Turniri od 23.04 – 29.04.

BARCELONA OPEN BANC SABADELL, Barcelona, Spain, ATP 500, 2.794.220, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB) MARTINEZ, Pedro (ESP, WC) 6-4 6-7(5) 6-3
ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 6, WC) slobodan
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 6, WC) KLIZAN, Martin (SVK, Q) 2-6 6-1 3-6
LAJOVIĆ, Dušan (SRB) LOPEZ, Feliciano (ESP, 12) 4-6 6-2 4-6
GAZPROM HUNGARIAN OPEN, Budapest, Hungary, ATP 250, €561.35, šljaka
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB) MARTERER, Maximilian (GER) 6-3 4-6 4-6

TEB BNP Paribas Istanbul Cup, Istanbul, Turkey, WTA International, $250.000, šljaka
WTA Satnica WTA forum
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) MAKAROVA, Ekaterina (RUS, 5) 1-6 6-1 6-4
2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) SAKKARI, Maria (GRE) 3-6 1-6
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
BONDARENKO, Kateryna (UKR)(1)
KRAWCZYK, Desirae (USA)/
OLMOS, Giuliana (MEX)
6-3 6-3
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra (SRB)/
BONDARENKO, Kateryna (UKR)(1)
IRIGOYEN, María (ARG)/
PEREZ, Ellen (AUS)
W/O

TORNEO CHALLENGER LEON 2018, Leon, Mexico, $75.000+H, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) HUMBERT, Ugo (FRA) 3-6 5-6, ret.
PETROVIĆ, Danilo (SRB) HERNANDEZ-F., Jose (URU) 3-6 6-4 4-6
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB)/PR
BARRIENTOS, Nicolas (COL)
MENENDEZ-M., Adrian (ESP)/
QUIROZ, Roberto (ECU)(4)
4-6 2-6
TALLAHASSEE TENNIS CHALLENGER, Tallahassee, FL, USA, $75.000, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 8) DOUGAZ, Aziz (TUN, WC) 6-2 6-4
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 8) BELLUCCI, Thomaz (BRA) 3-6 2-6

Karshi ITF Pro Circuit Combined, Karshi, Uzbekistan, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) PRASHANTH, N.Vijay S. (IND) 7-6(6) 2-6 6-4
2. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) TYURNEV, Evgeny (RUS, 4) 7-5 4-6 2-6
Dubl
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
MARGAROLI, Luca (SUI)(2)
KHOMICH, Aleksei (BLR)/
PENA LOPEZ, Manuel (ARG)
7-5 6-4
1/4 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
MARGAROLI, Luca (SUI)(2)
LOZAN, Kristian (RUS)/
ZAKHAROV, Alexey (RUS)
6-3 6-1
1/2 finale ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
MARGAROLI, Luca (SUI)(2)
MYNENI, Saketh (IND)/(3)
PRASHANTH, N. Vijay S. (IND)
3-6 6-7(3)
Egypt Men’s Futures, Cairo, Egypt, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 7) slobodan
2/3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 7) OGIER, Patrick (GBR) 6-3 6-3
3/3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 7) MAGNUSSON, Anton (ISL) 6-2 6-4
Glavni žreb
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, Q) XIVILLER, Nicolas (URU) 5-7 4-6
Dubl
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB)/
BROVILLE, Maxence (FRA)
CHANDRASEKAR, Anirudh (IND)/
SURESHKUMAR, Manish (IND)
6-7(6) 6-4 4-10
ĆIRIĆ, Nikola (SRB)/
