Turniri od 24.06 – 30.06.

Marburg, Germany, €30,000 +H, šljaka
Satnica
Dubl
1. kolo TOSIC, Goran (SRB)/
MARTIN, Andrej (SVK)
KRETSCHMER, Gero (GER)/
SATSCHKO, Alexander (GER)
6-7(2) 6-3 15-13
1/4 finale TOSIC, Goran (SRB)/
MARTIN, Andrej (SVK)
OLIVO, Renzo (ARG)/
SCHWARTZMAN, D.Sebastian (ARG)
6-7(1) 6-3 4-10

* Na fjučersima  pratimo SVE rezultate singla a dublove od ČETVRTFINALA

Palma Del Rio, Spain, $ 15,000+H, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ĐOKOVIĆ Marko (SRB) LOPEZ-PEREZ, Enrique (ESP, 7) 2-6 1-6
Dubl
1/4 finale DJOKOVIC, Marko (SRB)/
SHORT, Matthew (GBR)
ARAUZO-MARTINEZ, J. (ESP)/ [4]
PULGAR-GARCIA, Jaime /ESP)
2-6 4-6
Šabac, Serbia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MINIC, Marko (SRB) DJUKANOVIC, Aleksandar (SRB) 6-7(3) 3-6
MILOJEVIC, Dusan (SRB) RUZIC, Miljan (AUS) 0-6 0-6
STIPCIC, Filip (SRB) BELOTSERKOVSKY, Kiril (UKR) 6-0 6-1 
TERZIC, Nenad (SRB) DOLJANICA, David (SRB) 6-2 6-4 
JEVDJIC, Stevan (SRB) MLADENOVIC, Zeljko (SRB) 6-2 6-2
ILIC, Aleksa (SRB) SPAHIC, Aleksandar (SRB) 6-0 6-0
JANDRIC, Darko (SRB) KRYVARUCHKA, Ilya (BLR) 6-2 6-2 
VITOSEVIC, Luka (SRB) BIRO, Andre (HUN) 7-6(3) 2-6 2-6
RAKIC, Strahinja (SRB) SAVIC, Milan (SRB) 6-0 6-3
CONKIC, Petar (SRB) TEPSIC, Miladin (AUS) 6-4 6-3
VUCKOVIC, Vuk (SRB) ROGANOVIC, Stefan (SRB) 6-3 6-3 
SAVANOVIC, Nikola (SRB) MILOSEVIC, Nenad (SRB) 1-6 0-6
JOKIC, Djordje (SRB) MARINKOVIC, Dusan (SRB) 6-7(3) 2-6
JOVANOVIC, Ognjen (SRB) DALJEV, Pavle (SRB) 6-0 6-2
CVIJOVIC, Milos (SRB) JAKSIC, Borjan (USA) 6-2 6-2
DEDIC, Predrag (SRB) SUCEVIC, Luka (SRB) 0-6 3-6
ARSOV, Stefan (SRB) FABER, Mateo (CRO) 0-6 0-6
2/3. kolo DJUKANOVIC, Aleksandar (SRB) MADARASZ, Gergely (HUN, 1) 1-6 0-3 predao DJ.A
MRDAKOVIC, Milos (SRB) KONTIC, Nemanja (MNE, WC) 2-6 6-2 2-6
DJOKOVIC, Djordje (SRB, 2) RUZIC, Miljan (AUS) 6-2 6-4
STIPCIC, Filip (SRB) TERZIC, Nenad (SRB) 7-5 5-7 6-2
JEVDJIC, Stevan (SRB) KARDIVAR, Nikita (USA, 3) 4-6 6-7(3)
ILIC, Aleksa (SRB) JANDRIC, Darko (SRB) 6-3 1-6 6-1
ZDRAVKOVIC, Bojan (SRB, 4) BIRO, Andre (HUN) 6-3 3-6 4-6
DJUKIC, Petar (SRB) RAKIC, Strahinja (SRB) 6-7(3) 4-6
TOMIC, Petar (SRB, 5) CONKIC, Petar (SRB) 4-6 1-6
VUCKOVIC, Vuk (SRB) MILOSEVIC, Nenad (SRB) 1-6 3-6
MARINKOVIC, Dusan (SRB) NAGY, Peter (HUN, 6) 1-6 1-6
JOVANOVIC, Ognjen (SRB) KETYI, Andras (HUN) 7-5 6-1
RAJIC, Marko (SRB, 7) CVIJOVIC, Milos (SRB) 6-2 6-3
SUCEVIC, Luka (SRB) CERANIC, Oliver (AUS) 7-6(5) 2-6 2-6
3/3. kolo DJOKOVIC, Djordje (SRB, 2) STIPCIC, Filip (SRB) 6-2 4-6 6-1
ILIC, Aleksa (SRB) KARDIVAR, Nikita (USA, 3) 2-6 3-6
RAKIC, Strahinja (SRB) BIRO, Andre (HUN) 6-7(6) 2-6
