Turniri od 24.04 -30.04.

HUNGARIAN OPEN, BUDAPEST, HUNGARY, ATP 250, €482.060, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 2) BALASZ, Attila (HUN, WC) 1-6 6-1 4-6
ĐERE, Laslo (SRB) GOMBOS, Norbert (SVK, 5) 4-6 6-4 7-5
2/2. kolo ĐERE, Laslo (SRB) DONSKOY, Evgeny (RUS, 3) 6-4 6-7(5) 6-2
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 7) DONSKOY, Evgeny (RUS, LL) 6-1 6-2
ĐERE, Laslo (SRB, Q) MEDVEDEV, Daniil (RUS) 6-0 5-5, ret
2. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 7) ĐERE, Laslo (SRB, Q) 5-7 2-6
1/4 finale ĐERE, Laslo (SRB, Q) VERDASCO, Fernando (ESP, 4) 2-6 7-6(4) 6-2
1/2 finale ĐERE, Laslo (SRB, Q) BEDENE, Aljaž (GBR, Q) 2-6 4-6
Dubl
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB)/
ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)
LORENZI, Paolo (ITA)/
PERALTA, Julio (CHI)
4-6 4-6

Ove nedelje nema naših predstavnica

Kunming Challenger, Anning, China, $150,000+H, šljaka
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB) GABASHVILI, Teymuraz (RUS, 8) 1-6 7-5 6-7(1)
TEPAVAC, Marko (SRB) AUGER-ALIASSIME, Felix (CAN, Q) 2-6 6-4 6-4
TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 2) SUN, Fajing (CHN, WC) 6-0 6-4
2. kolo TEPAVAC, Marko (SRB) KAVČIČ, Blaž (SLO, 5) 6-7(6) 4-6
TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 2) JUNG, Jason (TPE) 7-5 6-2
1/4 finale TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 2) KAVČIČ, Blaž (SLO, 5) 6-1 6-4
1/2 finale TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 2) PAZ, Juan Pablo (ARG, Q) 6-4 6-3
FINALE TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 2) HALYS, Quentin (FRA, 6) 6-7(5) 6-3 6-4
Internazionali di Tennis d’Abruzzo, Francavilla, Italy, €43,000+H, šljaka
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) slobodan
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 2) slobodan
2/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) VIRGILI, Adelchi (ITA) 6-1 7-5
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 2) MAGER, Gianluca (ITA) 6-0 6-4
3/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) GRIEKSPOOR, Tallon (NED, 7) 6-4 4-6 6-4
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 2) UNGUR, Adrian (ROU, 8) 6-1 6-3
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, Q) REUTER, Yannik (BEL) 6-7(5) 1-6
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, Q) PELLEGRINO, Andrea (ITA, WC) 3-6 7-5 6-0
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, Q) CECCHINATO, Marco (ITA, 4) 4-6 6-4 6-7(2)
Dubl
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)(Alt)
BRUNSTROM, Johan (SWE)/
SILJESTROM, Andreas (SWE)(3)
0-2, ret.
1/4 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)(Alt)
JUNAID, Rameez (AUS)/
KRAWIETZ, Kevin (GER)
W/O

Karshi ITF Pro Circuit Combined, Karshi, Uzbekistan, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) BALAJI, N.Sriram (IND, 3) 6-3 6-4
JANKOVIĆ, Miki (SRB) FOMIN, Sergey (UZB, WC) 6-3 1-6 6-1
2. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB) ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) 1-6 2-6
1/4 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) VARDHAN, Vishnu (IND, 7) 6-2 6-4
1/2 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) GERASIMOV, Egor (BLR, 2) 5-7 2-6
Dubl
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
JANKOVIĆ, Miki (SRB)
LUKMANOV, Azamat (UZB)/
SOTTIMOV, Timur (UZB)(WC)
6-1 6-4
1/4 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
JANKOVIĆ, Miki (SRB)
BALAJI, N.Sriram (IND)/
VARDHAN, Vishnu (IND)(2)
3-6 4-6
Egypt Men’s Futures, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) HOLMGREN, August (DEN, Q) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
KONECNY, Michal (CZE)(1)
