Turniri od 22.10 – 28.10.

Valencia, Spain, € 1,424,850, tvrda podloga
Livescore Satnica
Glavni žreb
1. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 3) SIMON, Gilles (FRA) 4-5, predao T.J.
    Basel, Switzrland, € 1,404,300, tvrda podloga
Livescore Satnica
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 8) DIMITROV, Grigor (BUL) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
NESTOR, Daniel (CAN)    (1)
CHIUDINELLI, Marco (SUI)/
LAMMER, Michael                (WC)
6-0 6-4
TROICKI, Viktor (SRB)/
ANDERSON, Kevin (RSA)
BOSSEL, Adrien (SUI)/
LAAKSONEN, Henri (SUI)    (WC)
6-2 6-2
1/4 finale TROICKI, Viktor (SRB)/
ANDERSON, Kevin (RSA)
BRACCIALI, Daniele (ITA)
CERMAK, Frantisek (CZE)
7-5 5-7 5-10
ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
NESTOR, Daniel (CAN)    (1)
KUBOT, Lukasz (POL)
SEPPI, Andreas (ITA)
7-6(2) 6-4
1/2 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
NESTOR, Daniel (CAN)    (1)
BRACCIALI, Daniele (ITA)
CERMAK, Frantisek (CZE)
6-3 6-4
FINALE ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
NESTOR, Daniel (CAN)    (1)
HUEY, Treat Conrad (PHI)
INGLOT, Dominic (GBR)
7-5 6-7(4) 10-5

Ove nedelje nema WTA turnira na kojima učestvuju teniserke iz Srbije

Porto Alegre, Brazil$35, 000+H, šljaka
Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĐOKOVIĆ, Marko (SRB) LOPES, Tiago (BRA) 3-6 4-6 
Glavni žreb
1. kolo PAŠANSKI, Boris (SRB) SOUZA, Joao (BRA, 8) 6-3 3-6 6-3
2. kolo PAŠANSKI, Boris (SRB) KIRCHE, Leonardo (BRA) 2-6 4-6
Dubl
1. kolo PAŠANSKI, Boris (SRB)/
ŠKUGOR, Franko (CRO)
CERVENAK, Pavol (SVK)/
SATSCHKO, Alexander (GER)
6-4 6-7(5) 8-10

                                                Poitiers, France,  $ 100.000, tvrda podloga
 Livescore  Satnica
Dubl
1. kolo DOLONC, Vesna (SRB)/
MOULTON-LEVY, Megan (USA) (3)
DZEHALEVICH, Ekaterina (BLR)/
KALASHNIKOVA, Oksana (GEO)
3-6 6-3 7-10
Ismaning, Germany, $ 75,000+H, tepih
 Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo SPREMO, Milana (SRB) HUBER, Luisa Marie (GER, WC) 4-6 6-0 5-7
Glavni žreb
1. kolo  JOVANOVSKI, Bojana (SRB) BIRNEROVA, Eva (CZE) 1-6 5-7
Dubrovnik, Croatia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo
STOJANOVIĆ, Nina (SRB) RELJIĆ, Aleksandra (SRB) 6-2 6-1 
UZELAC, Tijana (SRB) LUCCHETTA, Alessandra (ITA) 6-2 6-3 
OSTOJIĆ, Kristina (SRB) PRADOVA, Martina (CZE, 15) 6-3 6-1 
2/3. kolo TOMIĆ, Danijela (SRB, 8) STANIKOVA, Monika (SVK) 6-3 4-6 4-6
STOJANOVIĆ, Nina (SRB) ZAVODSKA, Veronika (CZE, 14) 4-6 6-2 4-6 
OSTOJIĆ, Kristina (SRB) UZELAC, Tijana (SRB) 7-6(4) 6-1  
3/3. kolo OSTOJIĆ, Kristina (SRB) BABIĆ, Vladica (MNE, 6) 2-6 3-6
Dubl
1. kolo TOMIC, Danijela (SRB)/
KNOLL, Xenia (SUI)
KOPRCINA, Neda (CRO)/
ZAFIROVA, Dalia (BUL)
6-2 6-1
1/4 finale TOMIC, Danijela (SRB)/
KNOLL, Xenia (SUI)
BUTKOVSKA, Lucia (SVK)/
SHAKOVETS, Christina (GER)  (1)
6-4 4-6 7-10
Monastir, Tunisia, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ADAMOVIĆ, Katarina (SRB) COLLOMBON, Alix (FRA, 8) 6-3 6-4 
2. kolo ADAMOVIĆ, Katarina (SRB) FLINK, Varvara (RUS) 6-4 3-6 3-6
Ashkelon, Israel, $ 10,000, tvrda podloga
 Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB, 1) slobodna
PETROVIĆ, Bojana (SRB) slobodna
2/3. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB, 1) AROL WIEGAND, Shiran (ISR) 6-4 6-2 
PETROVIĆ, Bojana (SRB) LEIVO, Ella (FIN, 4, WC) 2-6 0-6 
3/3. kolo  NOVČIĆ, Anđela (SRB, 1) SHAFIR, Yaar Ester (ISR) 6-2 6-3 
Glavni žreb
1. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB, Q) KOLAT, Natalia (POL, SE) 2-6 3-6
Dubl
1. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB)/
MARINKOVIĆ, Mila (GBR)
CADAR, Elena-Teodora (ROU)/
MIKHEEVA, Alina (RUS)
2-6 1-6
Antalya, Turkey, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo   KOSTIĆ, Natalija (SRB, 3) SUSSARELLO, Sara (ITA) 6-2 6-4
2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 3) VDOVENCO, Anastasia (MDA) 5-7 7-5 6-2
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB, 3) IANCHUK, Elizaveta (UKR, 6) 2-6 6-4 1-6

