Turniri od 22.07 – 28.07.

Gstaad, Switzerland, € 467,800, šljaka
Satnica
Glavni žreb
2. kolo TIPSAREVIĆ, Janko (SRB, 3) HAASE, Robin (NED) 2-6 2-6
Umag, Croatia, € 467,800, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 1) ŠKUGOR, Franko (CRO) 6-4 3-1, ŠF predao
PETROVIĆ, Danilo (SRB) BRKIĆ, Tomislav (BIH) 6-4 6-4
ZEKIĆ, Miljan (SRB, 7) MESAROŠ, Kristijan (CRO) 3-6 4-6
PAŠANSKI, Boris (SRB, 4) URBANIJA, Mike (SLO) 6-3 6-3
2/3. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 1) PETROVIĆ, Danilo (SRB) 6-4 4-6 6-4
PAŠANSKI, Boris (SRB, 4) MEKTIĆ, Nikola (CRO) 7-5 7-6(2)
3/3. kolo LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 1) MESAROŠ, Kristijan (CRO) 4-6 6-0 7-6(4) 
PAŠANSKI, Boris (SRB, 4) WESTERHOF, Boy (NED, 5) 2-6 3-6 
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB) VEIĆ, Antonio (CRO, WC) 7-6(6) 6-1
LAJOVIĆ, Dušan (SRB, Q) MONTANES, Albert (ESP) 6-7(3) 1-6
2. kolo TROICKI, Viktor (SRB) ROBREDO, Tommy (ESP, 5) 0-6 4-6
Dubl
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB)/
SEPPI, Andreas (ITA)
ĆORIĆ, Borna (CRO)/
MEKTIĆ, Nikola (CRO) (WC)
7-6(2) 6-1
LAJOVIĆ, Dušan (SRB)/
BEDENE, Aljaz (SLO)  (ALT)
DE BAKKER, Thiemo (NED)/
JUNAID, Rameez (AUS)
5-7 4-6
1/4 finale TROICKI, Viktor (SRB)/
SEPPI, Andreas (ITA)
BEGEMANN, Andre (GER)/
EMMRICH, Martin (GER)    (2)
V.T./A.S. predali 

Baku, Azerbaijan, $235,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo BONIĆ, Barbara (SRB, WC) KAPSHAY, Veronika (UKR, 6) 3-6 4-6
Glavni žreb
1. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB, 1) ABDURAIMOVA, Nigina (UZB) 6-3 6-3
DOLONC, Vesna (SRB, 8) PLISKOVA, Kristyna (CZE) 1-6 2-6
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) SVITOLINA, Elina (UKR, 7) 3-6 6-4 2-6
2. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB, 1) JABEUR, Ons (TUN, WC) 2-6 5-7
Dubl
1. kolo KRUNIĆ, Aleksandra(SRB)/
DANILIDOU, Eleni (GRE)
BRIANTI, Alberta (ITA)/
PEER, Shahar (ISR)
4-6 6-4 10-8
DOLONC, Vesna (SRB)/
TATISHVILI, Ana (GEO)
FARHAD, Kamilla (AZE)/
SHARIPOVA, Sabina (UZB) (WC)
6-1 6-1
1/4 finale KRUNIĆ, Aleksandra(SRB)/
DANILIDOU, Eleni (GRE)
LINETTE, Magda (POL)/
SVITOLINA, Elina (UKR)
7-6(4) 6-1
DOLONC, Vesna (SRB)/
TATISHVILI, Ana (GEO)
PLISKOVA, Karloina (CZE)/
PLISKOVA, Kr
3-6 6-3 7-10
1/2 finale KRUNIĆ, Aleksandra(SRB)/
DANILIDOU, Eleni (GRE)
