Turniri od 23.03 – 29.03.

Bahrain F1 Futures, Manama, Bahrain, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 1) DE VALK, Roy Sarut (NED, Q) 6-1 6-1
JANDRIĆ, Darko (SRB) ROELOFSE, Ruan (RSA, 2) 2-6 1-6
2. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 1) DE GOEIJEN, Bobbie (NED) 6-2 6-3
1/4 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 1) MERCKX, Jonas (BEL, 6) 4-6 0-5, predaja
Dubl
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB)/
COOPER, Joe (GBR)
GRIEKSPOOR, Scott (NED)/
GRIEKSPOOR, Tallon (NED) (4)
4-6 4-6
Istarska rivijera, Rovinj, Croatia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo STAMENKOVIĆ, Petar (SRB) SHCHERBA, Vitalii (UKR) 0-6 0-6
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB) FUGINA, Vid (SLO) 6-3 6-1
SIBINOVIĆ, Vukašin (SRB) WEINHANDL, Lukas (AUT) 0-6 1-6
ĆURČIN, Aleksandar (SRB) VLČEK, David (SVK) 4-6 6-2 6-1
TRBOJEVIĆ, Vuk (SRB) ĆURAVIĆ, Luka (CRO) 0-6 0-6
2/4. kolo ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB) CUTULI, Mirko (ITA) 6-7(3) 6-1 1-6
ĆURČIN, Aleksandar (SRB) SAMARDŽIJA, David (CRO) 7-5 1-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 5) VAN DE ZANDSCHULP, Botic (NED, Q) 0-6 7-5 3-6
BJELICA, Ivan (SRB) ŠABANOV, Matej (CRO, WC) 6-3 3-6 6-4
2. kolo BJELICA, Ivan (SRB) BRTNICKY, Filip (CZE, LL) 6-3 6-2
1/4 finale BJELICA, Ivan (SRB) KOLAR, Zdenek (CZE, SE) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo BJELICA, Ivan (SRB)/
ZEKIĆ, Miljan (SRB)
CORNEA, Vlad Victor (ROU)/
LUNCANU, Petru-Alexandru (ROU) (4)
2-6 4-6
Egypt F11 Men’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga

Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 5) DE MONTFALCON, Maxime (SUI, WC) 6-1 6-1
2/2. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB, 5) SCHOERNER, Leo Kim (GER) 6-7(4) 4-6
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 4) SMOLA, Maciej (POL, Q) 7-6(4) 6-3
VUČIĆ, Ilija (SRB) DRZEWIECKI, Karol (POL) 6-2 6-3  
ČONKIĆ, Petar (SRB) POSPISIL, Yaroslav (CZE,1) 4-6 5-7
2. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB) JEBAVY, Toman (CZE,8, Q) 2-6 3-6
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 4) RATNIUK, Maxim (RUS) 6-4 6-1
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB, 4) TRUBRIG,  Christian (AUT, 7) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB) (3)
DE MONTFALCON, Maxime (SUI)/
SABRY, Sherif (EGY)
6-3 6-4
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB) (3)
FELLINE, Christian (ITA)/ (WC)
GIANNUZZI, Alessio (ITA)
6-4 6-2
1/2 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
VUČIĆ, Ilija (SRB) (3)
SALABA, Libor (CZE)/
SATRAL, Jan (CZE) (2)
6-1 3-6 3-10
6th Hellenic Zeus ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $10.000, tvrda podloga
 Livestream Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) KOSTNER, David (ITA) 6-2 6-0
2/2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1) KAPSHUK, Artem (UKR) 6-1 6-2
Glavni žreb
1. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB) KAPOGIANNIS, Charalampos (GRE) 6-4 7-5
MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1, Q) MIKOS, Konstantinos (GRE) 6-2 6-3
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1, Q) MARTIN, Toby (GBR) 7-6(4) 6-3
BEJTULAHI, Denis (SRB) KALOVELONIS, Markos (RUS) 6-3 3-6 6-4
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 1, Q) SAFRANEK, Vaclav (CZE, 8) 4-6 5-5, predaja
BEJTULAHI, Denis (SRB) BEGA, Alessandro (ITA, 6, Q) 6-1 6-4
1/2 finale BEJTULAHI, Denis (SRB) MANAFOV, Vladyslav (UKR, 3) 4-6 6-3 1-6
Dubl
1. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB)/
PEHAR, Antun (CRO)
BROKAKIS, Ioannis (GRE)/(WC)
STERGIOU, Ioannis (GRE)
7-6(5) 6-1
1/4 finale BEJTULAHI, Denis (SRB)/
PEHAR, Antun (CRO)
GRIGORIU, Patrick (ROU)/
PAVAL, Costin (ROU) (1)
7-5 5-7 8-10
AHMET ERGUDEN CUP, Antalya, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 6) EREMIN, Edoardo (ITA) 6-4 6-4
2. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 6) CELIKBILEK, Altug (TUR, WC) 4-1, predaja
1/4 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB, 6) RODRIGUEZ, Ricardo (VEN, 3) 7-5 5-7 6-3
1/2 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB, 6) DMITRIEV, Kirill (RUS, 8) 6-0 7-6(1)
FINALE JANKOVIĆ, Miki (SRB, 6) KUZMANOV, Dimitar (BUL, 4) 6-2 0-6 3-6
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
BOIS, Michael (FRA)
FABIAN, Patrik (SVK)/
SPROCH, Dominik (SVK)
7-6(6) 7-6(5)
1/4 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
BOIS, Michael (FRA)
LOPEZ-PEREZ, Enrique (ESP)/
ZHANG, Zhizhen (CHN) (2)
W/O