JORDA S., David (ESP)/
PULGAR-G., Jaime (ESP)(WC)
2-6 6-1 6-10
Shymkent Open, Shymkent, Kazakhstan, $15.000, šljaka

Satnica
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 2) DZHAVAKIAN, Yurii (UKR) 6-3 6-4
BUTULIJA, Boris (SRB, WC) GAKHOV, Ivan (RUS, 3) 4-6 3-6
2. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 2) YEVSEYEV, Denis (KAZ) 6-1 6-4
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB, 2) MRIDHA, Jonathan (SWE) 6-2 6-2
1/2 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB, 2) GAKHOV, Ivan (RUS, 3) 6-3 4-6 6-7(7)
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
PAVLIOUTCHENKOV, A. (RUS) (3)
FUFYGIN, Mikhail (RUS)/
RESHETNIKOV, Vitali (RUS)
6-3 4-6 10-5
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
PAVLIOUTCHENKOV, A. (RUS) (3)
KIM, Jae Hwan (KOR)/
SEOL, Jae-Min (KOR)
6-0 6-3
1/2 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
PAVLIOUTCHENKOV, A. (RUS) (3)
KOLAR, Zdenek (CZE)/
SERDARUŠIĆ, Nino (CRO)(1)
5-7 7-6(10) 10-6
FINALE PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
PAVLIOUTCHENKOV, A. (RUS) (3)
GAKHOV, Ivan (RUS)/
KHASSANOV, Roman (KAZ)(4)
6-7(4) 6-0 10-5
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BAJIĆ, Bogdan (SRB) slobodan
ĐORĐEVIĆ, Aleksa (SRB) LI-ERNOUL, Joachim (FRA) 6-3 6-1
2/3. kolo BAJIĆ, Bogdan (SRB) DERDOY, Felipe (ARG, 13) 6-3 5-7 6-2
ĐORĐEVIĆ, Aleksa (SRB) MARGAROLI, Luca (SUI, 2) 3-6 7-6(2) 4-6
3/3. kolo BAJIĆ, Bogdan (SRB) PONCELET, Victor (BEL, 4) 6-4 2-6 6-2
Glavni žreb
1. kolo BAJIĆ, Bogdan (SRB, Q) SORRENTINO, Luigi (ITA, Q) 4-6 3-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 11) GEZER, Atakan (TUR, WC) 6-4 6-0
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 15) KRALJ, Kevin (GER) 6-1 7-6(5)
PERIĆ, Nebojša (SRB, 8) VIDAK, Antun (CRO) 6-0 4-6 2-6
2/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 11) TOMESCU, Dan Alexandru (ROU) 7-6(2) 5-7 7-5
NIKOLIĆ, Miloš (SRB, 15) KIRCI, Koray (TUR) 1-6 3-6
3/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 11) ILHAN, Marsel (TUR, 1, WC) 5-7 5-7
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
HAYLAZ, Muhammet (TUR)
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)/
NUNEZ, Victor (CHI)
6-4 6-4
PERIĆ, Nebojša (SRB)/
PRECHTEL, Sebastian (GER)
CUEVAS, Martin (URU)/
VARILLAS, Juan Pablo (PER)
4-6 2-6
1/4 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
HAYLAZ, Muhammet (TUR)
KUZMANOV, Dimitar (BUL)/
LAZOV, Aleksandar (BUL)(4)
7-5 3-6 5-10

BOYD TINSLEY CLAY COURT CLASSIC, Charlottesville, VA, USA, $60.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) BRENGLE, Madison (USA, 1) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
PELLA, Catalina (ARG)
WEINHOLD, Ashley (USA)/
WHORISKEY, Caitlin (USA)(1)
6-3 6-7(6) 10-8
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
PELLA, Catalina (ARG)
ROBILLARD-MILLETTE, Charlotte (CAN)/
ZHAO, Carol (CAN)
6-0 6-4
1/2 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
PELLA, Catalina (ARG)
BEKTAS, Emina (USA)/
RODRIGUEZ, Victoria (MEX)
6-1 5-7 10-8
FINALE JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
PELLA, Catalina (ARG)
BRENGLE, Madison (USA)/
COLLINS, Danielle Roe (USA)(WC)
6-4 7-6(5)
Santa margherita di Pula, Santa Margherita Di Pula, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 7) PIRAN, Alessia (ITA) 6-2 7-6(4)
2/2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 7) NJUKI, Brenda (SWE, 9) 6-3 6-2
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, Q) SKAMLOVA, Chantal (SVK, Q) 6-2 2-6 2-6
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
SKAMLOVA, Chantal (SVK)
BRESCIA, Georgia (ITA)/
GATTO-MONTICONE, Giulia (ITA)
7-5 3-6 8-10