KLEMENSCHITS, Sandra (AUT)/
KLEPAC, Andreja (SLO)     (3)
6-4 6-3
FINALE KRUNIĆ, Aleksandra(SRB)/
DANILIDOU, Eleni (GRE)
BURYACHOK, Irina (UKR)/
KALASHNIKOVA, Oksana (GEO)  (2)
6-4 6-7(3) 4-10

Lexington, United States, $ 50,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
2/3. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB, 4) NOVIKOV, Dennis (USA) 6-0 6-3
3/3. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB, 4) ROELOFSE, Ruan (RSA) 7-6(3) 6-3
Glavni žreb
1. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB, Q) FEENEY, Adam (AUS) 4-6 7-5 6-0
2. kolo BOZOLJAC, Ilija (SRB, Q) JAZIRI, Malek (TUN, 8) 1-6 4-6
Tampere, Finland, €42,500, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo TOŠIĆ, Goran (SRB, 7) VIRTA, Johannes (FIN) 6-0 6-2
2/3. kolo TOŠIĆ, Goran (SRB, 7) OTTO, Paivinen (FIN) 6-1 6-0
3/3. kolo TOŠIĆ, Goran (SRB, 7) SCHOOREL, Thomas (NED, 1) 1-6 4-6
Dubl
1. kolo TOŠIĆ, Goran (SRB)/
KONTINEN, Henri (FIN)  (4)
KONTINEN, Micke (FIN)/
PANFIL, Grzegorz (POL)
KM/PG odustali
1/4 finale TOŠIĆ, Goran (SRB)/
KONTINEN, Henri (FIN)  (4)
FRANTZEN, Romano (NED)/
SCHOOREL, Thomas (NED)
6-4 6-4 
1/2 finale TOŠIĆ, Goran (SRB)/
KONTINEN, Henri (FIN)  (4)
MICHON, Axel (FRA)
TEIXEIRA, Maxime (FRA)
6-2 6-2
FINALE TOŠIĆ, Goran (SRB)/
KONTINEN, Henri (FIN)  (4)
GONZALES, Ruben (PHI)/
LETCHER, Chris (AUS)   (1)
6-4 6-4 !!! 

* Na turnirima $10.000 pratimo SVE rezultate singla a dublove od ČETVRTFINALA

Kikinda, Serbia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo VUČKOVIĆ, Vuk (SRB) MADARASZ, Gergely (HUN, 1) 3-6 3-6
RISTIĆ, Stefan (SRB) ŠABANOV, Ivan (CRO) 3-6 2-6
MLADENOVIĆ, Željko (SRB) MATEJCEK, Mario (AUS) 1-6 0-6
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, WC) CARPEN, Alexandre-Daniel (ROU, 13) 3-6 4-6
KATIĆ, Dejan (SRB, 2) ĐENADIĆ, Stevan (SRB) 6-1 6-2
TREČAKOV, Strahinja (SRB, WC) ROGOVEANU, Sergiu (ROU) 6-2 2-6 6-4
MARJANOVIĆ, Predrag (SRB) SAVELJIĆ, Igor (MNE) 3-6 1-6
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) NEYKOV, Andreas (BUL, 12) 2-6 3-6
JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 4) DALJEV, Pavle (SRB) 6-2 6-3
PARLIĆ, Jovan (SRB) JAKOVLJEVIĆ, Mario (CRO, WC) 6-4 6-3
SAVANOVIĆ, Nikola (SRB) ITTOGI, Ryohei (JPN) 1-6 0-6
TOMIĆ, Petar (SRB) BORISOV, Denis (RUS) 6-3 6-3
TROŠIĆ, Srđan (SRB) KOVEG, Oleg (UKR, WC) 2-6 0-1 predao S.T.