Quanzhou City, China, $50.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 5) ZHANG, Ying (CHN) 6-2 1-6 6-4 
2/3. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 5) LEE, Pei-Chi (TPE) 6-7(6) 6-1 4-6
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
HSU, Chieh-Yu (TPE)
HOZUMI, Eri (JPN)/ (4)
NINOMIYA, Makoto (JPN)
3-6 4-6
Chang ITF Pro Circuit 2015, Bangkok, Thailand, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB) GAI, Ao (CHN, Q) 6-0 6-4
2. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB) JANG, Su Jeong (KOR, 4) 4-6 0-6
Dubl
1. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB)/
JANG, Su  Jeong (KOR)
HIBINO, Noa (JPN)/
KATO, Miyu (JPN)
4-6 6-2 10-4
1/4 finale LUKIĆ, Vojislava (SRB)/
JANG, Su  Jeong (KOR)
WANNASUK, Nungnadda (THA)/
WONGTEANCHAI, Varunya (THA) (4)
6-4 6-1
1/2 finale LUKIĆ, Vojislava (SRB)/
JANG, Su  Jeong (KOR)
SHARIPOVA, Sabina (UZB)/
VINOGRADOVA, Polina (RUS)
W/O
FINALE LUKIĆ, Vojislava (SRB)/
JANG, Su  Jeong (KOR)
SIMMONDS, Chanel (RSA)/ (1)
WEBLEY-SMITH, Emily (GBR)
6-4 6-4
6th Hellenic Zeus ITF Pro Circuit, Heraklion, Greece, $10.000, tvrda podloga
 Livestream Satnica
Kvalifikacije
2/2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 1) SIOPACHA, Maria (CYP) 6-3 6-2
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB, 6) ANGHELESCU, Alexandra (USA) 2-6 0-6
NIKITOVIĆ, Nina (SRB) VALENSTEIN, Alexandra (USA, 4) 3-6 2-6
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 5) MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, Q) 6-3 3-6 4-6
SPREMO, Milana (SRB, 7) LAVRIKOVA,  Ekaterina (RUS, Q) 6-0 6-3
ČUROVIĆ, Tamara (SRB,8) KRATZER, Ashley (USA,Q) 6-1 6-2
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB) ROHANOVA, Petra (CZE) 4-6 3-6
2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, Q) CIOBANU, Daniela (MDA) 3-6 4-6
ČUROVIĆ, Tamara (SRB,8) KAIRI, Angeliki (GRE, WC) 6-4 1-6 6-4
SPREMO, Milana (SRB,7) ROHANOVA, Petra (CZE) 6-4 7-5
1/4 finale SPREMO, Milana (SRB,7) SAKKARI, Maria (GRE, 1) 2-6 0-6 
ČUROVIĆ, Tamara (SRB,8) GRAMMATIKOPOULOU, Valentini (GRE, 4, WC) 1-6 2-6 
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/(1)
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)
CIOBANU, Daniela (MDA)/
PINTO, Giorgia (ITA)
6-1 6-0
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB)/
NIKITOVIĆ, Nina (SRB)
KAIRI, Angeliki (GRE)/
ROHDE-MOE, Caroline (NOR)
1-6 2-6
SELAKOVIĆ, Nevena (SRB)/
SPREMO, Milana (SRB)
ANGHELESCU,  Alexandra (USA)/
KOBELT, Madeleine (USA)
7-5 6-4
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
GHITESCU, Andreea (ROU)
NANCARROW, Alexandra (AUS)/
SAKKARI, Maria (GRE, 2)
 3-6 5-7
1/4 finale SELAKOVIĆ, Nevena (SRB)/
SPREMO, Milana (SRB)
NANCARROW, Alexandra (AUS)/
SAKKARI, Maria (GRE, 2)
3-6 0-6
BONIĆ, Barbara (SRB)/(1)
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)
KAIRI, Angeliki (GRE)/
ROHDE-MOE, Caroline (NOR)
6-3 6-2 
1/2 finale  BONIĆ, Barbara (SRB)/(1)
ČUROVIĆ, Tamara (SRB)
GRAMMATIKOPOULOU, Valentini (GRE)/ (4)
KOMARDINA, Anastasiya (RUS)
4-6 2-6
Sportevsion Itf Future Winter Tour, El Kantanoui, Tunisia, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo POPIVODA, Mila (SRB) AVVANTAGGIATI, Vittoria (ITA) 7-5 3-6 2-6
AHMET ERGUDEN CUP, Antalya, Turkey, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo LAZAREVIĆ, Katarina (SRB) MALYSHEVA, Daria (RUS) 6-2 6-0
2/3. kolo LAZAREVIĆ, Katarina (SRB)  – BRUEHWILER,  Jessica (SUI) 3-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, 7) KLASEN, Charlotte (GER) 6-0 7-5
KAČAR, Marina (SRB) ROMEO, Caroline (FRA) 4-6 3-6
2. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB, 7) TEHRANI, Tina (USA, Q) 6-2 6-0
1/4 finale ERIĆ, Doroteja (SRB, 7) AKSU, Ayla (TUR) 3-6 5-7
Dubl
1. kolo KAČAR, Marina (SRB)/
DYBA, Marta (POL)
CUYPERS, Dorien (BEL)/ (WC)
UZCATEGUI, Aymet (VEN)
6-7(5) 7-6(3) 7-10

