Turniri od 22.10 – 28.10.

SWISS INDOORS BASEL, Basel, Switzerland, ATP 500, €2.442.740, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Kvalifikacije
1/2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 1) ISTOMIN, Denis (UZB) 6-4 7-5
ĐERE, Laslo (SRB, 8) DONSKOY, Evgeny (RUS) 6-0 4-6 6-3
2/2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 1) COPIL, Marius (ROU) 3-6 4-6
ĐERE, Laslo (SRB, 8) JAZIRI, Malek (TUN, 2) 6-2 6-3
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) FEDERER, Roger (SUI, 1) 2-6 6-4 4-6
ĐERE, Laslo (SRB, Q) FRITZ, Taylor (USA, WC) 0-6 5-7
LAJOVIĆ, Dušan (SRB, LL) MANNARINO, Adrian (FRA) 6-7(4) 6-1 6-2
2. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, LL) BAUTISTA AGUT, Roberto (ESP, 8) 7-6(6) 3-6 3-6

BNP PARIBAS WTA FINALS, Singapore, Singapore, WTA Finals, $7.000.000, tvrda podloga
WTA 21-28.10. WTA forum
Angelique KERBER, Caroline WOZNIACKI, Naomi OSAKA, Petra KVITOVA,
Sloane STEPHENS, Elina SVITOLINA, Karolina PLISKOVA, Kiki BERTENS

LIMA CHALLENGER COPA CLARO, Lima, Peru, $50.000+H, šljaka
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB) DELLIEN, Hugo (BOL, 8) 4-6 5-7
KRSTIN, Peđa (SRB) DELBONIS, Federico (ARG, 2) 2-6 2-6
Dubl
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
KRSTIN, Peđa (SRB)
SOUSA, Pedro (POR)/
VERVOORT, Mark (NED)
6-7(1) 2-6
2018 LIZHOU INTERNATIONAL CHALLENGER, Liuzhou, China, $50.000+H, tvrda podloga
ATP-CH Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 6) CHUNG, Yunseong (KOR, Q) 6-1 1-0, ret.
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 6) SCHNUR, Brayden (CAN) 6-4 7-6(5)
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 6) LI, Zhe (CHN) 7-6(7) 4-6 6-3
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 6) KAVČIČ, Blaž (SLO) 3-6 6-3 6-4
FINALE KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 6) ALBOT, Radu (MDA, 1) 2-6 6-4 3-6
Dubl
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
LI, Zhe (CHN)
BALAJI, N.Sriram (IND)/
MYNENI, Saketh (IND)(4)
1-6 6-3 8-10