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 9) VIDAK, Antun (CRO) 6-3 6-7(4) 6-1
PERIĆ, Nebojša (SRB, 6) PEHAR, Antun (CRO) 3-6 0-6
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB) PETRENKO, Anatoliy (UKR) 1-6 5-7
RAJIĆ, Marko (SRB) NAGY, Peter (HUN, 16) 1-6 1-6
MILETIĆ, Aleksa (SRB) APOSTOL, Andrei Sefan (ROU, 7) 2-6 1-6
BLANUŠA, Stefan (SRB) TEPŠIĆ, Miladin (AUS) 3-6 4-6
MILOŠEVIĆ, Nenad (SRB) KEČIĆ, Jefta (SRB, WC) 4-6 2-6
ALEKSIĆ, Aleksa (SRB, WC) MARINČIĆ, Ante (CRO, 15) 0-6 2-6
PEJOVIĆ, Danilo (SRB) ĆERANIĆ, Oliver (AUS, 6) 0-6 0-6
VASILJEVIĆ, Branislav (SRB) MIRTEA, Dragos Cristian (ROU) 0-6 0-6
2/3. kolo KATIĆ, Dejan (SRB, 2) TREČAKOV, Strahinja (SRB, WC) 6-0 6-2
JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 4) PARLIĆ, Jovan (SRB) 6-4 6-4
TOMIĆ, Petar (SRB) BORSOS, Gabor (HUN, 5) 5-7 1-6
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 9) KOVAL, Oleg (UKR, WC) 3-6 3-6
KEČIĆ, Jefta (SRB, WC) MARINČIĆ, Ante (CRO, 15) 7-6(4) 6-2
3/3. kolo KATIĆ, Dejan (SRB, 2) HALACHEV, Dinko (BUL, 11) 2-6 5-7
JEVTIĆ, Slobodan (SRB, 4) KAPRIC, Denis (GER) 1-6 4-6
KEČIĆ, Jefta (SRB, WC) APOSTOL, Andrei Sefan (ROU, 7) 2-6 0-6
Glavni žreb
1. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 1)
NAGY, Peter (HUN, Q) 6-2 6-2
PETRONIJEVIĆ, Uroš (SRB) MADARASZ, Gergely (HUN, Q) 3-6 4-6 
STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB, 5) JOTOVSKI, Tomislav (MKD) 6-2 6-2
TEPAVAC, Marko (SRB) KAPRIC, Denis (GER, Q) 7-6(7) 6-1
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB) CRACIUN, Teodr-Dacian (ROU) 2-6 2-6
VUČIĆ, Ilija (SRB, 7)
JACQ, Gregoire (FRA) 6-2 6-0
ILIĆ, Luka (SRB) NEYKOV, Andreas (BUL, Q) 6-2 6-2
JOVANOVIĆ, Ognjen (SRB, WC) FILIPENKO, Viktor (HUN, 4) 3-6 1-6
ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 8) KOVAL, Oleg (UKR, Q) 6-2 6-0
ĐERE, Laslo (SRB) JANDRIĆ, Darko (SRB, WC) 6-2 6-2
RAKIĆ, Strahinja (SRB, WC) MATURI, Dario (ITA, WC) 6-4 6-1
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) HALACHEV, Dinko (BUL, Q) 6-3 0-6 6-3
2. kolo KRSTIN, Peđa (SRB, 1) MADARASZ, Gergely (HUN, Q) 3-6 6-3 6-4  
STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB, 5) ŠABANOV, Matej (CRO, Q) 6-3 7-5
TEPAVAC, Marko (SRB) SAKHAROV, Gleb (FRA, 3) 6-3 5-7 6-2
VUČIĆ, Ilija (SRB, 7) ILIĆ, Luka (SRB) 6-2 6-3
ĐERE, Laslo (SRB) ZLATANOVIĆ, Arsenije (SRB, 8) 6-1 6-4
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) RAKIĆ, Strahinja (SRB, WC) 6-1 6-2
1/4 finale KRSTIN, Peđa (SRB, 1) STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB, 5) 6-2 6-7(2) 2-6
TEPAVAC, Marko (SRB) CRACIUN, Teodor-Dacian (ROU, 6) 2-6 4-6 
VUČIĆ, Ilija (SRB, 7) FILIPENKO, Viktor (HUN, 4) 3-6 6-3 6-4
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 2) ĐERE, Laslo (SRB) 6-1 3-6 2-6
1/2 finale STOJISAVLJEVIĆ, Saša (SRB, 5) CRACIUN, Teodor-Dacian (ROU, 6) 2-6 6-7(0)
ĐERE, Laslo (SRB) VUČIĆ, Ilija (SRB, 7) 6-7(5) 6-1 6-3
FINALE ĐERE, Laslo (SRB) CRACIUN, Teodor-Dacian (ROU, 6) 6-2 6-1 !!!
