Turniri od 23.10 – 29.10.

ERSTE BANK OPEN 500, Vienna, Austria, ATP 500, 2.621.850, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 3) BOLELLI, Simone (ITA, PR) 3-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB) ZVEREV, Alexander (GER, 1) 3-6 6-4 4-6
SWISS INDOORS BASEL, Basel, Switzerland, ATP 500, €2.291.860, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
HUESLER, Marc-Andrea (SUI)(WC)
MANNARINO, Adrian (FRA)/
PAIRE, Benoit (FRA)
6-3 4-6 10-6
1/4 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
HUESLER, Marc-Andrea (SUI)(WC)
DANIELL, Marcus (NZL)/
INGLOT, Dominic (GBR)(Q)
3-6 6-3 6-10

BNP PARIBAS WTA FINALS, Singapore, Finals, $7.000.000, tvrda podloga
WTA  22-29.10. Satnica WTA forum
Na Završnom turniru nema naših predstavnica

OPEN BREST ARENA CREDIT AGRICOLE, Brest, France, 106.000+H, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 6) BLANCANEAUX, Geoffrey (FRA, WC) 6-4 3-6 6-1
2. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 6) SAKHAROV, Gleb (FRA, A) 6-4 2-6 2-6
Dubl
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB)/
ŠETKIĆ, Aldin (BIH)
BEGEMANN, Andre (GER)/
EYSSERIC, Jonathan (FRA)
3-6 1-6
2017 CHINA INTERNATIONAL SUZHOU, Suzhou, China, $75.000, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 8) WU, Hao (CHN) 6-3 6-1
2/2. kolo ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 8) NIESTEN, Miliaan (NED, 4) 0-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) HEMERY, Calvin (FRA, 6) 6-2 6-1
PETROVIĆ, Danilo (SRB) XIA, Zihao (CHN, WC) 6-2 6-3
2. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) ZHANG, Ze (CHN, 8) 7-5 4-6 2-6
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) MORIYA, Hiroki (JPN) 6-3 6-2
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) WU, Di (CHN, 9) 6-3 6-1
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) ZHANG, Ze (CHN, 8) 7-6(1) 6-3
FINALE KECMANOVIĆ, Miomir (SRB) ALBOT, Radu (MDA, 3)  6-4 6-4
Dubl
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
PETROVIĆ, Danilo (SRB)
GAO, Xin (CHN)/
SUN, Fajing (CHN)
4-6 6-4 8-10

Santa margherita di Pula, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB) OLLA, Federico  (ITA) 6-1 6-1
2/3. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB) CUTULI, Mirko (ITA, 1) 1-6 6-4 1-6
Dubl
1. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)
MARTIN, Toby (GBR)/
MONCAGATTO, Francesco (ITA)
6-4 6-3
1/4 finale RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)
FORNELL-MESTRES, Marc (ESP)/
GIL, Fred (POR)(4)
2-6 5-7
DTB Tennis Future 2017, Hamburg, Germany, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KATIĆ, Dejan (SRB, 3) slobodan
DALJEV, Pavle (SRB) CUBELIC, Karlo (GER) 6-7(6) 6-1 3-1, ret.
2/3. kolo KATIĆ, Dejan (SRB, 3) RAAB, Demian (GER) 6-4 6-3
DALJEV, Pavle (SRB) PAPALIA, Alessandro (ITA, A) 6-4 7-5
3/3. kolo KATIĆ, Dejan (SRB, 3) CARTER, Robert (GBR) 6-3 7-6(4)
DALJEV, Pavle (SRB) KUERSCHNER, Alexander (GER) 1-6 6-7(6)
Glavni žreb
1. kolo KATIĆ, Dejan (SRB, Q) MICHON, Axel (FRA, 3) 6-3 6-7(4) 3-6
10th Lyttos Beach ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $15.000, tvrda podloga

