Turniri od 22.08 – 28.08.

WINSTON-SALEM OPEN, Winston-Salem, NC, USA, ATP Tour 250, $639.255, tvrda podloga
ATP Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 9) slobodan
2. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 9) EDMUND, Kyle (GBR) 6-3 7-5
3. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 9) QUERREY, Sam (USA, 6) 6-2 7-6(5)
1/4 finale TROICKI, Viktor (SRB, 9) VERDASCO, Fernando (ESP, 15) 6-4 3-6 6-4
1/2 finale TROICKI, Viktor (SRB, 9) BAUTISTA-AGUT, Roberto (ESP, 2) 5-7 7-6(2) 2-6
Dubl
1. kolo ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
KUBOT, Lukasz (POL)(1)
MONROE, Nicholas (USA)/
YOUNG, Donald (USA)
2-6 7-6(5) 10-7
1/4 finale ZIMONJIĆ, Nenad (SRB)/
KUBOT, Lukasz (POL)(1)
BEGEMANN, Andre (GER)/
PAES, Leander (IND)(WC)
4-6 4-6
US Open 2016, Flushing Meadows, New York, USA, $ 21.862.744, tvrda podloga
GS US OPEN 2016

ATP Challenger Manerbio, Manerbio, Italy, €42.5K+H, šljaka
Satnica ATP forum
Glavni žreb
1. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 8) SANTILLAN, Akira (JPN) 6-3 6-3
JANKOVIĆ, Miki (SRB) MEKTIĆ, Nikola (CRO, Q) 6-4 3-6 2-6
2. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 8) UNGUR, Adrian (ROU) 6-3 6-4
1/4 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 8) DANIEL, Taro (JPN, 2) 6-4 6-3
1/2 finale KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 8) EYSSERIC, Jonathan (FRA, Q) 7-5 6-1
FINALE KRAJINOVIĆ, Filip (SRB, 8) MAYER, Leonardo (ARG) 6-7 (3) 5-7
Dubl
1. kolo VUČIĆ, Ilija (SRB)/(4)
VERVOORT, Mark (NED)
MARGAROLI, Luca (SUI)/
MIEDLER, Lucas (AUT)
6-1 6-2
1/4 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/(4)
VERVOORT, Mark (NED)
MARTIN, Andrej (SVK)/
MELZER, Gerald (AUT)
6-4 6-4
1/2 finale VUČIĆ, Ilija (SRB)/(4)
VERVOORT, Mark (NED)
GALARZA, Juan Ignacio (ARG)/
MAYER, Leonardo (ARG)
4-6 6-7(1)

Ove nedelje nema naših predstavnika

I. Honvéd Ladies Open, Bukfurdo, Hungary, $25.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 13) SLOVAKOVA, Anna (CZE) 6-1 6-3
2/2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, 5) NAGYMIHALY, Luca (HUN, 15) 4-6 6-2 6-2
SPREMO, Milana (SRB, 10) SCHMIEDLOVA, Kristina (SVK, 7) 3-6 2-6
ČUROVIĆ, Tamara (SRB, 13) NEGREANU, Dajana (ROU, 3) 1-6 7-6(4) 2-6
Glavni žreb
1. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB, Q) PANTUCKOVA, Gabriela (CZE) 1-6 3-6
Dubl
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
LUKACS, Vanda (HUN)
FRECH, Magdalena (POL)/
WACHACZYK, Julia (GER)
W/O
RADANOVIĆ, Dejana (SRB)/
NAGYMIHALY, Luca (HUN)
NEGREANU, Dajana (ROU)/
SHROFF, Kyra (IND)
6-1 4-6 5-10
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
LUKACS, Vanda (HUN)
HONCOVA, Michaela (SVK)/
SKAMLOVA, Chantal (SVK)(1)
4-6 6-3 10-3
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara (SRB)/
LUKACS, Vanda (HUN)
GALFI, Dalma (HUN)/(3)
