Turniri od 22.06 – 28.06.

AEGON OPEN NOTTINGHAM, Nottingham, Great Britain, ATP250, 589.160, trava
ATP Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) CREPALDI, Erik (ITA) 4-6 6-4 7-6(4)
LAJOVIĆ, Dušan (SRB, 3) ZVEREV, Mischa (GER) 2-6 6-7(2)
2/3. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) THOMPSON, Jordan (AUS) 7-6(1) 7-6(4)
3/3. kolo KRAJINOVIĆ, Filip (SRB) SOEDA, Go (JPN, 5) 1-6 1-6
Glavni žreb
1. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 6) Slobodan
2. kolo TROICKI, Viktor (SRB, 6) STAKHOVSKY, Sergiy (UKR) 4-6 2-6

AEGON INTERNATIONAL EASTBOURNE, Eastbourne, Great Britain, Premier, $665.900, trava
WTA Satnica
Kvalifikacije
1/2. kolo JOVANOVSKI, Bojana (SRB, 3) TOMLJANOVIĆ, Ajla (CRO) 6-7(7) 1-6
KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) SMITKOVA, Tereza (SVK, 11) 6-4 7-6(4)
2/2. kolo KRUNIĆ, Aleksandra (SRB) HERCOG, Polona (SLO) 2-6 0-6

Milan, Italy, 42.500, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 2) DIARRA, Gibril (AUT) 6-4 6-4
KRSTIN, Peđa (SRB, 3, WC) GIUSTINO, Lorenzo (ITA) 1-6 3-6
2/3. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 2) GALDOS, Sergio (PER) 6-3 6-2
3/3. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 2) MEKTIĆ, Nikola (CRO) 6-3 6-3
Glavni žreb
1. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 6, Q) BELLOTTI, Riccardo (ITA) 6-4 6-3
2. kolo ĐERE, Laslo (SRB, 6, Q) NASO, Gianluca (ITA) 6-1 7-6(4)
1/4 finale ĐERE, Laslo (SRB, 6, Q) DELBONIS, Federico (ARG, 2) 6-7(4) 3-6

SERBIA F3, Šabac, Srbija, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) TREJGUT, Ognjen (SRB) 4-6 7-5 6-1
DABIĆ, Miloš (SRB) YOSHIDA, Iori (JPN) 6-1 6-2
ŽIVKOVIĆ, Nemanja (SRB) MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) 1-6 1-6
BOROVČANIN, Mario (SRB) JOCIĆ, Aleksandar (SRB, WC) 6-7(6) 2-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 2) RADENKOVIĆ, Miloš (SRB) 7-5 6-4
ALEKSIĆ, Nikola (SRB) LABAT, Stevan (SUI) 7-6(3) 4-6 0-6
ANTONIĆ, Dejan (SRB) SEKOSAN, Domagoj (CRO) 7-6(2) 7-5
BANIĆEVIĆ, Igor (SRB) VUKOTIĆ, Danilo (SRB) 2-6 3-6
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB) NIKIĆ, Martin (CRO) 6-0 6-1
DALJEV, Pavle (SRB) BLANUŠA, Stefan (SRB) 6-1 4-6 6-4
DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB) RADOVIĆ, Nikola (SRB) 6-2 6-0
MARINKOVIĆ, Dušan (SRB) AVELLO, Giovanny (CHI) 6-1 6-7(2) 7-6(2)
MLADENOVIĆ, Rajko (SRB, WC) NIKOLIĆ, Miloš (SRB) 6-3 3-6 4-6
JAKOVLJEVIĆ, Srđan (SRB, 12) KAPSHUK, Artem (UKR) 4-6 3-6
KABASAJ, Stefan (SRB, WC) KEKERCHENI, Filipp (UKR, 5) 0-6 0-6
HAKAČ, Vladimir (SRB) BLAGOJEVIĆ, Filip (SRB, WC) 6-1 6-0
