Turniri od 23.09 – 29.09.

Bangkok, Thailand, $ 631,530, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB, WC) LOPEZ, Feliciano (SPA, 6) 3-6 3-6
Dubl
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB, WC)/
TRONGCHAROENCHAIKUL, Wishaya (THA)
KAS, Cristopher (GER)/
MARACH, Oliver (AUT)
4-6 3-6
Kuala Lumpur, Malaysia, $ 875,500, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije  
1/3. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB) UCHIYAMA, Yasutaka (JPN) 1-6 6-7(4)
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
BENNETEAU, Julien (FRA)  (2)
SYED NAGUIB, S.Mohd Agil (MAS)/
BHAMBRI, Yuki (IND)  (WC)
6-2 6-2
1/4 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
BENNETEAU, Julien (FRA)  (2)
DE VOEST, Rik (RSA)/
DEVVARMAN, Somdev (IND)  (ALT)
6-3 4-6 7-10 

Tokyo, Japan, $ 2,369,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 6) slobodna
IVANOVIĆ, Ana (SRB, 11) BECK, Annika (GER) 6-1 6-1
2. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 6) MORITA, Ayumi (JPN) 6-4 6-1
IVANOVIĆ, Ana (SRB, 11) SVITOLINA, Elina (UKR) 6-3 6-0 
3. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 6) BOUCHARD, Eugenie (CAN) 5-7 2-6
IVANOVIĆ, Ana (SRB, 11) KERBER, Angelique (GER, 5) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
SREBOTNIK, Katarina (SLO)  (3)
KOPS-JONES, Raquel (USA)/
SPEARS, Abigail (USA)
4-6 6-3 10-2
1/4 finale JANKOVIĆ, Jelena (SRB)/
SREBOTNIK, Katarina (SLO)  (3)
CHAN, Hao-Ching (TPE)/
HUBER, Liezel (USA)
1-6 2-6

Fergana, Uzbekistan, $ 35,000+H, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB) ZHYRMONT, Dzmitry (BLR, ALT) 6-4 7-5
2. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB) GERASIMOV, Egor (BLR) 6-4 6-4
1/4 finale BOZOLJAC, Ilija (SRB) BURY, Alexander (BLR) 7-6(3) 7-6(3)
1/2 finale BOZOLJAC, Ilija (SRB) GOLUBEV, Andrey (KAZ,1) 7-6(5) 6-4
FINALE BOZOLJAC, Ilija (SRB) ALBOT, Radu (MDA, 5) 6-7(9) 7-6(3) 1-6
Dubl
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
JEBAVY, Roman (CZE)
BETOV, Sergey (BLR)/
BURY, Alexander (BLR, 4)
6-4 6-7(1) 10-6
1/4 finale BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
JEBAVY, Roman (CZE)
LOBKOV, Alexander (RUS)/
UZAKOV, Vaja (UZB)
6-4 7-5
1/2 finale BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
JEBAVY, Roman (CZE)
ALBOT, Radu (MKD)/
MATSUKEVITCH, Denis (RUS)
6-3 6-4
FINALE BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
JEBAVY, Roman (CZE)
DUSTOV, Farrukh (UZB)/
JAZIRI, Malek (TUN)
3-6 3-6
Sibiu, Romania, € 30,000+H, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 6) MICHON, Axel (FRA) 6-4 6-4
PAŠANSKI, Boris (SRB) HAIDER-MAURER, Andreas (AUT,4) 3-6 6-0 6-3
2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 6) ANDROIĆ, Toni (CRO, Q) 6-4 7-5
PAŠANSKI, Boris (SRB) PANFIL, Grzegorz (POL) 7-5 2-6 6-3
1/4 finale LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 6) VOLANDRI, Filippo (ITA, 1) 6-4 6-0, VF predao
PAŠANSKI, Boris (SRB) CECCHINATO, Marco (ITA, 8) 1-6 6-4 2-6
1/2 finale LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 6) CECCHINATO, Marco (ITA, 8) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo ĆIRIĆ, Nikola (SRB)/
TOŠIC, Goran (SRB)
GIANNESSI, Alessandro (ITA)/
MOTTI, Alessandro (ITA)
6-4 7-6(11)
1/4 finale ĆIRIĆ, Nikola (SRB)/
TOŠIC, Goran (SRB)
DELGADO, Jamie (GBR)/
KERR, Jordan (AUS)   (2)
6-7(4) 3-6
Porto Alegre, Brazil, $35,000 +H, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB) GOMEZ-HERRERA, Carlos (ESP, 2) 6-7(5) 2-6

