Turniri od 24.06. – 30.06.

 A TP::

NATURE VALLEY INTERNATIONAL, Eastbourne, Great Britain, ATP 250, 745.880, trava
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 4) slobodan
ĐERE, Laslo (SRB, 2) slobodan
2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 4) QUERREY, Sam (USA) 2-6 3-6
ĐERE, Laslo (SRB, 2) FABBIANO, Thomas (ITA, Q) 6-7(5) 6-7(6)
Dubl
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB)/
CECCHINATO, Marco (ITA)
BOPANNA, Rohan (IND)/
CUEVAS, Pablo (URU)
2-6 5-7
TURKISH AIRLINES OPEN ANTALYA, Antalya, Turkey, ATP 250, €$507.490, trava
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 1) EREL, Yanki (TUR, WC) 6-1 7-5
2/2. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 1) ORTEGA-O., Roberto (ESP) 3-6 7-6(4) 6-2
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) MUNAR, Jaume (ESP) 6-4 6-3
TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, PR) GUNNESWARAN, Prajnesh (IND) 0-6 6-7(6)
TROICKI, Viktor (SRB, Q) KOVALIK, Jozef (SVK, PR) 7-6(3) 6-4
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) HUMBERT, Ugo (FRA, 6) 6-4 7-5
TROICKI, Viktor (SRB, Q) PAIRE, Benoit (FRA, 1) 7-6(4) 7-6(5)
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) TROICKI, Viktor (SRB, Q) 6-3 6-4
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) THOMPSON, Jordan (AUS, 3) 6-7(5) 7-6(5) 7-6(1)
FINALE KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) SONEGO, Lorenzo (ITA) 7-6(5)6-7(5) 1-6
[jtab/]

WTA::

NATURE VALLEY CLASSIC, Eastbourne, Great Britain, WTA Premier, $998.712, trava
Nema naših teniserki
[jtab/]

ATP-CH::

ASPIRA TENNIS CUP TROFEO BCS, Milan, Italy, 46.600, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) SELS, Jelle (NED) 4-6 6-3 6-4
2. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) LEE, Duckhee (KOR, 5) 6-2 6-2
3. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) SERDARUŠIĆ, Nino (CRO) 6-3 7-5
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB) FERREIRA SILVA, Frederico (POR) 6-3 6-4
1/2 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB) NAGAL, Sumit (IND, 8) 7-5 6-2
FINALE PETROVIĆ, Danilo (SRB) DELLIEN, Hugo (BOL, 1) 5-7 4-6

[jtab/]
ITF-teniseri::

ARLON OPEN, Arlon, Belgium, $25.000+H, šljaka
Satnica
Dubl
1. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
TOREBKO, Peter (GER)
BEAUPAIN, Simon (BEL)/
VANDENBULCKE, Yannick (BEL)(WC)
6-4 6-2
1/4 finale RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
TOREBKO, Peter (GER)
BAEZ, Sebastian (ARG)/
HARDT, Nick (DOM)
1-6 6-4 10-7
1/2 finale RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
TOREBKO, Peter (GER)
MENA, Facundo (ARG)/
VAN DER MEERSCHEN, Martin (BEL)
3-6 4-6
Magic Tours, Tabarka, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo PAVLOVIĆ, Marko (SRB, WC) PENA LOPEZ, Manuel (ARG, 5) 1-6 0-6

[jtab/]
ITF-teniserke::

