
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) RELJIĆ, Anđela (AUS) 5-7 6-4 6-3
2/3. kolo STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) DAVIDESCU, Gabriela Ana (ROU) 6-7(3) 3-6
Glavni žreb
1. kolo SPREMO, Milana (SRB) SANCHEZ, Ana Sofia (MEX, 3) 6-7(1) 0-6
Dubl
1. kolo SPREMO, Milana (SRB)/
HONTAMA, Mai (JPN)(WC)
HERING, Katharina (GER)/
LAZAREVA, Margarita (RUS)(2)
7-6(5) 6-0
1/4 finale SPREMO, Milana (SRB)/
HONTAMA, Mai (JPN)(WC)
MARTINICH, Ivania (CHI)/
NOVAC, Izabela Gabriela (ROU)
7-5 6-2
1/2 finale SPREMO, Milana (SRB)/
HONTAMA, Mai (JPN)(WC)
HARRIS, Samantha (AUS)/
WOOLCOCK, Belinda (AUS)(WC)
5-7 5-7

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate singla i od ČETVRTFINALA dubla

2017 EUROPEAN JUNIOR CHAMPIONSHIPS, Klosters, Switzerland, B1, šljaka
Stream (C1) | Livescore | Satnica
Juniori-gl.žreb
2. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) IVANOV, Simon Anthony (BUL) 6-3 7-6
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 3) HELLUM LILLEENGEN, Lukas (NOR) 6-1 6-2
3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) VRBENSKY, Michael (CZE, 5) 2-6 6-4 4-6
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 3) DANCU, Vlad Andrei (ROU) 6-4 2-6 4-6
Dubl
2. kolo BUTULIJA, Boris (SRB)/
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 15)
IVANOV, Simon Anthony (BUL)/
SHEYNGEZIKHT, Leonid (BUL)
4-5(3) 4-2 5-10
Juniorke-gl.žreb
2. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB) QUITERIO, Lucia (POR) 3-6 6-3 4-6
DANILOVIĆ, Olga (SRB, 4) BERBEROVIĆ, Nefisa (BIH) 6-1 6-1
3. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 4) TIMOTIN, Jennifer (IRL) 6-3 6-2
4. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 4) DEMA, Viktoriia (UKR) 6-2 6-1
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, 4) CRACIUN, G. Andreea (ROU) 7-5 6-3
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, 4) JUVAN, Kaja (SLO, 6) 6-4 3-6 3-6
Dubl
2. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB)/
DANILOVIĆ, Olga (SRB, 10)
KAFTANOVA, Mihaela (BUL)/
TOPALOVA, Gergana (BUL)
3-5 4-1 8-10
International Bavarian Summer Championships 2017, Aschheim, Germany, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB, 8) ZHOU, Xian Yao (CHN) 6-1 6-2
2. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB, 8) ERNAELSTEEN, Victor (BEL) 6-3 6-1
3. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB, 8) SCHELCHER MURO, Pablo (ESP, 11) 2-6 1-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/1. kolo MARTINOVIĆ, Tamara (SRB) slobodna
Glavni žreb
1. kolo MARTINOVIĆ, Tamara (SRB, Q) KURZ, Victoria (GER) 1-6 1-6
SARIĆ, Mila (SRB, 4) BARBER, Cora Stefanie (GER) 7-6(1) 1-6 6-3