Ningbo, China, $ 125.000, Tvrda, podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 7) KALASHNIKOVA, Oksana (GEO) 6-2 4-6 6-7(3)
Glavni žreb
1. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB, 1) RAZZANO, Virginie (FRA) 6-3 6-2
DOLONC, Vesna (SRB) GOVORTSOVA, Olga (BLR) 6-0 6-4
2. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB, 1) PEER, Shahar (ISR) P.S. odustala
DOLONC, Vesna (SRB) SCHMIEDLOVA, Anna (SVK) 0-6 1-6
1/4 finale JOVANOVSKI, Bojana (SRB, 1) SCHMIEDLOVA, Anna (SVK) 6-1 7-5
1/2 finale JOVANOVSKI, Bojana (SRB, 1) LARSSON, Johanna (SWE) 4-6 7-6(2) 6-4
FINALE JOVANOVSKI, Bojana (SRB, 1) ZHANG, Shuai (CHN) 6-7(7) 6-4 6-1 !!!
Dubl
1. kolo DOLONC, Vesna (SRB)/
GOVORTSOVA, Olga (BLR)
JOHANSSON, Mathilde (FRA)/
LARSSON, Johanna (SWE)
6-3 7-5
1/4 finale DOLONC, Vesna (SRB)/
GOVORTSOVA, Olga (BLR)
BEGU, Irina Camelia (ROU)/
HUSAROVA, Janette (SVK)  (3)
3-6 6-3 11-13

