Turniri od 23.7 – 29.07.

Turniri od 23.7 – 29.07.

ATP250, Los Angeles, USA, $ 557,550, tvrda podloga
 Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BOZOLJAC, Ilija SRB MEISTER, Nicolas USA 5-7 0-6

Baku, Azerbaijan, International, $220,000, tvrda podloga
 Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) 2 slobodna
2/2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) 2 ZHOU, Yi-Miao (CHN) 7 6-4 6-2
Singl
1. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB) 5 TSURENKO, Lesia (UKR) 6-3 2-6 6-3 
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) Q HLAVACKOVA, Andrea (CZE) 4 6-1 6-7(13) 6-4
2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) Q POUS-TIO, Laura (ESP) 7-6(5) 6-3
JOVANOVSKI, Bojana (SRB) 5 SOLOVIEVA, Valeria (RUS) Q 6-2 6-3
1/4 finale JOVANOVSKI, Bojana (SRB) 5 KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) Q 5-7 7-6(3) 6-3
1/2 finale JOVANOVSKI, Bojana (SRB) 5 PANOVA, Alexandra (RUS) 2 6-2 6-2
FINALE JOVANOVSKI, Bojana (SRB) 5 COHEN, Julia (USA) 6-3 6-1 !!!!!
Dubl
1. kolo JOVANOVSKI, Bojana SRB
KRUNIC, Aleksandra SRB
COHEN, Julia USA
JONES, Sacha AUS
4-6 6-3 3-10 

 Orbetello, Italy, €30,000+H , šljaka
 Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo LAJOVIC, Dusan SRB WC 1 slobodan
2/3. kolo LAJOVIC, Dusan SRB WC 1 ROVETTA, Luca ITA WC 6-1 6-4
3/3. kolo LAJOVIC, Dusan SRB WC 1 MARCORA, Roberto ITA 6 6-1 6-4 
Singl
1. kolo CIRIC, Nikola SRB KIRCHE, Leonardo BRA 6-3 3-6 2-6 
PASHANSKI, Boris SRB VIOLA, Matteo ITA 2 6-7(6) 4-6
LAJOVIC, Dusan SRB Q OBRY, Julien FRA 6-1 6-3
2. kolo LAJOVIC, Dusan SRB Q CECCHINATO, Marco ITA WC 7-5 6-1
1/4 finale LAJOVIC, Dusan SRB Q GUTIERREZ-FERROL, Sergio ESP 6-4 6-2
1/2 finale LAJOVIC, Dusan SRB Q VIOLA, Matteo ITA 2 6-3 4-6 6-3 
FINALE LAJOVIC, Dusan SRB Q BAUTISTA-AGUT, Roberto ESP 1 3-6 1-6
Dubl
1. kolo MICHALICKA, Marek CZE
PASHANSKI, Boris SRB
DI MAURO, Alessio ITA (1)
VAGNOZZI, Simone ITA (1)
6-1 6-7 4-10 
CIRIC, Nikola SRB
TOSIC, Goran MNE
TRUSENDI, Walter ITA (4)
VIOLA, Matteo ITA (4)
0-6 3-6

Wrexam, Great Britain, $25,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni zreb
1. kolo MIRCIC, Teodora (SRB) OKADAUE, Chiaki (JPN) 7-5 7-6(5) 
2. kolo MIRCIC, Teodora (SRB) LERTPITAKSINCHAI, Nicha (THA) 4-6 6-2 1-6 
Viserba, Italy, $10,000, šljaka
Satnica
Glavni zreb
1. kolo SPREMO, Milana (SRB) 4 ALBANO, Silvia (ITA) Q 7-6(2) 3-6 6-3 
LUKIĆ, Vojislava (SRB) (SE) TORELLI, Beatrice (ITA) 6-4 6-3 
