Turniri od 23.05 – 29.05.

Ove nedelje nema ATP/WTA turnira
GS ROLAND GARROS

Vicenza, Italy, 42.500, šljaka
Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/3. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) ORADINI, Giovanni (ITA, WC) 6-1 6-1
2/3. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) GAIO, Federico (ITA, 2) 6-7(4) 7-6(6) 4-6

KISELJAK OPEN 2016, Kiseljak, Bosnia/Herzegovina, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo RAJIĆ, Dušan (SRB) GRUBIŠIĆ, Andrej (BIH, WC) 6-3 3-1, predaja
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) IVANOV, Klim (KAZ) 6-3 7-5
JANDRIĆ, Darko (SRB, 3) slobodan
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 7) slobodan
NIKOLIĆ, Filip (SRB) BILIC, Feda (AUS) 7-6(5) 6-2
PERIĆ, Nebojša (SRB) HADŽALIĆ, Dino (CRO) 4-6 6-2 6-2
MLADENOVIĆ, Rajko (SRB) HALILOVIĆ, Haris (BIH, WC) 6-1 6-2
2/3. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 3) HODOR, Samuel (SVK) 4-6 4-6
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 7) MATIĆ, Mile (CRO) 6-3 6-1
RAJIĆ, Dušan (SRB) ACQUAROLI, Gianluca (ITA) 6-3 6-3
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) YOSHIDA, Iori (JPN) 4-6 6-4 6-0
NIKOLIĆ, Filip (SRB) MARUSCAK, Matej (SVK, 12) 5-7 6-7(9)
PERIĆ, Nebojša (SRB) PUODZIUNAS, Scott (AUS, 8) 3-6 3-6
MLADENOVIĆ, Rajko (SRB) VASILYEV, Ilya (RUS, 9) 6-3 3-6 7-5
3/3. kolo RAJIĆ, Dušan (SRB) FANCUTT, Thomas (AUS, 1) 6-2 3-6 1-6
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 7) MARUSCAK, Matej (SVK, 12) 6-4 6-3
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) DE WAARD, Steve (AUS, 2) 2-6 3-6
MLADENOVIĆ, Rajko (SRB) PUODZIUNAS, Scott (AUS, 8) 6-3 6-4
Glavni žreb
1. kolo ILIĆ, Luka (SRB, 8) MATIJEVIĆ, Ivan Sebastian (GER, WC) 6-0 6-0
KATIĆ, Dejan (SRB, SE) HODOR, Samuel (SVK, Q) 6-1 6-0
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, Q) JOTOVSKI, Tomislav (MKD) 0-6 2-6
MLADENOVIĆ, Rajko (SRB, Q) LINDELL, Christian (SWE, 1) 2-6 4-6
2. kolo ILIĆ, Luka (SRB, 8) KATIĆ, Dejan (SRB, SE) 2-6 3-6
1/4 finale KATIĆ, Dejan (SRB, SE) JOTOVSKI, Tomislav (MKD) 6-1 7-5
1/2 finale KATIĆ, Dejan (SRB, SE) LOKOLI, Laurent (FRA) 6-4 3-6 6-3
FINALE KATIĆ, Dejan (SRB, SE) QUINZI, Gianluigi (ITA, 3) 2-6 4-6
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
FANCUTT, Thomas (AUS)(4)
DELIĆ, Mate (CRO)/
LICCIARDI, Pietro (ITA)
W/O
ILIĆ, Luka (SRB)/
BILJEŠKO, Domagoj (CRO)
FATIĆ, Nerman (BIH)/
ZGOMBIĆ, Fran Zvonimir (CRO)
6-7(2) 7-5 10-4
1/4 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
FANCUTT, Thomas (AUS)(4)
GAJEWSKI, Kamil (POL)/
KOZIELSKI, Lukasz (POL)
7-6(3) 7-6(5)
ILIĆ, Luka (SRB)/
BILJEŠKO, Domagoj (CRO)
DE WAARD,Steven (AUS)/
PUODZIUNAS, Scott (AUS)
4-6 3-6
1/2 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
FANCUTT, Thomas (AUS)(4)
LEITE, Wilson (BRA)/(1)
LINDELL, Christian (SWE)
4-6 4-6
V TORNEIG ARCADI MANCHON, Sta. Margarida Montbui, Spain, $10.000, tvrda podloga

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 7) DUARTE GARCIA, Nilo (ESP) 6-2 6-2
2/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 7) KOENIG, Sven (GER) 6-3 7-6(1)
3/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, 7) JORDA SANCHIS, David (ESP, 10) 6-4 3-6 6-3
Glavni žreb
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB, Q) ROGLAN, Albert (ESP, WC) 3-6 4-6

