Turniri od 23.02 – 01.03.

Dubai Tuty Free Tennis Championships, Dubai, UAE, ATP500, $2.503.810, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ĐERE, Laslo (SRB) MELZER, Jurgen (AUT, 1) 2-6 6-4 6-4
2/2. kolo ĐERE, Laslo (SRB) POUILLE, Lucas (FRA, 5) 7-6(3) 3-6 2-6
Glavni žreb Finala/Rekordi
1. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) POSPISIL, Vasek (CAN) 6-4 6-4
2. kolo ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) GOLUBEV, Andrey (KAZ) 6-1 6-2
1/4 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) ILHAN, Marsel (TUR, Q) 6-1 6-1
1/2 finale ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) BERDYCH, Tomas (CZE, 4) 6-0 5-7 6-4
FINALE ĐOKOVIĆ, Novak (SRB, 1) FEDERER, Roger (SUI, 2) 3-6 5-7
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
QURESHI, Aisam Ul-Haq (PAK)
POSPISIL, Vasek (CAN)/
ROGER VASSELIN, Edouard (FRA, 3)
6-2 6-3
ĐOKOVIĆ, Novak (SRB)/
ĐERE, Laslo (SRB, WC)
BOPANNA, Rohan (IND)/
NESTOR, Daniel (CAN, 4)
2-6 5-7
1/4 finale  ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
QURESHI, Aisam Ul-Haq (PAK)
CHARDY, Jeremy (FRA)/
ROSOL, Lukas (CZE)
6-1 6-2
1/2 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
QURESHI, Aisam Ul-Haq (PAK)
INGLOT, Dominic (GBR)/
MERGEA, Florin (ROU)
6-7(2) 6-4 11-9
FINALE ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
QURESHI, Aisam Ul-Haq (PAK)
BOPANNA, Rohan (IND)/
NESTOR, Daniel (CAN, 4)
4-6 1-6
Abierto Mexicano Telcel, Acapulco, Mexico, ATP500, $1.548.755, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb Finala/rekordi
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB) GARZA, Daniel (MEX, WC) 6-4 6-3
LAJOVIĆ, Dušan (SRB) KOKKINAKIS, Thanasi (AUS, Q) 6-4 7-6(4)
KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) DIMITROV, Grigor (BUL, 3) 3-6 7-5 0-6
2. kolo TROICKI, Viktor (SRB) GIRALDO, Santiago (COL, 7) 6-3 6-4
LAJOVIĆ, Dušan (SRB) KARLOVIĆ, Ivo (CRO, 6) 6-3 3-6 1-6
1/4 finale TROICKI, Viktor (SRB) ANDERSON, Kevin (RSA, 4) 6-3 3-6 3-6
Dubl
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB)/
SITAK, Artem (NZL)
RAMIREZ, Cesar (MEX, WC)/
REYES-VARELA, Miguel Angel (MEX)
5-7 6-7(5)

Abierto Mexicano Telcel, Acapulco, Mexico, International, $250.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) SCHMIEDLOVA, Anna (SVK) 6-2 6-1
2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) LARSSON, Johanna (SWE) 1-6 2-6 
Qatar Total Open, Doha, Qatar, Premier, $731.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB, 7) PUTINTSEVA, Yulia (KAZ) 4-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB) ZHENG, Saisai (CHN ,LL) 6-0 6-2
2. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB) KVITOVA, Petra (CZE, 1) 3-6 1-2, predaja

Kolkata, India,$50.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB) SILVA, Frederico Ferreira (POR) 6-4 6-7(4) 3-6
KRSTIN, Peđa (SRB) JANKOVIĆ, Miki (SRB) 6-4 3-6 1-3, predaja
2. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB) RAMANATHAN, Ramkumar (IND) 1-6 7-5 5-7
Dubl
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
BEMELMANS, Ruben (BEL)
ALBOT, Radu (MDA)/
GHEDIN, Riccardo (ITA, 1)
6-3 7-5
JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
SAFWAT, Mohamed (EGY)
MARCAN, Dino (CRO)/
ŠANČIĆ, Antonio (CRO)
2-6 3-6
1/4 finale BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
BEMELMANS, Ruben (BEL)
ANDROIĆ, Toni (CRO)/
MEKTIĆ, Nikola (CRO)
6-2 6-3
1/2 finale BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
BEMELMANS, Ruben (BEL)
DEVVARMAN, Somdev (IND)/
NEDUNCHEZHIYAN, Jeevan (IND)
6-7(9) 7-6(5) 9-11

OPT Circuit – Iran F5, Kish, Iran, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 2) Slobodan
2/2. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 2) ALEYASIN, Hamidreza (IRI) 6-3 6-2
Glavni žreb
1. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB) WESTERHOF, Boy (NED, 1) 6-7(4) 4-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB) DUBINSKI, Artur (BLR) 1-6 3-6
JANDRIĆ, Darko (SRB, Q) DOUMBIA, Sadio (FRA) 1-6 6-3 1-6
VUČIĆ, Ilija (SRB) MANAFOV, Vladyslav (UKR, 4) 7-6(5) 6-4
2. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB) MARGAROLI, Luca (SUI) 4-6 6-3 6-2
1/4 finale VUČIĆ, Ilija (SRB) IVASHKA,  Ilya (BLR, 7) 1-6 1-6
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/
WESTERHOF, Boy (NED, 1)
SEBAOUN, Leo Julien (JPN)/
ZHANG, Zhizhen (CHN)
6-1 7-6()
ČONKIĆ, Petar (SRB)/
MARKOVIĆ, Goran (SRB)
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
FABER, Mateo (CRO)
6-4 4-6 11-9
1/4 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/
WESTERHOF, Boy (NED, 1)
DUBINSKI, Artur (BLR)/
LIUTAREVICH, Ivan (BLR)
6-3 6-2
ČONKIĆ, Petar (SRB)/
MARKOVIĆ, Goran (SRB)
INZERILLO, Jerome (FRA)/
MARIE, Jules (FRA, 4)
0-6 1-6
1/2 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/
WESTERHOF, Boy (NED, 1)
MUNOZ-ABREU, Jordi (VEN)/
VERVOORT, Mart (NED, 3)
4-6 6-4 9-11
TRENTINO, Trento, Italy, $15.000, tepih
Satnica
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB) BESTER, Philip (CAN) 3-6 1-6
Soho Square Egypt F7 Men’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo RADULOVIĆ, Luka (SRB) CACACE, Gianmarco (ITA) 1-6 2-6
ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB) WEINHANDL, Lukas (AUT) 6-1 7-6(4)
ARSIĆ, Nikola (SRB) DI IANNI, Ercole (ITA) 0-6 2-6
DŽALETA, Nikola (SRB) PIPOLI, Nicola (ITA) 1-6 1-2, predaja
2/3. kolo ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB) NA, Jung-Woong (KOR, 3) 0-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 4) VENTURINO, Thibault (FRA, Q) 6-2 6-1 
2. kolo TEPAVAC, Marko (SRB, 4) PECOTIĆ, Matija (CRO) 7-6(5) 7-5
1/4 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 4) NEUCHRIST, Maximilian (AUT, 6) 3-6 6-3 7-5
1/2 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 4) POSPISIL, Jaroslav (CZE, 1) 5-7 6-3 6-4
