Turniri od 23.06 – 29.06.

Turniri od 23.06 – 29.06.

Padova, Italy, € 42.500, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) CAMPO, Antonio (ITA) 6-3 6-3
2/3. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) DONATI, Matteo (ITA, 3) 2-6 7-6(3) 3-0, predao
3/3. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) BERETTA, Duilio (PER, 5) 7-5 6-3
Glavni žreb
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, Q) STARACE, Potito (ITA, 4) 7-6 3-6 6-3
2. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, Q) TEIXEIRA, Maxime (FRA) 7-5 6-3
1/4 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, Q) OLIVO, Renzo (ARG) 6-3 6-2
1/2 finale  ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, Q) GONZALEZ, Maximo (ARG, 2) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
TOŠIĆ, Goran (SRB)
GONZALES, Ruben (PHI)/
MOTTI, Alessandro (ITA) (3)
5-7 6-4 7-10
Marburg, Germany, €35,000 +H, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo PAŠANSKI, Boris (SRB, 7) WAGNER, Bastian (GER, WC) 7-5 7-5
2/3. kolo PAŠANSKI, Boris (SRB, 7) PENA LOPEZ, Manuel (ARG, WC) 6-3 6-3
3/3. kolo PAŠANSKI, Boris (SRB, 7) BARRIENTOS, Nicolas (COL, 1) 5-7 6-3 7-6(5)
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, WC) KOVALIK, Jozef (SVK, Q) 3-6 1-6 
PAŠANSKI, Boris (SRB, Q) IGNATIK, Uladzimr (BLR) 7-6 6-3
2. kolo PAŠANSKI, Boris (SRB, Q) SOUZA, Joao (BRA, 4) 6-7(5) 6-7(5)

Sabac, Serbia, $ 10,000, šljaka

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ZAFIROVIĆ, Đorđe (SRB) NAGY, Peter (HUN, 1, WC) 0-6 3-6
ŠUNJEVARIĆ, Ognjen (SRB) STOJKOVIĆ, Lazar (SRB) 6-0 6-4
MILENKOVIĆ, Stefan (SRB) DYAKONOV, Sergey (RUS) 6-4 6-4
VUKALOVIĆ, Marko (SRB) DAIFALLAH, Taher (AUT, WC) 5-7 4-6
TERZIĆ, Nenad (SRB) BJELICA, Slavko (SRB, WC) 2-6 4-6
RADOVIĆ, Nikola (SRB, WC) ONITA, Vlad Adrian (ROU) 6-4 6-1
JOKIĆ, Lazar (SRB) MRDAKOVIĆ, Miloš (SRB) 1-6 0-6
MARINKOVIĆ, Dušan (SRB) ĐERIĆ, Marko (SRB, WC) 6-7(5) 1-1, predaja
DALJEV, Pavle (SRB) PEJOVIĆ, Danilo (SRB) 3-6 6-2 7-5
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 4) MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) 6-2 6-0
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) ITTOGI, Ryohei (JPN) 3-6 6-1 6-4
VUKOTIĆ, Danilo (SRB) TEPŠIĆ, Miladin (AUS) 5-7 6-3 6-3
JOKIĆ, Đorđe (SRB) MIOČIĆ, Franko (CRO, 5) 1-6 0-6
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB) JOVANOVIĆ, Marko (AUS) 6-7(6) 3-6
ALEKSIĆ, Aleksa (SRB) TRAJKOVSKI, Antoni (AUS) 7-5 6-4
RADULOVIĆ, Luka (SRB, 11) JABLANOVIĆ, Luka (SRB) 6-3 6-1
ŽIVKOVIĆ, Nemanja (SRB, WC) KRYVARUCHKA, Ilya (BLR) 6-3 3-6 6-7(3)
SIBINOVIĆ, Vukašin (SRB) MINIĆ, Marko (SRB) 6-2 6-4
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 13) POPOVIĆ, Miodrag (SRB) 6-0 6-0
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 7) SPAHIĆ, Aleksandar (SRB) 6-0 6-0
VITOŠEVIĆ, Luka (SRB) ANTONIĆ, Dejan (SRB) 6-0 6-1
DRINIĆ, Milan (SRB) STUCKER, Raphael (SUI) 2-6 1-6
JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 9) ALVES, Mateus (BRA) 6-4 6-1