LOJDA, Dusan (CZE)(WC)
KHOTKOV, Oleg (UKR)/(4)
TAWEEL, Issam H. (EGY)
3-6 3-6
Jerba Open 2018, Jerba, Tunisia, $15.000, tvrda podloga

Satnica
Glavni žreb
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) BITTOUN K., Constantin (FRA, Q) 2-6 3-6
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
BITTOUN K., Constantin (FRA)
CHIEN, Christopher (USA)/
FISHER, Mikar (GBR)(WC)
6-1 6-0
1/4 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
BITTOUN K., Constantin (FRA)
BOTHWELL, Peter (IRL)/
BOTHWELL, Samuel (IRL)(4)
2-6 2-6
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo PAVLOVIĆ, Marko (SRB) VELDHEER, Mick (NED, 6) 3-6 2-6
VOJINOVIĆ, Lazar (SRB) DIJKHUIZEN, Marc (NED, 7) 7-6(5) 6-1
2/3. kolo VOJINOVIĆ, Lazar (SRB) TAMM, Kristjan (EST, 14) 6-7(4) 6-7(6)

2018 ITF WOMENS CIRCUIT QUANZHOU, Quanzhou, China, P.R., $60.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB) WANG, Xiyu (CHN) 6-7(4) 2-6
Dubl
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
OZEKI, Michika (JPN)
GUO, Hanyu (CHN)/
WANG, Xinyu (CHN)
3-6 0-6
Wiesbaden Tennis Open, Wiesbaden, Germany, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 2) BARRITZA, Karen (DEN, Q) 6-3 6-3
2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 2) BURGER, Cindy (NED) 6-3 6-2
1/4 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 2) ZAVATSKA, Katarina (UKR, 5) 3-6 4-6
Karshi ITF Pro Circuit Combined, Karshi, Uzbekistan, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 1) GASANOVA, Anastasia (RUS) 2-6 6-7(4)
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/(1)
STRAKHOVA, Valeriya (UKR)
PIRAZHENKA, Sviatlana (BLR)/
VOGELSANG, Erika (NED)
6-0 4-6 6-10
BLUESUN TUCEPI OPEN, Tučepi, Croatia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DAMNJANOVIĆ, Tara (SRB) KARANUŠIĆ, Anda (CRO) 2-6 2-6
VUJOVIĆ, Milica (SRB) FEDOSENKOVA, Klaudia (HUN) 6-2 6-0
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 10) MARTANCIKOVA, Rebeka (SVK) 6-0 6-0
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) MULALIĆ, Ema (BIH) 2-6 1-6
2/3. kolo VUJOVIĆ, Milica (SRB) BRECKOVA, Nikola (CZE) 1-6 5-7
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 10) KLINCOV, Bojana (SUI) 3-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo STOŠIĆ, Aleksandra (SRB, WC) BOŠKOVIĆ, Lea (CRO, 6) 2-6 0-6
MILETIĆ, Krstina (SRB, WC) ARCIDIACONO, Federica (ITA, 7) 2-6 0-6
Dubl
1. kolo STOŠIĆ, Aleksandra (SRB)/
TURKOVIĆ, Domenika (CRO)
KARANUŠIĆ, Anda (CRO)/
MULALIĆ, Ema (BIH)(WC)
6-2 6-1
MILETIĆ, Krstina (SRB)/
NOVAC, Izabela G. (ROU)(WC)
NOEL, Mallaurie (FRA)/
RAMIALISON, Irina (FRA)
1-6 1-6
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB)/
POSPELOVA, Aleksandra (RUS)(4)
LUKAS, Tena (CRO)/
ORAV, Saara (EST)
6-4 5-7 2-10
1/4 finale STOŠIĆ, Aleksandra (SRB)/
TURKOVIĆ, Domenika (CRO)
SPIGARELLI, Martina (ITA)/
ARCIDIACONO, Federica (ITA)(3)
4-6 2-6
Egypt F15 Women’s Future, Cairo, Egypt, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB) ROGERS, Taysia (USA, 6) W/O