FINALE TEPAVAC, Marko (SRB, 4) SILLANPAA, Henrik (FIN) 6-3 6-2
Dubl
1. kolo TEPAVAC, Marko (SRB)/
WAKITA, Shunsuke (JPN, WC)
GEENS, Clement (BEL)/
SALMAN, Omar (BEL)
2-6 7-5 10-5
ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB)/
PECOTIĆ, Matija (CRO)
NEDELKO, Ivan (RUS)/
VATUTIN, Alexey (RUS)
3-6 6-2 10-2
1/4 finale TEPAVAC, Marko (SRB)/
WAKITA, Shunsuke (JPN, WC)
MIEDLER, Lucas (AUT)/
NEUCHRIST, Maximilian (AUT, 3)
0-6 1-6
ĐOKOVIĆ, Đorđe (SRB)/
PECOTIĆ, Matija (CRO)
BADANOV, Dmytro (UKR)/
SURCHENKO, Dmitry (RUS)
3-6 5-7
Sportevasion ITF Future Winter Tour, El Kantaoui, Tunisia, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB) GADJIEV, Alan (UZB) 3-6 5-7
Dubl
1. kolo MILOVIĆ, Željko (SRB)/
VELLODI, Keshav (USA, WC)
BELLIER, Antoine (SUI)/
KANAR, Jonathan (FRA)
W/O
1/4 finale MILOVIĆ, Željko (SRB)/
VELLODI, Keshav (USA, WC)
ŠABANOV, Ivan (CRO)/
ŠABANOV, Matej (CRO, 2)
0-6 5-7

Ladies Neva Cup 2015, Saint-Petersburg, Russia, $50.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DOLONC, Vesna (SRB, 6) KAMENSKAYA, Viktoria (RUS) 6-3 6-2
JOROVIĆ, Ivana (SRB) KHAZANIUK, Deniz (ISR) 6-4 6-3
2/3. kolo DOLONC, Vesna (SRB, 6) TARASOVA, Alena (RUS, WC) 6-0 6-4
JOROVIĆ, Ivana (SRB) MIKULČIĆ, Ema (CRO, 4) 6-3 6-0
3/3. kolo DOLONC, Vesna (SRB, 6) MARTINCOVA, Tereza (CZE, 1) 6-4 4-6 7-5
JOROVIĆ, Ivana (SRB) IANCHUK, Olga (UKR, 8) 6-4 6-1
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, Q) RUS, Arantxa (NED) 6-3 2-6 6-4
DOLONC, Vesna (SRB, Q) VINOGRADOVA, Polina (RUS, WC) 7-5 7-5
2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, Q) DIATCHENKO, Vitalia (RUS, 1) 6-4 2-1, predaja
DOLONC, Vesna (SRB, Q) LIM, Alize (FRA) 6-1 7-5
1/4 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB, Q) OSTAPENKO, Jelena (LAT, Q) 7-6(5) 1-6 4-6
DOLONC, Vesna (SRB, Q) SAIDOVA, Shakhlo (RUS, WC) 7-6(3) 2-6 6-3
1/2 finale DOLONC, Vesna (SRB, Q) TIG, Patricia Maria (ROU) 5-7 1-6
Fresh Start Women’s Open, Santa Fe, CA, USA, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB) GALLOVITS-HALL, Edina (ROU) 6-4 5-7 4-6
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
SOYLU, Ipek (TUR, 3)
LEON, Sabastiani (MEX)/
MCCARTHY, Kaitlyn (USA, Q)
7-5 7-6(1)
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
SOYLU, Ipek (TUR, 3)
CHEN, Kelly (USA)/
LIU, Claire (USA, WC)
7-5 7-5
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
SOYLU, Ipek (TUR, 3)
LAO, Danielle (USA)/
WONG, Keri (USA, 2)
6-2 6-3
FINALE STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
SOYLU, Ipek (TUR, 3)
CRAWFORD, Samantha (USA)/
MUHAMMAD, Asia (USA, 1)
0-6 3-6
Jolie Ville Golf Tournament, Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 4) Slobodna
NIKITOVIĆ, Nina (SRB) PEKTOROVA, Hana (CZE) 1-6 1-6
2/3. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 4) KITAGAWA, Rio (JPN) 7-6(3) 6-3
3/3. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 4) GUO, Xiao Xuan (CHN) 6-4 6-2