2. kolo SPREMO, Milana (SRB) 4 LUKIĆ, Vojislava (SRB) (SE) 6-1 6-2
1/4 finale SPREMO, Milana (SRB) 4 GARIGLIO, Francesca (ITA) WC 6-4 6-4
1/2 finale SPREMO, Milana (SRB) 4 BARBIERI, Gioia (ITA)  1 3-6 3-6
Palić, Serbia, $10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BOGICEVIC, Marija (SRB) ĐURĐINA, Vrhovac (BIH) 6-0 6-0
TOFILOSKI, Tijana (SRB) UZELAC, Tijana (SRB) 6-7 0-6
TOMIĆ, Danijela (SRB) 2 VLADUTU, Ana Mihaela (ROU) 4-6 6-1 4-6
PAVLOVIĆ, Katarina (SRB) BARBIR, Natalie (AUS) 6-1 6-4
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) ANDREJZSZKI, Dora (HUN) 6-4 7-6 
ISAJILOVIĆ, Isidora  (SRB) MLADENOVIĆ, Maja (SRB) 4-6 6-7
ADAMOVIĆ, Katarina (SRB) 4 MIRKOVIĆ, Marija (AUS) 3-6 6-2 6-4  
STOJANOVIĆ, Nina (SRB) ANDREI, Stefana (ROU) 7-5 6-1
MITROVIĆ, Sara (SRB) VEVERKOVA, Alzbeta (SVK) 6-2 6-2  
BAUER, Elizabeta(SRB)  5 STEPANOVIĆ, Milica (SRB) 6-1 6-1 
DZINIĆ, Jelena (SRB) CRISTINA, Ene (ROU) 2-6 1-6
GRUBAC, Sara (SRB) BUKTA, Agnes (HUN) 0-6 0-6
POPOVIĆ, Jelena (SRB) SUKHAREVA, Marija (RUS) 6-4 6-1
STOJANOVIĆ, Marta (SRB) PONOMAREVA, Neili (RUS) 1-6 6-3 6-2 
PECOVSKI, Jovanna (SRB) VOJCINAKOVA, Ingrid (SVK) 1-6 1-6
POLOVINA, Jelena (SRB) STEVANOVIĆ, Gorana (SRB) 0-6 1-6
JEREMIĆ, Tamara (SRB) OGNJENOVIĆ, Dajana (SRB) 2-6 0-6
KRNETIĆ, Zorana (SRB) ČORTANOVAČKI, Milica (SRB) 3-6 3-6
BOBERIĆ, Ivana (SRB) DRČA, Milana (CAN) 6-2 6-4 
2/3. kolo BOGICEVIC, Marija (SRB) FABER, Tea (CRO) 1-6 3-6
UZELAC, Tijana (SRB) MATEJEVIC, Viktoria (SWE) 6-4 2-6 1-6
PAVLOVIĆ, Katarina (SRB) VLADUTU, Ana Misaela (ROU) 1-6 1-6
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) PIROK, Alexa (HUN) 0-6 1-6
MLADENOVIĆ, Maja (SRB) SPOREA, Larisa (ROU) 7-6 6-0
ADAMOVIĆ, Katarina (SRB) 4 STOJANOVIĆ, Nina (SRB) 3-6 3-6
MITROVIĆ, Sara (SRB) ĆERANIĆ, Emilija (BIH) 6-0 6-4
BAUER, Elizabeta(SRB)  5 ČUTURA, Matea (CRO) 1-6 3-6
POPOVIĆ, Jelena (SRB) HONIGOVA, Sandra (CZE) 0-6 0-6
STOJANOVIĆ, Marta (SRB) VLACHOVA, Karolina (CZE) 6-3 3-6 4-6
STEVANOVIĆ, Gorana (SRB) OGNJENOVIĆ, Dajana (SRB) 6-1 6-2
ČORTANOVAČKI, Milica (SRB) BOBERIĆ, Ivana (SRB) 6-4 6-2 
3/3. kolo MLADENOVIĆ, Maja (SRB) ZATEKOVA, Veronika (SVK) 7-6 6-7 3-6 
STOJANOVIĆ, Nina (SRB) MITROVIĆ, Sara (SRB) 6-2 6-3 
STEVANOVIĆ, Gorana (SRB) PREDA, Sabina Elena (ROU) 4-6 6-4 6-3   
ČORTANOVAČKI, Milica (SRB) PALINKAS, Eszter (HUN) 2-6 2-6 
Glavni zreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) 1 KOVAČ, Nika (SLO) WC 6-1 7-5 