Dubl
1/4 finale KEČIĆ, Jefta (SRB)/
TRECAKOV, Strahinja (SRB)
CARPEN, Alexandru-Daniel (ROU)/
SULEA, Tudor Cristian (ROU)     (1)
4-6 3-6
ILIĆ, Luka (SRB)/
RAKIĆ, Strahinja (SRB)
 – DEARI, Shendrit (MKD)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)       (4)
6-2 6-3
1/2 finale ILIĆ, Luka (SRB)/
RAKIĆ, Strahinja (SRB)
CARPEN, Alexandru-Daniel (ROU)/
SULEA, Tudor Cristian (ROU)     (1)
6-7(2) 4-6
Bad Waltersdorf, Austria, $ 10,000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 3) VASILYEV, Ilya (RUS, Q) 6-2 6-3
2. kolo ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 3) GEIB, Daniel (AUT) 2-6 6-1 6-2
1/4 finale  ĆAĆIĆ, Nikola (SRB, 3) HAIDER-MAURER, Mario (AUT) 1-6 1-6

* Na turnirima $10.000 pratimo SVE rezultate singla a dublove od ČETVRTFINALA

Wrexham, Great Britain, $ 25,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 3) OKADAUE, Chiaki (JPN) 6-0 6-2
2. kolo JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 3) BROWN, Lusy (GBR) 6-1 6-0
1/4 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 3) KONTAVEIT, Anett (EST) 7-5 6-3
1/2 finale JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 3) BOGDAN, Ana (ROU) 6-1 3-0, B.A. predala
FINALE JAKŠIĆ, Jovana (SRB, 3) MARCINKEVICA, Diana (LAT, 6) 7-5 5-7 2-6
Les Contamines-Montjoie, France, $ 25,000, tvrda podloga
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ČUROVIĆ, Tamara (SRB) ZACARIAS, Marcela (MEX) 2-6 6-3 6-7(6)
Dubl
1/4 finale ČUROVIĆ, Tamara(SRB)/
LAZAREVA, Margarita (RUS)  (3)
KUCOVA, Kristina (SVK)/
OZGA, Justine (GER)
6-4 7-5
1/2 finale ČUROVIĆ, Tamara(SRB)/
LAZAREVA, Margarita (RUS)  (3)
CLERICO, Nicole (ITA)/
FRANKOVA, Nikola (CZE)  (1)
2-6 2-6
Palić, Serbia, $ 10,000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo GRUBAČ, Sara (SRB) PLATON, Raluca Elena (ROU, 1,WC) 2-6 1-6
KOSTIĆ, Sara (SRB) PEJOVIĆ, Isidora (SRB) 4-6 4-6
POLOVINA, Jelena (SRB, WC) SPASOJEVIĆ, Gorica (BIH) 1-6 1-6
TOFILOVSKI, Tijana (SRB) TOMIĆ, Danijela (SRB) 6-4 6-7(5) 0-6
BAUER, Elizabeta (SRB) VLADUTU, Ana Mihaela (ROU) 6-7(4) 4-6
STANKOVIĆ, Marija Vera (SRB) RADU, Ingrid-Alexandra (ROU, 3) 0-6 0-6
RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB) HADžI-TANOVIĆ, Jovana (SRB, WC) 6-0 6-1
STEVANOVIĆ, Gorana (SRB, WC) TASOVAC, Natalija (SRB) 6-1 6-0
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB) DOBOARA, Stephanie (BEL) 0-6 6-2 6-2
