Turniri od 24.02 – 02.03.

Dubai, United Arab Emirates, $ 2,359,935, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) ISTOMIN, Denis (UZB) 6-3 6-3
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) BAUTISTA AGUT, Roberto (ESP) 6-1 6-3
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) YOUZHNY, Mikhail (RUS, 6) W/O
1/2 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) FEDERER, Roger (SUI, 4) 6-3 3-6 2-6
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
NESTOR, Daniel (CAN)       (1)
AWADHY, Omar (UAE)/
JANAHI, Hamad Abbas (UAE) (WC)
6-4 6-0
ĐOKOVIĆ, Novak (SRB)/  (WC)
GOMEZ-HERRERA, Carlos (ESP)
BEDNAREK, Tomasz (POL)/
DLOUHY, Lukas (CZE)
5-7 6-1 5-10
1/4 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
NESTOR, Daniel (CAN)       (1)
BAUTISTA AGUT, Roberto (ESP)/
SIJSLING, Igor (NED)
6-3 6-2
1/2 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
NESTOR, Daniel (CAN)       (1)
BRANDS, Daniel (GER)/
MAYER, Florian (GER)
7-6(4) 7-6(8)
FINALE ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
NESTOR, Daniel (CAN)       (1)
BOPANNA, Rohan (IND)/   (2)
QURESHI, Aisam-Ul-Haq (PAK)
4-6 3-6
São Paulo, Brazil, $ 539,730, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 1) slobodan
2/3. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 1) MONTEIRO, Thiago (BRA) 6-3 7-5 
3/3. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 1) ELIAS, Gastao (POR, 8) 6-7(5) 3-6

Acapulco, Mexico, $ 250,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DOLONC, Vesna (SRB, 7) FALCONI, Irina (USA) 4-6 2-3 predala D.V.
Glavni žreb
1. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB, 6) BLACK, Tornado Alicia (USA, WC) 6-4 7-5
2. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB, 6) ERAKOVIĆ, Marina (NZL) 1-6 4-6

Ove nedelje nema nasih tenisera na ATP Challenger touru

Trento, Italy, $ 15,000, tepih
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) MEIS, Pascal (GER, Q) 7-6(2) 6-4
BEJTULAHI, Denis (SRB) FRIGERIO, Lorenzo (ITA, Q) 6-4 6-4
2. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) MICHALICKA, Marek (CZE) 4-6 2-6
BEJTULAHI, Denis (SRB) LEONARDI, Filippo (ITA) 6-7(5) 6-2 3-6
Dubl
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
GROZDANOV, Tihomir (BUL)
BELLOTTI, Ricardo (ITA)/
PATRACCHINI, Andrea (ITA)
4-6 2-6
Kish, Iran, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 6) SLOBODCHIKOV, Ronald (RUS) 6-0 6-3
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 6) SILVA, Caio (BRA) 6-3 4-6 6-1
1/4 finale KRSTIN, Peđa (SRB, 6) ANDROIC, Toni (CRO, 2) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB)/
GLANCY, Daniel (IRL)
VIBERT, Francois-Arthur (FRA)/
BALLERET, Benjamin (MON)  (2)
6-3 6-4
1/4 finale KRSTIN, Peđa (SRB)/
GLANCY, Daniel (IRL)
CIORCILA, Patrick (ROU)/
CRIVOI, Victor (ROU)
2-6 7-6(0) 6-10
Sharm El Sheikh, Egypt, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)
HAIM, Matthias (AUT) 6-1 6-4 
2/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB) YATSYUK, Yahor (BLR, 5) 6-3 6-4 
3/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB) BESSIRE, Francesco (ITA) 0-6 3-6
Glavni žreb
1. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB) GARZELLI, Francesco (ITA) 7-6(4) 6-4
MARKOVIĆ, Goran (SRB. LL) MAAMOUN, Karim-Mohamed (EGY, 8) 1-6 6-3 1-6
2. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB) MONEKE, Steven (GER, 5) 4-6 1-6
Dubl
1. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB)/ (1)
JAKUPOVIC, Alexandros (GRE)
ALVAREZ-GUZMAN, Mauricio (CHI)/
OSAMA, Mazen (EGY)
7-6(4) 6-3)
MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
ADNAOUI, Mohamed (MAR)
BUZOIANU, Giuliano (ROU)/
FELER, Melik (FRA, WC)
3-6 1-6
1/4 finale ĆIRIĆ, Nikola (SRB)/ (1)
JAKUPOVIC, Alexandros (GRE)
IDMBAREK, Yassine (MAR)/
JDI, Mehdi (MAR)
6-3 7-5
1/2 finale ĆIRIĆ, Nikola (SRB)/
JAKUPOVIC, Alexandros (GRE, 1)
BLUMENBERG, Alex (BRA)/
GUITARRARI, Lucas Meirelle (BRA)
3-6 2-6
Nonthaburi, Thailand, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 8) ISAROW, Pruchya (THA) 6-3 6-4
2. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 8) LEE, Duck Hee (KOR) 3-6 4-6 
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
PECOTIĆ, Matija (CRO)
ONOZAWA, Arata (JPN)/
TAKEUCHI, Kento (JPN)    (2)
6-2 4-6 10-7
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
PECOTIĆ, Matija (CRO)
CHUNG, Hong (KOR)/
LEE, Duck Hee (KOR)
PD/PM odustali
Antalya, Turkey, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) FERMOSELL, Jaime (ESP) 3-6 4-6 