STEVANOVIĆ, Gorana (SRB) Q ERIĆ, Doroteja  (SRB) 1-6 6-7(5)
STOJANOVIĆ, Nina (SRB) Q ŠUNKIĆ, Dunja  (SRB) 5-7 2-6
LAZAREVIĆ, Jelena (SRB) WC BORSANYI, Csilla (HUN) 6-7(5) 6-3 1-6
RADANOVIĆ, Dejana  (SRB) WC BULGAKOVA, Vaszilisza (HUN) 6 6-2 6-3
NOVČIĆ, Andjela (SRB) ŠUNJIĆ, Petra (CRO) 6-4 7-6(2) 
2. kolo ŠUNKIĆ, Dunja  (SRB) PALINKAS, Eszter (HUN) Q 6-3 7-5
RADANOVIĆ, Dejana  (SRB) WC NOVČIĆ, Andjela (SRB) 6-7(5) 6-4 6-4 
JAKŠIĆ, Jovana (SRB) 1 ERIĆ, Doroteja  (SRB) 4-6 5-7
1/4 finale ŠUNKIĆ, Dunja  (SRB) MORGOSOVA, Karin (SVK) 8 6-0 6-2 
RADANOVIĆ, Dejana  (SRB) WC KAN, Victoria (RUS) 2 0-6 4-6
ERIĆ, Doroteja  (SRB) MALIKOVA, Tereza (CZE) 5 6-2 6-1 
1/2 finale ŠUNKIĆ, Dunja  (SRB) ERIĆ, Doroteja  (SRB) 4-6 4-6
FINALE ERIĆ, Doroteja  (SRB) KAN, Victoria (RUS) 2 1-6 4-6

Fano, Italy, $15,000+H, šljaka
Satnica
Glavni zreb
1. kolo ZEKIĆ,Miljan (SRB) 6 LICCIARDI, Pietro (ITA) (WC) 6-3 6-3
2. kolo ZEKIĆ,Miljan (SRB) 6 WETTENGEL, Chris (USA) 6-3 7-5 
1/4 finale ZEKIĆ,Miljan (SRB) 6 GRASSI, Claudio (ITA) 1 6-2 6-4
1/2 finale
ZEKIĆ,Miljan (SRB) 6 CHECA-CALVO, Jose (ESP) 5 5-7 4-6
Bad Waltersdorf,Austria, $10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo VLADUŠIĆ, Nenad (SRB) GRABHER, Thomas Alexander (AUT) 4-6 4-6
Kikinda, Serbia, $10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DJENADIĆ, Stevan (SRB) RAKIĆ, Strahinja (SRB) 1-6 2-6
PERIĆ, Nebojsa (SRB) ZAFIROVIČ, Djordje (SRB) 6-3 6-4  
VASILJEVIĆ, Branislav (SRB) SHANDAROV, Radoslav (BUL) 6-2 6-0  
MILETIĆ, Aleksa (SRB) VUČKOVIĆ, Vuk (SRB) 2-6 5-7
BARALIĆ, Marko (SRB) CRISOVAN, David (USA) 6-4 6-0
PANIĆ, Stefan (SRB) COOPER, Jonathon (AUS) 1-6 0-6
JEVDJIĆ, Stevan (SRB) PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) 2-6 7-5 6-3
MLADENOVIĆ, Zeljko (SRB) JOVANOVIĆ, Marko (AUS) 1-6 6-4 7-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB) WHEATLEY, Sean (AUS) 6-3 6-3
ILIĆ, Luka (SRB) BJELICA, Slavko (SRB) 6-7 6-4 3-6
LAZIĆ, Nemanja (SRB) KIROLA, Dario (USA) 6-0 6-0  
KEČIĆ, Jefta (SRB) CLAJTON, Scott (GBR) 6-3 3-6 3-6
JOKIĆ, Djordje (SRB) MIRTEA, Cristian Dragos (ROU) 2-6 1-6
RISTIĆ, Stefan (SRB) LUGONJIĆ, Stefan (SRB) 6-0 6-2    
MARJANOVIĆ, Predrag (SRB) MILIVOJEVIĆ, Ivan  (SRB) 3-6 3-6
RAJIĆ, Marko (SRB) PEROVIĆ, Ilija (SRB) 6-0 6-1 
PEROVIĆ, Pavle (SRB) DOMAZETOVSKI, Damjan (MKD) 3-6 2-6
JEVTIĆ, Slobodan (SRB) VELIČKOVIĆ, Milos (SRB) 6-3 6-3
DALJEV, Pavle (SRB) ZELBA, Marious (AUS) 6-4 3-6 2-6
