Turniri od 22.09 – 28.09.

MALAYSIAN OPEN, KUALA LUMPUR, Kuala Lumpur, Malaysia, $910.520, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, WC) DANIEL, Taro (JPN, WC) 6-2 6-4
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, WC) BENNETEAU, Julien (FRA, 4) 4-6 3-6
SHENZHEN OPEN, Shenzhen, China, $655.955, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 3) Slobodan
2/3. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 3) BRUNSTROM, Johan (SWE) 7-6(2) 7-6(5)
3/3. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 3) MATSUI, Toshihide (JPN) 6-2 7-6(8)
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB, Q) KLIZAN, Martin (SVK, Q) 5-7 6-1 3-0, ret.
2. kolo TROICKI, Viktor (SRB, Q) FERRER, David (ESP, 1) 6-3 6-4
1/4 finale TROICKI, Viktor (SRB, Q) GIRALDO, Santiago (COL, 6) 6-7(6) 3-6

Dongfeng Motor Wuhan Open, Wuhan, China, Premier, $2,440,070, tvrda podloga
 21-27.09. Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB) MAKAROVA, Ekaterina (RUS, 13) 2-6 2-6
IVANOVIĆ, Ana (SRB, 9) PAVLYUCHENKOVA, Anastasia (RUS) 5-7 5-6, predaja
JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 10) MCHALE, Christina (USA) 6-4 6-4
2. kolo JANKOVIĆ, Jelena (SRB, 10) VANDEWEGHE, Coco (USA) 1-4, predaja

Orleans, France, 106,5K+H, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB) GUEZ, David (FRA, A) 2-6 4-6
Dubl
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB)/
TOŠIĆ, Goran (SRB) (Alt)
DE SCHEPPER, Kenny (FRA)/
MARTIN, Fabrice (FRA)  (WC)
4-6 6-7(2) 
Kenitra, Morocco, €42,5K, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB) RAMOS VINOLAS, Albert (ESP, 1) 4-6 0-4. predaja 
Sibiu, Romania, 42,5K, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BEJTULAHI, Denis (SRB) GAWRON, Marcin (POL) 5-7 5-7
2/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 2) ALEKSEENKO, Vadim (UKR) 6-2 6-3
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 6) MORARU, Gabriel (ROU, WC) 6-1 7-6(3)
3/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 2) JEBAVY, Roman (CZE, 5) 6-2 6-2
PETROVIĆ, Danilo (SRB, 6) LINZER, Michael (AUT, 3) 1-6 5-7
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, Q) VEIĆ, Antonio (CRO) 6-4 6-2 
2. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, Q) KOVALIK, Jozef (SVK) 1-6 4-6
Dubl
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
BASILASHVILI, Nikoloz (GEO)
CECCHINATO, Marco (ITA)/
CIPOLLA, Flavio (ITA)
M.C/F.C. Predali
PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
KUBLER, Jason (AUS)
BRKIĆ, Tomislav (BIH)/
ŠETKIĆ, Aldin (BIH)
6-3 6-3
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
BASILASHVILI, Nikoloz (GEO)
STARACE, Potito (ITA)/
UNGUR, Adrian (ROU, 1)
1-1, predaja
PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
KUBLER, Jason (AUS)
ALBOT, Radu (MDA)/
FRANSEN, Stephan (NED, 2)
6-3 3-6 10-7
1/2 finale PETROVIĆ, Danilo (SRB)/