Tianjin, China, $50.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) XUN, Fang Ying (CHN) 6-4 6-2
2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) JANG, Su Jeong (KOR, 4) 6-4 6-0
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB) LU, Jing-Jing (CHN, 6) 4-6 6-4 6-3
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB) LIU, Fangzhou (CHN, 2) 6-4 3-6 6-1
FINALE STOJANOVIĆ, Nina (SRB) SABALENKA, Aryna (BLR, 7) 7-5 3-6 1-6
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
PIVOVAROVA, Anastasia (RUS)
AMANMURADOVA, Akgul (UZB)/
ZHANG, Ling (HKG)
6-4 7-6(6)
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
PIVOVAROVA, Anastasia (RUS)
TIAN, Ran (CHN)/
YOU, Xiaodi (CHN)(2)
6-7(5) 7-5 8-10
XIX Torneo Internazionale Femm. “Città di Grado”, Grado, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo SPREMO, Milana (SRB) ORMAECHEA, Paula (ARG, 8) 2-6 4-6
Baku Cup Futures 1, Baku, Azerbaijan, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 2) DIK, Emine (AZE, WC) 6-1 6-0
2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 2) URZHUMOVA, Valeriya (RUS) 2-6 6-4 1-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
PRADOVA, Martina (CZE)(2)
slobodne
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
PRADOVA, Martina (CZE)(2)
BARDINA, Vasilisa (RUS)/
ISAEVA, Anhzelika (RUS)
4-6 4-6
Soho Square Egypt Women’s Future, Sharm el Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo LUKIĆ, Jelena (SRB) SUKHBAT, Gunjee (MGL, Q) 6-0 6-0
2. kolo LUKIĆ, Jelena (SRB) CHILUMULA, Nidhi (IND, 5) 1-6 1-6
Dubl
1. kolo LUKIĆ, Jelena (SRB)/
MUKHERJEE, Amrita (IND)
YORDANOVA, Kristin (BUL)/
YORDANOVA, Nikol (BUL)
6-3 6-0
1/4 finale LUKIĆ, Jelena (SRB)/
MUKHERJEE, Amrita (IND)
MALMQVIST, Linnea (SWE) /
ZHAO, Qianqian (CHN) (3)
6-7(1) 2-6
Galati, Romania, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) TOMA, Maria (ROU) 1-6 2-6
I TORNEIG INTERNACIONAL DE TENNIS FEMENÍ LA BISBAL D’EMPORDÀ, La Bisbal, Spain, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB) RAMOS VINOLAS, Anna (ESP) 6-4 5-7 6-2
2/3. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB) VILA GUTIERREZ, Nora (ESP) 6-0 6-1
3/3. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB) GRINCHISHINA, Alexandra (KAZ) 2-6 3-6
Dubl
1. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB)/
PILUDU, Natasha (ITA)(WC)
ALCAIDE BAKARI, Marina (ESP)/
LIZARITURRY, Sara (ESP)
6-2 6-3
1/4 finale NOVČIĆ, Anđela (SRB)/
PILUDU, Natasha (ITA)(WC)
GRINCHISHINA, Alexandra (KAZ)/
KORASHVILI, Oleksandra (UKR) (2)
6-1 6-4
1/2 finale NOVČIĆ, Anđela (SRB)/
PILUDU, Natasha (ITA)(WC)
BAINS, Naiktha (AUS) /
KIMMELMANN, Julia (GER)
2-6 6-4 10-5
FINALE NOVČIĆ, Anđela (SRB)/
PILUDU, Natasha (ITA)(WC)
BURILLO ESCORIHUELA, Irene (ESP)/
SHARIFOVA, Ksenija (RUS)(3)
5-7 4-6
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 2) slobodna
KOSTIĆ, Kristina (SRB) slobodna
2/2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 2) VAN DE WIJGAART, Caroline (BEL) 6-0 6-2
KOSTIĆ, Kristina (SRB) JONES, Francesca (GBR) 0-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, Q) KOTELESOVA, Barbara (SVK) 6-2 6-1
KOSTIĆ, Kristina (SRB, LL) KURZ, Karoline (AUT, 8) 1-6 0-6
2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, Q) JANUSKOVA, Petra (CAN, 6) 6-0 6-3
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB, Q) SABINO, Lisa (SUI, 2) 4-6 6-1 6-1
1/2 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB, Q) ZMAU, Michele Alexandra (ROU) 6-3 6-1
FINALE KOSTIĆ, Natalija (SRB, Q) SUVRIJN, Jade (FRA) 6-2 4-6 7-5
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Kristina (SRB)/
CHELI, Camille (FRA)
SALAS, Emmanuelle (FRA)/
SUVRIJN, Jade (FRA)
1-6 1-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) SABLJAREVIĆ, Sofija (SRB) 6-3 6-1
Glavni žreb
1. kolo POPIVODA, Mila (SRB) LARKIN, Suzy (GBR, Q) 0-6 3-6
SPASOJEVIĆ, Tijana (SRB) SANZ-LLANEZA FERNANDEZ, Almudena (ESP, LL) 6-3 4-6 1-6
SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB, Q) YURTKURAN, Dilara (TUR) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB)/
SABLJAREVIĆ, Sofija (SRB)
SHROFF, Kyra (IND)/(3)
SLOVAKOVA, Anna (CZE)
1-6 0-6