2/3. kolo TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB) BARALIĆ, Marko (SRB) 3-6 4-6
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB) POPOVIĆ, Bojan (CYP) 6-4 6-0   
TOMIĆ, Petar (SRB) LAZIĆ, Nemanja (SRB) L.N. predao 
RAKIĆ, Strahinja (SRB) FAGO, Matteo (ITA) 7-6 7-6 
PERIĆ, Nebojsa (SRB) VASILJEVIĆ, Branislav (SRB) 7-5 6-3  
VUČKOVIĆ, Vuk (SRB) FILIPENKO, Viktor (HUN) 0-6 0-6
JEVDJIĆ, Stevan (SRB) ROGOVEANU, Sergiu (ROU) 1-6  2-6
MLADENOVIĆ, Zeljko (SRB) DADIĆ, Silvio (CRO) 0-6 1-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB) BJELICA, Slavko (SRB) 3-6 6-7
RISTIĆ, Stefan (SRB) MIRTEA, Cristian Dragos (ROU) 1-6 6-4 3-0 Retired 
MILIVOJEVIĆ, Ivan  (SRB) RUŽIĆ, Marcel (CRO) 6-1 7-5 
RAJIĆ, Marko (SRB) DOMAZETOVSKI, Damjan (MKD) 6-2 6-1
JEVTIĆ, Slobodan (SRB) ZELBA, Marious (AUS) 6-0 2-6 6-7
3/3. kolo BARALIĆ, Marko (SRB) COOPER, Jonathon (AUS) 5-7 0-6 
TOMIĆ, Petar (SRB) CLAJTON, Scott (GBR) 6-7 2-6 
RAKIĆ, Strahinja (SRB) PERIĆ, Nebojsa (SRB) 5-7 4-6 
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB) BJELICA, Slavko (SRB) 6-1 6-2 
RAJIĆ, Marko (SRB) ZELBA, Marious (AUS) 6-3 6-7 7-6
RISTIĆ, Stefan (SRB) MILIVOJEVIĆ, Ivan  (SRB) 2-6 6-2 6-4  
Glavni zreb
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola  (SRB) 1 COOPER, Jonathon (AUS) Q 6-2 6-7 7-6
RAJIĆ, Marko (SRB) Q KHOTULEV, Stepan (RUS) 1-6 6-3 2-6
STOJISAVLJEVIC, Saša (SRB) 7 RAZBORSEK, Nik (SLO) 6-3 7-6(2) 
PETROVIC, Danilo  (SRB) 3 FILIPENKO, Viktor (HUN) Q 4-6 7-5 4-6 
BEJTULAHI, Denis  (SRB) JOTOVSKI, Tomislav (MKD) 0-6 6-3 6-7
ZDRAVKOVIC, Bojan (SRB) Q KUZMANOV, Dimitar (BUL) 6 5-7 3-6
TRECAKOV, Strahinja  (SRB) WC RASPUDIC, Franjo (BIH) 2-6 4-6
JANDRIC, Darko  (SRB) JANKOVIC, Miki (SRB) 2-6 1-6
OBRADOVIC, Vladimir (SRB)  4 MARTIN, Toby (GBR) 7-6(6) 4-6 6-4
RISTIC, Stefan  (SRB) Q ROSENZWEIG, Nicolas (FRA) 8 1-6 6-7(2)
PERIC, Nebojsa  (SRB) Q DIMOV, Valentin (BUL) 1-6 2-6
JOVANOVIC, Ognjen  (SRB) WC TEPAVAC, Marko (SRB) WC 4-6 2-6
2. kolo JANKOVIC, Miki (SRB) OBRADOVIC, Vladimir (SRB)  4 6-2 6-7(5) 6-3 
ĆAĆIĆ, Nikola  (SRB) 1 DADIC, Silvio (CRO)  Q 6-4 0-6 6-1
TEPAVAC, Marko (SRB) WC SETKIC, Aldin (BIH) 2 6-4 2-6 3-6
STOJISAVLJEVIC, Saša (SRB) 7 KHOTULEV, Stepan (RUS) 4-6 6-0 1-0 Retired 
1/4 finale ĆAĆIĆ, Nikola  (SRB) 1 STOJISAVLJEVIC, Saša (SRB) 7 3-6 6-4 2-6
JANKOVIC, Miki (SRB) MIJACEVIC, Marko (CRO) 6-4 6-2 
1/2 finale JANKOVIC, Miki (SRB) SETKIC, Aldin (BIH) 2 3-6 3-6
STOJISAVLJEVIC, Saša (SRB) 7 FILIPENKO, Viktor (HUN) Q 2-6 3-6