KUBLER, Jason (AUS)
CARPEN, Alexandru-Daniel (ROU)/
COPIL, Marius (ROU)
4-6 4-6

BLUESUN BOL CIRCUIT, Bol, Croatia, $10000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB) FABER, Mateo (CRO, WC) 7-5 6-2
ĐOKOVIĆ, Marko (SRB, WC) BIRO, Andre (HUN, Q) 3-6 3-6
2. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB) SATRAL, Jan (CZE, 5) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/
DRAGANJA, Tomislav (CRO, 2)
ČELEBIĆ, Ljubomir/
MELCHIORRE, Davide (ITA)
6-7(4) 6-2 10-6 
1/4 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/
DRAGANJA, Tomislav (CRO, 2)
CAGALJ, Stjepan (CRO)/
CURAVIĆ, Luka (CRO, WC)
7-5 7-6(7)
1/2 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/
DRAGANJA, Tomislav (CRO, 2)
DMITRIEV, Kiril (RUS)/
WEISSBORN, T.Samuel (AUT, 3)
5-7 4-6
SERBIA F14, Sokobanja, Srbija, $10000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo DALJEV, Pavle (SRB) VITOŠEVIĆ, Luka (SRB) 6-3 6-2
MARJANOVIĆ, Predrag (SRB) VUČKOVIĆ, Vuk (SRB) 6-1 6-3
MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) SKADARKA, Stefan (AUS) 1-6 2-6
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) ZAFIROVIĆ, Đorđe (SRB) 6-2 6-0
ALEKSIĆ, Nikola (SRB, WC) MILOŠEVIĆ, Marko (SRB) 7-5 6-4 
TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB) BAKALOVIĆ, Faruk (BIH) 6-2 4-6 6-3
ĐURĐEVIĆ, Blagoje (SRB, WC) STAMENKOVIĆ, Petar (SRB) 6-1 7-5 
VUKOTIĆ, Danilo (SRB) CHOLAKOV, Velislav (BUL) 7-6(5) 6-7(5) 6-7(4)
DRINIĆ, Milan (SRB) SIBINOVIĆ, Vukašin (SRB) 6-2 6-2 
GAVRILOVIĆ, Dejan (SRB, WC) ALEKSIĆ, Aleksa (SRB) 6-3 3-6 6-2 
BULIĆ, Pavle (SRB) GEORGIEV, Miroslav (BUL) 4-6 4-6
MILENKOVIĆ, Nebojša (SRB) VLADUŠIĆ, Nenad (AUT) 3-6 3-6
2/3. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 1, WC) DALJEV, Pavle (SRB) 6-3 6-4
JANDRIĆ, Darko (SRB, 11) MARJANOVIĆ, Predrag (SRB) 7-5 6-3
ILIĆ, Luka (SRB, 2) MICEVSKI, David (MKD) 6-1 6-3
JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 12) SKADARKA, Stefan (AUS) 6-3 6-3
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) SCHUTT, Leon (GER, 3) 3-6 1-6
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 16) ALEKSIĆ, Nikola (SRB, WC) 6-4 6-1
TEMUNOVIĆ, Bojan (SRB) DEARI, Shendrit (MKD, 4) 4-6 2-6
ĐURĐEVIĆ, Blagoje (SRB, WC) SHANDAROV, Vasil (BUL, 14) 2-6 3-6
RAKIĆ, Strahinja (SRB, 6) DRINIĆ, Milan (SRB) 6-4 4-6 2-6
SUČEVIĆ, Luka (SRB, 13) STELIAN, Radu Andrei (ROU) 2-6 7-5 6-3
ČONKIĆ, Petar (SRB, 7) GAVRILOVIĆ, Dejan (SRB, WC) 6-2 6-0
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 9) GEORGIEV, Miroslav (BUL) 6-4 7-5
3/3. kolo JANKOVIĆ, Miki (SRB, 1, WC) JANDRIĆ, Darko (SRB, 11) 6-0 6-7(4) 6-4
ILIĆ, Luka (SRB, 2) JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 12) 4-6 6-4 7-5
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 16) SCHUTT, Leon (GER, 3) 6-2 1-6 2-6
SUČEVIĆ, Luka (SRB, 13) DRINIĆ, Milan (SRB) 6-2 7-5