Al-Solaimaneyah F15 Women’s Future, Cairo, Egypt, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) slobodna
2/2. kolo STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) SUNKARA, Rishika (IND, 2) 6-4 6-4
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) UREKE, Anna (RUS, Q) 6-3 6-2
STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB, Q) PAPAMICHAIL, Despina (GRE) 1-6 1-6
2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) MATEAS, Maria (USA) 3-6 6-3 6-3
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) SCHOLSEN, Helene (BEL, 2) 6-1 6-4
1/2 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) FETECAU, Irina (ROU, 6) 3-6 5-7
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB)
HELGESSON, Molly (SWE)/
MATEAS, Maria (USA)(WC)
6-1 6-7(7) 3-10

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate singla i od ČETVRTFINALA dubla

Tournoi ITF Junior de Beaulieu-sur-Mer , Beaulieu Sur Mer, France, G1, šljaka
Livescore Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 2) slobodan
2. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 2) BLANCHET, Ugo (FRA, WC) 6-3 6-2
3. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 2) DUSSIN, Louis (FRA) 7-6(4) 1-6 7-6(4)
1/4 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 2) CARR, Simon (IRL, 6) 7-5 6-2
1/2 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 2) ZAKHAROV, Alexey (RUS, 8) 6-4 7-5
FINALE MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 2) AVIDZBA, Alen (RUS, 3) 4-6 3-6
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 1) slobodna
2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 1) VIKTOROVITCH, Alexandra (SWE) 6-3 6-0
3. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 1) BILARDO, Federica (ITA, 15) 7-5 6-1
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, 1) RYBAKINA, Elena (RUS) 2-6 7-6(3) 7-6(3)
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, 1) BUREL, Clara (FRA) 6-4 5-7 7-5
FINALE DANILOVIĆ, Olga (SRB, 1) ZAVATSKA, Katarina (UKR, 7) 6-4 3-6 0-6
Dubl
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
BOŠKOVIĆ, Lea (CRO)(1)
MIYAMOTO, Ayumi (JPN)/
NAGATA, Anri (JPN)(7)
3-6 6-0 10-8
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
BOŠKOVIĆ, Lea (CRO)(1)
COLLINS, Ali (GBR)/
NIEMEIER, Jule (GER)
2-6 0-6
41st Medias-sen-Sibiu Junior ITF Tournament, Medias, Romania, G2, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB) CRACIUN, Georgia A. (ROU, 7) 5-7 1-6
ITF U18 “39th Slovakia Cup 2017”, Piestany, Slovakia, G2, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo PERIĆ, Jovana (SRB) WAGEMAKER, Sophie (NED, WC) 6-0 6-1
2/3. kolo PERIĆ, Jovana (SRB) SENKAROVA, Adriana (SVK, 1, WC) 4-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB) PETROVICKA, Kiara (SVK, Q) 6-0 6-2
2. kolo SKROBONJA, Anđela (SRB) JONES, Francesca (GBR, 2) 3-6 3-6
ITF/CAT North Africa Tlemcen, Tlemcen, Algeria, G3, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB) TROUBIA, Nesrine (ALG) 6-1 6-4
GEMOVIĆ, Elena (SRB) CLAIROTTE, Gabrielle (FRA, Q) 7-5 6-2
2. kolo STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB) TRESHCHEVA, Sofya (RUS, 6) 2-6 1-6
GEMOVIĆ, Elena (SRB) EL JARDI, Diae (MAR, 2) 6-4 2-6 0-6
3rd Euphemia Tlhapane Memorial, Gaborone, Botswana, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo ĆIRIĆ, Aleksa (SRB) slobodan
ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB) JACK, Ryan (ZIM) 6-0 6-0
RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB) CHARAMA, Silas (BOT) 6-1 6-0
2. kolo ĆIRIĆ, Aleksa (SRB) MALOPE, Lethabo (RSA, 14) 6-7(5) 6-3 6-4
ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB) MORGAN, Charl (RSA, 1) 4-6 5-7
RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB) HOEYERAAL, Herman (NOR, 8) 3-0, ret.
