Turniri od 23.01 – 29.01.

Ove nedelje nema ATP turnira
GS AUSTRALIAN OPEN 2017

Ove nedelje nema WTA turnira
GS AUSTRALIAN OPEN 2017

Aktobe Open, Aktobe, Kazakhstan, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo RADOJKOVIĆ, Milan  (SRB) KOTOV, Pavel (RUS, 5) 3-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 3) KOTOV, Pavel (RUS, Q) 6-1 6-1
2. kolo PETROVIĆ, Danilo (SRB, 3) LOBKOV, Alexander (RUS) 6-3 4-6 6-3
1/4 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB, 3) MANAFOV, Vladyslav (UKR, 5) 1-6 4-6
Egypt Men’s Futures, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, trvda podloga

Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BLAGOJEVIĆ, Veljko (SRB) GOVEAS, Garyan (IND, 15) 1-6 0-6
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB) PASSALACQUA, Giorgio (ITA) 4-6 7-5 6-7(5)
GD TENNIS CUP, Antalya, Turkey, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB, 5) slobodan
STOJČEVIĆ, Luka (SRB) GUERRA, Davide (ITA) 0-6 3-6
MARKOVIĆ,Goran (SRB, 14) BOYER, H.Dusty (USA) 3-6 4-6
MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) MELNITSKIY, Alexandr (RUS) 6-2 6-0
2/3. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB, 5) JAKOB, Florian (GER) 6-1 6-2
MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) TAKEDA, Naoki (JPN) 1-6 0-6
3/3. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB, 5) SULUOGLU, Sefa (TUR, 15) 6-1 6-2
Glavni žreb
1. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB, Q) KOBELT, Peter (USA) 5-7 5-7
MIDTOWN ATHLETIC CLUB WESTON, Weston, FL, USA, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB) LIPOVSEK P., Tomas (ARG, 1) 1-6 4-6
KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, SE) TOREBKO, Peter (GER, 4) 5-7 3-6
Dubl
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB)/
BRKIĆ, Tomislav (BIH)
ESCOBAR, Gonzalo (ECU)/
MARTINEZ, Luis D.(VEN)(1)
3-6 3-6

ENGIE OPEN ANDREZIEUX-BOUTHEON 42, Andrezieux-Boutheon, France, $60.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 7) STRAKHOVA, Valeriya (UKR) 6-7(5) 6-0 6-2
2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 7) FRECH, Magdalena (POL, Q) 6-4 6-1
1/4 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB, 7) MARTINCOVA, Tereza (CZE) 6-3 2-6 6-4
1/2 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB, 7) SMITKOVA, Tereza (CZE) 6-2 6-1
FINALE JOROVIĆ, Ivana (SRB, 7) KONTAVEIT, Anett (EST, 3) 4-6 6-7(5)
Hammamet Open, Hammamet, Tunisia, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo MIJATOVIĆ, Mia (SRB) GAGGINI, Valentina (ITA) 6-2 6-2
2/2. kolo MIJATOVIĆ, Mia (SRB) BOUZO ZANOTTI, Noelia (ESP, 8) 2-6 5-7
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Bojana (SRB) DINU, Cristina (ROU, 1) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Bojana (SRB)/
MIJATOVIĆ, Mia (SRB)(WC)
PAPAMICHAIL, Despina (GRE)/
PIGOSSI, Laura (BRA)(2)
4-6 0-6
GD TENNIS CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 2) KURZ, Karoline (AUT) 6-1 6-1
ČVOROVIĆ, Sara (SRB, WC) FUJIOKA, Nozomi (JPN) 0-6 3-6
2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 2) DU, Zhima (CHN, Q) 6-2 7-5
1/4 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 2) EVTIMOVA, Dia (BUL, 6) 6-1 6-4
1/2 finale RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 2) SERBAN, Raluca Georgiana (ROU, 4) 6-7(5) 0-6
Al-Solaimaneyah EGY F2 Women’s Future, Cairo, Egypt, $15.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) SOKAL, Hanna (BLR, Q) 6-1 6-1
2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) SCHOLSEN, Helene (BEL, 7) 5-7 6-7(3)
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
ARSHINKOVA, Petia (BUL)
AL NABHANI, Fatma (OMA)/
SAMIR, Sandra (EGY)(3)
4-6 6-7(6)