ČONKIĆ, Petar (SRB, 7) MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 9) 7-6(7) 4-0, Predaja
Glavni žreb
1. kolo ILIĆ, Luka (SRB, Q) MARIE, Jules (FRA, 1) 6-4 4-6 3-6
ČONKIĆ, Petar (SRB, Q) ROGANOVIĆ, Stefan (SRB, WC) 6-0 6-0
GRBIĆ, Filip (SRB, WC) ŠABANOV, Matej (CRO) 2-6 0-6
TEPAVAC, Marko (SRB, 5) SCHUTT, Leon (GER, Q) 6-3 6-2
ĐERE, Laslo (SRB, 3) DIMA, Dragos (ROU) 4-6 2-6
SUČEVIĆ, Luka (SRB, Q) KUNCIK, Jan (CZE) 6-4 5-7 5-7
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB, WC) COCIASU, Andrei (ROU) 4-6 6-7(5)
BJELICA, Ivan (SRB, 6) LICCIARDI, Pietro (ITA) 4-6 6-3 6-4
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 4, Q) FATIĆ, Nerman (BIH) 4-6 6-3 6-2
KATIĆ, Dejan (SRB, 7) ĐURĐEVIĆ, Bogdan (GER) 6-3 4-6 6-0
2. kolo  ČONKIĆ, Petar (SRB, Q) MARIE, Jules (FRA, 1) P.Č. Predao
TEPAVAC, Marko (SRB, 5) ŠABANOV, Matej (CRO) 6-3 6-2
BJELICA, Ivan (SRB, 6) COCIASU, Andrei (ROU) 6-1 6-3 
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 4, Q) ŠABANOV, Ivan (CRO) 6-0 6-2
KATIĆ, Dejan (SRB, 7) SUC, Dominik (CZE) 7-5 6-3
1/4 finale TEPAVAC, Marko (SRB, 5) MARIE, Jules (FRA, 1) 1-6 5-7
BJELICA, Ivan (SRB, 6) DIMA, Dragos (ROU) 6-2 6-3
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 4, Q) GRABUL, Dimitar (MKD) 3-6 3-6
KATIĆ, Dejan (SRB, 7) SAKHAROV, Gleb (FRA, 2) 6-2 2-6 6-4
1/2 finale KATIĆ, Dejan (SRB, 7) GRABUL, Dimitar (MKD) 6-4 2-6 6-4
BJELICA, Ivan (SRB, 6) MARIE, Jules (FRA, 1) 6-2 6-1
FINALE KATIĆ, Dejan (SRB, 7) BJELICA, Ivan (SRB, 6) 4-6 3-6
Dubl
1. kolo GRBIĆ, Filip (SRB)/
VUKIČEVIĆ, Dušan (SRB)
MASSA, Alexandre (FRA)/
MICOV, Stefan (MKD)
2-6 1-6
ĐURĐEVIĆ, Blagoje (SRB)/
GAVRILOVIĆ, Dejan (SRB, WC)
MALYSHEV, Georgyi (RUS)/
WALOCH, Marcel (AUT)
1-6 1-6 
MILENKOVIĆ, Stefan (SRB)/
VUKOTIĆ, Danilo (SRB, WC)
CHETTAR, Medy (FRA)/
SAKHAROV, Gleb (FRA)
6-3 6-1
KATIĆ, Dejan (SRB)/
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB)
COCIASU, Andrei (ROU)/
DIMA, Dragoš (ROU)
7-6(3) 0-6 8-10
1/4 finale JANDRIĆ, Darko (SRB)/
FATIĆ, Nerman (BIH, 3)
MALYSHEV, Georgyi (RUS)/
WALOCH, Marcel (AUT)
D.J/N.F. predali 
JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
SUČEVIĆ, Luka (SRB, 4)
MILENKOVIĆ, Stefan (SRB)/
VUKOTIĆ, Danilo (SRB, WC)
6-1 6-2
1/2 finale JANKOVIĆ, Miki (SRB)/
SUČEVIĆ, Luka (SRB, 4)
ŠABANOV, Ivan (CRO)/
ŠABANOV, Matej (CRO) (2)
2-6 4-6

RED ROCK PRO OPEN, Las Vegas, USA, $50000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 5) KARATANTCHEVA, Sesil (KAZ) 5-7 6-3 0-6 
Dubl
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB)/
BONDARENKO, Kateryna (UKR)
BROADY, Naomi (GBR)/
FALCONI, Irina (USA)
4-6 6-1 8-10
OPEN GDF SUEZ CLERMONT AUVERGNE, Aubiere, France, $25000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo DOLONC, Vesna (SRB, 7) HOGENKAMP, Richel (NED) 6-3 4-6 1-6
Royal Cup NLB Montenegrobanka, Podgorica, Montenegro, $25000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 13) MILOVANOVIĆ, Džina (SRB) 6-1 6-3