3. kolo ĆIRIĆ, Aleksa (SRB) BECKER, Gerhardt Marius (RSA, 3) 4-6 4-6
RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB) BENEKE, Corne (RSA, 10) 6-3 6-3
1/4 finale RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB) VALENTINSSON, Oliver (SWE) 6-1 1-6 6-2
1/2 finale RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB) BECKER, Gerhardt Marius (RSA, 3) 7-5 6-7(9) 7-5
FINALE RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB) MORGAN, Charl (RSA, 1) 6-3 1-6 1-6
Dubl
1/4 finale ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB)/
KATTICAREN, Aditya (IND)
BENEKE, Corne (RSA)/
PUTTER, Victor (RSA)(5)
0-6 4-6
ĆIRIĆ, Aleksa (SRB)/
RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB)
BECKER, Gerhardt Marius (RSA)/
DAVIS, Jamie (RSA)(3)
5-7 6-2 10-7
1/2 finale ĆIRIĆ, Aleksa (SRB)/
RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB)
MONTSI, Khololwam (RSA)/
ROLLINS, Pierce (RSA)(2)
3-6 6-7(6)
Gran Canaria Yellow Bowl, Telde, Spain, G5, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo ŠARIĆ, Mila (SRB, 7) LAIRON N., Gemma (ESP, WC) 6-4 2-6 1-6
ITF Juniors Tennispark Open 2017, Skopje, FYR Macedonia, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo JANKOVIĆ, Luka (SRB) GERASIMOSKI, Mario (MKD) 6-0 6-2
ESKIĆ, Relja (SRB) RADONJANIN, Vedran (MKD) 7-6(3) 6-4
STOJANOVIĆ, Luka (SRB, 2) slobodan
RADOVANOVIĆ, Stefan (SRB) CACCIAPUOTI, Simone (ITA) 1-6 0-6
CVJETAN, Miroslav (SRB) TONEJC, Vito (CRO, 3) 4-6 4-6
ROTAROV, Ivan (SRB) CHALOVSKI, Stefan (MKD) 2-6 1-6
ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB) ROUMPIS, Alexandros (GRE, 5) 7-5 6-2
PJERANOVIĆ, Strahinja (SRB, WC) DRAGOVIĆ, Stefan (MNE, 4) 2-6 4-6
SUVAJAC, Stefan (SRB, 6) AGUSHI, Fidan (MKD, WC) 6-0 6-0
2/3. kolo JANKOVIĆ, Luka (SRB) DAGLIS, Christos Panagiotis (GRE, 1) 6-4 6-2
ESKIĆ, Relja (SRB) KRSTULOVIĆ, Tin (SLO, 7) 2-6 6-2 5-7
STOJANOVIĆ, Luka (SRB, 2) SRAJ, Borut (SLO) 6-1 6-4
ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB) CMAGER, Nick (SLO) 6-4 6-2
SUVAJAC, Stefan (SRB, 6) GESHTAKOVSKI, Mario (MKD) 6-1 6-2
3/3. kolo JANKOVIĆ, Luka (SRB) KRSTULOVIĆ, Tin (SLO, 7) 7-5 6-4
STOJANOVIĆ, Luka (SRB, 2) CACCIAPUOTI, Simone (ITA) 2-6 2-6
ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB) TONEJC, Vito (CRO, 3) 3-6 6-0 2-6
SUVAJAC, Stefan (SRB, 6) DRAGOVIĆ, Stefan (MNE, 4) 2-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 1) JANKULOVSKI, Gjorgji (MKD, WC) 6-3 6-3
STOJANOVIĆ, Luka (SRB, LL) LORUSSO, Lorenzo (ITA) 6-4 2-6 6-4
JUHAS, Kristijan (SRB) SIMAIOFORIDIS, Harry (GRE, 6) 6-0 6-3
JANKOVIĆ, Luka (SRB, Q) MARKOVSKI, Obrad (MKD) 6-3 6-3
SUVAJAC, Stefan (SRB, LL) LOUKAS, Raphael (GER, 7) 6-2 7-5
JOVIĆ, Viktor (SRB, 5) CACCIAPUOTI, Simone (ITA, Q) 4-6 6-3 6-3
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB) MAGGIOLI, Emiliano (ITA, 3) 3-6 7-5 2-6