* Na turnirima $10.000 pratimo SVE rezultate singla a dublove od ČETVRTFINALA

Agadir, Morocco, $ 15,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 3) TORRES, Carlos (ESP, Q) 6-0 6-0
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 3) MARTIN-ADALIA, Pablo (ESP) 6-3 6-4
1/4 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 3) LANGER, Nils (GER, 5) 6-4 6-4
1/2 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 3) KHADDARI, Hicham (MAR, 8) 6-2 6-1
FINALE KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 3) OUAHAB, Lamine (ALG, 4) 1-6 6-7(2)
Sokobanja, Serbia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo VUČKOVIĆ, Vuk (SRB) MICOV, Stefan (MKD) 2-6 2-6
STUPAR, Aleksandar (SRB) SAMARDZIĆ, Ognjen (USA) 2-6 7-6(2) 4-6
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) DOMAZETOVSKI, Damjan (MKD) 6-3 6-1
STOJKOVIĆ, Lazar (SRB) VIDAK, Antun (CRO) 0-6 2-6
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB) SAVELJIĆ, Ivan (MNE) 0-6 1-6
DALJEV, Pavle (SRB, WC) FILIP, Vladimir (ROU) 6-3 7-6(4)
MILENKOVIĆ, Stefan (SRB, WC) SPAHIĆ, Aleksandar (SRB) 6-0 6-1
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB, WC) SAVELJIĆ, Igor (MNE) 1-6 1-6 
ILIĆ, Aleksa (SRB) TTOGI, Ryohei (JPN 4-6 4-6
JOVANOVIĆ, Ognjen (SRB) BAKALOVIĆ, Faruk (BIH) 3-6 0-6
SUČEVIĆ, Luka (SRB) MRDAKOVIĆ, Miloš (SRB) 6-3 6-0
JANDRIĆ, Darko (SRB) MARINKOVIĆ, Dušan (SRB) 6-0 6-0
SAVANOVIĆ, Nikola (SRB) BELOTSERKOVSKY, Kiril (UKR) 4-6 0-6
DOLJANICA, David (SRB) MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) 6-2 6-4
2/3. kolo BARALIĆ, Marko (SRB, WC) SAMARDZIĆ, Ognjen (USA) 7-6(4) 6-4
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) COMAN, Robert (ROU, 2) 3-6 1-6
ILIĆ, Luka (SRB, 3) SAVELJIĆ, Ivan (MNE) 6-1 6-4
DALJEV, Pavle (SRB, WC) MALYSHEV, Georgyi (RUS, 10) 0-6 2-6
RAKIĆ, Strahinja (SRB, 9) MILENKOVIĆ, Stefan (SRB, WC) 6-4 6-1
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 11) BAKALOVIĆ, Faruk (BIH) 7-6(5) 7-6(5) 
SUČEVIĆ, Luka (SRB) HAUSER, Jens (SUI, 7) 7-6(5) 6-1
JANDRIĆ, Darko (SRB) MARIN, Teodor Nicolae (ROU, 14) 3-6 6-7(3)
DOLJANICA, David (SRB) DURGUTI, Bešir (MKD, 13) 0-6 2-6
3/3. kolo BARALIĆ, Marko (SRB, WC) DANIS, Marko (SVK, 1) 2-6 0-6
ILIĆ, Luka (SRB, 3) MALYSHEV, Georgyi (RUS, 10) 6-2 6-3
RAKIĆ, Strahinja (SRB, 9) MIRTEA, Dragos Cristian (ROU, 4) 1-6 3-6
SUČEVIĆ, Luka (SRB) MARIN, Teodor Nicolae (ROU, 14) 1-6 2-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 11) DEARI, Shendrit (MKD, 6) 6-2 3-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, WC) RIKALO, Simo (AUS, WC) 6-1 6-0
VUČIĆ, Ilija (SRB) DIARRA, Gibril (AUT) 5-7 1-6
BEJTULAHI, Denis (SRB, 6) MARIN, Teodor Nicolae (ROU, Q) 6-2 6-4 
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 3) POPKO, Dmitry (KAZ, Q) 6-4 6-4
ILIĆ, Luka (SRB, Q) MALYSHEV, Georgyi (RUS, LL) 6-2 6-3
TEPAVAC, Marko (SRB) MADARASZ, Gergely (HUN) 6-2 7-6(5)
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 7) COMMIN, Cedrick (FRA) 6-2 6-3
KATIĆ, Dejan (SRB) VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB, WC) 6-0 6-0
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) MIRTEA, Dragos Cristian (ROU, Q) 6-1 6-3
2. kolo MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, WC) RATH, Marc (AUT, 1) 2-6 1-6
BEJTULAHI, Denis (SRB, 6) DIARRA, Gibril (AUT) 6-4 7-5
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 3) ILIĆ, Luka (SRB, Q) 6-4 6-7(3) 1-6 
ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 7) TEPAVAC, Marko (SRB) 3-6 6-4 4-6
KATIĆ, Dejan (SRB) GRABUL, Dimitar (MKD, 4) 7-5 6-4
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) MEKTIĆ, Nikola (CRO, 2) 2-6 3-6
1/4 finale BEJTULAHI, Denis (SRB, 6) RATH, Marc (AUT, 1) 6-7(1) 3-6
ILIĆ, Luka (SRB, Q) TEPAVAC, Marko (SRB) 7-6(8) 4-6 4-6
KATIĆ, Dejan (SRB) CAGNINA, Julien (BEL, 5) 6-3 6-4
1/2 finale TEPAVAC, Marko (SRB) RATH, Marc (AUT, 1) 4-6 1-6
KATIĆ, Dejan (SRB) MEKTIĆ, Nikola (CRO, 2) 2-6 3-6
Dubl
1/4 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
PETROVIĆ, Danilo (SRB)  (3)
ILIĆ, Luka (SRB)/
RAKIĆ, Strahinja (SRB)
6-7(5) 4-6
PETROVIĆ, Dejan (SRB)/
RIKALO, Simo (AUS)
MIRTEA, Dragos Cristian (ROU)/
COMAN, Robert (ROU)  (4)
4-6 2-6
MILENKOVIĆ, Stefan (SRB)/
VUKOTIĆ, Danilo (SRB)  (WC)
LANG, Philip (AUT)/
RATH, Marc (AUT)        (1)
1-6 2-6
1/2 finale ILIĆ, Luka (SRB)/
RAKIĆ, Strahinja (SRB)
FATIC, Nerman (BIH)/
GORCIC, Ismar (BIH)   (2)
6-3 6-7(8) 13-11
FINALE ILIĆ, Luka (SRB)/
RAKIĆ, Strahinja (SRB)
LANG, Philip (AUT)/
RATH, Marc (AUT)         (1)
4-6 3-6
Sharm El Sheikh, Egypt, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo RAJIĆ, Marko (SRB, WC) LOPEZ-PEREZ, Enrique (ESP,2,WC) 0-6 1-6
Dubl
1/4 finale RAJIĆ, Marko (SRB, WC)/
ILG, Lorenz (GER)
SOBOLTA, Igor (UKR)/
YU, Marcus (USA)
6-4 6-2
1/2 finale RAJIĆ, Marko (SRB, WC)/
ILG, Lorenz (GER)
SALABA, Libor (CZE)/
SCHMID, Michal (CZE)   (2)
4-6 0-6
Marathon – Athens, Greece, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, JE) KALAMBAY, Jessy (SUI, Q) 6-3 6-4
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, JE) JAKUPOVIC, Alexandros (GRE, 2) 6-1 7-6(2)
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, JE) GRIEKSPOOR, Kevin (NED, 6) 6-1 6-2
1/2 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, JE) FERNANDES, Tiago (BRA, 3) 6-3 6-1
FINALE MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, JE) SORENSEN, Louk (IRL) S.L. odustao !!!