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 8) NASER, Javier (CHI) 7-5 6-3
STAMENKOVIĆ, Petar (SRB) DURATOVIĆ, Ervin (SWE) 0-6 4-6
SUČEVIĆ, Luka (SRB, 10) ĐURĐEVIĆ, Bogdan (GER) 6-0 2-6 3-6
2/3. kolo ŠUNJEVARIĆ, Ognjen (SRB) NAGY, Peter (HUN, 1, WC) 4-6 1-6
MILENKOVIĆ, Stefan (SRB) OSTOJIĆ, Tin (CRO, WC) 6-4 6-2
BJELICA, Slavko (SRB, WC) RADOVIĆ, Nikola (SRB, WC) 6-3 6-3
MRDAKOVIĆ, Miloš (SRB) NAVARRO, Simon (CHI, 3) 4-6 3-6
DALJEV, Pavle (SRB) ĐERIĆ, Marko (SRB, WC) 6-2 6-4
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 4) PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) 6-4 7-6(7)
VUKOTIĆ, Danilo (SRB) KAPRIC, Denis (GER) 3-6 6-0 4-6
RADULOVIĆ, Luka (SRB, 11) ALEKSIĆ, Aleksa (SRB) 6-3 6-3
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 13) SIBINOVIĆ, Vukašin (SRB) 6-1 6-1
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 7) VITOŠEVIĆ, Luka (SRB) 6-3 6-2
JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 9) STUCKER, Raphael (SUI) 3-6 3-6
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 8) DURATOVIĆ, Ervin (SWE) 6-3 6-3
3/3. kolo BJELICA, Slavko (SRB, WC) TABRIZI, Keivon (SUI, 2) 6-7(5) 3-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 4) KAPRIC, Denis (GER) 6-3 5-1, predao
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 8) ĐURĐEVIĆ, Bogdan (GER) 6-4 7-5
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 13) BORSOS, Gabor (HUN, 6) 6-7(5) 6-7(5)
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 7) STUCKER, Raphael (SUI) 6-2 6-3
DALJEV, Pavle (SRB) NAVARRO, Simon (CHI, 3) 1-6 6-3 5-7
RADULOVIĆ, Luka (SRB, 11) MIOCIC, Franko (CRO, 5) 3-6 0-6
MILENKOVIĆ, Stefan (SRB) NAGY, Peter (HUN, 1, WC) 1-6 6-7(4)
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 1) FABIAN, Patrik (SVK) 6-3 6-1
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, LL) KARLOVSKIY, Evgeny (RUS) 7-6 3-6 6-2
VUČIĆ, Ilija (SRB) ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB) 6-3 6-0
ZEKIĆ, Miljan (SRB, 3) TABRIZI, Keivon (SUI, Q) 6-3 6-4
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, Q) TREJGUT, Ognjen (SRB, WC) 6-2 6-1
ILIĆ, Luka (SRB) JANDRIĆ, Darko (SRB, WC) 1-6 6-3 5-7
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 5) NAVARRO, Simon (CHI, Q) 6-1 6-1
RAKIĆ, Strahinja (SRB, WC) PARTL, Adrian (SVK, 8) 1-6 1-6
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 8) ZANINOVIĆ, Luka (CRO) 0-1, predaja
ĐOKOVIĆ, Marko (SRB) MARKOVIĆ, Goran (SRB, Q) 6-3 6-3
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) BJELICA, Ivan (SRB) 5-7 3-6
2. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, WC) SAEZ, Juan Carlos (CHI, 6) 2-6 4-6
BJELICA, Ivan (SRB) ĐOKOVIĆ, Marko (SRB, WC) 6-4 6-7(8) 7-6(2)
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, Q) ZEKIĆ, Miljan (SRB, 3) 1-6 1-6
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 5) RIVERA-ARANGUIZ, Guillermo (CHI) 6-3 7-6(9)
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 8) PARTL, Adrian (SVK, 8) 6-7(5) 2-6