PETRIKIĆ, Andrijana (SRB) PONOMAREVA, Nelli (RUS) 1-6 3-6
TADIJIN, Olivera (SRB) ĆERANIĆ, Emilija (BIH) 6-7(5) 4-6
KOVAČEVIĆ, Janja (SRB) ŠARAN, Selma (BIH) 6-1 6-0
NIKITOVIĆ, Nina (SRB) PONOMAREVA, Juliia (RUS, WC) 6-1 6-2
IVANOVIĆ, Andrea (SRB) FETECAU, Irina (ROU) 3-6 0-6
AŠANIN, Nina (SRB) LUKIĆ, Jelena (SRB) 6-7(6) 2-6
MASTILOVIĆ, Marija (SRB) SVATIKOVA, Laura (SVK) 5-7 3-6
LUKAĆ, Julia (SRB) KOTELESOVA, Barbara (SVK) 3-6 2-6
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) PAVLOVIĆ, Katarina (SRB, WC) 4-6 6-2 6-4
ANTONIJEVIĆ, Lenka (SRB) KURICOVA, Renata (SVK) 2-6 1-6
GLUMAC, Ana (SRB) DUKIĆ, Dajana (SRB) 0-6 4-6
ČORTANOVAČKI, Milica (SRB) ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) 3-6 3-6
BOGIĆEVIĆ, Marija (SRB) ČALUK, Nerma (BIH) 6-4 6-4
2/3. kolo PEJOVIĆ, Isidora (SRB) PLATON, Raluca Elena (ROU, 1,WC) 0-6 2-6
TOMIĆ, Danijela (SRB) BORSANYI, Csilla (HUN, 2, WC) 3-6 2-6
RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB) RADU, Ingrid-Alexandra (ROU, 3) 1-6 4-6
STEVANOVIĆ, Gorana (SRB, WC) JUNG, Julia(GER) 6-3 6-7(6) 6-1
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB) HOUBOVA, Alzbeta (SVK) 6-0 6-0
KOVAČEVIĆ, Janja (SRB) ĆERANIĆ, Emilija (BIH) 1-6 2-6
NIKITOVIĆ, Nina (SRB) MIHAILA, Ana Bianca (ROU) 3-6 2-6
LUKIĆ, Jelena (SRB) FETECAU, Irina (ROU) 4-6 2-6
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) KURICOVA, Renata (SVK) 1-6 O-6
DUKIĆ, Dajana (SRB) ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB) 6-1 6-2
BOGIĆEVIĆ, Marija (SRB) HRABALOVA, Kristyna (CZE) 1-6 4-6
3/3. kolo STEVANOVIĆ, Gorana (SRB, WC) RADU, Ingrid-Alexandra (ROU, 3) 6-4 6-3
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB) PONOMAREVA, Nelli (RUS) 6-7(2) 6-7(5)
DUKIĆ, Dajana (SRB) HRABALOVA, Kristyna (CZE) 5-7 6-3 6-2
Glavni žreb
1. kolo MITROVIĆ, Sara (SRB, WC) RADU, Ingrid-Alexandra (ROU, LL) 1-6 0-6
RADANOVIĆ, Dejana (SRB)
VANGELOVA, Ani (BUL) 6-3 7-5
KAČAR, Marina (SRB, 3)
VAJDOVA, Natalia (SVK) 6-4 6-2
ŠUNKIĆ, Dunja (SRB) HRISTEA, Camelia-Elena (ROU) 4-6 3-6
ADAMOVIĆ, Katarina (SRB) BOTUSHAROVA, Borislava (BUL, 6) 2-6 1-6
DUKIĆ, Dajana (SRB, Q) ĆERANIĆ, Emilija (BIH, Q) 6-0 6-7(7) 6-2 
STEVANOVIĆ, Gorana (SRB, Q) KOTELESOVA, Barbara (SVK, Q) 1-6 0-6
SPREMO, Milana (SRB, 8) OSTOJIĆ, Kristina (SRB) 7-5 6-3
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB, WC) FETECAU, Irina (ROU, Q) 7-6(3) 7-5