Dubrovnik, Croatia, $ 15,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) WALTERSCHEID-TUKIC, Nikolas (GER) 7-5 6-1 
2/3. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB) MLAKAR, Miha (SLO, 10) 7-5 2-6 6-7(2) 
Glavni žreb
1. kolo  BJELICA, Ivan (SRB, 4) KEKEZ, Duje (CRO) 7-6(3) 3-6 6-2  
VUČIĆ, Ilija (SRB) KOVALIK, Jozef (SVK, 6) 6-4 2-6 2-6
2. kolo BJELICA, Ivan (SRB, 4) ROLA, Blaz (SLO) 6-4 3-6 4-6
Dubl
1. kolo BJELICA, Ivan (SRB)/ 4
ŠABANOV, Matej (CRO)
VUČIĆ, Ilija (SRB)/
DRAGANJA, Tomislav (CRO)
7-5 3-6 6-10
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
VIDAK, Antun (CRO)
BENDE, Saso (SLO)/
ŽANINOVIĆ, Luka (CRO)
6-3 6-4   
1/4 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/
DRAGANJA, Tomislav (CRO)
DELIĆ, Mate (CRO)/
KEKEZ, DUJE (CRO)
7-5 5-7 10-5
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
VIDAK, Antun (CRO)
ANDROIĆ, Toni (CRO)/
MARCAN, Dino (CRO)
3-6 4-6
1/2 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/
DRAGANJA, Tomislav (CRO)
MICHALICKA, Marek (CZE)/
POSPISIL, Jaroslav (CZE)  (1)
6-3 3-6 10-4 
FINALE VUČIĆ, Ilija (SRB)/
DRAGANJA, Tomislav (CRO)
ANDROIC, Toni (CRO)/
MARCAN, Dino (CRO)        (3)
5-7 1-6
Alger, Algeria, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 8) BEN HASSEN, Ameur (TUN, Q) 6-2 7-5
2. kolo ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 8) RACHIDI, Younes (MAR) 1-4, predao Z.A.
Antalya, Turkey, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo PERIĆ, Nebojša (SRB) VANNESTE, Jeroen (BEL, 2) 1-6 1-6 
TEPAVAC, Marko (SRB) GRABUL, Dimitar (MKD) 3-6 predaja TM
Glavni žreb
1. kolo  BEJTULAHI, Denis (SRB) BASIC, Mirza (BIH, 4) 3-6 4-6
Dubl
1.kolo BEJTULAHI, Denis (SRB)/
FILIPENKO, Viktor (HUN)
DMITRIEV, Kirill (RUS)/
MARGAROLI, Luca (SUI)    (4)
6-4 6-1 
1/4 finale BEJTULAHI, Denis (SRB)/
FILIPENKO, Viktor (HUN)
ADAKTUSSON, Jacob (SWE)/
ARVIDSSON, Isak (SWE)
6-4 6-4
1/2 finale BEJTULAHI, Denis (SRB)/
FILIPENKO, Viktor (HUN)
FORCIN, Maxime (FRA)/
THIVANT, Yannick (FRA)
4-6 6-4 8-10
Heraklion, Greece, $ 10,000, tepih
Livescore Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 2) slobodan
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB) slobodan
2/3. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 2) COUACAUD, Enzo (FRA) 7-6(8) 7-6(4) 
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB) MASSA, Alexandre (FRA, 3) 2-6 1-6 
3/3. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 2) KELLOVSKY, Dominik (CZE) 6-2 6-0 
Glavni žreb
1. kolo  JANKOVIĆ, Miki (SRB) PULGAR-GARCIA, Jaime (ESP) 6-7(5) 6-4 4-6
KRSTIN, Peđa (SRB, Q) MARTI, Yann (SUI) 6-4 2-6 6-4
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, Q) SADECKY, Alexander (SUI, 8) 4-6 6-7(5)
Dubl
1. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
KRSTIN, Peđa (SRB)
HAUSER, Jens (SUI)/
SONG, Evan (USA)
6-2 6-2
1/4 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
KRSTIN, Peđa (SRB)
JAKUPOVIC, Alexandros (GRE)/
JANKOVITS, Yannick (FRA) 2
6-3 2-6 7-10
Birmingham, AL, USA, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/4. kolo KOPRIVICA, Miloš (SRB) BARNES, Mack (USA) 6-1 6-1
2/4. kolo KOPRIVICA, Miloš (SRB) CAMASMIE, Mateus (BRA) 7-6(4) 3-6 6-4  
3/4. kolo KOPRIVICA, Miloš (SRB) EDWARDS, Sam (USA) 7-6(5) 6-3 
4/4. kolo  KOPRIVICA, Miloš (SRB) CADOGAN, Joseph (TRI, 7) 4-6 3-6 