CONKIC, Petar (SRB) MILOSEVIC, Nenad (SRB) 6-2 6-0
JOVANOVIC, Ognjen (SRB) NAGY, Peter (HUN, 6) 1-6 0-6
RAJIC, Marko (SRB, 7) CERANIC, Oliver (AUS) 1-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo
ILIC, Luka (SRB) BIRO, Andre (HUN, Q) 7-6(3) 6-4
ZEKIC, Miljan (SRB, 3) FILIPENKO, Viktor (HUN) 5-5, Z.M. predao
RAJIC, Marko (SRB, LL) CERANIC, Oliver (AUS, Q) 1-6 2-6
VUKICEVIC, Dusan (SRB, WC) MARTIN, Toby (GBR) 0-6 0-6
JANKOVIC, Miki (SRB, 7) KARLOVSKIY, Evgeny (RUS) 7-6(6) 3-6 6-2
STOJISAVLJEVIC, Sasa (SRB, 8) VILARDO, Francesco (ITA) 6-0 6-0
DJOKOVIC, Djordje (SRB, Q) VEGER, Filip (CRO) 6-3 6-3
MILIVOJEVIC, Ivan (SRB) MADARASZ, Gergely (HUN, Q) 3-6 2-6
VUCIC, Ilija (SRB) CONKIC, Petar (SRB, Q) 6-3 6-2
PETROVIC, Danilo (SRB, 2) MARKOVIC, Goran (SRB) 7-5 6-4
2. kolo STOJISAVLJEVIC, Sasa (SRB, 8) PARTL, Adrian (SVK) 2-6 2-6
JANKOVIC, Miki (SRB, 7) MARTIN, Toby (GBR) 3-6 6-4 6-4
PETROVIC, Danilo (SRB, 2) VUCIC, Ilija (SRB) 6-4 7-5
ILIC, Luka (SRB) DZUMHUR, Damir (BIH, 1) 3-6 4-6
DJOKOVIC, Djordje (SRB, Q) BALAZS, Attila (HUN, 4) 0-6 3-6
1/4 finale JANKOVIC, Miki (SRB, 7) FILIPENKO, Viktor (HUN) 7-6(5) 6-4
PETROVIC, Danilo (SRB, 2) FAGO, Matteo (ITA, 6) 6-7(3) 7-5 6-3
1/2 finale JANKOVIC, Miki (SRB, 7) DZUMHUR, Damir (BIH, 1) 4-6 2-6
PETROVIC, Danilo (SRB, 2) BALAZS, Attila (HUN, 4) 3-6 1-6
Dubl
1/4 finale DJUKIC, Petar (SRB)/    [4]
KONTIC, Nemanja (MNE)
CONKIC, Petar (SRB)/
RAKIC, Strahinja (SRB)
4-6 3-6
JEVDJIC, Stevan (SRB)/
MILIVOJEVIC, Ivan (SRB)
CLAYTON, Scott (GBR)/   [3]
MARTIN, Toby (GBR)
4-6 4-6
JANDRIC, Darko
JOVANOVIC, Ognjen
FABIAN, Patrik (SVK)/  [1]
PARTL, Adrian (SVK)
3-6 0-6
1/2 finale CONKIC, Petar (SRB)/
RAKIC, Strahinja (SRB)
FABIAN, Patrik (SVK)/  [1]
PARTL, Adrian (SVK)
3-6 4-6
Sibiu, Romania, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB) DUBARENCO, Maxim (MDA, 3) 3-6 4-6
Seefeld, Austria, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo POPOVIC, Rade (SRB) SCHUELLER, Felix (AUT) 0-6 1-6

Kristinehamn, Sweden, $ 25,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 2) CABAJ AWAD, Jacqueline (SWE, WC) 7-6(2) 6-2
ERIĆ, Doroteja (SRB) MELNIKOVA, Marina (RUS) 2-6 5-7
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 2) FLINK, Varvara (RUS, Q) 6-3 6-1
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 2) LIM, Alize (FRA, 5) 6-4 6-3
1/2 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 2) KOVINIC, Danka (MNE, 6) 2-6 6-7(3) 
Stuttgart, Germany, $ 25,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 2) BOEPPLE, Madeleine (GER, WC 6-0 6-0
2/2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 2) KOCH, Bianca (GER, 11) 4-6 6-2 6-3