2/2. kolo STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB) TOMA, Maria (ROU) 7-5 4-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo  MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 5) SHAWKY, Nermeen (EGY, Q) 6-1 4-6 6-4
MILENKOVIĆ, Dejana (SRB, WC) BHATIA, Riya (IND, 6) 1-6 2-6
2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 5) ABOU ZEKRY, Ola (EGY, Q) 6-3 5-7 6-4
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 5) REDDY, Snehadevi (IND) 6-4 6-7(7) 4-6
Dubl
1. kolo STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB)/
KRYWOJ, M. Solange (ARG)
GUPTA, Muskan (IND)/
KAKUYA, Akiho (JPN)(WC)
6-2 6-1
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
WALTERS, Alexandra (AUS)(3)
REDDY, Snehadevi S (IND)/
ROEMER, Charlotte (ECU)
1-6 1-6
1/4 finale STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB)/
KRYWOJ, M. Solange (ARG)
REDDY, Snehadevi S (IND)/
ROEMER, Charlotte (ECU)
7-6(9) 4-6 10-7
1/2 finale STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB)/
KRYWOJ, M. Solange (ARG)
KOBELT, Madeleine (USA)/
TALCOTT, Shelby (USA)(2)
0-6 7-6(2) 8-10
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo TOMIĆ, Tamara (SRB) slobodna
2/3. kolo TOMIĆ, Tamara (SRB) ATA, Sarra (TUN) 6-2 4-6 6-2
3/3. kolo TOMIĆ, Tamara (SRB) HERRERO L., Alicia (ESP, 3) 0-6 5-7
TENNIS ORGANISATION CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB) BERTOLDO, Jessica (ITA) 6-3 5-7 3-6
Dubl
1. kolo STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB)/
ORESHINA, Maria (RUS)(WC)
CHLPAC, Agustina (ARG)/
WOLF G., Nathalia (BRA)
0-6 6-2 12-10
1/4 finale STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB)/
ORESHINA, Maria (RUS)(WC)
PANTUCKOVA, Magdalena (CZE)/
VANLANGENDONCK, Eliessa (BEL)
3-6 4-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

II ITF Juniors Gran Canaria Yellow Bowl, Telde, Spain, G5, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo ŠARIĆ , Mila (SRB, 3, WC) ADROVER G., Isabel (ESP) 5-7 4-6
Serbia Junior Tour 2018 / Nis, Niš, Srbija, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Luka TODOROVIĆ, Slobodan CEJOVIĆ,Jovan ĆIRKOVIĆ, Dragutin MITRIĆ, Veljko PEJČIĆ, Lav DAŠIĆ, Miroslav CVJETAN, Lazar DANIĆ, Janko GOČIĆ,  Dušan TRUNIĆ,  Ivan ROTAROV, Vuk ADAMOVIĆ, Nikola NIKOLIĆ, Uroš JOVIĆ
2/3. kolo: Nikola PURIĆ, Danilo KRUNIĆAndrija JEVTIĆ, Adam KOVAČ,  Strahinja PJERANOVIĆĐorđe RADAN,  Jovan POZNAN,  Lazar RADENKOVIĆ,  Mihailo RADOSAVLJEVIĆ (6)
3/3. kolo:  Matija ŽUGIĆ,  Stefan SPASOJEVIĆ, Sava RADOVIĆ
Glavni žreb
1. kolo IVIĆ, Stefan (SRB) ANDREEVSKI, Andrej (MKD, LL) 4-6 3-6
STOJANOVIĆ, Luka (SRB) MATSIUSH, Aliaksey (BLR) 6-4 6-1
MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB, 9) slobodan
MALOBABIĆ, Luka (SRB, WC) BOJARSKI, Alan (POL) 0-6 2-6
KIJAC, Nikola (SRB, Q) CASTAGNOLA, Luca  (ITA) 6-3 6-3
JEVTIĆ, Nikola (SRB) PULJIĆ, Luka (BIH) 2-6 1-6
ĆIRIĆ, Aleksa (SRB, 10) slobodan
POPOVIĆ, Stefan (SRB, WC) LAPALU, Valentin (FRA) 1-6 3-6