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, Q) KENNEL, Karin (SUI, 7) 7-6(6) 6-3 
LUKIĆ, Vojislava (SRB, 4) KHARCHENKO,  Anastasia (UKR, WC) 6-2 6-1
ERIĆ, Doroteja (SRB, 6) GAYDARZHI, Ksenia (RUS) 5-7 3-6
RADANOVIĆ, Dejana (SRB) PRIBYLOVA, Anna (RUS, WC) 6-0 6-2
2. kolo LUKIĆ, Vojislava (SRB, 4) TERZIYSKA, Julia (BUL) 4-6 0-6
RADANOVIĆ, Dejana (SRB) LUANGNAM, Nudnida (THA, 5) W/O
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, Q) KUSHKHOVA, Aminat (RUS, WC) 5-7 0-6
4eme OPEN GDF SUEZ DE LA VILLE DE MACON, Macon, France, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Dubl
1. kolo ZORIĆ, Nataša (SRB)/
HONCOVA, Michaela (SVK)
DECKER, Margot (FRA)/
ENMER, Myriam (FRA)
6-4 6-3
1/4 finale ZORIĆ, Nataša (SRB)/
HONCOVA, Michaela (SVK)
THOLEY, Lea (FRA)/
TOULY, Carla (FRA, 3)
4-6 0-6
ITF WOMEN PALMANOVA CALVIA III, Palmanova, Spain, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOKIĆ, Katarina (SRB) SCHAFFNER RIERA, Aina (ESP, WC) 6-4 7-5
2. kolo JOKIĆ, Katarina (SRB) BOLSOVA ZADOINOV, Aliona (ESP) 1-6 0-6
GD TENNIS 10000$ WOMEN’S, Antalya, Turkey, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo MILOVANOVIĆ, Džina (SRB) Slobodna
POPIVODA, Mila (SRB) Slobodna
2/3. kolo MILOVANOVIĆ, Džina (SRB) APONASENKO, Vasilisa (RUS, 5) 7-5 7-6(6)
POPIVODA, Mila (SRB) HANCHAROVA, Lizaveta (BLR) 5-7 2-6
3/3. kolo MILOVANOVIĆ, Džina (SRB) HANCHAROVA, Lizaveta (BLR) 6-3 6-4
Glavni žreb
1. kolo MILOVANOVIĆ, Džina (SRB, Q) CHELI, Camille (FRA) 4-6 6-1 2-6 

Copa El Salvador, La Libertad, El Salvador, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/3. kolo DRAŽIĆ, Katarina (SRB, 5) Slobodna
2/3. kolo DRAŽIĆ, Katarina (SRB, 5) MIGUEL MICCOLO, Miranda (ESA) 6-3, 6-3
3/3. kolo DRAŽIĆ, Katarina (SRB, 5) NUNEZ, Daniela (CUB, 4) 6-2 6-0
Glavni žreb
1. kolo DRAŽIĆ, Katarina (SRB, Q) RAMASAMY, Brindtha (CAN, 4) 3-6 1-6
Dubl
1. kolo DRAŽIĆ, Katarina (SRB)/
KING, Caroline Maria (GBR)
MIGUEL MICCOLO, Miranda (ESA)/
RICHTER, Pamela (GUA, WC)
6-4 7-6(4)
1/4 finale DRAŽIĆ, Katarina (SRB)/
KING, Caroline Maria (GBR)
OBANDO, Daniela (HON)/
PORTALATIN, Karla (DOM, 2)
3-6 0-6
Oslo ITF 2015, Oslo, Norway, G4, tvrda podloga
23-28.02. Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB) FOSS ABRAHAMSEN, Johannes (NOR) 7-5 6-1
2/3. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB) AYCART, Pablo (ESP) 6-0 6-1
3/3. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB) OLJONS, Axel (SWE, 3) 6-2 6-4
Glavni žreb
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 6) OLJONS, Axel (SWE, LL) 3-6 3-6
MILADINOVIĆ, Marko (SRB, Q) COZMA, Daniel (ROU, 3) 3-6 6-2 6-4
2. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, Q) DUSSIN, Louis (FRA) 2-6 0-6
Dubl
1. kolo BUTULIJA, Boris (SRB)/
KAPLJA, Aljaz Jakob (SLO, 2)
BELLAMY, Roscoe (USA)/
MERMERSKY, Sebastian (USA)
6-3 6-2
1/4 finale BUTULIJA, Boris (SRB)/
KAPLJA, Aljaz Jakob (SLO, 2)
