Turniri od 23.11 – 29.11.

CARLSBAD CLASSIC, Carlsbad, USA, WTA125, $115.000, tvrda podloga
WTA Satnica WTA forum
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) BROADY, Naomi (GBR, 4) 3-6 5-7
JOVANOVSKI, Bojana (SRB, 3) STEVENSON, Alexandra (USA, WC) 7-6(3) 3-6 6-1
2. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB, 3) MELNIKOVA, Marina (RUS) 5-7 6-4 4-6

CASTEL DEL MONTE, Andria, Italy, 42.500+H, tvrda podloga
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) SONEGO, Lorenzo (ITA, Q) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB)
BALL, Carsten (AUS)/
BROWN, Dustin (GER, 2)
7-6(7) 5-7 10-12

Greg May Auto Group Waco Futures, Waco, TX, USA, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo OPAČIĆ, Đuro (SRB) KANDATH, Matthew (USA) 4-6 6-3 6-3
2/3. kolo OPAČIĆ, Đuro (SRB) JEBENS, Hendrik (GER, 4) 2-6 4-6
CYPRUS F2 FAMAGUSTA TC, Limassol, Cyprus, $10.000, tvrda podloga

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš  (SRB, 14) slobodan
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB) TOMIĆ, Lukas (BIH, WC) 6-2 6-1
TREJGUT, Ognjen (SRB) BILJEŠKO, Domagoj (CRO) 2-6 0-6
2/3. kolo NIKOLIĆ, Miloš  (SRB, 14) BILJEŠKO, Domagoj (CRO) 0-6 0-2, ret.
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB) OAKLEY, Keelan (GBR, 2) 7-6(7) 5-7 0-6
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) ARTUNEDO MARTINAVARR, Andres (ESP) 6-3 6-3
2. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) BILJEŠKO, Domagoj (CRO, Q) 6-2 6-3
1/4 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) CHRYSOCHOS, Petros (CYP, 8) 6-7(9) 6-3 6-1
1/2 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) SIKORA, Adrian (SVK,3) 6-3 6-7(4) 6-1
FINALE JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) COUACAUD, Enzo (FRA, 7) 6-1 6-2
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
JECAN, Mircea Alexandru (ROU, 2)
HUDSON, Oliver (GBR)/
OAKLEY, Keelan (GBR)
3-6 4-6
Soho Square Egypt F41 Men’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo  JANDRIĆ, Darko (SRB) RIONDY, Mikael (FRA, Q) 7-5 6-4
2. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) ŠETKIĆ, Aldin (BIH, 1) 6-2 1-6 4-6
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
TAWEEL, Issam Hatham (EGY, 1)
Slobodni
1/4 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
TAWEEL, Issam Hatham (EGY, 1)
MANAFOV, Vladyslav (UKR)/
TSIVADZE, George (GEO)
2-6 0-6
Kuwait F3, Meshref, Kuwait, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ILIĆ,  Luka (SRB, 5) LINGE, Thomas (NOR, Q) 6-1 6-1
2. kolo ILIĆ,  Luka (SRB, 5) FRIGERIO, Lorenzo (ITA) 3-6 1-6
Sportevasion ITF Futur SummerTour, El Kantaoui, Tunisia, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo TOMANIĆ, Filip (SRB) MIES, Andreas (GER) 2-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) GHORBEL, Anis (TUN) 2-6 6-7(4)
Dubl
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB)/(4)
RIBEIRO NAVARRETE, Samuel (ESP)
ALTMAIER, Daniel (GER)/
GREVEN, Marvin (GER)
W/O
BABOLAT CUP, Antalya, Turkey, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 10) FRANTZEN, Romano (NED) 7-5 6-3
2/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 10) SOKOLOVSKIY, Mikhail (RUS) 6-0 6-2
3/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 10) GALOPPINI, Davide (ITA, 5) 7-5 2-6 5-7

Sportevasion ITF Futur Summer Tour , El Kantaoui, Tunisia, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo  LUKIĆ, Jelena (SRB) SIPEK, Natalija (SLO, 7) 2-3, ret.