PAVLOVIĆ, Andrija (SRB) MATIĆ, Mile (CRO) 6-2 6-3
DOBRNJAC, Vanja (SRB) PENTOUSIS, Paris (GRE, 2) 7-6(4) 6-1
2. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 1) DRAGOVIĆ, Stefan (MNE, Q) 6-7(7) 5-7
JUHAS, Kristijan (SRB) STOJANOVIĆ, Luka (SRB, LL) 7-5 6-0
JANKOVIĆ, Luka (SRB, Q) ANDALORO, Fabrizio (ITA, 4) 4-6 0-6
SUVAJAC, Stefan (SRB, LL) MISOLIC, Filip (AUT) 5-7 7-5 6-7(4)
JOVIĆ, Viktor (SRB, 5) ZERDILAS HERRERA, Aitor (GRE) 6-4 7-6(3)
PAVLOVIĆ, Andrija (SRB) BOGDANOVICH, Maksim (USA, 8) 7-5 6-1
DOBRNJAC, Vanja (SRB) VUJIĆ, Marko (AUT) 2-6 3-6
1/4 finale JOVIĆ, Viktor (SRB, 5) MAGGIOLI, Emiliano (ITA, 3) 1-6 1-6
PAVLOVIĆ, Andrija (SRB) VUJIĆ, Marko (AUT) 6-3 6-7(3) 2-6
JUHAS, Kristijan (SRB) DRAGOVIĆ, Stefan (MNE, Q) 4-6 2-6
Dubl
1/4 finale JOVIĆ, Viktor (SRB)/
VUJIĆ, Marko (AUT)
BOGDANOVICH, Maksim (USA)/
DRAGOVIĆ, Stefan (MNE)
W/O
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 1, WC) GESHTAKOVSKA, Martina (MKD) W/O
BRKIĆ, Andrijana (SRB) VELKOSKA, Teona (MKD, 8) 6-2 7-5
SAMOČETA, Jovana (SRB) KRZOVSKA, Darija (MKD, 6) 6-2 4-6 6-4
LJUBIĆ, Mija (SRB, 7) YAHE, Berna (BUL) 6-2 6-2
KOJČIĆ, Emilija (SRB) JELUSIĆ, Katarina (CRO, 4) 6-2 6-1
KOVAČ, Jelena (SRB) SHUMILOVA, Vladislava (RUS) 6-1 6-1
2/3. kolo BRKIĆ, Andrijana (SRB) MAKORIĆ, Maja (SLO) W/O
SAMOČETA, Jovana (SRB) AKIMOVA, Polina (RUS) 6-2 7-6(3)
LJUBIĆ, Mija (SRB, 7) SAPPL, Julie (SUI) 4-6 4-6
KOJČIĆ, Emilija (SRB) TRBEŽNIK, Anja (SLO) 6-0 6-1
KOVAČ, Jelena (SRB) SHEIKINA, Valeriia (UKR, 5) 6-2 6-4
3/3. kolo SAMOČETA, Jovana (SRB) CURMI, Francesca (MLT, 2) 2-6 3-6
KOJČIĆ, Emilija (SRB) KOVAČ, Jelena (SRB) 6-4 7-5
Glavni žreb
1. kolo KOJČIĆ, Emilija (SRB, Q) TIMOFEEVA, Maria (RUS, 7, WC) 3-6 1-6
BABIĆ, Jovana (SRB, 8) POLISHCHUK, Mariya (RUS) 4-6 7-5 6-3
2. kolo BABIĆ, Jovana (SRB, 8) ALESSI, Linda (ITA) 6-1 3-6 6-4
1/4 finale BABIĆ, Jovana (SRB, 8) NIKITINA, Iuliia (RUS) 2-6 7-5 6-3
1/2 finale BABIĆ, Jovana (SRB, 8) DI MUZIO, Giorgia (ITAS, Q) 2-6 6-7(2)
Dubl
1/4 finale KOJČIĆ, Emilija (SRB)/
CURMI, Francesca (MLT)
BABIĆ, Jovana (SRB)/(4)
STROMOVA, Aleksandra (RUS)
6-3 6-1
1/2 finale KOJČIĆ, Emilija (SRB)/
CURMI, Francesca (MLT)
CAGNAZZO, Linda (ITA)/
GRIVA, Varvara (GRE)(2)
6-4 6-0
FINALE KOJČIĆ, Emilija (SRB)/
CURMI, Francesca (MLT)
NIKITINA, Iuliia (RUS)/
TIMOFEEVA, Maria (RUS)
W/O

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Hungarian Open, Budapest, Hungary, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
2/2. kolo: Nikola Vasić (10)
Glavni žreb
1. kolo: Dušan Trunić
1/4 finale ZUBAC, Dimitrije (SRB, 6) VELCZ, Zsombor (HUN, 1) 2-6 2-6
, Brno, , U16, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Andrija Jevtić (Q)
1/4 finale JEVTIĆ, Nikola (SRB, Q) HORAK, Vitek (CZE, 1) 4-6 6-1 1-6
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Milica Durić