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB) BARA, Irina Maria (ROU, 10) 2-6 0-6
STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 14) KALEZIĆ, Nina (MNE) 6-1 6-2
POPIVODA, Mila (SRB) HUSARIĆ, Anita (BIH, 15) 2-6 5-7
TOMIĆ, Tamara (SRB) UBERALOVA, Petra (SVK, 6) 0-6 1-6
VUČENOVIĆ, Svjetlana (SRB, WC) HERDŽELAŠ, Dea (BIH, 12) 0-6 0-6
2/2. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB, 13) KAN, Victoria (RUS, 1) 4-6 4-6
STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 14) CADAR, Elena-Teodora (ROU, 4) 6-0 6-2
Glavni žreb
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, Q) SIEGEMUND, Laura (GER, 2) 7-6(1) 7-5
2. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB, Q) SORRIBES TORMO, Sara (ESP) 3-6 2-6
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
HERDŽELAŠ, Dea (BIH)
KAN, Victoria (RUS)/
SRAMKOVA, Rebecca (SVK)
6-4 4-6 7-10 
NOVAKOVIĆ, Milica (SRB)/
KULOVA, Jana (CZE)
RAIČKOVIĆ, Dejana (GER)/
KULOVA, Andrea (CZE)
2-6 3-6
Ben Aknoun, Alger, Algeria, $15000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 7) KHETIB, Doria (ALG, Q) 6-0 6-1
ČUROVIĆ, Tamara (SRB) PECKL, Kerstin (AUT) 7-5 6-1
BONIĆ, Barbara (SRB, 6) BOUALEM, Josephine (FRA) 6-2 6-4 
2. kolo KOSTIĆ, Natalija (SRB, 7) BOUDJADI, Hanine (ALG, WC) 6-0 6-0
BONIĆ, Barbara (SRB, 6) ČUROVIĆ, Tamara (SRB) 2-6 3-6
1/4 finale KOSTIĆ, Natalija (SRB, 7) PERRIN, Conny (SUI, 1) 2-6 3-6
ČUROVIĆ, Tamara (SRB) KONIG, Pia (AUT, 4) 1-6 6-2 6-3
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB) PERRIN, Conny (SUI, 1) 3-6, predaja
Dubl
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB)/
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 1)
slobodne
KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
LAZAREVA, Margarita (RUS, 3)
slobodne
1/4 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 1)
CAZEAUX, Amandine (FRA)/
REIX, Sherazad (FRA)
4-6 6-4 10-1
KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
LAZAREVA, Margarita (RUS, 3)
BOUDJADI, Hanine (ALG)/
BOUDJADI, Yassamine (ALG)
6-0 6-0
1/2 finale BONIĆ, Barbara (SRB)/
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 1)
KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
LAZAREVA, Margarita (RUS, 3)
4-6 6-2 8-10
FINALE KOSTIĆ, Natalija (SRB)/
LAZAREVA, Margarita (RUS, 3)
KONIG, Pia (AUT)/
PERRIN, Conny (SUI, 2)
3-6 1-6
BLUESUN BOL CIRCUIT, Bol, Croatia, $10000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ČORTANOVAČKI, Milica (SRB) SHULZHANOK, Darya (BLR) 3-6 2-6
NIKITOVIĆ, Nina (SRB) Slobodna
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) LI, Xiuyuan (CHN) 6-2 7-5
2/3. kolo NIKITOVIĆ, Nina (SRB) SHENG, Yuqi (CHN) 0-6 5-7
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) KRALJEVIĆ, Dorotea (CRO) 6-2 6-3
3/3. kolo STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) FABER, Tea (CRO, 4) 2-6 2-2 Default