ZUBAC, Dimitrije (SRB, WC) ZHENG, Zhan (CHN) 6-4 3-6 5-7
STEFANOVIĆ, Luka (SRB, Q) ABAZOV, Alexey (RUS) 6-3 6-0
JANIĆIJEVIĆ, Mateja (SRB, WC) JANKULOVSKI, Gjorgji (MKD) 1-6 0-6
MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 4) slobodan
JANKOVIĆ, Luka (SRB, Q) KARAZHOV, Vladislav  (BUL, Q) 4-6 1-6
BALJ,  Alexandar (SRB, WC) Aristarkh SAFONOV (RUS) 2-6 6-3 6-2
ŽIVOTIĆ, Goran (SRB, 15) slobodan
GAŽO, Stefan (SRB, Q) SMEDEK, Jaroslav (CZE) 7-5 6-2
ESKIĆ, Relja (SRB) SASNOUSKI, Aliaksandr (BLR) 7-5 4-6 0-6
2. kolo STOJANOVIĆ, Luka (SRB) VOROBYEV, Andrey (RUS, 16) 6-2 6-1
MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB, 9) BUZONICS, Dominik (HUN) 4-6 4-6
KIJAC, Nikola (SRB, Q) VERBIN, Pavel (RUS, 3) 2-6 7-6(7) 3-6
ĆIRIĆ, Aleksa (SRB, 10) ANDONOV, L. Ljuben (MKD) 6-2 2-6 4-6
STEFANOVIĆ, Luka (SRB, Q) KONOV, Samuil (BUL, 12) 7-6(2) 6-2
MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 4) LEGOUT , Timo (FRA) 6-3 6-3
BALJ,  Alexandar (SRB, WC) FRANK, Michael (AUT, 11) 3-6 3-6
ŽIVOTIĆ, Goran (SRB, 15) GAŽO, Stefan (SRB, Q) 6-4 6-3
3. kolo STOJANOVIĆ, Luka (SRB) SPASIBO, Danil (RUS, 1) 6-7(3) 2-6
STEFANOVIĆ, Luka (SRB, Q) ANDREJIĆ, Marko (AUT, 6) 7-6(5) 0-6 0-6
MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 4) JANKULOVSKI, Gjorgji (MKD) 6-4 6-1
ŽIVOTIĆ, Goran (SRB, 15) SASNOUSKI, Aliaksandr (BLR) 6-4 6-4
1/4 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 4) ANDREJIĆ, Marko (AUT, 6) 3-6 1-6
ŽIVOTIĆ, Goran (SRB, 15) KARAZHOV, Vladislav  (BUL, Q) 6-4 6-0
1/2 finale ŽIVOTIĆ, Goran (SRB, 15) ANDREJIĆ, Marko (AUT, 6) 7-6(2) 6-3
FINALE ŽIVOTIĆ, Goran (SRB, 15) SPASIBO, Danil (RUS, 1) 7-6(4) 6-4
Dubl
1/4 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB)/
MILIĆEVIĆ, Lazar (SRB)(3)
KARAZHOV, Vladislav (BUL)/
NEDEV, Dian (BUL)
4-6 4-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo: Anđelka ANDRIĆ, Nađa OSTOJIĆ, Simona MAKSIMOVIĆ, Mirjana RAGASTOVAC, Marija MIČIĆ, Anastasija STOJANOVIĆ, Lana VUKOVIĆ, Darija MLADENOVIĆ, Teodora VUJIČIĆ, Anđela VIDOVIĆ, Teodora ĐOKIĆ, Nađa NONKOVIĆ, Mina OBRADOVIĆ, Anđela TODOROVIĆ
2/3. kolo: Dina DUDIĆ, Neda MILENKOVIĆ (WC), Sara DANIČIĆ,  Tijana NIKOLIĆ, Ana OGRIZOVIĆ, Sofija ĐUNISIJEVIĆ, Tamara ERAKOVIĆ
3/3. kolo Anđela VUKČEVIĆ
Glavni žreb
1. kolo LJUBIĆ, Mija (SRB) ULE , Zala (SLO) 6-3 6-3
ZDRAVKOVIĆ, Nina (SRB, WC) ALENICHEVA, Vera (RUS) 6-2 6-4
KOVAČ, Jelena (SRB, 5) slobodna
GANČEV, Tara (SRB, 14) slobodna
ĐUKIĆ, Natalija (SRB, WC) SIMEVA, Aleksandra (MKD, Q) 1-6 2-6
SIMOVIĆ, Andriana (SRB, WC) NEUNTEUFEL, Gloria (AUT) 1-6 0-6
PALEČEK, Nikol (SRB) VUKČEVIĆ, Anđela (SRB, LL) 6-2 6-3
KOJČIĆ , Emilija (SRB, 4) slobodna
LOPIČIĆ, Anđela (SRB) SHALAMANOVA, Daria (BUL, Q) 3-6 3-6
BRKIĆ, Andrijana (SRB, WC) MADINA, Sofia (RUS) 6-4 5-7 7-6(4)
SENIĆ, Natalija (SRB, WC) BERESOVA, Laura (SVK) 4-6 6-2 5-7
MARJANOVIĆ, Jelena (SRB, Q) SHUMILOVA, Vladislava (RUS) 3-0, ret.
DAKIĆ , Tara (SRB, Q) ALEXANDROVA, Ralitsa (BUL, Q) 1-6 6-3 1-6
RISTIĆ, Teodora (SRB, Q) PEEVA, Stela (BUL) 6-2 1-0, ret.