II ITF Juniors Vinaros, Castellon, Spain, G2, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB) TORAN RIBES, Maria (ESP, WC) 6-4 4-6 6-2 
2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB) PEREZ-SOMARRIBA, Estela (ESP, Q) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
GUTIERREZ CARRASCO, Maria (ESP)
BOUZO ZANOTTI, Noelia (ESP)/
BURILLO ESCORIHUELA, Irene (ESP)
6-2 3-6 5-10
Copa Sultana-Mayaguez 2015, Mayaguez, Puerto Rico, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo KOZAROV, Katarina (SRB) MALONEY, Eliz (GBR, 8) 2-6 3-6
DRAŽIĆ, Katarina (SRB) DAS, Nandini (IND, 4) 1-6 0-6
Dubl
1. kolo KOZAROV, Katarina (SRB)/
DAS, Nandini (IND) (2)
FAYBYSHEV, Sabrina (USA)/
FORSTER, Bridget (USA)
6-7(4) 6-4 4-10
2nd Qatar ITF Junior Open 2015, Doha, Qatar, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) JUFAIRI, Omar (QAT, WC) 6-1 6-0
2. kolo BUTULIJA, Boris (SRB) SABUGUEIRO, Antonio (POR, 2) 6-4 4-6 6-1
1/4 finale BUTULIJA, Boris (SRB) DANCU, Vlad Andrei (ROU) 4-6 6-2 3-6
Dubl
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB)/
DANCU, Vlad Andrei (ROU)
BANDEIRA, Salvador (POR)/
SABUGUEIRO, Antonio (POR) (4)
3-6 6-4 6-10
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB, 4) slobodna
2/3. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB, 4) SINGH, Anaya (IND) 6-1 6-1
3/3. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB, 4) GAL, Anja (SLO, 5) 1-6 3-6

XXII TAÇA INTERNACIONAL MAIA JOVEM 2015, Maia, Portugal, U14, C1, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB) LAFONT, Nicolas (FRA, Q) 1-6 3-6
Dubl
1. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
QUINZI, Gianluca (ITA)(7)
CORREIA CORTEZ, Sebastiano (POR)/ (WC)
MAGALHAES, Rodrigo (POR)
6-1 6-3
2. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
QUINZI, Gianluca (ITA)(7)
ENNEN, Timo (GER)/
SPERL, Michael (GER)
4-6 7-5 7-10
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo STANKOVIĆ,  Aleksandra (SRB, 13) DEL BARRIO, Carla (ESP, Q) 6-1 6-0
SKROBONJA, Anđela (SRB, 2) MENDES, Matilde (POR, WC) 6-1 6-0
2. kolo STANKOVIĆ,  Aleksandra (SRB, 13) FONTE, Maria Ines (POR) 4-6 6-4 2-6
SKROBONJA, Anđela (SRB, 2) MARTINEZ CIREZ, Carlota (ESP) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo STANKOVIĆ,  Aleksandra (SRB)/
SKROBONJA, Anđela (SRB) (3)
EDIBSON MESSIAH, Dami (ESP)/
REY GARCIA, Alba (ESP)
6-3 7-5
2. kolo STANKOVIĆ,  Aleksandra (SRB)/
SKROBONJA, Anđela (SRB) (3)
AKHALAIA, Mariami (MDA)/
YAKIMAKHO, Alisa (BLR)
6-1 6-2
1/4 finale STANKOVIĆ,  Aleksandra (SRB)/
SKROBONJA, Anđela (SRB) (3)
BRAGA, Alexandra Diana (ROU)/
GARRIGUES, Coralie (FRA) (5)
2-6 2-6
GD TENNIS CUP, Antalya, Turkey, U14, C2, tvrda podloga
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo DAŠIĆ, Lav (SRB)  SCHLAGENHAUF, Noah (GER, LL) 4-6 6-4 0-6
Dubl
1. kolo DAŠIĆ, Lav (SRB)/
OZMEN, Aare Bedrican (EST)
AZKARA, Arda (TUR)/
CETIN, Guney Ege (TUR)
6-7(2) 3-6