Podgorica Open 2016, Podgorica, Montenegro, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo STOJČEVIĆ, Luka (SRB, WC) PETROVSKI, Filip (MKD, A) 7-5 6-1
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, A) SELITA, Genc (MNE) 6-1 6-3
ĐURASOVIĆ, Dragutin (SRB, WC) NOVOVIĆ, Mladen (MNE) 2-6 0-6
PJERANOVIĆ, Strahinja (SRB, A) PAVLOVIĆ, Andrija (SUI, Q) 4-6 1-6
2/3. kolo STOJČEVIĆ, Luka (SRB, WC) JOKOVIĆ, Andrija (MNE) 3-6 1-6
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, A) GATEV, Maximilian (SUI, 2) 6-4 1-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo BAJIĆ, Bogdan (SRB, 7) CMAGER, Nick (SLO, Q) 7-5 3-6 6-1
JANKOVIĆ, Luka (SRB, WC) VEHOVEC, Jan (SLO, Q) 0-6 2-6
STOJANOVIĆ, Luka (SRB, WC) POPOVSKI, Gjorgjo (MKD, 6) 3-6 3-6
2. kolo BAJIĆ, Bogdan (SRB, 7) ALT, Joel Javier (SUI) 6-2 6-3
1/4 finale BAJIĆ, Bogdan (SRB, 7) MIKLAVČIČ, Luka (SLO, Q) 7-5 1-6 4-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo JANKOVIĆ, Julia Nina (SRB, A) TIKHONOVA, Anastasia (RUS, 1) 2-6 0-6
GEMOVIĆ, Elena (SRB) VEHVILAINEN, Liisa (FIN, 2) 6-2 6-2
GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB, WC) VELKOSKA, Teona (MKD, 5) 6-4 6-4
GVOZDENOVIĆ, Jovana (SRB, WC) RADOVIĆ, Ana (MNE) 7-5 6-7(5) 6-2
2/3. kolo GEMOVIĆ, Elena (SRB) KHUDOLEY, Anna (RUS) 6-2 7-6(1)
GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB, WC) SOTTILE, Valentina (ITA, A) 6-2 6-3
GVOZDENOVIĆ, Jovana (SRB, WC) TANEVSKA, Jana (MKD) 2-6 2-6
3/3. kolo GEMOVIĆ, Elena (SRB) HORVAT, Ema (SLO, A) 6-3 3-6 7-6(1)
GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB, WC) VELEC, Urška (SLO, A) 6-3 6-3
Glavni žreb
1. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB, 1) BADEGYEVA, Azaliya (RUS) 7-5 1-6 6-1
GEMOVIĆ, Elena (SRB, Q) ROKKE, Caterina Luisa (NOR) 6-3 6-3
GVOZDENOVIĆ, Sara (SRB, Q) ADALOGLOU, Magdalini (GRE, 6) 2-6 0-6
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, WC) KHMIADASHVILI, Megi (RUS, WC) 6-2 6-1
VUJOVIĆ, Milica (SRB, WC) KUKUSHKINA, Aisha (RUS) 7-6(1) 6-3
2. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB, 1) REPINA, Ekaterina (RUS) 6-3 6-4
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, WC) LYVEN, Maria Natalia (UKR, 4) 6-2 6-0
VUJOVIĆ, Milica (SRB, WC) DRAŠKOVIĆ, Anja (MNE, Q) 2-6 2-6
GEMOVIĆ, Elena (SRB, Q) VINNIK, Ekaterina (EUS, WC) 6-3 6-2
1/4 finale BOJOVIĆ, Jana (SRB, 1) GORBUNOVA, Mayya (RUS) 6-3 6-2
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, WC) NEUWBOER, Perla (NED) 6-7(4) 7-5 6-0
GEMOVIĆ, Elena (SRB, Q) ELENOVA, Marija (MKD) 3-6 5-7
1/2 finale BOJOVIĆ, Jana (SRB, 1) ELENOVA, Marija (MKD) 6-3 6-3
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, WC) DRAŠKOVIĆ, Anja (MNE,Q) 1-6 4-6
FINALE BOJOVIĆ, Jana (SRB, 1) DRAŠKOVIĆ, Anja (MNE, Q) 7-5 7-5
Dubl
1/2 finale BOJOVIĆ, Jana (SRB)/
WISNIEWSKA, Karolina (POL)
ADALOGLOU, Maqdalini (GRE)/
NIKOCEVIC, Sarah (GER)
3-6 2-6
Estonian Junior Open, Tallinn, Estonia, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB) OZMEN, Aare Bedrican (EST) 6-0 6-0
2/3. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB) KWIATKOWSKI, Adam (POL, 3) 6-7(3) 6-2 6-4
3/3. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB) ZUKAUSKAS, Simonas (LTU) 6-1 6-3
Glavni žreb
1. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB, Q) VESANEN, Ilari (FIN) 6-2 6-1
2. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB, Q) JIROUSEK, Tomas (CZE, 1) 0-6 3-6
Abris Cup, Budapest, Hungary, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB) MAROZSAN, Fabian (HUN, WC) 7-5 6-7(5) 6-7(4)
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo POPOVIĆ, Natalija (SRB) KARUNARATNE, Adithya (SRI) 3-6 6-2 6-1
VUKOVIĆ, Jovana (SRB) CSIZMADIA, Petra (HUN, WC) 6-1 6-4
2. kolo POPOVIĆ, Natalija (SRB) KULAMBAYEVA, Zhibek (KAZ, 5) 4-6 6-2 6-2
VUKOVIĆ, Jovana (SRB) MARCULESCU, Mihaela Lorena (ROU, 3) 1-6 4-6
1/4 finale POPOVIĆ, Natalija (SRB) MORVAYOVA, Viktoria (SVK, 4) 6-7(6) 6-7(3)