Santa margherita di Pula, Santa margherita di Pula, Italy, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo STOJANOVIĆ, Luka (SRB) ACQUAROLI, Gianluca (ITA, 15) 1-6 0-6
RADOJKOVIĆ, Milan (SRB) SUMMARIA, Corrado (ITA, 8) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
TOREBKO, Peter (GER)(4)
APOSTOL, Bogdan Ionut (ROU)/
FRUNZA, Nicolae (ROU)
6-3 6-4
1/4 finale RADOJKOVIĆ, Milan (SRB)/
TOREBKO, Peter (GER)(4)
JECAN, Mircea-A. (ROU)/
TATOMIR, Luca G. (ROU)
2-6 3-6
Waco Regional $25K Men’s Collegiate Series, Waco, TX, USA, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 1) slobodan
PETRONIJEVIĆ, Uroš (SRB) RAMIREDDY, Abhimanyu (USA) 6-2 6-2
2/3. kolo BUTULIJA, Boris (SRB, 1) TSYGURA, Kyrylo (USA) 3-6 4-6
PETRONIJEVIĆ, Uroš (SRB) MORENO, Jose R.M. (MEX) 6-0 6-1
3/3. kolo PETRONIJEVIĆ, Uroš (SRB) ZSIGA, Mate (HUN, WC) 4-6 6-4 3-6
Vietnam F4 Futures – Hai Dang Cup 2018, Tay Ninh, Vietnam, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB) SAFIULLIN, Roman (RUS, 1) 1-6 1-6
Dubl
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
LOMAKIN, Grigoriy (KAZ)(3)
NGUYEN, Bui-Tri (VIE)/
TRINH, Ling Giang (VIE)(WC)
6-2 6-7(5) 10-8
1/4 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
LOMAKIN, Grigoriy (KAZ)(3)
FRIBERG, Karl (SWE)/
OLLERT, Lukas (GER)
6-4 4-6 10-5
1/2 finale MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
LOMAKIN, Grigoriy (KAZ)(3)
ALCANTARA, Francis C. (PHI)/
ERIKSSON, Markus (SWE)(1)
7-6(4) 3-6 7-10
Egypt Men’s Futures, Sharm El Sheikh, Egypt, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĐORĐEVIĆ, Aleksa (SRB) GORODYNSKYI, Vladyslav (UKR) 7-6(5) 1-6 2-6
Tennis Future Hamburg, Hamburg, Germany, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB, 12) slobodan
2/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB, 12) CLAESSON, Johan (SWE) 6-3 3-6 6-1
3/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB, 12) BERTIMON, Maxence (FRA, 5) 6-7(3) 1-6
Glavni žreb
1. kolo DALJEV, Pavle (SRB, LL) TRINKER, Jonas (AUT) 6-3 1-6 1-6
Magic Hotel Tours, Monastir, Tunisia, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 4) slobodan
RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB) ZRIBI, Rayen (TUN) 7-5 6-4
2/3. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 4) ABDELOUAHID, Anas (USA) 6-4 6-2
RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB) RATSARATANY, Loix (FRA, 14) 2-6 7-6(5) 4-6
3/3. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, 4) DENISOV, Ivan (RUS, 12) 6-4 6-2
Glavni žreb
1. kolo JANDRIĆ, Darko (SRB, Q) SONKIN, Jeremy (USA) 2-6 1-6
Dubl
1. kolo RADOVANOVIĆ, Tadija (SRB)/
SKADARKA, Stefan (AUS)(WC)
. INSERRA, Nicolo (ITA)/
SINNER, Jannik (ITA)
6-7(1) 5-7
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
MANSINEIRAS C., Oscar (ESP)
BERTOLA, Remy (SUI)/
STEINEGGER, Yannik (SUI)
4-6 2-6
GD TENNIS CUP, Antalya, Turkey, $15.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, 14) slobodan
MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) RIEDER, Horst (ITA, 16) 3-6 1-6
2/3. kolo ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, 14) MILUSHEV, Plamen (BUL) 6-3 0-6 6-7(3)

INTERNATIONAUX FEMININS DE LA VIENNE, Poitiers, France, $80.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB) SCHMIEDLOVA, Anna Karolina (SVK, 3) 1-6 2-6
ITF Women’s Circuit – Nanning, Nanning, China, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo NIKOLIĆ, Tijana (SRB) XIAO, Zheng Hua (CHN) 3-6 3-6
Collector Bank Norwegian Open, Oslo, Norway, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB) URZHUMOVA, Valeriya (RUS, 16) 1-6 2-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 11) ELDE, Emilie (NOR) 6-4 6-3
2/2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 11) LISTER, Cornelia (SWE, 6) 1-6 3-6
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
KOBELT, Madeleine (USA)
KLAFFNER, Melanie (AUT)/
WACHACZYK, Julia (GER)
3-6 2-6
REPUBLICAN GIRLS, Istanbul, Turkey, $25.000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 6) KUBAREVA, Anna (BLR, Q) 6-1 6-2
2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 6) OZ, Ipek (TUR, WC) 6-2 6-1
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 6) MONOVA, Polina (RUS) 6-1 3-6 6-3
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 6) RUSE, Elena Gabriela (ROU) 6-3 6-3
FINALE STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 6) SERBAN, Raluca G. (ROU) 2-6 5-7
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
MRDEŽA, Tereza (CRO)(2)
KUBAREVA, Anna (BLR)/
TALBI, Shalimar (BLR)(WC)
6-3 6-4
1/4 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
MRDEŽA, Tereza (CRO)(2)
SEZER, Melis (TUR)/
SIMION, Oana Georgeta (ROU)
3-6 6-3 10-6
1/2 finale STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
MRDEŽA, Tereza (CRO)(2)
SERBAN, Raluca G. (ROU)/
SILICH, Alina (RUS)
6-3 6-2
FINALE STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
MRDEŽA, Tereza (CRO)(2)
KAZIONOVA, Ekaterina (RUS)/
MONOVA, Polina (RUS)
3-6 7-6(5) 6-10
LOUSADA INDOOR OPEN I, Lousada, Portugal, $15.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo STOJANOVIĆ, Gabrijela (SRB) MATOS S.F., Jizel (GBR) 0-6 0-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