Beinasco, Italy, $ 25,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo SPREMO, Milana (SRB, 10) CHINELLATO, Silvia (ITA) 6-1 6-0
2/2. kolo SPREMO, Milana (SRB, 10) CHAKHNASHVILI, Margalita          (GEO, 7) 6-3 0-6 6-2
Glavni žreb
1. kolo SPREMO, Milana (SRB, Q) SUSSARELLO, Giulia (ITA, Q) 7-5 6-7(5) 0-6
Palmanova (Mallorca), Spain, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo  KOSTIĆ, Natalija (SRB, 4) RYCHAGOVA, Anastasiya (RUS, WC) 6-0 5-7 7-6(2)
2. kolo  KOSTIĆ, Natalija (SRB, 4) PAYOLA, Julia (ESP, Q) 2-6 6-7(4)
Antalya, Turkey, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ČORTANOVAČKI, Milica (SRB)
SCHMIEDLOVA, Kristina (SVK) 1-6 4-6
KOŠANIN, Nataša (SRB) slobodna
POPIVODA, Mila (SRB)
slobodna
2/3. kolo KOŠANIN, Nataša (SRB) MAETSCHKE, Lisa-Marie (GER) 1-6 2-6
POPIVODA, Mila (SRB) SERBAN, Georgiana Raluca (ROU) 0-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo MIRČIĆ, Teodora (SRB, 1) YAMAMOTO, Hikari (JPN) 6-2 6-3
2. kolo MIRČIĆ, Teodora (SRB, 1) DASCALU, Nicoleta (ROU) 6-3 2-6 3-6
Dubl
1. kolo ČORTANOVAČKI, Milica (SRB)/
SIMMONS, Sianna (USA)
DONG, Xiaorong (CHN)/
KONIG, Pia (AUT, 4)
2-6 0-6
Bron, France, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) KLASEN, Anna (GER) 6-4 6-3
2. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) LEE, Pei-Chi (TPE, 3) 5-7 6-3 7-6(4)
1/4 finale STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) ROSCA, Ioana Loredana (ROU, SE) 7-6(6) 6-3
1/2 finale STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) SHINIKOVA, Isabella (BUL, 2) 7-6(6) 4-6 1-6
Sharm El Sheikh, Egypt, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo AŠANIN. Nina (SRB) MRAZOVA, Kristina (CZE) 1-6 2-6
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB)
ABDELAZIZ, Farah (GBR) 6-1 6-1
2/2. kolo SELAKOVIĆ, Nevena (SRB) HORACKOVA, Gabriela (CZE) 6-2 6-1
Glavni žreb
1. kolo SELAKOVIĆ, Nevena (SRB) SCHUURS, Demi (NED, SE) 1-6 2-6
Dubl
1. kolo SELAKOVIĆ, Nevena (SRB)/
BARANSKA, Agata (POL)
BLYUKHTEROVA, Anastasia (RUS)/
IFIDZHEN, Melissa Ishuan (RUS, WC)
7-5 6-2
1/4 finale SELAKOVIĆ, Nevena (SRB)/
BARANSKA, Agata (POL)
HORAKOVA, Nikola (CZE)/
INOUE, Akari (JPN, 1)
4-6 6-3 9-11