Dubl
1. kolo ČORTANOVAČKI, Milica (SRB)/
PERTUSA GARCIA, Laura (ESP)
OPARENOVIĆ, Ana (SLO)/
STOILKOVSKA, Magdalena (MKD)
1-6 2-6 
Jolie Ville Golf F37 Women’s, Sharm El Sheikh, Egypt, $10000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo DANČETOVIĆ, Emilija (SRB, WC) AGARWAL, Disha Satish (IND, Q) 6-0 6-0
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 8, WC) PEREIRA, Alory Regina Elorriaga (BRA) 6-2 7-5
2. kolo DANČETOVIĆ, Emilija (SRB, WC) MUNOZOVE, Anette (SWE, 5) 5-7 2-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 8, WC) YUSHCHENKO, Valeriya (RUS) 6-2 6-3
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 8, WC) VESELINOVIĆ, Ana (MNE, 2) 0-6 3-6
Dubl
1. kolo DANČETOVIĆ, Emilija (SRB)/
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 4)
Slobodne
1/4 finale DANČETOVIĆ, Emilija (SRB)/
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 4)
SAIKAI, Yui (JPN)/
YOKOTA, Natsumi (JPN)
4-6 2-6
AMELIA ISLAND WOMEN’S CHAMPIONSHIPS, Amelia Island, USA, $10000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ADAMOVIĆ, Katarina (SRB) SARRAZIN, Laetitia (FRA, 3) 7-5 4-6 1-6
Dubl
1. kolo ADAMOVIĆ, Katarina (SRB)/
FLORES, Victoria (USA)
ALHORN, Simone (USA)/
SADLER, Trelsie (USA)
6-4 7-6(0)
1/4 finale ADAMOVIĆ, Katarina (SRB)/
FLORES, Victoria (USA)
DOLEHIDE, Caroline (USA)/
VALDES, Rianna (USA, WC)
7-6(1) 3-6 5-10

Losinj Junior Cup, Grad, Croatia, G4, šljaka
Satnica
              DEČACI
Kvalifikacije
1/3. kolo JOKIĆ, Andrej (SRB) KOVAČIĆ, Tino (SLO) 4-6 1-6
DEVOJČICE
Kvalifikacije
1/3. kolo MAŠIĆ, Mila (SRB) Slobodna
PANTELIĆ, Anastassia (SRB) VUJIČIĆ, Jelena Karla (CRO) 1-6 0-6
2/3. kolo MAŠIĆ, Mila (SRB) ZAKORDONIEC, Emma (POL, 1) 6-3 3-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, WC) FRIESS, Lisa (AUT, 8) 6-0 6-2
2. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB, WC) BEŠKER, Nika (CRO, WC) 6-4 6-4
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB, WC) KOZAR, Nika (SLO, SE) 4-6 6-7(4)
Dubl
1. kolo DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
KARANUŠIĆ, Anda (CRO)
FRIESS, Lisa (AUT)/
SZCZYGIELSKA, Dorota (POL)
L.F/D.S. Predale
1/4 finale DANILOVIĆ, Olga (SRB)/
KARANUŠIĆ, Anda (CRO)
BAYERLOVA, Michaela (CZE)/
ILOWSKA, Caroline (AUT, 1)
4-6 3-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

ISTRATURIST CUP, Umag, Croatia, U14, C3, šljaka
Livescore Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2.k. Matija Žugić;
Glavni žreb
1.k. Sabit Šuntić, Luka Janković;
1/4 finale POPOVIĆ, Mihailo (SRB, 3) SPEZIALI, Filippo (ITA, 10) 1-5, ret.
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2.k. Anđela Jocović (6); 3.k. Stefana Topo (5)
Glavni žreb
1.k. Jovana Babić; 2.k. Aleksandra Stanković (12), Emilija Kojčić;
1/4 finale STOILJKOVIĆ, Andrijana (SRB, 9) PETROVICKA, Kiara (SVK, 4) 3-6 3-6