LAZIĆ, Marina (SRB, WC) PONOMAREVA, Nelli (RUS, Q) 6-3 3-6 5-7
2. kolo RADANOVIĆ, Dejana (SRB) ADAMESCU, Cristina (ROU) 7-6(3) 1-6 4-6
KAČAR, Marina (SRB, 3) HRISTEA, Camelia-Elena (ROU) 4-6 7-5 6-1
DUKIĆ, Dajana (SRB, Q) BOTUSHAROVA, Borislava (BUL, 6) 3-6 2-6
SPREMO, Milana (SRB, 8) DANČETOVIĆ, Emilija (SRB,WC) 6-2 6-0
1/4 finale KAČAR, Marina (SRB, 3) JUHASZOVA, Vivien (SVK, 5) 5-7 6-3 6-4
SPREMO, Milana (SRB, 8) MALIKOVA, Tereza (CZE, 2) 6-2 1-6 6-3
1/2 finale SPREMO, Milana (SRB, 8) KOTELESOVA, Barbara (SVK, Q) 6-3 6-0
KAČAR, Marina (SRB, 3) JANI, Reka-Luca (HUN, 1) 1-6 6-4 4-6
FINALE SPREMO, Milana (SRB, 8) JANI, Reka-Luca (HUN, 1) 0-6 3-6
Dubl
1/4 finale OSTOJIĆ, Kristina (SRB)/
MIHAILA, Ana-Bianca (ROU)   (3)
ADAMOVIĆ, Katarina (SRB)/
BABIĆ, Vladica (MNE)
7-5 2-6 3-10
1/2 finale ADAMOVIĆ, Katarina (SRB)/
BABIĆ, Vladica (MNE)
ADAMESCU, Cristina (ROU)/
HRISTEA, Camelia-Elena (ROU) (2)
3-6 6-1 10-7
FINALE ADAMOVIĆ, Katarina (SRB)/
BABIĆ, Vladica (MNE)
JUHASZOVA, Vivien (SVK)/
MALIKOVA, Tereza (CZE)     (1)
6-3 4-6 5-10
Istanbul, Turkey, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
2/2. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB, 1) HERRERO GARCIA HONORATO, Claudia (ESP) 7-5 6-4
Glavni žreb
1. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB, Q) EVTIMOVA, Dia (BUL, 1) 7-6(5) 6-4
2. kolo STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB, Q) PREDA, Sabina Elena (ROU) 6-1 6-2
1/4 finale STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB, Q) FROLOVA, Anastasia (RUS, 5) 6-7(5) 2-6
Austin, TX, USA, $ 10,000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KOZIĆ, Neda (SRB) LEE, June (USA) 7-6(11) 6-2
2/3. kolo KOZIĆ, Neda (SRB) PEDRAZA, Raquel (USA) 6-4 6-7(4) 4-6

* Na juniorskim ITF turnirima pratimo SVE rezultate GLAVNOG ŽREBA singla i od ČETVRTFINALA dubla

2013 European Junior Championships, Klosters, Switzerland, B1, šljaka
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
1. kolo MARKOVIĆ, Goran (SRB) SPEC, Matic (SLO) 2-6 4-6
2. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB) VIRTANEN, Panu (FIN) 5-7 6-4 6-4
3. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB) SELS, Jelle (NED) 4-6 6-4 6-1
4. kolo ČONKIĆ, Petar (SRB) HALYS, Quentin (FRA, 10) 6-3 2-6 3-6
DEVOJČICE
Glavni žreb
2. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB) ROSCA, Ioana Loredana (ROU, 16) 3-6 3-6
STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 8) STADLER, Nina (SUI) 6-1 2-6 3-6
Oberentfelden, Switzerland, G4, šljaka
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
*Igor KOLARIĆ
Glavni žreb
1. kolo KOLARIĆ, Igor (SRB, Q) BORTER, Nico (SUI) 7-5 3-6 6-3
2. kolo KOLARIĆ, Igor (SRB, Q) KHRUSTALEV, NAZAR (RUS, 10) 3-6 3-6 
DEVOJČICE
Kvalifikacije
*Mila POPIVODA
Glavni žreb
1. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB) MATTHEY, Anais (SUI) 6-3 6-3
2. kolo MARJANOVIĆ, Nina (SRB) MENDEZ, Seone (AUS, 7) 3-6 3-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

2013 European Junior Champions, Moscow, Russia, U16
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
2. kolo Stefan MILIĆEVIĆ (SRB, 8) Dominik STARY (CZE) 6-7(2) 7-5 6-1
Dušan VUKIĆEVIĆ (SRB, 10) Przemyslaw MICHOCKI (POL) 4-6 6-1 6-2 
3. kolo Stefan MILIĆEVIĆ (SRB, 8) Evgeny TYURNEV (RUS) 7-6(7) 6-2 
Dušan VUKIĆEVIĆ (SRB, 10) Viktor DURASOVIC (NOR) 3-6 3-6
4. kolo Stefan MILIĆEVIĆ (SRB, 8) Mikael YMER (SWE) 5-7 4-6
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo Miljana RISTIĆ (SRB) Camille SIREIX (FRA) 2-6 4-6
2. kolo Nikolina JOVIĆ (SRB) Simona HEINOVA (CZE) 6-2 4-6 1-6
2013 European Junior Champions, Pilzen, Czech Republic, U14
Satnica
DEČACI
Glavni žreb
2. kolo Nikola DIMITRIJEVIĆ (SRB) Andrea TRAPANI (ITA) 4-6 5-7
Miomir KECMANOVIĆ (SRB, 2) Gabriel CURRLIN (SUI) 6-1 6-1
3. kolo Miomir KECMANOVIĆ (SRB, 2) Charles TZICAS (BEL) 6-4 6-3
4. kolo Miomir KECMANOVIĆ (SRB, 2) Patrik RIKL (CZE) 6-4 4-6 6-4
1/4 finale Miomir KECMANOVIĆ (SRB, 2) Philipp KLIMOV (RUS, 7)
6-2 6-4
1/2 finale Miomir KECMANOVIĆ (SRB, 2) Samuele RAMAZZOTTI (ITA, 3) 0-6 0-6
DEVOJČICE
Glavni žreb
1. kolo Kristina MILETIĆ (SRB) Sofie Vogel BJERRINGGAARD (DEN) 7-6(2) 6-0
2. kolo Jovana VUKOVIĆ (SRB) Marta OLIVEIRA (POR) 4-6 3-6
Kristina MILETIĆ (SRB) Magdalena PANTUCKOVA (CZE, 4) 5-7 6-2 6-4
3. kolo Kristina MILETIĆ (SRB) Yuval KEREN (ISR) 7-6(4) 6-4
4. kolo Kristina MILETIĆ (SRB) Katarina ZAVATSKA (UKR,13) 6-4 6-2
1/4 finale Kristina MILETIĆ (SRB) Anastasia MIKHEEVA (GBR)
4-6 1-6
Trnava, Slovakia, G3, U16
Satnica
DEVOJČICE
Kvalifikacije
*Dijana Perić
Glavni žreb
*Dijana Perić (Q)
Kufstein, Austria, G2, U14
Satnica
DEČACI
Kvalifikacije
*Strahinja Pjeranović
Glavni žreb
*Kosta Petrov (16), Bodin Žarković
DEVOJČICE