Almetievsk, Russia, G3, tvrda podloga
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo SUČEVIĆ, Luka (SRB, 3) BOBORYKIN, Alexander (RUS, Q) 2-6 4-6
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB, WC) KORNEEV, Sergey (RUS, LL) 1-6 7-6(7) 4-6
Dubl
1, kolo SUČEVIĆ, Luka (SRB)/   (WC)
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB)
KLIMOV, Philipp (RUS)/
KOTOV, Pavel (RUS)
4-6 6-4 6-10
Stabekk, Norway, G5, tvrda podloga
Satnica
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/3. kolo POPOVIĆ, Natalija (SRB, WC) KISLYAK, Kristina (RUS, 2) 0-6 2-6
DORONJSKI, Zoe (SRB, WC) HELGO, Maren (NOR, 5) 1-6 1-6
Dubl
1. kolo POPOVIĆ, Natalija (SRB)/
LEHFELDT, Hannah (NOR)
REYNOLDS, Lily (GBR)/
WEBER, Eika Johanna
1-6 6-2 10-8
1/4 finale POPOVIĆ, Natalija (SRB)/
LEHFELDT, Hannah (NOR)
BORG, Alexandre (NOR)/
JAHREN, Pauline (NOR, 1)
0-6 1-6

Rotterdam, Netherlands, G3, U16
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB) JANSSEN, Wietze (NED, WC) 6-3 6-4
2. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB) CALVANO, Giovanni (ITA, Q)  2-6 4-6
Dubl
1. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB)/
SCHELL, Niklas (GER, 1)
slobodni
1/4 finale KIROVSKI, Konstantin (SRB)/
SCHELL, Niklas (GER, 1)
STAAL, Sebastiaan (NED)/
VAN STARKENBURG, Matthijs (NED)
7-6(5) 6-4
1/2 finale KIROVSKI, Konstantin (SRB)/
SCHELL, Niklas (GER, 1)
SCHUURMANS, Koen (NED)/
VAN DIJK, Sam (NED)
6-1 4-6 8-10
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB, 2) DOERTZBACH, Lara (GER) 6-0 6-1
2. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB, 2) LAMENS, Suzan (NED) 4-6 1-6
Dubl
1. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB)/
CULA, Andreea (ROU, 1)
slobodne
1/4 finale BOJOVIĆ, Jana (SRB)/
CULA, Andreea (ROU, 1)
DANCENCO, Valentina (MDA)/
STAMAT, Vitalia (MDA)
1-6 1-6
Stockholm, Sweden, G1, U14
Livestream Court 1, Court 2///Livescore Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo GAŽO, Srefan (SRB) GREVELIUS, Erik (SWE) 3-6 4-6
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/2. kolo STOILJKOVIĆ, Andriana (SRB, 6) HASETH, Lilly Elida (NOR) 6-2 6-3
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, 7) CITRE, Amanda (SWE) 6-3 6-1
2/2. kolo STOILJKOVIĆ, Andriana (SRB, 6) FRANCATI, Helena (DEN, 9) 4-6 3-6
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, 7) ORAV, Saara (EST, 15) 7-5 6-1
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 8) slobodna
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, Q) WALTERT, Simona (SUI) 2-6 0-6
2. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 8) SPIRINA, Ekaterina (RUS) 3-6 6-3 6-7(7)
Dubl
1. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB)/
KANKOVA, Lucie (CZE, 2)
slobodne
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
SYVERSEN, Sofie Bomark (NOR)
NYLANDER ALTELIUS, Jacquline (SWE)/
SOUTHWICK, Gemma (GBR, WC)
6-4 5-7 7-10
1/4 finale VUKOVIĆ, Jovana (SRB)/
KANKOVA, Lucie (CZE, 2)
STEPANOVA, Aleksandra (RUS)/
TRESHCHEVA, Sofya (RUS)
6-3 4-6 5-10
Rotterdam, Netherlands, G3, U14
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 5) BABKOVA, Irina (RUS) 6-4 6-3
2. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 5) ARMSTRONG, Lauren (GBR, Q) 6-2 7-5
1/4 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB, 5) PACHKALEVA, Taisya (RUS, 3) 5-7 4-6
Dubl
1. kolo SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
AVILYCHEVA, Sabrina (RUS, 1)
slobodne
1/4 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB)/
AVILYCHEVA, Sabrina (RUS, 1)
VISSCHER, Stephanie Judith (NED)/
ACHONG, Daevenia (NED)
5-7 6-4 7-10