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB) VOGT, Stephanie (LIE, 2) 2-6 3-6
KOSTIĆ, Natalija (SRB, Q) GEORGES, Myrtille (FRA, 7) 6-7(0) 6-7(3)
Dubl
1. kolo CUROVIC, Tamara (SRB)/
KAPSHAY, Veronika (UKR)
PERRIN, Conny (SUI)/   [1]
ZEC-PESKIRIC, Masa (SLO)
6-3 5-7 10-8
KOSTIC, Natalija (SRB)/
POPOVIC, Jelena (SRB)   (WC)
PRIMORAC, Iva (CRO)
SCHMID, Verena (GER)
1-6 4-6
1/4 finale CUROVIC, Tamara (SRB)/
KAPSHAY, Veronika (UKR)
HADDAD MAIA, Beatriz (BRA)/
LOTTNER, Antonia (GER)
2-6 2-6
Zlin, Czech Republic, $ 25,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MIRČIĆ, Teodora (SRB) KHAZANIUK, Deniz (ISR) 7-5 0-6 3-6
Huzhu, China, $ 25,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) ZHAO, Qianqian (CHN, Q) 6-1 6-3
2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB) HAN, Xinyun (CHN) 7-6(6) 6-7(7) 6-0
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB) WANG, Xi-Yao (CHN, Q) 6-3 6-1
1/2 finale BONIĆ, Barbara (SRB) XU, Yi-Fan (CHN, 3) 1-6 7-6(6) 6-3 
FINALE BONIĆ, Barbara (SRB) CHAN, Chin-Wei (TPE, 5) 6-2 6-4 !!!
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
GAI, Ao (CHN)
DONG, Xiaorong (CHN)/
YUAN, Yue (CHN)
3-6 5-7
Prokuplje, Serbia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo TOMIC, Tamara (SRB) MARINKOVIC, Bojana (SRB) 6-2 5-7 6-4
TOFILOSKI, Tijana (SRB) PONOMAREVA, Nelli (RUS) 1-6 1-6
CORTANOVACKI, Milica (SRB) SAFRONENKA, Anita (BLR) 4-6 4-6
STANKOVIC, Marija Vera (SRB) STEFANOVIC, Teodora (SRB) SMV odustala
STOJANOVIC, Marta (SRB) JASAREVIC, Amira (BIH) 6-2 6-0
GLUMAC, Ana (SRB) BOYANOV, Pamela (AUS) 6-4 4-6 4-6
MILOJEVIC, Miljana (SRB) SLJUKIC, Milica (MNE) 6-7(2) 2-6
DUKIC, Dajana (SRB) KARAMANOLEVA, Aleksandra (BUL) 6-2 6-2
UZELAC, Tijana (SRB) ASANIN, Nina (SRB) 6-4 4-6 6-3
TASOVAC, Natalija (SRB) TESIC, Milica (SRB) 4-6 2-6
2/3. kolo TOMIC, Tamara (SRB) GORBACHKOVA, Nadezda (RUS, 1) 3-6 4-6
DANCETOVIC, Emilija (SRB) PONOMAREVA, Nelli (RUS) 4-6 1-6
BOGICEVIC, Marija (SRB) STEFANOVIC, Teodora (SRB) 6-3 6-2
STOJANOVIC, Marta (SRB) KOVAC, Nika (SLO, 3) 2-6 3-6
NJEGUS, Kristina (SRB) DE RIENZO, Kathleen (USA) 0-6 4-6
RISTIC, Miljana (SRB) CALUK, Nerma (BIH) 0-6 1-6
BABUNSKI, Vanja (SRB) KALEZIC, Nina (MNE) 4-6 7-5 6-2
MITROVIC, Sara (SRB) HELBET, Julia (MDA) 0-6 3-6
KOSTIC, Kristina (SRB) GAYDARZHI, Ksenia (RUS) 0-6 0-6
DUKIC, Dajana (SRB) BALABANOVA, Savina (BUL) 6-0 6-1
UZELAC, Tijana (SRB) DJURDJEVIC, Sara (SLO) 3-6 1-6
STEVANOVIC, Gorana (SRB) PETRIKIC, Andrijana (SRB) 6-0 6-0
BOBERIC, Ivana (SRB) TESIC, Milica (SRB) 6-2 5-7 1-6
3/3. kolo BOGICEVIC, Marija (SRB) PETIT, Stephanie Mariel (ARG, 2) 3-6 1-6