ITF East Africa Junior Circuit U18 KEN2, Upperhill, Kenya, G5, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ,  Draginja (SRB) OMURUNGA, Fath Nyabera (KEN) 6-3 6-2
2. kolo VUKOVIĆ,  Draginja (SRB) LENNON, Zara (MRI, 8) 6-4 6-3
1/4 finale VUKOVIĆ,  Draginja (SRB) BACH, Jonea (GBR) 6-3 6-3
1/2 finale VUKOVIĆ,  Draginja (SRB) MUTUYIMANA, Chantal (RWA, 3) 6-3 6-2
FINALE VUKOVIĆ,  Draginja (SRB) KHALED, Hala (EGY, 7) 5-7 3-6
Dubl
1. kolo VUKOVIĆ,  Draginja (SRB)/
BACH, Jonea (GBR, 4)
KWIZERA, Ecelyne (RWA)/
MUTUYIMANA, Chantal (RWA)
6-0 6-0
1/4 finale VUKOVIĆ,  Draginja (SRB)/
BACH, Jonea (GBR, 4)
GRAM, Olivia (DEN)/
JASKIEWICZ, Karolina (POL)
7-6(5) 0-6 9-11

Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate glavnog žreba

Gothenburg 14 & Under, Göteborg, Sweden, U14, C3, akrilna podloga
Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/3. kolo: Anastasija STOJANOVIĆ
Siroki Brijeg Open 2015 12 & u, Siroki Brijeg, Bosnia and Herzegovina, U12, C3, tepih
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Kvalifikacije
1/1. kolo: Mateja JANIĆIJEVIĆ
Glavni žreb
1. kolo HADŽIMEHMEDOVIĆ, Romeo (SRB) GLAVAŠ, Dino (CRO, Q) 4-6 6-4 6-2
JANIĆIJEVIĆ, Mateja (SRB, LL) JANKOVIĆ, Đorđe (BIH) 6-1 6-2
2. kolo HADŽIMEHMEDOVIĆ, Romeo (SRB) CIKOJEVIĆ, Ante (GER) 0-6 3-6
JANIĆIJEVIĆ, Mateja (SRB, LL) BAŠKOVIĆ, Roko (CRO, WC) 6-1 6-3
1/4 finale JANIĆIJEVIĆ, Mateja (SRB, LL) BENICHOU, Clovis (FRA, Q) 6-2 6-1
1/2 finale JANIĆIJEVIĆ, Mateja (SRB, LL) EMERŠIČ POTOČNIK, Gal (SLO) 6-4 6-2
FINALE  JANIĆIJEVIĆ, Mateja (SRB, LL) KASNIKOWAKI, Maks (POL) 4-6 1-6
Dubl
1/4 finale JANIĆIJEVIĆ, Mateja (SRB)/
SINADINOVIĆ, Jovan (BIH)
ERCEG, Lovre (CRO)/
RAIČEVIĆ, Danilo (MGO)
0-6 4-6
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo VILČEK, Ana (SRB) ĆIRIĆ BAGARIĆ, Lucija (CRO) 6-1 6-1
2. kolo VILČEK, Ana (SRB) MIKAČA, Sara (BIH) 6-2 6-2
1/4 finale VILČEK, Ana (SRB) RUSEVA, Nikol (BUL) 6-3 6-2
1/2 finale VILČEK, Ana (SRB) RUBLEVSKA, Kateryna (UKR) 4-6 6-3 6-3
FINALE VILČEK, Ana (SRB) KOSTENKO, Lyubov (UKR) 6-2 6-3
Dubl
1. kolo VILČEK, Ana (SRB)/
SHUVYRDENKOVA, Daria (RUS)
ALBAYRAK, Elif (TUR)/
OZAGAR, Maya (TUR)
6-0 6-1
1/4 finale VILČEK, Ana (SRB)/
SHUVYRDENKOVA, Daria (RUS)
KOSTENKO, Lyubov (UKR)/
RUBLEVSKA, Kateryna (UKR)
3-6 4-6