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB) SKADARKA, Stefan (AUS) 6-1 6-4
PETROVIĆ, Aleksa (SRB) SUČEVIĆ, Luka (SRB, 9) 6-2 1-6 1-6
JANDRIĆ, Darko (SRB, 6) DEDIĆ, Predrag (SRB) 6-3 6-1
JOVANOVIĆ, Vladimir (SRB) MARKOVIĆ, Vitomir (SRB) 6-1 7-6(6)
VITOŠEVIĆ, Luka (SRB) MARIĆ, Robert (CRO) 6-7(4) 4-6
VUKALOVIĆ, Marko (SRB, WC) MICK, Peter (SVK, 13) 0-6 0-6
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 7) VOJINOVIĆ, Lazar (SRB) 6-3 6-2
NIKOLIĆ, Filip (SRB, WC) MLADENOVIĆ, Dušan (SRB) 7-6(1) 4-6 6-2
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 8) RADANOVIĆ, Goran (BIH) 6-1 7-5
MILOŠEVIĆ, Marko (SRB) PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) 3-6 1-6
JOKIĆ, Đorđe (SRB) LOVRINOVIĆ, Marko (CRO) 3-6 3-6
2/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) DABIĆ, Miloš (SRB) 6-2 6-1
MILOJEVIĆ, Dušan (SRB) JOCIĆ, Aleksandar (SRB, WC) 4-6 2-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 2) LABAT, Stevan (SUI) 6-2 6-2
VUKOTIĆ, Danilo (SRB) ANTONIĆ, Dejan (SRB) 7-5 3-6 5-7
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB) MORAL, Franco (CHI, 3) 6-4 1-6 6-3
DALJEV, Pavle (SRB) DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB) 1-6 5-7
MARINKOVIĆ, Dušan (SRB) VUKIĆ, Aleksandar (AUS, 4) 0-6 1-6
NIKOLIĆ, Miloš (SRB) KAPSHUK, Artem (UKR) 7-5 6-7(4) 6-1
HAKAČ, Vladimir (SRB) KEKERCHENI, Filipp (UKR, 5) 3-6 0-6
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB) SUČEVIĆ, Luka (SRB, 9) 2-6 6-2 3-6
JANDRIĆ, Darko (SRB, 6) JOVANOVIĆ, Vladimir (SRB) 7-5 6-2
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 7) NIKOLIĆ, Filip (SRB, WC) 6-4 6-4
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 8) PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) 6-4 6-7(6) 6-0
3/3. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1) JOCIĆ, Aleksandar (SRB, WC) 6-0 6-0
MARKOVIĆ, Goran (SRB, 2) ANTONIĆ, Dejan (SRB) 6-3 6-1
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB) DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB) 6-4 7-6(3)
NIKOLIĆ, Miloš (SRB) VUKIĆ, Aleksandar (AUS, 4) 3-6 0-6
SUČEVIĆ, Luka (SRB, 9) KEKERCHENI, Filipp (UKR, 5) 3-6 1-6
JANDRIĆ, Darko (SRB, 6) MICK, Peter (SVK, 13) 6-4 6-4
ZDRAVKOVIĆ, Bojan (SRB, 7) LAGOS, Vicente (CHI) 5-7 6-4 1-6
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, 8) BILJEŠKO, Domagoj (CRO, 11) 6-3 6-2
Glavni žreb
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1, Q) RAKIĆ, Strahinja (SRB, WC) 4-6 6-1 6-2
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB, Q) BELLIER, Antoine (SUI) 3-6 0-6
ČONKIĆ, Petar (SRB) VUKIĆ, Aleksandar (AUS, Q) 4-6 3-6