BABUNSKI, Vanja (SRB) BARZO, Lilla (HUN) 0-6 1-6
DUKIC, Dajana (SRB) DJURDJEVIC, Sara (SLO) 6-3 6-2
STEVANOVIC, Gorana (SRB) TESIC, Milica (SRB) 6-3 6-2
Glavni žreb
1. kolo ADAMOVIĆ, Katarina (SRB) MILOVANOVIĆ, Džina (SRB, WC) 6-4 4-6 1-6
DUKIĆ, Dajana (SRB, Q) GAYDARZHI, Ksenia (RUS) 7-5 6-7(6) 7-5
STEPANOVIĆ, Milica (SRB, WC) SRIMPF, Tjasa (SLO) 4-6 1-6
KAČAR, Marina (SRB, 5) STEVANOVIĆ, Gorana (SRB, Q) 6-1 6-2
SPREMO, Milana (SRB) NJIRIC, Silvia (CRO) 6-3 6-0
JOVIĆ, Nikolina (SRB, WC) ESEN, Hulya (TUR, 6) 1-6 2-6
RADANOVIĆ, Dejana (SRB) TARASOVA, Alena (RUS) 6-2 6-3
2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB) TOMOVA, Viktoriya (BUL, 2) 6-3 1-6 3-6
DUKIĆ, Dajana (SRB, Q) RAICKOVIC, Dejana (GER) 5-7 0-6
KAČAR, Marina (SRB, 5) CSOREGI, Ilka (ROU) 6-1 6-4
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB, WC) RAJICIC, Viktorija (AUS, 1) 2-6 2-6
SPREMO, Milana (SRB) KNOLL, Xenia (SUI, 4) 4-6 7-5 6-3
1/4 finale KAČAR, Marina (SRB, 5) SPREMO, Milana (SRB) 6-3 6-4
1/2 finale KAČAR, Marina (SRB, 5) TOMOVA, Viktoriya (BUL, 2) 6-2 6-3
FINALE KAČAR, Marina (SRB, 5) MIKULCIC, Ema (CRO, 7) 6-4 6-3 !!!
Dubl
1/4 finale SPREMO, Milana (SRB)/
NJIRIC, Silvia (CRO)    [2]
ADAMOVIC, Katarina (SRB)/
TRIFUNOVIC, Aleksandra (SWE)
6-7(8) 3-6
1/2 finale ADAMOVIC, Katarina (SRB)/
TRIFUNOVIC, Aleksandra (SWE)
RAICKOVIC, Dejana (GER)/
MIKULCIC, (Ema) (CRO)   (4)
4-6 2-6
Meilla, Spain, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo NOVČIĆ, Anđela ATUCHA GOMEZ, Ainhoa (ESP) 2-6 2-6
Istanbul, Turkey, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB, SE) MUSINA, Adel (RUS) 6-1 6-0
2. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB, SE) LEYKINA, Polina (RUS, 2) 6-4 0-6 1-6
Sharm Elsheikh, Egypt, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB) FAYED, Reem (EGY, WC) 6-0 6-2
Glavni žreb
1. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB, Q) PAYET, Pauline (FRA, Q) 1-6 3-6
Dubl
1/4 finale KLARIĆ, Vanja (SRB)/
DZENGA, Nicole (ZIM)
MONOVA, Polina (RUS)/
VALETOVA, Julia (RUS)   (1)
1-6 3-6

* Na juniorskim ITF  turnirima pratimo SVE rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Roehampton Great Britain, G1, trava
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 2)
NAPOLITANO, Stefano (SRB) 6-7(3) 6-3 4-6
ĐERE, Laslo (SRB, 4) COUACAUD, Enzo (FRA) 2-6 4-6
Dubl
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB)/
YMER, Elias (SWE)   (7)
JANVIER, Maxime (FRA)/
MANSOURI, Skander (TUN)
2-6 2-6
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 8) DAIR, Asiya (KAZ) 6-4 6-3
2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 8) TAYLOR, Gabriella (GBR, WC) 6-2 4-6 4-6