* Na turnirima $10.000 pratimo SVE rezultate singla a dublove od ČETVRTFINALA

Clermont-Ferrand, France, $ 25,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, 8) ADAM, Oceane (FRA, WC) 6-3 6-0
2. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, 8) ROMEO, Caroline (FRA, WC) 6-0 6-4
1/4 finale ERIĆ, Doroteja (SRB, 8) HRADECKA, Lucie (CZE, 3) 6-2 6-4
1/2 finale ERIĆ, Doroteja (SRB, 8) ZANEVSKA, Maryna (UKR, 1) 2-6 6-4 6-1
FINALE ERIĆ, Doroteja (SRB, 8) COIN, Julie (FRA, 4) 6-3 1-6 4-6
Varna, Bulgaria, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BAUER, Elizabeta (SRB)
BOZHILOVA, Kalina (BUL) 6-2 6-1
2/3. kolo BAUER, Elizabeta (SRB) DYANKOVA, Hristina (BUL) 6-1 6-0
3/3. kolo BAUER, Elizabeta (SRB) STOILKOVSKA, Magdalena (MKD) 6-3 6-3
Glavni žreb
1. kolo BAUER, Elizabeta (SRB, Q) MARTINOV, Alisa (MDA, Q) 6-1 6-7(2) 3-6 

* Na juniorskim ITF  turnirima pratimo SVE rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Waco, Texas, USA, G5, tvrda podloga
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo KOZAROV, Katarina (SRB, 10) KNEZEVICH, Carlin (USA) 6-3 6-1
2. kolo KOZAROV, Katarina (SRB, 10) HAMAKER, Maya (USA) 6-0 6-0 
3. kolo KOZAROV, Katarina (SRB, 10) CHONG, Rachel (USA, 5) 4-6 2-6
Dubl
1/4 finale KOZAROV, Katarina (SRB)/
PEDRAZA, Raquel (USA)   (3)
CHANG, Hada (USA)/
CHIU, Abiqail  (USA)   (5)
4-6 2-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Umag, Croatia, G3, U14
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
*Đorđe Janaćković (11), Mihailo Popović
Glavni žreb
*Đorđe Janaćković (Q), Marko Miladinović, Miloš Dabić (6), Mihailo Popović (Q), Stefan Gažo, Kosta Petrov (8)
1/4 finale Miloš DABIĆ (SRB, 6) Ioan Dan ABRUDAN (ROU, 14) 4-6 7-6(5) 2-6
DEVOJČICE
Kvalifikacije
*Jovana Babić, Mia Anđelić (9)
Glavni žreb
*Jovana Samočeta (7), Jovana Gvozdenović (WC), Sara Gvozdenović, Mila Šarić, Sara Čvorović (14), Jovana Babić (Q)
Dubl
1/2 finale Sara ČVOROVIĆ (SRB)/
Dea LAKO (CRO)
Veronika ERJAVEC (SLO)/
Dragana RADIŠIĆ (BIH)
4-6 2-6