Kvalifikacije
*Andrijana Stoilković [3]
Glavni žreb
*Andrijana Stoilković [Q]
Oberentfelden, Switzerland, G3, U14
Satnica
DEVOJČICE
Kvalifikacije
*Katarina Lazarević (4)
Nations Challenge 2013 B12 Qualifying, Haren, Netherlands, U12
25.07-28.07 Satnica
DEČACI
Belgija, Danska, Finska, Nemačka, Velika Britanija, Izrael, Holandija, Srbija
Grupa A: Srbija, Finska, Nemačka, Velika Britanija
25.07.  Srbija  – Nemačka 3-0
Kristijan JUHAS Jonas Pelle HARTENSTEIN 6-0 6-3
Mihailo POPOVIĆ Osman TORSKI 6-4 6-2
Kristijan JUHAS/
Mihailo POPOVIĆ
Osman TORSKI/
Justin SCHLAGETER
6-3 0-6 6-3 
26.07.  Srbija  – Velika Britanija 1-2
Kristijan JUHAS  – Jacob FEARNLEY 6-7(4) 1-6
Mihailo POPOVIĆ  – Jack DRAPER 6-3 5-7 6-2
Kristijan JUHAS/
Mihailo POPOVIĆ
 – Jacob FEARNLEY/
Jack DRAPER
5-7 6-2 1-6
27.07. Srbija  – Finska               3-0
Mihailo POPOVIĆ  – Otto VIRTANEN 6-0 6-3
Kristijan JUHAS  – Aleksi LOFMAN 6-0 6-2
Dušan OBRADOVIĆ/
Mihailo POPOVIĆ
 – Otto VIRTANEN/
Aleksi LOFMAN
7-6(5) 4-6 6-4
Grupa A: 1=Velika Britanija, 2=Srbija, 3=Nemačka, 4=Finska
Grupe A i B: PLEJ OF
28.07.  Srbija  – Danska 2-1
 Kristijan JUHAS  – Niels Heise KORSGAARD 6-1 6-2
Mihailo POPOVIĆ Sebastian GRUNDTVIG 2-6 0-6
 Kristijan JUHAS/
Mihailo POPOVIĆ
Niels Heise KORSGAARD/
Sebastian GRUNDTVIG
6-0 7-5
Nations Challenge 2013 G12 Qualifying, Pleven, Bulgaria, U12
25.07-28.07 Satnica
DEVOJČICE
Belorusija, Bugarska, Estonija, Francuska, Italija, Moldavija, Srbija, Ukrajina
Grupa ASrbija, Moldavija, Ukrajina, Bugarska 
25.07.  Srbija  – Moldavija 2-1
Ksenija TMUŠIĆ Vitalia STAMAT 4-6 4-6
Olga DANILOVIĆ Nica Veronica JOLEA 6-1 6-0
Olga DANILOVIĆ/
Anđela SKROBONJA
Vitalia STAMAT/
Mariami AKHALAIA
6-3 6-2
26.07. Srbija  – Ukrajina 1-2
Anđela SKROBONJA Anna MOLCHANOVA 3-6 3-6
Olga DANILOVIĆ Anna LAGUZA 6-0 6-1
Olga DANILOVIĆ/
Ksenija TMUŠIĆ
Anna MOLCHANOVA/
Anna LAGUZA
6-7(5) 4-6
27.07.  Srbija  – Bugarska                 3-0
Ksenija TMUŠIĆ  – Melody TODOROVA 6-2 6-4
Olga DANILOVIĆ  – Rozalina YOUSEVA 6-3 6-1
Ksenija TMUŠIĆ/
Anđela SKROBONJA
 – Melody TODOROVA/
Rozalina YOUSEVA
6-4 6-0
Grupa A: 1=Ukrajina, 2=Srbija, 3=Bugarska, 4=Moldavija
Grupe A i B: PLEJ OF
28.07.  Srbija  – Italija 1-2
 Anđela SKROBONJA  – Federica ROSSI 6-3 3-6 6-7(4)
 Olga DANILOVIĆ  – Elisabetta COCCIARETTO 6-1 6-1
 Olga DANILOVIĆ/
Ksenija TMUŠIĆ
 – Federica ROSSI/
Elisabetta COCCIARETTO
2-6 2-6