Turniri od 24.03 – 30.03.

Ove nedelje nema nasih tenisera na ATP Challenger turnirima

Umag, Croatia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo ZAFIROVIĆ, Đorđe (SRB) TOTH, Gabor-Janos (HUN) 2-6 1-6
JEVTIĆ, Slobodan (SRB) MARTINIS, Nikola (CRO) 6-4 6-4
KOLARIĆ, Igor (SRB) BARTOLOVIĆ, Borna (CRO) 6-7(3) 6-3 5-7
SIBINOVIĆ, Vukašin (SRB) BIZJAK, Blaž (SLO) 1-6 1-6
2/4. kolo JEVTIĆ, Slobodan (SRB) ZEN, Enrico (ITA) 6-2 4-6 6-3
3/4. kolo JEVTIĆ, Slobodan (SRB) STOŠIĆ, Marko (SLO) 3-6 7-6(5) 4-6
Dubl
1. kolo JEVTIĆ, Slobodan (SRB)/VIDAK, Antun (CRO) OLIVEIRA, Goncalo (POR)/OUAHAB, Lamine (MAR) 5-7 3-6
Heraklion, Greece, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, 2) slobodan
2/3. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB, 2) GARCIA, Diego (FRA) 4-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) HERNYCH, Jan (CZE, 1) 5-7 4-6
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) ANGELINOS, Theodoros (GRE, 3) 6-4 7-6(5)
KATIĆ, Dejan (SRB) NORRIE, Cameron (GBR, Q) 1-6 6-4 6-1
BJELICA, Ivan (SRB) STERGIOU, Ioannis (GRE, WC) 6-2 6-1
2. kolo BJELICA, Ivan (SRB) WARD, Alexander (GBR) 6-7(3) 6-3 3-6
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) KATIĆ, Dejan (SRB) 4-6 5-7
1/4 finale KATIĆ, Dejan (SRB) KOVALIK, Jozef (SVK, 8) 3-6 6-3 6-4
1/2 finale KATIĆ, Dejan (SRB) VAISSE, Martin (FRA, 6) 2-6 4-6
Dubl
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB)/FILIPENKO, Viktor (HUN) KAPOGIANNIS, Charalampos (GRE)/MIKOS, Konstantinos (GRE) 1-0 predali K.C-M.K
BJELICA, Ivan (SRB)/PETROVIĆ, Danilo (SRB) ARENAS-GUALDA, Ivan (ESP)/MARIE, Jules (FRA, 4) 7-6(5) 3-6 11-9
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/VUČIĆ, Ilija (SRB, 2) KURBATOV, Oleg (RUS)/ZAITSEV, Anton (RUS, WC) 6-1 6-1
1/4 finale KATIĆ, Dejan (SRB)/FILIPENKO, Viktor (HUN) MARSOUN, Lukas (CZE)/SUC, Dominik (CZE, 1) 1-6 1-6
BJELICA, Ivan (SRB)/PETROVIĆ, Danilo (SRB) REICHELT, Timon (GER)/SEIFERT, Stefan (GER) 6-4 3-6 11-9
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/VUČIĆ, Ilija (SRB, 2) KOVALIK, Jozef (SVK)/ŠETKIĆ, Aldin (BIH) 2-6 2-6
1/2 finale BJELICA, Ivan (SRB)/PETROVIĆ, Danilo (SRB) KOVALIK, Jozef (SVK)/ŠETKIĆ, Aldin (BIH) 5-7 4-6

Croissy-Beaubourg, France, $ 50,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo DOLONC, Vesna (SRB, 1) KICHENOK, Lyudmyla (UKR, WC) 3-5 predala D.V
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) BURNETT, Nastassja (ITA, 3) 7-6(3) 3-6 6-3
2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) BRIANTI, Alberta (ITA) 6-2 3-6 3-6
Dubl
1. kolo DOLONC, Vesna (SRB)/VOGT, Stephanie (LIE, 4) COLLOMBON, Alix (FRA)/PAQUET, Chloe (FRA, WC) 6-4 3-6 10-5
1/4 finale DOLONC, Vesna (SRB)/VOGT, Stephanie (LIE, 4) COIN, Julie (FRA)/PARMENTIER, Pauline (FRA) D.V/V.S predale
Heraklion, Greece, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo AŠANIN, Nina (SRB) slobodna
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB) VIRTANEN, Evelina (SWE) 4-6 6-1 7-6(2)
LAZIĆ, Marina (SRB, 10) slobodna
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) slobodna
2/3. kolo AŠANIN, Nina (SRB) ULVEFELDT, Malin (SWE, 2) 0-6 2-6
LAZIĆ, Marina (SRB, 10) SELAKOVIĆ, Nevena (SRB) 3-6 4-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) CEDERMARK, Beatrice (SWE, 4) 2-6 0-6