European Junior Championships, Switzerland, B1, šljaka
Satnica
                                                                     DEČACI
Glavni zreb
1. kolo KRSTIN, Pedja (SRB)  8 slobodan
DJERE, Laslo (SRB) ILKEL, Cem (TUR) 6-3 6-4  
2. kolo KRSTIN, Pedja (SRB)  8 O’MARA, Jonny (GBR) 3-6 6-1 3-6
DJERE, Laslo (SRB) COUACAUD, Enzo (FRA) 5 7-6(5) 2-6 6-3
3. kolo DJERE, Laslo (SRB) KYRATZIS, Sergis (CYP) 6-4 6-4
4. kolo DJERE, Laslo (SRB) MADARASZ, Gergely (HUN) 3-6 6-7(3)
                                                                  DEVOJČICE
Glavni zreb
1. kolo OSTOJIC, Kristina (SRB) slobodna
KOSTIC, Natalija (SRB) slobodna
2. kolo OSTOJIC, Kristina (SRB) LEKAJ, Adrijana (CRO) 6 6-4 5-7 3-6 
KOSTIC, Natalija (SRB) VON DEICHMANN, Kathinka (LIE) 1-6 6-4 6-4 
3. kolo  KOSTIC, Natalija (SRB) SZUPPER, Marlies (AUT) 6-2 6-3
4. kolo KOSTIC, Natalija (SRB) PETERSON, Rebecca (SWE) 10 4-6 1-2 predaja
Oberentfelden, Switzerland, G4, šljaka
Satnica
                                                                     DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo PEJOVIĆ, Danilo (SRB) 12 slobodan
2/3. kolo PEJOVIĆ, Danilo (SRB) 12 WILD, Kevin  (SUI) 6-2 6-2
3/3. kolo PEJOVIĆ, Danilo (SRB) 12 GONZALEZ-TARRIO, Carlos (ESP) 2-6 6-4 4-6
Glavni zreb
1. kolo PEJOVIĆ, Danilo (SRB) LL MARQUARD, Luca (GER) 2-6 4-6
                                                                  DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/3. kolo IVKOVIĆ, Iva (SRB) 1 slobodna
  PEJOVIĆ, Isidora (SRB) 4 slobodna
2/3. kolo IVKOVIĆ, Iva (SRB) 1 FORNI, Sonia (SUI) 6-3 6-0 
  PEJOVIĆ, Isidora (SRB) 4 LUCI, Giulia (ITA) 6-3 6-4 
3/3. kolo IVKOVIĆ, Iva (SRB) 1 MOCIC, Ivanka (CRO) 6-1 6-4   
PEJOVIĆ, Isidora (SRB) 4 LUCA, Laura Margareta (ROU) 6-1 6-0  
Glavni zreb
1. kolo RADOSAVLJEVIĆ, Teodora SRB 12 slobodna
IVKOVIĆ, Iva (SRB) Q FAEH, Natalie (SUI) 6-4 4-6 6-3 
PEJOVIĆ, Isidora (SRB) Q HON, Priscilla (AUS) 1-6 1-6 
2.kolo RADOSAVLJEVIĆ, Teodora SRB 12 USINGER, Lidia (GER) 7-6(5) 6-1 
IVKOVIĆ, Iva (SRB) Q LANDSTROM, Caterine (SWE) 4-6 2-6
3. kolo RADOSAVLJEVIĆ, Teodora SRB 12 OTTOMANO, Sara (SUI) 7 4-6 0-6
Pretoria, South Africa, G5, tvrda podloga
Satnica
DEVOJČICE
Glavni zreb
1. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB) JOFFE, Kelsey (RSA) Q 6-0 6-0 
2. kolo  KLARIĆ, Vanja (SRB) VERSTER, Nelise (RSA) 8 6-0 6-2
1/4 finale KLARIĆ, Vanja (SRB) KIRO, Lynn (RSA) 5-7 2-6