Vorarlberg Open, Dornbirn, Austria, G5, tepih
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Marko TOPO (Q)
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo: Nataša ŠUTIĆ (WC)
Riad 21, Rabat , Morocco, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
2. kolo: Viktor JOVIĆ (4)
1/4 finale ŽIVOTIĆ, Goran (SRB, 5) LUIS, Tomas (POR) 3-6 6-3 6-2
1/2 finale ŽIVOTIĆ, Goran (SRB, 5) BENCHAKROUN, Aissa (MAR) 6-4 6-3
FINALE
ŽIVOTIĆ, Goran (SRB, 5) KILANI, Yassir (MAR, 1, WC) 6-2 3-6 4-6
 
LTAT ITF Junior Grade 4, Nonthaburi, Thailand, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1/4 finale SKROBONJA, Anđela (SRB, 1) JATTAVAPORNVANIT, Pimrada (THA, 11) 1-6 6-7(1)
Alfa TI Cup 3, Budapest, Hungary, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
3/3. kolo: Filip MANDOVIĆ
Glavni žreb
1/4 finale JUHAS, Kristijan (SRB, 5) KEKI, Mark (HUN) 6-2 6-3
1/2 finale JUHAS, Kristijan (SRB, 5) VELCZ, Zsombor (HUN, 6) 3-6 4-6
Dubl
1/2 finale JUHAS, Kristijan (SRB)/
MANDOVIĆ, Filip (SRB)
KEKI, Mark (HUN)/
VOROS, Mate (HUN)(1)
5-7 2-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
3/3. kolo: Vanja VIDANOVIĆ (7)
Glavni žreb
2. kolo: Anđela LOPIČIĆ
I TROFEO DAVID FERRER, Alicante, Spain, G5, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo: Tara GANČEV
2018 ITF JUNIOR MASTERS, Chengdu, China, Junior Masters, tvrda podloga
Nema naših predstavnika

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

11º TORNEO INTERNACIONAL CADETE DE SANXENXO, Sanxenxo – Pontevedra, Spain, U16, C1, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale JOVANOVIĆ, Luka (SRB, 7) KAMROWSKI, Marcel (POL, 2) 2-6 1-6
Dubl
1/2 finale JOVANOVIĆ, Luka (SRB)/
GAZIVODA, Milo (MNE)(2)
MATHEU, Daniel (ESP)/(3)
RAMOS MEMBRIVES, Carlos J. (ESP)
1-6 6-1 10-7
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1/4 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 1, Q) ZAYTSEVA, Ksenia (RUS, 6) 6-2 6-2
1/2 finale IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 1, Q) GOMEZ, Carolina (ESP) 6-4 2-6 6-2
FINALE IDRIZOVIĆ, Fatma (SRB, 1, Q) SIMEVA, Aleksandra (MKD, 2) 6-1 6-4
Nicosia Field Club U14, Nicosia, Cyprus, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
3. kolo: Aleksa Mišić (Q)
1/4 finale MARKOVIĆ, Aleksa (SRB, 15) LUNGU, Mihai Viorel (ROU, 6) 6-4 4-6 5-7
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Tijana Sretenović (2)
GRAN CANARIA YELLOW BOWL, Telde – Gran Canaria, Spain, U14, C1, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
3. kolo: Andrea Obradović (3)
1/4 finale RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB, 10) NAEF, Celine (SUI, 2) 2-6 2-6
Dubl
1/2 finale OBRADOVIĆ, Andrea (SRB)/
RADIVOJEVIĆ, Lola (SRB)(3)
KOZAKOVA, Karolina (SUI)/
NAEF, Celine (SUI)(1)