W11 Naiman, Naiman, China, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 1) YANG, Yidi (CHN) 6-2 6-4
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 1) SEMA, Erika (JPN) 7-5 6-4
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 1) NAYDENOVA, Aleksandrina (BUL) 6-4 3-6 4-6
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/(3)
GASANOVA, Anastasia (RUS)
CHEN, Jiahui (CHN)/
ZHENG, Wushuang (CHN)
6-7(0) 2-6
Tennis International Darmstdt, Darmstadt, Germany, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, IR) MELNIKOVA, Marina (RUS, 8) 0-6 3-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
SCHOLL, Chiara (USA)
FRITSCH, Celine (GER)/
RAKIĆ, Radina (AUT)
6-2 3-0, ret.
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
SCHOLL, Chiara (USA)
PAAR, Laura-Ioana (ROU)/
PITER, Katarzyna (POL)(2)
6-2 6-1
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
SCHOLL, Chiara (USA)
LUTZEIER, Lena (GER)/
SIEDLISKA, Natalia (GER)
4-6 2-6
5° “CITTA’ DI TARVISIO CUP – BLUENERGY”, Tarvisio, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 14) BOKOR, Veronika (AUT) 6-2 0-6 10-5
2/2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 14) BULGARU, Miriam B. (ROU, 7) 1-6 5-7
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 2, WC) LOMBARDO, Beatrice (ITA, WC) 4-6 7-6(4) 6-1
2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 2, WC) TURATI, Bianca (ITA, IR) 6-7(6) 4-6
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/(2)
COLMEGNA, Martina (ITA)
slobodne
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
DE SANTIS, Elena (ITA)
MORGINA, Anna (RUS)/
SAMIR, Sandra (EGY)
1-6 2-6
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/(2)
COLMEGNA, Martina (ITA)
CESCHI, Gloria (ITA)/
MCADOO, Rasheeda (USA)
4-6 3-6
ETC Budapest Open, Budapest, Hungary, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB) VOJCINAKOVA, Ingrid (SVK, 10) 5-7 2-6
Magic Tours, Tabarka, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 2) slobodna
JOCOVIĆ, Anđela (SRB, 14) CAMERANO, Elisa A. (ITA) 1-1, ret.
SAMARDŽIĆ, Lidija (SRB) RUSOVA, Alica (SVK, 4) 4-6 2-6
2/2. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 2) CAVELLI, Carola (ITA, 13) 6-1 6-0)
JOCOVIĆ, Anđela (SRB, 14) PANFILOV, Lara (NED, 3) 6-4 7-6(3)
Glavni žreb
1. kolo MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) ESTABLE, Julieta Lara (ARG, 8) 6-2 7-5
JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, Q) PINTO, Giorgia (ITA, WC) 6-4 6-3
JOCOVIĆ, Anđela (SRB, Q) RUSOVA, Alica (SVK, Q) 6-3 6-2
2. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, Q) BRANCACCIO, Nuria (ITA) 4-6 2-6
MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) TURATI, Anna (ITA) 2-6 3-6
JOCOVIĆ, Anđela (SRB, Q) DJOUBRI, Salma (FRA, 2) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo MILOVANOVIĆ, Elena (SRB)/
RUSOVA, Alica (SVK)(2)
JOCOVIĆ, Anđela (SRB)/
SARIOGLAN, Zeynep Sena (TUR)
6-4 6-2
1/4 finale MILOVANOVIĆ, Elena (SRB)/
RUSOVA, Alica (SVK)(2)
PINTO, Giorgia (ITA)/
ROCCHETTI, Sofia (ITA)
6-4 6-3
1/2 finale MILOVANOVIĆ, Elena (SRB)/
RUSOVA, Alica (SVK)(2)
CAPURRO T., Martina (ARG)/
TURATI, Anna (ITA)
1-6 1-6

[jtab/]
Juniorski::

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Belfast City ITF, Belfast, Ireland, G5, tepih
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo: Luca TEBOUL
ITF Circuit U18 Madagascar Open Junior LEG 2, Antananarivo, Madagascar, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
2. kolo: Luka JOVANOVIĆ
1/4 finale JOVANOVIĆ, Luka (SRB)/
PRIVARA, Peter B. (SVK)(2)
PROT, Samy (FRA)/
TIBURZIO, Andrea (FRA)
1-6 6-2 8-10
Preveza Cup, Preveza, Greece, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Veljko PEJČIĆ
2/3. kolo: Lazar RADENKOVIĆ
Glavni žreb
1. kolo: Stefan IVIĆ (5)
Dubl
1/4 finale IVIĆ, Stefan (SRB)/(2)
SMEDEK, Jaroslav (CZE)
GREIF, Jonas (ITA)/
TRAMONTIN, Alessio (ITA)
6-1 6-4
1/2 finale IVIĆ, Stefan (SRB)/(2)
SMEDEK, Jaroslav (CZE)
ANDREJIĆ, Marko (AUT)/
FRANK, Michael (AUT)(3)
3-6 5-7
JUNIORKE
Kvalifikacije
2/3. kolo: Iva DIVAC (2)
Ex Pilsen Babolat Cup, Plzen, Czech Republic, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
Glavni žreb
1/4 finale POPOVIĆ, Mihailo (SRB, Q) MISOLIC, Filip (AUT, 3) 0-6 0-2, ret.

[jtab/]
Tenis Europe::

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

TORNEO U16 – MESTRE, Mestre, Italy, U16, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale ŠEPA, Iva (SRB) GOTTARDI, Ginevra (ITA, 8) 7-6(0) 6-0
1/2 finale ŠEPA, Iva (SRB) KNEŽEVIĆ, Nora (CRO, 4) 7-5 4-6 3-6
TE Kystmesterskaberne, Rungsted Kyst, Denmark, U16/14, C3/C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
3/3. kolo: Branislav Krstevski
Glavni žreb
1. kolo: Branislav Krstevski (LL)
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Danjel Krstevski (7)
37° EUROTROPHY “SERGIO TACCHINI” U12, Porto San Giorgio, Italy, U12, C1, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Pavle Ćopić
[/jtabs]