RAJIĆ, Dušan (SRB, WC) PARTL, Adrian (SVK, 5) 1-6 1-6
JANKOVIĆ, Miki (SRB, 4) SALABA, Libor (CZE) 4-6 3-6
MARKOVIĆ, Goran (SRB, Q) SUČEVIĆ, Luka (SRB LL) 4-6 4-6
GRBIĆ, Filip (SRB, WC) WANG, Tak Khunn (FRA) 3-6 1-6
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB, Q) BORSOS, Gabor (HUN) 3-6 2-6
JANDRIĆ, Darko (SRB, Q) FATIĆ, Nerman (BIH) 2-6 1-6
2. kolo SUČEVIĆ, Luka (SRB LL) SALABA, Libor (CZE) 6-4 4-6 1-6
ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1, Q) BELLIER, Antoine (SUI) 6-2 6-2
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1, Q) VUKIĆ, Aleksandar (AUS, Q) 2-6 7-6(5) 6-2
1/2 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1, Q) WANG, Tak Khunn (FRA) 6-1 6-4
FINALE ZEKIĆ, Miljan (SRB, 1, Q) STANEK, Robin (CZE) 2-6 6-4 6-1
Dubl
1. kolo ZEKIĆ, Miljan (SRB)/ (1)
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)
MARKOVIĆ, Goran (SRB)/
SUČEVIĆ, Luka (SRB)
6-3 6-2
RAKIĆ, Strahinja (SRB)/
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB)
MARINKOVIĆ, Dušan (SRB)/
PJEVČEVIĆ, Petar (SRB) (WC)
6-3 4-6 10-6
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
JANKOVIĆ, Miki (SRB)(4)
JEVĐIĆ, Stevan (SRB)/
MILIVOJEVIĆ, Ivan (SRB)
6-2 6-2
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB)/
BILJEŠKO, Domagoj (CRO)
NIKOLIĆ, Miloš (SRB)/ (WC)
PETROVIĆ, Aleksa (SRB)
6-2 6-4
RADOVIĆ, Nikola (SRB)/
ŽIVKOVIĆ, Nemanja (SRB)
LEITE, Wilson (BRA)/(3)
WANG, Tak Khunn (FRA)
0-6 0-6
GRBIĆ, Filip (SRB)/
ROGANOVIĆ, Stefan (SRB)
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB)/
TREJGUT, Ognjen (SRB) (WC)
6-2 3-6 6-10
DASKALOVIĆ, Aleksa (SRB)/
HAKAČ, Vladimir (SRB)
DIEP, Florent (FRA)/ (2)
VIBERT, Francois-Arthur (FRA)
3-6 5-7
1/4 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB)/ (1)
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)
RAKIĆ, Strahinja (SRB)/
VUKIĆEVIĆ, Dušan (SRB)
6-2 6-1
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
JANKOVIĆ, Miki (SRB)(4)
HORANSKY, Filip (SVK)/
URSU, Vadym (UKR)
4-6 6-2 10-6
MILIĆEVIĆ, Stefan (SRB)/
BILJEŠKO, Domagoj (CRO)
LEITE, Wilson (BRA)/(3)
WANG, Tak Khunn (FRA)
2-6, ret.
LAZAREVIĆ, Aleksa (SRB)/
TREJGUT, Ognjen (SRB) (WC)
DIEP, Florent (FRA)/ (2)
VIBERT, Francois-Arthur (FRA)
5-7 6-7(4)
1/2 finale ZEKIĆ, Miljan (SRB)/ (1)
JOTOVSKI, Tomislav (MKD)
JANDRIĆ, Darko (SRB)/
JANKOVIĆ, Miki (SRB)(4)
6-0 6-2
FINALE ZEKIĆ, Miljan (SRB)/
JOTOVSKI, Tomislav (MKD, 1)
DIEP, Florent (FRA)/
VIBERT, Francois-Arthur (FRA, 2)
6-7(4) 6-0 10-4

Open GDF Suez du Périgord 2015, Perigueux, France, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB) GONCALVES, Paula Cristina (BRA, 4) 6-7(2) 5-7
Dubl