3/3. kolo SELAKOVIĆ, Nevena (SRB) ZUUR, Monique (NED, 3) 6-1 6-3
Glavni žreb
1. kolo SELAKOVIĆ, Nevena (SRB, Q) BENOIT, Marie (BEL) 0-6 3-6
Dubl
1. kolo LAZIĆ, Marina (SRB)/MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) AMBAYE, Alpha (FRA)/AMBAYE, Mir (FRA, WC) 6-1 6-0
1/4 finale LAZIĆ, Marina (SRB)/MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) LEHNERT, Katharina (PHI)/LUZ, Barara (POR, 4) 6-3 6-3
1/2 finale LAZIĆ, Marina (SRB)/MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) CABAJ AWAD, Jacqueline (SWE)/HUBER, Luisa Marie (GER) 6-2 2-6 10-3
FINALE LAZIĆ, Marina (SRB)/MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) VAN RIET, Lisanne (NED)/ZUUR, Monique (NED) 4-6 5-7
Sharm El Sheikh, Egypt, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo SAMARDŽIĆ, Lidija (SRB, WC) GOMAR ISART, Anais (ESP, WC) 0-6 0-2, S.L. predala
RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB, Q) PALHA, Natasha (IND, 6) 6-3 6-3
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB, Q) LE ROUX, Madrie (RSA, 8) 1-6 2-6
DUKIĆ, Dajana (SRB, Q) WEBLEY-SMITH, Emily (GBR, 2) 1-6 0-6
2. kolo RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB, Q) ANDRADY, Arantxa (IND, WC) 6-7(5) 6-0 6-1
1/4 finale RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB, Q) PASHKOVA, Eugeniya (RUS, 3) 2-6 4-6
Dubl
1. kolo DUKIĆ, Dajana (SRB)/VANGELOVA, Ani (BUL) LOPEZ-RUEDA, Carmen (ESP)/SAVORETTI, Alice (ITA) 3-6 2-6
RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB)/GEUKENS, Britt (BEL) DANČETOVIĆ, Emilija (SRB)/MERDEEVA, Alija (RUS) 7-6(3) 6-2
1/4 finale RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB)/GEUKENS, Britt (BEL) PASHKOVA, Eugeniya (RUS)/THOMBARE G. Prarthana (IND, 1) 5-7 3-6
Antalya, Turkey, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ČORTANOVAČKI, Milica (SRB) SVINTSOVA, Evgeniya (RUS, 8) 3-6 5-7
NIKITOVIĆ, Nina (SRB) GIANNETTA, Carlotta (ITA) 7-5 3-6-3 5-7
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) LYKINA, Ksenia (RUS, WC) 6-1 4-6 6-7(6)
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/SKAMLOVA, Chantal (SVK, 3) BAYRAKTOGLU, Melis (TUR)/TOPSEL, Muqe (TUR) 6-3 6-3
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB)/SKAMLOVA, Chantal (SVK, 3) KAWASAKI, Yoshimi (JPN)/NAKANO, Yum (JPN) K.N/S.C. predale
Lima, Peru, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 3) KU FLORES, Patricia (PER) 7-6(2) 6-4
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 3) DEMICHELLI VERGARA, Mariana (PER, WC) 6-2 6-4
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 3) PIVOVAROVA, Anastasia (RUS, Q) 1-6 2-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/SIZIKOVA, Yana (RUS, 1) ARAGONES MIRO QUESADA, Nicole (PER)/TORRES, Maria Paula (PER, WC) 6-1 6-0
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/SIZIKOVA, Yana (RUS, 1) CARRUTHERS, Steffi (SAM)/KATTAH, Natalia (COL) 6-4 6-1
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/SIZIKOVA, Yana (RUS, 1) PEREZ-GARCIA, Paula Andrea (COL)/ZEBALLOS, Noelia (BOL) 6-1 6-2
FINALE ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/SIZIKOVA, Yana (RUS, 1) LUINI, Sofia (ARG)/SALUT, Aranza (ARG, 4) 6-2 7-6(2)

Umag, Croatia, G1, šljaka
Livescore Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo GRBIĆ, Filip (SRB, 3) slobodan
MILIĆEVIĆ, Stefan(SRB, 4) slobodan