2. kolo LJUBIĆ, Mija (SRB) KRALEVA, Elena (BUL, 16) 6-4 2-6 1-6
ZDRAVKOVIĆ, Nina (SRB, WC) HAGEMAN, Mdalief (NED, 10) 2-6 3-6
KOVAČ, Jelena (SRB, 5) JANKULOVSKA, Elena (MKD, LL) 6-4 6-3
RISTIĆ, Teodora (SRB, Q) RAKITA, Anastasia (RUS, 3) 6-2 4-6 3-6
GANČEV, Tara (SRB, 14) ALEXANDROVA, Ralitsa (BUL, Q) 5-7 0-6
PALEČEK, Nikol (SRB) JANOSI, Luca (HUN, 15) 7-5 2-6 4-6
KOJČIĆ , Emilija (SRB, 4) MARJANOVIĆ, Jelena (SRB, Q) 7-6(6) 4-6 7-6(2)
BRKIĆ, Andrijana (SRB, WC) TRIVIĆ, Katarina (BIH, 13) 2-6 4-6
3. kolo KOVAČ, Jelena (SRB, 5) HAGEMAN, Mdalief (NED, 10) 0-3, ret
KOJČIĆ , Emilija (SRB, 4) JANOSI, Luca (HUN, 15) 2-6 0-6
Dubl
1/4 finale LJUBIĆ, Mija (SRB)/
LIU, Le Yi (CHN)(6)
KARNER, Elena (AUT)/
RADULOVA, Dariya (BUL)(3)
2-6 3-6
LOPIČIĆ, Anđela (SRB)/
SENIĆ, Natalija (SRB)
BERESOVA, Laura (SVK)/
ZUFFOVA, Ivonna (SVK)
6-0 6-2
1/2 finale LOPIČIĆ, Anđela (SRB)/
SENIĆ, Natalija (SRB)
PANACKOVA, Marketa (CZE)/
SLEZAKOVA, Natalie (CZE)(4)
6-4 6-7(4) 5-10
42nd Medias-sen-Sibiu Junior ITF Tournament, Medias, Romania, G2, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) CORNEANU , Oana S. (ROU, 7) 7-6(3) 3-6 6-3
SKROBONJA, Anđela (SRB, 5) KEITA, Fatima I. A. (ROU) 3-6 5-7
2. kolo MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) HASETH, Lilly Elida (NOR) 7-5 6-3
1/4 finale MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) KOMAC, Metka (SLO) 3-6 6-4 6-2
1/2 finale MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) FRAYMAN, Daria (RUS, 1) 5-7 7-6(1) 7-5
FINALE MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB) DELAI, Melania (ITA, 2) 5-1, ret
Dubl
1/4 finale MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
SKROBONJA, Anđela (SRB
KOMAC, Metka (SLO))/
RADENKOVIĆ, Maja (SWE)
6-2 6-3
1/2 finale MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
SKROBONJA, Anđela (SRB
CADAR, Selma S. (ROU)/
DELAI, Melania (ITA)(1)
1-6 4-6
The 40th Slovakia Cup 2018, Piestany, Slovakia, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo JUHAS, Kristijan (SRB) GULIN, Svyatoslav (RUS, Q) 7-5 6-0
2. kolo JUHAS, Kristijan (SRB) PUSKAR, Samuel (SVK, 12) 4-6 6-3 6-4
3. kolo JUHAS, Kristijan (SRB) MIKULA, Michal (POL, 8) 7-6(3) 6-4
1/4 finale JUHAS, Kristijan (SRB) SCHLAGETER, Justin (GER, 13) 4-6 2-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Hungarian Open, Budapest, Hungary, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Oliver Sabo Rac (6)
ZLTC Brno, Brno, Czech Republic, U16, C2, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Simona Josimović
TEJT U14″ Trnava Cup U14 2018″, Trnava, Slovakia, U14, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Veljko Radonjić
Glavni žreb
2. kolo: Aleksa Pisarić (12)
3. kolo: Zoran Ludoški (14)
Cukurova Cup, Adana, Turkey, U14, C2, akrilna podloga
Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 1) GONLUSEN, Billur (TUR, 5, WC) 6-2 6-0
1/2 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 1) ARLI, Eda (TUR, 3) 6-3 6-2