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Mundial Juvenil de Tenis, Ibarra, Ecuador, G1, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 8) slobodna
2. kolo VUKOVIĆ, Draginja (SRB, 8) HERTEL, Ania (POL) 1-6 6-3 3-6
Dubl
1/4 finale VUKOVIĆ, Draginja (SRB)/
HERTEL, Ania (POL)(7)
LI, Ann (USA)/
MA, Lea (USA)(4)
4-6 6-4 3-10
ITF Junior Tunisia 1, Hammamet, Tunisia, G2, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB) DIEZ PLAGARO, Angela (ESP, WC) 3-6 7-5 7-5
2. kolo VUKOVIĆ, Jovana (SRB) CADAR, Selma Stefania (ROU, 3) 3-6 4-6
Dubl  
1/4 finale VUKOVIĆ, Jovana (SRB)/
BERBEROVIĆ, Nefisa (BIH)
NAHIMANA, Sada (BDI)/
OVUNC, Selin (TUR)(3)
4-6 4-6
Donetsk City Cup, Cherkassy, Ukraine, G2, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB, 3) SHUMEIKO, Pavel (UKR) 6-3 6-2
2. kolo KIROVSKI, Konstantin (SRB, 3) BELOBORODKO, Ilya (UKR) 6-3 6-3
1/4 finale KIROVSKI, Konstantin (SRB, 3) KARPOVETS, Igor (UKR, 6) 1-6 7-5 1-6
Dubl  
1/4 finale KIROVSKI, Konstantin (SRB)/
KLIMOV, Philipp (RUS)(3)
KHITROU, Daniil (BLR)/
SKINDZER, Zhan (BLR)
6-4 6-4
1/2 finale KIROVSKI, Konstantin (SRB)/
KLIMOV, Philipp (RUS)(3)
KARPOVETS, Igor (UKR)/
MASHTAKOV, Nikita (UKR)(1)
6-4 5-7 10-8
FINALE KIROVSKI, Konstantin (SRB)/
KLIMOV, Philipp (RUS)(3)
BRAYNIN, Aleksandr (UKR)/
SIROUS, Yevgen (UKR)
6-2 6-1
I. CLTK Cup, Prague, Czech Republic, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Kvalifikacije
3/3. kolo: Mihaela ĐAKOVIĆ (1)
ITF East African 18 & Under Junior Circuit 2017, Nairobi, Kenya, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo ESKIĆ, Relja (SRB) slobodan
2. kolo ESKIĆ, Relja (SRB) MIKULA, Michal (POL, 15) 0-6 6-7(3)
Dubl
1/4 finale ESKIĆ, Relja (SRB)/
STAJSZCZAK, Aron (POL)
MOSES, Dennis (ZIM)/
POGNON, Christophe (FRA)(5)
4-6 6-7(5)
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB, 5) KOTECHA, Sneha (KEN) 6-1 0-6 5-7
ŠARIĆ, Mila (SRB) NIYONKURU, Aisha (BDI, 7) 6-4 6-3
SOKOVIĆ, Nevena (SRB) MARANDEL, Lola (FRA, LL) 6-1 6-3
2. kolo ŠARIĆ, Mila (SRB) RANAIVO, Narindra Corrine (MAD) 6-1 7-5
SOKOVIĆ, Nevena (SRB) ELLIOTT, Olivia (GBR, 2) 6-4 6-0
1/4 finale ŠARIĆ, Mila (SRB) MARTINS, Destinee (GBR) 3-6 6-3 3-6
SOKOVIĆ, Nevena (SRB) GONZALEZ, Estefania (VEN) 6-2 0-6 6-4
1/2 finale SOKOVIĆ, Nevena (SRB) MARTINS, Destinee (GBR) 4-6 4-6
Dubl
1/4 finale ŠARIĆ, Mila (SRB)/
SOKOVIĆ, Nevena (SRB)
ELLIOTT, Olivia (GBR)/
KARUNARATNE, Aditya (SRI)(1)
6-3 6-7(9) 10-8
JOKSOVIĆ, Doroteja (SRB)/
LAUSECKER, Lisa Marie (AUT)(2)
MARTINS, Destinee (GBR)/
TOPALOVIĆ, Aleksandra (GBR)
6-4 2-6 8-10
1/2 finale ŠARIĆ, Mila (SRB)/
SOKOVIĆ, Nevena (SRB)
GONZALEZ, Estefania (VEN)/
NIYONKURU, Aisha (BDI)(4)
6-4 6-3
FINALE ŠARIĆ, Mila (SRB)/
SOKOVIĆ, Nevena (SRB)
LAGARDE, Tiffany (CAN)/
POPYK, Juliya (UKR)(3)
6-0 6-3
Siroki Brijeg Open 16 Week 2, Široki Brijeg, Bosnia/Herzegovina, G5, tepih
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Đorđe ZEKONJIĆ (WC); 2/3. kolo: Vanja DOBRNJAC (1)
Glavni žreb
1. kolo JUHAS, Kristijan (SRB) SAVIN, Roko (CRO, 1) 4-6 6-1 3-6
STOJANOVIĆ, Luka (SRB, WC) GRUBIŠIĆ, Andrej (BIH) 1-6 6-4 6-2
PJERANOVIĆ, Strahinja (SRB, WC) SUBAŠIĆ, Kerim (BIH, Q) 6-7(4) 1-6
ŽIVKOVIĆ, Stefan (SRB, WC) VEHOVEC, Jan (SLO, 5) 6-3 2-6 3-6
2. kolo STOJANOVIĆ, Luka (SRB, WC) VUJIĆ, Marko (AUT) 1-6 4-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
3/3. kolo: Anđela JOCOVIĆ
Glavni žreb
1. kolo STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, 1) TAGASHEVA, Vera (UKR, Q) 6-3 6-2
ĐOKIĆ, Teodora (SRB, WC) SIPEK, Lana (CRO, 5) 1-6 1-6
BABIĆ, Jovana (SRB) ABDEL-AZIZ, Donia (GBR, 2) 6-4 6-3
2. kolo BABIĆ, Jovana (SRB) ZVEREVA, Vlada (BLR) 0-6 0-6
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, 1) GLAVAS, Sheila (SLO) 4-6 2-6
Dubl
1/4 finale JOCOVIĆ, Anđela (SRB)/
GUDELJ, Vanja (NED)
ABDEL-AZIZ, Donia (GBR)/
SARIOGLAN, Zeynep Sena (TUR)(1)
W/O
BABIĆ, Jovana (SRB)/
KANAPATSKAYA, Viktoriya (BLR)
SUNJIĆ, Neli (CRO)/
ZEČEVIĆ, Andrea (CRO)
6-1 6-7(6) 10-5
1/2 finale JOCOVIĆ, Anđela (SRB)/
GUDELJ, Vanja (NED)
BABIĆ, Jovana (SRB)/
KANAPATSKAYA, Viktoriya (BLR)
1-6 5-7
FINALE BABIĆ, Jovana (SRB)/
KANAPATSKAYA, Viktoriya (BLR)
GLAVAS, Sheila (SLO)/
MAŠIĆ, Laura (CRO)(2)
6-4 6-7(3) 5-10