1. kolo JOROVIĆ, Ivana (SRB)/
ORMAECHEA, Paula (ARG)
MINA, Brandy (FRA)/
NOURY, Tanya (USA)
6-0 6-0
1/4 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB)/
ORMAECHEA, Paula (ARG)
GONZALEZ, Montserrat (PAR)/
PEREZ ROJAS, Guadalupe (ARG)(4)
6-2 6-4
1/2 finale JOROVIĆ, Ivana (SRB)/
ORMAECHEA, Paula (ARG)
CE, Gabriela (BRA)/ (1)
MOLINERO, Florencia (ARG)
6-2 4-6 11-13
Summer Cup, Moscow, Russia, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo DOLONC, Vesna (SRB, 7) IVAKHNENKO, Valentyna (RUS) 3-6 6-7(5)
STOJANOVIĆ, Nina (SRB, 5) PRIBYLOVA, Anastasia (RUS) 4-6 5-7
Dubl
1. kolo STOJANOVIĆ, Nina (SRB)/
PIVOVAROVA, Anastasia (RUS)
IVAKHNENKO, Valentyna (RUS)/
MONOVA, Polina (RUS, 1)
7-5 3-6 4-10
Lenzerheide Open, Lenzerheide, Switzerland, $25.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB) SANCHEZ, Ana Sofia (MEX, 7) 6-3 6-4
2. kolo ERIĆ, Doroteja (SRB) CAVALLE-REIMERS, Yvonne (ESP) 7-5 6-2
1/4 finale ERIĆ, Doroteja (SRB) SADIKOVIĆ, Amra (SUI, Q) 4-6 4-6
GTF TELAVI OPEN, Telavi, Georgia, $10.000, šljaka
Satnica
Glavni žreb
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB, 8) RAZAFINDRANALY, Julie (FRA, Q) 3-6 4-6
Dubl
1. kolo MARINKOVIĆ, Bojana (SRB)/
ZUBKOVA, Alina (BLR)
CVAČKOVA, Natalie (CZE)/
HANCHAROVA, Lizaveta (BLR)
2-6 6-4 6-10
ARY PIERCE INDIAN OCEAN SERIES – GRAND BAIE LA CROISETTE (2), Grand Baie La Croisette, Mauritius, $10.000, tvrda podloga
Satnica
Kvalifikacije
1/1. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB) Slobodna
SABLJAREVIĆ, Sofija (SRB) PONCELET, Anke (BEL) 2-6 7-5 6-4
Glavni žreb
1. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB, Q) ANDRIAMAROSOA, Sandra (MAD, WC) 0-6 1-6
SABLJAREVIĆ, Sofija (SRB, Q) LENNON, Zara (MRI, WC) 1-6 3-6
Dubl
1. kolo SABLJAREVIĆ, Teodora (SRB)/
SABLJAREVIĆ, Sofija (SRB)
PONCELET, Anke (BEL)/
THERON, Linigues (NAM)
2-6 2-6
PROKUPLJE 1, Prokuplje, Serbia, $10.000, šljaka
Satnica
Kvalifikacije
1/3. kolo BOGIĆEVIĆ, Jovana (SRB) STOJIĆ, Stefani (AUS) 0-6 2-6
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) IVANOVA, Vania (BUL) 6-4 6-3
LAZAREVIĆ, Jana (SRB) CHAVARRIA PEREZ, Claudia (ESP) 7-6(1) 6-0
ĐORĐEVIĆ, Radmila (SRB) MILOVANOVIĆ, Džina (SRB, WC) 4-6 1-6
TEŠIĆ, Milica (SRB) SPASOJEVIĆ, Gorica (BIH) 2-6 3-6
ĐOKIĆ, Hristina (SRB) TAKAMURA, Satsuki (JPN) 4-6 6-1 5-7
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB) PATEROVA, Aza (UKR) 6-2 5-7 6-2
STOILKOVIĆ, Andrijana (SRB, WC) RAJIČIĆ, Monika (AUS) 6-4 1-6 5-7
AŠANIN, Nina (SRB) MAKHORKINA, Anna (RUS) 2-6 1-6
MILIJANOVIĆ, Milica (SRB) ĐURĐEVIĆ, Sara (SLO) 2-6 4-6
ANTONIJEVIĆ, Lenka (SRB) DIMOVSKA, Nada (USA) 6-1 1-0, ret.