Dubl
1. kolo DUCU, Ioana (ROU)/   [5]
STOJANOVIĆ, Nina (SRB)
TAYLOR, Gabriella (GBR)/   (WC)
YEROLYMOS, Margot (FRA)
7-5 6-3
2. kolo DUCU, Ioana (ROU)/   [5]
STOJANOVIĆ, Nina (SRB)
HATTINGH, Ilze (RSA)/
KIRO, Lynn (RSA)
7-5 4-6 10-5
1/4 finale DUCU, Ioana (ROU)/   [5]
STOJANOVIĆ, Nina (SRB)
BENCIC, Belinda (SUI)/   [2]
UBERALOVA, Petra (SVK)
3-6 6-7(4)
Tunis, Tunisia, G4, tvrda podloga
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo JAKOVLJEVIC, Srdjan (SRB) DE CLIPPEL, Maxime (RSA) 6-2 6-2
2. kolo JAKOVLJEVIC, Srdjan (SRB) KILANI, Majed (TUN, 2, WC) 7-6(4) 0-6 5-7
Dubl
1/4 finale JAKOVLJEVIC, Srdjan (SRB)/
MICEVSKI, David (MKD)
KELLERMAN, Francois (RSA)/
KELLERMAN, Okkie (RSA)   (1)
6-7(4) 3-6
DEVOJČICE
Kvalifikacije
*Katarina KOZAROV
Glavni žreb
1. kolo IVKOVIC, Iva (SRB, 6) IMEDASHVILI, Olga (RUS, Q) 6-4 4-6, I.I. predala
KOZAROV, Katarina (SRB, Q) BERRIRI, Aziza (TUN, 4) 6-1 6-2
2. kolo KOZAROV, Katarina (SRB, Q) ZIOUTI, Salma (MAR) 6-1 6-1
1/4 finale KOZAROV, Katarina (SRB, Q) SHAWKY, Nermeen (EGY, Q) 7-5 5-7 6-1
1/2 finale KOZAROV, Katarina (SRB, Q) KUPKOVA, Tamara (SVK, 8) 3-6 6-3 7-6(10)
FINALE KOZAROV, Katarina (SRB, Q) KUZMOVA, Viktoria (SVK, 1) 1-6 0-6
Dubl
1/4 finale KOZAROV, Katarina (SRB)/
MOURAD, Olla (QAT)
KUPKOVA, Tamara (SVK)/
KUZMOVA, Viktoria SVK)   (2)
2-6 1-6
Aarhus, Denmark, G5, šljaka
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
*Nemanja SEKULIĆ

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Čakovec, Croatia, G2, U16
Satnica
Glavni žreb
*Stefan Milicevic (1), Filip Grbić (3)
1/4 finale Filip GRBIC (SRB, 3)  Sanin ZUKIC (BIH, 6)  6-7(3) 6-4 6-3
1/2 finale Filip GRBIC (SRB, 3)
David SZINTAI (HUN, 2) 6-3 4-6 5-7
Dubl
1/2 finale Filip GRBIC (SRB)/     [1]
Stefan MILICEVIC (SRB)
Marino ALPEZA (BIH)/
Filip KESINA (CRO)
6-2 6-4
FINALE Filip GRBIC (SRB)/     [1]
Stefan MILICEVIC (SRB)
Alek GRACIN (CRO)/
Fran TONEJC (CRO)
5-7 6-0 10-3 !!!
DEVOJČICE
Glavni žreb
*Lena Babunski
Trieste, Italy, G3, U12
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
*Nemanja Subanovic
Glavni žreb
*Nemanja Subanovic (Q)
Dubl
1/2 finale Gianluca QUINZI (ITA)/
Nemanja SUBANOVIC (SRB)
Rinky HIJIKATA (AUS)/
Rocco TAPLIN (AUS)
1-6 3-6
Budapest, Hungary, G3, U12
Satnica
     DEVOJČICE
Glavni žreb
1/4 finale Andjela SKROBONJA (SRB)
Anna MOLCHANOVA (UKR)
2-6 0-6
Dubl
1/2 finale Andjela SKROBONJA (SRB)/
Daria ZADNEPROVSKAIA (RUS)
Csilla FODOR (HUN)/
Timea VISONTAI (HUN)
7-5 7-5
FINALE Andjela SKROBONJA (SRB)/
Daria ZADNEPROVSKAIA (RUS)
Marta KOSTYUK (UKR)/
Anna MOLCHANOVA (UKR)
2-6 1-6

SPREMO, Milana