FINALE IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 1) SENLI, Melisa (TUR, 2) 6-3 6-2
Dubl
1/2 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB)/
ARLI, Eda (TUR)(1)
CIOBICA, Sofia (ROU)/(6)
SPATARU, Briana M. (ROU)
6-1 6-3
FINALE IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB)/
ARLI, Eda (TUR)(1)
TANEVA, Maria (BUL)/(3)
TSONEVA, Mihaela (BUL)
6-3 7-5
Mladost Grill Open 2018, Zagreb, Croatia, U14, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2/3. kolo: Lav Visković (2), Ognjen Gajić; 3/3. kolo: Marko Miletički
Glavni žreb
1. kolo: Vanja Petrov, Vuk Rađenović (16)
2. kolo: Aleksa Marković (WC),  Luka Rupnjak
1/4 finale JOVANOVIĆ, Luka (SRB, 5) POW, Luca (GBR) 1-6 7-6(4) 1-6
Dubl
1/2 finale JOVANOVIĆ, Luka (SRB)/
VUKADIN, Noa (CRO)(2)
OBRUL, Lun (SLO)/
PREMZL, Maj (SLO)(4)
6-4 6-2
FINALE JOVANOVIĆ, Luka (SRB)/
VUKADIN, Noa (CRO)(2)
KEREMEDCHIEV, Svetlin (BUL)/
POLJIČAK, Mili (CRO)(1)
6-2 6-1
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Lara Stojanovski
3. kolo: Lea Rupnjak (13),  Laura Dukić (15), Andrea Obradović (11), Tijana Sretenović (16)
1/4 finale PETKOVIĆ, Anja (SRB, 5) BARTASHEVICH, Yaroslava (RUS, 4) 3-6 1-6
ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB, 2) ROWINSKA, Malwina (POL, 6) 6-1 2-6 6-2
1/2 finale ŠUVIRDENKOVA, Darja (SRB, 2) MALETIĆ, Marijana (CRO, 3) 2-6 3-6
Montreux International TE U14, Montreux, Switzerland, U14, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Anđela Lazarević (Q)
Neride Cup 2018, Rakovnik, , U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Danijel Krstevski
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale RISTIĆ, Mia (SRB) NOVAKOVA, Veronika (CZE) 6-3 6-3
1/2 finale RISTIĆ, Mia (SRB) ZIDELOVA, Viktorie (CZE, WC) 6-3 6-2
FINALE RISTIĆ, Mia (SRB) BARTUNKOVA, Nikola (CZE) 0-6 2-6
Bellevue Cup 2018, Ulcinj, Montenegro, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
 2. kolo: Mateja Stefanović
1/4 finale VUKOMANOVIĆ, Todor (SRB) SPYROU, Chris (GRE, WC) 0-6 1-6
VIRIJEVIĆ, Lazar (SRB) WASANTHA, Dilhan (GBR) 2-6 4-6
Dubl
1/2 finale VIRIJEVIĆ, Lazar (SRB)/
ĐOKIĆ, Matej (BIH)
ŠIŠIĆ, Fatih (BIH)/
SPYROU, Chris (GRE)
6-2 1-6 15-13
FINALE VIRIJEVIĆ, Lazar (SRB)/
ĐOKIĆ, Matej (BIH)
WASANTHA, Dilhan (GBR)/
YIGIN, Deren (GER)
3-6 4-6
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale GRUJIĆ, Jovana (SRB) BUKARICA, Milana (SRB) 6-0 6-0
VAJA, Klara (SRB) MIHALJEVIĆ, Tara (SRB) 6-2 6-3
MARIĆ, Dunja (SRB) MARKOVIĆ, Anđelija (SRB) 6-1 6-3
POPOVSKI, Milica (SRB) LAKIĆ, Iva (MNE) 6-4 6-3
1/2 finale MARIĆ, Dunja (SRB) GRUJIĆ, Jovana (SRB) 3-6 4-6
POPOVSKI, Milica (SRB) VAJA, Klara (SRB) 6-4 6-4
FINALE GRUJIĆ, Jovana (SRB) POPOVSKI, Milica (SRB) 6-3 6-2
Dubl
1/2 finale GRUJIČ, Jovana (SRB)/
MARIĆ, Dunja (SRB)
POPOVSKI, Milica (SRB)/
VAJA, Klara (SRB)
6-4 6-2
MARKOVIĆ, Anđelija (SRB)/
MIHALJEVIĆ, Tara (SRB)
BREOOKS, Amelie (GBR)/
GEVORKIAN, Naira (RUS)
1-6 5-7
FINALE GRUJIČ, Jovana (SRB)/
MARIĆ, Dunja (SRB)
BREOOKS, Amelie (GBR)/
GEVORKIAN, Naira (RUS)
6-3 6-3