VUČIĆ, Ilija (SRB) BALASZ, Attila (HUN, 7) 4-6 2-6
KRSTIN, Peđa (SRB, 1) JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, LL) 6-4 6-0
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB, 5) JARRY, Nicolas (CHI, 4) 4-6 5-7
KRSTIN, Peđa (SRB, 1) BALASZ, Attila (HUN, 7) 2-6 6-1 6-2
ZEKIĆ, Miljan (SRB, 3) SAEZ, Juan Carlos (CHI, 6) 7-6(2) 7-5 
BJELICA, Ivan (SRB) PARTL, Adrian (SVK, 8) 3-6 0-6
1/2 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 3) KRSTIN, Peđa (SRB, 1) 1-6 3-6
FINALE KRSTIN, Peđa (SRB, 1) JARRY, Nicolas (CHI, 4) 5-7 6-4 7-6(5)
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB) (1)
slobodni
MILOJEVIĆ, Dušan (SRB)/
KRYVARUCHKA, Ilya (BLR)
POON, Wilston (USA)/
ROBERTSON, Antonio (USA)
1-6 2-6
ILIĆ, Luka (SRB)/
MARKOVIĆ, Goran (SRB)
KARLOVSKIY, Evgeny (SRB)/
MIOČIĆ, Franko (CRO) (4)
7-5 6-7(7) 10-7
BOROVČANIN, Mario (SRB)/
MLADENOVIĆ, Željko (SRB)
BORSOS, Gabor (HUN)/
NAGY, Peter (HUN)
0-6 0-6
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB)/
RAKIĆ, Strahinja (SRB)
SUČEVIĆ, Luka (SRB)/
TREJGUT, Ognjen (SRB) (WC)
6-4 7-6(4)
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB
ALEKSIĆ, Aleksa (SRB)/
RISTIĆ, Stefan (SRB)
6-0 6-1
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB) (1)
POON, Wilston (USA)/
ROBERTSON, Antonio (USA
6-2 6-1
ILIĆ, Luka (SRB)/
MARKOVIĆ, Goran (SRB)
BORSOS, Gabor (HUN)/
NAGY, Peter (HUN)
0-6 3-6
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB)/
RAKIĆ, Strahinja (SRB)
RIVERA-ARANGUIZ, Guillermo (CHI)/
SAEZ, Juan Carlos (CHI)  (3)
6-7(7) 0-6
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB
FABIAN, Patrik (SVK)/
PARTL, Adrian (SVK)  (2)
4-6 3-6
1/2 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB) (1)
BORSOS, Gabor (HUN)/
NAGY, Peter (HUN)
6-3 6-4
FINALE PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB) (1)
RIVERA-ARANGUIZ, Guillermo (CHI)/
SAEZ, Juan Carlos (CHI) (3)
2-6 4-6 

Siofok, Hungary, $ 25,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo SPREMO, Milana (SRB, 6) slobodna
KAČAR, Marina (SRB, 10) slobodna
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) MRAZOVA, Kristina (CZE) 6-4 2-6 6-4
MEJIĆ, Mila (SRB) MIROSHNICHENKO, Veronica (RUS) 1-6 1-6
POLOVINA, Jelena (SRB) MELOUNOVA, Petra (CZE) W/O
2/3. kolo SPREMO, Milana (SRB, 6) KUDELOVA, Martina (CZE) 6-3 0-6 6-0
KAČAR, Marina (SRB, 10) FABIKOVA, Klara (CZE) 6-1 6-2
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) CSOREGI, Ilka (ROU, 15) 3-6 3-6
3/3. kolo SPREMO, Milana (SRB, 6) KAČAR, Marina (SRB, 10) 7-6(6) 0-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo KAČAR, Marina (SRB, Q) OZGEN, Pemra (TUR, 4) 4-6 5-7
Prokuplje, Serbia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JANOŠEVIĆ, Jelena (SRB) PANTUCKOVA, Magdalena (CZE, WC) 0-6 0-6
BOGICEVIĆ, Jovana (SRB) EMULINA, Darta-Elizabete (LAT) 1-6 4-6
NIKITOVIĆ, Nina (SRB) BECCARIA, Valentina (ITA) 5-7 1-6
ANTONIJEVIĆ, Lenka (SRB) STOJČIĆ, Nađa (SRB) 6-3 6-0