BROVILLE, Maxence (FRA)/
DUSSIN, Louis (FRA)
W/O
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 6) FAA HVIDING, Dorthea (NOR) 7-6(13) 6-4
POPOVIĆ, Natalija (SRB) ORTEVALL, Sandra (SWE, 4) 4-6 2-6
2. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB, 6) BJORK, Linnea (SWE) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo POPOVIĆ, Natalija (SRB)/
HELMI, Olga (DEN, 3)
ROKKE, Caterina Luisa (NOR)/
KJORSTAD, Thilde (NOR, WC)
6-3 6-3
VUKOVIĆ, Jovana (SRB)/
KUCZER, Daria (POL, 2)
ALEXANDROVA, Eva (BLR)/
SOROKOLET, Kristina (RUS)
6-1 4-6 3-10 
1/4 finale  POPOVIĆ, Natalija (SRB)/
HELMI, Olga (DEN, 3)
FERDING, Ida (SWE)/
VIKTOROVITCH, Alexandra (SWE)
4-6 6-3 10-7 
1/2 finale POPOVIĆ, Natalija (SRB)/
HELMI, Olga (DEN, 3)
HILLINGSO, Rebekka La Cour (DEN)/
JANSEN FIGUERAS, Helena (ESP)
5-7 6-3  4-10

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate glavnog žreba

Kungens Kanna & Drottningens Pris, Stockholm, Sweden, U14, C1, tvrda podloga
Livescore Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2/2.k. Nikola KIJAC (12)
Glavni žreb
1. kolo ZOROJA, Ilija (SRB) RIVERA, Leyton (SWE) 1-6 4-6
POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 6) slobodan
ŽIVOTIĆ, Goran (SRB) TORDENDAHL, Tim (SWE, WC) 0-3, predaja
2. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 6) ARSOV, Viktor (SWE) 6-3 6-0
3. kolo POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 6) KNIAZEU, Mikhail (BLR) 6-1 7-5
1/4 finale POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 6) DESCHAMPS, Allan (FRA, 14) 1-6 7-5 2-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2/2.k. Mihaela ĐAKOVIĆ (8)
Glavni žreb
1. kolo STANKOVIĆ,  Aleksandra (SRB) JAKOVLEVA, Anna (LAT, Q) 6-4 7-5 
ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, Q) ELDE, Emilie (NOR) 5-7 3-6
2. kolo  STANKOVIĆ,  Aleksandra (SRB) TIKHONOVA, Anastasia (RUS,12) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB)/
ZELIĆ, Iva (CRO)
HINDOVA, Denisa (CZE)/
OZTURK, Zeynep Naz (TUR)
2-6 3-6
STANKOVIĆ,  Aleksandra (SRB)/
OLIYNYKOVA, Oleksandra (RUS)
KRAFT, Thea (SWE)/
LEIJON, Anna (SWE, WC)
6-3 6-3
2. kolo STANKOVIĆ,  Aleksandra (SRB)/
OLIYNYKOVA, Oleksandra (RUS)
DALAKISHVILI, Mariam (GEO)/ SHANIDZE,  Ana (GEO,4) 6-1 5-7 11-9
1/4 finale STANKOVIĆ,  Aleksandra (SRB)/
OLIYNYKOVA, Oleksandra (RUS)
BILOKIN, Margaryta (UKR)/
YERSH, Kseniya (BLR, 6)
2-6 0-6
FOCUS tennis academy 2015, Rotterdam, Netherlands, U16, C3, tvrda podloga
Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 2) DE VEER, Jiva (NED) 4-6 6-1 7-6(4)
2. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 2) OKAFOR, Sylvi Chidera Oreigbemil (NED) 6-2 6-1
1/4 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 2) PICCINETTI, Lisa (ITA) 1-6 1-6
Dubl
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
BEZUKLADOVA, Sofia (RUS, 1)
ANTONIOU, Katerina (NED)/
BOERSMA, Jente (NED)
6-7(5) 5-7