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

Les Petits As, Tarbes, France, U14, C1, asfalt
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2/3. kolo: Oliver Sabo Rac (6)
Glavni žreb
2. kolo: Stefan Popović (5);
1/4 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 3) CHEN, Derrick (GBR, 10) 3-6 6-3 6-4
1/2 finale MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 3) BERNARD, Alexander (USA, 8) 4-6 6-2 6-4
FINALE MEĐEDOVIĆ, Hamad (SRB, 3) NARDI, Luca (ITA, 4)  2-6 5-7
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2/3. kolo: Iva Divac
Glavni žreb
1. kolo: Ana Vilček
2017 Tennis Europe Winter Cup by HEAD, Kiev, Ukraine, B12, Qualifying rounds, tvrda podloga
27-29.01. Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
GRUPA D: Belarus, Georgia, Italy, Romania, SERBIA, Ukraine
SRBIJA B12: Branko ĐURIĆ, Aleksa PISARIĆ, Zoran LUDOŠKI
1/4 finale Srbija B12 3-0 Belorusija B12
 Aleksa PISARIĆ  – Artus YURKEVICH 6-2 6-1
Branko ĐURIĆ Mikalai BANKOU 6-1 6-0
Branko ĐURIĆ/
Lazar LUDOŠKI
Mikalai BANKOU/
Ivan IVANOVICH
6-3 3-6 10-7
1/2 finale Srbija B12 2-1 Ukrajina B12
Aleksa PISARIĆ Erik TKALENKO 1-6 6-2 5-7
Branko ĐURIĆ Oleksandr GURIEV 6-2 6-2
Aleksa PISARIĆ/
Branko ĐURIĆ
Oleksandr GURIEV/
Maxym KULISH
6-2 7-6(3)
FINALE Srbija B12 1-2 Rumunija B12
Aleksa PISARIĆ Robert GUNA 3-6 0-6
Branko ĐURIĆ David MANU 6-0 6-2
Aleksa PISARIĆ/
Branko ĐURIĆ
Mihai Alexandru COMAN/
David MANU
5-7 3-6
SRBIJA B12 je osvojila 2. mesto i KVALIFIKOVALA SE za završni turnir