BABUNSKI, Vanja (SRB) HUSAK, Regina (NED) 1-6 2-6
KOSTIĆ, Sara (SRB) MILOVANOVIĆ, Džina (SRB) 4-6 5-7
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) KRNJAJA, Milica (SRB) 6-0 6-0
RISTIĆ, Miljana (SRB) USHAKOVA, Anastasia (RUS) 2-6 2-6
KOSTIĆ, Kristina (SRB) AVANESYAN, Lusine (RUS) 4-6 1-6
RADINOVIĆ, Martina (SRB) STOJANOVSKA, Tanja (MKD) 0-6 0-6
GARDIĆ, Mina (SRB, WC) ZHELEVA, Viktoriya (BUL) 1-6 3-6
TEŠIĆ, Milica (SRB) LJUBIĆ, Dunja (SRB, WC) 6-0 6-2
2/3. kolo PEJOVIĆ, Isidora (SRB) YORDANOVA, Nikol (BUL) 3-6 3-6
GLUMAC, Ana (SRB) TEŠIĆ, Milica (SRB) 6-3 6-4
AŠANIN, Nina (SRB) AVANESYAN, Lusine (RUS) 6-7(4) 1-6
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) KOVAČEVIĆ, Janja (SRB) 7-5 6-4
PETRIKIĆ, Andrijana (SRB) FRIDMAN, Olga (UKR, WC) 1-6 1-6
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB, 3, WC) BECCARIA, Valentina (ITA) 7-5 6-4
ĐORĐEVIĆ, Radmila (SRB, WC) BAŠIĆ, Martina (CRO) 0-6 1-6
NJEGUŠ, Kristina (SRB) JANDRIĆ, Tea (CRO) 3-6 1-6
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB) ŠLJUKIĆ, Milica (MNE, 2) 6-1 7-6(2)
ANTONIJEVIĆ, Lenka (SRB) GONCHAROVA, Anastasia (RUS) 3-6 0-1, ret.
3/3. kolo GLUMAC, Ana (SRB) SLAVICA, Lana (CRO) 3-6 3-6
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB, 3, WC) FRIDMAN, Olga (UKR, WC) 2-6 1-6
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB) NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) 6-7(4) 4-6
Glavni žreb
1. kolo STOŠIĆ, Aleksandra (SRB, WC) BAŠIĆ, Martina (CRO, Q) 2-6 3-6
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB, WC) IANCHUK, Elizaveta (UKR) 1-6 1-6
STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB, 5) ADAMOVIĆ, Katarina (SRB) 6-2 6-0
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB, Q) AVANESYAN, Lusine (RUS, Q) 7-6(4) 4-6 0-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) JANDRIĆ, Tea (CRO, Q) 5-7 6-4 4-6
LUKIĆ, Jelena (SRB, WC) HERDZELAS, Dea (BIH, 6) 2-6 1-6
STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 7) DANČETOVIĆ, Emilija (SRB, LL) 6-2 6-2
RADANOVIĆ, Dejana (SRB) FRIDMAN, Olga (UKR, Q) 3-6 2-6
LAZIĆ, Marina (SRB) SAFRONENKA, Anita (BLR, Q) 6-3 5-7 6-4
KOZAROV, Katarina (SRB, WC) GEUKENS, Britt (BEL) 1-6 2-6 
DUKIĆ, Dajana (SRB) RUTAROVA, Eva (CZE) 6-0 2-6 6-0
RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB) NANCARROW, Alexandra (AUS, 2) 3-6 3-6
2. kolo DUKIĆ, Dajana (SRB) NANCARROW, Alexandra (AUS, 2) 3-6 0-6
STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 7) FRIDMAN, Olga (UKR, Q) 1-6 6-1 6-1
LAZIĆ, Marina (SRB) ZOVINCOVA, Vendula (CZE) 7-6(7) 2-6 3-6
STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB, 5) IANCHUK, Elizaveta (UKR) 1-6 0-6
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 7) ZOVINCOVA, Vendula (CZE) 6-4 1-6 2-6
Dubl
1. kolo ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB)/
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) (WC)
ESEN, Hulya (TUR)/
ESEN, Lutfiye (TUR) (1)
2-6 2-6
ADAMOVIĆ, Katarina (SRB)/