, Trnava, Slovakia, U14, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/3. kolo: Veljko Krstić
Glavni žreb
1. kolo: Nikola Jovanović (Q); 2. kolo: Vanja Vojinović
, Zagreb, Croatia, U14, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2/3. kolo: Aleksa Marković
Glavni žreb
1. kolo: Petar Teodorović, Luka Jovanović (7), Marko Topo; 3. kolo: Filip Mandović (13)
1/4 finale POPOVIĆ, Stefan (SRB, 1) STROEMBERG, Isac (SWE) 6-2 7-6(5)
1/2 finale POPOVIĆ, Stefan (SRB, 1) DAHLBERG, Mans (SWE, 16) 7-5 7-6(6)
FINALE POPOVIĆ, Stefan (SRB, 1) CUENIN, Sean (FRA, 10) 2-6 2-6
Dubl
1/2 finale POPOVIĆ, Stefan (SRB)/
POLJIČAK, Mili /CRO)(1)
BOUCHELAGHEM, Cesar (FRA)/
CUENIN, Sean (FRA)(3)
2-6 5-7
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Hristina Ljuba (WC), Doroteja Petrović; 2. kolo: Andrea Mrvić (16); 3. kolo: Anđela Lopičić (7)
Dubl
1/2 finale LOPIČIĆ, Anđela (SRB)/
GRUSZCZYNSKA, Rozalia (POL)(2)
BABEL, Oceane (FRA)/
PETRETIC, Laia (FRA)
2-6 3-6
Bellevue Cup 2017, Ulcinj, Montenegro, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Petar Marković (Q); 2. kolo: Zoran Ludoški (WC), Andrija Zagorac (Q)
1/4 finale ĐURIĆ, Branko (SRB) MULALIĆ, Edin (BIH) 6-1 6-2
1/2 finale ĐURIĆ, Branko (SRB) ZGOLA, Goran (POL) 6-3 6-0
FINALE ĐURIĆ, Branko (SRB) STOILKOVSKI, Marko (MKD) 6-1 6-1
Dubl
1/2 finale ĐURIĆ, Branko (SRB)/
NEVEROV, Mikhail (RUS)
LUDOŠKI, Zoran (SRB)/
KNEŽEVIĆ, Simon (MGO)
6-3 6-2
FINALE ĐURIĆ, Branko (SRB)/
NEVEROV, Mikhail (RUS)
DAPČEVIĆ, Emil (MGO)/
ZGOLA, Goran (POL)
6-2 6-3
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Kvalifikacije
1/1. kolo: Jana Premović
Glavni žreb
2. kolo: Anđela Lazarević (Q), Lola Radivojević, Milana Bukarica, Anja Stanković (Q)
1/4 finale ZDRAVKOVIĆ, Emilija (SRB, Q) MARIĆ, Dunja (SRB, Q) 6-1 6-1
PETKOVIĆ, Anja (SRB, WC) SRETENOVIĆ, Tijana (SRB, Q) 6-1 6-1
1/2 finale ZDRAVKOVIĆ, Emilija (SRB, Q) STOJANOVA, Jana (MKD) 5-7 1-6
PETKOVIĆ, Anja (SRB, WC) GUREVA, Anastasiia (RUS) 7-6(4) 6-4
FINALE PETKOVIĆ, Anja (SRB, WC) STOJANOVA, Jana (MKD) 1-6 2-6
Dubl
1/2 finale LAZAREVIĆ, Anđela (SRB)/
MARIĆ, Dunja (SRB)
MUSIĆ, Rania (BIH)/
NIKČEVIĆ, Tea (MGO)
6-7(3) 4-6
PETKOVIĆ, Anja (SRB)/
RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB)
STOJANOVA, Jana (MKD)/
TAROCCO, Leticia (CRO)
7-5 1-6 10-7
FINALE PETKOVIĆ, Anja (SRB)/
RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB)
MUSIĆ, Rania (BIH)/
NIKČEVIĆ, Tea (MGO)
6-3 6-2
Neride Cup 2017, Rakovnik, , U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Danijel Krstevski
1/4 finale PISARIĆ, Aleksa (SRB) NORRMAN, Simon (SVK) 6-1 6-1
1/2 finale PISARIĆ, Aleksa (SRB) KELM, Yannik (GER) 2-6 1-6
Dubl
1/2 finale PISARIĆ, Aleksa (SRB)/
MAJDANDŽIĆ, Marc (GER)
BRUNCLIK, Petr (CZE)/
FACEK, Jan (CZE)
6-2 6-0
FINALE PISARIĆ, Aleksa (SRB)/
MAJDANDŽIĆ, Marc (GER)
KALINA, Vit (CZE)/
PAZDERA, Marek (CZE)
6-2 7-5