JANI, Reka-Luca (HUN)
1-6 2-6
KELAG Ladies Open, Poertschach, Austria, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo PANTELIĆ, Anastassia (SRB) LODZKI, Sean (ISR) 3-6 2-6
Soho Square Egypt F33 Women’s Future, Sharm El Sheikh, Egypt, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB) slobodna
2/2. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB) LOPEZ, Daniela Macarena (CHI) 6-1 6-4
Glavni žreb
1. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB, Q) CODINO, Fiona (FRA) 4-6 2-6
Dubl
1. kolo NOVČIĆ, Anđela (SRB)/
ROHIRA, Tanisha (IND)
MIHAILA, Ana Bianca (ROU)/
SAMIR, Sandra (EGY)(3)
0-6 4-6
ITF Franconia Open by Tennis Jessen, Nuernberg, Germany, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo MILOŠEVIĆ, Tamara (SRB) AMIROVA, Gunay (AZE) 2-6 2-6
PUNCEC OPEN, Cakovec, Croatia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
2/3. kolo PJERANOVIĆ, Jelena (SRB) AROL WIEGAND, Shiran (ISR, 2) 0-6 2-6
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) WOLFGRUBER, Christina (AUT) 2-6 3-6
BABUNSKI, Lena (SRB) KULHANKOVA, Aneta (CZE) 6-3 6-2
3/3. kolo BABUNSKI, Lena (SRB) SPASOJEVIĆ, Zorica (BIH) 2-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, 5) HORACKOVA, Gabriela (CZE) 3-6 2-6
MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 6) PRENKOVIC, Linda (GER, Q) 6-2 3-6 6-4
2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 6) JAMRICHOVA, Sandra (SVK) 4-6 4-6
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
VANGELOVA, Ani (BUL)(1)
slobodne
1/4 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
VANGELOVA, Ani (BUL)(1)
BOKULIĆ, Martina (CRO)/
RADIŠIĆ, Dragana (BIH)
6-3 6-2
1/2 finale MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
VANGELOVA, Ani (BUL)(1)
BRGLEZ, Pia (SLO)/
KAJEVIC, Ena (CRO)(3)
6-1 1-6 10-6
FINALE MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
VANGELOVA, Ani (BUL)(1)
PALČIĆ, Sara (SLO)/
POTOČNIK, Nina (SLO)(2)
4-6 3-6

Prince George’s County International Hard Court Junior Tennis Championships, Maryland, USA, G1, tvrda podloga
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 2) SRIDHAR, Sangeet (USA) 6-3 6-0
2. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 2) TSYGURA, Kyrylo (USA) 6-1 6-1
3. kolo KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 2) BRYDE, Trent (USA, 14) 6-2 7-6(4)
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 2) SULTONOV, Khumoyun (UZB, 9) 6-2 6-1
1/2 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 2) HOSSAM, Youssef (EGY, 3) 6-1 6-2
FINALE KECMANOVIĆ, Miomir (SRB, 2) CRAWFORD, Oliver (USA, 16) W/O
Dubl
1/4 finale KECMANOVIĆ, Miomir (SRB)/
HOSSAM, Youssef (EGY)(1)
THOMAS, Danny (USA)/
WOODALL, William (USA)
1-6 3-6
ITF Larnaca Junior Cup 2016, Larnaca, Cyprus, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo RADOVANOVIĆ, Stefan (SRB) CHRISTOFOROU, Constandinos (CYP, 4) 1-6 1-6