2. kolo SARIĆ, Mila (SRB, 4) TOMASHEVSKAYA, Daria (CAN) 2-6 2-6
Dubl
1/4 finale SARIĆ, Mila (SRB)/
ITO, Shiori (JPN)(1)
GERITS, Sophie (BEL)/
PARIYSKAYA, Varvara (RUS)(6)
6-0 7-5
1/2 finale SARIĆ, Mila (SRB)/
ITO, Shiori (JPN)(1)
LEX, Alia (GER)/
PUTZ, Laura Isabel (GER)
3-6 4-6
San Marino Junior Open, San Marino, San Marino, G5, šljaka
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo DRAGOLJIĆ, Luka (SRB) BANDINI, Mattia (ITA, WC) 3-6 1-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo DRAGOLJIĆ, Dina (SRB) ALVISI, Eleonora (ITA) 3-6 0-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

2017 EUROPEAN JUNIOR CHAMPIONSHIPS U16, Moscow, Russia, U16, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
3. kolo: Goran Životić
4. kolo: Kristijan Juhas (5)
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
3. kolo: Mihaela Đaković (16), Elena Milovanović (11)
Sport 2000 TE Junior Tour Krems 2017, Krems, Austria, U16, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Uroš Todorović (6), Stefan Ivić (7)
3. kolo: Nikola Mitrović (15)
NIKŠIĆ OPEN, Nikšić, Montenegro, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
2/2. kolo: Jovan Poznan
Glavni žreb
2. kolo: Ognjen Pavlović
1/4 finale JEVTIĆ, Nikola (SRB, 1) TOMAC, Mai (SLO, 6) 6-4 4-6 6-3
TODOROVIĆ, Luka (SRB) DEREVENSKOV, Evgenii (RUS, 5) 1-6 3-6
RADOSAVLJEVIĆ, Mihailo (SRB, Q) BAR NIRYUKOV, Petr (RUS, 3) 4-6 4-6
1/2 finale JEVTIĆ, Nikola (SRB, 1) DEREVENSKOV, Evgenii (RUS, 5) 7-6(2) 7-5
FINALE JEVTIĆ, Nikola (SRB, 1) NG, Ki Lung (HKG, 2) 2-6 6-4 6-0
Dubl
1/2 finale JEVTIĆ, Nikola (SRB)/
PETROVIĆ, Dražen (BIH)(2)
KOSHKIN, Stanislav (RUS)/
KROTOWSKI, Franek (POL)
6-1 6-3
FINALE JEVTIĆ, Nikola (SRB)/
PETROVIĆ, Dražen (BIH)(2)
BAR BIRYUKOV, Petr (RUS)/
GERASIMCHUK, Artem (RUS)(3)
3-6 6-2 7-10
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Anastasija Radojević (WC), Iva Poleksić (WC)
2. kolo: Anđela Vukčević
1/4 finale VIDOVIĆ, Anđela (SRB, 1) BALTIĆ, Ena (BIH, 5) 5-7 6-2 7-6(5)
1/2 finale VIDOVIĆ, Anđela (SRB, 1) PALECEK, Nicole (CZE, 3) 6-4 7-6(5)
FINALE VIDOVIĆ, Anđela (SRB, 1) WONG, Hoi Ki Jenny (HKG, 2) 6-1 7-6(2)
Dubl
1/2 finale VIDOVIĆ, Anđela (SRB)/
DADVANI, Luyiza (UKR)(1)
POLEKSIĆ, Iva (SRB)/
PALECEK, Nicole (CZE)
6-4 6-3
FINALE VIDOVIĆ, Anđela (SRB)/
DADVANI, Luyiza (UKR)(1)
KOPEL, Amelia (POL)/(2)
WONG, Hoi Ki Jenny (HKG)
6-3 0-6 7-10
2017 European Junior Championships 14&Under, Most, Czech Republic, U14, šljaka
Stream Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
3. kolo: Filip Mandović
1/4 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 2) NESTEROV, Petr (BUL) 6-3 6-2
1/2 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 2) NARDI, Luca (ITA, 3) 6-3 6-4