SAFRONENKA, Anita (BLR)
DUKIĆ, Dajana (SRB)/
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB)
1-6 2-6
STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
HERDZELAS, Dea (BIH) (3)
HAUER, Jennifer (AUT)/
PECKL, Kerstin (AUT)
6-0 6-0
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
RADANOVIĆ, Dejana (SRB)
PANTUCKOVA, Gabriela (CZE)/
PANTUCKOVA. Magdalena (CZE)
3-6 3-6
ĐORĐEVIĆ, Radmila (SRB)/ (WC)
PATHUMANUH HEARN, Kirstie (USA)
STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB)/
HUSAK, Regina (NED)
1-6 5-7
RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB)/
GEUKENS, Britt (BEL)
IANCHUK, Elizaveta (UKR)/
WIENEROVA, Lenka (SVK) (4)
1-6 0-6
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB)/
LUKIĆ, Jelena (SRB)
BAŠIĆ, Martina (CRO)/
JANDRIĆ, Tea (CRO)
6-4 6-4
1/4 finale DUKIĆ, Dajana (SRB)/
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB)
ESEN, Hulya (TUR)/
ESEN, Lutfiye (TUR) (1)
1-6 2-6
STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
HERDZELAS, Dea (BIH) (3)
PANTUCKOVA, Gabriela (CZE)/
PANTUCKOVA. Magdalena (CZE)
3-6 3-6
STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB)/
HUSAK, Regina (NED)
IANCHUK, Elizaveta (UKR)/
WIENEROVA, Lenka (SVK) (4)
1-6 2-6
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB)/
LUKIĆ, Jelena (SRB)
GJORCHESKA, Lina (MKD)/ (2)
NANCARROW, Alexandra (AUS)
1-6 1-6
Sharm El Sheikh, Egypt, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) slobodna
Glavni žreb
1. kolo SABLJAREVIĆ, Sofia (SRB) PAUL, Sharon Sanchana (IND) 4-6 1-6
POPIVODA, Mila (SRB) WILLIAMS, Claudia (NZL) 3-6 1-6
SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB, Q) GERGELYOVA, Adriana (SVK, WC) 6-3 7-5
2. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB, Q) TOTKA, Naomi (HUN, 4) W/O
Dubl
1. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB)/
SABLJAREVIĆ, Sofia (SRB)
PAPAMICHAIL, Despina (GRE)/
VOGASARI, Despoina (GRE)
1-6 2-6
Rome, Italy, $ 10,000, šljaka
Satnica
Dubl
1. kolo TOMIĆ, Tamara (SRB)/
LOMBARDO, Beatrice (ITA)
GUIMARAES, Yasmine (BRA)/
TESTA, Giorgia (ITA)
2-6 6-2 9-11
Xi’an, China, $ 50,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, 8) XU, Yi-Fan (CHN) 2-6 4-6
BONIĆ, Barbara (SRB) NAMIGATA, Junri (JPN) 4-6 0-6
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
RAINA, Ankita (IND)
GAO, Xinyu (CHN)/
YOU, Xiaodi (CHN, WC)
6-7(7) 6-1 10-8
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
RAINA, Ankita (IND)
LU, Jia-Jing (CHN)/
WANG, Yafan (CHN)
3-6 6-4 6-10

Moscow, Russia, G2, šljaka
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 3) slobodan
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 3) DUBRIVNYY, Artem (RUS) 6-2 6-4
3. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 3) MERKULOV, Denis (RUS, WC) 6-0 6-1
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 3) SHCHERBA, Vitalii (UKR, 6) 5-7 6-3 7-5
1/2 finale  KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 3) RAISMA, Kenneth (EST, 9) 3-6 6-3 6-7(5)
Dubl