Neocom Open 2016, Skopje, FYR Macedonia, G5, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
1/3. kolo: Nikola KIJAC, Kosta PETROV, Luka DRAGOLJIĆ
2/3. kolo: Mihajlo DROBNJAKOVIĆ, Luka STOJANOVIĆ
3/3. kolo: Viktor JOVIĆ, Stefan ŠUVAJAC
Glavni žreb
1. kolo LATINOVIĆ, Stefan (SRB, WC) GESHTAKOVSKI, Mario (MKD) 6-2 6-1
PJERANOVIĆ, Strahinja (SRB, WC) PEPIĆ, Elvedin (MKD) 0-6 5-7
ŠUNTIĆ, Sabit (SRB, Q) OZCELIK, Bulut (TUR) 6-4 4-6 2-6
2. kolo LATINOVIĆ, Stefan (SRB, WC) KROLO, Filip (GER, 15) 6-3 7-5
3. kolo LATINOVIĆ, Stefan (SRB, WC) REBECCHINI, Federico (ITA, 1) 6-7(5) 3-6
JUNIORKE
Kvalifikacije
1/1. kolo: Dina DRAGOLJIĆ, Sofija SAVIĆ
Glavni žreb
1. kolo DRAGOLJIĆ, Dina (SRB, LL) ZAFIROVA, Meri (US, Q) 7-5 5-7 3-6
BABIĆ, Jovan (SRB, WC) JANIĆIJEVIĆ, Selena (FRA, WC) 1-6 0-6
VUJOVIĆ, Milica (SRB) KUKUSHKINA, Aisha (RUS) 1-6 1-6
2. kolo GEMOVIĆ, Elena (SRB, 12) ZERIU, Patricia (ROU, Q) 6-2 6-0
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB, 15) VELKOSKA, Teona (MKD) 6-2 6-7(4) 6-4
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, 7) URELLI RINALDI, Valentina (ITA) 7-6(3) 6-4
3. kolo GEMOVIĆ, Elena (SRB, 12) TIGLEA, Cristina Elena (ITA, 5) 6-3 6-3
ŽIVKOVIĆ, Isidora (SRB, 15) BADEGYEVA, Azaliya (RUS, 4) 1-6 4-6
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, 7) TAKUNYACI, Doga Selen (TUR) 6-1 6-1
1/4 finale GEMOVIĆ, Elena (SRB, 12) SARIOGLAN, Zeynep Sena (TUR) 3-6 5-7
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB, 7) KUKUSHKINA, Aisha (RUS) 1-6 1-6
Dubl
1/4 finale GEMOVIĆ, Elena (SRB)/
ŠIPEK , Lana (CRO)(6)
CIUCA, Alessia B. (ROU)/
STOICA, Denise-Antonela (ROU)(1)
4-6 3-6
STANKOVIĆ, Aleksandra (SRB)/(3)
TIGLEA , Cristina E. (ITA)
HRISTOVSKA, Nora (MKD)/
MARINKOVIKJ, Katarina (MKD)(8)
4-6 5-7
Budaors Cup, Budaörs, Hungary, G2, šljaka
Satnica
JUNIORI
Glavni žreb
1. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 5) FORTI, Francesco (ITA) 6-4 6-3
KIROVSKI, Konstantin (SRB, 8) ANDREEV, Adrian (BUL) 7-5 7-5
2. kolo MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 5) SCHELL, Niklas (GER) 6-1 6-2
KIROVSKI, Konstantin (SRB, 8) STYLER, Ondrej (CZE) 1-6 3-6
1/4 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB, 5) DUBRIVNYY, Artem (RUS, 1) 3-6 1-6
Dubl
1/4 finale MILADINOVIĆ, Marko (SRB)/
ANDREEV, Adrian (BUL)
IANNACCONE, Federico (ITA)/
ERTURK, Cem (TUR)(4)
2-6 5-7
JUNIORKE
Kvalifikacije
3/3. kolo: Jovana VUKOVIĆ (6)
Glavni žreb
1. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB, Q) GLUSHKO, Lina (ISR) 6-2 6-1
2. kolo BOJOVIĆ, Jana (SRB, Q) BRUNE OLSEN, Astrid Wanja (NOR, 3) 3-4, ret
Dubl
1/4 finale BOJOVIĆ, Jana (SRB)/
MAREEN, Axana (BEL)
BOŠKOVIĆ, Lea (CRO)/(1)
BRUNE OLSEN, Astrid Wanja (NOR)
W/O
Maribor Open, Maribor, Slovenia, G4, šljaka
Satnica
JUNIORI
Kvalifikacije
3/3. kolo: Stefan ŽIVKOVIĆ