FINALE MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 2) RUNE, Holger V.N. (NOR, 1) 2-6 1-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Natalija Senić
4. kolo: Ana Vilček
LBS Cup Waiblingen, Waiblingen, Germany, U16/14, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
3/4. kolo: Nikola Jovanović (10)
Glavni žreb
1. kolo: Nikola Zekić (10)
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 2) MACK, Mila (GER) 1-6 5-7
2017 TENNIS EUROPE NATIONS CHALLENGE, Dijon, France, U12, Kvalifikacije, šljaka
27-30.7. Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Zona B, grupa A: Bosna i Hercegovina, Izrael, Portugalija, SRBIJA,
Zona B, grupa B: Francuska, Velika Britanija,Slovenija
SRBIJA B12: Branko ĐURIĆ, Aleksa PISARIĆ, Vuk RAĐENOVIĆ
1. kolo SRBIJA B12 3-0 IZRAEL B12
Vuk RAĐENOVIĆ SHIMANOV Ofek 6-3 7-6(4)
Branko ĐURIĆ BAZILEVSKIY Vladimir 6-1 6-2
Branko ĐURIĆ/
Aleksa PISARIĆ
BAZILEVSKIY Vladimir/
CAULY Yarden
6-0 6-3
2. kolo SRBIJA B12  3-0 BiH B12
Aleksa PISARIĆ KOLIĆ Amar 6-0 6-1
Branko ĐURIĆ MULALIĆ Edin 6-1 6-1
Aleksa PISARIĆ/
Vuk RAĐENOVIĆ
MULALIĆ Edin/
Fatih SISIC
6-2 6-4
3. kolo SRBIJA B12 1-2 PORTUGALIJA B12
Vuk RAĐENOVIĆ MARQUES Goncalo 6-3 6-3
Aleksa PISARIĆ SARAIVA Luis Miguel 7-5 2-6 4-6
Branko ĐURIĆ/
Vuk RAĐENOVIĆ
MARQUES Goncalo/
SARAIVA Luis Miguel
6-1 4-6 5-10
Plej-of  SRBIJA B12 0-3 VELIKA BRITANIJA B12
Aleksa PISARIĆ COQUELIN Hugo 2-6 3-6
Branko ĐURIĆ POW Luca 5-7 6-0 3-6
Aleksa PISARIĆ/
Branko ĐURIĆ
POW Luca/
TIKHONOV Alexander
2-6 4-6
SRBIJA B12 se NIJE kvalifikovala za Završni turnir
2017 TENNIS EUROPE NATIONS CHALLENGE, Galati, Romania, U12, Kvalifikacije, šljaka
27-30.7. Satnica
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Zona D, grupa A: Bugarska, Rumunija, SRBIJA, Švajcarska,
Zona D, grupa B: Moldavija, Ukrajina, Španija,
SRBIJA G12: Lola RADIVOJEVIĆ, Darja ŠUVIRDENKOVA, Emilija ZDRAVKOVIĆ
1. kolo SRBIJA G12 3-0 BUGARSKA G12
Emilija ZDRAVKOVIĆ DENCHEVA Rositsa 6-3 6-4
Darja ŠUVIRDENKOVA NIKOLOVA Anastasia Aleksandra 4-6 6-3 7-6(5)
Lola RADIVOJEVIĆ/
Darja ŠUVIRDENKOVA
DENCHEVA Rositsa/
PETROVA Katalina
6-1 6-3
2. kolo SRBIJA G12 0-3 RUMUNIJA G12
Lola RADIVOJEVIĆ POPA Maria Sara 0-6 1-6
Darja ŠUVIRDENKOVA IONESCU Iulia Andreea 3-6 6-3 7-10
Lola RADIVOJEVIĆ/
Emilija ZDRAVKOVIĆ
POPA Maria Sara/
PUIAC Alexia Lavinia
1-6 3-6
3. kolo SRBIJA G12 1-2 ŠVAJCARSKA G12  
        Emilija ZDRAVKOVIĆ  – WENGER Irina 6-4 6-1
Darja ŠUVIRDENKOVA KOZAKOVA Karolina 3-6 4-6
Lola RADIVOJEVIĆ/
Darja ŠUVIRDENKOVA
KOZAKOVA Karolina/
NAEF Celine
5-7 1-6
SRBIJA G12 se NIJE kvalifikovala za Završni turnir
ADRIATIC CUP, Stobrec, Croatia, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo:  Ognjen Jagrović; 2/2. kolo: Marko Miletički