Osaka Mayor’s Cup, Osaka, Japan, GA, tvrda podloga
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 3) NAKAMURA, Yuhei (JPN, WC) 6-3 6-3 
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 3) SAITO, Takashi (JPN) 6-4 6-4
3. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 3) LEE, Duck Hee (KOR) 6-2 6-2
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB, 3) HONG, Seong Chan (KOR) 6-7(5) 4-5 predaja
Dubl
1. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
HOYT, Evan (GBR)             (1)
HONG, Seong Chan (KOR)/
KIM, Dukyoung (KOR)
6-3 6-4
2. kolo MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
HOYT, Evan (GBR)             (1)
GOTO, Shotaro (JPN)/
MASUO, Reona (JPN)
6-3 6-0
1/4 finale MILOJEVIĆ, Nikola (SRB)/
HOYT, Evan (GBR)             (1)
MMOH, Michael (USA)/
MYLNIKOV, Tommy (CAN)
1-6 2-6
Autumn Indoor 2012, Almere, Netherlands, G4, tvrda podloga
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo SUČEVIĆ, Luka (SRB, 4) ZOUTERIKS, Jeroen (NED, WC) 4-6 6-7(3) 
11th, ITF Junior Championships, Dubai, United Arab Emirates, G4, tvrda podloga
Satnica
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/2. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB, 5) NORONHA, Simran (IND) 6-2 6-1
2/2. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB, 5) ALAJELLY, Halla (IRQ) 6-3 6-4 
Glavni žreb
1. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB, Q) ISKA, Teertha (IND, 3) 3-6 0-6 
SABLJAREVIĆ, Sofia (SRB) ABU ALHAJ, Anna (JOR, WC) 6-1 6-0 
2. kolo  SABLJAREVIĆ, Sofia (SRB) APONASENKO, Vasilisa (RUS, 1) 1-6 0-6
Dubl
1. kolo SABLJAREVIĆ, Sofia (SRB)/
CIANCI, Claudia (POR)
STRAND, Elisabet (SWE)/
KARDUM HOLJEVAC, Viktoria (SWE)
6-3 6-0  
SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB)/
BHIMJIYANI, Devanshi G (IND)
ISKA, Akshara (IND)/
ISKA, Teertha (IND)
2-6 2-6
1/4 finale SABLJAREVIĆ, Sofia (SRB)/
CIANCI, Claudia (POR)
CHERNYSHKOVA, Daria (RUS)/ 1 SHARYPOVA, Olga (RUS) 2-6 4-6
SAS Junior ITF 2, Stellenbosch, South Africa, G5, tvrda podloga
Satnica
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo  KLARIĆ, Vanja (SRB) KRUGER, Jone (RSA) 6-1 6-2
2. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB) VAN HEERDEN, Marli (RSA, ) 6-1 6-1
1/4 finale KLARIĆ, Vanja (SRB) BHUNU, Valeria (ZIM, 4) 0-6 3-6
Dubl
1. kolo KLARIĆ, Vanja (SRB)/
VAN HEERDEN, Marli (RSA)  (4)
NEETHLING, Kiana (RSA)/
VAN DER BERG, Nina (RSA)
6-3 1-6 11-13

Larnaca, Cyprus, U14, G3, tvrda podloga
Satnica
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/1. kolo Katarina DRAŽIĆ (SRB, 2) Anthoula PANAGIOTOU (CYP, WC) 6-3 6-2
Glavni žreb
1. kolo Katarina DRAŽIĆ (SRB, Q) Ekaterina TRETYAKOVA (RUS) 6-2 6-4
2. kolo Katarina DRAŽIĆ (SRB, Q) Maria KHOMCHENKO (RUS, Q) 4-6 1-6
Dubl
1. kolo Katarina DRAŽIĆ (SRB)/
Polina SARANTCEVA (RUS)
Eliza OMIROU (CYP)/
Paula Mihaela ONITA (ROU)
1-6 6-7(2)