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB) STROMOVA, Aleksandra (RUS, WC) 6-3 4-6 4-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

ARIDEA CUP, Aridea, Greece, U16, C3, tvrda podloga
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
2. kolo: Stefan Ivić (Q)
1/4 finale Nemanja ŠUBANOVIĆ (SRB, 1) Aleksandros TSIKOV (UKR, Q) 6-1 6-1
1/2 finale Nemanja ŠUBANOVIĆ (SRB, 1) Andreas KARDARIS (GRE) 6-1 6-1
FINALE Nemanja ŠUBANOVIĆ (SRB, 1) Dimosthenis TARAMONLIS (GRE) 6-7(2) 3-6
Dubl
1/2 finale Nemanja ŠUBANOVIĆ (SRB)/
Daniel TRIANTAFYLLOU (GRE)(1)
Cezar Catalin CHICOSU (ROU)/
Mihai URSULEANU (ROU)
7-6(1) 6-3
FINALE Nemanja ŠUBANOVIĆ (SRB)/
Daniel TRIANTAFYLLOU (GRE)(1)
Christos-Panagiotis DAGLIS (GRE)/
Alexasndros ROUMPIS (GRE)(4)
5-7 3-6
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Kvalifikacije
Glavni žreb
1. kolo: Teodora Šubanović (Q)
, Regensburg, Germany, U16/12, C2/C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale Elena MILOVANOVIĆ (SRB, 1) Alia LEX (GER, 5) 1-1, ret
1/2 finale Elena MILOVANOVIĆ (SRB, 1) Anastasia SIZOVA (RUS, 3) 6-0 7-5
FINALE Elena MILOVANOVIĆ (SRB, 1) Marketa PANACKOVA (CZE, 2) 6-1 6-1
DEVOJČICE DO 12 GODINA
Glavni žreb
3. kolo: Laura Dukić
SÁNCHEZ-CASAL YOUTH CUP U-14, Barcelona, Spain, U14, C1, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Mateja Janićijević
Uccle Trophy, Brussels, Belgium, U14, C3, šljaka
Satnica
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Andriana Simović (7)
HAI Cup U14, Arad, Romania, U14, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Kvalifikacije
1/2. kolo: Veljko Krstić; 2/2. kolo: Nikola Mitrović (1)
Glavni žreb
2. kolo: Vanja Vojinović (Q)
1/4 finale Oliver SABO RAC (SRB, 6) Adam SZELLO (HUN, 3) 6-4 6-3
Filip MANDOVIĆ (SRB, 8) Max Hans REHBERG (GER, 2) 4-6 3-6
1/2 finale Oliver SABO RAC (SRB, 6) Jack PINNINGTON JONES (GBR, 5) 6-2 6-1
FINALE Oliver SABO RAC (SRB, 6) Max Hans REHBERG (GER, 2) 2-6 0-6
Dubl
1/2 finale Filip MANDOVIĆ (SRB)/
Oliver SABO RAC (SRB)(2)
Matei Victor PALCAU (ROU)/
Alexandru Ioan STUPAR (ROU)
7-6(2) 7-6(4)
FINALE Filip MANDOVIĆ (SRB)/
Oliver SABO RAC (SRB)(2)
Vasil DIMITROV (BUL)/
Samuil KONOV (BUL)(1)
6-3 2-6 2-10
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Kvalifikacije
2/2. kolo: Vanja Vidanović (5), Paula Hrnčić
Glavni žreb
1. kolo: Tijana Nikolić, Paula Hrnčić (LL)
Hungaro Casing Kupa, Budapest, Hungary, U14, C2, šljaka
Satnica
DEČACI DO 14 GODINA
Glavni žreb
2. kolo: Dušan Trunić; 3. kolo: Stefan Popović (6)
1/4 finale Dimitrije ZUBAC (SRB, 7) Marat SHARIPOV (RUS, 1) 1-6 6-4 5-7
Dubl
1/2 finale Dimitrije ZUBAC (SRB)/
Dušan TRUNIĆ (SRB)(4)
Marat SHARIPOV (RUS)/
Artjom MATUS (RUS)(1)
4-6 3-6
DEVOJČICE DO 14 GODINA
Glavni žreb
3. kolo: Milica Durić
1/4 finale Anđela VIDOVIĆ (SRB, 6) Maria BONDARENKO (RUS, 2) 3-6 6-7(1)