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARTINOVIĆ, Aleksa (SRB) VASIĆ, Nikola (BIH) 6-1 6-3
BAJIĆ, Bogdan (SRB) DENGG, Soeren (GER) 6-2 6-0
2/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 1) PETROVIĆ, Stefan (SWE) 7-6(3) 7-6(2)
JANDRIĆ, Darko (SRB, 2) STROMBACHS, Robert (GER) 6-2 3-6 6-2
MARTINOVIĆ, Aleksa (SRB) PERO, Anthony (GBR) 6-0 6-2
JANAČKOVIĆ, Đorđe (SRB) KRAMER, Andreas (AUT) 5-7 6-3 6-2
BAJIĆ, Bogdan (SRB) KALININ, Ivan (RUS, 7) 7-6(5) 3-6 6-7(5)
MLADENOVIĆ, Rajko (SRB, 8) TABARES, Alessandro (ESP) 6-3 6-1
3/3. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 1) POHREBNIAK, Oleksii (UKR) 6-2 6-1
JANDRIĆ, Darko (SRB, 2) MARTINOVIĆ, Aleksa (SRB) 6-4 6-2
JANAČKOVIĆ, Đorđe (SRB) TIKHOMIROV, Maksim (USA, 3) 3-6 0-6
MLADENOVIĆ, Rajko (SRB, 8) PAVLIS, Anastasios (GRE, 10) 7-6(6) 7-6(2)
Glavni žreb
1. kolo MLADENOVIĆ, Rajko (SRB, Q) SAFRANEK, Vaclav (CZE, 1) 3-6 7-6(6) 1-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB, Q) FONIO, Giovanni (ITA) 3-6 6-7(6)
JANDRIĆ, Darko (SRB, Q) KALOVELONIS, Markos (RUS) 4-6 4-6
DRINIĆ, Milan (SRB) SKORILAS, Alexandros (GRE, WC) 2-6 7-6(2) 6-3
2. kolo DRINIĆ, Milan (SRB) GRIEKSPOOR, Tallon (NED, 2) 2-6 1-6
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
HIRSCHMUELLER, Christian (GER)
DE BOER, Sidney (NED)/
GRIEKSPOOR, Kevin (NED)(4)
6-7(5) 6-3 6-10
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
FILIPENKO, Viktor (HUN)(3)
CODESCU, Razvan M. (ROU)/
TOMESCU, Dan A. (ROU)
6-1 6-3
MLADENOVIĆ, Rajko (SRB)/
TIKHOMIROV, Maksim (USA)
DENGG, Soeren (GER)/
VASIĆ, Nikola (BIH)(WC)
6-1 6-0
1/4 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
FILIPENKO, Viktor (HUN)(3)
HAIM, Matthias (AUT)/
HELLER, Peter (GER)
4-6 7-6(5) 12-10
MLADENOVIĆ, Rajko (SRB)/
TIKHOMIROV, Maksim (USA)
KALININ, Ivan (RUS)/
KIVATTSEV, Kirill (RUS)
3-6 3-6
1/2 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
FILIPENKO, Viktor (HUN)(3)
KALININ, Ivan (RUS)/
KIVATTSEV, Kirill (RUS)
6-3 6-3
FINALE JANDRIĆ, Darko (SRB)/
FILIPENKO, Viktor (HUN)(3)
KELLOVSKY, Dominik (CZE)/
SAFRANEK, Vaclav (CZE)(1)
7-6(4) 3-6 7-10
ITF Men’s Pro Circuit USD 15,000, Kuala Lumpur, Malaysia, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KRNJETIN, Milan (SRB) MALYSHEV, Aleksandr (RUS) 5-7 7-5 6-3
2/3. kolo KRNJETIN, Milan (SRB) STEVENSON, Kelsey (CAN, 3) 2-6 4-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) BEYTAS, Eymen (TUR, WC) 6-0 6-0
2/3. kolo MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) NEDELKO, Ivan (RUS, 1) 1-6 2-6