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

TORNEO U16-BIELLA, Biella, Italy, U16, C1, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Luka Dragoljić
Pécs Junior Tennis Cup, Pécs, Hungary, U14, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
3. kolo: Filip Mandović (WC)
1/4 finale SABO RAC, Oliver (SRB, 7) VELCZ, Zsombor (HUN, 4) 3-6 1-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Ana Josić, Milica Durić
2. kolo: Jovana Cvetković, Vanja Vidanović, Simona Josimović
Dr Oetker Junior Trophy, Bucharest, Romania, U14, C1, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale JOVIĆ, Viktor (SRB, 3) KONOV, Samuil (BUL) 6-1 6-0
1/2 finale JOVIĆ, Viktor (SRB, 3) IONEL, Nicholas David (ROU, 1) 6-1 6-3
FINALE JOVIĆ, Viktor (SRB, 3) GAPONENKO, Alexander (ISR, 2) 6-2 3-6 2-6
Dubl
1/2 finale JOVIĆ, Viktor (SRB)/(1)
RUNE, Holger Vitus Nodskov (DEN)
PACE, Tommaso (ITA)/
STEFANINI, Mattja (ITA)
6-2 6-3
FINALE JOVIĆ, Viktor (SRB)/(1)
RUNE, Holger Vitus Nodskov (DEN)
ATMANE, Terence (FRA)/(3)
MANSILLA DIEZ, Mario (ESP)
5-7 6-3 10-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
3. kolo: Ana Vilček (16)
9.Luka Koper Junior Open-International Junior Championships Under 12, Koper, Slovenija, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Aleksa Miljković (Q)
2. kolo: Romeo Hadžimehmedović, Luka Živković
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Katarina Kovačević; 2. kolo: Anja Petković; 3. kolo: Laura Dukić
BITOLA Open 2016 U 12, Bitola, FYR Macedonia, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale JOVANOVIĆ, Luka (SRB, WC) MRKEV, Boris (MKD) 6-0 7-6(3)
1/2 finale JOVANOVIĆ, Luka (SRB, WC) KOUSARIDIS, Achilefs Rafail (GRE) 6-1 6-0
FINALE JOVANOVIĆ, Luka (SRB, WC) DRAGANOV, Dragomir (BUL) 6-4 6-1
Dubl
1/2 finale JOVANOVIĆ, Luka (SRB)/
AGUSHI, Mal (MKD)
DRAGANOV, Dragomir (BUL)/
MRKEV, Boris (MKD)
5-7 3-6
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Natalija Nikolić
1/4 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, WC) MASTRODIMA, Despoina (GRE) 6-4 6-2
1/2 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, WC) PAVLOVA, Kira (RUS, A) 6-1 6-2
FINALE IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, WC) PEEVA, Stela (BUL) 4-6 2-6