GRUBAČ, Sara (SRB) NARDAROVA, Viktoria (BUL) 3-6 6-2 6-7(3)
STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) ANDREJIĆ, Anja (SRB) 6-4 6-1
2/3. kolo FILIPOVIĆ, Anastasija (SRB, WC) STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) 1-6 1-6
LAZAREVIĆ, Jana (SRB) PERPER, Alexandra (MDA, 2) 3-6 0-6
JANOŠEVIĆ, Jelena (SRB) VELKOSKA, Teona (MKD) 6-7(2) 6-0 4-6
KOSTIĆ, Kristina (SRB) MILOVANOVIĆ, Džina (SRB, WC) 0-6 1-6
KOSTIĆ, Sara (SRB) TAKAMURA, Satsuki (JPN) 3-6 0-6
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB) GOBBI MONLLAU, Ana Victoria (ARG, 5) 0-6 1-6
RISTESKI, Ivana (SRB) RAJIČIĆ, Monika (AUS) 0-6 0-6
STOJČIĆ, Nađa (SRB, WC) ĐURĐEVIĆ, Sara (SLO) 3-6 0-6
RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB, 7) ANTONIJEVIĆ, Lenka (SRB) 6-2 6-0
TOMIĆ, Danijela (SRB, 8) STEVANOVIĆ, Anamarija (SRB) 6-2 6-4
LUKIĆ, Jelena (SRB, 9) DECAMPS, Marie (BRA) 6-4 6-0
3/3. kolo STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) STOJIĆ, Stefani (AUS) 1-6 0-6
MILOVANOVIĆ, Džina (SRB, WC) ESEN, Hulya (TUR,3,WC) 2-6 0-6
RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB, 7) PAIRONE, Giulia (ITA) 6-3 6-4
LUKIĆ, Jelena (SRB, 9) TOMIĆ, Danijela (SRB, 8) 6-2 4-6 6-2
Glavni žreb
1. kolo SPREMO, Milana (SRB) MAKHORKINA, Anna (RUS, Q) 6-1 6-0
TOMIĆ, Danijela (SRB, LL) ŠKAMLOVA, Chantal (SVK, 4) 1-6 2-6
STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB) KOLB, Nadiya (UKR) 0-6 0-6
RADOSAVLJEVIĆ, Teodora (SRB, Q) LUKIĆ, Jelena (SRB, Q) 1-6 1-3, Predaja
KAČAR, Marina (SRB) PATEROVA, Dominika (CZE, Q) 6-1 6-2
MILETIĆ, Kristina (SRB, WC) REBERŠAK, Polona (SLO) 0-6 7-5 6-1
DANILOVIĆ, Olga (SRB, WC) NANCARROW, Alexandra (AUS, 3) 4-6 3-6
PANTELIĆ, Anastassia (SRB, WC) ESTABLE, Julieta Lara (ARG, 5) 1-6 0-6
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB, WC) ŠIPEK, Natalija (SLO) 2-6 2-6
RADANOVIĆ, Dejana (SRB) PERPER, Alexandra (MDA, Q) 6-4 5-7 7-6(4)
2. kolo MILETIĆ, Kristina (SRB, WC) NANCARROW, Alexandra (AUS, 3) 1-6 0-6
LUKIĆ, Jelena (SRB, Q) MALIKOVA, Tereza (CZE, 7) 3-6 2-6
KAČAR, Marina (SRB) ALIBALIĆ, Nina (CRO, 6) 6-0 6-4
SPREMO, Milana (SRB) SIMION, Oana Georgeta (ROU,8) 3-6 7-5 6-2
RADANOVIĆ, Dejana (SRB) TOMOVA, Viktoriya (BUL, 2) 7-5 6-4
1/4 finale KAČAR, Marina (SRB) NANCARROW, Alexandra (AUS, 3) 2-6 0-6
SPREMO, Milana (SRB) GJORCHESKA, Lina (MKD, 1) 7-6(5) 6-1
RADANOVIĆ, Dejana (SRB) ŠIPEK, Natalija (SLO) 6-2 6-3
1/2 finale SPREMO, Milana (SRB) ŠKAMLOVA, Chantal (SVK, 4) 6-4 6-3
RADANOVIĆ, Dejana (SRB) NANCARROW, Alexandra (AUS, 3) 3-6 0-2, ret.