INTERNATIONAUX FEMININS DE LA VIENNE, Poitiers, France, $100.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 2) REZAI, Aravane (FRA) 6-1 6-3
2/3. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 2) ALBIE, Audrey (FRA) 7-5 5-7 6-4
3/3. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 2) PITER, Katarzyna (POL) 7-6(4) 6-3
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, Q) KOVINIĆ, Danka (MNE) 6-3 5-7 6-3
2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, Q) MARTIĆ, Petra (CRO, 6) 6-1 6-3
1/4 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB, Q) MARIA, Tatjana (GER, 1) 5-7 1-6
Challenger Banque Nationale de Saguenay, Saguenay, Canada, $60.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB) SCHOOFS, Bibiane (NED, 3) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
SADIKOVIĆ, Amra (SUI)(4)
BONAVENTURE, Ysaline (BEL)/
RODRIGUEZ, Victoria (MEX)
1-6 0-6
$60,000 Liuzhou, Liuzhou, China, $60.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) RADWANSKA, Urszula (POL, Q) 6-4 6-1
2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) HIBINO, Nao (JPN, 1) 1-6 1-6
REPUBLICAN GIRLS, Istanbul, Turkey, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 2) KHARTSII, Polina (RUS, WC) 6-3 6-1
2/2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 2) GRINCHISHINA, Alexandra (KAZ, 16) 6-3 6-3
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, Q) SHARIPOVA, Sabina (UZB, 2) 4-6 7-6(3) 3-6
RADANOVIĆ, Dejana (SRB) ANIL, Cemre (TUR, LL) 6-2 6-2
2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB) KREJSOVA, Petra (CZE, 5) 6-4 3-2, ret.
1/4 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB) HAAS, Barbara (AUT, 1) 4-6 6-7(5)
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
VRLJIĆ, Ana (CRO)
KREJSOVA, Petra (CZE)/
MALECKOVA, Jesika (CZE)(4)
4-6 1-6
Aegon GB Pro-Series Wirral, Wirral, Great Britain, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo JANKOVIĆ, Jovana (SRB) POPESCU, Anna (GBR) 1-6 0-6
10th Lyttos Beach ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 2) slobodna
2/3. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 2) STROMBACH, Santa (GER) 6-4 6-3
3/3. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 2) KLINCOV, Bojana (SUI) 6-4 6-2
Glavni žreb
1. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB, WC) SIEDLISKA, Natalia (GER, Q) 2-6 0-6
BONIĆ, Barbara (SRB, 8) ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, Q) 6-1 6-4
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 2) DUCA, Gabriela (ROU) 6-3 5-7 7-5
2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 2) JANI, Reka-Luca (HUN) 3-6 1-6
BONIĆ, Barbara (SRB, 8) OLIYNYKOVA, Oleksandra (CRO, Q) 6-4 2-6 2-6
Dubl
1. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB)/
TAKAMURA, Satsuki (JPN)
COLMEGNA, Martina (ITA)/
EKSHIBAROVA, Vlada (ISR)(1)
0-6 3-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
KLINCOV, Bojana (SUI)
BONIĆ, Barbara (SRB)/
SZUPPER, Marlies (AUT)(4)
1-6 6-4 12-10
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
KLINCOV, Bojana (SUI)
GASPAR, Ioana (ROU)/
STINGA, Teodora (ROU)
3-6 6-2 12-14
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB) slobodna
2/2. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB) DIJKMAN, Dewi (NED) 6-7(1) 6-2 6-2
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 3) MAKHORKINA, Anna (RUS, WC) 6-1 5-7 2-6
NOVČIĆ, Anđela (SRB, Q) TATARUS, Gabriela N. (ROU) 1-6 0-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
ZMAU, Michele A. (ITA)(1)
LUKACS, Vanda (HUN)/
TONA, Miriana (ITA)
6-3 6-2
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
ZMAU, Michele A. (ITA)(1)
GHITESCU, Andreea (ROU)/
TATARUS, Gabriela N. (ROU)
6-3 6-2
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
ZMAU, Michele A. (ITA)(1)
KARREGAT, Dominique (NED)/
ROMEO, Caroline (FRA)
2-6 2-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