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB, 11) slobodan
KOLARIĆ, Igor (SRB, A) ROSSI, Mattia (ITA, 13) 4-6 3-6
2/3. kolo GRBIĆ, Filip (SRB, 3) ENGSHUBER, Maximilian (GER) 6-2 7-5
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 4) BOTEZAN, George (ROU) 6-3 4-6 6-7(1)
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB, 11) SELAK, Matija (CRO) 7-5 6-0
3/3. kolo GRBIĆ, Filip (SRB, 3) MORA, Filippo (ITA) 2-6 5-7
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB, 11) DRAGNINO, Paolo (ITA) 7-5 2-6 5-7
Glavni žreb
1. kolo SUČEVIĆ, Luka (SRB) BALZERANI, Riccardo (ITA, WC) 6-7(4) 4-6
Dubl
1. kolo MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB)/SUČEVIĆ, Luka (SRB) BILJESKO, Domagoj (CRO)/KRSTEV, Ondrej (CZE, 6) 4-6 2-6
DEVOJČIĆE
Kvalifikacije
1/3. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB, 14) slobodna
2/3. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB, 14) BUČKOVIĆ, Alesia (CRO) 6-0 3-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo JOKIĆ, Katarina (SRB, 12) KOLAROVA, Tereza (CZE) 6-2 6-2
JOVIĆ, Nikolina (SRB) POTOČNIK, Nina (SLO) 3-6 2-6
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB) GRAVOUIL, Theo (FRA) 7-5 6-3
2. kolo JOKIĆ, Katarina (SRB, 12) BELOVA, Natalia (RUS) 6-1 6-4
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB) VONDROUSOVA, Marketa (CZE, 6) 2-6 4-6
3. kolo JOKIĆ, Katarina (SRB, 12) KUZMOVA, Viktoria (SVK, 8) 4-6 6-2 6-2
1/4 finale JOKIĆ, Katarina (SRB, 12) DUCU, Ioana (ROU, 1) 6-1 6-1
1/2 finale JOKIĆ, Katarina (SRB, 12) ZIDANSEK, Tamara (SLO) 7-5 7-6(4)
FINALE JOKIĆ, Katarina (SRB, 12) SCHMIEDLOVA, Kristina (SVK, 2) 6-7(4) 6-3 2-6
Dubl
1. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB)/MRAZ, Hana (SLO) STEFANINI, Lucrezia (ITA)/TURCO, Anna (ITA) 6-3 6-4
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB)/SIPEK, Natalija (SLO) MIKULSKYTE, Justina (LTU)/NJOZE, Mirabelle (GBR, 6) 6-4 6-1
JOKIĆ, Katarina (SRB)/PISLAK, Manca (SLO, 7) CESNEKOVA, Katarina Sarlota (SVK)/JAMRICHOVA, Sandra (SVK) 4-6 6-3 10-6
2. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB)/MRAZ, Hana (SLO) KUZMOVA, Viktoria (SVK)/SCHMIEDLOVA, Kristina (SVK, 1) 4-6 2-6
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB)/SIPEK, Natalija (SLO) KNUTSON, Gabriela Andrea (CZE)/NOVOTNA, Karolina (CZE) K.G./N.K. predale
JOKIĆ, Katarina (SRB)/PISLAK, Manca (SLO, 7) DANKANYCH, Daniela (UKR)/VELEHAN, Bianka (UKR) 6-1 6-0
1/4 finale MILOVANOVIĆ, Džina (SRB)/SIPEK, Natalija (SLO) KUZMOVA, Viktoria (SVK)/SCHMIEDLOVA, Kristina (SVK, 1) 2-6 5-7
JOKIĆ, Katarina (SRB)/PISLAK, Manca (SLO, 7) DUCU, Ioana (ROU)/FEDORYSHYN, Anastasiya (UKR, 4) 6-3 4-6 10-7
1/2 finale JOKIĆ, Katarina (SRB)/PISLAK, Manca (SLO, 7) KUZMOVA, Viktoria (SVK)/SCHMIEDLOVA, Kristina (SVK, 1) 6-3 1-6 7-10
Vinaros, Spain, G2, šljaka
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo MILOVIĆ, Željko(SRB) LOPES SAN MARTIN, Alvaro (ESP, 4) 3-6 1-6
Dubl
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB)/VELLODI, Keshav (USA) GUELL BARTRINA, Eduard (ESP)/LOPEZ SAN MARTIN, Alvaro (ESP) 6-7(3) 3-6
Doha, Qatar, G4, tvrda podloga
Satnica
DEVOJČIĆE
Glavni žreb
1. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) ELNIMR, laila (EGY, 4, WC) 2-6 0-6
Dubl
1. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB)/KENT, Abigail (USA) ELNIMIR, Laila (EGY)/MORTAGY, Hana (EGY, 2) odustale T.S-K.A
Mayaguez, Puerto Rico, G5, tvrda podloga
Satnica
DEVOJČIĆE
Glavni žreb
1. kolo KOZAROV, Katarina (SRB, 5) CHIPAN, Nency (FRA) 6-0 6-0
2. kolo KOZAROV, Katarina (SRB, 5) KRISCUNAS, Cameron (USA, Q) 6-0 6-0
1/4 finale KOZAROV, Katarina (SRB, 5) TSOKILAURI, Elene (USA, Q) 3-6 6-2 6-2
1/2 finale KOZAROV, Katarina (SRB, 5) SCHUCK, Gabrielle (USA, Q) 3-6 5-7
Dubl
1. kolo KOZAROV, Katarina (SRB)/MAZA, Paola (PUR) ESHET, Julia (USA)/SMITH, Alana (USA) 5-7 2-6

Antalya, Turkey, G2, U14
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB,3) AKKOYUN, Umut (TUR) 6-2 6-0
2. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB,3) MARCU, Vlad (ROU) 6-1 6-0
3. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB,3) PAK, Rodion (KAZ, 16) 6-3 7-5
1/4 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB,3) TOMIC, Lukas (BIH, 9) 7-6(8) 6-4
1/2 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB,3 SHEVCHENKO, Alexander (RUS, 1) 4-6 3-6
DEVOJČIĆE
Glavni žreb
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, 1) KUBAK, Dilara Romy (TUR) 6-3 6-1
STOILJKOVIĆ, Andrijana (SRB) SEMENOVA, Milana (RUS) 7-6(4) 7-6(3)
VUKOVIĆ, Draginja (SRB) PARIYSKAYA, Varvara (RUS, 13) 6-0 6-0
BABIĆ, Jovana (SRB) BURDINA, Evgeniya (RUS) 2-6 1-6
2. kolo STOILJKOVIĆ, Andrijana (SRB) CAKIRER, Zeynep (TUR,14) 6-1 6-2
VUKOVIĆ, Draginja (SRB) OZTURK, Zeynep Naz (TUR) 5-7 6-4 6-3
DANILOVIĆ, Olga (SRB, 1) BITER, Lara (TUR) 6-4 6-1
3. kolo STOILJKOVIĆ, Andrijana (SRB) PRISACARIU, Andreea (ROU, 4) 6-4 1-6 6-7(2)
VUKOVIĆ, Draginja (SRB) JOLDIC, Adela (BIH, 3) 3-6 4-6
DANILOVIĆ, Olga (SRB, 1) AVDZHIYAN, Polina (RUS, 16) 6-1 1-6 6-2
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, 1) RAKHIMOVA, Kamila (RUS, 7) 6-4 6-1
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, 1) PRISACARIU, Andreea (ROU, 4) 6-2 6-3
FINALE DANILOVIĆ, Olga (SRB, 1) BURDINA, Evgeniya (RUS) 6-1 6-1 !!!
Dubl
1. kolo BABIĆ, Jovana (SRB)/ERMAN, Zeynep (TUR) MURADOGLU, Melissa Rosa (TUR)/OVUNC, Selin (TUR) 6-7(4) 4-6
VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/JOLDIC, Adela (BIH, 3) KHVINGIYA, Valeriya (UKR)/YAKIMAKHO, Alisa (BLR) 6-1 6-0
DANILOVIĆ, Olga (SRB)/STOILJKOVIĆ, Andrijana (SRB, 5) BURDINA, Evgeniya (RUS)/REYNEKE, Yana (RUS) 6-0 6-2
2. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/JOLDIC, Adela (BIH, 3) MURADOGLU, Melissa Rosa (TUR)/OVUNC, Selin (TUR) 6-4 7-5
DANILOVIĆ, Olga (SRB)/STOILJKOVIĆ, Andrijana (SRB, 5) KRUEMPELMANN, Jacqueline (GER)/PARIYSKAYA, Varvara (RUS) 6-2 6-1
1/4 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/JOLDIC, Adela (BIH, 3) CAKIRER, Zeynep (TUR)/ (7)TAKUNYACI, Doga Selen (TUR) 6-7(9) 2-6
DANILOVIĆ, Olga (SRB)/STOILJKOVIĆ, Andrijana (SRB, 5) RAKHIMOVA, Kamila (RUS)/YURCHENKO, Alena (RUS) (2) 7-5 6-4
1/2 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB)/STOILJKOVIĆ, Andrijana (SRB, 5) CAKIRER, Zeynep (TUR)/TAKUNYACI, Doga Selen (TUR, 7) W/O
FINALE DANILOVIĆ, Olga (SRB)/STOILJKOVIĆ, Andrijana (SRB, 5) OCHSNER, Svenja (SUI)/SULEIMENOVA, Ainur (KAZ) 7-6(5) 5-7 10-3
Jerusalem, Israel, G2, U14
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB) slobodan
2/3. kolo ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB) VOLKOV, Artem (RUS) 0-6 1-6