FINALE SPREMO, Milana (SRB) NANCARROW, Alexandra (AUS, 3) 1-6 5-7
Dubl
1. kolo AŠANIN, Nina (SRB)/ (WC)
ČUBRANOVIĆ, Milica (SRB)
DUCA, Gabriela (ROU)/
VIKHRYANOVA, Elina (RUS)
4-6 6-7(0)
KOKANOVIĆ, Emilija (SRB)/
STOJČIĆ, Nađa (SRB)
KOLB, Maryna (UKR)/
KOLB, Nadiya (UKR) (3)
0-6 0-6
MILETIĆ, Kristina (SRB)/
STOŠIĆ, Aleksandra (SRB) (WC)
PATEROVA, Dominika (CZE)/
ZOVINCOVA, Vendula (CZE)
0-6 0-6
STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB)/
PAIRONE, Giulia (ITA)
ESEN, Hulya (TUR)/
ESEN, Lutfiya (TUR) (4)
6-3 7-6(2)
DANČETOVIĆ, Emilija (SRB)/
LUKIĆ, Jelena (SRB)
FARFAN, Daniela (ARG)/
MAKHORKINA, Anna (RUS)
1-6 1-6
ĐORĐEVIĆ, Radmila (SRB)/
LAZAREVIĆ, Jana (SRB) (WC)
PERPER, Alexandra (MDA)/
SIMION, Oana Georgeta (ROU)(2)
0-6 0-6
1/4 finale STAMENKOVIĆ, Dunja (SRB)/
PAIRONE, Giulia (ITA)
PATEROVA, Dominika (CZE)/
ZOVINCOVA, Vendula (CZE)
0-6 3-6

Deloitte Junior Cup, Aarhus, Denmark, G5, šljaka
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo DRAGOLJIĆ, Dina (SRB) PINDELSKA, Maja (POL, 11) 0-6 2-6
KOSTIĆ, Milica (SRB) GOLUBEVA, Anastasia (RUS, 10) 2-6 2-6
ITF Junior Tennis Club Mahdia, Mahdia, Tunisia, G4, tvrda podloga
Satnica
JUNIORKE
Glavni žreb
1. kolo KOZAROV, Katarina (SRB) BERBEROVIĆ, Nefisa (BIH, 3) 6-1 3-6 2-6
Dubl
1. kolo KOZAROV, Katarina (SRB)/
A BHAN, Akanksha (IND)
ABDELBASET, Salma (EGY)/
BAHRI, Ferdaous (TUN)
6-1 6-2
1/4 finale KOZAROV, Katarina (SRB)/
A BHAN, Akanksha (IND)
EL JARDI, Diae (MAR)/(4)
EL KHALIFI, Hiba (MAR)
7-5 3-6 10-4
1/2 finale KOZAROV, Katarina (SRB)/
A BHAN, Akanksha (IND)
BECHRI, Chiraz (TUN)/ (1)
YASSER ABD EL WAHAB, Farah (EGY)
3-6 1-6

* Na juniorskim TE turnirima pratimo rezultate od ČETVRTFINALA singla i POLUFINALA dubla

PONT DES GENERATIONS, Villeneuve lez Avignon, France, U16, C1, šljaka
Livescore Satnica
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Kvalifikacije
3/3. kolo: Diana Cvetković
Glavni žreb
3. kolo: Nevena Soković (4)
Adriatic Cup, Veli Lošinj, Croatia, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Glavni žreb
1. kolo: Stefan Živković;
2. kolo: Sabit Šuntić, Aleksandar Tomić (WC)
DEVOJČICE DO 16 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 4) PLUMTREE, Katarina Duic (CRO, 5) 7-5 6-0
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, 2) FARBAS, Reka (HUN) 6-2 6-3
1/2 finale ĐAKOVIĆ, Mihaela (SRB, 4) LUKACS, Livia (HUN, 1) 4-6 0-6
MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, 2) GAVRIĆ, Lorena (CRO) 6-3 7-5
FINALE MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB, 2) LUKACS, Livia (HUN, 1) 2-6 1-6
Dubl
1/2 finale MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
LUKACS, Livia (HUN) (1)
GAVRIĆ, Lorena (CRO)/
PLUMTREE, Katarina Duic (CRO)
4-6 6-0 10-8
FINALE MALEŠEVIĆ, Tamara (SRB)/
LUKACS, Livia (HUN) (1)
COHEN, Inbar (ISR)/
ŠIPEK, Lana (CRO)
4-6 6-7(5)
Triglav Open 2015, Kranj, Slovenia, U16, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 16 GODINA
Kvalifikacije
1/3. kolo: Strahinja Pjeranović
Glavni žreb (23-28.06)
3. kolo: Kosta Petrov (13)
Hungarian Open, Budapest, Hungary, U12, C3, šljaka
Satnica
DEČACI DO 12 GODINA
Glavni žreb
1/4 finale SABO RAC, Oliver (SRB) STOIBER, Niki (AUT, Q) 6-4 6-2
1/2 finale SABO RAC, Oliver (SRB) KALOCSAI, Peter (HUN) 6-7(1) 3-6