2017 ITF Junior Masters, Chengdu, China, tvrda podloga
 LS Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB) WU, Yibing (CHN) 4-6 3-6
2. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB) RODIONOV, Jurij (AUT) 6-3 3-6 4-6
3. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB) RUUSUVUORI, Emil (FIN) 5-7 1-6
5-8. mesto MILADINOVIĆ, Marko (SRB) HSU, Yu Hsiou (TPE) 6-3 6-1
5-6. mesto MILADINOVIĆ, Marko (SRB) RODIONOV, Jurij (AUT) 6-3 6-2
Marko Miladinović je osvojio 5. mesto
Uruguay Bowl, Montevideo, Uruguay, G2, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) MAKATSARIA, Ana (GEO, 8) 5-7 2-6
Opel Cup, Budapest, Hungary, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Adam KOVAČ, Nikola JEVTIĆ (6); 2/3. kolo: Relja ESKIĆ (7)
3/3. kolo: Stefan KALAFATIĆ
Glavni žreb
1. kolo KALAFATIĆ, Stefan (SRB, LL) YEREMENKO, Dmytro (UKR) 1-6 1-6
JUHAS, Kristijan (SRB, 4) BUZONICS, Dominik (HUN, WC) 6-0 6-3
STOJANOVIĆ, Luka (SRB) PLANINŠEK, Filip Jeff (SLO, Q) 6-7(0) 2-6
ŠUBANOVIĆ, Nemanja (SRB, Q) MALAKHOV, Volodymyr (UKR, 8) 4-6 4-6
PAVLOVIĆ, Andrija (SRB) VOROS, Mate (HUN, 2) 4-6 2-6
2. kolo JUHAS, Kristijan (SRB, 4) VELCZ, Zsombor (HUN, Q) 7-5 6-2
1/4 finale JUHAS, Kristijan (SRB, 4) FEKETE, Janos (SVK) 6-3 6-4
1/2 finale JUHAS, Kristijan (SRB, 4) CRETU, Cezar (ROU, 1) W/O
Dubl
1/4 finale STOJANOVIĆ, Luka (SRB)/
MARINESCU, Mihai (ROU)
ADAMEK, Makary (POL)/
CRETU, Cezar (ROU)(1)
6-7(5) 2-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
3/3. kolo: Vanja VIDANOVIĆ
Glavni žreb
1. kolo MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) GLAVAS, Sheila (SLO) 7-6(1) 6-1
JOCOVIĆ, Anđela (SRB) LUKACS, Livia (HUN) 2-6 1-6
KOVAČ, Jelena (SRB, Q) KOVACS, Zita (HUN) 5-7 6-0 6-3
VIDANOVIĆ, Vanja (SRB, LL) CHIESA, Enola (ITA, 2) 4-6 3-6
2. kolo MILOVANOVIĆ, Elena (SRB) MANU, Carmen R. (ROU, 1) 2-6 2-6
KOVAČ, Jelena (SRB, Q) DRAHOTA SZABO, Dorka (HUN, WC) 3-6 6-3 6-7(1)
Dubl
1/4 finale MILOVANOVIĆ, Elena (SRB)/
SUNJIĆ, Neli (CRO)
MILATOVA, Sofia (SVK)/
PETROVA, Anastasia (HUN)
6-7(5) 6-4 10-3
1/2 finale MILOVANOVIĆ, Elena (SRB)/
SUNJIĆ, Neli (CRO)
KOVACS, Zita (HUN)/
ZADORI, Reka (HUN)
4-6 4-6
9th Bahrain ITF Juniors Championships, Manama, Bahrain, G5, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB, 2) BARRY, Charles (IRL, Q) 5-7 6-3 6-3
2. kolo JOVIĆ, Viktor (SRB, 2) AL BARWANI, Abdullah (OMA) 6-2 6-3
1/4 finale JOVIĆ, Viktor (SRB, 2) ALHAQBANI, Saud (KSA) 6-4 4-6 1-1, ret.
Dubl
1/4 finale JOVIĆ, Viktor (SRB)/
GABER, Adham (EGY)(1)
ROUMPIS, Alexandros (GRE)/
UMUR, Orhan Gur (TUR)
6-1 6-0
1/2 finale JOVIĆ, Viktor (SRB)/
GABER, Adham (EGY)(1)
SHAH, Mann (IND)/
ZAVERI, Aaryan (IND)(3)
W/O
Vierumäki Dunlop iTUSA, Vierumäki, Finland, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
2/3. kolo: Stefan CIZELJ-ŽIVKOVIĆ

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

NICOSIA FIELD CLUB U14, Nicosia, Cyprus, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale POPOVIĆ, Stefan (SRB, 1) DELI, Merse (HUN) 6-3 6-2
JOVANOVIĆ, Luka (SRB, 5) PHOTIADES, Photos (CYP, 2) 4-6 6-4 0-6
1/2 finale POPOVIĆ, Stefan (SRB, 1) DONALD, Matthew W. (CZE, 3) 3-6 6-2 7-5
FINALE POPOVIĆ, Stefan (SRB, 1) PHOTIADES, Photos (CYP, 2) 4-6 6-2 5-7
Dubl
1/2 finale JOVANOVIĆ, Luka (SRB)/
POPOVIĆ, Stefan (SRB)(1)
DELI, Merse (HUN)/
PALL, Noel (HUN)
6-4 6-1
FINALE JOVANOVIĆ, Luka (SRB)/
POPOVIĆ, Stefan (SRB)(1)
ASTREINIDIS, Filippos (GRE)/
MITSAKOS, Theodoros (GRE)(2)
6-4 6-1
, Telde – Gran Canaria, Spain, U14/12, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB) LOBO CORRAL, Elena (ESP, Q) 6-2 6-1
1/2 finale ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB) YESYPCHUK, Daria (UKR, WC) 6-0 6-1
FINALE ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB) SECARA, Maria Ioana (ROU) 6-0 6-0