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
FUKUDA, Sora (JPN, 1)
slobodni
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
FUKUDA, Sora (JPN, 1)
MNUSHKIN, Dmitry (RUS)/
ZAKHAROV, Alexey (RUS)
7-5 6-1
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
FUKUDA, Sora (JPN, 1)
DUBRIVNYY, Artem (RUS)/
NESTEROV, Alexey (RUS, 7)
6-2 6-7(2) 10-8
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
FUKUDA, Sora (JPN, 1)
ALESHCHEV, Alexey (RUS)/
SHCHERBA, Vitalii (UKR)  (4)
6-1 3-6 4-10
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB, 13) slobodna
2. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB, 13) PERVUSHINA, Olesya (RUS, WC) 5-7 4-6
Dubl
1. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB)/
ZABIROVA, Adeliya (RUS, 2)
slobodne
2. kolo JOVIĆ, Nikolina (SRB)/
ZABIROVA, Adeliya (RUS, 2)
PERVUSHINA, Olesya (RUS)/
POTAPOVA, Anastasia (RUS)
W/O
Manglisis gzatketsili, Georgia, G5, šljaka
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) WRZESINSKI, Robert (LTU, 3) 2-6 6-7(4)
Dubl
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB/
BUZALADZE, Giorgi (GEO, WC)
CHELIDZE, David (GEO)/
TKEMALADZE, Zura (GEO, WC)
0-2, ret.
London, Great Britain, G1, trava
Livescore Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB) RYBAKOV, Alex (USA) 6-2 4-6 6-3
2. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB) RUBLEV, Andrey (RUS, 1) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB)/
OH, Chan-Yeong (KOR)
CHOINSKI, Jan (GER)/
HURKACZ, Hubert (POL)
4-6 6-4 5-10

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Cakovec, Croatia, G2, U16
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1.k. Andrej Jokić (8)
DEVOJČICE
Glavni žreb
1/4 finale BOJOVIĆ, Jana (SRB, 3) KILIĆ, Karla (CRO, 9) 6-3 6-7(4) 4-6
Dubl
1/2 finale BOJOVIĆ, Jana (SRB)/
BERBEROVIĆ, Nefisa (BIH, 1)
KOLAR, Nina (SLO)/
PROSENJAK, Lara (SLO, 5)
0-6 2-6
Kranj, Slovenia, G3, U16
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
3.k.Miloš Dabić (12)
1/4 finale KIROVSKI, Konstantin (SRB, 8) ZAPLOTNIK, Jernej (SLO, 4) 2-6 6-4 6-1
1/2 finale KIROVSKI, Konstantin (SRB, 8) KOKALJ, Grega (SLO, 10) 6-7(3) 2-6
DEVOJČICE
Kvalifikacije
Julia Nina Janković
Glavni žreb
1/4 finale ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB, 7) ERJAVEC, Veronika (SLO, 2) 1-6 1-6
Mestre, Italy, G3, U16
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
1.k. Katarina Dražić
Rungsted, Denmark, G3, U14
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
1.k. Milica Kostić
Budapest, Hungary, G3, U12
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
Nikola Mitrović
Villeneuve Les Avignon, France, G1, U16
Livescore Satnica
DEČACI
Glavni žreb
3.k. Aleksa Petrović (13)
DEVOJČICE
Glavni žreb
1/4 finale SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB, 5) YUSHCHENKO, Valeriya (RUS, 1) 0-6 5-7 
MILETIĆ, Kristina (SRB, 2, WC) BUDIN, Maria (GBR, 10) 6-4 6-3 
1/2 finale  MILETIĆ, Kristina (SRB, 2, WC) SAPIN, Jeanne (FRA) 3-6 7-5 3-6